Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL TRAVESIA LA MAR DE DÉNIA 2018

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
LÓPEZ ESTELLÉS, ALBERTO
1
Master 30 masc
C. D. UPV Natació
0:19:43
01:19
150
2
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:20:34
01:22
147
3
GUARDIOLA PEREZ, ANTONI
1
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:21:04
01:24
145
4
SENDRA PEREZ, JOAN
1
Junior Masc
C. Natació Ondara
0:21:25
01:26
144
5
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
2
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:21:33
01:26
143
6
MARTI MARTI, RAUL
1
Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:22:09
01:29
142
7
BAÑULS ESCOLANO, MAITE
1
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:22:17
01:29
141
8
COTS IBIZA, JAUME
3
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:22:24
01:30
140
9
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
1
Senior Masc
C. N. Adrenalin Sport
0:22:26
01:30
139
10
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
4
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:22:30
01:30
138
11
SENDRA PEREZ, CARLOS
2
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:22:30
01:30
137
12
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
2
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:22:37
01:31
136
13
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
5
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:22:38
01:31
135
14
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
3
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:22:44
01:31
134
15
FALQUET PUIG, OSCAR
3
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:47
01:31
133
16
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
4
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:22:49
01:31
132
17
CURI FAREZ, RODRIGO JAVIER
5
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:22:51
01:31
131
18
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:22:56
01:32
130
19
CABRERA LÓPEZ, CARLOS
2
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:23:02
01:32
129
20
MARCH ESCUDERO, JAUME
6
Master 40 masc
Independent
0:23:02
01:32
128
21
CASTELLÓ ALMAZÁN, SANTI
7
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:23:05
01:32
127
22
LILLO PÉREZ, JUAN IGNACIO
2
Master 50 masc
C. Trischool Cuenca
0:23:11
01:33
0
23
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
3
Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:23:24
01:34
126
24
BORDES FERRANDO, DAVID
6
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:23:29
01:34
125
25
FERNÁNDEZ MILLÀ, NOEL
7
Master 30 masc
C. Natació Calp
0:23:31
01:34
124
26
FERRER PEREZ, ALICIA
2
Master 30 fem
C. N. Viperfish
0:23:31
01:34
123
27
ESCRIVÁ ADROVER, PACO
8
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:32
01:34
0
28
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
8
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:23:36
01:34
122
29
STEENBLIK, RICHARD
4
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:23:38
01:35
121
30
PELAEZ DOMENECH, ANGEL
9
Master 30 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:23:47
01:35
0
31
TERRADES MARTINEZ, LUIS
5
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:24:00
01:36
120
32
ALBALADEJO RODRIGUEZ, ANTONIO
9
Master 40 masc
Independent
0:24:00
01:36
0
33
MIRALLES MERINO, FRANCESC
10
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:24:03
01:36
119
34
PARRA OLTRA, FRANCESC
10
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:24:04
01:36
118
35
BUTLER, BRIAN
6
Master 50 masc
C. N. Natural Ability
0:24:06
01:36
0
36
BISQUERT MARTÍN , MARÍA
3
Master 30 fem
C. Dénia Triatló
0:24:18
01:37
117
37
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
11
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:24:42
01:39
116
38
CALATAYUD SABATER, JAVIER
12
Master 40 masc
Independent
0:24:49
01:39
0
39
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
11
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:25:00
01:40
115
40
BLASCO BAÑULS, RAFA
13
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:25:03
01:40
114
41
SALVADOR BOSCH, BLANCA
1
Senior Fem
C. D. UPV Natació
0:25:19
01:41
0
42
MAS MESTRE, MIQUEL
14
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:25:23
01:42
113
43
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
15
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:25:24
01:42
112
44
RÓDENAS MARCO, ISABEL
4
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:25:25
01:42
111
45
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
5
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:25:33
01:42
110
46
GARCÍA CORTÉS, JOSÉ RAMÓN
7
Master 50 masc
C. N. Qpn?Javea
0:25:51
01:43
109
47
CASTELLÓ ALMAZÁN , RAFA
16
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:25:54
01:44
108
48
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
3
Senior Masc
C. T. Laboratorio SyS
0:25:58
01:39
107
49
FERRER ROSELLO, MIGUEL
17
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:26:05
01:44
0
50
ALFARO MARTINEZ, JORGE
4
Senior Masc
C. 2XTRI
0:26:23
01:46
106
51
LACOMBA CÁMARA, JORGE
18
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:26:24
01:46
105
52
BARRENETXEA ANTE, JULIAN SERGIO
19
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:26:26
01:46
104
53
MONTANER MORERA, JOSEP
4
Sub-23 Masc
Independent
0:26:28
01:46
0
54
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
20
Master 40 masc
C. N. Qpn?Javea
0:26:30
01:46
0
55
CRESPO JORRO, MARC
21
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:26:36
01:46
103
56
PEIRO GARCÍA, JAVIER
12
Master 30 masc
Independent
0:26:36
01:46
102
57
HÜTTMANN, BURKHART
22
Master 40 masc
Independent
0:26:37
01:47
0
58
GALLEGO PALLARÉS, ANDREU
2
Junior Masc
Independent
0:26:43
01:47
101
59
PULIDO GILABERT, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:26:44
01:47
100
60
CARDETE ROIG, MÓNICA
1
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:26:44
01:47
99
61
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
3
Senior Fem
G. A. Publidom
0:26:44
01:47
0
62
REVERT FAS, SALVA
13
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:26:47
01:47
98
63
ALBEROLA FERRER, CARLOS
14
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:26:47
01:47
0
64
BOGE, CARL GEORG
8
Master 50 masc
Independent
0:26:49
01:47
97
65
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDRO
23
Master 40 masc
C. Triatló Gandia
0:26:53
01:48
96
66
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
24
Master 40 masc
C. T. Tri-Mundos
0:27:09
01:49
95
67
SISCAR CERVERA, PEPA
2
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:27:24
01:50
94
68
FEMENÍA SENSECOGNOM, JUANJO
15
Master 30 masc
Independent
0:27:32
01:50
0
69
RIBES MENGUAL, DAVID
16
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:27:38
01:51
93
70
MARTINEZ SETIEN, LORENA
4
Senior Fem
Independent
0:27:39
01:51
0
71
GARCÍA CÓRCOLES, ELISA
3
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:27:42
01:51
92
72
TERENCIO ALEMANY, ANA
1
Master Plus fem
C. Dénia Triatló
0:27:44
01:51
91
73
ALBELDA SANCHO, SUSANA
4
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:27:45
01:51
90
74
MARSAL PALU, ANA
6
Master 30 fem
Independent
0:27:48
01:51
89
75
ARBONA OROVAY, NURIA
5
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:27:51
01:51
88
76
PILES CISCAR, JAVIER
9
Master 50 masc
Independent
0:27:51
01:51
0
77
ROMANY PUIG, ENRIQUE
1
Master Plus masc
C. Dénia Triatló
0:27:52
01:51
0
78
IVARS DOMÉNECH , VIRSOLE
7
Master 30 fem
Independent
0:27:53
01:52
0
79
CREMADES VENTURA, ANTONIO
25
Master 40 masc
Independent
0:27:55
01:52
87
80
DIJKSTRA, HYLKE
17
Master 30 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:28:00
01:52
86
81
MONTESINOS CALVO, PACO
26
Master 40 masc
Independent
0:28:04
01:52
0
82
RODRIGUEZ LOPEZ, SERGIO
5
Senior Masc
C. Multiesport Benitatxell
0:28:09
01:53
85
83
SALELLES MATEU , VICENT
27
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:28:12
01:53
84
84
MORENO LLÓPEZ, ESTHER
5
Senior Fem
Independent
0:28:18
01:53
83
85
DOMINGO MENGUAL, JAVIER VICENTE
5
Sub-23 Masc
Independent
0:28:25
01:54
82
86
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
6
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:28:25
01:54
81
87
DONDERIS SERRA, JAIME
28
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:28:28
01:54
0
88
CUESTA PASTOR, JOSÉ ANTONIO
29
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:28:32
01:54
80
89
BOLO MORATILLA, JOSE RUBENS
30
Master 40 masc
Independent
0:28:36
01:54
79
90
MULET LEYDA, XAVI
18
Master 30 masc
Independent
0:28:46
01:55
78
91
GARCIA THIERFELDT, ISABEL
1
Master 50 fem
C. Team 3FDC
0:28:46
01:55
77
92
CATALA CARDONA, KIKO
31
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:28:57
01:56
76
93
NAVARRO DIMATTIA, ENRIQUE
10
Master 50 masc
C. Natació Ondara
0:29:26
01:58
75
94
GREGORI ORELLANA, GENARO
11
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:29:41
01:59
74
95
SASTRE SENDRA, FERNANDO
32
Master 40 masc
G. R. E. Natació Pego
0:29:42
01:59
73
96
SANCHIS SAVALL, SALVADOR
33
Master 40 masc
Independent
0:29:43
01:59
72
97
LUBBERS, PETER
12
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:29:49
01:59
0
98
SOLER BERENGUER, SARA
6
Senior Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:30:01
02:00
71
99
PERELLO FURIO, GUILLEM
34
Master 40 masc
Independent
0:30:04
02:00
0
100
RUBINI PUIG, SALVADOR
2
Master Plus masc
C. Team 3FDC
0:30:15
02:01
70