Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL TRAVESIA LA MAR DE DÉNIA 2019

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
SENDRA PEREZ, JOAN
1
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:19:34
01:24
150
2
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:19:42
01:24
147
3
GUARDIOLA PÉREZ , ANTONI
2
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:19:44
01:25
145
4
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
1
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:19:49
01:25
144
5
ZARZYCKI SZYMANSKI, KEVIN
1
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:19:53
01:25
143
6
TAMARIT I GIRAU, RAMON
1
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:20:03
01:26
142
7
GARCÍA MARTINEZ, JUAN ANTONIO
2
Master 40 masc
C. D. UPV Natació
0:21:11
01:31
0
8
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
3
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:21:17
01:31
141
9
AGUADO ROGLES, JOSÉ LUIS
2
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:21:22
01:32
140
10
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
2
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:21:26
01:32
139
11
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
3
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:21:28
01:32
138
12
MARTI MARTI, RAUL
4
Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:21:42
01:33
137
13
COTS IBIZA, JAUME
4
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:21:42
01:33
136
14
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
5
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:21:48
01:33
135
15
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
6
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:21:56
01:34
134
16
SENDRA PEREZ, CARLOS
3
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:22:06
01:35
133
17
MOLINA BAEZ, SARA
1
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:22:07
01:35
132
18
MARCH ESCUDERO, JAUME
7
Master 40 masc
Independent
0:22:08
01:35
131
19
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
2
Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:22:12
01:35
130
20
VARAS RODRÍGUEZ, ZULEMA
1
Master 30 fem
C. D. M. Avant Moncada
0:22:13
01:35
129
21
BATALLER ALEGRE, MIGUEL ANGEL
5
Master 30 masc
C. N. Viperfish
0:22:18
01:36
128
22
MARTINEZ LLINARES, HUGO
1
Junior Masc
C. N. Aquatic Les Marines
0:22:27
01:36
0
23
LLÁCER LLOBELL, GUILLERMO
8
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:32
01:37
0
24
ESCRIVÁ ADROVER, PACO
9
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:22:33
01:37
127
25
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:22:36
01:37
126
26
FALQUET PUIG, OSCAR
10
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:38
01:37
125
27
SANTOS JUANES ZAFRA, JORGE
2
Junior Masc
C. Deportivo Denia
0:22:40
01:37
0
28
GARGALLO, DANIEL
6
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:22:42
01:37
124
29
BORDES FERRANDO, DAVID
7
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:22:43
01:37
123
30
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
11
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:22:44
01:37
122
31
MOLTÓ ORTS, FRANCISCO
12
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:55
01:38
121
32
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
3
Master 50 masc
C. A. Gata
0:23:08
01:39
120
33
PARRA OLTRA, FRANCESC
13
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:23:12
01:39
119
34
STEENBLIK, RICHARD
4
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:23:17
01:40
118
35
NOGUERA CASELLES, JORDI
8
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:23:22
01:40
117
36
SANFÉLIX JUNCOS, GABRIEL DEMIÁN
9
Master 30 masc
C. Natació Denia
0:23:26
01:40
0
37
MCDONALD, PAUL
10
Master 30 masc
Independent
0:23:29
01:41
0
38
TENORIO GARCÍA, GUILLERMO
11
Master 30 masc
Independent
0:23:30
01:41
0
39
ESCALES GARCIA, PERE
12
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:23:35
01:41
116
40
CRIADO VAYA, MANUEL
14
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:36
01:41
115
41
GUILLEM AUSINA, ANGEL
13
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:23:39
01:41
114
42
TERRADES SENSECOGNOM, LUIS
5
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:23:42
01:42
113
43
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
15
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:23:47
01:42
112
44
SANCHIS GARCIA , JOAN
3
Junior Masc
C. Natació Oliva
0:24:07
01:43
0
45
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDRO
16
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:24:19
01:44
111
46
CALATAYUD SABATER, JAVIER
17
Master 40 masc
Independent
0:24:21
01:44
0
47
BOIX CASELLES, ALVARO
18
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:24:21
01:44
110
48
GONZÁLEZ RONCERO , JOSÉ MIGUEL
19
Master 40 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:24:22
01:44
109
49
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
6
Master 50 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:23
01:44
108
50
FURIO SANCHIS, CASIMIR
20
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:24:43
01:46
107
51
REPETTO MURILLO, CAROLA
2
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:24:45
01:46
106
52
BARON OLASO, JORDI
21
Master 40 masc
Independent
0:24:45
01:46
105
53
VIÑALS SENSECOGNOM, ROMAN
3
Senior Masc
C. N. Viperfish
0:24:46
01:46
104
54
GARCÍA CORTÉS, JOSE RAMON
7
Master 50 masc
C. N. Qpn?Javea
0:24:51
01:46
103
55
GARCIA GOMEZ, MIGUEL ANGEL
22
Master 40 masc
Independent
0:25:01
01:47
102
56
MONTANER MORERA, JOSEP
4
Senior Masc
Independent
0:25:08
01:48
0
57
BAHAMONDE ROIG, RICARDO
14
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:25:17
01:48
101
58
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
1
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:48
01:51
0
59
ARBONA OROVAY, NURIA
1
Master 50 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:25:50
01:51
100
60
ALBELDA SANCHO, SUSANA
3
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:25:50
01:51
99
61
LUBBERS, PETER
8
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:25:52
01:51
98
62
MARTÍNEZ ESCALERA, MÓNICA
4
Master 40 fem
C. N. Viperfish
0:25:55
01:51
97
63
BARRENECHEA ANTE, JULIÁN SERGIO
23
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:25:56
01:51
96
64
FUSTER SENSECOGNOM, FERRAN
24
Master 40 masc
Independent
0:25:57
01:51
0
65
TORRALLARDONA LANDALUZE, NITYANANDA
15
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:26:01
01:52
95
66
PILES CISCAR, JAVIER
9
Master 50 masc
Independent
0:26:07
01:52
0
67
CRUANYES, JOSE
16
Master 30 masc
Independent
0:26:07
01:52
94
68
ALFARO MARTÍNEZ, CARLOS
17
Master 30 masc
C. 2XTRI
0:26:16
01:53
93
69
AÑO FENOLLAR, CAMILO
25
Master 40 masc
Independent
0:26:17
01:53
92
70
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
26
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:26:19
01:53
91
71
BERBEGALL GIMÉNEZ, LAURA
2
Master 30 fem
Independent
0:26:24
01:53
90
72
MUT PASTOR, DANI
5
Senior Masc
C. Dénia Triatló
0:26:26
01:53
0
73
ROMANY PUIG, ENRIQUE
1
Master Plus masc
C. Dénia Triatló
0:26:26
01:53
0
74
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUIS
18
Master 30 masc
Independent
0:26:29
01:54
0
75
BURGUERA BORREDA, MIGUEL
19
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:26:29
01:54
89
76
RÓDENAS MARCO, ISABEL
3
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:26:36
01:54
88
77
LOPEZ DE URALDE ARNAL, DANIEL
27
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:26:38
01:54
87
78
SISCAR CERVERA, PEPA
5
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:26:38
01:54
86
79
VIDAGAÑ GARCÍA, YOLANDA
2
Master 50 fem
C. N. Tribu
0:26:39
01:54
85
80
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
28
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:26:41
01:54
84
81
HÜTTMANN, BURKHART
29
Master 40 masc
Independent
0:26:43
01:54
0
82
BOVER I BOLUFER, RAUL
30
Master 40 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:43
01:54
0
83
SALELLES MATEU, VICENT
31
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:26:50
01:55
83
84
GALLEGO PALLARÉS, ANDREU
4
Junior Masc
Independent
0:26:54
01:55
82
85
RODRIGUEZ LOPEZ, SERGIO
6
Senior Masc
C. Multiesport Benitatxell
0:26:55
01:55
81
86
CATALA CARDONA, KIKO
32
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:26:55
01:55
80
87
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFA
33
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:26:57
01:56
79
88
VILLAPLANA NAVARRO, VICENTE
20
Master 30 masc
C. N. Nadamas
0:27:00
01:56
78
89
MONTESINOS CALVO, PACO
10
Master 50 masc
C. D. M. Avant Moncada
0:27:08
01:56
0
90
MULET LEYDA, XAVI
21
Master 30 masc
Independent
0:27:15
01:57
0
91
SANCHIS SAVALL , SALVADOR
34
Master 40 masc
Independent
0:27:20
01:57
0
92
CHOLBI SELLES, JOSEMI
22
Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:31
01:58
0
93
BAYDAL PASTOR, ANA
3
Master 50 fem
C. Natació Benissa
0:27:42
01:59
77
94
GARCIA THIERFELDT, ISABEL
4
Master 50 fem
C. Team 3FDC
0:27:44
01:59
76
95
CREMADES BARROS, XIMO
23
Master 30 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:27:57
02:00
75
96
PULIDO GILABERT, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:28:03
02:00
74
97
NAVARRO DIMATTIA, CARLOS ENRIQUE
2
Master Plus masc
C. Natació Ondara
0:28:10
02:01
73
98
SALA HERREROS, LIDIA
2
Sub-23 Fem
Independent
0:28:29
02:02
72
99
MEDINA ZARAGOZA , JOAN
3
Master Plus masc
C. Natación Delfin
0:28:54
02:04
71
100
DONDERIS SERRA, JAIME
35
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:28:57
02:04
0