Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 1ª TRAVESIA A NADO ELS POBLETS

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
ZORNOZA ARNAO, ADRIÁN
1
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:18:05
01:12
150
2
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
2
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:18:24
01:14
147
3
MARTINEZ SENSECOGNOM, XAVI
1
Junior Masc
Independent
0:18:26
01:14
145
4
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. Natación Ferca
0:18:30
01:14
144
5
PERIS MARÍ, DARIO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:18:35
01:14
143
6
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
1
Master 30 masc
Independent
0:18:45
01:15
142
7
BAKER, PHILLIP
1
Master Plus masc
Independent
0:18:53
01:16
141
8
VÉLEZ REZNAK, JUAN
4
Senior Masc
Independent
0:19:42
01:19
0
9
TAMARIT GIRAU, RAMON
2
Master 30 masc
C. Natació Sueca
0:19:44
01:19
140
10
CORTÉS LLORCA, DIEGO
2
Master Plus masc
C. Natació Benidorm
0:19:45
01:19
139
11
JORQUES FRANCÉS, JAIME
3
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:19:48
01:19
138
12
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
4
Master 30 masc
C. Natació Oliva
0:19:49
01:19
137
13
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
1
Master 40 masc
C. Colau Runner' s
0:19:50
01:19
136
14
MOLINA BÁEZ, SARA
1
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:19:50
01:19
135
15
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
2
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:19:53
01:20
134
16
FALQUET PUIG, OSCAR
3
Master 40 masc
Independent
0:19:58
01:20
133
17
CURI FAREZ, RODRIGO
4
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:20:19
01:21
132
18
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
5
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:20:38
01:23
131
19
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
6
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:20:42
01:23
130
20
GARCÍA OLCINA, JULIO ENRIQUE
1
Sub-23 Masc
Independent
0:20:43
01:23
0
21
NOGUERA CASELLES, JORDI
7
Master 30 masc
C. A. La Xara
0:21:07
01:24
129
22
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
8
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:21:13
01:25
128
23
MARTÍNEZ SANCHEZ, MARCOS
5
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:21:14
01:25
127
24
DE GABRIEL SENSECOGNOM, ALEJANDRO
9
Master 30 masc
Independent
0:21:22
01:25
126
25
LACOMBA CÁMARA, JORGE
6
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:21:23
01:26
125
26
ALTABERT MALONDA, ESTEFAN
7
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:21:23
01:26
124
27
RIQUELME OROZCO, MARÍA
1
Sub-23 Fem
Independent
0:21:31
01:26
0
28
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
10
Master 30 masc
Independent
0:21:37
01:26
123
29
COTS IBIZA, JAUME
11
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:21:38
01:27
122
30
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
8
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:21:46
01:27
121
31
BOIX, JOSEP
12
Master 30 masc
Independent
0:21:56
01:28
0
32
STEENBLIK, RICHARD
2
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:22:00
01:28
120
33
MITCHELL, RICHARD
3
Master Plus masc
Independent
0:22:14
01:29
119
34
PEDRERO SENSECOGNOM, LUIS
13
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:22:23
01:30
118
35
SANCHEZ MARTINEZ, ANDRES
14
Master 30 masc
Independent
0:22:26
01:30
117
36
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
9
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:22:27
01:30
116
37
COTS I PERALTA, ANTONI
3
Master 50 masc
C. Triatló Oliva
0:22:28
01:30
115
38
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
1
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:22:29
01:30
114
39
MARTIN BOIX, ANDRES
4
Master 50 masc
Independent
0:22:34
01:31
0
40
BORDES FERRANDO, DAVID
15
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:22:39
01:31
113
41
MARTIN BOIX, J. FERNANDO
4
Master Plus masc
Independent
0:22:50
01:31
0
42
MIÑANA ALVAREZ, ARANTXA
2
Master 30 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:23:14
01:33
112
43
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
16
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:23:25
01:34
111
44
BOGE, CARL-GEORG
4
Master 50 masc
Independent
0:23:31
01:34
110
45
DRAAISMA, JOOP
5
Master Plus masc
Independent
0:23:32
01:34
109
46
BARRENECHEA ANTE, SERGIO
10
Master 40 masc
Independent
0:23:35
01:34
108
47
SANCHEZ MARTINEZ, IVAN
17
Master 30 masc
Independent
0:23:39
01:35
107
48
MESTRE LLORCA, VICENT
5
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:23:41
01:35
106
49
GÓMEZ ZURDO, PAU
11
Master 40 masc
Independent
0:23:44
01:35
0
50
FAUS SALORT, TONI
18
Master 30 masc
Independent
0:23:52
01:35
105
51
VILLAESCUSA SOLER, XIMO
12
Master 40 masc
Independent
0:23:52
01:35
104
52
CONSTANTINO JUAN, ENRIQUE
5
Master 50 masc
Independent
0:23:56
01:36
103
53
PONS PONS, XIMO
13
Master 40 masc
C. A. Els Dominguers
0:24:03
01:36
102
54
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAEL
14
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:24:04
01:36
101
55
GREGORI ORELLANA, GENARO
6
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:24:05
01:36
100
56
CLIMENT PÉREZ, MIQUEL
19
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:24:15
01:37
99
57
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
6
Senior Masc
Independent
0:24:16
01:37
98
58
BAIXAULI BOSCH, SALVA
7
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:24:17
01:37
97
59
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
15
Master 40 masc
Independent
0:24:18
01:37
96
60
ARELLANO PUENTE, LARA
3
Master 30 fem
C. Triatló Carcaixent
0:24:22
01:37
95
61
IVARS GUERRERO, JORDI
20
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:24:23
01:38
94
62
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
16
Master 40 masc
C. Travessers
0:24:24
01:38
93
63
SAMPEDRO FERNANDEZ, VALENTIN
17
Master 40 masc
Independent
0:24:25
01:38
92
64
SAVALL IBIZA, VICTOR
21
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:24:28
01:38
91
65
BARRAGÁN MARTÍNEZ , NURIA
2
Master 40 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:24:29
01:38
90
66
VILAPLANA CARBONELL, MANOLO
22
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:24:31
01:38
89
67
BATALLER NINIROLA, JOSE J
18
Master 40 masc
Independent
0:24:35
01:38
0
68
PEIRÓ CANYAMAS, VICENT
7
Master 50 masc
Independent
0:24:38
01:39
88
69
SALINAS GINESTAR, PASCUAL
19
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:24:39
01:39
87
70
MERINO BERTÓ, JOSÉ CARLOS
20
Master 40 masc
Independent
0:25:41
01:43
86
71
FONT VALLES, JOSE
8
Master 50 masc
Independent
0:25:46
01:43
85
72
HARTOGS, WYNANDUS
21
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:25:51
01:43
84
73
AYLAGAS, RAFAEL
9
Master 50 masc
Independent
0:25:55
01:44
0
74
CARDETE ROIG, MONICA
3
Master 40 fem
C. Córrer El Garbí
0:25:57
01:44
83
75
CREMADES VENTURA, ANTONIO
23
Master 30 masc
G. E. La Carena Triatló
0:26:16
01:45
82
76
FUENTE RODRIGUEZ , ROBERTO
24
Master 30 masc
Independent
0:26:22
01:45
0
77
CHAFER BENAVENT, LAURA
1
Senior Fem
C. Triatló Carcaixent
0:26:43
01:47
81
78
CERDÁN DE LAS HERAS, ÁNGELA
4
Master 30 fem
Independent
0:26:44
01:47
80
79
MARTI IVARS, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Natació Benissa
0:26:52
01:47
0
80
MOLTO MORELL, JOSEP VICENT
22
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:26:56
01:48
0
81
GONZÁLEZ SÁNCHEZ, JORGE
25
Master 30 masc
Independent
0:27:02
01:48
79
82
GARCÍA BAÑULS, BLANCA
4
Master 40 fem
Independent
0:27:05
01:48
78
83
GARCÍA CÓRCOLES, ELISA
5
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:27:07
01:48
77
84
PICÓ DÍAZ, SARA
2
Sub-23 Fem
C. Natació La Nucia
0:27:11
01:49
0
85
SERRA RUIZ, SARA
3
Senior Fem
C. Travessers
0:27:14
01:49
76
86
VALDERAS MUÑOZ, AMPARO
1
Master Plus fem
C. Natación Ferca
0:27:18
01:49
75
87
BAYDAL PASTOR, ANA
6
Master 40 fem
C. Natació Benissa
0:27:22
01:49
74
88
SISCAR CERVERA, PEPA
7
Master 40 fem
Independent
0:27:37
01:50
73
89
REY VARELA, SANDRA
8
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:28:19
01:53
72
90
SANCHIS NICLÒS, NEUS
4
Senior Fem
C. Triatló Carcaixent
0:28:24
01:54
71
91
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
23
Master 40 masc
C. A. La Xara
0:28:35
01:54
70
92
BREA ORENGO, ALEJANDRA
9
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:28:38
01:55
69
93
MEDINA ZARAGOZA, JOAN
6
Master Plus masc
C. T. Poblats Marítims
0:28:43
01:55
68
94
SERVER, NACHO
24
Master 40 masc
Independent
0:28:59
01:56
0
95
PULIDO GILABERT, CRISTINA
5
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:29:00
01:56
67
96
SÁNCHEZ ALONSO , FRANCISCO
25
Master 40 masc
Independent
0:29:00
01:56
0
97
BUIGUES MENGUAL, JUAN VICENTE
26
Master 40 masc
Independent
0:29:03
01:56
66
98
BAÑÓ MAGRANER, PAU
8
Senior Masc
Independent
0:29:04
01:56
0
99
ALBELDA SANCHO, SUSANA
10
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:29:07
01:56
65
100
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
11
Master 40 fem
C. A. Dianium
0:29:30
01:58
64