Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL II TRAVESIA LA PEDRA DEL SALVADOR - ELS POBLETS

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Només puntuen els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:17:59
01:12 150
2
GUARDIOLA PÉREZ, ANTONI
1
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:18:16
01:13 147
3
TAMARIT GIRAU, RAMON
1
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:18:24
01:14 145
4
LOPEZ IÑIGUEZ, FERNANDO
1
Master 40 masc
C. T. 3XVLC
0:18:54
01:16 0
5
RODRÍGUEZ SABATER, ÀLEX
1
Senior Masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:18:55
01:16 144
6
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
2
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:18:55
01:16 143
7
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:18:57
01:16 142
8
GARGALLO ROTH, DANIEL
2
Master 30 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:19:03
01:16 141
9
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
3
Master 30 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:19:07
01:16 140
10
MARTI MARTI, RAUL
4
Master 30 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:19:07
01:17 139
11
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
2
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:19:16
01:17 138
12
BLASCO PEREZ, VICTOR
5
Master 30 masc
C. Tutriatlon
0:19:28
01:18 137
13
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
2
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:19:38
01:19 136
14
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
6
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:19:41
01:19 135
15
MORANT LLIDO, JOAN
4
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:19:43
01:19 134
16
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
3
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:19:47
01:19 133
17
DE MARÍA-TOMÉ PÉREZ, ALVARO
7
Master 30 masc
Independent
0:20:16
01:21 0
18
FERRER PÉREZ, ALICIA
1
Master 30 fem
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:20:21
01:21 132
19
ROSELLO MARI, MIRIAM
1
Senior Fem
C. D. M. Avant Moncada
0:20:29
01:22 0
20
MIRO TUDELA, ANTONIO
1
Junior Masc
C. N. Trencaones
0:20:29
01:22 0
21
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
4
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:20:31
01:22 131
22
CRIADO VAYA, MANUEL
8
Master 30 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:20:33
01:22 130
23
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
5
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:20:33
01:22 0
24
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
9
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:20:34
01:22 129
25
COTS IBIZA, JAUME
10
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:20:35
01:22 128
26
BUTLER, BRIAN
2
Master 50 masc
C. N. Natural Ability
0:20:37
01:23 127
27
MOLTO ORTS, FRANCISCO
11
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:20:39
01:23 126
28
RIVERO RAMÍREZ , JOSÉ JAVIER
12
Master 30 masc
Independent
0:20:40
01:23 0
29
GIRAU ALONSO, RAMON
13
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:20:44
01:23 125
30
BOSCA GALIANA, VICTOR
14
Master 30 masc
Independent
0:20:46
01:23 124
31
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
6
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:21:09
01:25 123
32
STEENBLIK, RICHARD
3
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:21:10
01:25 122
33
BORDES FERRANDO, DAVID
15
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:21:11
01:25 121
34
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:21:23
01:26 120
35
VIÑALS, ROMAN
5
Senior Masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:21:39
01:27 119
36
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
4
Master 50 masc
C. N. P. Coberta Carcaixent
0:21:45
01:27 118
37
NOGUERA CASELLES, JORDI
16
Master 30 masc
C. A. La Xara
0:21:48
01:27 0
38
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:21:49
01:27 0
39
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
17
Master 30 masc
Independent
0:22:05
01:28 117
40
PEDRERO BONILLO, LLUIS
7
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:11
01:29 116
41
TERRADES MARTINEZ, LUIS
8
Master 40 masc
C. Boquerones Team
0:22:14
01:29 115
42
ESTREMERA, CECILIA
2
Master 30 fem
C. Triatló Gandia
0:22:27
01:30 114
43
BISQUERT MARTÍN , MARIA
3
Master 30 fem
Independent
0:22:30
01:30 113
44
DOMINGO MENGUAL, JAVIER VICENTE
3
Sub-23 Masc
Independent
0:22:34
01:30 112
45
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
9
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:36
01:30 111
46
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
18
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:22:39
01:31 110
47
PULIDO GILABERT, CRISTINA
3
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:22:46
01:31 109
48
ALBELDA SANCHO, SUSANA
1
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:22:48
01:31 108
49
MONTES GARCIA , MARI TERE
4
Senior Fem
C. Tutriatlon
0:22:48
01:31 107
50
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
10
Master 40 masc
Independent
0:22:51
01:31 106
51
CARDETE ROIG, MONICA
2
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:22:53
01:32 105
52
SASTRE BOLTA, GUILLEM
2
Junior Masc
G. R. E. Natació Pego
0:22:58
01:32 104
53
BAIXAULI BOSCH, SALVA
6
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:23:01
01:32 103
54
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
11
Master 40 masc
C. Travessers
0:23:04
01:32 102
55
REVERT FAS, SALVA
19
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:23:12
01:33 101
56
DE GREGORIO ALAPONT, TONI
5
Master 50 masc
S. D. Correcaminos
0:23:24
01:34 100
57
GARCIA DOMINGUEZ, RAFA
7
Senior Masc
C. Multiesport Benitatxell
0:23:25
01:34 0
58
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
12
Master 40 masc
C. Tri-Llebeig
0:23:26
01:34 99
59
PONS PONS, JOAQUIN
13
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:23:29
01:34 98
60
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
20
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:23:39
01:35 97
61
CREMADES BARROS, XIMO
21
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:23:47
01:35 96
62
RÓDENAS MARCO, ISABEL
4
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:23:49
01:35 95
63
IVARS SIGNES, SARA
5
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:23:51
01:35 94
64
CONSTANTINO JUAN, ENRIQUE
6
Master 50 masc
Independent
0:23:53
01:36 93
65
SISCAR CERVERA, PEPA
3
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:23:54
01:36 92
66
SAEZ IRURRE, LUIS
14
Master 40 masc
Independent
0:24:03
01:36 0
67
APARISI RODRÍGUEZ, CARLOS
22
Master 30 masc
C. Masktri Max Wellness Spa
0:24:16
01:37 91
68
BARRENETXEA ANTE, JULIAN SERGIO
15
Master 40 masc
C. N. Marinetos Casianos
0:24:18
01:37 90
69
CASTELLA SANCHEZ, EVARISTO
16
Master 40 masc
C. Masktri Max Wellness Spa
0:24:20
01:37 0
70
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
17
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:24:29
01:38 89
71
CREMADES VENTURA, ANTONIO
18
Master 40 masc
Independent
0:24:35
01:38 88
72
MAS MESTRE, MIQUEL
19
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:24:36
01:38 87
73
BALLESTER LÓPEZ, ANTONIO
23
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:24:36
01:38 86
74
BENEYTO IBAÑEZ, VICENTE
20
Master 40 masc
Independent
0:24:38
01:39 0
75
FENOLLAR SASTRE, PACO
21
Master 40 masc
Independent
0:24:41
01:39 85
76
GREGORI ORELLANA, GENARO
7
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:24:47
01:39 84
77
MARTI IVARS, CRISTINA
5
Senior Fem
C. Natació Benissa
0:24:50
01:39 83
78
GONZALEZ AYLAGAS , RAFAEL
8
Master 50 masc
Independent
0:24:52
01:39 82
79
RUANO CAMPOS, ALEJANDRA
6
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:25:03
01:40 81
80
REY VARELA, SANDRA
4
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:25:03
01:40 80
81
RIBERA SORIA, ANNA
1
Junior Fem
Independent
0:25:16
01:41 79
82
BAYDAL PASTOR, ANA
5
Master 40 fem
C. Natació Benissa
0:25:16
01:41 78
83
IVARS SIGNES, MARIA
7
Senior Fem
C. Natació Benissa
0:25:17
01:41 0
84
MACKO, ALEX
4
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:25:34
01:42 77
85
MONTEALEGRE MENOR, PEDRO MANUEL
22
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:25:49
01:43 76
86
HARTOGS, WYNANDUS
23
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:25:50
01:43 75
87
SALELLES MATEU , VICENT
24
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:25:54
01:44 0
88
DIJKSTRA, HYLKE
24
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:26:14
01:45 74
89
PEREZ GUILLEM , FRANCISCO
25
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:26:22
01:46 73
90
ESCRIVA LLOPIS, JOAN
3
Junior Masc
Independent
0:26:36
01:46 0
91
CATALA CARDONA, KIKO
26
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:26:50
01:47 72
92
MEDINA ZARAGOZA, JOAN
1
Master Plus masc
C. Natación Delfin
0:26:50
01:47 71
93
NAVARRO DIMATTIA, CARLOS ENRIQUE
9
Master 50 masc
C. Natació Ondara
0:26:57
01:48 70
94
BUTLER, ANNIE
1
Master 50 fem
C. N. Natural Ability
0:26:59
01:48 69
95
TUDELA CEBREIRO, JOSE VICENTE
10
Master 50 masc
C. N. Nadamas
0:27:01
01:48 0
96
CALATAYUD CALATAYUD, ANTONIO JOSE
11
Master 50 masc
Independent
0:27:01
01:48 68
97
MORANT ROIG, BEA
6
Master 30 fem
C. Tutriatlon
0:27:04
01:48 67
98
SANCHIS SAVALL, SALVADOR
27
Master 40 masc
Independent
0:27:10
01:49 66
99
TUDELA SORIANO, SARA
6
Master 40 fem
C. N. Trencaones
0:27:20
01:49 0
100
JAIME IZQUIERDO, GABRIELA
7
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:27:25
01:50 65