Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL III TRAVESIA LA PEDRA DEL SALVADOR - ELS POBLETS

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Només puntuen els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
GUARDIOLA PEREZ, ANTONI
1
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:15:10
01:23 150
2
SENDRA PEREZ, JOAN
1
Junior Masc
C. Natació Ondara
0:15:12
01:23 147
3
GARCIA LUQUE, PEDRO
1
Master 50 masc
C. Natació Oliva
0:15:13
01:23 0
4
FARRONA CLAVERO, MANUEL
2
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:15:25
01:24 145
5
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
1
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:15:40
01:26 144
6
FERRER PEREZ, MAJO
1
Master 30 fem
C. N. Trencaones
0:16:02
01:28 0
7
SERRA DE LA NATIVIDAD, JORGE
1
Senior Masc
C. N. Viperfish
0:16:06
01:28 0
8
MARTI MARTI, RAUL
1
Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:16:06
01:28 143
9
BAÑULS ESCOLANO, MAITE
2
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:16:07
01:28 142
10
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
2
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:16:20
01:29 141
11
PAREJA POLO, JUAN PABLO
3
Master 50 masc
Independent
0:16:52
01:32 0
12
COTS IBIZA, JAUME
2
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:16:52
01:32 140
13
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:16:53
01:32 139
14
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
2
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:16:57
01:33 138
15
CASTELLÓ ALMAZÁN, SANTI
3
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:17:01
01:33 137
16
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
4
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:17:02
01:33 136
17
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
3
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:17:06
01:33 135
18
CABRERA LÓPEZ, CARLOS
2
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:17:07
01:33 134
19
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
5
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:17:08
01:33 133
20
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
3
Senior Masc
C. N. Adrenalin Sport
0:17:08
01:34 132
21
ESCRIVÁ ADROVER, PACO
6
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:17:10
01:34 0
22
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
4
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:17:11
01:34 131
23
SENDRA PEREZ, CARLOS
3
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:17:14
01:34 130
24
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
5
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:17:19
01:34 129
25
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
4
Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:17:28
01:35 128
26
MOLTO ORTS, FRANCISCO
7
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:17:33
01:36 127
27
CELMA LOPEZ, MARCOS
8
Master 40 masc
C. D. UPV Natació
0:17:36
01:36 0
28
NOGUERA CASELLES, JORDI
6
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:17:41
01:37 126
29
TERRADES MARTINEZ, LUIS
5
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:17:43
01:37 125
30
VISTÓS ALIAGA, ALBERTO
4
Senior Masc
C. Natació Sueca
0:17:49
01:37 0
31
STEENBLIK, RICHARD
6
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:17:52
01:37 124
32
MIRALLES MERINO, FRANCESC
7
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:18:01
01:38 123
33
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
9
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:18:06
01:39 122
34
MAS MESTRE, MIQUEL
10
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:18:07
01:39 121
35
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
8
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:18:10
01:39 120
36
BISQUERT MARTÍN , MARÍA
3
Master 30 fem
C. Dénia Triatló
0:18:12
01:39 119
37
VIÑALS SENSECOGNOM, ROMAN
5
Senior Masc
C. N. Viperfish
0:18:14
01:40 118
38
DOMÉNECH HERNANI, CARLA
2
Sub-23 Fem
Independent
0:18:16
01:40 0
39
CALATAYUD SABATER, JAVIER
11
Master 40 masc
Independent
0:18:24
01:40 0
40
RÓDENAS MARCO, ISABEL
4
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:18:27
01:41 117
41
MONTES GARCIA , MARI TERE
1
Senior Fem
C. Triatló Gandia
0:18:54
01:43 0
42
PANELLA MARTINEZ, HUMBERTO
9
Master 30 masc
Independent
0:19:00
01:44 0
43
ALFARO MARTINEZ, JORGE
6
Senior Masc
C. 2XTRI
0:19:13
01:45 116
44
PEDRERO SENSECOGNOM, LLUIS
12
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:19:17
01:45 0
45
BOGE, CARL GEORG
7
Master 50 masc
Independent
0:19:26
01:46 115
46
GARCÍA CORTÉS, JOSÉ RAMÓN
8
Master 50 masc
C. N. Qpn?Javea
0:19:26
01:46 114
47
SALELLES MATEU , VICENT
13
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:19:33
01:47 113
48
PULIDO GILABERT, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:19:37
01:47 112
49
CARDETE ROIG, MÓNICA
1
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:19:48
01:48 111
50
SISCAR CERVERA, PEPA
2
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:19:54
01:49 110
51
HÜTTMANN, BURKHART
14
Master 40 masc
Independent
0:19:57
01:49 0
52
CONSTANTINO JUAN, ENRIQUE
9
Master 50 masc
Independent
0:19:57
01:49 109
53
BARRENETXEA ANTE, JULIAN SERGIO
15
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:19:58
01:49 108
54
CASTELLÓ ALMAZÁN , RAFA
16
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:20:01
01:49 107
55
CRESPO JORRO, MARC
17
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:20:02
01:49 106
56
PONS PONS, JOAQUIN
18
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:20:03
01:49 105
57
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
10
Master 30 masc
C. A. Universitat Jaume I
0:20:07
01:50 104
58
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
7
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:20:11
01:50 103
59
ALBEROLA SENSECOGNOM, CARLOS
11
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:20:13
01:50 0
60
PEIRO GARCÍA, JAVIER
12
Master 30 masc
Independent
0:20:16
01:51 102
61
CREMADES VENTURA, ANTONIO
19
Master 40 masc
Independent
0:20:18
01:51 101
62
MARSAL PALU, ANA
5
Master 30 fem
Independent
0:20:31
01:52 100
63
CARMONA GONZÁLEZ, LAUDELINO
13
Master 30 masc
C. D. E. Triatlon Ciempozuelos
0:20:32
01:52 0
64
IVARS SIGNES, SARA
6
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:20:32
01:52 99
65
ESPI SENSECOGNOM, CARLOS
10
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:20:34
01:52 0
66
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
20
Master 40 masc
C. T. Tri-Mundos
0:20:35
01:52 98
67
ARCOS ARANDA , JOSE MANUEL
21
Master 40 masc
G. Muntanya Jaume I
0:20:35
01:52 0
68
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGE
22
Master 40 masc
Independent
0:20:38
01:53 0
69
REVERT FAS, SALVA
14
Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:20:40
01:53 97
70
RIBES MENGUAL, DAVID
15
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:20:44
01:53 96
71
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDRO
23
Master 40 masc
C. Triatló Gandia
0:20:47
01:53 95
72
FEMENÍA SENSECOGNOM, JUANJO
16
Master 30 masc
Independent
0:20:50
01:54 0
73
GARCÍA CÓRCOLES, ELISA
3
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:20:51
01:54 94
74
SOTO CANO, FRANCISCO JOSÉ
17
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:20:53
01:54 0
75
MONTESINOS CALVO, PACO
24
Master 40 masc
Independent
0:20:56
01:54 0
76
PERETÓ BAYO, JUAN
18
Master 30 masc
Independent
0:21:00
01:55 0
77
TUDELA CEBREIRO, JOSE VICENTE
11
Master 50 masc
C. N. Nadamas
0:21:01
01:55 0
78
CUQUERELLA ESTRUGO, FAUSTINO
25
Master 40 masc
Independent
0:21:10
01:56 0
79
ALFARO MARI, ROSALIA
7
Master 30 fem
C. Triatló Gandia
0:21:13
01:56 0
80
DONDERIS SERRA, JAIME
26
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:21:13
01:56 0
81
ARBONA OROVAY, NURIA
4
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:21:13
01:56 93
82
MULET LEYDA, XAVI
19
Master 30 masc
Independent
0:21:13
01:56 92
83
DOMINGO MENGUAL, JAVIER VICENTE
4
Sub-23 Masc
Independent
0:21:13
01:56 91
84
TERENCIO ALEMANY, ANA
1
Master Plus fem
C. Dénia Triatló
0:21:16
01:56 90
85
SANDHAM, DANIEL
20
Master 30 masc
Independent
0:21:17
01:56 0
86
MARTINEZ SETIEN, LORENA
3
Senior Fem
Independent
0:21:21
01:57 0
87
DIJKSTRA, HYLKE
21
Master 30 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:21:22
01:57 89
88
PERELLO FURIO, GUILLEM
27
Master 40 masc
Independent
0:21:23
01:57 0
89
CROSSLEY, DALE
22
Master 30 masc
C. Triatló Gandia
0:21:24
01:57 0
90
ORTOLA MENGUAL, CAMILO
12
Master 50 masc
Independent
0:21:48
01:59 88
91
RUBINI PUIG, SALVADOR
1
Master Plus masc
C. Team 3FDC
0:21:57
02:00 87
92
MEDINA ZARAGOZA, JOAN
2
Master Plus masc
C. Natación Delfin
0:22:17
02:02 86
93
SANCHIS SAVALL, SALVADOR
28
Master 40 masc
Independent
0:22:19
02:02 85
94
MARTI IVARS, CRISTINA
8
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:22:20
02:02 84
95
PÉREZ MORA, FRANCISCO JOSÉ
29
Master 40 masc
C. Tutriatlon
0:22:22
02:02 0
96
SEGARRA JUAN, MANOLO
30
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:22:22
02:02 83
97
GREGORI ORELLANA, GENARO
13
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:22:23
02:02 82
98
LAMIRÁN GARCIA, JUAN FRANCISCO
14
Master 50 masc
C.N. Patacona
0:22:25
02:02 0
99
SASTRE SENDRA, FERNANDO
31
Master 40 masc
G. R. E. Natació Pego
0:22:31
02:03 81
100
MORENO LLÓPEZ, ESTHER
4
Senior Fem
Independent
0:22:33
02:03 80