Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL IV TRAVESIA LA PEDRA DEL SALVADOR - ELS POBLETS

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Només puntuen els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
MUÑOZ GINER, JOAN
1
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:16:35
01:17 0
2
SENDRA PEREZ, JOAN
1
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:17:49
01:22 150
3
GUARDIOLA PÉREZ , ANTONI
2
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:17:56
01:23 147
4
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
1
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:18:02
01:23 145
5
ZARZYCKI SZYMANSKI, KEVIN
2
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:18:07
01:24 144
6
TAMARIT I GIRAU, RAMON
1
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:18:25
01:25 143
7
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
3
Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:18:58
01:28 142
8
ROBLES ESCRIVA, JOEL
1
Junior Masc
C. Triatló Corriol
0:19:07
01:28 141
9
MARTI MARTI, RAUL
2
Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:19:18
01:29 140
10
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
3
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:19:25
01:30 139
11
COTS IBIZA, JAUME
2
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:19:27
01:30 138
12
PAREJA POLO , JUAN PABLO
1
Master 50 masc
Independent
0:19:27
01:30 0
13
BATALLER ALEGRE, MIGUEL ANGEL
3
Master 30 masc
C. N. Viperfish
0:19:29
01:30 137
14
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
4
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:19:32
01:30 136
15
AGUADO ROGLES, JOSÉ LUIS
5
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:19:32
01:30 135
16
SENDRA PEREZ, CARLOS
3
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:19:35
01:30 134
17
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
4
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:19:36
01:31 133
18
CELMA LOPEZ, MARCOS
5
Master 40 masc
C. D. UPV Natació
0:19:43
01:31 0
19
ESCRIVÁ ADROVER, PACO
6
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:19:43
01:31 132
20
MOLINA BAEZ, SARA
1
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:19:47
01:31 131
21
GRIMALT MARSAL, RAMON
7
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:19:51
01:32 130
22
FALQUET PUIG, OSCAR
8
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:19:58
01:32 129
23
NOGUERA CASELLES, JORDI
6
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:20:03
01:33 128
24
VARAS RODRÍGUEZ, ZULEMA
1
Master 30 fem
C. D. M. Avant Moncada
0:20:05
01:33 127
25
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
2
Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:20:16
01:34 126
26
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
9
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:20:21
01:34 125
27
MOLTÓ ORTS, FRANCISCO
10
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:20:22
01:34 124
28
CRIADO VAYA, MANUEL
11
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:20:23
01:34 123
29
PARRA OLTRA, FRANCESC
12
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:20:28
01:35 122
30
BORDES FERRANDO, DAVID
7
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:20:36
01:35 121
31
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
13
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:20:46
01:36 120
32
STEENBLIK, RICHARD
3
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:20:48
01:36 119
33
TENORIO SENSECOGNOM, GUILLERMO
8
Master 30 masc
Independent
0:21:17
01:38 0
34
TERRADES SENSECOGNOM, LUIS
4
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:21:24
01:39 118
35
GONZÁLEZ RONCERO , JOSÉ MIGUEL
14
Master 40 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:21:26
01:39 117
36
BARON OLASO, JORDI
15
Master 40 masc
Independent
0:21:30
01:39 116
37
BOIX CASELLES, ALVARO
16
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:21:31
01:39 115
38
BAIXAULI SORIA, CARLOS
5
Master 50 masc
C. Natació Picassent
0:21:35
01:40 0
39
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
6
Master 50 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:21:35
01:40 114
40
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
7
Master 50 masc
C. A. Gata
0:21:38
01:40 113
41
REPETTO MURILLO, CAROLA
2
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:21:39
01:40 112
42
CONSTANTINO JUAN , ENRIQUE
8
Master 50 masc
Independent
0:21:50
01:41 111
43
FURIO SANCHIS, CASIMIR
17
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:22:10
01:42 110
44
MONTES GARCÍA , MARI TERE
1
Senior Fem
C. Triatló Gandia
0:22:24
01:43 109
45
BUTLER, BRIAN
9
Master 50 masc
Independent
0:22:28
01:44 108
46
ALBELDA SANCHO, SUSANA
3
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:22:28
01:44 107
47
ARBONA OROVAY, NURIA
1
Master 50 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:22:32
01:44 106
48
MARTÍNEZ ESCALERA, MÓNICA
4
Master 40 fem
C. N. Viperfish
0:22:33
01:44 105
49
SISCAR CERVERA, PEPA
5
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:22:35
01:44 104
50
ALFARO MARTÍNEZ, CARLOS
9
Master 30 masc
C. 2XTRI
0:22:37
01:44 103
51
GARCIA GOMEZ, MIGUEL ANGEL
18
Master 40 masc
Independent
0:22:39
01:45 102
52
PERETÓ BAYO, JUAN
10
Master 30 masc
Independent
0:22:42
01:45 0
53
DOMENE FLUIXA, GABRIEL
4
Senior Masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:22:43
01:45 0
54
VALOR SEGURA, TRIANA
1
Sub-23 Fem
Independent
0:22:55
01:46 0
55
AÑO FENOLLAR, CAMILO
19
Master 40 masc
Independent
0:23:03
01:46 101
56
CRUANYES, JOSE
11
Master 30 masc
Independent
0:23:08
01:47 100
57
LOZANO LOPEZ, FRANCISCO ALEJANDRO
12
Master 30 masc
C. D. UPV Natació
0:23:13
01:47 0
58
IVARS SIGNES, SARA
2
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:23:14
01:47 99
59
RÓDENAS MARCO, ISABEL
3
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:23:14
01:47 98
60
LUBBERS, PETER
10
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:23:29
01:48 97
61
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUIS
13
Master 30 masc
Independent
0:23:32
01:49 0
62
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFA
20
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:23:33
01:49 96
63
CRESPO JORRO, MARC
21
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:23:33
01:49 95
64
GARCÍA MELIÀ, LUCÍA
6
Master 40 fem
Independent
0:23:36
01:49 0
65
HÜTTMANN, BURKHART
22
Master 40 masc
Independent
0:23:37
01:49 0
66
BARRENECHEA ANTE, JULIÁN SERGIO
23
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:23:37
01:49 94
67
BERBEGALL GIMÉNEZ, LAURA
4
Master 30 fem
Independent
0:23:39
01:49 93
68
LOPEZ DE URALDE ARNAL, DANIEL
24
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:23:43
01:49 92
69
RUBINI PUIG, BORO
1
Master Plus masc
C. Team 3FDC
0:23:45
01:50 91
70
SENDRA SENSECOGNOM, JAVIER
11
Master 50 masc
C. Triatló Gandia
0:23:50
01:50 0
71
CALEB, THORNBER
2
Junior Masc
Independent
0:23:53
01:50 0
72
CATALA CARDONA, KIKO
25
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:23:53
01:50 90
73
SALELLES MATEU, VICENT
26
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:23:54
01:50 89
74
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
27
Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:24:01
01:51 88
75
MEDINA ZARAGOZA , JOAN
2
Master Plus masc
C. Natación Delfin
0:24:06
01:51 87
76
TERENCIO ALEMANY , ANA
1
Master Plus fem
C. N. Aquatic Les Marines
0:24:17
01:52 0
77
VIDAGAÑ GARCÍA, YOLANDA
2
Master 50 fem
C. N. Tribu
0:24:17
01:52 86
78
GARCIA THIERFELDT, ISABEL
3
Master 50 fem
C. Team 3FDC
0:24:18
01:52 85
79
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
28
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:24:18
01:52 0
80
SANCHIS SAVALL , SALVADOR
29
Master 40 masc
Independent
0:24:27
01:53 0
81
CATALA MARTI, MIGUEL ANGEL
12
Master 50 masc
Independent
0:24:29
01:53 84
82
MARTI IVARS, CRISTINA
5
Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:24:38
01:54 83
83
PULIDO GILABERT, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:24:38
01:54 82
84
RODRIGUEZ LOPEZ, SERGIO
5
Senior Masc
C. Multiesport Benitatxell
0:24:39
01:54 81
85
SALA MORELL , NATALIA
2
Sub-23 Fem
Independent
0:24:39
01:54 80
86
CUESTA PASTOR, JOSE ANTONIO
30
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:24:42
01:54 79
87
BURGUERA BORREDA, MIGUEL
14
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:24:44
01:54 78
88
BAYDAL PASTOR, ANA
4
Master 50 fem
C. Natació Benissa
0:24:44
01:54 77
89
ROBLES SERRANO, JOSE
31
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:24:44
01:54 0
90
RIZO MARTÍNEZ, JUAN CARLOS
15
Master 30 masc
Independent
0:24:47
01:54 0
91
CREUS ORTOLÁ, BEATRIZ
7
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:24:50
01:55 76
92
SANZ VIDAL, FRANCISCO DE BORJA
16
Master 30 masc
Independent
0:25:00
01:55 0
93
NAVARRO DIMATTIA, CARLOS ENRIQUE
3
Master Plus masc
C. Natació Ondara
0:25:04
01:56 75
94
MENGUAL SENDRA, ALFREDO
32
Master 40 masc
G.R.E.N. El Pantà La Vila
0:25:05
01:56 74
95
NOGUEROLES OLAIZOLA, ÁLVARO
33
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:25:29
01:58 73
96
VALENCIA BALDOVÍ, IVÁN
13
Master 50 masc
C. Triatló Algemesí
0:25:35
01:58 0
97
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
34
Master 40 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:25:37
01:58 0
98
SEGARRA JUAN, MANOLO
35
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:25:42
01:59 72
99
GREGORI ORELLANA, GENARO
14
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:25:50
01:59 71
100
BOLTA MIRALLES, ROSA MARI
6
Master 30 fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:26:01
02:00 0