Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 1ª TRAVESIA NATACIÓ AL MORAIG

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Puntuen únicament els inscrits en el Circuit

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts Gral
1
LÓPEZ ESTELLÉS, ALBERTO
1
Master 30 masc
C. D. UPV Natació
0:21:04
01:24
0
2
ZORNOZA ARNAO, ADRIÁN
1
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:22:09
01:29
150
3
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. Natación Ferca
0:22:14
01:29
147
4
GARRIDO ESCRIVÁ, JAVIER
2
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:22:25
01:30
145
5
PERIS MARÍ, DARIO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:22:27
01:30
144
6
CABANILLES ABALOS, JAVI
1
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:22:57
01:32
0
7
BAKER, PHILLIP
1
Master Plus masc
Independent
0:23:04
01:32
143
8
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
2
Master 30 masc
Independent
0:23:55
01:36
142
9
FALQUET PUIG, OSCAR
2
Master 40 masc
Independent
0:24:05
01:36
141
10
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
3
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:24:05
01:36
140
11
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
3
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:24:09
01:37
139
12
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
4
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:24:09
01:37
138
13
ORTOLA CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. Natación Ferca
0:24:24
01:38
137
14
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
5
Master 40 masc
C. Colau Runner' s
0:24:28
01:38
136
15
JORQUES FRANCÉS, JAIME
4
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:24:43
01:39
135
16
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
1
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:24:45
01:39
134
17
CURI FAREZ, RODRIGO
6
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:25:13
01:41
133
18
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
5
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:25:16
01:41
132
19
BOIX CASELLES, ALVARO
7
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:25:20
01:41
0
20
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
8
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:25:24
01:42
131
21
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
6
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:25:28
01:42
130
22
CALATAYUD, DANIEL
7
Master 30 masc
C. Natación Riba-Roja
0:25:30
01:42
0
23
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
2
Master 50 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:25:33
01:42
0
24
ALTABERT MALONDA, ESTEFAN
9
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:25:37
01:42
129
25
NOGUERA CASELLES, JORDI
8
Master 30 masc
C. A. La Xara
0:25:39
01:43
128
26
SALMERON MATEO , JAVI
9
Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:53
01:44
0
27
LACOMBA CÁMARA, JORGE
10
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:26:13
01:45
127
28
PEDRERO SENSECOGNOM, LUIS
10
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:26:16
01:45
126
29
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
11
Master 30 masc
Independent
0:26:17
01:45
125
30
BISQUERT RODRIGUEZ , AITOR
12
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:26:22
01:45
124
31
ESCALES GARCIA, PERE
13
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:26:23
01:46
123
32
FUSTER CARRIO, BERTO
14
Master 30 masc
C. Tutriatlon
0:26:26
01:46
0
33
COTS IBIZA, JAUME
15
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:27:03
01:48
122
34
MARTIN BOIX, ANDRES
3
Master 50 masc
Independent
0:27:20
01:49
0
35
CAMILLERI SALVADOR, VICENTE
16
Master 30 masc
C. Natació Sueca
0:27:28
01:50
0
36
BORDES FERRANDO, DAVID
17
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:27:29
01:50
121
37
VALERO MARTINEZ, SILVIA
1
Master 30 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:27:45
01:51
0
38
MENA SALORT, MARIA
1
Senior Fem
C. Natació Ondara
0:27:46
01:51
120
39
FUERTES MARTINEZ , JUAN CARLOS
4
Master 50 masc
C. Natació Sueca
0:27:54
01:52
0
40
ARELLANO PUENTE, LARA
2
Master 30 fem
C. Triatló Carcaixent
0:27:59
01:52
119
41
CARDETE ROIG, MONICA
1
Master 40 fem
C. Córrer El Garbí
0:28:05
01:52
118
42
TERRADES MARTINEZ, LUIS
11
Master 40 masc
C. Boquerones Team
0:28:08
01:53
0
43
BOSCA GALIANA, VICTOR
18
Master 30 masc
Independent
0:28:08
01:53
0
44
BOTELLA PARREÑO, JOSE LUIS
19
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:28:08
01:53
117
45
RAMÍREZ SANDOVAL, ELYOENAI
2
Master 40 fem
C. D. UPV Triatló
0:28:09
01:53
0
46
SANCHO LLOPIS, CINTA
3
Master 30 fem
C. Natació Sueca
0:28:10
01:53
0
47
STEENBLIK, RICHARD
5
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:28:12
01:53
116
48
FERRANDO MESTRE, LUIS
2
Sub-23 Masc
C. Team O. P.
0:28:14
01:53
0
49
CONSTANTINO JUAN, ENRIQUE
6
Master 50 masc
Independent
0:28:15
01:53
115
50
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
20
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:28:16
01:53
114
51
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
12
Master 40 masc
C. Travessers
0:28:18
01:53
113
52
PONS PONS, XIMO
13
Master 40 masc
C. A. Els Dominguers
0:28:21
01:53
112
53
MESTRE LLORCA, VICENT
4
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:28:22
01:53
111
54
SAVALL IBIZA, VICTOR
21
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:28:22
01:53
110
55
BARRENECHEA ANTE, SERGIO
14
Master 40 masc
Independent
0:28:26
01:54
109
56
GARCIA-CARO ALCAZAR, RAUL
15
Master 40 masc
Independent
0:28:27
01:54
0
57
MARTIN BOIX, JUAN FERNANDO
2
Master Plus masc
Independent
0:28:36
01:54
0
58
FAUS SALORT, TONI
22
Master 30 masc
Independent
0:28:58
01:56
108
59
ESTELLES CABELLO, FRANCISCO
16
Master 40 masc
Independent
0:29:00
01:56
0
60
LLORET SENSECOGNOM, DANIEL
23
Master 30 masc
Independent
0:29:29
01:58
0
61
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
5
Senior Masc
Independent
0:29:40
01:59
107
62
BOVER I BOLUFER, RAUL
24
Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:50
01:59
0
63
BUENO HORCAJADAS, JUAN
17
Master 40 masc
Independent
0:30:05
02:00
0
64
MEGIAS RICO, JAVIER
25
Master 30 masc
C. Natación Rompeolas Elda
0:30:06
02:00
0
65
REVERT FAS, SALVA
26
Master 30 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:30:07
02:00
0
66
SENDRA SENSECOGNOM, JAVIER
18
Master 40 masc
Independent
0:30:07
02:00
0
67
BLANCH RAMON, JOSE
19
Master 40 masc
C. Natació Sueca
0:30:11
02:01
0
68
GREGORI ORELLANA, GENARO
7
Master 50 masc
C. Triatló Corriol
0:30:13
02:01
106
69
JUAREZ, ELISA
3
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:30:26
02:02
105
70
ALBELDA SANCHO, SUSANA
4
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:30:26
02:02
104
71
WLASIUK RODRÍGUEZ, ERNESTO
20
Master 40 masc
C. Nadopatas Patacona
0:30:28
02:02
0
72
ANTÓN IZQUIERDO, OSCAR
27
Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:31
02:02
0
73
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGE
21
Master 40 masc
Independent
0:30:33
02:02
0
74
AYLAGAS, RAFAEL
8
Master 50 masc
Independent
0:30:34
02:02
0
75
ALBEZA SEGUÍ , JOSÉ MANUEL
28
Master 30 masc
Independent
0:30:38
02:03
0
76
MONZO PEREZ, JOSE
22
Master 40 masc
Independent
0:30:43
02:03
0
77
LÓPEZ SILVESTRE, VICENTE
23
Master 40 masc
C. Natación Rompeolas Elda
0:30:47
02:03
103
78
CLIMENT PÉREZ, MIQUEL
29
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:30:50
02:03
102
79
IVARS GUERRERO, JORDI
30
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:30:50
02:03
101
80
HARTOGS, WYNANDUS
24
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:31:12
02:05
100
81
BOGE, CARL-GEORG
9
Master 50 masc
Independent
0:31:16
02:05
99
82
MERINO BERTÓ, JOSÉ CARLOS
25
Master 40 masc
Independent
0:31:27
02:06
98
83
CASTRO PORCEL, ALBERTO
6
Senior Masc
Independent
0:31:28
02:06
0
84
CGAVILÀ, JOSE
31
Master 30 masc
Independent
0:31:34
02:06
0
85
VILAPLANA CARBONELL, MANOLO
32
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:31:39
02:07
97
86
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUIS
33
Master 30 masc
Independent
0:31:51
02:07
0
87
SERRA RUIZ, SARA
2
Senior Fem
C. Travessers
0:31:52
02:07
96
88
MARSAL BAYDAL, ADRIAN
34
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:31:52
02:07
0
89
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
26
Master 40 masc
Independent
0:31:55
02:08
95
90
ROCHER SASTRE, FERNANDO
10
Master 50 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:31:59
02:08
0
91
MEDINA ZARAGOZA, JOAN
3
Master Plus masc
C. T. Poblats Marítims
0:32:00
02:08
94
92
GONZÁLEZ SÁNCHEZ, JORGE
35
Master 30 masc
Independent
0:32:02
02:08
93
93
CREMADES VENTURA, ANTONIO
36
Master 30 masc
G. E. La Carena Triatló
0:32:06
02:08
92
94
GARCÍA BAÑULS, BLANCA
5
Master 40 fem
Independent
0:32:23
02:10
91
95
MACHINANT CAMPAYO, MARIA
3
Senior Fem
C. Natación Delfin
0:32:24
02:10
0
96
ALEXANDER HALL, NADINE
6
Master 40 fem
Independent
0:32:27
02:10
90
97
CHAFER BENAVENT, LAURA
4
Senior Fem
C. Triatló Carcaixent
0:32:29
02:10
89
98
FRASQUET GISBERT, CAROLINA
4
Master 30 fem
Independent
0:32:32
02:10
0
99
MARTINEZ LLACER, LUIS VICTOR
37
Master 30 masc
Independent
0:32:34
02:10
0
100
MARTI DEVESES, ELENA
7
Master 40 fem
C. Nadopatas Patacona
0:32:36
02:10
0