P.Gral |
Nom |
P.Cat. |
Categoria |
Club |
Temps |
Min/ 100 m |
1 |
CARLOS DE ANDRÉS NÚÑEZ-ROME |
1 |
500 m. Juvenil masc |
C. D. Natació Aldaia |
0:05:13
|
0:01:03 |
2 |
MARIO DE ANDRÉS NÚÑEZ-ROME |
1 |
500 m. Aleví masc |
C. D. Natació Aldaia |
0:05:22
|
0:01:04 |
3 |
VALENTINA GUGLIELMI |
1 |
500 m. Benjamí fem |
C. D. Natació Aldaia |
0:05:23
|
0:01:05 |
4 |
MIGUEL BOU BERNABEU |
2 |
500 m. Aleví masc |
C. N. Anibe |
0:05:26
|
0:01:05 |
5 |
MARC BLASCO GARAA |
3 |
500 m. Aleví masc |
C. Natació i Esports Gandia |
0:05:28
|
0:01:06 |
6 |
GIULIANA CURI D´AGOSTINO |
1 |
500 m. Infantil fem |
C. Natació Ondara |
0:05:30
|
0:01:06 |
7 |
MARIA BORDES RODRIGUEZ |
1 |
500 m. Aleví fem |
C. Natació i Esports Gandia |
0:05:32
|
0:01:06 |
8 |
SERGIO CHOVA MICÓ |
4 |
500 m. Aleví masc |
C. Natació i Esports Gandia |
0:05:34
|
0:01:07 |
9 |
LAURA CALAVIA ZELLINGER |
2 |
500 m. Aleví fem |
Independent |
0:05:39
|
0:01:08 |
10 |
HUGO GARCIA MONSERRAT |
5 |
500 m. Aleví masc |
C. N. Llíria |
0:05:42
|
0:01:08 |
11 |
JAVIER DE LA LLAVE TORRES |
1 |
500 m. Benjamí masc |
C. Natació i Esports Gandia |
0:05:48
|
0:01:10 |
12 |
MARINA GAFORIO JORDA |
3 |
500 m. Aleví fem |
C. N. Altea |
0:05:59
|
0:01:12 |
13 |
ETHAN MARTINEZ ALMONACIL |
3 |
500 m. Aleví masc |
C. D. Natació Aldaia |
0:06:02
|
0:01:12 |
14 |
NADET BISBAL OSUNA |
4 |
500 m. Aleví fem |
Independent |
0:06:20
|
0:01:16 |
15 |
BRUNO RAMÍREZ ÍÑIGUEZ DE L |
1 |
500 m. Master + masc |
Independent |
0:06:22
|
0:01:16 |
16 |
MARIA FONT ALOY |
5 |
500 m. Aleví fem |
C. E. A. Bétera |
0:06:24
|
0:01:17 |
17 |
MARIA CENTELLES RUIZ |
2 |
500 m. Benjamí fem |
C. D. Natació Aldaia |
0:06:25
|
0:01:17 |
18 |
JAVIER MIRA BERENGUER |
1 |
500 m. Senior masc |
Independent |
0:06:33
|
0:01:19 |
19 |
MARIA JOSE RODRIGUEZ CARRERES |
1 |
500 m. Master + fem |
C. Triatló Carcaixent |
0:06:50
|
0:01:22 |
20 |
PAULA TENT ALONSO |
2 |
500 m. Master + fem |
Independent |
0:06:51
|
0:01:22 |
21 |
CAROLINA MARTI GARRIDO |
6 |
500 m. Aleví fem |
C. D. Natació Aldaia |
0:06:53
|
0:01:23 |
22 |
SARAY NAVARRO ESPI |
3 |
500 m. Benjamí fem |
C. D. Natació Aldaia |
0:06:54
|
0:01:23 |
23 |
BRUNO RAMIREZ ALONSO |
1 |
500 m. Infantil masc |
Independent |
0:06:59
|
0:01:24 |
24 |
MAËNA GICQUEL CASTELAR |
4 |
500 m. Benjamí fem |
C. Natació i Esports Gandia |
0:07:11
|
0:01:26 |
25 |
BORJA COSAR JORDÁ |
2 |
500 m. Senior masc |
Independent |
0:07:19
|
0:01:28 |
26 |
RUBEN MAZCUÑAN SANCHO |
2 |
500 m. Benjamí masc |
C. D. Natació Aldaia |
0:07:22
|
0:01:28 |
27 |
MARTINA MARTINEZ SEVILLA |
5 |
500 m. Benjamí fem |
C. N. Altea |
0:07:26
|
0:01:29 |
28 |
CARLA CHOVA MICÓ |
6 |
500 m. Benjamí fem |
C. Natació i Esports Gandia |
0:07:27
|
0:01:29 |
29 |
MAURO GARCIA MONSERRAT |
3 |
500 m. Benjamí masc |
C. N. Llíria |
0:07:48
|
0:01:34 |
30 |
BRUNO MIÑANA GARCIA |
4 |
500 m. Benjamí masc |
C. N. Anibe |
0:07:51
|
0:01:34 |
31 |
YANISSA ORTOLÁ CONEJO |
7 |
500 m. Benjamí fem |
C. N. Altea |
0:07:54
|
0:01:35 |
32 |
FRANCESCA STUTELY |
3 |
500 m. Master + fem |
Independent |
0:08:11
|
0:01:38 |
33 |
RICHY CONTRERAS SENSCOGNOM |
2 |
500 m. Master + masc |
Independent |
0:08:17
|
0:01:39 |
34 |
ANTONIO REQUENA MOLTO |
3 |
500 m. Senior masc |
Independent |
0:09:30
|
0:01:54 |
35 |
LUCIA TEROL PINOLON |
4 |
500 m. Master + fem |
Independent |
0:11:11
|
0:02:14 |
36 |
GUILLEM PERELLO FURIO |
3 |
500 m. Master + masc |
Independent |
0:11:13
|
0:02:15 |