Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 1.500 m. - VII TRAVESSIA DE NATACIÓ XÀBIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Només puntuen els inscrits en el Circuit d'Aigües Obertes

P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts
Gral
Punts
Absoluta
Punts
Cat.
1
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. Natación Ferca
0:21:10
01:25
150
150
150
2
MARTINEZ HAWKINS, XAVI
1
Junior Masc
Independent
0:21:11
01:25
147
147
150
3
PERIS MARÍ, DARIO
1
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:21:15
01:25
145
145
150
4
SUÁREZ RODRÍGUEZ, RUBÉN
1
Master 30 masc
C. T. Laboratorio SyS
0:22:09
01:29
0
0
0
5
TAMARIT GIRAU, RAMON
2
Master 30 masc
C. Natació Sueca
0:22:09
01:29
144
144
150
6
GARRIDO ESCRIVÁ, JAVIER
2
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:22:10
01:29
143
143
147
7
BLANCO GARRIGOS, ALEJANDRO
3
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:22:11
01:29
142
142
145
8
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
3
Master 30 masc
Independent
0:22:14
01:29
141
141
147
9
BAKER, PHILLIP
1
Master Plus masc
Independent
0:22:17
01:29
140
140
150
10
GUIRADO GALDON, JORDI
1
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:22:40
01:31
139
139
150
11
LOPEZ GIMENEZ, ALEJANDRO
4
Senior Masc
C. Natación Ferca
0:22:43
01:31
138
138
144
12
RODRÍGUEZ SABATER, ÀLEX
5
Senior Masc
C. Triatló Carcaixent
0:22:48
01:31
137
137
143
13
MARTINEZ ALCAIDE, PABLO
1
Sub-23 Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:22:49
01:31
136
136
150
14
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
2
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:22:49
01:31
135
135
147
15
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
3
Master 40 masc
C. Colau Runner' s
0:22:52
01:32
134
134
145
16
SANTA CANDELA, DANIEL
4
Master 30 masc
C. N. Master Murcia
0:22:58
01:32
0
0
0
17
BOTELLA PARREÑO, JOSE LUIS
5
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:23:03
01:32
133
133
145
18
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
6
Master 30 masc
C. Natació Oliva
0:23:04
01:32
132
132
144
19
FALQUET PUIG, OSCAR
4
Master 40 masc
Independent
0:23:08
01:33
131
131
144
20
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
5
Master 40 masc
G. E. La Carena Triatló
0:23:18
01:33
130
130
143
21
MEJIAS ESTRUCH, MANUEL
7
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:23:27
01:34
129
129
143
22
BAÑULS ESCOLANO, MAITE
1
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:23:39
01:35
0
0
0
23
ORTOLA CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. Natación Ferca
0:24:12
01:37
128
150
150
24
CURI FAREZ, RODRIGO
6
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:24:12
01:37
127
128
142
25
MOLINA BÁEZ, SARA
1
Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:24:16
01:37
126
147
150
26
NOGUERA CASELLES, JORDI
8
Master 30 masc
C. A. La Xara
0:24:29
01:38
125
127
142
27
ESTELA BELLA, BERNAT
2
Junior Masc
Independent
0:24:39
01:39
0
0
0
28
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
9
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:24:45
01:39
124
126
141
29
FUSTER CARRIO, BERTO
10
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:24:51
01:39
0
0
0
30
BISQUERT RODRIGUEZ , AITOR
11
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:24:54
01:40
123
125
140
31
MELO CAMARENA , MONICA
2
Master 30 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:24:56
01:40
122
145
150
32
LACOMBA CÁMARA, JORGE
7
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:25:22
01:42
121
124
141
33
DE GABRIEL SENSECOGNOM, ALEJANDRO
12
Master 30 masc
Independent
0:25:25
01:42
120
123
139
34
SANCHEZ MARTINEZ, ANDRES
13
Master 30 masc
Independent
0:25:27
01:42
119
122
138
35
GÓMEZ ROJAS, NAHUEL MATIAS
6
Senior Masc
C. T. Els Condors
0:25:31
01:42
0
0
0
36
PASCUAL ALBI , ALBERTO
14
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:25:33
01:42
118
121
137
37
MARTÍNEZ SANCHEZ, MARCOS
8
Master 40 masc
C. D. Finisher
0:25:35
01:42
117
120
140
38
COTS I PERALTA, ANTONI
2
Master 50 masc
C. Triatló Oliva
0:25:43
01:43
116
119
147
39
BLASCO BAÑULS, RAFA
9
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:25:46
01:43
115
118
139
40
ALTABERT MALONDA, ESTEFAN
10
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:25:47
01:43
114
117
138
41
PEDRERO SENSECOGNOM, LUIS
15
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:25:48
01:43
113
116
136
42
COTS IBIZA, JAUME
16
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:25:48
01:43
112
115
135
43
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
11
Master 40 masc
C. M. A. La Faixa
0:25:52
01:44
111
114
137
44
STEENBLIK, RICHARD
3
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:26:07
01:44
110
113
145
45
BOVER I BOLUFER, RAUL
17
Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:36
01:46
0
0
0
46
SUCCI MARTINEZ, RICCARDO
3
Junior Masc
Independent
0:26:47
01:47
0
0
0
47
MATEO IBIZA, OSCAR
18
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:26:54
01:48
109
112
134
48
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
3
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:27:14
01:49
108
144
147
49
CASTELLÁ GARCÍA, MARCOS
4
Master 50 masc
C. Orca Seal Team
0:27:22
01:50
0
0
0
50
SAVALL IBIZA, VICTOR
19
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:27:41
01:51
107
111
133
51
AZNAR VIELSAS, ISIDORO
20
Master 30 masc
C. A. Triatló La Vila
0:27:49
01:51
0
0
0
52
ESTELLES CABELLO, FRANCISCO JOSE
12
Master 40 masc
Independent
0:27:55
01:52
0
0
0
53
TERRADES MARTINEZ, LUIS
13
Master 40 masc
C. Boquerones Team
0:27:55
01:52
0
0
0
54
PONS PONS, XIMO
14
Master 40 masc
C. A. Els Dominguers
0:27:57
01:52
106
110
136
55
DRAAISMA, JOOP
2
Master Plus masc
Independent
0:28:02
01:52
105
109
147
56
CATALA FERNANDEZ, VICENTE
15
Master 40 masc
C. Tri-Llebeig
0:28:03
01:52
0
0
0
57
RUIZ SALVADOR, RAMÓN
16
Master 40 masc
C. Travessers
0:28:05
01:52
104
108
135
58
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
7
Senior Masc
Independent
0:28:07
01:53
103
107
142
59
BARRENECHEA ANTE, SERGIO
17
Master 40 masc
Independent
0:28:08
01:53
102
106
134
60
MESTRE LLORCA, VICENT
8
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:28:09
01:53
101
105
141
61
BARRAGÁN MARTÍNEZ , NURIA
2
Master 40 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:28:14
01:53
100
143
147
62
VILLAESCUSA SOLER, XIMO
18
Master 40 masc
Independent
0:28:19
01:53
99
104
133
63
FAUS SALORT, TONI
21
Master 30 masc
Independent
0:28:19
01:53
98
103
132
64
MENA SALORT, MARIA
1
Senior Fem
C. Natació Ondara
0:28:20
01:53
97
142
150
65
LLACER ANDRES, FERNANDO
9
Senior Masc
G. E. La Carena Triatló
0:28:37
01:54
96
102
140
66
ARELLANO PUENTE, LARA
4
Master 30 fem
C. Triatló Carcaixent
0:28:47
01:55
95
141
145
67
CAIMI ROLDAN , GISELA
5
Master 30 fem
Independent
0:28:51
01:55
0
0
0
68
ALBELDA SANCHO, SUSANA
3
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:28:54
01:56
94
140
145
69
SANCHO LLOPIS, CINTA
6
Master 30 fem
C. Natació Sueca
0:28:58
01:56
0
0
0
70
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAEL
19
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:28:58
01:56
93
101
132
71
PÉREZ TROTONDA, NÚRIA
2
Senior Fem
C. T. Terrassa Sport
0:29:02
01:56
0
0
0
72
ESPI ESCRIVA, CARLOS
5
Master 50 masc
C. Orca Seal Team
0:29:03
01:56
0
0
0
73
JORDA LLONA, EDURNE
4
Master 40 fem
C. N. Altea
0:29:05
01:56
0
0
0
74
SENDRA GARCIA, FRANCISCO JAVIER
20
Master 40 masc
C. Orca Seal Team
0:29:13
01:57
0
0
0
75
BOGE, CARL-GEORG
6
Master 50 masc
Independent
0:29:16
01:57
92
100
144
76
PONZINIBBIO BERISSO, GUILLERMO ANDRES
21
Master 40 masc
Independent
0:29:20
01:57
0
0
0
77
FERRER LLOPIS, VICENT
10
Senior Masc
C. N. Altea
0:29:23
01:58
0
0
0
78
IVARS GUERRERO, JORDI
22
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:29:26
01:58
91
99
131
79
FENOLLAR SASTRE, FRANCISCO
22
Master 40 masc
Independent
0:29:30
01:58
90
98
131
80
LLOBELL DEVESA, MARÍA
2
Sub-23 Fem
C. N. Altea
0:29:33
01:58
0
0
0
81
MIXSON, CHRISTOPHER
23
Master 40 masc
Independent
0:29:38
01:59
0
0
0
82
CGAVILÀ, JOSE
23
Master 30 masc
Independent
0:29:43
01:59
0
0
0
83
CERDÁN DE LAS HERAS, ÁNGELA
7
Master 30 fem
Independent
0:30:00
02:00
89
139
144
84
VILAPLANA CARBONELL, MANOLO
24
Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
0:30:07
02:01
88
97
130
85
VALDERAS MUÑOZ, AMPARO
1
Master Plus fem
C. Natación Ferca
0:30:10
02:01
87
138
150
86
PEIRÓ CANYAMAS, VICENT
7
Master 50 masc
Independent
0:30:11
02:01
86
96
143
87
ARMERO LÓPEZ , EVA
5
Master 40 fem
C. N. Altea
0:30:11
02:01
0
0
0
88
MIÑANA ALVAREZ, ARANTXA
8
Master 30 fem
C. Masktri Max Wellness Spa
0:30:13
02:01
85
137
143
89
SANCHEZ MARTINEZ, IVAN
25
Master 30 masc
Independent
0:30:14
02:01
84
95
129
90
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
26
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:30:15
02:01
83
94
128
91
SISCAR CERVERA, PEPA
6
Master 40 fem
Independent
0:30:17
02:01
82
136
144
92
BAYDAL PASTOR, ANA
7
Master 40 fem
C. Natació Benissa
0:30:17
02:01
81
135
143
93
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
24
Master 40 masc
Independent
0:30:20
02:01
80
93
130
94
CREMADES VENTURA, ANTONIO
27
Master 30 masc
G. E. La Carena Triatló
0:30:22
02:02
79
92
127
95
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUIS
28
Master 30 masc
Independent
0:30:24
02:02
0
0
0
96
SASTRE CASTRO, SERGIO
11
Senior Masc
Independent
0:30:24
02:02
0
0
0
97
CREMADES BARROS, XIMO
29
Master 30 masc
C. Triatló Oliva
0:30:33
02:02
0
0
0
98
SERRA RUIZ, SARA
3
Senior Fem
C. Travessers
0:30:37
02:03
78
134
147
99
GARCÍA BAÑULS, BLANCA
8
Master 40 fem
Independent
0:30:39
02:03
77
133
142
100
ARBONA OROVAY, NURIA
9
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:30:41
02:03
0
0
0