Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 4.500 m. - VII TRAVESSIA DE NATACIÓ XÀBIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
1
JOSEP ORTEGA BOIRA
1
4.5 K Master 40 masc
C.N. Vila-swim
1:04:37
0:01:26
2
ARMIN LENZ
1
4.5 K Sub 23 masc
Independent
1:08:16
0:01:31
3
VICENTE GOMEZ TOMAS
1
4.5 K Master 30 masc
C. Triatló Carcaixent
1:08:28
0:01:31
4
MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ RODRÍGUEZ
2
4.5 K Master 30 masc
C. N. Manaties
1:08:31
0:01:31
5
MIGUEL ANGEL SEGLAR VALIENTE
2
4.5 K Master 40 masc
C.N. Vila-swim
1:08:45
0:01:32
6
ALEX JULIO ALEIXANDRE
2
4.5 K Sub 23 masc
C. Natació Xuquer
1:09:53
0:01:33
7
NATXO SERRANO CAMILLERI
3
4.5 K Master 40 masc
C. Natació Sueca
1:09:53
0:01:33
8
GONZALO MATEO GARCIA
1
4.5 K Senior masc
Independent
1:09:58
0:01:33
9
AMANDA MARTÍNEZ I SANTOS
1
4.5 K Sub-23 fem
Independent
1:10:55
0:01:35
10
RAÚL CARRETERO RODRÍGUEZ
1
4.5 K Junior masc
Independent
1:11:04
0:01:35
11
SANTIAGO MARTÍNEZ DIAZ
4
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:11:36
0:01:35
12
DAVID REL SULTÁN
3
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:11:40
0:01:36
13
JAVIER SEGLAR VALIENTE
5
4.5 K Master 40 masc
C.N. Vila-swim
1:12:02
0:01:36
14
MARIA JAREÑO PRADES
1
4.5 K Senior fem
C. Nadopatas Patacona
1:12:22
0:01:36
15
ENRIQUE PEREZ MARSA VALLBONA
6
4.5 K Master 40 masc
C. Nadopatas Patacona
1:12:22
0:01:36
16
MARÍA CAMARENA PÉREZ
1
4.5 K Junior fem
C. N. O. Dom-Bosco
1:12:26
0:01:37
17
YOLANDA MARCHANTE LUJÁN
1
4.5 K Master 40 fem
C. Natación Delfin
1:12:27
0:01:37
18
RAUL MARTI MARTI
4
4.5 K Master 30 masc
C. Natació Sueca
1:12:29
0:01:37
19
JOSE FELIX LARA NAVARRO
7
4.5 K Master 40 masc
C. Natación Hotel Bilbaino
1:12:31
0:01:37
20
MAURICIO VEGA FARINA
8
4.5 K Master 40 masc
C. D. Finisher
1:12:31
0:01:37
21
DAVID JOSÉ POMARES AGULLÓ
9
4.5 K Master 40 masc
C. E. Aquarium Alicante
1:12:51
0:01:37
22
JAVIER GARCIA BELLVERT
10
4.5 K Master 40 masc
C. A. de Puente a Puente
1:12:53
0:01:37
23
FRANCISCO DE BO MORAGUES MIÑANA
11
4.5 K Master 40 masc
C. A. de Puente a Puente
1:12:56
0:01:37
24
MARCOS NAVARRO MORCILLO
12
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:14:19
0:01:39
25
DAVID CABALLERO ANDRES
3
4.5 K Sub 23 masc
C. Triatló Carcaixent
1:14:29
0:01:39
26
SERGIO ALBEROLA TERUEL
13
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:14:37
0:01:39
27
ALVARO FURIO BELTRAN
1
4.5 K Master 50 masc
Independent
1:15:15
0:01:40
28
ADRIAN CAPOTE NAVARRO
5
4.5 K Master 30 masc
C. Nadopatas Patacona
1:15:49
0:01:41
29
JUAN GONZALEZ FERNANDEZ
14
4.5 K Master 40 masc
C. N. Sabadell
1:16:00
0:01:41
30
DIEGO ELADIO GONZALEZ GUIDO
6
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:16:24
0:01:42
31
NURIA GINER FUENTES
1
4.5 K Master 30 fem
C. Nadopatas Patacona
1:16:24
0:01:42
32
CARLOS GÓMEZ RODRIGUEZ
7
4.5 K Master 30 masc
C. D. Finisher
1:16:28
0:01:42
33
ESPERANZA NAVARRO SIMÓN
2
4.5 K Master 40 fem
C. Nadopatas Patacona
1:16:34
0:01:42
34
ENRIQUE ROS BENLLOCH
8
4.5 K Master 30 masc
C. Nadopatas Patacona
1:16:35
0:01:42
35
DENIS GIMÉNEZ QUEREN
2
4.5 K Junior masc
C. N. O. Dom-Bosco
1:16:42
0:01:42
36
JORGE PUIG FERRER
15
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:17:05
0:01:43
37
JOSE BASTIDA MAGRANER
9
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:17:07
0:01:43
38
ENRIQUE LOPEZ ESTELLES
10
4.5 K Master 30 masc
C. Natación Riba-Roja
1:17:39
0:01:44
39
GUILLERMO LLACER LLOBELL
16
4.5 K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
1:18:25
0:01:45
40
JUAN IGNACIO LILLO PEREZ
2
4.5 K Master 50 masc
C. Trischool Cuenca
1:18:32
0:01:45
41
LAURA BENAVENT BENEDITO
2
4.5 K Senior fem
Independent
1:18:55
0:01:45
42
DAVID FERNÁNDEZ ARMERO
3
4.5 K Junior masc
C. D. Natació Aldaia
1:19:21
0:01:46
43
SERGIO MATEU TORNERO
4
4.5 K Sub 23 masc
C. D. Natació Aldaia
1:19:25
0:01:46
44
JOSÉ ANDRADES BAÑULS
11
4.5 K Master 30 masc
C. Natació Benissa
1:19:33
0:01:46
45
CARLOS TOMÁS CARRASCO
2
4.5 K Senior masc
C. D. T. Get Going
1:19:42
0:01:46
46
JUAN CARLOS ESTELLÉS MARTÍNEZ
17
4.5 K Master 40 masc
C. Nadopatas Patacona
1:19:45
0:01:46
47
JUAN MIGUEL ALAPONT VAZQUEZ
18
4.5 K Master 40 masc
C. Masktri Max Wellness Spa
1:19:46
0:01:46
48
MIGUEL ZARAGOZA FUSTER
19
4.5 K Master 40 masc
C. N. Master Murcia
1:19:51
0:01:46
49
IGNACIO ROSADO CERVERA
12
4.5 K Master 30 masc
C. N. Master Morvedre
1:19:53
0:01:47
50
TONI TUR PASTOR
13
4.5 K Master 30 masc
C. Sense Límits
1:19:58
0:01:47
51
DAVID MURRIA VILLANUEVA
20
4.5 K Master 40 masc
C. Nadopatas Patacona
1:20:28
0:01:47
52
ARTURO RUIZ CRESPO
3
4.5 K Master 50 masc
C. Natación Riba-Roja
1:20:45
0:01:48
53
DAVID GARCIA HERNANDEZ
5
4.5 K Sub 23 masc
Independent
1:21:13
0:01:48
54
BRUNO GIMENEZ ROMERO
14
4.5 K Master 30 masc
C. N. Valencia Masters
1:21:33
0:01:49
55
Mª IRENE GRANELL PEREZ
3
4.5 K Master 40 fem
C. Natació Sueca
1:21:37
0:01:49
56
MARCOS ANTONIO MOLINA YAGO
15
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:22:43
0:01:50
57
JOSE MIGUEL GONZALEZ RONCERO
16
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:22:44
0:01:50
58
MARTA SALA CUBEDO
2
4.5 K Master 30 fem
C. N. Vila-Real
1:22:53
0:01:51
59
DARIO JULIO ALEIXANDRE
17
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:23:27
0:01:51
60
JAVIER IBORRA GIL
21
4.5 K Master 40 masc
C. N. Mediterraneo Valencia
1:24:09
0:01:52
61
DANIEL VILA ESTÉBANEZ
22
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:24:24
0:01:53
62
JOSE LUIS MILARA CARBONELL
23
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:24:26
0:01:53
63
FERNANDO MARCO MOLINA
24
4.5 K Master 40 masc
C. N. Mediterraneo Valencia
1:24:43
0:01:53
64
PAU TOMAS ALBEROLA
25
4.5 K Master 40 masc
C. Natació Sueca
1:25:02
0:01:53
65
JUAN CARLOS FUERTES MARTINEZ
4
4.5 K Master 50 masc
C. Natació Sueca
1:25:02
0:01:53
66
JORGE VALLS GARRIDO
3
4.5 K Senior masc
Independent
1:25:05
0:01:53
67
JUAN LÓPEZ VILAPLANA
5
4.5 K Master 50 masc
Independent
1:25:18
0:01:54
68
CECILIA ESTREMERA MARTINEZ
3
4.5 K Master 30 fem
C. Triatló Gandia
1:25:56
0:01:55
69
LETICIA PALLAS CARRASCOSA
4
4.5 K Master 30 fem
Independent
1:26:00
0:01:55
70
JOSÉ JAVIER ROJAS GRANERO
26
4.5 K Master 40 masc
C. Natació Sueca
1:26:08
0:01:55
71
JAVIER ARMENGOL DÍAZ
6
4.5 K Master 50 masc
Independent
1:26:19
0:01:55
72
JOSE RAMON GARCIA CORTES
27
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:26:24
0:01:55
73
DAVID BORDES FERRANDO
18
4.5 K Master 30 masc
C. Natació Benissa
1:26:43
0:01:56
74
SANDRA GANS SEGRERA
3
4.5 K Senior fem
C. Poblats Marítims Triatló
1:26:43
0:01:56
75
BLAS PEIRÓ BUSÓ
7
4.5 K Master 50 masc
C. A. Evasion Running
1:26:49
0:01:56
76
MARIA IBANEZ PRATS
4
4.5 K Senior fem
Independent
1:26:53
0:01:56
77
RAFAEL TENLLADO PEREA
1
4.5 K.Master plus mas
Independent
1:27:00
0:01:56
78
FRANCISCO MARTÍ CRESPO
28
4.5 K Master 40 masc
C. Triatló l' Horta Picassent
1:27:14
0:01:56
79
CARLOS GIMENEZ RODRIGUEZ
29
4.5 K Master 40 masc
C. Natació Denia
1:27:33
0:01:57
80
ANDRES MARTIN BOIX
8
4.5 K Master 50 masc
Independent
1:27:43
0:01:57
81
PEDRO WASSMANN GÓMEZ
19
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:27:45
0:01:57
82
SALVADOR POVEDA GUILL
9
4.5 K Master 50 masc
C. Natación Rompeolas Elda
1:28:00
0:01:57
83
JOSE FRANCISCO NAVARRO RIOS
10
4.5 K Master 50 masc
C. N. Manaties
1:28:28
0:01:58
84
NORA PATON OLMEDA
5
4.5 K Master 30 fem
C. Natación Delfin
1:28:34
0:01:58
85
VICTOR SIMARRO DOLZ
4
4.5 K Senior masc
C. D. T. Get Going
1:28:40
0:01:58
86
VICENTE BAIXAULI PÉREZ
20
4.5 K Master 30 masc
C. Nadopatas Patacona
1:29:19
0:01:59
87
JOSE MARIA SANTA MARCO
30
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:29:32
0:01:59
88
PABLO PRIETO GARCIA
21
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:30:01
0:02:00
89
PAULA DOBÓN RIOFRIO
5
4.5 K Senior fem
Independent
1:30:08
0:02:00
90
ANA JORDA JORCAS
6
4.5 K Master 30 fem
C. T. 3XVLC
1:30:17
0:02:00
91
CARLO DI MARIA
31
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:32:26
0:02:03
92
JAVIER MORALES GABALDON
32
4.5 K Master 40 masc
C. Nadopatas Patacona
1:32:57
0:02:04
93
JORGE HERRERO MASCAROS
22
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:33:00
0:02:04
94
ARTURO TORRES RODRIGO
33
4.5 K Master 40 masc
C. Natació Sueca
1:33:04
0:02:04
95
RICARDO PAGÁN PUJALTE
34
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:33:20
0:02:04
96
JOSE TORRES TALÓN
6
4.5 K Sub 23 masc
Independent
1:33:21
0:02:04
97
DANIEL SAEZ CORTELL
23
4.5 K Master 30 masc
Independent
1:33:23
0:02:05
98
DEBORA TORRES ESCURIOLA
4
4.5 K Master 40 fem
C. D. UPV Triatló
1:33:27
0:02:05
99
MIGUEL ANGEL VALERO NAVARRO
35
4.5 K Master 40 masc
Independent
1:33:28
0:02:05
100
IGNACIO REQUENA MOLTO
11
4.5 K Master 50 masc
Independent
1:34:17
0:02:06