Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 1.500 m. - IX TRAVESSIA DE NATACIÓ XÀBIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts
Gral
Punts
Absoluta
Punts
Cat.
1
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:18:39
0:01:15
150
150
150
2
GUARDIOLA PEREZ, ANTONI
1
Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:18:40
0:01:15
147
147
150
3
GARCIA LUQUE, PEDRO
2
Master 50 masc
C. Natació Oliva
0:18:41
0:01:15
0
0
0
4
FERNANDEZ GARCIA, MIGUEL
1
Master 30 masc
C. Tutriatlon
0:18:51
0:01:15
0
0
0
5
SENDRA PEREZ, JOAN
1
Junior Masc
C. Natació Ondara
0:19:06
0:01:16
145
145
150
6
TAMARIT I GIRAU, RAMON
1
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:19:18
0:01:17
0
0
0
7
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
2
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:20:22
0:01:21
144
144
150
8
GARGALLO, DANIEL
3
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:20:33
0:01:22
143
143
147
9
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
4
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:20:34
0:01:22
142
142
145
10
GRIMALT MARSAL, RAMON
2
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:20:35
0:01:22
141
141
150
11
MARTI MARTI, RAUL
3
Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:20:36
0:01:22
140
140
147
12
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
5
Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:20:36
0:01:22
139
139
144
13
CURI FAREZ, RODRIGO JAVIER
4
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:20:37
0:01:22
138
138
145
14
TANNER, MARK
6
Master 30 masc
C. T. Huracan
0:20:38
0:01:23
0
0
0
15
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
5
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:20:44
0:01:23
137
137
144
16
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
6
Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:20:46
0:01:23
136
136
143
17
PAREJA POLO, JUAN PABLO
3
Master 50 masc
Independent
0:20:47
0:01:23
0
0
0
18
BENIMELI GUTIERREZ, RAFA
7
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:20:50
0:01:23
135
135
143
19
COTS IBIZA, JAUME
8
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:20:51
0:01:23
134
134
142
20
FALQUET PUIG, OSCAR
7
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:20:53
0:01:24
133
133
142
21
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
8
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:21:09
0:01:25
132
132
141
22
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:21:11
0:01:25
131
150
150
23
SENDRA PEREZ, CARLOS
2
Sub-23 Masc
C. Triatló Oliva
0:21:12
0:01:25
130
131
147
24
FERNÁNDEZ MILLÀ, NOEL
9
Master 30 masc
C. Natació Calp
0:21:14
0:01:25
129
130
141
25
FERRER GARCIA, ALEJANDRO
3
Sub-23 Masc
C. Natació Benissa
0:21:19
0:01:25
128
129
145
26
VARAS RODRIGUEZ, ZULEMA
1
Senior Fem
C. D. M. Avant Moncada
0:21:41
0:01:27
0
0
0
27
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
4
Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:21:45
0:01:27
127
128
147
28
TERRADES MARTINEZ, LUIS
5
Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:21:45
0:01:27
126
127
145
29
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
9
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:21:46
0:01:27
125
126
140
30
LLACER LLOBELL, GUILLERMO
10
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:21:48
0:01:27
124
125
139
31
OFICIAL CASADO, FRANCISCO JAVIER
10
Master 30 masc
S. D. Correcaminos
0:21:53
0:01:28
0
0
0
32
ANDRADES BAÑULS, JOSÉ
11
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:21:55
0:01:28
123
124
140
33
CASADO BUIGUES, CARLOS
12
Master 30 masc
C. A. iRun Calp
0:21:57
0:01:28
0
0
0
34
MOLTO ORTS, FRANCISCO
11
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:21:58
0:01:28
122
123
138
35
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
13
Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:22:02
0:01:28
121
122
139
36
BLANCO GARRIGOS, ALEJANDRO
1
Senior Masc
Independent
0:22:03
0:01:28
120
121
150
37
FERRER PEREZ, ALICIA
1
Master 30 fem
C. N. Viperfish
0:22:04
0:01:28
119
147
150
38
SARCH FAYOS, VICENTE
14
Master 30 masc
Independent
0:22:06
0:01:28
0
0
0
39
ORTUÑO TORRES, JOSE
4
Sub-23 Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:22:11
0:01:29
0
0
0
40
BISQUERT RODRIGUEZ, AITOR
15
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:22:32
0:01:30
0
0
0
41
NOGUERA CASELLES, JORDI
16
Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:22:33
0:01:30
118
120
138
42
LACOMBA CÁMARA, JORGE
12
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:22:33
0:01:30
117
119
137
43
BOIX CASELLES, ALVARO
13
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:22:34
0:01:30
0
0
0
44
BARON OLASO, JORDI
14
Master 40 masc
Independent
0:22:39
0:01:31
0
0
0
45
BLASCO BAÑULS, RAFA
15
Master 40 masc
C. Natació Ondara
0:22:40
0:01:31
116
118
136
46
GONZALEZ RONCERO, JOSE MIGUEL
17
Master 30 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:22:41
0:01:31
115
117
137
47
GALLACH TUDELA, CRISTINA
2
Master 30 fem
C. Tutriatlon
0:22:42
0:01:31
0
0
0
48
BOSCA GALIANA, VICTOR
18
Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:22:46
0:01:31
114
116
136
49
CLIMENT DOMENECH, TAMARA
3
Master 30 fem
C. Natació Ondara
0:22:46
0:01:31
113
145
147
50
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
2
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:22:51
0:01:31
112
144
150
51
ZANETTI, RODRIGO
19
Master 30 masc
C. D. Triatlón Aranda
0:23:13
0:01:33
0
0
0
52
PRENCIPE, MICHELE
16
Master 40 masc
Independent
0:23:14
0:01:33
0
0
0
53
MARCH ESCUDERO, JAUME
17
Master 40 masc
Independent
0:23:19
0:01:33
111
115
135
54
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
18
Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:20
0:01:33
0
0
0
55
GALLEGO PALLARÉS, ANDREU
2
Junior Masc
Independent
0:23:23
0:01:34
110
114
147
56
VILLAESCUSA SOLER, XIMO
19
Master 40 masc
Independent
0:23:41
0:01:35
0
0
0
57
MAS MESTRE, MIQUEL
20
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:23:43
0:01:35
109
113
134
58
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE
6
Master 50 masc
C. Tri-Llebeig
0:23:47
0:01:35
0
0
0
59
MOODY, JAMES
20
Master 30 masc
Independent
0:23:55
0:01:36
0
0
0
60
BORDES FERRANDO, DAVID
21
Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:24:02
0:01:36
108
112
135
61
BOGE, CARL GEORG
7
Master 50 masc
Independent
0:24:07
0:01:36
107
111
144
62
SALVADOR MONTILLA , FRAN
2
Senior Masc
C. Natació Benissa
0:24:10
0:01:37
0
0
0
63
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXI
21
Master 40 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:12
0:01:37
0
0
0
64
ALFARO MARTINEZ, JORGE
3
Senior Masc
C. 2XTRI
0:24:17
0:01:37
106
110
147
65
SALELLES MATEU , VICENT
22
Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:24:19
0:01:37
105
109
133
66
JUSTINIANO TORREZ, CESAR
4
Senior Masc
C. Triatló Corriol
0:24:29
0:01:38
104
108
145
67
PONS PONS, JOAQUIN
23
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:24:37
0:01:38
103
107
132
68
PASTOR GINER, KIKO
24
Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:24:43
0:01:39
102
106
131
69
DOMINGO MENGUAL, JAVIER VICENTE
5
Sub-23 Masc
Independent
0:25:10
0:01:41
101
105
144
70
PEIRO GARCÍA, JAVIER
22
Master 30 masc
Independent
0:25:11
0:01:41
100
104
134
71
SIGNES CHOLBI, RAUL
23
Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:13
0:01:41
0
0
0
72
GARCIA HENARES , JUAN FERNANDO
24
Master 30 masc
Independent
0:25:13
0:01:41
0
0
0
73
CONSTANTINO JUAN, ENRIQUE
8
Master 50 masc
Independent
0:25:13
0:01:41
99
103
143
74
BARRENETXEA ANTE, JULIAN SERGIO
25
Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:25:15
0:01:41
98
102
130
75
CRESPO JORRO, MARC
26
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:25:18
0:01:41
97
101
129
76
VILAPLANA CARBONELL, MANOLO
25
Master 30 masc
C. N. Viperfish
0:25:20
0:01:41
0
0
0
77
ARAN GARCIA, ANTONIO
27
Master 40 masc
C. A. iRun Calp
0:25:21
0:01:41
0
0
0
78
BOLO MORATILLA, JOSE RUBENS
28
Master 40 masc
Independent
0:25:23
0:01:42
96
100
128
79
ESCORTELL BOU, JAIME
29
Master 40 masc
Independent
0:25:35
0:01:42
0
0
0
80
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
30
Master 40 masc
C. T. Tri-Mundos
0:25:45
0:01:43
95
99
127
81
LUBBERS, PETER
9
Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:25:46
0:01:43
0
0
0
82
ARBONA CASTAÑO , JAVIER
10
Master 50 masc
C. T. 3XVLC
0:25:46
0:01:43
0
0
0
83
ARBONA OROVAY, NURIA
1
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:25:49
0:01:43
94
143
150
84
PULIDO GILABERT, CRISTINA
3
Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:25:50
0:01:43
93
142
147
85
HARTOGS, WYNANDUS
31
Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:25:50
0:01:43
92
98
126
86
SISCAR CERVERA, PEPA
2
Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:25:51
0:01:43
91
141
147
87
GARCÍA CÓRCOLES, ELISA
3
Master 40 fem
C. Dénia Triatló
0:25:51
0:01:43
90
140
145
88
CUESTA PASTOR, JOSÉ ANTONIO
32
Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:25:53
0:01:44
89
97
125
89
ALFARO MARTINEZ, CARLOS
26
Master 30 masc
C. 2XTRI
0:26:03
0:01:44
0
0
0
90
CATALA CARDONA, KIKO
33
Master 40 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:26:03
0:01:44
88
96
124
91
ALBELDA SANCHO, SUSANA
4
Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:26:09
0:01:45
87
139
144
92
DONDERIS ROMERO, IGNACIO
11
Master 50 masc
Independent
0:26:14
0:01:45
86
95
142
93
DIJKSTRA, HYLKE
27
Master 30 masc
C. Ondara Tri-Esport
0:26:17
0:01:45
85
94
133
94
TERENCIO ALEMANY, ANA
1
Master Plus fem
C. Dénia Triatló
0:26:20
0:01:45
84
138
150
95
AGUADO SÁEZ , MARIA JESUS
5
Master 40 fem
C. T. Tridimonis
0:26:21
0:01:45
0
0
0
96
MONTAÑEZ AGUILERA, FCO. JAVIER
12
Master 50 masc
Independent
0:26:26
0:01:46
83
93
141
97
ROSELLO LUJAN , VICENTE
34
Master 40 masc
Independent
0:26:30
0:01:46
0
0
0
98
ARCOS ARANDA , JOSE MANUEL
35
Master 40 masc
Independent
0:26:30
0:01:46
0
0
0
99
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
28
Master 30 masc
C. A. Universitat Jaume I
0:26:38
0:01:47
82
92
132
100
NOBILE, NORBERTO CHRISTIAN
36
Master 40 masc
Independent
0:26:40
0:01:47
0
0
0