Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 1.500 m. - X TRAVESSIA DE NATACIÓ XÀBIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
Punts
Gral
Punts
Absoluta
Punts
Cat.
1
SENDRA PEREZ, JOAN
1
1.5K Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:20:20
01:21
150
150
150
2
FARRONA CLAVERO, MANUEL
1
1.5K Master 50 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:20:25
01:22
147
147
150
3
GUARDIOLA PÉREZ , ANTONI
2
1.5K Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:20:37
01:23
145
145
147
4
ZARZYCKI SZYMANSKI, KEVIN
1
1.5K Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:20:45
01:23
144
144
150
5
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO
1
1.5K Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:20:46
01:23
143
143
150
6
TAMARIT I GIRAU, RAMON
1
1.5K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:20:57
01:24
142
142
150
7
CAPELLINO AVARGUES, BERNAT
2
1.5K Senior Masc
C. Natació i Esports Gandia
0:21:35
01:26
141
141
147
8
ROBLES ESCRIVA, JOEL
1
1.5K Junior Masc
C. Triatló Corriol
0:21:41
01:27
140
140
150
9
ORTOLÁ CONEJO, SANDRA
1
1.5K Sub-23 Fem
C. N. Adrenalin Sport
0:21:46
01:27
139
150
150
10
COTS IBIZA, JAUME
2
1.5K Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:21:49
01:27
138
139
147
11
MARTI MARTI, RAUL
2
1.5K Master 40 masc
C. N. Viperfish
0:21:50
01:27
137
138
147
12
MIÑANA SENSECOGNOM, VICENTE
3
1.5K Master 30 masc
C. D. UPV Natació
0:21:57
01:28
0
0
0
13
LOPEZ IÑIGUEZ, FERNANDO
3
1.5K Master 40 masc
S. D. Correcaminos
0:21:57
01:28
0
0
0
14
BAKER, PHILLIP
1
1.5K Master Plus masc
Independent
0:22:01
01:28
0
0
0
15
SANCHIS GARCIA, JOAN
2
1.5K Junior Masc
C. Natació Oliva
0:22:04
01:28
0
0
0
16
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
4
1.5K Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:22:07
01:28
136
137
145
17
MOLTÓ ORTS, FRANCISCO
5
1.5K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:22:10
01:29
135
136
144
18
KOHLVELTER, KEVIN
3
1.5K Senior Masc
C. Natura Sport
0:22:13
01:29
0
0
0
19
BATALLER ALEGRE, MIGUEL ANGEL
4
1.5K Master 30 masc
C. N. Viperfish
0:22:14
01:29
134
135
145
20
DE MARIA - TOME PEREZ, ALVARO
5
1.5K Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:22:16
01:29
133
134
144
21
SANFÉLIX JUNCOS, GABRIEL DEMIÁN
6
1.5K Master 30 masc
C. N. Aquatic Les Marines
0:22:18
01:29
0
0
0
22
FERNÁNDEZ OROZCO, ESTEBAN
6
1.5K Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:22:29
01:30
132
133
143
23
MARCH ESCUDERO, JAUME
7
1.5K Master 40 masc
Independent
0:22:33
01:30
131
132
142
24
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
8
1.5K Master 40 masc
G. E. La Carena La Font
0:22:34
01:30
130
131
141
25
SENDRA PEREZ, CARLOS
3
1.5K Sub-23 Masc
C. Natació Ondara
0:22:42
01:31
129
130
145
26
BLANCO GARRIGÓS, ALEJANDRO
4
1.5K Senior Masc
Independent
0:22:48
01:31
128
129
145
27
ESCRIVÁ ADROVER, PACO
9
1.5K Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:04
01:32
127
128
140
28
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
10
1.5K Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:04
01:32
126
127
139
29
MOLINA BAEZ, SARA
1
1.5K Master 40 fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:08
01:33
125
147
150
30
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
7
1.5K Master 30 masc
C. E. C. Antella
0:23:09
01:33
124
126
143
31
OLTRA GIL-MORTE, JUAN IGNACIO
2
1.5K Master 50 masc
C. N. Viperfish
0:23:12
01:33
123
125
147
32
ROSELLÓ MARÍ, MIRIAM
1
1.5K Senior Fem
C. D. M. Avant Moncada
0:23:15
01:33
0
0
0
33
FALQUET PUIG, OSCAR
11
1.5K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:23:18
01:33
122
124
138
34
GARGALLO, DANIEL
8
1.5K Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:23:25
01:34
121
123
142
35
LACOMBA CÁMARA, JORGE
12
1.5K Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:23:27
01:34
120
122
137
36
GARCÍA OLCINA, JULIO ENRIQUE
4
1.5K Sub-23 Masc
Independent
0:23:30
01:34
0
0
0
37
NOGUERA CASELLES, JORDI
9
1.5K Master 30 masc
C. Multiesport Benitatxell
0:23:32
01:34
119
121
141
38
BLASCO BAÑULS, RAFA
13
1.5K Master 40 masc
Independent
0:23:45
01:35
118
120
136
39
BOIX CASELLES, ALVARO
14
1.5K Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:23:46
01:35
117
119
135
40
MIRALLES MERINO, FRANCESC
10
1.5K Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:23:48
01:35
116
118
140
41
MARTÍNEZ DE LA CÁMARA , JORGE
15
1.5K Master 40 masc
Independent
0:23:48
01:35
0
0
0
42
FURIO SANCHIS, CASIMIR
16
1.5K Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:23:48
01:35
115
117
134
43
CRIADO VAYA, MANUEL
17
1.5K Master 40 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:23:49
01:35
114
116
133
44
TERRADES SENSECOGNOM, LUIS
3
1.5K Master 50 masc
C. Boquerones Team
0:23:49
01:35
113
115
145
45
ANDRADES BAÑULS, JOSE
11
1.5K Master 30 masc
C. Natació Benissa
0:23:51
01:35
112
114
139
46
VARAS RODRÍGUEZ, ZULEMA
1
1.5K Master 30 fem
C. D. M. Avant Moncada
0:23:57
01:36
111
145
150
47
REPETTO MURILLO, CAROLA
2
1.5K Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:24:01
01:36
110
144
147
48
GIRAU ALONSO, RAMON
18
1.5K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:24:07
01:36
109
113
132
49
STEENBLIK, RICHARD
4
1.5K Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:24:11
01:37
108
112
144
50
PASTOR GINER, KIKO
19
1.5K Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:24:13
01:37
107
111
131
51
PRENCIPE, MICHELE
20
1.5K Master 40 masc
Independent
0:24:16
01:37
0
0
0
52
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDRO
21
1.5K Master 40 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:24:17
01:37
106
110
130
53
BORDES FERRANDO, DAVID
12
1.5K Master 30 masc
C. Natació Ondara
0:24:21
01:37
105
109
138
54
SALVADOR MONTILLA, FRAN
5
1.5K Senior Masc
C. T. Huracan
0:24:22
01:37
0
0
0
55
GALLEGO PALLARÉS, ANDREU
3
1.5K Junior Masc
Independent
0:24:30
01:38
104
108
147
56
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
13
1.5K Master 30 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:33
01:38
0
0
0
57
ROBLES SEN SECOGNOMN, DIEGO
6
1.5K Senior Masc
Independent
0:24:39
01:39
0
0
0
58
BAHAMONDE ROIG, RICARDO
14
1.5K Master 30 masc
C. Triatló Corriol
0:24:42
01:39
103
107
137
59
CONSTANTINO JUAN , ENRIQUE
5
1.5K Master 50 masc
Independent
0:24:45
01:39
102
106
143
60
VIÑALS SENSECOGNOM, ROMAN
7
1.5K Senior Masc
C. N. Viperfish
0:25:00
01:40
101
105
144
61
PÉREZ GUARNER, ALEJANDRO
8
1.5K Senior Masc
C. Triatló Carcaixent
0:25:11
01:41
0
0
0
62
ZAVTUR, DMYTRO
6
1.5K Master 50 masc
C. Natació Benissa
0:25:36
01:42
100
104
142
63
SISCAR CERVERA, PEPA
3
1.5K Master 40 fem
C. Natació Ondara
0:25:37
01:43
99
143
145
64
BRICHS GREGORI, LAIA
2
1.5K Sub-23 Fem
C. T. Huracan
0:25:38
01:43
0
0
0
65
MONTES GARCÍA , MARI TERE
2
1.5K Senior Fem
C. Triatló Gandia
0:25:41
01:43
98
142
150
66
REVERT FAS, SALVA
15
1.5K Master 30 masc
C. Aquatic Club Gandia
0:25:45
01:43
97
103
136
67
FAUS SALORT, TONI
22
1.5K Master 40 masc
Independent
0:25:46
01:43
0
0
0
68
DOMINGO MENGUAL, JAVIER VICENTE
5
1.5K Sub-23 Masc
C. D. UPV Natació
0:25:52
01:44
0
0
0
69
BUTLER, BRIAN
7
1.5K Master 50 masc
Independent
0:25:59
01:44
96
102
141
70
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFA
23
1.5K Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:26:08
01:45
95
101
129
71
PALOMAR HERNANDEZ, MIGUEL
16
1.5K Master 30 masc
Independent
0:26:13
01:45
0
0
0
72
BARON OLASO, JORDI
24
1.5K Master 40 masc
Independent
0:26:22
01:46
94
100
128
73
GARCIA GOMEZ, MIGUEL ANGEL
25
1.5K Master 40 masc
Independent
0:26:27
01:46
93
99
127
74
GONZÁLEZ RONCERO , JOSÉ MIGUEL
26
1.5K Master 40 masc
C. N. Adrenalin Sport
0:26:31
01:46
92
98
126
75
RIBES MENGUAL, DAVID
17
1.5K Master 30 masc
C. Dénia Triatló
0:26:33
01:46
0
0
0
76
MARTIN CANOVAS, JAVIER
18
1.5K Master 30 masc
C. T. Triatomix Mbikes
0:26:45
01:47
0
0
0
77
RÓDENAS MARCO, ISABEL
2
1.5K Master 30 fem
C. Natació Benissa
0:26:45
01:47
91
141
147
78
BARRENECHEA ANTE, JULIÁN SERGIO
27
1.5K Master 40 masc
C. Dénia Triatló
0:26:46
01:47
90
97
125
79
BOGE, CARL GEORG
8
1.5K Master 50 masc
Independent
0:26:54
01:48
89
96
140
80
MARTÍNEZ ESCALERA, MÓNICA
4
1.5K Master 40 fem
C. N. Viperfish
0:27:01
01:48
88
140
144
81
ALFARO MARI, ROSALIA
5
1.5K Master 40 fem
C. Triatló Gandia
0:27:04
01:48
87
139
143
82
BENEYTO TIMOR, JUAN
19
1.5K Master 30 masc
Independent
0:27:08
01:49
0
0
0
83
CRUANYES, JOSE
20
1.5K Master 30 masc
Independent
0:27:10
01:49
86
95
135
84
CARDETE ROIG, MÓNICA
6
1.5K Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:27:11
01:49
85
138
142
85
AÑO FENOLLAR, CAMILO
28
1.5K Master 40 masc
Independent
0:27:13
01:49
84
94
124
86
VALOR SEGURA, TRIANA
3
1.5K Sub-23 Fem
Independent
0:27:15
01:49
0
0
0
87
LLIXIONA GÓMEZ-YGUAL, JOSÉ
29
1.5K Master 40 masc
Independent
0:27:15
01:49
0
0
0
88
MENGUAL SENDRA, ALFREDO
30
1.5K Master 40 masc
G.R.E.N. El Pantà La Vila
0:27:16
01:49
83
93
123
89
BOVER I BOLUFER, RAUL
31
1.5K Master 40 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:17
01:49
0
0
0
90
ARBONA OROVAY, NURIA
1
1.5K Master 50 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:27:17
01:49
82
137
150
91
CREMADES BARROS, XIMO
21
1.5K Master 30 masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:27:19
01:49
81
92
134
92
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
32
1.5K Master 40 masc
G. R. Real de Gandia
0:27:21
01:49
80
91
122
93
PULIDO GILABERT, CRISTINA
3
1.5K Senior Fem
C. Triatló Corriol
0:27:24
01:50
79
136
147
94
SANCHIS SAVALL , SALVADOR
33
1.5K Master 40 masc
Independent
0:27:26
01:50
0
0
0
95
SALELLES MATEU, VICENT
34
1.5K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:27:27
01:50
78
90
121
96
CUESTA PASTOR, JOSE ANTONIO
35
1.5K Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:27:41
01:51
77
89
120
97
BORONAT CASANOVA, ENRIQUE
36
1.5K Master 40 masc
C. C. Nopucmes
0:27:44
01:51
0
0
0
98
RUBINI PUIG, BORO
2
1.5K Master Plus masc
C. Team 3FDC
0:27:48
01:51
76
88
150
99
BERBEGALL GIMÉNEZ, LAURA
3
1.5K Master 30 fem
Independent
0:27:56
01:52
75
135
145
100
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
37
1.5K Master 40 masc
C. Natació Benissa
0:27:56
01:52
74
87
119