Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL 3.000 m. - X TRAVESSIA DE NATACIÓ XÀBIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Min/ 100 m
1
MUÑOZ GINER, JOAN
1
3K Senior masc
C. Natació i Esports Gandia
0:39:28
0:01:19
2
HERNANDEZ RUIZ, CESAR
1
3K Master 40 masc
C. Vale Runner
0:41:43
0:01:23
3
PINA MURCIA, ÓSCAR
2
3K Master 40 masc
S. Tiro de Pichón Elche
0:41:48
0:01:24
4
SOLBES  SENSECOGNOM, VICENTE
2
3K Senior masc
C. D. Aguaviva Benidorm
0:42:05
0:01:24
5
MARIN HARGREAVES , MIGUEL ANGEL
3
3K Master 40 masc
C. Triatlón Arena Alicante
0:43:25
0:01:27
6
CAREY SENSECOGNOM, ROMAN
1
3K Master 30 masc
C. N. Aquatic Alicante
0:43:33
0:01:27
7
GALLEGO GALLEGO , DAVID
2
3K Master 30 masc
C. Natura Sport
0:44:08
0:01:28
8
GUIRADO GALDON, JORDI
1
3K Master 50 masc
C. D. Finisher
0:46:08
0:01:32
9
CORTES LLORCA, DIEGO
1
3K Master plus mas
C. Natació Benidorm
0:46:17
0:01:33
10
MORAL TESTON, SARA
1
3K Master 40 fem
C. Triatlón Arena Alicante
0:46:18
0:01:33
11
FERRANDO MESTRE, LUIS
1
3K Sub 23 masc
Independent
0:46:21
0:01:33
12
CAMPOS SENSECOGNOM, LUCAS
3
3K Senior masc
C. 2XTRI
0:46:22
0:01:33
13
BERZAL MERINO, IÑAKY
4
3K Master 40 masc
C. T. IMD Segovia
0:46:26
0:01:33
14
MARIN ABRIL, MIGUEL ANGEL
5
3K Master 40 masc
C. D. Finisher
0:46:28
0:01:33
15
ALBALADEJO RODRIGUEZ, ANTONIO
6
3K Master 40 masc
C. Natació Denia
0:46:42
0:01:33
16
GOMEZ RODRIGUEZ, CARLOS
7
3K Master 40 masc
C. D. Finisher
0:48:50
0:01:38
17
MARCO CARRETERO, SERGIO
4
3K Senior masc
C. Triatló Gandia
0:49:53
0:01:40
18
CEBRIAN BOU, SARA
1
3K Senior fem
C. Natació i Esports Gandia
0:49:53
0:01:40
19
CORTÉS LÓPEZ, RICHARD
8
3K Master 40 masc
C. D. Barranco Sot de Chera
0:49:53
0:01:40
20
VILLENA PASTOR, FABIAN
2
3K Master 50 masc
C. D. Finisher
0:49:57
0:01:40
21
PÉREZ SALLA, CELIA
2
3K Senior fem
Independent
0:49:58
0:01:40
22
CASTELLANO LÓPEZ , JOSÉ FRANCISCO
5
3K Senior masc
C. D. Aguaviva Benidorm
0:50:01
0:01:40
23
GARCÍA CORTÉS, JOSE RAMON
3
3K Master 50 masc
C. N. Qpn?Javea
0:50:06
0:01:40
24
MANSILLA FERRAGUD, ANGEL
9
3K Master 40 masc
C. TriUnic
0:50:09
0:01:40
25
PEREZ DEKKERS, MARCOS
3
3K Master 30 masc
C. Tritatlón Orihuela
0:50:15
0:01:41
26
ARTAL SENSECOGNOM, MANUEL
4
3K Master 50 masc
Independent
0:51:49
0:01:44
27
NEBOT SENSECOGNOM, ANDRES
10
3K Master 40 masc
C. N. Valmasters Sedaví
0:52:11
0:01:44
28
RICHELLE DE JONG, EDUARDO
4
3K Master 30 masc
C. Unión Triatlón Benidorm
0:52:24
0:01:45
29
MIRA MARÍN , CELIA
2
3K Master 40 fem
C. Triatlón Arena Alicante
0:52:33
0:01:45
30
SERRANO SENSECOGNOM, EDUARDO
5
3K Master 30 masc
Independent
0:52:42
0:01:45
31
IVANCO BOLUDA, JUAN ANTONIO
11
3K Master 40 masc
C. Natació Ontinyent
0:52:48
0:01:46
32
VILLALBA RODRIGUEZ, PABLO
6
3K Master 30 masc
Independent
0:52:53
0:01:46
33
GIMENEZ SENDRA, ANDRES
12
3K Master 40 masc
S. D. Correcaminos
0:53:10
0:01:46
34
ROJO MARONI, PABLO JAVIER
13
3K Master 40 masc
C. Triatlón Tres Cantos
0:53:11
0:01:46
35
ROLLNERT LIERN, GUSTAVO
5
3K Master 50 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:14
0:01:46
36
RICHELLE DE JONG, MARISA
3
3K Master 40 fem
C. Unión Triatlón Benidorm
0:53:21
0:01:47
37
CATALÁ FERNÁNDEZ , VICENTE
6
3K Master 50 masc
Independent
0:53:34
0:01:47
38
CAMARENA GRACIA, CARLOS
7
3K Master 30 masc
C. Triatló Gandia
0:54:19
0:01:49
39
ESTELLES CABELLO, FRANCISCO
14
3K Master 40 masc
C. N. Nadamas
0:54:43
0:01:49
40
CAPILLA DOLZ, RUBEN
15
3K Master 40 masc
C. N. Nadamas
0:54:44
0:01:49
41
DOMENECH HERNANI, CARLA
1
3K Sub-23 fem
Independent
0:54:55
0:01:50
42
PEREZ QUINTERO, JORGE
16
3K Master 40 masc
C. N. Pececillos Team
0:55:16
0:01:51
43
GIL DOMINGUEZ, JOSE
7
3K Master 50 masc
Independent
0:55:20
0:01:51
44
BOLUFER CRUANYES, IRENE
3
3K Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:28
0:01:51
45
JUAN VILLANUEVA, CLARA ISABEL
1
3K Master 30 fem
Independent
0:55:29
0:01:51
46
GONZALEZ VEGA, FRANCISCO JAVIER
8
3K Master 30 masc
C. D. M. Avant Moncada
0:55:44
0:01:51
47
MONFORT FERRER, FRANCISCO JUAN
17
3K Master 40 masc
C. Triatlón Arena Alicante
0:56:10
0:01:52
48
ALBELDA SANCHO, SUSANA
4
3K Master 40 fem
C. Aquatic Club Gandia
0:56:11
0:01:52
49
BAEZ MORANT, FRANCISCO
18
3K Master 40 masc
C. Yas Cycles Triathlon Team
0:56:20
0:01:53
50
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXI
19
3K Master 40 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:30
0:01:53
51
ALBERO CERDÁ, ALMUDENA
4
3K Senior fem
C. Natació Ontinyent
0:56:31
0:01:53
52
CREMADES VENTURA, ANTONIO
20
3K Master 40 masc
Independent
0:58:37
0:01:57
53
LLORENS SANCHEZ, ANA
2
3K Master 30 fem
Independent
0:58:44
0:01:57
54
HARTOGS, JUAN
21
3K Master 40 masc
C. Multiesport Marina Alta
0:58:53
0:01:58
55
GICQUEL, JEAN-PHILIPPE
22
3K Master 40 masc
C. Natació i Esports Gandia
0:59:02
0:01:58
56
SANVICTOR SOLER, JOAN MARC
6
3K Senior masc
Independent
0:59:21
0:01:59
57
JUAREZ ROIG, MARCELA
5
3K Senior fem
C. Masktri
0:59:26
0:01:59
58
VIRUEÑA SILVA , GINA
5
3K Master 40 fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:30
0:01:59
59
ROBLES SERRANO, JOSE
23
3K Master 40 masc
C. Triatló Corriol
0:59:33
0:01:59
60
RAMIS TERUEL , JORDI
9
3K Master 30 masc
Independent
0:59:35
0:01:59
61
MARQUINA MORENO, MARÍA JESUS
2
3K Sub-23 fem
C. D. M. Avant Moncada
0:59:36
0:01:59
62
VICENTE LOPEZ, MARIA ISABEL
6
3K Master 40 fem
Independent
0:59:36
0:01:59
63
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUIS
10
3K Master 30 masc
C. N. Qpn?Javea
0:59:40
0:01:59
64
FERRI SENSECOGNOM, ALMUDENA
3
3K Master 30 fem
Independent
0:59:40
0:01:59
65
CASELLES AGUILAR, JOSE MIGUEL
24
3K Master 40 masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:52
0:02:00
66
ROMANY PUIG, ENRIQUE
2
3K Master plus mas
C. Dénia Triatló
0:59:56
0:02:00
67
AYALA RICO, JUAN IGNACIO
25
3K Master 40 masc
C. Unión Triatlón Benidorm
1:00:05
0:02:00
68
LAMIRAN GARCIA, JUAN FRANCISCO
8
3K Master 50 masc
C.N. Patacona
1:00:35
0:02:01
69
BAÑÓ MAGRANER, PAU
11
3K Master 30 masc
C. Natació Ondara
1:01:36
0:02:03
70
OLIETE RAMÍREZ, VICENTE
9
3K Master 50 masc
Independent
1:02:07
0:02:04
71
GARRIGÓS LLABATA, ENRIQUE
7
3K Senior masc
Independent
1:02:09
0:02:04
72
IBORRA CUELLAR, RAFAEL
26
3K Master 40 masc
C. N. Mediterraneo Valencia
1:02:28
0:02:05
73
PEREZ MORA , FRANCISCO JOSE
27
3K Master 40 masc
C. Triatló Benirredrà
1:02:43
0:02:05
74
LOPEZ ORTEGA, ANGELES
1
3K Master 50 fem
C. D. Finisher
1:04:56
0:02:10
75
GONZÁLEZ LÓPEZ, LOURDES
4
3K Master 30 fem
Independent
1:05:26
0:02:11
76
OLIETE RAMÍREZ, ELENA
7
3K Master 40 fem
Independent
1:05:50
0:02:12
77
VIVES FORNES, FRANCISCO
28
3K Master 40 masc
C. Ondara Tri-Esport
1:09:47
0:02:20
78
ESTRUGO TOMAS, ADRIAN
12
3K Master 30 masc
C. Ondara Tri-Esport
1:09:53
0:02:20
79
OLIETE RUBIO, MARCOS
13
3K Master 30 masc
Independent
1:10:17
0:02:21
80
UTRILLAS ESTEBAN, RAMON I.
14
3K Master 30 masc
Independent
1:10:51
0:02:22
81
ALGARABEL GONZÁLEZ, SALVADOR
3
3K Master plus mas
C. D. M. Avant Moncada
1:19:47
0:02:40
82
VIDAL BUJANDA, ASUNCION
1
3K Master plus fem
C. D. M. Avant Moncada
1:29:49
0:03:00
83
TARRASÓ SENSECOGNOM, MARI PAZ
8
3K Master 40 fem
C. TriUnic
1:33:10
0:03:06
84
BARRAGÁN MARTINEZ , NURIA
9
3K Master 40 fem
Independent
1:33:10
0:03:06