Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ 16ª VOLTA A PEU A LA FONT

Els corredors/es de la modalitat parella que no entren en meta junt amb la parella, o passen pels controls junts, no classifiquen, i passen a ser reassignats a la modalitat individual. Els/les reassignats/des apareixen en classificació, però sense opció al trofeu individual.
Recordem que no es tracta simplement de sumar els temps, córrer en parella significa córrer amb ella.

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
1
Veterans B masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:30:28
03:14
2
1
Veterans A masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:31:17
03:20
3
1
Senior masc
C. A. Gandia
0:31:28
03:21
4
2
Senior masc
C. A. Dianium
0:31:48
03:23
5
2
Veterans B masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:31:59
03:24
6
3
Veterans B masc
C. A. Gandia
0:32:30
03:27
7
2
Veterans A masc
C. D. l´ Espenta
0:33:41
03:35
8
3
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:33:56
03:36
9
3
Senior masc
C. Alejandro Sanz salut integrativa
0:34:15
03:39
10
4
Veterans B masc
Independent
0:34:18
03:39
11
5
Veterans B masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:34:23
03:39
12
4
Veterans A masc
Independent
0:34:25
03:40
13
1
Veterans C masc
C. A. La Valldigna
0:34:30
03:40
14
5
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:34:32
03:40
15
6
Veterans B masc
Independent
0:34:36
03:41
16
4
Senior masc
Independent
0:34:37
03:41
17
5
Senior masc
Independent
0:34:45
03:42
18
6
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:34:49
03:42
19
7
Senior masc
C. Triatló Corriol
0:35:04
03:44
20
6
Veterans A masc
C. Bernardos Trotters
0:35:09
03:44
21
8
Senior masc
C. A. Corremundos
0:35:12
03:45
22
9
Senior masc
C. A. Corremundos
0:35:12
03:45
23
10
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:35:23
03:46
24
11
Senior masc
Independent
0:35:26
03:46
25
12
Senior masc
G. R. Real de Gandia
0:35:31
03:47
26
2
Veterans C masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:35:41
03:48
27
7
Veterans A masc
G. E. Llops Villalonga
0:35:43
03:48
28
3
Veterans C masc
C. A. Gandia
0:35:51
03:49
29
13
Senior masc
C. A. Montaverner
0:36:02
03:50
30
1
Parelles
C. A. Corpo Sprint
0:36:07
03:51
31
1
Parelles
C. Multiesport Benitatxell
0:36:07
03:50
32
7
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:36:09
03:51
33
14
Senior masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:36:10
03:51
34
1
Veterans D masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:12
03:51
35
1
Juvenil masc
Independent
0:36:13
03:51
36
15
Senior masc
Independent
0:36:33
03:53
37
8
Veterans B masc
Independent
0:36:34
03:53
38
4
Veterans C masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:47
03:55
39
16
Senior masc
C. A. Cobarde´s Team
0:36:49
03:55
40
9
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:36:49
03:55
41
10
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:36:52
03:55
42
8
Veterans A masc
C. A. Automoción Moll
0:36:56
03:56
43
17
Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:36:58
03:56
44
11
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:37:00
03:56
45
9
Veterans A masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:37:01
03:56
46
18
Senior masc
C. A. Automoción Moll
0:37:02
03:56
47
19
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:37:06
03:57
48
10
Veterans A masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:37:11
03:57
49
2
Parelles
C. A. La Vespa Novetlé
0:37:12
03:57
50
2
Parelles
C. A. La Vespa Novetlé
0:37:12
03:57
51
20
Senior masc
Independent
0:37:13
03:58
52
21
Senior masc
C. Triatló Benirredrà
0:37:17
03:58
53
3
Parelles
Independent
0:37:31
03:59
54
3
Parelles
Independent
0:37:32
04:00
55
11
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:34
03:59
56
4
Parelles
C. A. Crespo runner
0:37:35
04:00
57
4
Parelles
C. The Kenyan urban way
0:37:36
04:00
58
12
Veterans A masc
C. C. Camallaes - Reflyx
0:37:40
03:59
59
2
Veterans D masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:50
04:01
60
22
Senior masc
C. M. A. La Faixa
0:37:56
04:00
61
5
Veterans C masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:56
04:02
62
6
Veterans C masc
C. A. Xàtiva
0:38:07
04:03
63
13
Veterans A masc
G. E. Llops Villalonga
0:38:12
04:04
64
12
Veterans B masc
C. A. Ciutat D´Albaida
0:38:16
04:04
65
23
Senior masc
Independent
0:38:19
04:04
66
5
Parelles
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:20
04:05
67
5
Parelles
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:20
04:05
68
3
Veterans D masc
C. A. Calygat.com
0:38:22
04:05
69
24
Senior masc
Independent
0:38:22
04:05
70
7
Veterans C masc
Independent
0:38:22
04:05
71
14
Veterans A masc
C. A. Corriols Sueca
0:38:34
04:06
72
15
Veterans A masc
C. A. Corriols Sueca
0:38:34
04:06
73
8
Veterans C masc
C. A. Gata
0:38:36
04:06
74
16
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:38:39
04:06
75
17
Veterans A masc
C. A. Cametes
0:38:41
04:06
76
25
Senior masc
C. A. Crespo runner
0:38:43
04:07
77
13
Veterans B masc
C. A. Gata
0:38:51
04:08
78
18
Veterans A masc
C. Triatló Benirredrà
0:38:56
04:08
79
26
Senior masc
C. A. Automoción Moll
0:38:57
04:09
80
19
Veterans A masc
G. E. Llops Villalonga
0:39:17
04:10
81
14
Veterans B masc
C. Multiesport Benitatxell
0:39:21
04:09
82
1
Veterans C fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:39:39
04:13
83
6
Parelles
C. A. Dianium
0:39:46
04:14
84
6
Parelles
C. A. Dianium
0:39:46
04:14
85
15
Veterans B masc
C. Multiesport Benitatxell
0:39:46
04:14
86
7
Parelles
C. Triatló Corriol
0:39:53
04:14
87
7
Parelles
C. Triatló Corriol
0:39:54
04:14
88
16
Veterans B masc
C. Esportiva El Corriol
0:40:00
04:14
89
1
Senior fem
G. A. Publidom
0:40:01
04:15
90
9
Veterans C masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:40:11
04:16
91
27
Senior masc
Independent
0:40:13
04:16
92
28
Senior masc
C. Masktri
0:40:14
04:17
93
29
Senior masc
C. A. Ciutat D´Albaida
0:40:14
04:17
94
20
Veterans A masc
C. BTT Cal dir espurna
0:40:31
04:18
95
30
Senior masc
C. M. Penya Mur i Castell Tuga
0:40:31
04:16
96
1
Veterans D fem
Independent
0:40:32
04:19
97
4
Veterans D masc
G. E. La Carena La Font
0:40:36
04:19
98
17
Veterans B masc
Independent
0:40:38
04:19
99
8
Parelles
C. A. Safor - Delikia Sport
0:40:40
04:19
100
8
Parelles
G. R. E. Serra d´Agullent
0:40:40
04:19
101
10
Veterans C masc
C. A. Xeresa
0:40:46
04:20
102
5
Veterans D masc
Independent
0:40:48
04:20
103
9
Parelles
C. A. Almirunning Cullera
0:40:49
04:20
104
9
Parelles
C. A. Almirunning Cullera
0:40:49
04:20
105
31
Senior masc
C. Superatesport
0:40:50
04:21
106
18
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:40:53
04:21
107
32
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:41:02
04:22
108
19
Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:05
04:22
109
33
Senior masc
C. Córrer Piles
0:41:11
04:22
110
20
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:41:19
04:23
111
21
Veterans B masc
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:41:19
04:23
112
22
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:41:28
04:24
113
11
Veterans C masc
Independent
0:41:35
04:25
114
1
Veterans A fem
C. Alejandro Sanz salut integrativa
0:41:36
04:25
115
23
Veterans B masc
C. Triatló Benirredrà
0:41:37
04:25
116
12
Veterans C masc
C. A. La Xara
0:41:39
04:25
117
34
Senior masc
Independent
0:41:41
04:24
118
24
Veterans B masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:41:45
04:26
119
10
Parelles
G. A. Publidom
0:41:49
04:26
120
10
Parelles
G. A. Publidom
0:41:49
04:26
121
2
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
0:41:53
04:27
122
35
Senior masc
Independent
0:41:56
04:27
123
25
Veterans B masc
Independent
0:41:56
04:25
124
26
Veterans B masc
Independent
0:41:57
04:27
125
6
Veterans D masc
G. A. Publidom
0:41:59
04:27
126
11
Parelles
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:02
04:28
127
11
Parelles
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:02
04:28
128
21
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:42:06
04:28
129
12
Parelles
G. A. Publidom
0:42:08
04:29
130
12
Parelles
G. A. Publidom
0:42:09
04:29
131
22
Veterans A masc
C. Bernardos Trotters
0:42:09
04:28
132
36
Senior masc
Independent
0:42:20
04:30
133
37
Senior masc
C. Esportiu Espurna
0:42:22
04:28
134
27
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:42:24
04:29
135
38
Senior masc
Independent
0:42:27
04:28
136
39
Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:42:28
04:30
137
40
Senior masc
C. A. Gandia
0:42:31
04:31
138
13
Parelles
C. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
0:42:39
04:32
139
13
Parelles
C. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
0:42:40
04:32
140
28
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:42:41
04:32
141
14
Parelles
Independent
0:42:55
04:34
142
14
Parelles
Independent
0:42:55
04:34
143
2
Veterans D fem
C. Triatló Gandia
0:43:00
04:34
144
41
Senior masc
C. C. Camallaes - Reflyx
0:43:02
04:34
145
2
Senior fem
C. C. Camallaes - Reflyx
0:43:03
04:34
146
29
Veterans B masc
C. C. Camallaes - Reflyx
0:43:03
04:34
147
30
Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:43:07
04:35
148
3
Senior fem
G. E. La Carena La Font
0:43:08
04:35
149
42
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:43:10
04:35
150
23
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:43:13
04:35