Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ 17ª VOLTA A PEU A LA FONT

Els corredors/es de la modalitat parella que no entren en meta junt amb la parella, o passen pels controls junts, no classifiquen, i passen a ser reassignats a la modalitat individual. Els/les reassignats/des apareixen en classificació, però sense opció al trofeu individual.
Recordem que no es tracta simplement de sumar els temps, córrer en parella significa córrer amb ella.

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
1
Senior masc
C. A. Gandia
0:31:04
03:18
2
1
Veterans A masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:31:10
03:19
3
2
Senior masc
C. A. Gandia
0:31:15
03:19
4
3
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:31:51
03:23
5
4
Senior masc
C. Dénia Corre
0:32:11
03:25
6
1
Veterans B masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:33:13
03:32
7
5
Senior masc
C. Mas allá entrenamiento
0:33:21
03:33
8
2
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:33:41
03:35
9
6
Senior masc
C. A. Montaverner
0:33:51
03:36
10
7
Senior masc
C. Triatló Corriol
0:34:13
03:38
11
8
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:34:16
03:39
12
9
Senior masc
C. A. Favara
0:34:22
03:39
13
10
Senior masc
C. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
0:34:27
03:40
14
11
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:34:38
03:41
15
12
Senior masc
Independent
0:34:45
03:42
16
13
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:34:49
03:42
17
3
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:35:08
03:44
18
4
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:35:16
03:45
19
2
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:35:16
03:45
20
5
Veterans A masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:35:21
03:45
21
14
Senior masc
C. A. Montaverner
0:35:24
03:46
22
1
Veterans C masc
C. A. Cametes
0:35:26
03:46
23
15
Senior masc
C. E. C. Antella
0:35:28
03:46
24
16
Senior masc
C. Superatesport
0:35:31
03:46
25
2
Veterans C masc
G. E. La Carena La Font
0:35:36
03:47
26
3
Veterans C masc
C. A. La Valldigna
0:35:43
03:48
27
6
Veterans A masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:35:52
03:49
28
7
Veterans A masc
C. D. l´ Espenta
0:35:57
03:49
29
8
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
0:35:59
03:50
30
17
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:36:04
03:50
31
1
Parelles
C. A. La Vespa Novetlé
0:36:05
03:50
32
1
Parelles
C. A. La Vespa Novetlé
0:36:05
03:50
33
18
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:36:25
03:52
34
3
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:36:33
03:53
35
19
Senior masc
C. A. Montaverner
0:36:41
03:54
36
4
Veterans C masc
C. A. Safor - Teika
0:36:43
03:54
37
20
Senior masc
C. Triatló Benirredrà
0:36:49
03:55
38
21
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:37:08
03:57
39
4
Veterans B masc
C. A. El Xio Llutxent
0:37:08
03:57
40
22
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:37:40
04:00
41
9
Veterans A masc
Independent
0:37:40
04:00
42
1
Veterans D masc
A. D. C. Bombers Alacant
0:37:43
04:01
43
5
Veterans C masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:37:43
04:01
44
1
Veterans A fem
C. A. Cametes
0:37:51
04:02
45
23
Senior masc
C. A. Cametes
0:37:57
04:02
46
2
Veterans D masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:57
04:02
47
5
Veterans B masc
C. A. Xàtiva
0:38:01
04:02
48
24
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:38:04
04:03
49
2
Parelles
C. A. Ambleside
0:38:06
04:03
50
2
Parelles
C. A. Ambleside
0:38:06
04:03
51
3
Parelles
C. A. Benissoda
0:38:17
04:04
52
3
Parelles
C. A. Montaverner
0:38:17
04:04
53
25
Senior masc
Independent
0:38:27
04:05
54
26
Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:38:33
04:06
55
6
Veterans C masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:38:33
04:06
56
7
Veterans C masc
G. E. La Carena La Font
0:38:42
04:07
57
4
Parelles
C. A. Bèrnia
0:38:44
04:07
58
4
Parelles
C. A. Bèrnia
0:38:44
04:07
59
5
Parelles
C. The Kenyan urban way
0:38:54
04:08
60
5
Parelles
C. The Kenyan urban way
0:38:54
04:08
61
10
Veterans A masc
Independent
0:38:56
04:08
62
6
Veterans B masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:00
04:08
63
11
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:39:04
04:09
64
7
Veterans B masc
C. A. Gandia
0:39:07
04:08
65
27
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:39:22
04:11
66
8
Veterans B masc
C. A. Montaverner
0:39:26
04:11
67
9
Veterans B masc
G. E. Llops Villalonga
0:39:29
04:11
68
8
Veterans C masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:39:30
04:12
69
3
Veterans D masc
Independent
0:39:32
04:12
70
1
Veterans B fem
C. A. Montaverner
0:39:42
04:13
71
28
Senior masc
C. A. Safor - Teika
0:39:46
04:13
72
12
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:39:50
04:14
73
10
Veterans B masc
C. A. Gandia
0:39:57
04:13
74
11
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:39:59
04:15
75
13
Veterans A masc
C. A. Xàtiva
0:40:11
04:16
76
6
Parelles
G. E. La Carena La Font
0:40:14
04:16
77
6
Parelles
G. E. La Carena La Font
0:40:14
04:16
78
14
Veterans A masc
C. Triatló Corriol
0:40:16
04:16
79
12
Veterans B masc
C. A. Gata
0:40:17
04:17
80
15
Veterans A masc
Independent
0:40:22
04:16
81
29
Senior masc
C. M. A. La Faixa
0:40:25
04:18
82
9
Veterans C masc
C. Esportiva El Corriol
0:40:27
04:18
83
30
Senior masc
G. R. Real de Gandia
0:40:27
04:15
84
16
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:40:29
04:18
85
1
Veterans D fem
Independent
0:40:33
04:19
86
4
Veterans D masc
Independent
0:40:35
04:18
87
31
Senior masc
Independent
0:40:38
04:19
88
5
Veterans D masc
G. E. La Carena La Font
0:40:40
04:19
89
13
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:40:42
04:19
90
32
Senior masc
C. Masktri
0:40:46
04:20
91
6
Veterans D masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:49
04:20
92
14
Veterans B masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:49
04:20
93
33
Senior masc
Independent
0:40:53
04:21
94
34
Senior masc
C. A. Benidorm
0:40:58
04:21
95
7
Parelles
C. Córrer Xeraco
0:40:59
04:21
96
7
Parelles
C. A. Gandia
0:40:59
04:21
97
35
Senior masc
Independent
0:41:05
04:22
98
8
Parelles
C. A. Publidom
0:41:10
04:22
99
8
Parelles
C. A. Publidom
0:41:10
04:22
100
15
Veterans B masc
Independent
0:41:11
04:23
101
36
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:41:15
04:23
102
7
Veterans D masc
C. Be urban run addiction
0:41:20
04:22
103
16
Veterans B masc
C. A. Corriols Sueca
0:41:24
04:23
104
17
Veterans B masc
C. A. Canals
0:41:26
04:24
105
37
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:41:27
04:23
106
38
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:27
04:24
107
8
Veterans D masc
C. A. Xàtiva
0:41:44
04:26
108
10
Veterans C masc
Independent
0:41:51
04:26
109
2
Veterans B fem
C. A. Safor - Teika
0:41:58
04:27
110
39
Senior masc
Independent
0:42:07
04:28
111
18
Veterans B masc
C. C. Camallaes
0:42:10
04:28
112
3
Veterans B fem
C. A. Gandia
0:42:13
04:29
113
19
Veterans B masc
C. A. Safor - Teika
0:42:15
04:28
114
40
Senior masc
Independent
0:42:16
04:28
115
9
Parelles
C. C. Camallaes
0:42:19
04:29
116
9
Parelles
C. C. Camallaes
0:42:19
04:29
117
41
Senior masc
Independent
0:42:22
04:30
118
17
Veterans A masc
Independent
0:42:23
04:30
119
11
Veterans C masc
Independent
0:42:26
04:30
120
10
Parelles
C. Córrer Xeraco
0:42:28
04:30
121
10
Parelles
C. Córrer Xeraco
0:42:28
04:30
122
42
Senior masc
Independent
0:42:46
04:32
123
43
Senior masc
Independent
0:42:48
04:31
124
44
Senior masc
Independent
0:42:50
04:31
125
18
Veterans A masc
Independent
0:42:51
04:33
126
2
Veterans A fem
G. R. Real de Gandia
0:42:53
04:33
127
20
Veterans B masc
C. C. Camallaes
0:42:59
04:33
128
1
Senior fem
C. C. Camallaes
0:42:59
04:33
129
45
Senior masc
C. C. Camallaes
0:43:00
04:33
130
46
Senior masc
Independent
0:43:03
04:34
131
19
Veterans A masc
C. A. Canals
0:43:04
04:34
132
20
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:43:05
04:34
133
21
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:43:05
04:34
134
21
Veterans B masc
C. A. Safor - Teika
0:43:11
04:34
135
22
Veterans A masc
C. A. Safor - Teika
0:43:13
04:35
136
23
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:43:17
04:36
137
9
Veterans D masc
C. Córrer El Garbí
0:43:23
04:36
138
11
Parelles
C. A. Enix
0:43:30
04:37
139
11
Parelles
C. A. Enix
0:43:30
04:37
140
24
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:43:35
04:37
141
10
Veterans D masc
Independent
0:43:37
04:38
142
47
Senior masc
Independent
0:43:42
04:38
143
25
Veterans A masc
C. A. Gandia
0:43:43
04:39
144
2
Veterans D fem
C. A. Gandia
0:43:43
04:39
145
11
Veterans D masc
C. A. Publidom
0:43:45
04:38
146
12
Veterans D masc
G. E. La Carena La Font
0:43:48
04:39
147
13
Veterans C masc
C. A. Cametes
0:43:50
04:39
148
22
Veterans B masc
C. Córrer Xeraco
0:43:50
04:37
149
12
Veterans C masc
C. Córrer Xeraco
0:43:50
04:37
150
2
Senior fem
G. R. Real de Gandia
0:43:51
04:39