Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ 17ª VOLTA A PEU A LA FONT

Els corredors/es de la modalitat parella que no entren en meta junt amb la parella, o passen pels controls junts, no classifiquen, i passen a ser reassignats a la modalitat individual. Els/les reassignats/des apareixen en classificació, però sense opció al trofeu individual.
Recordem que no es tracta simplement de sumar els temps, córrer en parella significa córrer amb ella.

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
451
77
Parelles
C. 5dedos Valencia
0:54:52
05:48
452
78
Parelles
Independent
0:54:53
05:49
453
78
Parelles
C. Dénia Corre
0:54:53
05:49
454
39
Veterans D masc
C. A. Bèlgida
0:54:53
05:49
455
79
Parelles
G. A. Runner Denia
0:54:53
05:48
456
79
Parelles
G. A. Runner Denia
0:54:53
05:48
457
40
Veterans D masc
Independent
0:54:54
05:49
458
47
Veterans A masc
C. Datilera Team
0:54:55
05:51
459
80
Parelles
C. C. Les Tortugues Coixes
0:55:00
05:48
460
80
Parelles
C. C. Les Tortugues Coixes
0:55:00
05:48
461
81
Parelles
C. A. El Xio Llutxent
0:55:02
05:49
462
81
Parelles
C. A. El Xio Llutxent
0:55:03
05:49
463
82
Senior masc
Independent
0:55:04
05:51
464
82
Parelles
C. A. Publidom
0:55:06
05:49
465
82
Parelles
C. A. Publidom
0:55:07
05:49
466
14
Veterans B fem
Independent
0:55:18
05:52
467
83
Parelles
C. Córrer El Garbí
0:55:19
05:52
468
84
Parelles
C. Córrer El Garbí
0:55:20
05:52
469
83
Parelles
C. Córrer El Garbí
0:55:20
05:52
470
84
Parelles
C. Córrer El Garbí
0:55:20
05:52
471
48
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:55:21
05:53
472
85
Parelles
Independent
0:55:21
05:52
473
85
Parelles
Independent
0:55:21
05:53
474
15
Veterans B fem
C. A. Corriols Sueca
0:55:22
05:50
475
86
Parelles
C. A. iRun Calp
0:55:24
05:52
476
86
Parelles
C. A. iRun Calp
0:55:24
05:52
477
41
Veterans D masc
Independent
0:55:29
05:51
478
16
Veterans B fem
C. A. Montaverner
0:55:32
05:52
479
87
Parelles
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:55:44
05:53
480
87
Parelles
Independent
0:55:44
05:53
481
88
Parelles
Independent
0:55:45
05:52
482
88
Parelles
Independent
0:55:45
05:52
483
17
Veterans B fem
Independent
0:56:12
05:58
484
18
Veterans B fem
C. A. Gandia
0:56:13
05:58
485
45
Veterans B masc
C. A. Gandia
0:56:14
05:58
486
89
Parelles
Independent
0:56:15
05:58
487
90
Parelles
G. E. La Carena La Font
0:56:15
05:57
488
90
Parelles
G. E. La Carena La Font
0:56:15
05:59
489
89
Parelles
Independent
0:56:15
05:58
490
46
Veterans B masc
C. A. Safor - Teika
0:56:16
05:56
491
35
Veterans C masc
G. E. La Carena La Font
0:56:25
05:59
492
91
Parelles
Independent
0:56:31
05:58
493
91
Parelles
Independent
0:56:31
05:58
494
42
Veterans D masc
Independent
0:56:38
05:58
495
92
Parelles
C. A. Ondara
0:56:43
05:59
496
92
Parelles
C. A. Ondara
0:56:43
05:59
497
93
Parelles
C. Córrer El Garbí
0:56:51
05:59
498
93
Parelles
P. C. Jaume I
0:56:51
05:59
499
49
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:56:58
06:00
500
94
Parelles
Independent
0:56:58
06:00
501
94
Parelles
Independent
0:57:00
06:00
502
95
Parelles
C. Runners Ciutat de València
0:57:02
06:01
503
95
Parelles
C. Runners Ciutat de València
0:57:02
06:01
504
11
Veterans D fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:57:09
06:02
505
19
Veterans B fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:57:09
06:02
506
96
Parelles
C. A. La Vespa Novetlé
0:57:27
06:05
507
96
Parelles
C. A. La Vespa Novetlé
0:57:27
06:06
508
12
Senior fem
C. A. P. Set i Quart - Nutrafoods
0:57:36
06:04
509
97
Parelles
Independent
0:57:43
06:06
510
97
Parelles
Independent
0:57:43
06:06
511
98
Parelles
C. A. Ondara
0:57:52
06:06
512
98
Parelles
Independent
0:57:52
06:06
513
12
Veterans D fem
C. A. Ondara
0:57:55
06:07
514
99
Parelles
Independent
0:58:09
06:09
515
99
Parelles
Independent
0:58:09
06:09
516
100
Parelles
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:20
06:10
517
100
Parelles
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:20
06:10
518
47
Veterans B masc
Independent
0:58:23
06:10
519
101
Parelles
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:23
06:11
520
101
Parelles
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:58:23
06:11
521
102
Parelles
C. Eons!
0:58:26
06:11
522
102
Parelles
C. Eons!
0:58:26
06:11
523
20
Veterans B fem
C. A. Canals
0:58:26
06:11
524
48
Veterans B masc
C. A. Sargantana
0:58:32
06:10
525
13
Senior fem
Independent
0:58:34
06:11
526
103
Parelles
Independent
0:58:37
06:11
527
103
Parelles
C. C. Les Tortugues Coixes
0:58:37
06:11
528
104
Parelles
C. A. La Valldigna
0:58:42
06:11
529
104
Parelles
C. A. Alpesa
0:58:42
06:11
530
105
Parelles
Independent
0:58:44
06:13
531
105
Parelles
C. A. Corremundos
0:58:44
06:13
532
36
Veterans C masc
G. R. Real de Gandia
0:58:45
06:11
533
37
Veterans C masc
Independent
0:58:46
06:11
534
106
Parelles
G. E. Llops Villalonga
0:58:48
06:13
535
106
Parelles
G. E. Llops Villalonga
0:58:48
06:13
536
12
Veterans C fem
Independent
0:58:55
06:14
537
21
Veterans B fem
Independent
0:58:57
06:14
538
22
Veterans B fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:05
06:16
539
107
Parelles
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:06
06:15
540
107
Parelles
C. A. Llebeig Xàbia
0:59:06
06:15
541
108
Parelles
G. Condol Denia
0:59:13
06:14
542
108
Parelles
G. Condol Denia
0:59:14
06:14
543
14
Senior fem
Independent
0:59:22
06:15
544
15
Veterans D fem
Independent
0:59:22
06:15
545
109
Parelles
Independent
0:59:23
06:15
546
109
Parelles
C. Dénia Corre
0:59:23
06:16
547
110
Parelles
C. A. Alginet
0:59:24
06:17
548
110
Parelles
C. A. Alginet
0:59:25
06:17
549
111
Parelles
C. E. Dorsal 19 Pego
0:59:26
06:15
550
111
Parelles
C. E. Dorsal 19 Pego
0:59:26
06:15
551
43
Veterans D masc
C. D. l´ Espenta
0:59:30
06:17
552
44
Veterans D masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:59:32
06:17
553
38
Veterans C masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:41
06:21
554
112
Parelles
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:41
06:17
555
112
Parelles
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:59:42
06:17
556
113
Parelles
C. A. Xeresa
0:59:52
06:20
557
113
Parelles
C. A. Xeresa
0:59:52
06:20
558
15
Senior fem
C. A. Gata
1:00:07
06:21
559
45
Veterans D masc
C. Dénia Corre
1:00:07
06:21
560
46
Veterans D masc
C. A. P. Set i Quart - Nutrafoods
1:00:08
06:20
561
16
Veterans D fem
C. A. Ondara
1:00:30
06:23
562
47
Veterans D masc
C. Ntgas Sports Team
1:00:42
06:26
563
39
Veterans C masc
C. A. Xeresa
1:00:45
06:25
564
40
Veterans C masc
C. A. Xeresa
1:00:45
06:25
565
17
Veterans D fem
C. A. Xeresa
1:00:46
06:25
566
49
Veterans B masc
C. A. Xeresa
1:00:46
06:26
567
18
Veterans D fem
C. Córrer Peus Quets Sueca
1:00:52
06:26
568
114
Parelles
Independent
1:00:52
06:26
569
114
Parelles
Independent
1:00:52
06:26
570
48
Veterans D masc
C. Córrer Peus Quets Sueca
1:00:53
06:26
571
115
Parelles
C. Córrer Peus Quets Sueca
1:00:53
06:26
572
115
Parelles
C. Córrer Peus Quets Sueca
1:00:53
06:26
573
50
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
1:01:04
06:29
574
116
Parelles
Colla de Córrer Parotet
1:01:08
06:27
575
116
Parelles
Colla de Córrer Parotet
1:01:08
06:27
576
117
Parelles
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:01:13
06:28
577
117
Parelles
C. Córrer La Llebre - Alpesa
1:01:13
06:28
578
118
Parelles
C. A. Llebeig Xàbia
1:01:16
06:29
579
118
Parelles
C. A. Llebeig Xàbia
1:01:16
06:29
580
119
Parelles
G. E. La Carena La Font
1:01:20
06:31
581
119
Parelles
G. E. La Carena La Font
1:01:20
06:31
582
23
Veterans B fem
C. A. Corriols Sueca
1:01:26
06:30
583
11
Veterans A fem
C. A. Corriols Sueca
1:01:26
06:30
584
19
Veterans D fem
C. A. Corriols Sueca
1:01:26
06:30
585
13
Veterans C fem
C. A. Sargantana
1:01:35
06:30
586
83
Senior masc
C. Dénia Corre
1:01:46
06:32
587
120
Parelles
Independent
1:01:57
06:33
588
120
Parelles
Independent
1:01:57
06:33
589
12
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
1:01:58
06:34
590
20
Veterans D fem
Independent
1:01:58
06:34
591
121
Parelles
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:02:03
06:33
592
121
Parelles
C. Córrer a Gust Bellreguard
1:02:04
06:33
593
122
Parelles
C. 5dedos Valencia
1:02:11
06:35
594
122
Parelles
C. 5dedos Valencia
1:02:11
06:35
595
123
Parelles
C. A. La Xara
1:02:19
06:34
596
123
Parelles
C. A. La Xara
1:02:19
06:34
597
124
Parelles
C. A. Llosa de Ranes
1:02:24
06:37
598
124
Parelles
C. A. Llosa de Ranes
1:02:24
06:37
599
125
Parelles
C. A. Ondara
1:02:29
06:36
600
125
Parelles
C. A. Ondara
1:02:29
06:36