Som Esport
16ª Volta a peu a la Font

LLISTAT D'INSCRITS 16ª VOLTA A PEU A LA FONT

Data: 16 de febrer 2019
Organitza: Ajuntament de la Font d'en Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Horari: Xiquets 15.30 h. | Adults 17.00 h.
Distància: 9,4 Km
1140 participants inscrits incloent
196 parelles inscrites
284 xiquets inscrits
Nom Categoria Club
A. FERRER, MARIACaminant fem- Independent
ABAD ESCRIVÁ, DAVIDParellesC. A. Publidom
ABAD FLORES, AINHOAPre-Benjamí­ FemC. A. Publidom
ABAD PUIG, ALEJANDROJuvenil MasC. A. Publidom
ABEAL GARABANA, NURIAVeterans D FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ABELLAN VALDEPEÑAS, HUGOPre-Benjamí­ MasIndependent
ACHEMIROU TERRADES, YUSSEFAleví MasIndependent
ADRI, JOSE ParellesC. A. Corremundos
AGUADO CRESPO, ANTONIO ParellesIndependent
AGUD ALVARADO, M. LOLACaminant femIndependent
AGUD ESCRIVA, FERRANSenior MasIndependent
AGUD PUIG, SALVASenior MasG. E. La Carena La Font
AGUT FUSTER, MIQUEL ANGELVeterans B MasG. E. La Carena La Font
AGUT PEIRÓ, AINABenjamí­ FemIndependent
ALAMA, LUISParelles- Independent
ALAMI, KHAOULA ParellesIndependent
ALBERO SEMPERE, ANA MARIAParellesC. A. Runners Alcoi
ALBEROLA PUIGCERVER, ANAParellesIndependent
ALBERT DIAZ, VICENTEVeterans D MasC. A. Bèlgida
ALBERT TEROL, JUAN VICENTE Veterans B MasC. A. Ciutat D'Albaida
ALBUIXECH ESCRIVÁ, FRANCESCPre-Benjamí­ MasIndependent
ALCARAZ ESCRIVÀ, ISABELAleví­ FemIndependent
ALCARAZ ORDIÑANA, LOLIVeterans B Fem- Independent
ALCOVER, JONATHANParellesIndependent
ALCOVER GAUCHIA, ADRIAN ParellesIndependent
ALEIXANDRE BADIA, GUSTAVOVeterans D MasS. D. Cent Peus
ALEMANY LLOPIS, VICTORParellesIndependent
ALEMANY ROSELLÓ, XAVIPrincipiants MasIndependent
ALEMANY RUIZ, JAVIERParelles- Independent
ALMIÑANA BRINES, ANAParelles- Independent
ALMIÑANA FUERTES, RAQUELParellesC. A. Almirunning Cullera
ALVAREZ, MANUELVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
ALVAREZ ANTOLÍ, NURIAParellesG. M. Outdoor N. F.
ALVAREZ GIL, QUINIParellesC. Córrer El Garbí
ÁLVAREZ PIC, JOSÉ LUÍS Senior MasC. A. Corremundos
ALVENTOSA, JOSEPMARIAVeterans D Mas- Independent
AMBLER, LOUISAParellesC. A. Corremundos
AMORES CAMPO, MARÍA DE LOS ÁNGELESParellesIndependent
ANDRADA FERRANDIZ, MAVIParellesIndependent
ANDRÉS DAVID, SAMUELPre-Benjamí­ MasIndependent
ANDRES FUSTER, ENCARNAVeterans C FemG. E. La Carena La Font
ANDRES FUSTER, MAIABenjamí­ FemIndependent
ANDRES FUSTER, LUCIACaminant femIndependent
ANDRES JIMÉNEZ , SITOVeterans B MasC. A. Corremundos
ANDRES LOZANO, JULIACaminant femIndependent
ANDRES LOZANO, RAFAELACaminant femIndependent
ANDRÉS MARTÍN, JUANMASenior MasC. Beer Runners Xabia
ANDRÉS MUÑOZ, JORDIAleví MasIndependent
ANDRES SERRANO, PILARVeterans D FemG. E. La Carena La Font
ANGEL BORJA, NEUSPre-Benjamí­ FemIndependent
ANGEL FUSTER, NATICaminant femIndependent
ANGEL MEJIAS, Mª CARMENParellesG. E. La Carena La Font
ANTÓN NASICKYTE, LORENAAleví­ FemIndependent
APARISI ALEMANY, JESÚSSenior MasIndependent
APARISI PEIRO, FRANVeterans A Mas- Independent
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSEParellesC. E. Dorsal 19 Pego
ARCINIEGAS BUSTOS, DAVID FERNANDOSenior Mas- Independent
ARCOS CAÑAVERAS, ISAACParellesC. A. Ondara
ARLANDIS FERRAGUD, TONIVeterans C MasC. A. Xeresa
ARMERO GIMÉNEZ, MARIANO JOSÉParellesC. Beer Runners Xabia
ARNAU LORENTE, NACHO Veterans B MasC. Triatló Benirredrà
ARNAU ARTÉS , NICOLÁS Aleví MasC. Triatló Benirredrà
ARNAU ARTÉS , PABLO Pre-Benjamí­ MasC. Triatló Benirredrà
ARNAU PÉREZ, ANTONIO VTEVeterans B MasIndependent
ARRIBAS CARRASCO, JOSESenior MasIndependent
ARTAL FALQUET, DOLORESVeterans C FemIndependent
ASCÓ FERRER, ANDRÉSVeterans A MasG. R. Real de Gandia
AUBAN CALABUIG, MARIAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
AUNIÓN AGUD, EDUARDBenjamí MasIndependent
AUNIÓN AGUD, MARIA Aleví­ FemIndependent
AUSINA, SALVADORJuvenil Mas- Independent
AVARGUES CISCAR, ANNAParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
AVARGUES CISCAR, MARTAParellesIndependent
AYALA VELÁZQUEZ, NATHALIAParellesC. A. Publidom
BADENES GARCÍA, JOAQUIVeterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
BALDOVÍ I VIEL, JAUME Veterans A MasC. A. Corriols Sueca
BALLESTER VERCHER, NURIAParellesC. A. Xeresa
BAÑULS BURGUERA, JOELPiponets Mas- Independent
BAÑULS BURGUERA, SERGIPre-Benjamí­ Mas- Independent
BAÑULS ORTOLA, CARLOSVeterans C MasC. E. Dorsal 19 Pego
BAÑULS PEREZ, MARIAParellesC. Córrer El Garbí
BAÑULS VIVES, LAURAVeterans B FemG. E. La Carena La Font
BARBER GOMAR, LLUCBenjamí MasIndependent
BARBER GOMAR, ORIOLPrincipiants MasIndependent
BARBERAN JIMENEZ, CRISTIANParellesC. A. Corriols Sueca
BARBERAN PILES, RICKY ANGELVeterans B MasIndependent
BARRIENTOS GARCÍA, CORAPre-Benjamí­ FemIndependent
BAS MARIAN, LAURAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BAYDAL PASTOR, ANAVeterans D FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BELDA LINARES, JAVIERParellesC. A. Agullent
BELLVIS FUSTER, RAFASenior MasG. E. Les Gerres
BENAVENT BENAVENT, INÉS ParellesIndependent
BENAVENT ESCRIVÀ, JUAN JOSÉ Senior MasG. E. La Carena La Font
BENETO COTINO, JOSE JESUSVeterans D MasIndependent
BENÍTEZ BOHIGUES, NEREAPrincipiants FemIndependent
BERBEGALL SENDRA, AMPARITOParellesC. D. l' Espenta
BERENGUER LANE, DAMIANSenior MasIndependent
BERNABEU MOLIÓ, CARLESSenior MasIndependent
BERTOMEU QUERO, VICENTVeterans A MasC. Datilera Team
BERTOMEU SANTAMARTA, CARMENInfantil Fem- Independent
BERTOMEU SANTAMARTA, DANIELAleví Mas- Independent
BERTOMEU SANTAMARTA, MIGUELInfantil Fem- Independent
BISHOP, ALEXANDRA ParellesC. A. Corremundos
BISHOP, JONParellesC. A. Corremundos
BLACKMORE, ROSParelles- Independent
BLANES ESCRIVÀ, PACOVeterans C MasG. E. La Carena La Font
BLASCO , SARA Parelles- Independent
BLASCO BATALLER, JOSEVeterans A MasG. R. Real de Gandia
BLASCO TRO, ANGEL ParellesC. Multiesport Benitatxell
BLASCO YÉBENES, ORIOLPiponets MasIndependent
BLASCO YEBENES, SALVADORPre-Benjamí­ MasIndependent
BLAY CARIDAD, EMMAPre-Benjamí­ FemIndependent
BOHIGUES MARÍ, ANDREUPrincipiants MasIndependent
BOHIGUES MUÑOZ, EMMABenjamí­ FemIndependent
BOHIGUES MUÑOZ, MARTAAleví­ FemIndependent
BOIX LLOPIS, JUAN JOSEVeterans C MasG. E. La Carena La Font
BOLO CANET, MAYTE ParellesC. C. Camallaes - Reflyx
BOLTA NAYA, JUANVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
BOLUDA LUNA, JOSEParellesC. A. Llosa de Ranes
BOLUFER CRUAÑES, IRENEParellesC. A. Llebeig Xàbia
BONILLA GARCÍA, ALBABenjamí­ FemIndependent
BORREDA FELIU, JORDIParellesC. A. La Vespa Novetlé
BOSCÀ MASCARELL, MARIAParellesC. A. Safor - Delikia Sport
BOSCÀ MASCARELL , TONOVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
BOSCÁ MAYOR, ALEJANDROVeterans B MasC. A. Gandia
BOU MARTÍNEZ, SAGRARIOVeterans C FemC. Córrer El Garbí
BOWMAN, JOEParellesIndependent
BOWMER, NEILParelles- Independent
BRETÓ DIAZ, BERNATVeterans C MasIndependent
BRIONES MENGUAL, REMEParellesC. A. Sense Pressa El Verger
BROTONS VALOR, RAFAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADORVeterans A MasC. A. Corremundos
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTOSenior MasC. A. Corremundos
BURGUERA BURGUERA, JUANJOVeterans C MasC. A. Daimús Tecnoesport
CABANES SEMPERE, ARANZASenior FemC. Bernardos Trotters
CABANILLES BOU, DAVIDSenior MasIndependent
CABIDA JAIME, MANUELAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
CABRERA CABRERA, VICENTVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA ESTRADA, JUANVeterans B MasIndependent
CABRERA POZUELO, MARIANGELSParellesC. Córrer El Garbí
CABRERA SEVILLA , PEDROVeterans A MasIndependent
CALABUIG LIZCANO, MERCEDESCaminant femIndependent
CALABUIG NAVARRO, RAFA ParellesIndependent
CALAFAT CREMADES, ERIKPre-Benjamí­ Mas- Independent
CALAFAT SAN ONOFRE, M.CARMENCaminant femIndependent
CALBO PEREZ, SARIParellesC. A. Runners Alcoi
CALDERON CASTEDO, PEDRO ANTONIOAleví MasIndependent
CAMARENA AGUT, VICENTVeterans C MasG. E. La Carena La Font
CAMARENA BAÑULS, ROSAParellesC. A. Orero Paterna Runners
CAMARENA GRACIA, JOVIVeterans A MasIndependent
CAMARENA GRAU, JOELJuvenil MasG. E. La Carena La Font
CAMARENA MARTINEZ , LOLAVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
CAMPOS GALDO, NATALIA Veterans A FemC. Córrer El Garbí
CAMPOS PARRA, MANUELA Veterans C FemC. A. La Valldigna
CAMPS IVARS, JUANJOParellesC. A. Daimús Tecnoesport
CAMPS MANSILLA, CATERINAParellesC. A. Daimús Tecnoesport
CAMPS MANSILLA, MARINAInfantil FemC. A. Safor - Delikia Sport
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUE Veterans C MasC. A. Publidom
CANET CLIMENT, MARCOSPre-Benjamí­ MasIndependent
CANET CONSUELO, LUCIABenjamí­ FemIndependent
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
CANET MILLET, SANDRABenjamí­ FemIndependent
CANET ROBLES, ALBAPre-Benjamí­ FemIndependent
CANET RUIZ, EDUARDOVeterans C MasC. Córrer El Garbí
CANET SOLER, DESIRÉEBenjamí­ FemIndependent
CANO ANDRES, MARTINABenjamí­ FemIndependent
CANTÓ OLIVARES, ISABELParellesC. A. Dianium
CANTÓ VILANOVA, JORGEVeterans B MasC. A. Runners Alcoi
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CARBO ESTRUCH, RAMONVeterans D MasC. A. Miramar Fent Cames
CÁRDENAS AGUILA, ESTEFANÍA ParellesC. A. Cobarde´s Team
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUELVeterans A MasC. Córrer El Garbí
CARDONA BERTO, JUAN ParellesIndependent
CARDONA CAMARENA, CARLESCaminant mascIndependent
CARDONA CERESOLA, AURORAParellesC. E. Dorsal 19 Pego
CARDONA ORDINES, PURIFICACION ParellesG. R. Real de Gandia
CARIQUEO CAMPOS, RODRIGOParellesIndependent
CARMONA RODRIGUEZ, ANGIEPrincipiants FemIndependent
CARRASQUER SIGNES, CARMENParellesIndependent
CASADO PIÑUELA, JESÚS Veterans B MasC. A. Corriols Sueca
CASAMAYOR ANDRÉS, TANIABenjamí­ FemIndependent
CASAUDOUMECQ PLAZA, PEPEVeterans D MasC. A. Corriols Sueca
CASCO SÁNCHEZ-MOLINA, CRISTINAParellesC. A. Orero Paterna Runners
CASTAÑER TMONER, JUANJO ParellesC. Triatló Benirredrà
CASTELLÀ SEGUÍ, VICENTParellesC. C. Camallaes - Reflyx
CASTELLO APARISI, JOSÉ ParellesC. Córrer El Garbí
CASTELLÓ DEL POZO, MARIAParellesC. A. Safor - Delikia Sport
CASTELLO HERNANDIS, CARLOSParellesC. E. Tavernes de la Valldigna
CASTELLÓ LLADOSA, JOSE ANTONIOVeterans B MasIndependent
CASTELLS GIL, VICENTESenior MasC. A. Dianium
CASTELLS POUS, AMPAROCaminant femIndependent
CASTILLO FERRANDO, JUANSenior MasIndependent
CATALÁ ANDRES, LAURAAleví­ FemIndependent
CATALÁ CALAFAT, ALEXPrincipiants MasIndependent
CATALA CALAFAT, LARAPrincipiants FemIndependent
CATALÀ CARDONA, KIKOVeterans B MasC. Multiesport Benitatxell
CATALÁ LLUBERES, DANIELPrincipiants MasIndependent
CATALÁ LLUBERES, DAVIDAleví MasIndependent
CATALA MONZO, ANGELVeterans B MasG. E. La Carena La Font
CATALA NADAL, SERGIOPre-Benjamí­ Mas- Independent
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CEBOLLA LLOPIS, SALESVeterans A FemC. A. Corriols Sueca
CEBRIAN ORTEGA, ANGELAParellesC. Esportiu Espurna
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIOParellesC. A. Llebeig Xàbia
CELDA FEMENIA, FRANCISCA Caminant femIndependent
CENDAN CABANILLES, FELIPEParellesIndependent
CERDÁ APARICIO, CARLOSParelles- Independent
CERDA PLANES, CARMENVeterans A FemC. C. Camallaes - Reflyx
CERROS ALMODOVAR, RUBENParellesC. A. Cobarde´s Team
CERVERA GREGORI, TONISenior MasC. A. Els Oliveros
CERVERA TUR, TONIParellesC. A. Els Oliveros
CHAFER ESPI, JOAN HIGINIVeterans C MasC. A. Agullent
CHOFRE ESPINOS, NURIAVeterans C FemC. A. La Valldigna
CHORNET, ARACELIParelles- Independent
CHOVA PONS, JOSESenior MasIndependent
CHULIA FLUIXA, TONIVeterans B MasC. A. Xeresa
CHULIA MILLET, TONIVeterans C MasC. A. Xeresa
CISCAR NALDA, SALVADORParellesC. Córrer Piles
CISCAR SANLORENZO, MARIOLAParellesC. Muntanyer Xeraco
CÍVICO JURADO, MANOLOVeterans C MasIndependent
CÍVICO JURADO, PACOVeterans D MasIndependent
CLEMENTE CALAFAT, AARONAleví MasIndependent
CLEMENTE CALAFAT, JUDITHPre-Benjamí­ FemIndependent
CLIMENT, JOANParellesIndependent
CLIMENT BAÑULS, SALVADORVeterans B MasIndependent
CLIMENT CALAFAT, VICENTSenior Mas- Independent
CLIMENT ESCRICHE, RICARDOParellesG. Atletas Nucleo Duro Denia
CLIMENT MUÑOZ, MARCSenior MasIndependent
CLIMENT NAVARRO, VICENTECaminant mascIndependent
CLIMENT ORTIZ, MONTSEVeterans D FemC. A. Safor - Delikia Sport
CLOQUELL FUSTER, JOELBenjamí MasIndependent
CODINA PÉREZ , GERMÁN ParellesReal de Gandia C. F.
COLL VIVES, JOSE LUISParellesG. R. Real de Gandia
COLLINSON , ANAIA HOPEAleví­ Fem- Independent
COLOMER GARCIA, XIMOVeterans B MasIndependent
CONEAC ALBERT, ATHENEAPre-Benjamí­ FemIndependent
CONTRERAS VIVAS, CONCHINParellesC. Ntgas Sports Team
COPEL PELAEZ, JOSE FRANCISCOParellesC. A. Runners Alcoi
COPOVI GREGORI, RAFAVeterans B Mas- Independent
CORTELL ARANDA, ADRIÀBenjamí MasIndependent
CORTELL ARANDA, AINAPrincipiants FemIndependent
CORTES BONASTRE, ANGELAPre-Benjamí­ FemIndependent
CORTÉS BONASTRE, LUCIAPiponets FemIndependent
CORTES COSTA, RAFAELPre-Benjamí­ MasIndependent
CORTS HUERTA, JUAN CARLOSVeterans C MasC. A. La Rabosa
COSTA CHOVER, JÚLIAParellesIndependent
COSTA ESCRIVA, CONXACaminant femIndependent
COSTA ESTEVAN, MARITXELParellesIndependent
COSTA JORDA, MIGUELVeterans D MasC. Triatló Oliva
COSTA TUR, MIGUELVeterans A MasIndependent
COTS IBIZA, JAUMEParellesC. Triatló Corriol
CREMADES MORAGUES, ANA ParellesC. Córrer El Garbí
CRESPO MOLL, EDUARDO ParellesC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, LAURA ISABELAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CRUZ GÓMEZ, JANETH ParellesIndependent
CUERDA FAUS , JUANJO ParellesG. R. Real de Gandia
CUNNINGHAM, CLAIREVeterans B FemIndependent
DAHMAOUNI, NABILBenjamí MasIndependent
DARIE, MIRELAVeterans B FemIndependent
DAVIU PELLICER, EVAVeterans D FemC. A. Xeresa
DAVÓ LOPÉZ, JOSÉ ParellesIndependent
DE GREGORIO PEREZ, MARIA LUZParellesC. E. Dorsal 19 Pego
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE ParellesG. A. Runner Denia
DEL ROJ, JOANAVeterans D FemC. A. Corriols Sueca
DELGADO GOSP, SHARONParellesC. Triatló Gandia
DESCALS VIDAL, JOSEParellesC. A. Genoves
DESCALS SANCHO, ALVAROSenior MasC. A. Genoves
DESPREZ, EMILYVeterans A FemC. Alejandro Sanz salut integrativa
DEVESA FERRER, JOSÉ MIGUELVeterans B MasIndependent
DEVIS GALLEGO, SERGIOVeterans A MasC. E. U. Politècnica de Valencia
DEYANOV NEDYALKOV, ATANASAleví MasIndependent
DEYANOVA NEDYALKOVA, DONIKAPre-Benjamí­ FemIndependent
DOCON JUAN, FRANVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
DOMENECH CARDONA, CRISTINAParellesIndependent
DOMINGUEZ ALCAIDE, ANTONIOParellesC. A. Xeresa
DONET DONET, RAFAVeterans C MasG. R. Real de Gandia
DONET MOLINA, ERICKAleví MasIndependent
DOUMA, FAMKEBenjamí­ FemIndependent
DOUMA, IDSPre-Benjamí­ MasIndependent
DOUMA, SONJAParellesIndependent
DOUMA, WIMParellesIndependent
DURA MOMPARLER, JAVIERSenior MasC. A. Cametes
DURÁ OLAYA, CONNORPiponets MasIndependent
DURÁ OLAYA, MICHELLEAleví­ FemIndependent
EHLE, SUSIParellesC. A. Dianium
EL ASRAOUI, MALAKPre-Benjamí­ MasIndependent
EL ATTAOUI, ANOUARBenjamí MasIndependent
EL ATTAOUI, FARAHPrincipiants FemIndependent
EL ATTAOUI, NOURPrincipiants FemIndependent
EL YOUSFI, SALMAPre-Benjamí­ FemIndependent
ENGUIX SANCHO, JOSEVeterans C MasC. A. La Valldigna
ERRACHEKLOU, YAHYAPrincipiants FemIndependent
ESCODA FERRER, MARGARITAVeterans D FemC. A. Ondara
ESCOLANO SIGNES, RAFAELVeterans C MasC. Córrer El Garbí
ESCORTELL OLIVER, JOSESenior MasC. Bernardos Trotters
ESCOTO CABANILLES, FERRANParellesC. Córrer El Garbí
ESCRIHUELA CORELLA, SILVANAParellesIndependent
ESCRIVÁ, MARIA Parelles- Independent
ESCRIVA ALVARADO, JAVISenior MasIndependent
ESCRIVA ANDRES, ISAParellesG. E. La Carena La Font
ESCRIVA CANET, JUANParellesIndependent
ESCRIVA CANET , YOLANDACaminant femIndependent
ESCRIVÁ CATALÁ, GERARDBenjamí MasIndependent
ESCRIVÁ COLL, PAULAPre-Benjamí­ FemIndependent
ESCRIVÁ COLL, TANIAAleví­ FemIndependent
ESCRIVA COLOMAR, CARLAParellesC. C. Camallaes - Reflyx
ESCRIVÁ ESCRIVÁ, MARCELPrincipiants MasIndependent
ESCRIVÁ ESCRIVÁ, PAULAAleví­ FemIndependent
ESCRIVA ESCRIVA, GUILLERMO ParellesIndependent
ESCRIVÀ ESCRIVÀ, JOAQUINVeterans B MasIndependent
ESCRIVA FUSTER, CLAUDIACaminant femIndependent
ESCRIVÀ FUSTER, JUAN JOSÉSenior MasIndependent
ESCRIVA FUSTER, PACACaminant femIndependent
ESCRIVÁ GINER, SARAAleví­ FemIndependent
ESCRIVA JULIA, JOSESenior MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ LLORCA, ÀLEXPrincipiants MasIndependent
ESCRIVA LURBE, JORDIPre-Benjamí­ MasIndependent
ESCRIVÁ MARTINEZ, ALBAAleví­ FemIndependent
ESCRIVÁ MARTINEZ, MARTAPre-Benjamí­ FemIndependent
ESCRIVÁ MILLET, JÚLIAAleví­ FemIndependent
ESCRIVÁ MILLET, MAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
ESCRIVA MILLET, MARIA JESUSCaminant femIndependent
ESCRIVA MIRET, DAVIDVeterans A MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVA MONZO, FRANCISCACaminant femIndependent
ESCRIVA ORTOLA, MARILOLAParellesC. D. l' Espenta
ESCRIVÁ PARDO, ERIKPrincipiants MasIndependent
ESCRIVÁ PÉREZ, EMMAPrincipiants FemIndependent
ESCRIVÁ PÉREZ, JUANPrincipiants MasIndependent
ESCRIVÁ PLATA, NEIZANPrincipiants MasIndependent
ESCRIVÁ ROSELLÓ, ZARABenjamí­ FemIndependent
ESCRIVÁ SEBASTIÁ, CRISTINASenior Fem- Independent
ESCRIVÁ SERRANO, FERRANBenjamí MasIndependent
ESCRIVA VICOVEANU, ANDRAAleví MasC. Esportiva El Corriol
ESPARZA JIMÉNEZ, JOSÉVeterans B MasIndependent
ESPÍ BATALLER, RAFAEL Veterans C MasIndependent
ESSADAOUI, AMIRPiponets MasIndependent
ESTEBAN AGUSTI, JESÚS Senior MasIndependent
ESTEVE PONS, VICENTParellesC. D. l' Espenta
ESTEVEZ CABALLERO, SONIAParellesG. Atletas Nucleo Duro Denia
ESTRUCH AVARIA, JOSEVeterans A MasIndependent
ESTRUCH CAMARENA, FERRANVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
ESTRUCH CASTELLÓ, JOSE VICENTEVeterans B MasC. A. Gandia
ESTRUCH ESCRIVÁ, ANA MARIACaminant femIndependent
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIMEParellesC. Córrer El Garbí
ESTRUCH MASCARELL, JORDI Veterans A MasC. BTT Cal dir espurna
ESTRUCH MONZÓ, JAUMEAleví MasC. Córrer El Garbí
ESTRUCH PEIRO, SANTIParellesC. C. Camallaes - Reflyx
FAJARDO COSTA, CARLABenjamí­ FemIndependent
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans D MasC. A. Publidom
FAUS CARDONA, JOSE VTEVeterans D Mas- Independent
FAUS ESCRIVA, FABIANVeterans A MasIndependent
FAYOS BATALLER, FELIPESenior MasC. A. Gandia
FERNÁNDEZ CREMADES, JOSEPPrincipiants MasIndependent
FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, JUAN PABLOParellesIndependent
FERRAIRO ESCRIVA, DAVIDParellesC. A. Safor - Delikia Sport
FERRAIRÓ FERRER, SARAParelles
FERRANDO BERNAT, LUISParellesC. Córrer La Llebre - Alpesa
FERRANDO TALENS, PEPVeterans D MasG. E. La Carena La Font
FERRER BALLESTER, FERNANDOParellesC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BALLESTER, MIGUELVeterans A MasC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BISQUERT, BLAIVeterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CARBO, JOSE ANDRESParellesC. A. Safor - Delikia Sport
FERRER CASTELL, MARIA ISABELParellesC. A. Llebeig Xàbia
FERRER GARCIA, JOSEParellesC. Muntanyer Xeraco
FERRER LLINARES, CAROLAParellesC. A. Sollana
FERRER MIÑANA, YANIRAAleví MasIndependent
FERRER MIÑANA, YERAYBenjamí MasIndependent
FERRER MORATAL, FERNANDOVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
FERRER PEIRÓ, ARNAUBenjamí MasIndependent
FERRER PEIRÓ, ONAPrincipiants FemIndependent
FERRER PORTILLO, AMBROSIOVeterans D MasC. A. La Rabosa
FERREYRA, CRISTIANParellesC. A. Dianium
FERRI, ESTHERParellesC. A. Ciutat D'Albaida
FERRI, LUISParelles- Independent
FERRI ALONSO, IVANParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
FERRI MENA, MIGUEL Veterans A MasC. Triatló Benirredrà
FERRI PLA, MANUELParellesC. Triatló Ontinyent
FERRI SASTRE, CARLESVeterans C MasC. Córrer El Garbí
FLOR, MARIAParelles- Independent
FLORES AVEIRO, YANINAParellesC. A. Publidom
FLORES VAQUERO, ISIDROParellesC. Córrer El Garbí
FONS GILABERT, MELISA ParellesS. D. Cent Peus
FORNELIO MACÍAS, SUSANAParellesIndependent
FORNES VIVES, JUANFRANParellesIndependent
FORNET BAÑULS, JOANSenior Mas- Independent
FORNET MARTINEZ, ESTHERParellesC. A. Llosa de Ranes
FORT BRECO, ALEXBenjamí MasIndependent
FORT JUST, CARLESPrincipiants MasIndependent
FRANCÉS ÁLVAREZ, GERARDParellesG. M. Outdoor N. F.
FRASÉS FRUCTUOSO, NEREAParellesC. A. Ondara
FRASQUET GISBERT, CAROLINAVeterans B FemC. C. Camallaes - Reflyx
FRASQUET GONZALEZ, MATIParellesC. C. Camallaes - Reflyx
FRASQUET PELLICER, PAULAParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
FRAU ANGEL, SILVIAAleví­ FemIndependent
FURIÓ ESCRIVÁ, YURENAPre-Benjamí­ FemIndependent
FUSTER , XIMOParelles- Independent
FUSTER ALCAIDE, XAVIERSenior MasIndependent
FUSTER CASANOVA, PAUSenior MasIndependent
FUSTER ESCRIVÁ, TANIAAleví­ FemIndependent
FUSTER ESCRIVA, ENRIQUE JAVIERCaminant mascIndependent
FUSTER FRASQUET, MARIA CLAUDIABenjamí­ FemIndependent
FUSTER GIL, PAOLA LIXANYPrincipiants FemIndependent
FUSTER JUST, AITORBenjamí MasIndependent
FUSTER JUST, IVANPrincipiants MasIndependent
FUSTER MARÍ, EVAParellesG. E. La Carena La Font
FUSTER MARI, LOLESCaminant femIndependent
FUSTER MAYOR, EDGARPiponets MasIndependent
FUSTER MESTRE, ANAParellesC. Triatló Corriol
FUSTER MONZÓ, ROSACaminant femIndependent
FUSTER NARANJO, SHEYLABenjamí­ FemIndependent
FUSTER PÉREZ, ROSAPre-Benjamí­ FemIndependent
FUSTER ROSELLO, CHELIParelles- Independent
FUSTER SENSECOGNOM, FERRANVeterans A MasIndependent
FUSTER SERQUERA, JAUMECaminant mascIndependent
FUSTER SERQUERA, ROSACaminant femIndependent
GALÁN ANTON, ANDRESSenior MasC. A. Miramar Fent Cames
GALÁN CAZADOR, OSCARParellesIndependent
GALERA GREGORI, ALEJANDROVeterans A MasC. Córrer El Garbí
GALIANA PASTOR, ANDREUBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
GALLEGO MACIAS, ABRAHAMSenior Mas- Independent
GALLEGO MILLET, TONIVeterans C MasIndependent
GALLEGO SIMÓ, MIQUELBenjamí MasIndependent
GALVEZ BOFI, SEBASBenjamí MasIndependent
GALVEZ GREGORI, NELOBenjamí MasIndependent
GALVEZ PAVO, JOSESenior MasC. Esportiu Espurna
GANDIA VIDAL, JOSESenior MasIndependent
GARCIA, MIRIAMParellesC. A. Cametes
GARCIA GONZALEZ, MARIAParellesC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA AIS, RUBENSenior MasC. A. Corremundos
GARCIA BOIX, DANIEL Veterans A MasIndependent
GARCÍA CAMARENA, CARMENVeterans C FemIndependent
GARCÍA CASTERA, RICHARDParellesC. A. Almussafes
GARCIA CLIMENT, JAVIERVeterans A MasC. Córrer El Garbí
GARCÍA DE DIOS FRANCES, CLOEPrincipiants FemIndependent
GARCÍA DE DIOS FRANCÉS, DANIELABenjamí­ FemIndependent
GARCIA DOLZ, ADELINOVeterans D MasG. E. Llops Villalonga
GARCIA ESTRUCH, KIKEParellesC. C. Camallaes - Reflyx
GARCIA JAIJO, LORENAParellesC. Córrer Xeraco
GARCÍA MARI, ISABEL ParellesIndependent
GARCÍA MARTÍN, BLASVeterans B MasC. Beer Runners Xabia
GARCÍA MARTÍNEZ, NAIKEAleví­ FemIndependent
GARCIA MARTÍNEZ, XIMOPre-Benjamí­ MasIndependent
GARCIA MARTINEZ, PILARParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
GARCÍA MEJIAS, MARISOLVeterans C FemC. A. Ondara
GARCIA MICO, ELENAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
GARCÍA MOLINO, MIGUELVeterans B MasC. Córrer Piles
GARCÍA MORAGUES, CARMINAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
GARCIA PEDRON, CONCHAParellesC. A. Xàtiva
GARCIA REIG, PERE LLUIS Veterans B MasC. A. Gandia
GARCIA RODRIGUEZ, RAULSenior MasG. E. Llops Villalonga
GARCÍA ROMERO, ROSANAParellesC. Córrer Xeraco
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCOVeterans A MasC. Bernardos Trotters
GARCIA SENSECOGNOM, JOSEParellesIndependent
GARCIA TOLSA, IVANSenior MasC. Córrer Piles
GARCIA VALERO, INESAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA VICENT, JOSE VICENTEVeterans B MasC. Alejandro Sanz salut integrativa
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIOVeterans B MasC. A. Miramar Fent Cames
GARRIDO AMAT, INMAParellesC. A. Almussafes
GARRIGÓS FEMENÍA, DANIELSenior MasC. Bernardos Trotters
GASCÓN PEIRÓ, ALEXBenjamí MasIndependent
GAVILÀ MIÑANA, JESÚSVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
GAVILA MIÑANA, OSCARVeterans B MasC. C. Camallaes - Reflyx
GAVILA MIÑANA, VICENTParellesC. C. Camallaes - Reflyx
GEORGIEV POPOV, VALERIPre-Benjamí­ MasIndependent
GHEDDOUCHI, AMIRAPre-Benjamí­ FemIndependent
GHEDDOUCHI, MARIABenjamí­ FemIndependent
GIL GALLEGO, EDUParellesC. Excursionista Ondara
GIL GIL, INMAVeterans D FemC. A. Dianium
GILABERT PARDO, MARCAleví MasIndependent
GILABERT PELLICER, JOAN CARLESParellesC. E. Corriol X-Trem
GIMÉNEZ LORENTE, MARIA JOSEParellesIndependent
GIMÉNEZ SALA, AUSIASPre-Benjamí­ MasIndependent
GINER PEETEGAS, ISMAEL ParellesIndependent
GINESTAR BAILEN, JUANVeterans D MasC. A. Ondara
GIRONA GARCIA, MARIA ANGELES ParellesC. A. Corriols Sueca
GOMAR MARI, AARONAleví MasIndependent
GOMAR MARI, NOABenjamí­ FemIndependent
GOMAR TORMO, JOANParellesG. E. La Carena La Font
GOMEZ CARMONA, JESUSParellesC. A. Publidom
GÓMEZ GARCÍA, LAURAParelles- Independent
GÓMEZ GARCÍA, PEPIParellesC. Bernardos Trotters
GOMEZ GORDILLO, YOLANDAParellesG. A. Runner Denia
GÓMEZ INSA, JOSÉVeterans C MasC. A. Xeresa
GOMEZ JUAN, RUBENParellesC. A. Centcames
GÓMEZ MORA , JUAN MANUEL Veterans B MasIndependent
GOMEZ RODRIGUEZ, JESUSParellesIndependent
GOMEZ TERRE, M CARMENParellesC. Córrer El Garbí
GONZÁLEZ BASCONES, MOISESSenior MasIndependent
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSInfantil MasC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ FONTANEY, JUAN CARLOSVeterans A MasC. Bernardos Trotters
GONZÁLEZ GARCÍA , JESÚS JAVIERParellesC. A. Cobarde´s Team
GONZÁLEZ MARTÍ, CRISTIANBenjamí MasIndependent
GONZALEZ MARTIN, AXELBenjamí Mas- Independent
GONZÁLEZ MARTINEZ, CARMENParellesC. A. Safor - Delikia Sport
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ PULIDO, MARPre-Benjamí­ Fem- Independent
GONZALEZ SERENA, JUAN ANTONIOSenior MasC. Córrer El Garbí
GONZÁLEZ VÁZQUEZ, EMILIO JESÚS ParellesC. A. Publidom
GOZALVEZ LÓPEZ, FRANInfantil MasIndependent
GRANELL GOMEZ, GABRIELVeterans D MasS. D. Cent Peus
GRANELL ÑUNGO, MANELPiponets Mas- Independent
GRAU ESTRUCH, ÓSCARVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
GRAU MIRET, JESUS Parelles- Independent
GRAU SAN ANTONIO, ROSA MARIParelles- Independent
GREGORI BAILLOT, SARAYAleví­ FemIndependent
GREGORI CAMARENA, RAIMONSenior MasG. E. La Carena La Font
GREGORI CAMARENA, INÉSSenior FemIndependent
GREGORI ESCRIVA, RUBENSenior MasC. A. Safor - Delikia Sport
GREGORI ESTRUCH, ASUN ParellesC. A. Els Oliveros
GREGORI HORTELANO, GERARDVeterans C MasIndependent
GREGORI JUST, TONISenior MasG. E. La Carena La Font
GREGORI MARÍ, ALEXPiponets MasIndependent
GREGORI MILLET, LLURABenjamí­ FemIndependent
GREGORI MILLET, ONAPiponets FemIndependent
GREGORI MONZÓ, ELIESPre-Benjamí­ MasIndependent
GREGORI MONZÓ, JOSEPAleví MasIndependent
GREGORI MONZÓ, SARABenjamí­ FemIndependent
GREGORI MURCIA, ERICAleví MasIndependent
GREGORI TORRES, JOSEPPre-Benjamí­ MasIndependent
GREGORI TORRES, TANIAPiponets MasIndependent
GRIMALT ESCORTELL, MIQUELVeterans A MasC. Datilera Team
GUAL ALTUR, MIGUEL Senior MasIndependent
GUALDE PUIG, ADRIÁAleví MasIndependent
GUALDE PUIG, IANPrincipiants MasIndependent
GUILLEM AUSINA, ANGELParellesC. Córrer Piles
GUILLEM MARS, FRANCISCOParellesC. Sutrail
GUTIÉRREZ PRIETO, JOSÉSenior MasIndependent
HEREDIA OCHOA, JULIAParellesC. A. Safor - Delikia Sport
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO Veterans C MasIndependent
HERNÁNDEZ DE LA COBA, SANDRAParellesIndependent
HERNÁNDEZ FRASÉS, LORENAParellesC. Córrer El Garbí
HIDALGO BOSCÁ, MIREIAPiponets MasIndependent
HONTANILLA, SARAParellesIndependent
HURTADO ALARCÓ, LUISSenior Mas- Independent
IBIZA SIGALAT, FRANCESC XAVIERVeterans B Mas- Independent
IBORRA BELTRÁN, JULIAVeterans D FemC. A. Corriols Sueca
INSA GARCÍA, JUSTOVeterans B MasC. E. Quatre Gats Rotova
ISNARDO MONZÓ, PABLOAleví MasIndependent
IVARS LOPEZ, MIGUEL VICENTE ParellesIndependent
JACKSON, DEBORAH ParellesC. A. El Faro
JARAMILLO ZULETA, DORANELLYVeterans B FemIndependent
JAREÑO MEDRANO, VERONICAParellesIndependent
JARILLO NAVALMORAL, ANAVeterans D FemC. Triatló Gandia
JIMENEZ CAMPOS, JOSESenior MasC. Esportiu Espurna
JORDÀ ESCRIVÀ, JAVI ParellesC. D. l' Espenta
JUAN CLIMENT, CARLOS ParellesC. A. Xeresa
JUAN SENABRE, YAIZAInfantil Fem- Independent
JUAN SENDRA, JUAN CARLOSVeterans D MasIndependent
JULIÁ , REMECaminant femIndependent
JUST FUSTER, JUANVeterans C MasG. E. La Carena La Font
JUST GARCÍA, JAVIERBenjamí MasIndependent
JUST MORENO, SALVADORVeterans B MasIndependent
JUST PONS, ADRIÁPre-Benjamí­ MasIndependent
KRONSBEIN, JURGEN ParellesC. El Campello Running
KRONSBEIN, NICOLEParellesC. El Campello Running
KYBARTAS ZALYTE, ARMANDASPre-Benjamí­ MasIndependent
LAHMAMI, BADARSenior MasC. M. A. La Faixa
LANGLEY , MARKSenior MasIndependent
LAOURARI, SCHEMSVeterans C MasIndependent
LAPEÑA PEREZ, PABLOSenior MasIndependent
LASERNA MONTERDE, MARIANCaminant femIndependent
LAWRENCE GREGORI, LIAMPiponets MasIndependent
LAWRENCE GREGORI, MARCPiponets MasIndependent
LAZARO, EMILIOParellesG. Atletas Nucleo Duro Denia
LEON FERRANDIS, TOMASParellesC. Esportiu Espurna
LEÓN MARTÍ, JULIÁN Veterans B MasC. A. Corriols Sueca
LIZCANO SÀEZ, XIMOVeterans A MasC. Córrer a Gust Bellreguard
LLACER ANDRES, FERNANDOSenior MasG. E. La Carena La Font
LLÀCER GADEA, SANTIParellesIndependent
LLIDÓ DE LA FE, SERGIPrincipiants MasIndependent
LLINARES CLIMENT, ENRIQUE Veterans B MasC. A. Sargantana
LLOBELL PRIETO, VICENTEVeterans D MasC. A. Dianium
LLOBELL VALLES, SANTIAGOSenior MasIndependent
LLOBREGAT CASTELLÓ, JOSÉ BLASParellesG. M. Outdoor N. F.
LLOPIS GOIG, LIDIAVeterans C FemIndependent
LLOPIS HERVÁS, HUGO Veterans A MasC. A. Corriols Sueca
LLOPIS IBIZA, JUANSAVeterans D MasC. D. l' Espenta
LLOPIS MARTÍNEZ , PILAR ParellesG. R. Real de Gandia
LLOPIS PASTOR, ALICIAParellesC. Triatló Ontinyent
LLORCA PASCUAL, LUISParellesG. R. Real de Gandia
LLORCA TORRES, JUANVeterans D MasC. A. Franc Beneyto R. Denia
LLORENS FUSTER, SERGIBenjamí MasIndependent
LLORENS MONROIG, FCO. JOSECaminant mascG. E. La Carena La Font
LOPEZ, FRANParellesC. A. Cametes
LÓPEZ CUÑAT, RAQUELVeterans C FemC. A. Safor - Delikia Sport
LÓPEZ DEVIS, MJOSÉVeterans B FemC. Alejandro Sanz salut integrativa
LÓPEZ GARCÍA, PAULAPrincipiants FemIndependent
LÓPEZ GARCIA, SAULBenjamí MasIndependent
LOPEZ GAYA, RAFAELSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
LOPEZ GUIJARRO, CARLOSParelles- Independent
LÓPEZ PONS, ADAPrincipiants FemIndependent
LÓPEZ PONS, IRISBenjamí­ FemIndependent
LÓPEZ PUIG, ANDREUPre-Benjamí­ MasIndependent
LÓPEZ PUIG, REBECAAleví­ FemIndependent
LOPEZ ROMERO, ERNESTOParellesIndependent
LUCAS CATALÁ, LAURAParellesC. A. Ondara
LUCAS MAÑO, GISELAParellesC. A. Safor - Delikia Sport
MACHI CLAVER, ENRIQUEParellesS. D. Cent Peus
MADRID, LOURDESParellesIndependent
MAESTRE TORRES, FRANCISCOParellesC. A. Dianium
MAGRANER, CARMENSenior Fem- Independent
MAGRANER AUSINA, SANDRAParellesC. E. Tavernes de la Valldigna
MAHIQUES, VICENTVeterans B Mas- Independent
MAHIQUES COSTA, TANOParellesG. Condol Denia
MAHIQUES ESCRIVA, SILVIAParellesIndependent
MAHIQUES FORNÉS , MONICAVeterans C FemC. A. Safor - Delikia Sport
MAHIQUES MIÑANA, PEPIParellesC. A. Centcames
MALONA AUSINA, ERIKAVeterans B FemC. A. Corremundos
MALONDA GARCIA, GERMÁNParellesC. Ntgas Sports Team
MALONDA MARCOS, SANTIVeterans B MasC. A. Corremundos
MALONDA ROSELLÓ, VICENTEParellesC. A. Corremundos
MANCHA PEIRÓ, LAIAPrincipiants FemIndependent
MAÑÓ FRASQUET, PACOSenior MasC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ GONZÁLEZ, LAIAPre-Benjamí­ FemC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ GONZÁLEZ, ONAPrincipiants FemC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVeterans D MasC. Córrer El Garbí
MANSILLA BELLVIS, ROSAParellesC. A. Daimús Tecnoesport
MARCET MORATAL, MARCPre-Benjamí­ MasIndependent
MARCH ESCUDERO, AUSIASParelles- Independent
MARCO MARÍ, LLUÍSBenjamí MasIndependent
MARCO RIBES, LLUMAleví­ FemIndependent
MARGARIT BOSCÀ, ARCADIParelles- Independent
MARÍ PALACI, ARNAUBenjamí MasIndependent
MARÍN GINER, SERGIO DAVIDVeterans B MasC. A. Corremundos
MARQUEZ BENITEZ, MANOLIParellesC. A. Publidom
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRESParellesC. Córrer El Garbí
MARTI FERRER, LUCASVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
MARTI GARCIA, MARIAParellesIndependent
MARTÍ JUST, ELLAPrincipiants FemIndependent
MARTÍ MARTÍNEZ, ASIERPrincipiants MasIndependent
MARTÍ MARTÍNEZ, LEIREPre-Benjamí­ FemIndependent
MARTI NOVELL, MARISAParellesC. Córrer El Garbí
MARTÍ RICO, ROSA MARIParellesIndependent
MARTI ROCHER, BLAIPre-Benjamí­ MasG. E. Llops Villalonga
MARTÍ SOLER, JOSEP MARIAVeterans D MasIndependent
MARTÍ TORRES, SERGIVeterans A MasC. Datilera Team
MARTIN BALLESTEROS, AZUCENAVeterans D FemC. Ntgas Sports Team
MARTIN DE LA CONCEPCION, EDELParellesC. Córrer El Garbí
MARTÍN GREGORI, ALOMAVeterans A FemG. R. Real de Gandia
MARTÍN GREGORI, ROSERSenior FemG. R. Real de Gandia
MARTIN URDIALES , SEVEParellesC. A. El Valle
MARTINEZ , MARÍA JOSEVeterans C Fem- Independent
MARTINEZ CABELLO, ALVAROSenior MasC. Esportiu Espurna
MARTINEZ CALATAYUD, JOSE RAFAELParellesC. A. Cama Llarga
MARTÍNEZ CANTÓ, JUANIVeterans C FemC. A. Ondara
MARTÍNEZ CEBRIÁN , INMAParellesC. A. El Valle
MARTÍNEZ CRUAÑES , AURORA ParellesC. Córrer El Garbí
MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚLVeterans A MasC. A. Publidom
MARTINEZ GÓMEZ, LUIS FÉLIXVeterans B MasC. A. Cárnicas Serrano
MARTINEZ GONZALEZ, SARAParellesC. A. Xeresa
MARTÍNEZ HERRERO, DAVIDParellesIndependent
MARTÍNEZ LANDETE, RAFAELVeterans B MasC. A. Torrent Corre
MARTINEZ PORRAS, MARIA JOSÉParellesIndependent
MARTINEZ RIGAL, VICENTEParellesC. A. Xàtiva
MARTINEZ RUIZ, ROSBELLParellesIndependent
MARTÍNEZ SENSECOGNOM, JOSEParellesIndependent
MARTINEZ SILVESTRE, TONYParellesIndependent
MARTÍNEZ VIDAL, AITORBenjamí MasIndependent
MARTÍNEZ VIGARA, MIGUEL ÁNGELParellesC. A. Novelda Carmencita
MARTORELL MATOSES, ANGELAParellesC. Sutrail
MARTOS MARTÍ, NEUSBenjamí­ FemIndependent
MARTOS MARTIN, DAVIDSenior MasC. Bernardos Trotters
MAS I ESCRIVÀ, PACOParellesC. A. Ondara
MAS MAS, JOSE PEDROParellesC. A. Cap i Cua
MASCARELL CHOVA, PAULAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
MASCARELL CRESPO, ADRIANParellesIndependent
MASCARELL FUSTER, ANDREUPrincipiants MasIndependent
MASCARELL MARTINEZ, ROMANSenior Mas- Independent
MEDEIROS, ANDREA Veterans C MasIndependent
MEHALLEL, ALICIAPre-Benjamí­ Fem- Independent
MELERO, BALBIVeterans D FemC. A. Gata
MENA AGUD, CESCAleví MasIndependent
MENA AGUD, PAUAleví MasIndependent
MENESES LILLO , ALBERTOSenior MasIndependent
MENGUAL FERRER, MARIA PILARParellesC. Córrer El Garbí
MENGUAL NARVAEZ, MARIA ANGELESParellesIndependent
MERINO FUSTER, DANIELAPrincipiants FemIndependent
MESTRE SOLANES, MARIA ROSAParellesC. Córrer La Llebre - Alpesa
MICO CERDA, MARIO ParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
MILLET CALAFAT, GUMERCaminant femIndependent
MILLET ESCRIVA, Mª JESUSCaminant femG. E. La Carena La Font
MILLET MILLET, JÚLIABenjamí­ Fem- Independent
MILLET PEIRO, MARIA REMEDIOSCaminant femIndependent
MILLET PEIRO, SILVIACaminant femIndependent
MILLET PELLICER, ALBERTOVeterans C MasC. Córrer a Gust Bellreguard
MILLET PEREZ, ANGELSenior MasG. E. La Carena La Font
MILLET ROGER, MªPILARSenior FemIndependent
MILLET ROIG, NATIVeterans D FemG. E. La Carena La Font
MILVAQUES BATALLER, JAVIER Veterans A MasC. Triatló Benirredrà
MILVAQUES BATALLER, QUINOVeterans A MasC. A. Safor - Delikia Sport
MILVAQUES CASTELLO, JOSE LUISParellesC. Córrer Xeraco
MIÑANA GINER, VICENTE JOSEVeterans D MasC. A. Calygat.com
MIÑANA M0RAGUES, GEMMAVeterans D FemC. A. Calygat.com
MIRALLES FUSTER, MARCAleví MasIndependent
MIRALLES FUSTER, URIELBenjamí MasIndependent
MIRALLES MAS, TEREVeterans D FemC. A. Ondara
MIROSLAVOV PAVLOV, DAVIDAleví MasIndependent
MIROSLAVOVA PAVLOVA, MICHAELAAleví­ FemIndependent
MOJA M, JOAQUINVeterans C Mas- Independent
MOJA SUAREZ, ANASenior FemIndependent
MOLL GARRIGÓS, PEPEVeterans D MasC. A. Publidom
MOLLA UREÑA, VICENTSenior MasC. A. Ciutat D'Albaida
MOMPARLER CERDÀ, MARIA JOSÉCaminant femIndependent
MOMPARLER CERDÀ, TERECaminant femIndependent
MOMPO MIÑANA, ADRIANSenior MasC. Triatló Benirredrà
MONCHO ESTEVE, MARCPrincipiants Mas- Independent
MONCHO PERIS, MARGAParellesC. A. Ondara
MONFORT I BISQUERT, JOANVeterans C MasC. A. Gata
MONJO BAIXAULI, J. RAMON ParellesC. Córrer Peus Quets Sueca
MONSONÍS GÓMEZ, CRISTINAParellesC. A. Ondara
MONTANER BARÓN, JOSÉ ENRIQUESenior Mas- Independent
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUPre-Benjamí­ MasC. A. Dianium
MONTEALEGRE MENOR, FRANVeterans B MasC. A. Dianium
MONTERO SUAREZ, LUIS ENRIQUE Veterans A MasC. A. Automoción Moll
MONZO, SOCORROCaminant femIndependent
MONZO, VIRGINIACaminant femIndependent
MONZO RIBES, VICENTACaminant femIndependent
MONZÓ ALMENDRO, PASCUALBenjamí MasIndependent
MONZO APARISI, ANAParelles- Independent
MONZO BARBER, IZANPrincipiants MasIndependent
MONZO FUSTER, INMA ParellesG. E. La Carena La Font
MONZO FUSTER, SALVAParellesG. E. La Carena La Font
MONZÓ FUSTER, SARICaminant femG. E. La Carena La Font
MONZÓ JUST, REMEParellesG. E. La Carena La Font
MONZO LLECHES, CLARAPrincipiants FemIndependent
MONZÓ MONZÓ, MARCPiponets MasIndependent
MONZÓ MORENO, SALVAPrincipiants MasIndependent
MONZÓ PEIRÓ, JOANBenjamí MasIndependent
MONZO PEIRO, MARÍA VICENTA ParellesIndependent
MONZÓ SOLER, JOSEPAleví MasIndependent
MONZÓ SOLER, NOELIABenjamí­ FemIndependent
MORA DELGADO, MARIA COVADONGAParellesC. A. Runners Alcoi
MORA RAMON, CARMENParellesIndependent
MORALES CAPUCHINO, MARIANParellesIndependent
MORANT, JOANVeterans B Mas- Independent
MORANT ANDRÉS, JOANSenior MasG. E. La Carena La Font
MORANT CERRO, ISABELParellesC. Córrer El Garbí
MORANT JUST, GERARDOVeterans B MasG. E. La Carena La Font
MORANT MARTÍNEZ , ANTONIO ParellesC. A. Automoción Moll
MORANT MARTINEZ, LIDIAParellesC. A. Automoción Moll
MORANT MORANT, LOURDESParellesIndependent
MORANT SIGNES, DOMINGOSenior MasC. Córrer El Garbí
MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B MasC. A. Cametes
MORATAL FUSTER, PILARCaminant femIndependent
MORATAL GREGORI, JUANJOParellesG. E. La Carena La Font
MORATAL SAN ONOFRE, CANDICaminant femG. E. La Carena La Font
MORATAL TORAN, XIMOParellesIndependent
MORELL FERNÁNDEZ , LUCÍA ParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
MORELL FUSTER, JOSESenior MasG. E. La Carena La Font
MORENO BALLESTA, PAQUICaminant femIndependent
MORENO BECERRA, CARMENCaminant femIndependent
MORENO CATALÁ, MIGUEL Veterans B MasC. A. Ondara
MORENO COBOS, IVANParellesC. A. Safor - Delikia Sport
MORENO COSTA, CORALSenior FemIndependent
MORENO GALAN, FRANCESCParellesC. A. Gomez Madrid Kangurs
MORENO LAINEZ, JULIOParellesC. Ntgas Sports Team
MORENO MARI, DANIELVeterans B MasC. A. Miramar Fent Cames
MORENO MATEU, NAIRAPrincipiants Fem- Independent
MORENO MATEU, SERGI Aleví Mas- Independent
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUALVeterans C MasC. A. Cametes
MORILLO SANFELIX, MILAPre-Benjamí­ FemIndependent
MORILLO SANFELIX, RUTHAleví­ FemIndependent
MORILLO TORMO, INÉSParellesIndependent
MOSS BRUNELIERE, JOSHUA Aleví MasIndependent
MOYA CONTRERAS, KURISenior FemC. A. Publidom
MOYA ORTIZ, PEDROVeterans D MasIndependent
MUÑOZ, CRISTINACaminant femIndependent
MUÑOZ BURGUERA, FRANParellesIndependent
MUÑOZ GARCIA, JESUSVeterans D Mas- Independent
MUÑOZ JUST, JOANAPiponets FemIndependent
MUÑOZ LURBE, ALEXPre-Benjamí­ MasIndependent
MUÑOZ MARÍ, SALVAParellesG. E. La Carena La Font
MUÑOZ MARTIN-PERO, ADOLFOParellesIndependent
MUÑOZ MONZÓ, ESTELAParellesG. E. La Carena La Font
MUÑOZ MONZÓ, JOSEPPre-Benjamí­ MasIndependent
MUÑOZ MORALES, ARANTXAInfantil FemIndependent
MUÑOZ MORALES, OLAYAInfantil FemIndependent
MUÑOZ MORALES, RODRIGOBenjamí MasIndependent
MUÑOZ MORENO, MIGUELBenjamí MasIndependent
MUÑOZ PAREDES, JESSICAParellesC. A. iRun Calp
MUÑOZ RUBIO, JOSE MANUELParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
MUÑOZ SERRANO, JOSE LUISVeterans D MasC. A. Torrent Corre
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSAVeterans A FemC. A. Ondara
MURILLO GUERRERO, EDITHParellesC. A. Safor - Delikia Sport
NADAL AGUILAR, EMYVeterans B FemIndependent
NADAL NADAL, FERRANVeterans D MasC. Córrer La Llebre - Alpesa
NADAL ORTOLA, MIGUEL Pre-Benjamí­ Fem- Independent
NAVALON FRANCES, INMAVeterans B FemC. A. Canals
NAVARRETE AGUILAR, CHARIParellesC. Excursionista Ondara
NAVARRETE ROBLEDILLO, MARÍASenior FemC. Excursionista Ondara
NAVARRO BOSCA, MARIParellesC. A. Centcames
NAVARRO CALATAYUD, SUSIVeterans C FemC. A. Runners Alcoi
NAVARRO GARCIA, RIUParellesIndependent
NAVARRO GARCIA, ROMERInfantil Mas- Independent
NAVARRO RAFET, JOSE MIGUEL ParellesC. A. Dianium
NAVARRO SALVA, MERCEParellesC. C. Camallaes - Reflyx
NAVAS MANSUY, MYLENE BINDANGPrincipiants FemIndependent
NAVAS MANSUY, NOLWENN ANDEMEPre-Benjamí­ FemIndependent
OCHOA ROSELLO, FANIParellesG. Condol Denia
OLASO MORENO, LUCIAParellesC. Córrer Piles
OLIVARES MAÑES, PEDRO ANTONIOCaminant mascIndependent
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIAVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
OROCONDO FULGUERA, RICHARDVeterans B MasIndependent
OROZCO SERRA, JORGE JUANParelles- Independent
ORTEGA GARRIDO, ANTONIOSenior MasC. A. Gandia
ORTEGA GOMEZ, ANTONIOVeterans C MasC. A. Gandia
ORTEGO LUNA, MARTAParellesC. A. Dianium
ORTIZ SELLES, JOSE JAIMEParellesC. Athletes Academy
ORTIZ VALLES, LLUNAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ORTIZ VALLES, YOLANDAPrincipiants FemC. Athletes Academy
ORTOLA MOSCARDO, JORGEParellesC. A. Centcames
ORTS BRINES, ASLYPre-Benjamí­ FemG. E. La Carena La Font
ORTS BRINES, JOELPrincipiants MasG. E. La Carena La Font
ORTS MILLET, PACO Senior MasG. E. La Carena La Font
OSORIO ESTALRICH, DAVIDParellesIndependent
PALACI ALONSO, CRISTINACaminant fem- Independent
PALAU PARISI, MELCHORParellesIndependent
PALLARÉS JUAN, ALEXBenjamí MasIndependent
PALLARÉS MARZO, ALBERTOParellesC. Triatló Benirredrà
PALOMINO BERMEJO, DANIELVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
PALONES CASAS, JAVISenior MasIndependent
PALOP CABANES, JOSEVeterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
PARDO , ELIDEYZVeterans A Fem- Independent
PARDO ESTEBAN, VIRGIParellesIndependent
PARDO GARCIA, BEGOÑAParellesIndependent
PARRAGA SALORT, ANNAParellesC. D. l' Espenta
PARREÑO MONZÓ, LEIREPre-Benjamí­ Fem- Independent
PARRITT, ALLY Parelles- Independent
PARRITT, ANDYParelles- Independent
PASHOV, ANDONBenjamí MasIndependent
PASHOVA, CARLABenjamí­ FemIndependent
PASTOR FERRI, TONIVeterans D MasC. A. Papelo
PASTOR GINER , KIKOParellesC. Córrer El Garbí
PASTOR PIERA, NESTORSenior MasIndependent
PASTOR SELLENS, IRENEBenjamí­ FemIndependent
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO Veterans B MasC. A. Gata
PEIRO CHAVELI, JOSEParellesC. A. Mandriladora Alpesa
PEIRO FALLOS, EDUARDOSenior MasIndependent
PEIRO FUSTER, ALICIAParellesG. E. La Carena La Font
PEIRO FUSTER , VICENTE ParellesIndependent
PEIRÓ MILLET, GEMMAVeterans B Fem- Independent
PEIRO MIÑANA, ALEXBenjamí MasIndependent
PEIRO ROIG, LOURDESCaminant femIndependent
PEIRÓ SALORT, VICENTVeterans B MasC. Córrer Xeraco
PEIRÓ SEBASTIA , JUAN CARLOSVeterans D Mas- Independent
PEIRO SEBASTIA, XAVIVeterans C MasC. Córrer El Garbí
PEIRÓ TEODORESCU, NICOLASBenjamí MasIndependent
PEIRÓ TORÁN, ANDREASenior FemIndependent
PELAEZ NAVARRO, HELENAJuvenil FemC. A. Runners Alcoi
PELLICER CLIMENT, JOANAParellesIndependent
PELLICER LLOPIS, MIQUELSenior MasIndependent
PELLICER LLOPIS, XIMOSenior Mas- Independent
PELLICER MARTI, SERGIAleví MasIndependent
PELLICER MARTI, XAVIPre-Benjamí­ MasIndependent
PELLICER MIÑANA, BEAParellesC. Córrer Piles
PELLICER MORANT, JOSE PASCUALParellesC. A. Automoción Moll
PEÑA ZAMORA, PILARParellesC. A. La Xara
PENALBA MARTÍNEZ, ELENAParellesC. A. Llosa de Ranes
PEÑARRUBIA MARTINEZ, CESARVeterans B MasIndependent
PEPOV JURADO, ADRIÁNBenjamí MasIndependent
PERALES PERELLO, SUNIParellesC. A. Safor - Delikia Sport
PEREA PEIRO, SAIDASenior FemC. C. Camallaes - Reflyx
PEREIRO PUIG, IRENEBenjamí­ FemIndependent
PEREIRO PUIG, XAVIERAleví MasIndependent
PEREIRO RAMOS, SAMUELSenior MasIndependent
PERELLÓ PONS, JORDIPiponets MasIndependent
PEREZ, JOANNECaminant fem- Independent
PÉREZ ALBEROLA, DIANASenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
PÉREZ BALDOVI, JOSE RAMONParellesC. A. Llosa de Ranes
PÉREZ CABAÑERO, BEATRIZParellesIndependent
PEREZ ESCRIVÀ, AINHOAAleví­ FemIndependent
PEREZ FUSTER, ESTHERVeterans D FemG. E. La Carena La Font
PÉREZ GARCIA, CARMENBenjamí­ FemIndependent
PÉREZ GUZMÁN, MARÍAParelles- Independent
PEREZ MENGUAL, ROSANA ParellesC. D. l' Espenta
PEREZ ORENGO, SUSANAVeterans C FemC. Córrer El Garbí
PEREZ PARDO, DAVIDVeterans B MasG. E. La Carena La Font
PÉREZ PEREZ, RAMONParellesC. Triatló Gandia
PÉREZ ROSELLÓ, MARCPre-Benjamí­ MasIndependent
PÉREZ SAN ONOFRE, DAVIDAleví MasIndependent
PÉREZ SÁNCHEZ, OSCARSenior MasIndependent
PEREZ SOLER, EMILIVeterans D Mas- Independent
PERICÁS CAUDELI , JOSE MIGUEL ParellesC. A. Automoción Moll
PERLES MOLINES, FRANParelles- Independent
PERPIÑA GIRONA, ALBAParellesC. A. Almussafes
PIERA FERNÁNDEZ , CRISTINAParellesC. Córrer El Garbí
PILCO INGA, MONICA ALEXANDRAParellesC. The Kenyan urban way
PINEDO MORENO, JUAN MANUELParelles- Independent
PINTEÑO MARTIN, OLGAVeterans C Fem- Independent
PLA CALABUIG, RAMONParellesIndependent
PLA MARTÍNEZ, PAUVeterans A MasC. A. Xeresa
PLATA MARTÍNEZ, EMILIACaminant femIndependent
POMBO BALLESTEROS, AMETSAleví­ FemIndependent
PONS, JOSESenior MasC. A. Montaverner
PONS DONAT, RAÚLVeterans A MasReal de Gandia C. F.
PONS ESCRIVÁ, XAVIBenjamí MasIndependent
PONS FRASQUET, MARCBenjamí MasIndependent
PONS GREGORI, JOSEPPre-Benjamí­ MasIndependent
PONS JUST, ENCARNACaminant femIndependent
PONS LORENTE, JOANVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
PONS PONS, FERNANDOVeterans C MasC. Córrer Piles
PONS PONS, NURIA Caminant femIndependent
PONS SAN ONOFRE, DANAPrincipiants FemIndependent
PONS SAN ONOFRE, NAIAPrincipiants FemIndependent
POQUET ESTEVAN, ROSARIOCaminant femIndependent
POQUET OLIVER, SILVIAParellesC. A. Cap i Cua
POU PÉREZ, RUBÉNVeterans A MasC. Bernardos Trotters
POUS MIRALLES, MANOLOParellesC. D. l' Espenta
POVEDA HARO, ANGELVeterans D MasC. A. La Xara
POWELL, MADELANEParellesC. A. Llebeig Xàbia
PRATS SALAVERT, JUANParellesIndependent
PRATTEN, MARKParelles- Independent
PRATTEN, NICKYParelles- Independent
PRETEL CASTELLÓ, ALEXAleví MasIndependent
PUIG AGUD, NELOPrincipiants MasIndependent
PUIG AGUD, NINA Pre-Benjamí­ FemIndependent
PUIG FUSTER, MARIAParellesIndependent
PULIDO GILABERT, CRISTINAParellesC. Triatló Corriol
QUILIS POLICARPO, VICENTSenior MasC. A. Bèlgida
RAFET SORIANO, JOANMIVeterans A MasG. A. Runner Denia
RAMIREZ ANDRES, CARMENCaminant femIndependent
RAMIS AGULLES, VICENTParellesC. A. Miramar Fent Cames
RAMON SENSECOGNOM, JORDI MARIAParellesIndependent
REDONDO PINTEÑO, OLGASenior Fem- Independent
REINA, MIQUELPre-Benjamí­ MasIndependent
REINA BARBERO, PILARParellesC. E. Dorsal 19 Pego
REQUENA MORCILLO, JOSEVeterans D Mas- Independent
REQUENA RAMÍREZ , JAVI Veterans A MasC. C. Camallaes - Reflyx
REY MARTINEZ, JOSE ParellesC. A. Runners Alcoi
RIBAS GASENT, DAVIDVeterans C MasC. Córrer El Garbí
RIBES BADIA, VICENTSenior MasC. A. Crespo runners
RIBES ESTRUCH, JUANVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
RIBES PAVÍA, GEMAVeterans C FemC. A. Safor - Delikia Sport
RICO PERDEREAU, ANAParellesIndependent
RIERA LLORET, ANGELS ParellesC. Córrer Peus Quets Sueca
RIPOLL BOIGUES, ENCARNAVeterans C FemC. Córrer a Gust Bellreguard
RIPOLL RAMÍREZ, JORDISenior MasC. A. Dianium
ROCHER MAYOR, VICTORSenior MasC. Masktri
RODRIGO PIQUERES, CARLOSParellesG. C. Garrot
RODRIGUEZ RUBIO, CARMENVeterans C FemC. A. Corremundos
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSÉ CARLOSParellesIndependent
RODRÍGUEZ PEDREGAL, FRANCISCO JOSÉ ParellesIndependent
RODRIGUEZ REYES, JOSE ALBERTOVeterans B MasC. A. Gandia
RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, CAROLINAParellesC. A. Automoción Moll
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSEParellesC. E. Dorsal 19 Pego
ROIG BOHIGUES, MARBenjamí­ FemIndependent
ROIG BOHIGUES, NEUSPrincipiants FemIndependent
ROJAS MACHADO, IVER ANGELParellesC. A. Runners Alcoi
ROMAGUERA LLISO, LUISVeterans D MasC. Córrer El Garbí
ROMÁN CORIA, DANIELVeterans A Mas- Independent
ROMERO MASCARELL, JAVIERParellesC. Córrer El Garbí
ROMERO MATEU, LLUISVeterans C MasIndependent
ROSELLÓ CRESPO, ERICPre-Benjamí­ MasIndependent
ROSELLÓ CRESPO, LUCAAleví MasIndependent
ROSELLO GREGORI, MJOSEParellesIndependent
ROSELLÓ HUESCAR, ANDREUPrincipiants MasIndependent
ROSELLÓ HUESCAR, ROSERPre-Benjamí­ FemIndependent
ROSELLÓ MONZÓ, VALENTINAPiponets FemIndependent
ROSELLO MORATAL , ALINECaminant femIndependent
ROSELLO MORATAL, YANNICKSenior MasG. E. La Carena La Font
ROSELLÓ PONS, JÚLIAPre-Benjamí­ FemIndependent
ROSELLÓ PRATS, CRISTINAParellesC. Roselló Team
ROSELLÓ SELLENS, ASIERPre-Benjamí­ MasIndependent
ROSELO MILLET, PATRICIAParellesG. E. La Carena La Font
ROSSELLO, JOAN LLUISParelles- Independent
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans B MasC. A. Ondara
ROVIRA GARCIA, RAFAParellesC. A. Publidom
RUBIO, ANÍBALVeterans C Mas- Independent
RUBIO CORTELL, ESTHERParellesC. A. Cobarde´s Team
RUBIO COTS, FELIPEVeterans A MasC. D. l' Espenta
RUIZ CAMARENA, AITANAAleví­ FemIndependent
RUIZ CAMARENA, NAIARAInfantil FemC. Esportiva El Corriol
RUIZ PULIDO, ANTONIO Veterans B MasIndependent
SABATER LLORENS, JOSE ANTONIOParellesC. Córrer El Garbí
SAHUQUILLO LAPEÑA, LAURA Parelles- Independent
SALAZAR GIMENEZ, MIGUELSenior MasC. Esportiu Espurna
SALELLES MATEU, JAVIERParellesC. D. l' Espenta
SALELLES MATEU, VICENT Veterans B MasC. Esportiva El Corriol
SALORT TERCERO, ANAVeterans C FemC. D. l' Espenta
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE Veterans C MasC. A. Gata
SALVADOR LLACER, VICENT ParellesC. A. Ondara
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTEVeterans A MasC. D. l' Espenta
SAN CRISTOBAL MILLET, VICTORVeterans A MasC. C. Camallaes - Reflyx
SAN MIGUEL FABREGUES, ANTONIAParellesC. A. Publidom
SAN ONOFRE ESCRIVÁ , SONIA Caminant femIndependent
SANCHEZ ARANDA, JOSE MANUEL Senior MasC. A. Safor - Delikia Sport
SANCHEZ COLLADOS, ALBERTOParellesIndependent
SANCHEZ JUAN , RAÚLVeterans A Mas- Independent
SANCHEZ LOPEZ, DIEGOVeterans B MasC. A. Enganxa't a Córrer
SANCHEZ MARTORELL, JUAN BAUTISTAParellesC. A. Crespo runners
SÁNCHEZ MUÑOZ, SORAYABenjamí­ FemIndependent
SANCHEZ OLMO, NOELIA ParellesIndependent
SANCHEZ SANCHEZ, ABILIOVeterans C Mas- Independent
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MasC. Bernardos Trotters
SANCHIS BORDERA, JAVIERParellesC. A. Orero Paterna Runners
SANCHIS CAMPOS, SERGIOParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKELSenior MasC. A. Automoción Moll
SANCHIS MOLINA , SILVIA ParellesC. A. Publidom
SANCHIS PEIRO , JOAN Pre-Benjamí­ MasC. Triatló Corriol
SANCHIS PEIRO , LUCÍA Benjamí­ FemC. Triatló Corriol
SANCHIS SALA , JOANVeterans A MasC. Triatló Corriol
SANCHIZ TORREGROSA, PAULAParellesC. A. Novelda Carmencita
SANCHO CATALAN, JUANIParellesC. A. Genoves
SANFÈLIX GONZÁLEZ , ADRIÀ ParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
SANFELIX MARTÍNEZ, MIREIAPre-Benjamí­ FemIndependent
SANFELIX OLIVER, MILACaminant femIndependent
SANJUAN CASTAÑER, PEDROSenior MasC. A. Corriols Sueca
SANONOFRE ALVARADO, M. CARMENCaminant femIndependent
SANTAMARIA CHELARIU, CHLOEPre-Benjamí­ Fem- Independent
SANTAMARIA VIDAL, JOSEVeterans C MasC. Córrer El Garbí
SANTOS GONZALEZ, JUAN JOSEParellesC. Esportiu Espurna
SAPIÑA CLAR, PAUParelles
SARRION ESTEVE, SILVIAParellesC. A. La Vespa Novetlé
SASTRE PONS, JAVIER Veterans B MasG. E. Llops Villalonga
SASTRE PONS, VICENTParellesIndependent
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL Veterans A MasC. A. Cametes
SAVALL IBIZA, XIMOParellesC. Triatló Corriol
SAVALL SANTOS, ANDRESParellesIndependent
SCOTT, ANNETTEVeterans C FemIndependent
SEGARRA JUAN, MANOLOVeterans B MasC. Multiesport Benitatxell
SEGARRA TIMOR, ENRIQUECaminant mascG. E. La Carena La Font
SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONIVeterans B MasC. A. La Vespa Novetlé
SEGUÍ MOLLÁ, TONIParellesIndependent
SEGUI PEREZ, MONICAParellesC. A. La Xara
SEGUÍ RUÍZ, FRANCISCOVeterans A MasIndependent
SEGURA FERRERO, MATEOVeterans D MasIndependent
SELLENS CASANOVA, JUANVeterans D MasG. E. La Carena La Font
SELLENS ESCRIVA, PACOVeterans B MasG. E. La Carena La Font
SELLENS ESCRIVA, ALICIA Veterans B FemIndependent
SELLENS PEREZ, ANGELASenior FemG. E. La Carena La Font
SENDRA FOLQUES, JAUME Senior MasC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA PONS, IOLANDAVeterans C FemC. A. Dianium
SENDRA PONS, ISMAELVeterans A MasIndependent
SERENA GÓMEZ, MARÍA CARMENParellesIndependent
SERISOLA PEIRO, MONICAParellesG. R. Real de Gandia
SERQUERA PEREZ, ROSA Mª Caminant femIndependent
SERRA VALLÈS, XAVIERVeterans C MasC. D. l' Espenta
SIERES GOMEZ, AGUSTINParellesC. A. Almirunning Cullera
SIFRE PONT, MARTÍVeterans B MasC. Bernardos Trotters
SIGNES CAMARENA, ÁNGELSPrincipiants FemIndependent
SIGNES CAMARENA, FRANCESCPrincipiants MasIndependent
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIERVeterans D MasC. A. Calygat.com
SILVA YAGUACHI, DARWINParellesIndependent
SIMÓ PEIRÓ, JORGESenior MasG. R. Real de Gandia
SIMÓ SAUCEDO, LEIREPre-Benjamí­ FemIndependent
SMOLYN, ALLAVeterans B FemC. A. Gata
SOCACIU, ROBERTVeterans B MasIndependent
SOLANES VALLET, JUAN CLAUDIOVeterans D MasC. A. Publidom
SOLDADO BOLUDA, JACINTParellesIndependent
SOLER ALEMANY, VICENTESenior MasIndependent
SOLER LAMIRANT, IVANSenior Mas- Independent
SOLER SANZ, VICENTEParellesIndependent
SORIANO GALINDO, AMPAROParellesC. D. l' Espenta
STAUB, SANDROSenior MasC. Beer Runners Xabia
STAUB, SINASenior FemC. Beer Runners Xabia
SUSREZ SANCHEZ, ANA JOSECaminant femIndependent
SVETLOZAROV KARAMFILOV, IVAYLOAleví MasIndependent
SVETLOZAROVA KARAMFILOVA, MERIPre-Benjamí­ FemIndependent
TABERNERO REBOREDO, ANDRESParellesC. A. Publidom
TALON SALVADOR, JOSE DAVIDParellesC. A. Orero Paterna Runners
TAMARIT SERESOLA, RAULParellesC. E. Dorsal 19 Pego
TARRAZONA CASTELLO, ERICSenior Mas- Independent
TARRAZONA TUDELA, RAFAVeterans C MasIndependent
TAUSTE MARTÍNEZ, IRENEPre-Benjamí­ Fem- Independent
TAUSTE MARTÍNEZ, LAURABenjamí­ Fem- Independent
TAUSTE MONTAÑES, ANTONIOCaminant mascIndependent
TAUSTE MONTAÑES, OSCARVeterans B MasIndependent
TAUSTE MONTAÑES, RAMONParellesIndependent
TEMMERMAN, PETERVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
TEOMIRO BAÑULS, JAVIERParellesC. Triatló Gandia
TERRADES PONS, JOANPre-Benjamí­ MasIndependent
TOMAS LLORCA, JUANVeterans B MasC. D. l' Espenta
TOMAS TECLES, MARIA ROSERParellesC. D. l' Espenta
TORÁN FUSTER, JESÚSVeterans C MasIndependent
TORMO GREGORI, ALEJANDRA ParellesC. Triatló Gandia
TORRE DE MIGUEL, FELIPEParellesC. E. Dorsal 19 Pego
TORREGROSA GARCIA, MARICARMENVeterans D FemIndependent
TORRES MARTINEZ, JOSEParellesC. A. Safor - Delikia Sport
TORTOSA COLOMER, MARGARITA ParellesIndependent
TROTA SANCHIS, ALANPre-Benjamí­ MasIndependent
TROTA SANCHIS, ERIKBenjamí MasIndependent
TUDELA CASAS, JOSE MARIAParellesC. A. Publidom
TUR MORENO, FRANCISCOSenior MasIndependent
VALERO ESTEVE, MARÍA DOLORESVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS CABANILLES, BIELPrincipiants MasC. Beer Runners Xabia
VALLÉS COSTA, CARLOSSenior MasC. A. Corremundos
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLES SERRAT, SUSANAParellesC. Athletes Academy
VAN GERWEN, CINDYParellesC. A. Corremundos
VAÑÓ SENSECOGNOM, LOURDES CECILIAParellesIndependent
VARGAS FLORES, YEUDIEL THIAGOPrincipiants MasIndependent
VARPUCINSKAITE, INGRIDA ParellesIndependent
VASILEV POPOV, DANIELPre-Benjamí­ MasIndependent
VAZQUEZ MIÑANA, MONICASenior FemC. Masktri
VEINAT SENSECOGNOM, DESIParellesIndependent
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUELParellesIndependent
VELEZ TABORGA, XIMENAParellesC. A. Publidom
VENTEO VIRGILI, IZANPrincipiants MasIndependent
VERDÚ COTAINA, DIEGOPrincipiants MasIndependent
VICEDO ESCRIVA, RAULVeterans D MasC. E. Llocnou
VICENS MARQUEZ, LUISVeterans C MasC. A. La Xara
VICENS RAMIREZ, PAUBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
VICENS TERCERO, SALVASenior MasC. Triatló Corriol
VICENT FENOLLAR, JOSEVeterans B MasIndependent
VICENT FENOLLAR, OLGAParellesIndependent
VICENT MUÑOZ, FANNYParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
VICENT VIDAL, MARSenior FemC. A. Castalla
VICTORIA GRANELL, ELSAPre-Benjamí­ FemIndependent
VICTORIA GRANELL, ELSAPre-Benjamí­ Fem- Independent
VICTORIA GRANELL, ENZOPiponets Mas- Independent
VIDA PIZARRO, MARIANVeterans C FemC. D. l' Espenta
VIDAL BATALLER, DIEGOVeterans B MasC. A. Gandia
VIDAL DOMINGUEZ, ROSANAParellesIndependent
VIDAL ESCRIVA, MIGUEL ANGELVeterans A MasIndependent
VIDAL GILABERT, ADRIÀPiponets MasIndependent
VIDAL I CATALÀ, ALVARVeterans C MasIndependent
VIDAL MARTINEZ, FERMINSenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
VIDAL PALOMARES, ISABELParellesC. Esportiu Espurna
VIDAL PONS, ESTEFANVeterans C MasC. A. Xàtiva
VIDAL VIEL , DANIELParellesIndependent
VIERA ABELLEIRA, MARCELOSenior MasIndependent
VILA CASTILLO, PEPEParellesG. E. La Carena La Font
VILA LLATAS, VICTORSenior MasC. Córrer El Garbí
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUSVeterans D FemC. D. l' Espenta
VILA ROSELLÓ, MARTINAAleví­ FemIndependent
VILA VILA, JORDIVeterans D MasC. A. La Rabosa
VILA VILA, VICENTVeterans D MasC. A. La Rabosa
VILLANUEVA CLIMENT, HILARIParellesG. E. Les Gerres
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES Veterans D MasC. Córrer El Garbí
VILLENA SEVILLA, MARISAVeterans C FemC. D. l' Espenta
VITORIA LUIS, JUAN ParellesC. Córrer Xeraco
WHITE, ANGELA Parelles- Independent
WHITE, JORDI Aleví Mas- Independent
WHITE, KOBIPre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, ZOE Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
WINDEMER, RICHARDParelles- Independent
WINDEMER, TRACYParelles- Independent
WOODALL, TONYVeterans C MasC. E. Dorsal 19 Pego
YAGO GARRIGUES, CARLOSVeterans D MasC. A. La Rabosa
ZARAGOZI MULET, JUANVeterans B MasC. Multiesport Benitatxell


16ª VOLTA A PEU A LA FONT


INSCRIPCIÓ INDIVIDUAL

TERMINI ORDINARI

Fins el 10 de Febrer a les 20:00 h, quota d'inscripció 6 euros,

TERMINI EXTRAORDINARI

de l'11 de Febrer fins el 14 de Febrer a les 20:00 h, quota d' inscripció 8 euros
No s'admetran inscripcions el dia de la prova.

TERMINI D'INSCRIPCIÓ PARELLES

TERMINI ORDINARI

Finalitza el 10 de Febrer a les 20:00 h o arribar a les 200 parelles inscrites.
Quota d'inscripció Parelles: 14 euros

TERMINI EXTRAORDINARI

De l'11 de Febrer fins el 14 de Febrer a les 20:00 h o arribar a les 200 parelles inscrites.
Quota d'inscripció 18 euros

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves