Som Esport
Volta a peu a la Xara
XVII Volta a peu a La Xara
Data:
23 de Setembre de 2017
Eixida i Meta: Plaça del Garrofer - 18:30 h
Distància: 7 Km
Organitza: EATIM de la Xara i C. A. La Xara

LLISTAT D' INSCRITS

484 participants inscrits
Nom
Categoria
Club
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABELLÁN MORENO, SINDOVeterans B MascC. A. Dianium
ABRIL RUBIO, ROSANAVeterans A FemIndependent
ADRI, JOSEVeterans B MascC. A. Corremundos
AHATACH DARBOUR, YOUSSEF Senior MascC. A. Dianium
ALAIN, BURNYVeterans C MascIndependent
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDOVeterans B MascIndependent
ALBEROLA SAPENA, NOA Barrufets FemIndependent
ALEDO CARRASCOSA, KIKE Veterans B MascC. A. Xe Espereu-me
ALEDO GUTIERREZ, LUCAS Aleví MascC. A. Dianium
ALEMANY CARDONA, XIMO Veterans A Masc- Independent
ALEMANY SERER, CARLESPre-Benjami MascIndependent
ALEMANY SERER, ROSERBenjamí FemIndependent
ALEMANY SOLER , JÚLIA Pre-Benjami FemIndependent
ALEMANY SOLER , LAIAAleví­ FemIndependent
ALFARO MARGARIT, JORDIBarrufets MascIndependent
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIAVeterans B MascC. A. Altea
ANDRÉS DAVID, SAMUELBarrufets MascIndependent
ANDRES JIMÉNEZ , SITOVeterans B MascC. A. Corremundos
ANTON GARCIA, CARLOS Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
APARISI BALLESTER, JAUMECadet MascC. Ondara Tri-Esport
APARISI PEREZ, LUCIAPre-Benjami FemIndependent
APARISI RODRIGUEZ , JESUSVeterans A MascC. Córrer El Garbí
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
ARCAS BOLINCHES, VIRGINIASenior Fem- Independent
ARMOUSH, AMERVeterans C MascC. A. iRun Calp
ARMOUSH, JANEVeterans C FemC. A. iRun Calp
ARNOLD CRUAÑES, LUCAS STEPHENSenior MascIndependent
ARTABE OLEA, IBONVeterans B MascC. A. Dianium
ARTIGUES SIGNES, CRISTINAVeterans A FemC. A. Cametes Spat
ASENSIO PARRA, RAMONVeterans B MascC. A. El Faro
AYALA AYALA, NATALIASenior FemG. A. Publidom
BALLESTER FERRER, CLAUDIOSenior Masc- Independent
BALLESTER RIERA, ALBERTVeterans A MascC. A. Cametes Spat
BAÑÓ IVARS, UNAIBenjamí MascIndependent
BAÑÓ RIERA, CARLESAleví MascIndependent
BAÑULS ORTOLA, CARLOSVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIOVeterans C MascG. E. Enganxa't a Córrer
BARNES, JERENY BENJAMINVeterans C MascC. A. Dianium
BARRERA SALA, DANIELBenjamí MascIndependent
BARRERES CARRIÓ, HUGOAleví Masc- Independent
BARRERES CARRIO, KIKOPre-Benjami Masc- Independent
BENETO COTINO, JOSE JESUSVeterans C MascIndependent
BERTOMEU SANTAMARTA, ANTONIO VICENTEVeterans A MascC. P. Santa Anna d'Oliva
BERTOMEU SANTAMARTA, CARMENAleví­ FemC. P. Santa Anna d'Oliva
BERTOMEU SANTAMARTA, DANIELBenjamí MascC. P. Santa Anna d'Oliva
BERTOMEU SANTAMARTA, MIGUELInfantil MascC. P. Santa Anna d'Oliva
BISHOP , ALEXANDRASenior FemC. A. Corremundos
BISQUERT NAVARRO, UNAIInfantil MascIndependent
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIOSenior MascG. A. Runner Denia
BIXQUERT SANCHIS, LAURAVeterans A Fem- Independent
BLANCO CISCAR, LINDA Veterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
BLANCO MAYOR, ISABELSenior FemIndependent
BOLUFER BAÑULS, CARLAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
BORDES CASELLES, MARIAPre-Benjami FemC. Bernardos Trotters
BORONAT MANNEE, RUBÉN Infantil MascIndependent
BORONAT SIMÓ, JORDI Cadet MascC. A. Gata
BOUMA, DIEBRICHSenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BREA ZAMORA, ADRIÁNSenior Masc- Independent
BRIONES MENGUAL, REMEVeterans A FemC. A. Sense Pressa El Verger
BRU ORTEGA, LUCÍAVeterans A FemIndependent
BUIGUES BERTOMEU, MARCBarrufets MascS. M. C. A. Bèrnia
BUIGUES CARRIO, PACOVeterans B MascC. A. Sense Pressa El Verger
BUIGUES LLORET, TOÑIVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
BUIGUES MESTRE, MARTÍNVeterans A Masc- Independent
BUIGUES SOLER, ARACELIVeterans A FemS. M. C. A. Bèrnia
CABEZAS GARCÍA , AITORVeterans A MascC. A. iRun Calp
CABRERA CABRERA, VICENT Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA ROVIRA, JOSEP VICENTVeterans A Masc- Independent
CABRERA SEVILLA, PEDROVeterans A MascG. Atletas Nucleo Duro Denia
CALABUIG SORIA , NACHOSenior MascIndependent
CALATRAVA CASELLES, JAVIERBarrufets MascC. Bernardos Trotters
CAMAÑEZ GINESTAR, PACOVeterans B MascC. A. iRun Calp
CAMÁÑEZ IVARS, MARCInfantil MascC. A. iRun Calp
CAMARASA GONZÁLEZ , PEDRO PABLOVeterans A MascIndependent
CAMARENA MENA, JUANVeterans C MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
CAMARENA PERELLO, RAQUELSenior FemC. A. Franc Beneyto R. Denia
CAMPOY JIMENEZ, NURIAPre-Benjami FemIndependent
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUEVeterans B MascG. A. Runner Denia
CAÑADAS VIVES, JUANSenior Masc- Independent
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior MascC. Orba Multiesport
CARAÑANA MANZANEQUE, CARLOSBarrufets MascIndependent
CARAÑANA MOLLÁ, JAUMEVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA ROSELLO, PERECadet MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAVACA ROSELLÓ , FRANCISCO VICENTE Veterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
CARDONA GÓMEZ, ENCARNAVeterans A FemC. A. Dianium
CARDONA MARTINEZ, PAQUIVeterans B FemC. A. Ondara
CARDONA PEDRO, ALBERTOSenior MascC. A. Gata
CARPI SESE, TONIVeterans C MascC. A. Sense Pressa El Verger
CARPI SESÉ, JOSÉ MIGUELVeterans C MascC. A. Cametes Spat
CARRASCO MAS, PABLOSenior MascC. A. Corremundos
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIOVeterans A MascC. Chesa Running Team
CASELLES ARLANDIS, ANAVeterans A FemC. Bernardos Trotters
CASTILLO NÚÑEZ, IRATIBarrufets FemIndependent
CASTRO SANCHO, JOSE LUISVeterans B MascIndependent
CATALA CHORRO, JOSE VICENTEVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
CERVERA ALEMANY, JUANVeterans C MascC. Orba Multiesport
CERVERA TUR, ESTEBANSenior MascC. A. Ondara
CHAFER GARCIA, OLAYAInfantil FemIndependent
CHAPELET EDGARDO, PABLOVeterans C MascIndependent
CHESA MARTINEZ, SARAIPre-Benjami FemIndependent
CHICO, FERNANDOVeterans A Masc- Independent
COLLADO SÁENZ DE JUBERA , MARINA Senior Fem- Independent
CORRAL LOPEZ, ANDRESVeterans B MascC. A. Cametes Spat
CORTES ESCRIVA, OSCARVeterans A MascS. D. Cent Peus
COTINO FERNÁNDEZ, RAFAELVeterans A Masc- Independent
COVISA MORENO, ALBASenior Fem- Independent
COVISA MORENO, LAURA Senior Fem- Independent
CRESPO ESQUERDO, NÀDIA Infantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO GARCIA, GUSTAVOVeterans A MascC. A. Dianium
CRESPO JORRO, IZAN Aleví MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO MATA, ALICIAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO MESTRE, MARCSenior MascS. M. C. A. Bèrnia
CRESPO MOLL, EDUARDOVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, EDUARDOPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, LAURA Aleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CRUAÑEZ MARTINEZ, JOAN Aleví MascIndependent
CRUZ GÓMEZ , JANETH Veterans A FemIndependent
CUELLO , FRANSenior Masc- Independent
DALMACE, PATRICKVeterans C MascIndependent
DE GREGORIO PÉREZ, MARÍA LUZVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
DE LAMO SANCHEZ, LAURAAleví­ FemC. A. iRun Calp
DE LOS SANTOS RAMOS, DAVIDSenior MascC. A. Dianium
DELDERFIELD, ANDYVeterans A Masc- Independent
DELGADO FERNANDEZ, ALVARO Senior Masc- Independent
DELGADO SERER, IVÁNPre-Benjami MascC. A. Dianium
DELGADO SERER, SAÚLAleví MascC. A. Dianium
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets MascIndependent
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
DEWFIELD LOHOAR, ALEXANDERSenior Masc- Independent
DIAZ DALMAU, CRISTIAN Senior MascC. A. Corremundos
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUELSenior MascC. A. Dianium
DIAZ GARCIA, JUAN CRISTOBALVeterans C MascC. Córrer El Garbí
DOBLADO BURGOS, FRANCISCO GABRIEL Veterans B MascC. A. Ondara
DOMÉNECH FONT, MARTACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
DOMENECH MAHIQUES, PEPEVeterans A MascC. Bernardos Trotters
DONDERIS MARTINEZ, ANDREU Pre-Benjami MascIndependent
DONDERIS MARTINEZ, MIQUELBarrufets MascIndependent
DONDERIS SERRA, JAIMEVeterans A MascC. Multiesport Marina Alta
DURÁ, GONZALOVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
EGUILIOR, GERMANSenior Masc- Independent
ERN BLANCO, SIMÓN Senior MascC. A. Ondara
ESCODA VICENS, LAURASenior Fem- Independent
ESCORTELL OLIVER, JOSESenior MascC. Bernardos Trotters
ESPAÑA SAPENA, NATALIA Barrufets FemIndependent
ESPASA MULET, JOSEVeterans B MascC. A. Gata
ESPLA GISBERT, ALEXANDRA Veterans A FemC. E. Dorsal 19 Pego
ESQUERDO GINER, FRANCISVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ESTELA CRESPO, JUANVIVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans C MascG. A. Runner Denia
FEMENIA, LAURABarrufets FemIndependent
FEMENIA CASCALES, ADRIANAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA CASCALES, PAULAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA SERRA, PACOSenior Masc- Independent
FERNÁNDEZ DOMINGUIS, JULENPre-Benjami MascIndependent
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOYVeterans A MascIndependent
FERNÁNDEZ GARCÍA , VÍCTOR MANUELVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
FERNANDEZ MENGUAL, PAUPre-Benjami MascIndependent
FERNÁNDEZ PADILLA, TOÑEVeterans A MascC. A. JRBrunelec Instalaciones Eléctricas
FERRANDO MORAGUES, LUCÍA Veterans A FemIndependent
FERRER BALLESTER, FERNANDOVeterans B MascC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BALLESTER, MIGUELVeterans A MascC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BERTOMEU, JESSICAVeterans A FemIndependent
FERRER BISQUERT, BLAIVeterans C MascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER COSTA, JAIMEVeterans A MascC. A. Cametes Spat
FERREYRA, CRISTIANVeterans B MascC. A. Dianium
FLETCHER, AMANDAVeterans C FemC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C MascC. A. Corremundos
FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A FemG. A. Publidom
FONT SERRAT, JOSE Veterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
FORNES ESCRIVA, MARINAPre-Benjami MascC. Botamarges Trail Team
FORNES IVARS, HECTORBarrufets MascIndependent
FORNES IVARS, ISAACBenjamí MascIndependent
FORNES PASTOR, VICENTBarrufets MascIndependent
FORNÉS PEDRO, ANTONIO Veterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
FORNES RAMIREZ, FRANCISCO ANTONIOBarrufets MascIndependent
FORNÉS SENDRA, OSCARSenior MascC. A. Dianium
FRAU RIBES, VICENTVeterans C MascG. E. Enganxa't a Córrer
FRIGOLS GRIMALT , VERÓNICASenior FemC. A. Gata
FRUCTUOSO NONDEDEU , MANUEL ALBERTOVeterans C Masc- Independent
FUENTES, JAUMESenior Masc- Independent
GÁLLEGO MARTÍNEZ, ROSA Veterans B FemC. A. Catarroja
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
GARCÍA CACHÁN, VICTORIASenior FemC. Orba Multiesport
GARCIA DE LA REINA JAEN, ALBERTOVeterans A MascG. A. Runner Denia
GARCIA ESTEBAN, FRANCISCO JOSESenior MascIndependent
GARCIA FERRER, ANGELACadet FemC. A. Gata
GARCIA MOLL, JUANJOSenior Masc- Independent
GARCIA RODENAS, PACOVeterans C MascIndependent
GARCIA RODRIGUEZ, ALEJANDROPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA ROSELLÓ, JOAN Veterans A MascC. A. Cametes Spat
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
GARCIA SASTRE, GISELACadet FemIndependent
GARCIA TORRES, MARCOBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
GARRIGÓS FEMENÍA, DANIELSenior MascC. Bernardos Trotters
GARRIGUES RONDA, GEMAVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GAVILA GARCIA, GISELAPre-Benjami FemIndependent
GAVILA GUARDIOLA, MAMENVeterans A FemC. A. Xe Espereu-me
GAVILA MONSERRAT, ÁNGELESVeterans A FemC. A. Ondara
GAYÀ IVARS, ANNABenjamí FemIndependent
GAYÀ IVARS, VICENTBarrufets MascIndependent
GIL GIL, INMAVeterans C FemC. A. Dianium
GIL MARTINEZ, ENCARNAVeterans B FemG. E. Enganxa't a Córrer
GIL PALENCIA, PEDRO ANTONIOVeterans B Masc- Independent
GILABERT MIRA, PEPEVeterans B MascC. A. Ondara
GIMENO CARRIÓ, AITORSenior MascC. A. Gynrunning Tonic Club
GIMENO RAMÓN, CARLOSSenior MascC. A. Dianium
GIMENO ROBLES, MARTA Veterans B FemC. TriPuçol
GINER IVARS, BEATRIZVeterans A FemC. A. Corremundos
GISBERT MONTANER, MIREIAPre-Benjami MascIndependent
GÓMEZ MARTÍNEZ, IVÁNBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ CHECA, DAVIDSenior Masc- Independent
GONZÁLEZ IVARS, MIQUELVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GREGORI HORTELANO, GERARDVeterans B Masc- Independent
GRIMALT GRIMALT, ZOECadet FemC. A. Gata
GRIMALT MOLL, DANIVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
GUTIÉRREZ GONZÁLEZ, LUCABarrufets MascIndependent
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIOVeterans A MascC. A. Altea
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFAVeterans A Masc- Independent
GUZMAN ARTEAGA, SANTIAGO Veterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
HADRI, ADRIANVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
HEREDERO DÍEZ, CARLOSSenior MascIndependent
HERRERA GARCIA DE LA REINA, PILIPre-Benjami FemIndependent
HERRERA SOTO, ANGELVeterans A MascIndependent
HERVÁS RODA, FRANCISCOVeterans B MascIndependent
HIDALGO MANSILLA, ANTONIOSenior MascIndependent
IVARS, ISABELAleví­ FemC. A. Ondara
IVARS, PEPEVeterans A MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
IVARS BERTOMEU, JAUME Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS CARDONA, ALFREDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS CARDONA, VICENTE Veterans C MascC. A. Llebeig Xàbia
IVARS LOPEZ, ANDRESVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS POQUET, JORDIPre-Benjami MascC. A. La Xara
IVARS RONDA, ADRIANAVeterans A FemC. A. Corremundos
JACKSON, KAYVeterans A FemIndependent
JAÉN MUÑOZ, JOSEVeterans C MascG. A. Runner Denia
JIMENEZ GIMENO, JESUSSenior MascC. TriPuçol
JOFRE, ANDREA EMILCEVeterans A FemIndependent
JORRO RAMON, JORDIVeterans A MascC. A. Dianium
JUST CHESA, ELOI Barrufets MascIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans A Masc- Independent
LAFFAYE, ERNESTO Veterans A MascC. A. Cametes Spat
LARA PONS, RAULVeterans A MascC. A. Ondara
LARA SAEZ, CARLOS Barrufets MascC. A. La Xara
LARA SAEZ, PABLOBarrufets MascC. A. La Xara
LARROSA FORNES, JUAN Veterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
LLÁCER ALBEROLA, XAVIBarrufets MascIndependent
LLACER GOMEZ, MARICARMENVeterans B FemC. Triesport Roquette La Ribera
LLOBELL FERRER, JOSEVeterans B MascG. E. Enganxa't a Córrer
LLOPIS BOLUFER, MIGUELSenior MascIndependent
LLOPIS BOLUFER, VICENTSenior MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
LLORCA TORRES, JUANVeterans C MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
LLORENS PUIGCERVER, AMAIABarrufets FemIndependent
LLUCH MORERA, CLAUDIA Aleví­ FemIndependent
LLUCH MORERA, PABLO Barrufets MascIndependent
LOPEZ GALLEGO , EMILIO Veterans A MascC. A. iRun Calp
LORENTE RICART, TONIVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
LOZANO MOYA, JOSEVeterans B MascG. E. Enganxa't a Córrer
MADRID, LOURDESVeterans A FemIndependent
MAHIQUES COSTA, TANOVeterans B MascG. Condol Denia
MANCHA VALENCIA, JONYSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARCO PORTES, CARMENVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
MARCOS IVARS, LOLAVeterans A FemIndependent
MARCOS RUIZ, DIEGOVeterans C MascC. A. Benidorm
MARTÍ SENDRA, PATRICIO VICENTEVeterans B MascC. A. Altea
MARTÍN ALBO, ANTONIOVeterans B MascIndependent
MARTIN FEMENIA, JOSE LORENZOVeterans C MascIndependent
MARTÍN GONZÁLEZ , SHEILASenior FemIndependent
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO J.Veterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
MARTINEZ CANTÓ, JUANIVeterans B FemC. A. Ondara
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER Veterans A MascIndependent
MARTÍNEZ LARA, NURIAVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGELVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
MARTOS MARTIN, DAVIDVeterans A MascC. Bernardos Trotters
MAS I ESTELA, SALVAVeterans C MascS. M. C. A. Bèrnia
MAS MAS, JOSE PEDROVeterans B MascIndependent
MAS ROS, SERGIOSenior MascIndependent
MASSANET SANCHO, ANTONIOVeterans B MascC. A. Cametes Spat
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjami FemIndependent
MATA GUTIERREZ, NEREAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
MAYOR HERCE, JAVIERSenior Masc
MENDEZ DRAKE, JORDIBarrufets MascIndependent
MENDEZ DRAKE, RIO Barrufets MascIndependent
MENDEZ GIL, FELIPEVeterans B MascC. A. Benidorm
MIÑANA SALA, MIGUELInfantil MascC. A. Gata
MIRA SENDRA, GABRIELAVeterans A FemC. E. Dorsal 19 Pego
MIRA SENDRA, MANUELVeterans A MascC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES, TEREVeterans C FemC. A. Ondara
MIRALLES MAS, NOELSenior MascC. A. Cametes Spat
MIRALLES ORTOLÀ, GUILLEMCadet MascIndependent
MOLINES TORMO, JUANMIVeterans B MascIndependent
MOLL CERVERA, FÀTIMA Veterans A FemG. E. Enganxa't a Córrer
MOLTO GIL, ÀNGELACadet FemC. A. Dianium
MONCHO I PERIS, MARGAVeterans A FemC. A. Ondara
MONCHO MARCO, JORGEVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
MONCHO MARTINEZ, ADRIANBarrufets MascC. A. Gynrunning Tonic Club
MOÑINO AGULLES, ESTHERVeterans A FemIndependent
MONSERRAT BORDES, MONICAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MORATO DELGADO, OSCARPre-Benjami MascC. A. La Xara
MORENO GARCIA, ALEJANDROCadet MascC. A. Dianium
MORENO GARCIA, NINABenjamí FemC. A. Dianium
MORENO MAHIQUES, CARMENSenior FemC. A. Cap i Cua
MORENO MARTINEZ, BEGONIAVeterans A Fem- Independent
MORENO RUIZ, JAVIER Veterans A MascC. A. Corremundos
MORERA GARCIA, SERGIBarrufets MascIndependent
MORERA RIBES, JOSE JOAQUINVeterans A MascIndependent
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSEVeterans B MascC. A. Cap i Cua
MULET MENGUAL, MARINAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MULET MESTRE, MARIAVeterans B FemC. A. Gata
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTOVeterans A Masc- Independent
MUT LULL, MARTASenior FemC. Orba Multiesport
MUT MORELL, MARCOSCadet MascC. A. Dianium
MUT SELFA, JORDIPre-Benjami MascIndependent
NARANJO RUBIO, JUANSenior MascC. A. La Xara
NAVARRETE MEMBRILLA, MARICARMENVeterans A FemIndependent
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVeterans C MascC. A. La Faixa
NAVE FLUXA, XELOVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
NEGRE GALLEGO, VICTORVeterans A MascG. E. Enganxa't a Córrer
NITSCHE, WOLFRAMVeterans B MascC. A. Dianium
NÚÑEZ BERMEJO, ALICIAVeterans B Fem- Independent
OCHOA ROSELLÓ, FANIVeterans B FemG. Condol Denia
OCHOA ROSELLO, MARI ANGELES Veterans C FemG. Condol Denia
ORDOÑEZ RODRIGUEZ, MARGAVeterans A FemG. Condol Denia
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIAVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
OROZCO REIG, CAROLINAPre-Benjami FemG. E. Enganxa't a Córrer
ORTEGA NAVARRO, RICARDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTIZ AGUÍÑIGA, LUCÍAVeterans A Fem- Independent
ORTIZ FONTANA, MANELAleví MascIndependent
ORTIZ GISBERT, AMANDVeterans B MascC. A. Cap i Cua
ORTIZ VALLES, LLUNAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
PACHECO LÓPEZ DEL CASTILLO, JUANMAVeterans B MascIndependent
PAMBLANCO VALERO, VICENTEVeterans C MascC. A. Benidorm
PARADEDA FONTANET, MARCSenior MascC. A. Gynrunning Tonic Club
PARDO COLLADO, AINHOAVeterans A FemC. A. Cametes Spat
PASCUAL NOGUERA, ANALÍAVeterans B FemC. A. Cametes Spat
PASTOR MOLL, DOLOVeterans A FemC. E. Dorsal 19 Pego
PASTOR ZORITA, ANDREAVeterans B Masc- Independent
PEDRO COSTA, ALVAROCadet MascC. A. Gata
PEDRO FERRER, MARIA LUISASenior FemC. A. Gata
PEDRO MESTRE, FRANCISCOVeterans B MascC. A. Gata
PEDRO MESTRE, JOSÉVeterans C MascC. A. Gata
PEDRO SALVA, BATIVeterans B MascC. A. Gata
PEDRO SALVÁ, PEPAVeterans B FemC. A. Gata
PEIRO PERELLO , VICENTEVeterans A MascIndependent
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTEVeterans A MascC. Bernardos Trotters
PEREZ CARDENAS, RAFAVeterans A MascC. A. Cametes Spat
PEREZ IVORRA, CARLAAleví­ FemC. A. La Nucia
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCOVeterans B MascC. A. Corremundos
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUELVeterans B MascC. A. La Nucia
PÉREZ SIGNES, AURORAVeterans B FemC. A. Gata
PÉREZ SIMÓ, NOABenjamí FemC. A. Dianium
PEREZ. BAÑULS , LUISVeterans C MascC. Córrer El Garbí
PERIS SELLÉS, GISELAPre-Benjami FemIndependent
PERLES, ALFONSOVeterans B Masc- Independent
PERLES MOLINES, FRANVeterans A Masc- Independent
PERUGA PEÑA, ANTONIVeterans A MascIndependent
PICAZO ARANEGA, JOSÉ ANTONIOVeterans B MascC. Triesport Roquette La Ribera
PICAZO LLACER, FERRAN Aleví Masc- Independent
PICAZO LLACER, JOSEPCadet Masc- Independent
PICÓ FUSTER, JOSÉVeterans A Masc- Independent
PIZARRO RODRÍGUEZ, PEDRO LUISSenior MascIndependent
PONS GINESTAR, VALERIANOVeterans C MascC. A. Ondara
PONS LORENTE, JOANVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
PONS RODRÍGUEZ, SILVIAVeterans A Fem- Independent
POQUET OLIVER, SILVIA Veterans A FemIndependent
POU PÉREZ, RUBÉNVeterans A MascC. Bernardos Trotters
PRADA LLORET , ADAI Benjamí MascC. E. Dorsal 19 Pego
PUEBLA, ADRIÁNVeterans A MascIndependent
PUIG ROBLEDO, JOSE FRANCISCOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
PUIGCERVER LLORENS, DAMIÀAleví MascC. A. Dianium
PUIGCERVER LLORENS, JOANSenior MascC. TriPuçol
PUJOL OLIVER, BELENVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
RAISSUNI KRIM, ELIASBenjamí MascIndependent
RAISSUNI KRIM, RAMZICadet MascC. A. Llebeig Xàbia
RAMON TEBAR, MARCELINOVeterans C MascIndependent
REIG SUCH, DANIELPre-Benjami MascC. A. La Xara
REIG SUCH, MARTINAPre-Benjami FemC. A. La Xara
REINA BARBERO, PILARVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
REQUEJO, LUMIVeterans B FemIndependent
RIPOLL ARGUDO, AITANAPre-Benjami FemG. E. Enganxa't a Córrer
RIPOLL LLÁCER, ÁNGELABarrufets FemIndependent
RIPOLL LLÁCER, JAVIERBarrufets MascIndependent
RIPOLL SEVILLANO, MIGUELVeterans A MascG. E. Enganxa't a Córrer
ROBSON, CHRISTOPHER Veterans B Masc- Independent
RODRÍGUEZ CÁRDENAS, MÓNICAVeterans A FemC. A. Dianium
ROIG COSTA, ADOLFOVeterans B MascC. A. Cametes Spat
ROLDÁN USÓ, PILARVeterans C FemIndependent
ROMAGUERA, MIGUELBenjamí MascC. P. Santa Anna d'Oliva
RONDA PEREZ, JAIMEVeterans A FemG. Condol Denia
ROSELLÓ, JAVISenior MascIndependent
ROSELLO CAJO, MARIA MERCEDES Veterans B FemIndependent
ROSELLÓ SENDRA, PEPVeterans A MascIndependent
ROSIQUE OTERO, MARTÍN Barrufets MascIndependent
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans A MascC. A. Ondara
RUEDA ARNAU, JOSEVeterans A MascIndependent
SALA MIRALLES, SANDRAVeterans A FemC. A. Gata
SALVÁ SEPÚLVEDA, PABLOCadet MascC. A. Gata
SAMPEDRO DE LA TORRE, MARCBenjamí MascIndependent
SAMPER CORBI, ALBERTOVeterans A MascG. E. Enganxa't a Córrer
SAMPER LASSO, MIREYAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SAN MIGUEL FABREGUES, ANTONIAVeterans C FemC. A. Dianium
SANCHEZ CARREÑO, ANGELVeterans B Masc- Independent
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA Veterans A FemC. A. Ondara
SANCHEZ LOPEZ, MARCOS Veterans A MascC. A. Dianium
SANCHEZ MIRALLES, PACOVeterans A MascC. A. Sense Pressa El Verger
SÁNCHEZ MONTESINOS, DEOGRACIASVeterans C MascIndependent
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MascC. Bernardos Trotters
SANCHEZ SIGNES , MARAPre-Benjami FemIndependent
SANCHIS FLUIXÀ, MARIASenior FemC. Orba Multiesport
SANTANA GARCÍA, JAUMEBenjamí MascC. A. La Xara
SAPENA GUTIERREZ, AINARAAleví­ FemIndependent
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-Benjami MascIndependent
SAPENA LINARES, JUANVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
SAPENA PEREZ-SANTAMARINA, YOLANDAVeterans B FemIndependent
SART VALLÉS, SIMÓN Veterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
SASTRE PUIG, JUAN CARLOSVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
SASTRE SANCHO, ALEXVeterans A MascC. A. Cametes Spat
SASTRE SANCHO, EVAVeterans B FemC. A. Cametes Spat
SASTRE SENDRA, ANAVeterans B Fem- Independent
SASTRE TORRES, PEPEVeterans B MascIndependent
SENDRA FERRER, NEUSVeterans A Fem- Independent
SENDRA GÓMEZ, LLUÍSBarrufets MascC. Bernardos Trotters
SENDRA GÓMEZ, NAIRAPre-Benjami FemC. Bernardos Trotters
SENDRA PASTOR, SARAIBarrufets MascC. Botamarges Trail Team
SENDRA PONS, IOLANDAVeterans B FemC. A. Dianium
SENDRA SENDRA, JUDITBenjamí FemC. E. Dorsal 19 Pego
SERRA FERRER, JORDIVeterans A MascIndependent
SERRA MONTOYA, CARLACadet FemC. A. Dianium
SERVER ESPIN, FERRANVeterans A MascC. A. Ondara
SERVER PIZARRO, GUILLEMPre-Benjami MascIndependent
SERVER ROSELLÓ, VICENT Veterans A MascC. A. Cametes Spat
SERVER SENDRA, JOANSenior Masc- Independent
SIFRE PONT, MARTÍVeterans B MascC. Bernardos Trotters
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIOVeterans A MascC. A. Gata
SIGNES MARTI, CARLESBarrufets MascIndependent
SIGNES MARTI, JAUMEAleví MascC. A. Gata
SIGNES MAS, MIQUELBarrufets MascIndependent
SIGNES MAS, PEPEBarrufets MascIndependent
SIGNES MAS, VICENT Pre-Benjami MascIndependent
SIGNES MONFORT, PEPEVeterans B MascC. A. Gata
SIGNES PEDRO, JUANSAVeterans B MascC. A. Cametes Spat
SILVA CRUZ , ARLET TERESITA Benjamí FemIndependent
SILVA YAGUACHI , DARWIN Veterans A MascIndependent
SIMO COSTA, CARLOSVeterans B MascC. A. Cametes Spat
SIVERA GIL, FERNANDO LUISVeterans B MascC. A. Dianium
SOLER ARBONA, MARIA-JOSEVeterans B FemC. A. Gata
SOLER ORTOLÀ, ALBAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SOLER ORTOLA, MARCCadet MascC. Ginestar Atletisme Benissa
SORIA CHESA, POLVeterans B MascIndependent
SORIA FORNES, POLBenjamí MascIndependent
SOTO ÁLVAREZ, ROBERTOVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
STAUB , SANDRO Senior MascIndependent
STOCKER, SARAH JANESenior FemIndependent
TABERNERO REBOREDO, ANDRESVeterans C MascC. A. Dianium
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDROSenior MascG. A. Publidom
TENT LOPEZ, ANGEL Aleví MascIndependent
TERUEL SERRANO, MIGUEL ANGELSenior MascIndependent
TIRADO JIMENEZ, MANUELVeterans A MascIndependent
TORRE DE MIGUEL, FELIPEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
TORRES CATALA, JAIMESenior Masc- Independent
TORRES OLIVER, JOAN JAUMEVeterans B MascC. A. Gata
TUR CATALÁ, PURI Senior FemC. A. iRun Calp
TUR VILLAR, CARLOS Veterans B MascIndependent
TUR VILLAR, EDUARDOVeterans A MascIndependent
UBEDA PIERA, LIDIA Senior FemIndependent
VALERA GÓMEZ, JOSÉ JAVIERVeterans A MascC. A. Ondara
VALERO SIGNES, ANTOVeterans A FemC. A. Gata
VALLES GARCIA, JOAQUINVeterans A MascC. A. Corremundos
VALLS MARTI, EMILIOVeterans B MascIndependent
VANIKOVA, LENKASenior FemIndependent
VENGUT TRO, ROBERTOSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
VIDAL ORTIZ, ARLETBarrufets FemC. A. Alcoi
VIDAL ORTIZ, ARNAUPre-Benjami MascC. A. Alcoi
VILA I VIVES, FERRANSenior MascS. M. C. A. Bèrnia
VILARIÑO CLAUSÍ, JAVIERVeterans B MascIndependent
VISO SENDRA, ALMUDENAVeterans A Fem- Independent
VIVES FORNÉS, DAVIDVeterans A MascIndependent
VIVES PERELLÓ, NÚRIAVeterans A FemC. A. Sense Pressa El Verger
VIVES SANCHIS, ALEXANDRESenior MascC. A. La Xara
WEIN, CHRISTIANEVeterans B FemC. A. Xe Espereu-me
WOOD, SARAHVeterans A Fem- Independent
YUSTE TACHO, MARI CARMEN Veterans A FemIndependent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves