Som Esport
Volta a peu a la Xara
XVII Volta a peu a La Xara
Data:
20 d'Octubre de 2018
Eixida i Meta: Plaça del Garrofer - 18:00 h
Distància: 7 Km
Organitza: EATIM de la Xara i C. A. La Xara

LLISTAT D' INSCRITS

434 participants inscrits
Nom
Categoria
Club
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABELLÁN MORENO, SINDOVeterans B MascC. A. Dianium
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGELVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
ADRI, JOSEVeterans B MascC. A. Corremundos
AGULLÓ CARBONELL, JAVIERSenior MascIndependent
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS Veterans C MascC. A. Corremundos
ALBEROLA PUIGCERVER, ANAVeterans A FemIndependent
ALBEROLA SAPENA, NOABarrufets FemIndependent
ALBEROLA TERUEL, BEATRIZVeterans A FemIndependent
ALCARAZ LORENTE, JOSEVeterans B MascC. A. Altea
ALEDO CARRASCOSA, KIKEVeterans B MascC. A. Xe Espereu-me
ALEDO GUTIERREZ, LUCASAleví MascC. A. Dianium
ALVAREZ COSTA, POLBarrufets MascIndependent
ALVAREZ COSTA, QUIMBarrufets MascIndependent
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FCOVeterans A MascIndependent
ANDRES JIMÉNEZ , SITOVeterans B MascC. A. Corremundos
ANGEL, LUCIASenior Fem- Independent
APARISI, CARLOSPre-Benjami MascC. Córrer El Garbí
APARISI, LUCIAPre-Benjami FemC. Córrer El Garbí
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
ARBONA SENDRA, VICENTSenior MascC. Orba Multiesport
ARLANDIS MARTI, ANTONIOVeterans C MascIndependent
ARMOUSH, AMERVeterans C MascC. A. iRun Calp
ARMOUSH, JANEVeterans C FemC. A. iRun Calp
ARRIBAS CARRASCO, JOSESenior MascIndependent
ARROGANTE HUERTAS, BELÉNVeterans B Fem- Independent
ARTABE OLEA, IBONVeterans B MascC. A. Dianium
BALLESTER FERRER, CLAUDIOSenior MascC. A. Cametes
BAÑO BELDA, FERRANVeterans C MascC. A. Cap i Cua
BAÑOS MUT, ANDREAPre-Benjami FemC. A. Gata
BAÑOS MUT, LUCÍABenjamí FemC. A. Gata
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIOVeterans C MascC. A. Enganxa't a Córrer
BARBER RUIZ, ADRIÁN Barrufets MascIndependent
BARBER RUIZ, CLARABarrufets FemIndependent
BARNES, JERRYVeterans C MascC. A. Dianium
BAS BENLLOCH, VICENVeterans B FemG. A. Runner Denia
BELTRÁN ORTEGA, DANIEL Veterans A MascIndependent
BENAVENTE CAMARASA, ESMERALDASenior FemIndependent
BENETO COTINO, JOSÉ JESÚS Veterans C MascIndependent
BERMEJO RODRIGUEZ, MARINABenjamí FemC. A. Dianium
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBÉNVeterans A MascC. Gym 21 Denia
BISHOP, ALEXANDRASenior FemC. A. Corremundos
BISQUERT CARDONA, IVANVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
BIXQUERT SANCHIS, LAURAVeterans A FemIndependent
BLANCO CISCAR, LINDAVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
BLASCO PASTOR, BLANCABenjamí FemIndependent
BLASCO PASTOR, JORGEBenjamí MascIndependent
BOIX SANCHEZ, IVÁNVeterans A Masc- Independent
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUINVeterans B MascIndependent
BONILLA PINO, JAVIERVeterans B Masc- Independent
BORREGO MERCHÁN, JOSEVeterans C MascIndependent
BOTELLA LEYDA, ALEXCadet MascC. A. Gata
BOUMA, DIEBRICHSenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTOSenior MascC. A. Corremundos
BUIGUES LLORET, TOÑIVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
CABRERA CABRERA, VICENTEVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA CARDONA, RAULVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA ESTRADA, JUANVeterans B MascC. Gym 21 Denia
CALATAYUD SANCHO, MARIABenjamí FemIndependent
CALATRAVA CASELLES, JAVIERBarrufets MascC. Bernardos Trotters
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior MascC. E. Dorsal 19 Pego
CANTÓ OLIVARES, ISABELVeterans B FemC. A. Dianium
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VICENTEVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
CARDONA GÓMEZ, ENCARNAVeterans A FemC. A. Dianium
CARDONA PEDRO, ALBERTOSenior MascC. A. Gata
CARPI SESE, TONIVeterans C MascC. A. Sense Pressa El Verger
CARPI SESÉ, JOSÉ MIGUEL Veterans C MascC. A. Cametes
CARRIO TENT, ESTHERSenior FemIndependent
CASAS ROMERO , JONATHAN Senior Masc- Independent
CASELLES ARLANDIS, ANAVeterans A FemC. Bernardos Trotters
CASELLES I GARCIA, ANTONIVeterans B Masc- Independent
CASELLES MIRALLES, TERESASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
CASERTA REIGENBORN , ALEX Benjamí MascC. A. Dianium
CASTELL BERNARDINO, RUBÉNSenior MascIndependent
CATALA DIAZ, EDURNEBarrufets FemC. Multiesport Benitatxell
CATALÀ I BOLUFER, XELOVeterans C FemC. A. Dianium
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉVeterans B Masc- Independent
CATALÁ RIBES, ANDREAVeterans A Fem- Independent
CATALÁ RIBES, CYARA Senior Fem- Independent
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIOVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
CERDÀ GUZMÁN , MARÍA Veterans A FemIndependent
CEREZO AREVALO, MARIA JESUSVeterans A FemC. Córrer Piles
CHAMANTE LOZANO, ALFREDOVeterans A Masc- Independent
CHAMPON, ERICVeterans B MascIndependent
CHANCE, CLAREVeterans A Masc- Independent
CHAPELET, PABLOVeterans C MascIndependent
CHOLBI SELLES, JOSEMIVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
CHOLBI SELLÉS, M.MARVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
CLIMENT DOMENECH, TAMARASenior Fem- Independent
COLLADO MARTI, VICENTBarrufets MascIndependent
COLLADO SAENZ DE JUBERA, MARINA Senior FemC. A. Safor - Delikia Sport
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOSVeterans B MascC. D. l' Espenta
CORCHERO MIELGO, AINOABarrufets Fem- Independent
CORCHERO MIELGO, OLIVERBenjamí MascIndependent
CORTES GISBERT, ISRAELSenior MascIndependent
COTINO FERNÁNDEZ, RAFAELVeterans A MascIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets FemIndependent
CRESPO ESQUERDO, IZANAleví MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO ESQUERDO, NÀDIAInfantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO GARCIA, GUSTAVOVeterans A MascC. A. Dianium
CRESPO MATS, ALICIA Infantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, LAURA ISABELAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CRUZ GÓMEZ, JANETHVeterans A FemC. Gym 21 Denia
CUELLO LLOBELL, FRANSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
DE GREGORIO PÉREZ, MARÍA LUZVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior Masc- Independent
DE LAMO SANCHEZ, LAURAAleví­ FemC. A. iRun Calp
DE VASCONCELLOS, MARCELO Veterans B MascG. Condol Denia
DEGREEF TOMAS, EMMABarrufets FemIndependent
DIAZ CHACON, ISAACVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
DÍAZ FERNÁNDEZ, JOSÉ MANUELSenior MascC. A. Dianium
DIXON, MICHELLE Veterans A FemG. A. Publidom
DOMENE FLUIXÁ, GABRIELSenior MascC. A. Corremundos
DOMENECH BALLESTER, LUCASSenior MascC. Orba Multiesport
DOMENECH MARTI, TONI Veterans A MascC. Ondara Tri-Esport
DONDERIS MARTINEZ, ANDREU Pre-Benjami MascIndependent
DONDERIS MARTINEZ, MIQUELBarrufets MascIndependent
DURILLO VALLÉS , GERMÁNSenior MascC. A. Corremundos
ERN BLANCO, SIMÓN Senior MascC. A. Ondara
ESPAÑA SAPENA, NATALIA Barrufets FemIndependent
ESQUERDO GINER, FRANCISVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ESTÉVEZ VILLARREAL , AINARABarrufets FemIndependent
ESTRELA CATALA , MIGUELVeterans A MascIndependent
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans C MascG. A. Publidom
FEMENIA CASCALES, ADRIANAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA CASCALES, PAULAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA IVARS , LAURABarrufets FemIndependent
FERNÁNDEZ MENGUAL, PAUPre-Benjami MascC. A. Cap i Cua
FERRER BISQUERT, BLAIVeterans C MascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CASTELL, MARÍA ISABELVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
FERRER DIEGO, FERNANDOVeterans B FemIndependent
FERRER MEDINA, CLARAVeterans A FemC. A. Cametes
FERRER OLTRA, DAVIDInfantil MascC. A. Dianium
FERRER PEIRO, MANUELVeterans C MascS. D. Correcaminos
FERRERAS RIESCO, ISMAELVeterans C MascC. Esports Colau Runner´s
FERREYRA, CRISTIAN Veterans B MascC. A. Dianium
FLUXÀ FERRER, PERESenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
FOLQUES LORENTE, MAXIMOVeterans A MascC. E. Dorsal 19 Pego
FORNÉS CALATAYUD, ADA Barrufets FemIndependent
FORNES IVARS , HECTORBarrufets MascIndependent
FORNES IVARS, ISAACBenjamí MascIndependent
FORNÉS PERELLÓ, JUAN JOSÉ Veterans B Masc- Independent
FORNES RAMIREZ, FRANCISCO ANTONIOBarrufets MascIndependent
FORNES SENDRA, OSCARSenior MascC. A. Dianium
FRASQUET PÉREZ , ANDREU Benjamí MascIndependent
FRASQUET PÉREZ , MARIA Barrufets Fem- Independent
FUENTES COVILL, JAUME Senior MascC. A. Bèrnia
GALSTYAN KELEJYAN, MARINABarrufets FemIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, STELLABenjamí FemIndependent
GALVAN, JOSE MARIAVeterans B Masc- Independent
GAPYAK, SERGIYVeterans B Masc- Independent
GARCÍA AIS, RUBENSenior MascC. A. Corremundos
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
GARCÍA COCA, MARÍA TERESA Veterans A Fem- Independent
GARCÍA MIRAVET, MARCBarrufets MascIndependent
GARCÍA MIRAVET, PAUPre-Benjami MascIndependent
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCOVeterans A MascC. Bernardos Trotters
GARCIA SIGNES, JOYMAVeterans A FemC. A. Corremundos
GARRIDO GARCIA, PAUSenior MascIndependent
GARRIGUES RONDA, GEMAVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GARRO GARRO, EDUARDO Veterans B Masc- Independent
GEA ESCRIVA, SALVADORVeterans B MascIndependent
GIL GIL, INMA Veterans C FemC. A. Dianium
GIL MARTINEZ, ENCARNAVeterans B FemC. A. Enganxa't a Córrer
GILABERT FONTANET, CARLOS Senior Masc- Independent
GILABERT FONTANET, JAVIERSenior Masc- Independent
GILABERT RIERA, PEDROVeterans B MascC. A. Cametes
GIMÉNEZ TRABA, RAQUELVeterans A FemIndependent
GÓMEZ, OMAR ARMANDOVeterans C MascC. Multiesport Benitatxell
GÓMEZ MARTÍNEZ, IVÁNBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ BOTAS LADRON DE GUEVARA, JAIMEVeterans B MascC. A. Dianium
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSAleví MascC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANELVeterans A MascC. Gym 21 Denia
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIMESenior Masc- Independent
GREGORI VERDÚ, SANTIAGOSenior MascIndependent
GUADAÑO RIPIO, JORGE Senior MascIndependent
GUERRERO MORENO, LAURASenior FemIndependent
GUILLEM, EVABarrufets Fem- Independent
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARA Senior FemG. A. Runner Denia
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPEVeterans A MascIndependent
GUTIÉRREZ GONZÁLEZ, LUCABarrufets MascIndependent
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFAVeterans A MascIndependent
HADRI, ADRIÁNVeterans A Masc- Independent
HAMILTON CATALÁ, LUCASPre-Benjami MascIndependent
HARRIS, DANIELVeterans C Masc- Independent
HEREDERO DÍEZ, CARLOSSenior Masc- Independent
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDELVeterans C Masc- Independent
HIDALGO ITURRALDE, TOMÁSVeterans C MascC. A. Dianium
IVARS, ISABELAleví­ FemC. A. Ondara
IVARS AHUIR, AMAYABarrufets FemC. A. Enganxa't a Córrer
IVARS AHUIR, HECTORBarrufets MascC. A. Enganxa't a Córrer
IVARS DOMÉNECH , VIRSOLE Veterans A FemIndependent
IVARS GAUCHI, JOAQUÍNSenior MascIndependent
IVARS RONDA, ADRIANAVeterans A FemC. A. Corremundos
JARAMILLO ZULETA, DORANELLYVeterans A FemIndependent
JARO LANGUIDEY, NILA Veterans A FemIndependent
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, JOSÉ MANUELVeterans B MascIndependent
JORRO RAMON , JAVIER Veterans A MascIndependent
JORRO RAMON, JORDIVeterans A MascC. A. Dianium
JUAN GOMEZ, JOAQUINVeterans B MascIndependent
JUAN GOMEZ, YAIZAAleví­ FemC. A. l' Eliana
JUAN SENABRE, YAIZAAleví­ FemC. A. l' Eliana
JUAN VILLANUEVA, CLARASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
KELEJYAN, EDGARBarrufets MascIndependent
KEN, CAVANAGHVeterans C MascIndependent
LABIAN VEGA, AINARAAleví­ Fem- Independent
LABIAN VEGA, YOELBenjamí Masc- Independent
LAFFAYE, ERNESTOVeterans A MascC. A. Cametes
LAHMAMI, BADARSenior MascC. M. A. La Faixa
LARA PONS, RAULVeterans A MascC. A. Ondara
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIOSenior MascC. A. Corremundos
LLACER ALBEROLA, XAVIBarrufets MascIndependent
LLOPIS BOLUFER, MIGUELSenior MascC. A. Gata
LLOPIS BOLUFER, VICENTE Senior MascC. A. Gata
LLOPIS CHELI, VICENTEVeterans C MascC. A. Gata
LLORCA TORRES, JUANVeterans C MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
LLORENS PALONES, ANTONIAVeterans B FemG. Condol Denia
LÓPEZ BOLUFER, FRANSenior MascC. Bfit Denia
LOPEZ JIMENEZ, ADRIAN Barrufets MascIndependent
LOPEZ JIMENEZ, PAUBenjamí MascIndependent
LOPEZ MEDINA, LUCIAPre-Benjami FemIndependent
LORENTE RICART, TONIVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MACLAREN, MANDYVeterans B Fem- Independent
MAESTRE SENDRA, CANDYVeterans A FemIndependent
MAHIQUES COSTA, TANOVeterans B MascG. Condol Denia
MALONDA, ROSANASenior FemC. A. Corremundos
MALONDA, SANTIVeterans B MascC. A. Corremundos
MALONDA AUSINA, ERIKAVeterans A FemC. A. Corremundos
MALONDA ROSELLÓ, VICENTESenior MascC. A. Corremundos
MANCHA VALENCIA, JONATHAN Senior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARCO RUIZ, DIEGOVeterans C MascC. A. Benidorm
MARI FUNES, CECILIA Veterans B MascIndependent
MARI FUNES, LORENZO Veterans A MascIndependent
MARSAN, PEDROVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
MARTIN CAMINO, ADRIANAleví MascC. A. Llebeig Xàbia
MARTIN CAMINO, CARLABenjamí FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍN CHAVES, MARIA LUISAVeterans C FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTINEZ CERDAN, ANTONIOVeterans B MascIndependent
MARTÍNEZ LARA, NURIAVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTINEZ ROMERO, SONIAVeterans A FemIndependent
MARTOS MARTIN, DAVIDVeterans A MascC. Bernardos Trotters
MAS LEYDA, JUANANSenior MascC. A. Cametes
MAS MAS, JOSE PEDROVeterans B MascC. A. Cap i Cua
MCKINNON, MAXINE Veterans C FemIndependent
MÉNDEZ GUAMÁN, BORYS ALEXANDERSenior MascIndependent
MENGUAL BISQUERT, MARBarrufets FemC. A. Dianium
MENGUAL BISQUERT, MIABarrufets FemIndependent
MENGUAL SALORT, BARTOLOMEVeterans B MascIndependent
MENGUAL SIGNES, TOMÁSVeterans C MascC. A. Gata
MESTRE BOLUDA, MARIA FRANCISCAVeterans B FemIndependent
MILLET PELLICER, ALBERTOVeterans B MascC. Córrer a Gust Bellreguard
MIRA SENDRA, GABRIELAVeterans A FemC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES COTS, ERIKAAleví­ FemC. A. Dianium
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIANVeterans C MascC. Esports Colau Runner´s
MONCHO GARCIA, PAU Aleví MascC. A. Ondara
MONCHO MAS, VICENTVeterans B MascC. A. Ondara
MONFORT GARCIA , ROSASenior FemIndependent
MONSERRAT REUS , KIKA Senior FemC. A. Bèrnia
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets MascC. A. Dianium
MONTEALEGRE MENOR, FRANVeterans B MascC. A. Dianium
MONZO HUERTA, CRISTIANVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
MORALES MAS, ROSASenior FemIndependent
MORATÓ TENT, FRANCISCO JOSÉVeterans B MascC. A. Gata
MORELL LLORENS, MARCBenjamí MascIndependent
MORELL MOLINA, JOSEP DAVIDVeterans A MascIndependent
MORENO AGUADO, FRANCISCOVeterans B MascC. A. Dianium
MORENO CASTRO, RUBÉNSenior MascIndependent
MORENO GARCIA, ALEJANDROCadet MascC. A. Dianium
MORENO GARCIA, NINABenjamí FemC. A. Dianium
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUALVeterans B MascC. A. Cametes
MOSCARDO CATALA, ARIADNA Benjamí FemIndependent
MOSCARDO CATALA, NATALIAInfantil Fem- Independent
MOYA CARRIÓ, JUAN MANUELVeterans A Masc- Independent
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSEVeterans B MascC. A. Cap i Cua
MULET CERVERA, MARISOLVeterans B FemC. A. Cap i Cua
MUÑOZ TORREGROSA, PACOVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
MUT OLIVER, AMPAROVeterans B Fem- Independent
MUT PALONÉS, AITORSenior MascIndependent
NARANJO BADOS, JUAN MIGUEL Veterans C MascIndependent
NAVARRO LLORCA, LIDIASenior Fem- Independent
NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTOVeterans B MascG. Atletas Nucleo Duro Denia
NITSCHE, WOLFRAMVeterans B MascC. A. Dianium
NOGUERA PASTOR, LAURABarrufets FemIndependent
OCHOA ROSELLO, FANIVeterans B MascG. Condol Denia
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIAVeterans C MascC. A. Cap i Cua
OLMIER CABRERA, PEPESenior MascC. Bfit Denia
ORDOÑEZ RODRIGUEZ, MARGAVeterans A FemG. Condol Denia
ORMAECHEA ALEGRE, ANDRÉSPre-Benjami MascIndependent
ORPI MARTÍNEZ, ISAVeterans A FemC. A. Dianium
ORQUIN LLOBELL, MONICAVeterans A FemIndependent
ORTEGA NAVARRO, RICARDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTIZ GISBERT, AMANDVeterans B MascC. A. Cap i Cua
ORTOLA BUIGUES, MARIA JOSEVeterans B FemIndependent
ORTS BROTONS , ANGELA KATIAVeterans A FemIndependent
PARADEDA FONTANET, MARCSenior MascC. A. Gynrunning Tonic Club
PARREÑO ESCORTELL, JOSESenior MascC. A. Gata
PASTOR BISQUERT, GEMASenior Fem- Independent
PASTOR DE MIGUEL, SARABenjamí FemIndependent
PASTOR MOLL, DOLOVeterans A FemC. E. Dorsal 19 Pego
PASTOR SAMPEDRO, MAYTE Veterans A FemIndependent
PEDRO FERRER, MARIA LUISASenior FemC. A. Gata
PEDRO SALVA, BATIVeterans B MascC. A. Gata
PEDRO SALVÁ, PEPAVeterans B FemC. A. Gata
PEDRON VERDERA, ADRIANAPre-Benjami FemIndependent
PELLICER MIÑANA, BEATRIZ Veterans A FemC. Córrer Piles
PELLICER MOSCARDÓ, JOSE VICENTEVeterans A MascC. Bernardos Trotters
PEMBERTY, ELDAVeterans A Fem- Independent
PEREZ, PILARSenior FemC. A. Cametes
PEREZ BERNABEU, PEDROPre-Benjami MascIndependent
PÉREZ IVARS, RICARDVeterans C MascC. A. Dianium
PÉREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCOVeterans B MascC. A. Corremundos
PEREZ MORATA, JEREMIASSenior Masc- Independent
PEREZ SOLER, EMILIVeterans C MascC. A. Ondara
PERIS PUCHOL, ISABEL Senior FemC. A. Gata
PERIS VIVES, BLAISenior MascIndependent
PINEDA CABRERA, CARLOSVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
POBES SERRANO, MARIA JESUSVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
PONS BARROSO, IRENE Benjamí FemIndependent
PONS BARROSO, VICTORBarrufets MascIndependent
PONS GINESTAR, VALERIANOVeterans C MascC. A. Ondara
POQUET OLIVER, SILVIA Veterans A FemC. A. Cap i Cua
POU PEREZ, ERICBarrufets MascC. Bernardos Trotters
POU PEREZ, JOELBarrufets FemC. Bernardos Trotters
POU PÉREZ, RUBÉNVeterans A MascC. Bernardos Trotters
POVEDA VICENTE, MONTSEVeterans A FemIndependent
PRADA LLORET, ADAIBenjamí MascC. E. Dorsal 19 Pego
PUEBLA, ADRIÁNVeterans A Masc- Independent
PUIGCERVER DEVESA, ALONSOSenior MascC. Bernardos Trotters
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBELVeterans A FemC. A. Cametes
PUIGCERVER LLORENS, JOANSenior MascC. A. Dianium
RAMIS TERUEL, JORDISenior MascIndependent
RAMOS GIMENO, ROSA MARÍAVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
REBBETTS, STEPHENVeterans B Masc- Independent
RIBES ARANDA, JOANFEVeterans A MascC. A. Cametes
RIBES BADIA, VICENTVeterans A MascC. A. Alcoi
RICO CACERES, RAULVeterans A Masc- Independent
RIPOLL ARGUDO, AITANAPre-Benjami FemC. A. Enganxa't a Córrer
RIPOLL ARGUDO, DANIELABarrufets FemC. A. Enganxa't a Córrer
RIPOLL BOIGUES, ENCARNAVeterans B FemC. Córrer a Gust Bellreguard
RIPOLL ESPINOSA, CRISTINAVeterans A FemIndependent
RIPOLL LLÁCER , ÁNGELA Barrufets FemIndependent
RIPOLL LLÁCER , JAVIERBarrufets MascIndependent
RIPOLL MEZQUIDA, SALVASenior MascIndependent
RIPOLL RAMÍREZ, JORDISenior MascC. A. Els Oliveros
RIPOLL SEVILLANO, MIGUELVeterans A MascC. A. Enganxa't a Córrer
RODRÍGUEZ HIDALGO , JOSÉ CARLOSVeterans B MascC. A. Altea
RODRIGUEZ PEDREGAL, FRANCISCO JOSÉ Veterans A MascIndependent
RODRIGUEZ RUBIO, CARMENVeterans B FemC. A. Corremundos
ROMAGUERA ESQUERDO, SERGIOVeterans A MascC. A. Corremundos
ROMERO CASTRO, JUAN MIGUELVeterans C MascG. Condol Denia
ROMERO LOPEZ, MIGUEL ANGELVeterans A MascIndependent
ROMERO MARTIN, DAVIDVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
RONACHER, CHRISTIANEVeterans A FemC. A. Corremundos
RONDA IVARS, RAQUELVeterans A FemG. A. Publidom
RONDA PEREZ, JAIMEVeterans A MascG. Condol Denia
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans A MascC. A. Ondara
RUIZ, BORJASenior Masc- Independent
RUIZ LANUZA, ARIADNAPre-Benjami FemIndependent
RUIZ LANUZA, AROAPre-Benjami FemIndependent
RUIZ LLORCA, MARIA TERESAVeterans A FemIndependent
RUIZ PEDRO , JULIANSenior MascC. A. Ondara
SALA GARCIA, MAYCAVeterans B FemC. A. Dianium
SALAS PINTO, SONIAVeterans A FemC. A. Dianium
SALGUERO ACURIO, ROCIOVeterans A FemIndependent
SALORT SERRAT, MARIVeterans A FemG. A. Runner Denia
SALVÀ CIFUENTES, ISAACVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
SALVA DIEGO, JAUMEVeterans A MascC. A. Cametes
SALVÀ ESTRUGO, ALVANSenior MascG. Espeleològic Gata
SALVÀ FALGAS, SILVIAVeterans A FemC. A. Dianium
SALVA SIGNES, JOSE VICENTEVeterans B MascC. M. A. La Faixa
SAMPEDRO DE LA TORRE, MARCBenjamí MascIndependent
SÁNCHEZ GARCÍA , NEUSPre-Benjami FemC. Bernardos Trotters
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MascC. Bernardos Trotters
SANCHEZ VAZQUEZ, SARAVeterans B FemIndependent
SANCHIS BALLESTER, GUILLEMBarrufets MascIndependent
SASTRE SANCHO, EVAVeterans B FemC. A. Cametes
SASTRE SENDRA, ANAVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
SEGURA FERRERO, MATEOVeterans B MascIndependent
SENDRA GÓMEZ, LLUÍSBarrufets MascC. Bernardos Trotters
SENDRA MARTIL, SONIAVeterans A FemIndependent
SENÍS FERNÁNDEZ, JUANVeterans A MascIndependent
SERER BRU, JUANSenior MascC. A. Corremundos
SERRA FERRER, JORDIVeterans A MascIndependent
SERRA MONTOYA , CARLACadet FemC. A. Dianium
SERVER MONCHO, MARIABarrufets FemIndependent
SIFRE PONT, MARTIVeterans B MascC. Bernardos Trotters
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIOVeterans A MascC. A. Gata
SIGNES MARTI, CARLES Barrufets MascC. A. Gata
SIGNES MARTI, JAUMEAleví MascC. A. Gata
SIGNES SIGNES, JUAN IGNACIOVeterans A MascIndependent
SILVA CRUZ, ARLET TERESITABenjamí FemIndependent
SMART, SIDNEYBarrufets MascC. E. Dorsal 19 Pego
SOLER ORTOLÁ, ALBAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SORIA FORNES, POLBenjamí MascIndependent
SORIANO COMADRÁN, PILARSenior FemIndependent
SORIANO SALINES, AMBROSIOVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
SPINELLI LORENZO, RICCARDOSenior MascIndependent
STOCKER, SARAH JANESenior FemIndependent
SUÁREZ TORRES, ANDREABenjamí FemIndependent
SUÁREZ TORRES, AROABarrufets FemIndependent
THEOBALD HARRIS, STANLEYBarrufets MascIndependent
TOMAS CROSS, LUCYVeterans A FemIndependent
TORMOS CAÑADAS, TONIVeterans A MascC. Multiesport Benitatxell
TORRE DE MIGUEL, FELIPEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
TORRES FONTES, MARVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
TORRES OLIVER, FRANCISCAVeterans B MascC. A. Gata
TORRES SÁNCHEZ, RAÚLVeterans A MascC. A. Enganxa't a Córrer
TORRES SIMÓ, ANNASenior FemC. A. Dianium
USAGRE TORRES, GUSTAVO Veterans A MascIndependent
VALLÉS CABANILLES, BIELBarrufets MascC. A. Llebeig Xàbia
VALLES GISBERT, IRISBarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS IVARS, TONIVeterans B MascC. A. Corremundos
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
VAN HERPT VALDIVIA, VICTORSenior Masc- Independent
VICENS BALLESTEROS, MIGUELVeterans A MascC. Gym 21 Denia
VICENS MAS, MARCOSSenior MascC. Orba Multiesport
VICENTE ÁLVAREZ , MARCBarrufets MascIndependent
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOSVeterans A MascIndependent
VILLANUEVA GARCÍA, MARÍA JOSÉVeterans B Fem- Independent
VISO SENDRA, ALMUDENAVeterans A FemC. A. Sense Pressa El Verger
VIVES PERELLÓ, NÚRIAVeterans A FemC. A. Sense Pressa El Verger
VIVES SANCHIS, ALEXSenior Masc- Independent
WEIN, CHRISTIANEVeterans B FemC. A. Dianium
WILLIAMS , KATIE Veterans A Fem- Independent
WOOD, SARAHVeterans A Fem- Independent
YERGA PI, ANA COVADONGA Pre-Benjami FemIndependent
YERGA PI, LOGANBarrufets MascIndependent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves