Som Esport
Volta a peu  Dénia
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES VOLTA A PEU A DÉNIA 2022
Provisional Cronometratge www.somesport.com
774 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
FERNANDEZ GARCIA, MIGUEL
C. Triatló Gandia
Vet. A Mas
0:32:24
0
2
SABATER RAMIREZ, ALVARO
C. A. Publidom
Senior Mas
0:33:52
1400
3
ADRI, ADRIAN
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:34:10
1399
4
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
C. Ondara Tri-Esport
Vet. A Mas
0:34:13
1398
5
DOLGOVAS, ANDRIUS
C. Top Team Cycling
Vet. A Mas
0:34:16
0
6
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:34:20
1397
7
BAS MORA, MICHEL
C. A. iRun Calp
Senior Mas
0:34:23
1396
8
VIDAL BATALLER, DIEGO
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. D Mas
0:34:23
0
9
CARDONA TORRES, IGNACIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:34:27
1395
10
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:34:31
1394
11
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. B Mas
0:34:32
1393
12
MARCO CARRETERO, SERGIO
C. Triatló Gandia
Senior Mas
0:34:37
0
13
CABEZAS GARCÍA, AITOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:34:40
1392
14
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. B Mas
0:34:55
1391
15
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
C. Triatlón Torrevieja
Vet. B Mas
0:35:19
1390
16
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:35:36
1389
17
SOLER SALVA, JAIRO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:35:42
1388
18
CABRERA LÓPEZ, CARLOS
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:35:46
0
19
VELA PULIDO, JOSE MIGUEL
C. Resistentia T3
Senior Mas
0:35:46
0
20
SERRANO CARRASCO , ABRAHAM
C. Syncrosfera
Senior Mas
0:35:46
0
21
SALA MONCHO, SERGI
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:35:47
0
22
GOMAR GARCIA, JESUS
C. A. Safor - Teika
Senior Mas
0:35:47
1387
23
MATEO IBIZA, OSCAR
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. B Mas
0:35:50
0
24
DI GINOSA, FABIO
C. Team Sport Matera
Vet. B Mas
0:36:21
0
25
ESTRUCH GREGORI, GERARDO
C. Triatló Benirredrà
Senior Mas
0:36:27
0
26
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:36:33
1386
27
PAJARÓN MORERA, DANIEL
C. C. Camallaes
Senior Mas
0:36:41
0
28
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:36:41
1385
29
JURGEN, SZREK
Independent
Vet. C Mas
0:36:49
1384
30
ORTIZ MUÑOZ, JOSE EUGENIO
Independent
Vet. C Mas
0:36:50
0
31
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:36:51
1383
32
PERIS CONTRERAS, ADRIÁN
C. Triatlón Arena Alicante
Vet. A Mas
0:36:51
0
33
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. B Mas
0:36:52
1382
34
FORNES SANCHIS, OSCAR
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:36:56
1381
35
GARCÍA BOIX, DANIEL
Independent
Vet. B Mas
0:37:00
1380
36
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:37:15
1379
37
CUERDA FAUS, JUANJO
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:37:26
0
38
SERNA CEPEDA, JOSÉ MARÍA
Independent
Vet. D Mas
0:37:27
0
39
ENGUIX SANCHO, JOSE
C. A. La Valldigna
Vet. D Mas
0:37:27
1378
40
CORTÉS ALCARAZ, AARÓN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:37:32
1377
41
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
C. A. Gata
Senior Mas
0:37:41
1376
42
DE LA CRUZ JORDÀ, FRAN
C. Entrena Benissa
Senior Mas
0:37:53
0
43
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:37:53
1375
44
SELLENS CASANOVA, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:37:55
1374
45
MANCHA VALENCIA , JONATHAN
C. Entrena Benissa
Senior Mas
0:38:02
0
46
OLIETE GIL, JOSE LUIS
C. A. iRun Calp
Vet. D Mas
0:38:02
1373
47
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:38:07
1372
48
GOMEZ CARMONA, JESUS
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:38:24
1371
49
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
Senior Mas
0:38:35
1370
50
DAIDAY, OMAR
C. A. Gata
Senior Mas
0:38:40
1369
51
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:38:41
1368
52
VALLÉS COSTA, CARLOS
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:38:42
1367
53
MONCHO AUSINA, FRANCESC
C. A. Bèrnia
Vet. A Mas
0:38:47
1366
54
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:38:52
1365
55
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:38:54
1364
56
BEVILACQUA CHAAIVEN, DAMIAN
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:39:00
1363
57
COLL VIVES, JOSE LUIS
G. R. Real de Gandia
Vet. D Mas
0:39:00
1362
58
TARDÓN, MAURO
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:39:14
1361
59
DE CABO BLASCO, JUAN CARLOS
C. A. A to trapo
Vet. D Mas
0:39:16
0
60
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:39:18
1360
61
PASTOR PELLICER , FERNANDO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:39:21
1359
62
PEDRO SIGNES, VICENT
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:39:25
1358
63
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:39:25
1357
64
DOMENECH MARTI, TONI
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:39:28
1356
65
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:39:41
1355
66
PASCUAL COLOMER, CARLOS
C. Triatló Gandia
Vet. A Mas
0:39:43
0
67
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:39:47
1354
68
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
C. D. Restaurante El Quijote
Vet. B Mas
0:39:48
0
69
BISQUERT CARDONA, IVAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:39:57
1353
70
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:39:57
1352
71
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
Independent
Vet. B Mas
0:39:58
1351
72
ANGLADA ORENGO, GERMAN
C. Fundación Theodora
Vet. C Mas
0:39:59
0
73
RODRIGUEZ ROSELLO, JUAN
C. E. Raboses Rafelcofer
Vet. A Mas
0:40:00
1350
74
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA , MIKEL
C. Triatló Benirredrà
Vet. B Mas
0:40:01
0
75
FERRER FLORES, SALVA
Independent
Vet. A Mas
0:40:02
1349
76
CAMARASA VIVES, PAU
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:40:03
1348
77
SAVALL, ANDRES
C. A. iRun Calp
Vet. A Mas
0:40:06
1347
78
SISCAR BAY, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:40:11
1346
79
MORANT JUST, GERARDO
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:40:11
1345
80
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:40:16
1344
81
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
Vet. B Mas
0:40:17
1343
82
ORTS , VICENTE
C. A. Publidom
Vet. B Mas
0:40:17
1342
83
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:40:19
1341
84
BAÑULS ORTOLÀ, MARC
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:40:19
1340
85
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:40:23
1339
86
OLIVARES DOÑATE, RUBÉN
Independent
Senior Mas
0:40:25
1338
87
MONFORT MULET, VICENTE
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:40:27
1337
88
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:40:29
1336
89
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
Vet. D Mas
0:40:32
1335
90
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:40:35
1334
91
BOURNE, JAMES
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:40:37
1333
92
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:40:42
1332
93
APARISI I CARRIÓ, VICENT
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:40:42
1331
94
MONTALBÁN ROLDÁN, ERIC
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:40:45
1330
95
FERRAIRÓ ESCRIVÁ , DAVID
C. A. Safor - Teika
Vet. E Mas
0:40:49
0
96
NOGUERA CASELLES, JORDI
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:40:49
1329
97
LÓPEZ ROMEU, ADRIÁN
Independent
Senior Mas
0:40:50
1328
98
MURILLO LLERGO, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:40:50
1327
99
PARADEDA FONTANET, MARC
C. A. Gynrunning Tonic Club
Senior Mas
0:40:51
1326
100
FORNES MALONDA, VICTOR
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:40:52
1325
101
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
0:40:55
1324
102
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:40:57
1323
103
MORÁN GONZÁLEZ , YORDIEL
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:41:00
1322
104
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. C Mas
0:41:00
1321
105
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:41:02
1320
106
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. D Mas
0:41:02
1319
107
FERNÁNDEZ BERENGUER, MIGUEL
C. Bull Runners
Vet. B Mas
0:41:07
0
108
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:41:09
1318
109
FERRER MORENO, ALBERT
Independent
Senior Mas
0:41:09
1317
110
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
C. A. Triatló La Vila
Vet. F Mas
0:41:10
1316
111
RAMIS TERUEL, JORDI
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:41:14
1315
112
DIAZ ARMENTA, ANDRES
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:41:15
1314
113
BLASCO TRO, ÁNGEL
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:41:16
1313
114
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:41:17
1312
115
CAMBRA SANCHO, SANTI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:41:19
1311
116
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:41:21
1310
117
FULLANA, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:41:21
1309
118
WALLACE, KAGE
C. A. Down The Stretch
Vet. A Mas
0:41:30
0
119
LÓPEZ SANTOS , FERNANDO
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:41:30
1308
120
PÉREZ VALLINO, RICARDO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:41:34
1307
121
GARCÉS MENGUAL, PEP
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:41:39
1306
122
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:41:47
1305
123
LLOPIS SABATER, RAMON
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. C Mas
0:41:49
1304
124
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:41:49
1303
125
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. C Mas
0:41:52
1302
126
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:41:53
1301
127
SERRANO, EDUARDO
Independent
Vet. B Mas
0:41:54
0
128
LLORET BLASCO, XIMO
Independent
Vet. C Mas
0:41:56
1300
129
RAMOS FUSTER, VICTOR
Independent
Senior Mas
0:41:57
1299
130
DE JUAN DEVESA, VICENT
C. DeniaCalygat Esports
Vet. F Mas
0:41:57
1298
131
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:42:00
1297
132
VALLÉS LLUCH, XIMO
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
0:42:06
1296
133
CUETO CEJAR, GUILLE
Independent
Vet. B Mas
0:42:09
1295
134
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:42:09
1294
135
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, DAVID
C. A. Benidorm
Senior Mas
0:42:11
1293
136
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:42:12
1292
137
ALCARAZ LORENTE, JOSE
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:42:12
1291
138
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:42:12
1290
139
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
Vet. C Mas
0:42:17
1289
140
MARTÍNEZ GALDON, CARLOS
C. A. San Pedro
Vet. B Mas
0:42:19
0
141
SEGUÍ GIL, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:42:20
1288
142
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:42:22
1287
143
BAS VIVES, DIDIER
C. A. iRun Calp
Vet. D Mas
0:42:24
1286
144
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:42:24
1285
145
SERVER COSTA, FEDE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:42:27
1284
146
BERNABE, JAVI
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. B Mas
0:42:30
1283
147
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:42:30
1282
148
BONO MIRA, SERGI
G. R. Real de Gandia
Vet. B Mas
0:42:33
1281
149
RECHE UJAQUE , FRANCISCO
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:42:34
0
150
DURÁ FRAU, GONZALO
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:42:37
0
151
CAUSI PEREZ, ANTONI
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:42:40
1280
152
BOU CASTELLÁ , CRISTOBAL
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:42:45
1279
153
JORDA BONELL, JOSE JUAN
Independent
Vet. E Mas
0:42:54
0
154
FLUXÀ FERRER , PERE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:42:54
1278
155
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIO
Independent
Vet. B Mas
0:42:54
0
156
IVARS LÓPEZ, ANDREU
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:42:54
1277
157
MASANET SANCHO, ANTONIO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:42:57
1276
158
LLIN MINGUEZ, SALVADOR
Independent
Vet. A Mas
0:42:58
0
159
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
C. Córrer Xeraco
Vet. C Mas
0:42:58
1275
160
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:43:00
1274
161
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
Vet. B Mas
0:43:02
1273
162
MARI FUNES, LORENZO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:43:03
0
163
MORENO LAINEZ, JULIO
C. Ntgas Sports Team
Vet. E Mas
0:43:07
0
164
VALLES FORNET, VICTOR
C. Datilera Team
Vet. A Mas
0:43:10
1272
165
MILVAQUES BATALLER, QUINO
C. A. Safor - Teika
Vet. C Mas
0:43:13
0
166
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:43:13
1271
167
SIFRE PONT, MARTÍ
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:43:14
1270
168
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
Vet. G Mas
0:43:16
1269
169
MARCO RUMBAU, DANIEL
C. Tritons Albalat
Vet. B Mas
0:43:19
0
170
AGULLÓ RICHART, VICENT
C. A. Soca-Run
Senior Mas
0:43:23
0
171
SÁNCHEZ, SALVA
C. A. Soca-Run
Vet. A Mas
0:43:28
0
172
DIAS LOPES, ALBANO
Independent
Vet. B Mas
0:43:29
1268
173
SORIANO VIDAL, OSCAR
C. de Rem Marina de Dénia
Senior Mas
0:43:31
0
174
VELLÓ BERTOMEU, JOSE EMILIO
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:43:34
1267
175
GONZÁLEZ BARBER, LUIS
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:43:36
1266
176
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
Vet. D Mas
0:43:37
1265
177
FERNÁNDEZ GARCIA, JAVIER
C. Marraners - En Boas Mans
Vet. C Mas
0:43:38
0
178
ENGUIX MARTINEZ, RUBEN
Independent
Senior Mas
0:43:42
0
179
TORRES GONZÁLEZ , PABLO
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:43:44
1264
180
MAÑÓ FERRI, SERGIO
C. Córrer El Garbí
Vet. A Mas
0:43:46
1263
181
CABRERA SEVILLA , PEDRO
Independent
Vet. B Mas
0:43:46
1262
182
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
C. A. Gata
Senior Mas
0:43:48
1261
183
CAMARENA GRACIA, CARLOS
C. Triatló Gandia
Vet. A Mas
0:43:54
0
184
ESTEBAN BLAY, RICARDO
C. A. Safor - Teika
Vet. C Mas
0:43:55
0
185
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVADOR
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:43:55
1260
186
SÁNCHEZ JUAN , RAÚL
C. Triatló Gandia
Vet. B Mas
0:43:58
1259
187
PEIRÓ BLANCO, PEP
C. Triatló Gandia
Vet. D Mas
0:43:58
1258
188
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:44:02
1257
189
CODOÑER DELHOM, VICENT
C. D. R. Running Team
Vet. C Mas
0:44:04
0
190
GALÁN ANTON, ANDRES
Independent
Vet. B Mas
0:44:06
1256
191
BURGUERA ESCRIVA, SERGIO
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:44:07
1255
192
MENGUAL MARÍ, VICENT
G. R. Real de Gandia
Senior Mas
0:44:08
1254
193
MIRALLES ROMAGUERA, SANTI
C. Triatló Gandia
Vet. B Mas
0:44:08
0
194
GAYÁ ROSELLÓ, ALEX
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:44:10
0
195
LIMONTA, DANIELE
Independent
Vet. A Mas
0:44:12
0
196
COSTA ALBI, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:44:13
1253
197
MORILLO CABRERA, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:44:14
1252
198
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:44:14
1251
199
CATALÁ CARDONA, KIKO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:44:16
1250
200
COSTA MIRALLES, JOAN
Independent
Senior Mas
0:44:16
1249
201
GIMENO SALA, DAVID
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:44:18
0
202
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:44:19
1248
203
MARÍN HERMOSO, VÍCTOR
C. D. R. Running Team
Vet. C Mas
0:44:20
0
204
DEVESA MIRALLES, PERE
Independent
Vet. B Mas
0:44:22
1247
205
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:44:22
1246
206
DE LOS SANTOS RAMOS , DAVID
C. A. Dianium
Senior Mas
0:44:24
0
207
FRANCÉS COMES, VICENT
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:44:25
1245
208
VANDENREIJT, KRIS
C. Fundación Theodora
Vet. B Mas
0:44:27
0
209
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:44:28
1244
210
VILLACAÑAS FUSTER, SANTIAGO
C. Tecnoesport Team
Senior Mas
0:44:28
1243
211
ARQUES CORTÉS, TONI
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:44:29
1242
212
BURGUERA SAVALL, JAVIER
Independent
Vet. C Mas
0:44:30
0
213
MULET MENGUAL, RAUL
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:44:32
1241
214
CAUSI SERVER, TONI
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:44:32
1240
215
GARCIA REVERT, JAVIER
C. A. TPT Ontinyent
Vet. A Mas
0:44:33
0
216
SÁNCHEZ PUIG, RUBEN
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:44:35
1239
217
GARCÍA CARMONA, JUAN BTA
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:44:37
1238
218
VENTERO GOMEZ, ADRIAN
Independent
Senior Mas
0:44:42
0
219
VICENS MARQUEZ, LUIS
Independent
Vet. E Mas
0:44:46
1237
220
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:44:46
1236
221
MESTRE MARTÍNEZ, SALVADOR
Independent
Vet. C Mas
0:44:46
0
222
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
Vet. F Mas
0:44:48
1235
223
GARCÍA DE LA SERRANA PÉREZ, JULIAN
C. A. El Faro
Vet. E Mas
0:44:49
1234
224
VILLAMAYOR CASTRO, JAVI
C. Triatló Corriol
Vet. B Mas
0:44:51
0
225
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:44:51
1233
226
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:44:52
1232
227
MONTALVÀ FURIÓ, DAVID
C. Green Power S. T.
Vet. B Mas
0:44:53
0
228
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:44:53
1231
229
SESE VIVES, JOSE VICENTE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:45:00
1230
230
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:45:00
1229
231
PLA BELDA, VICENTE LUIS
C. D. Satse Alicante
Vet. A Mas
0:45:01
0
232
GRIMALT MARSAL, CARLOS
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:45:01
1228
233
ASENSI PICAZO, MIGUEL
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:45:02
1227
234
SANVICTOR SOLER, MARC
Independent
Senior Mas
0:45:03
1226
235
CATALÀ ROIG, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:45:05
1225
236
RONDA IBIZA, EMILIO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:45:09
0
237
ROMERO PUERTA, ÁNGEL
Independent
Vet. C Mas
0:45:11
0
238
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:45:12
1224
239
TODOLI CRESPO, JUAN
C. Bernardos Trotters
Vet. B Mas
0:45:12
0
240
LLOBELL TEJADA, JOSE VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:45:13
0
241
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:45:14
1223
242
SIGNES VIDAL, JAVIER FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:45:16
1222
243
LOPEZ SERRANO, ALBERTO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:45:19
0
244
VACIRCA, RAFFAELE
Independent
Vet. A Mas
0:45:20
0
245
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Independent
Senior Mas
0:45:23
1221
246
TENT CHOLBI, PERE
Independent
Senior Mas
0:45:24
1220
247
CRISOSTOMO QUINTERO, JUAN
Independent
Vet. C Mas
0:45:25
0
248
DELGADO RODRÍGUEZ, PABLO
Independent
Senior Mas
0:45:25
0
249
VILLARO MAÑES, JOSÉ LUIS
Independent
Senior Mas
0:45:27
0
250
GARCÍA BORDERIA, CARLOS
Independent
Senior Mas
0:45:32
0
251
MBAYE MBAYE, MOHAMED
Independent
Senior Mas
0:45:35
0
252
RAMOS CASADO, DANIEL
Independent
Senior Mas
0:45:36
1219
253
BROGNIEZ MALONDA, SERGIO
Independent
Senior Mas
0:45:40
1218
254
FERNANDEZ ORTIZ , JOSE LUÍS
C. Syncrosfera
Vet. A Mas
0:45:46
0
255
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI
Independent
Vet. B Mas
0:45:46
0
256
BARCELÓ RIOS, JAUME
C. A. Triatló La Vila
Vet. B Mas
0:45:51
1217
257
MARTÍNEZ SÁNCHEZ , ANGEL
Independent
Vet. D Mas
0:45:52
0
258
MOYANO RUEDA, RODRIGO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:45:52
1216
259
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:45:54
1215
260
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:45:56
1214
261
BLASCO GEA, DANI
Independent
Vet. B Mas
0:45:57
1213
262
IVARS GINER, FRANCISCO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. G Mas
0:45:57
0
263
ESCRIVÁ JULIÁ , JOSE
G. E. La Carena La Font
Vet. A Mas
0:45:57
1212
264
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:45:58
1211
265
TORRO CHORDA, RAFA
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:45:58
1210
266
TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:45:58
1209
267
IVARS BERTOMEU, JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:46:00
1208
268
VICENS VIDAL, TONI
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:46:00
1207
269
MORATÓ RAFET, ADRIAN
C. A. La Xara
Senior Mas
0:46:04
1206
270
DEVESA PARTERA, EDUARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:46:06
1205
271
LANGLEY, MARK
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:46:07
1204
272
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
Vet. G Mas
0:46:07
1203
273
PALONÉS SESER, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:46:09
1202
274
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:46:12
1201
275
CORDERO BORJA, CARLOS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:46:14
1200
276
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:46:14
1199
277
MARTÍNEZ GINESTAR , JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:46:20
1198
278
GRIMALT MOLL, DANI
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:46:21
1197
279
TUDELA CASAS, JOSE
C. A. Publidom
Vet. D Mas
0:46:26
1196
280
MARTI CLEMENTE, KEVIN
Real de Gandia C. F.
Senior Mas
0:46:27
1195
281
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:46:30
1194
282
IVARS PERIS, PABLO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:46:31
1193
283
PROSPER MARCO, JOSE DAVID
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:46:33
1192
284
RUIZ LINARES, FRANCISCO
C. A. Altea
Vet. A Mas
0:46:34
1191
285
ESTRELA CATALA, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:46:35
1190
286
OLMIER CABRERA, PEPE
C. Bfit Denia
Senior Mas
0:46:37
0
287
IVARS CARDONA, ALFREDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:46:42
1189
288
LORENTE RICART, TONI
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:46:42
1188
289
CATALA TORREGROSA, JOSEP
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:46:42
1187
290
NARANJO BERENGUER, JACINTO
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:46:45
1186
291
ANDRÉS MARTÍN , PEDRO JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:46:47
1185
292
PONS SALVÁ, JUAN
Independent
Senior Mas
0:46:48
1184
293
CASTELLANO CUBILES, RAFA
C. A. Ondara
Vet. B Mas
0:46:48
1183
294
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:46:49
1182
295
CLIMENT LLOBELL, DINO
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:46:50
1181
296
FERRER BALAGUER, JAVIER
C. Guardamar Runners
Vet. A Mas
0:46:52
0
297
ESPEJO VALENCIA, JAVIER
Delta Valencia C. A.
Vet. B Mas
0:46:52
0
298
GONZÁLEZ BÁSCONES, DANIEL
Independent
Vet. A Mas
0:46:53
0
299
FERRANDO PASTOR, GABI
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:46:53
1180
300
LOZANO MOYA, JOSÉ
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:46:54
1179
301
VALCARCEL, ALBERTO
C. Triatló Gandia
Vet. B Mas
0:46:56
1178
302
LÓPEZ GÁMEZ, RUBÉN
C. C. Nopucmes
Vet. B Mas
0:46:57
1177
303
VILA ROIG, ROBERTO
Independent
Vet. E Mas
0:46:58
1176
304
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
Independent
Vet. D Mas
0:46:58
1175
305
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:46:59
1174
306
GONZALEZ MARTINEZ, IGNACIO
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:46:59
1173
307
JORDA FERRI, FIDEL
Independent
Senior Mas
0:47:00
0
308
VAQUER SANJOSE, FRANCISCO JAVIER
C. A. Benidorm
Vet. A Mas
0:47:01
1172
309
PLAJA SAN LORENZO, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:47:04
0
310
PIERA FERRER, BATISTE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:47:05
1171
311
LLORENS TIO, BORJA
C. Esports Colau Runner´ s
Senior Mas
0:47:07
0
312
JAUNARENA ACOSTA, MAURO ALEXIS
Independent
Senior Mas
0:47:09
1170
313
IBÁÑEZ FERRER, WENCES
C. A. Guixa Esport
Vet. A Mas
0:47:09
1169
314
GARCÍA MARI, TONI
C. A. Guixa Esport
Vet. B Mas
0:47:10
1168
315
FAR RIPOLL, PACO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:47:10
1167
316
DELDERFIELD, ANDY
C. Sole Mates
Vet. C Mas
0:47:15
1166
317
DELGADO SANZ, JULIAN
C. A. La Rabosa
Vet. B Mas
0:47:15
1165
318
LUJÁN FUENTES, JAVIER
C. A. La Rabosa
Vet. C Mas
0:47:16
1164
319
CAMARENA, JOVI
C. Triesport Potries
Vet. C Mas
0:47:17
1163
320
SANTACREU RIBES, JAVIER
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:47:21
1162
321
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:47:21
1161
322
SENDRA CARDONA, JORDI
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. B Mas
0:47:22
1160
323
BATALOV, TOMMY
Independent
Senior Mas
0:47:23
0
324
MORA MARTÍNEZ , CARLOS
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:47:30
1159
325
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:47:31
1158
326
CABRERA ESTRADA, JUAN
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:47:33
1157
327
LLOBELL ANDRES, SANTIAGO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:47:38
1156
328
VILA I VIVES, FERRAN
C. A. Bèrnia
Vet. A Mas
0:47:39
1155
329
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIAN
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. F Mas
0:47:41
1154
330
WALBRAN, BRUCE
Independent
Vet. E Mas
0:47:44
1153
331
MARÍ ALEXANDRE, JOSEP
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:47:45
1152
332
BUSTOS HIGÓN, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:47:45
1151
333
GOMEZ BUIGUES, LEO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:47:46
1150
334
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. B Mas
0:47:46
1149
335
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:47:48
1148
336
SEGURA FERRERO, MATEO
C. A. El Faro
Vet. E Mas
0:47:49
1147
337
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDUARDO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. A Mas
0:47:50
1146
338
ORTOLA MENGUAL, PASCUAL
Independent
Vet. C Mas
0:47:55
0
339
GARCÍA PINO, RAÚL
Independent
Vet. C Mas
0:47:56
0
340
SANTANA SERRA, JAIME MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:47:57
0
341
ENGUIX MARTINEZ, DAVID
Independent
Vet. A Mas
0:48:02
0
342
CUENCA ROSELLÓ, ENRIQUE
C. Racers Legion Alicante
Vet. A Mas
0:48:05
0
343
MARTINEZ IVORRA, ERNESTO MIGUEL
C. A. A to trapo
Vet. D Mas
0:48:05
1145
344
MORATÓ RAFET , KIKO
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:48:07
1144
345
MARSAL MASCARELL, JORDI
Independent
Senior Mas
0:48:07
1143
346
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFAEL
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:48:08
1142
347
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
0:48:10
1141
348
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
C. A. La Xara
Vet. C Mas
0:48:11
1140
349
RIPOLL BISQUERT, ALFREDO
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:48:11
1139
350
GALCERÁ JORNET, EMILIO
Independent
Vet. A Mas
0:48:11
0
351
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:48:11
1138
352
LÓPEZ MORENO, DANIEL
C. A. Altea
Vet. B Mas
0:48:02
1137
353
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:48:13
1136
354
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:48:14
1135
355
GUIXOT LLOPIS, MAXIMO
Independent
Vet. E Mas
0:48:15
1134
356
AGULLÓ CARBONELL, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:48:17
1133
357
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:48:17
1132
358
ALBORCH MIRALLES, BENJAMIN
Independent
Vet. C Mas
0:48:18
1131
359
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:48:18
1130
360
LORCY, BERNARD
Independent
Vet. G Mas
0:48:19
0
361
GARCIA DE LA CRUZ, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:48:21
1129
362
CAMPOS ALBORS , PABLO
C. A. Altea
Vet. C Mas
0:48:22
0
363
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
Independent
Vet. E Mas
0:48:25
0
364
ANDRÉS SOLER, JOAN JOSEP
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:48:27
1128
365
MOMPARLER MARZAL, FERNANDO
C. E. Raboses Rafelcofer
Vet. B Mas
0:48:27
1127
366
VALLÉS IVARS, JOSE ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:48:27
1126
367
ESTRUCH MARTÍNEZ , MARCOS
Independent
Vet. C Mas
0:48:28
1125
368
JULIÀ PELLICER, PEPE
C. Triatló Gandia
Vet. E Mas
0:48:29
1124
369
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:48:30
1123
370
GREGORI PEIRÓ, JUAN JESUS
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:48:32
1122
371
GARCÍA JIMÉNEZ, ANTONIO
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:48:34
1121
372
SEGARRA VALLÉS, DIEGO
Independent
Senior Mas
0:48:38
1120
373
CABRERA FONT, MIGUEL ANGEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:48:42
1119
374
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
C. D. l´ Espenta
Vet. E Mas
0:48:43
1118
375
PALACIOS EXPÓSITO, MIGUEL ÁNGEL
C. A. El Faro
Senior Mas
0:48:44
1117
376
FORT SANCHIS, PABLO
Independent
Vet. B Mas
0:48:45
1116
377
BARBA RAMOS, JORGE
Independent
Vet. A Mas
0:48:46
0
378
SOLER VIDAL, JOSE FCO
Independent
Vet. A Mas
0:48:47
0
379
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:48:48
1115
380
MIÑANA SALA, MIGUEL
C. A. Gata
Senior Mas
0:48:49
1114
381
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO J.
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:48:50
1113
382
LONGEON, PIERRE-YVES
Independent
Vet. F Mas
0:48:50
0
383
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
C. A. Franc Beneyto R. Denia
Vet. E Mas
0:48:51
1112
384
BYRNE, JONATHAN
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:48:52
1111
385
GARCIA GISBERT, JAVIER
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:48:52
1110
386
PEREZ GISBERT, LUIS
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
0:48:53
0
387
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
C. D. Satse Alicante
Vet. F Mas
0:48:54
1109
388
SENDRA LLIDÓ, VICENT
C. A. Els Oliveros
Vet. C Mas
0:48:55
1108
389
REIG CATALA, PEDRO
Independent
Vet. B Mas
0:48:56
1107
390
COSTA DOMENECH, JORDI
Independent
Senior Mas
0:48:57
1106
391
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:49:00
1105
392
MALLOL I GARCIA, SERGI
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:49:05
1104
393
DOMENECH GINESTAR, JUANGA
Independent
Vet. A Mas
0:49:06
0
394
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
Independent
Vet. C Mas
0:49:07
1103
395
BERENGUER LANE, DAMIÁN
Independent
Vet. A Mas
0:49:08
0
396
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:49:10
1102
397
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
Independent
Vet. C Mas
0:49:11
1101
398
FERRANDO, SERGIO
C. Córrer El Garbí
Vet. C Mas
0:49:12
0
399
MARTINEZ GAZQUEZ, JOSE
Independent
Vet. D Mas
0:49:12
0
400
CASERTA TELECHEA , VICTOR
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:49:12
1100
401
PALAU PARISI, MELCHOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:49:14
1099
402
GARCÍA SANCHO, JESÚS MANUEL
C. A. Cap i Cua
Vet. D Mas
0:49:15
1098
403
DEL BAÑO FERNÁNDEZ, LUIS MIGUEL
Independent
Vet. B Mas
0:49:16
1097
404
PRATO RONDÓN , WILDING DE JESÚS
Independent
Vet. C Mas
0:49:17
1096
405
MARTINEZ PARRA, ANTONIO
C. C. Camallaes
Vet. D Mas
0:49:18
0
406
SOLER LLOBELL, JOSÉ ANDRÉS
Independent
Vet. B Mas
0:49:21
0
407
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOY
Independent
Vet. B Mas
0:49:22
0
408
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
C. A. iRun Calp
Vet. G Mas
0:49:23
1095
409
PÉREZ MARCOS, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. A Mas
0:49:24
1094
410
PASTOR GOSP, RAUL
Independent
Vet. C Mas
0:49:26
1093
411
ESPINO LARA, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. C Mas
0:49:27
1092
412
JUAN GOMEZ, JOAQUIN
C. Multiesport Benitatxell
Vet. D Mas
0:49:28
1091
413
MORATAL GREGORI, JUANJO
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:49:29
1090
414
DEVESA, OSCAR
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:49:30
1089
415
GARCIA PERUGA, MARCEL. LÍ
C. A. Edeta Llíria
Vet. D Mas
0:49:35
0
416
MOODY, JAMES
Independent
Vet. B Mas
0:49:38
1088
417
LONGEON , BENOIT
Independent
Senior Mas
0:49:38
0
418
SESÉ GARCÍA, JOAQUÍN
C. A. Safor - Teika
Vet. E Mas
0:49:39
1087
419
SALINAS GASPAR, JOSÉ MARÍA
Independent
Vet. B Mas
0:49:40
0
420
WOOD, ANDY
Independent
Vet. C Mas
0:49:42
1086
421
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:49:43
1085
422
JORRO RAMON, JAVI
Independent
Vet. B Mas
0:49:45
0
423
MAHIQUES COSTA, TANO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:49:48
1084
424
DACOSTA VADILLO, ALEX
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:49:48
1083
425
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:49:54
1082
426
FERRER PEIRO , MANUEL
Independent
Vet. E Mas
0:49:54
0
427
JAÉN MUÑOZ, JOSE
Independent
Vet. E Mas
0:49:59
1081
428
VIDAL BENAVENT, JAIME
Independent
Vet. A Mas
0:50:00
1080
429
MOLINA FUSTER, JOSE DAVID
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:50:01
1079
430
CASTELLS DE LA ASUNCIÓN , JOAQUIN
Independent
Senior Mas
0:50:02
0
431
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:50:02
1078
432
MOLLÁ NAVALON, SERGIO
C. A. Laponia
Vet. C Mas
0:50:03
0
433
GUAL BISQUERT, EMILIO
Independent
Vet. B Mas
0:50:05
1077
434
RUIZ GARCIA , JUAN CARLOS
C. Bull Runners
Vet. B Mas
0:50:05
0
435
SÁNCHEZ, JESÚS
Independent
Vet. A Mas
0:50:06
0
436
FELIS BOLUFER , JAVIER
Independent
Vet. E Mas
0:50:07
0
437
CAUDELI MARTÍNEZ , DANIEL
C. D. Restaurante El Quijote
Senior Mas
0:50:08
0
438
JORDÀ ESCRIVÀ , JAVI
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:50:09
1076
439
MARTINEZ, JOSEP
C. D. l´ Espenta
Senior Mas
0:50:09
1075
440
BUIGUES ANDRES, JUAN JOSE
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:50:09
1074
441
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:50:10
1073
442
OJER IZCUE, PEDRO
Independent
Vet. G Mas
0:50:11
1072
443
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Independent
Vet. D Mas
0:50:11
1071
444
CASELLES FERRER, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:50:12
1070
445
GUTIERREZ OLIVARES, JOSE LUIS
Independent
Vet. C Mas
0:50:12
1069
446
POLLE SALIAS, RICHARD
C. Multiesport Benitatxell
Vet. E Mas
0:50:15
1068
447
GILABERT GOMIS, JOSE
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. B Mas
0:50:17
0
448
CARPI TAMAYO, ADRIÁN
Independent
Senior Mas
0:50:21
0
449
GARCÍA SANCHO, GABRIEL
Independent
Senior Mas
0:50:21
0
450
ARBONA CARAVACA, VICENTE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:50:23
1067
451
GOODMAN, MARTIN
Independent
Senior Mas
0:50:23
1066
452
JIMÉNEZ JIMÉNEZ , CHRISTIAN DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:50:26
1065
453
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:50:27
1064
454
VARÓ FULLANA, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:50:27
1063
455
CLAY, OLIVER
Independent
Senior Mas
0:50:28
1062
456
RAMÓN, RODRIGO
Independent
Vet. D Mas
0:50:29
0
457
SANTOS MANRIQUE, ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:50:30
1061
458
PEIRO SERRA, PEPE
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:50:32
1060
459
GONZÁLEZ FERRANDO, ÀLVAR
Independent
Vet. A Mas
0:50:33
0
460
CASELLES ESPINOS, JOAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:50:33
1059
461
ESCRIVA CANET, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:50:34
1058
462
BISHOP, JONATHAN
C. A. Corremundos
Vet. E Mas
0:50:37
1057
463
ALVAREZ LOPEZ, MANUEL
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:50:38
1056
464
NAVAS RIBES, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:50:39
1055
465
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
0:50:40
1054
466
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:50:40
1053
467
GINER PELLICER, DAVID
C. Amos Team
Vet. C Mas
0:50:41
1052
468
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
C. A. Calygat.com
Vet. F Mas
0:50:42
1051
469
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
Independent
Vet. B Mas
0:50:42
1050
470
MORANT, MIQUEL
G. R. Real de Gandia
Vet. A Mas
0:50:45
1049
471
PASTOR ALEMANY, MARC
Independent
Senior Mas
0:50:48
1048
472
BASTY, DOMINIQUE
Independent
Vet. G Mas
0:50:48
1047
473
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Senior Mas
0:50:49
1046
474
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:50:49
1045
475
LARA PONS, RAÜL
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:50:50
1044
476
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:50:52
1043
477
RODELGO MARTINEZ, CARLOS
Independent
Vet. A Mas
0:50:55
1042
478
FELDHAUS, NILS MALTE
Independent
Vet. A Mas
0:50:56
1041
479
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:50:58
1040
480
VILLAR ISAACH, HECTOR
Independent
Vet. C Mas
0:50:59
1039
481
CANO HIDALGO, JUAN ANTONIO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:51:00
1038
482
PUIG ROBLEDO, JOSÉ FCO
Independent
Vet. B Mas
0:51:03
0
483
MOYA GARCIA, FRANCISCO JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:51:04
1037
484
FONT SERRAT, JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:51:05
1036
485
SOLBES FOLQUES, FERNANDO
Independent
Vet. C Mas
0:51:07
1035
486
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. E Mas
0:51:07
1034
487
POMAR LANZUELA, DOMINGO
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:51:09
1033
488
LLORENTE, PERE
C. A. Finestrat
Vet. D Mas
0:51:12
1032
489
MARTI FABREGAT, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:51:14
1031
490
ORTIZ SERIZOLA, GUSTAVO
C. de Rem Marina de Dénia
Vet. D Mas
0:51:16
1030
491
KIPPES, STEPHAN
Independent
Vet. C Mas
0:51:16
0
492
MIRALLES VELA, ENRIQUE ANGEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:51:18
1029
493
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:51:19
1028
494
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:51:20
1027
495
ERN BLANCO, SIMON
C. A. Ondara
Senior Mas
0:51:21
1026
496
COWARD, IAN
Independent
Vet. G Mas
0:51:21
1025
497
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:51:24
1024
498
GÓMEZ GONZÁLEZ , JUANTO
C. A. Runners for Beer
Vet. C Mas
0:51:24
1023
499
BLASCO BLASCO, ANGEL
C. A. Gata
Senior Mas
0:51:25
1022
500
ASPAS HIGÓN, CARLOS
Independent
Vet. C Mas
0:51:26
1021
501
ORTOLÁ OLLER, JOSÉ SANTIAGO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:51:27
1020
502
REIG ROIG, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:51:28
1019
503
METOLA CATALÁ, JOSÉ M.
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:51:28
1018
504
SANCHEZ BAÑULS, CELIO
Independent
Vet. B Mas
0:51:38
1017
505
SERRALTA PEIRO, JOSE RAMON
C. A. Xeresa
Vet. A Mas
0:51:39
1016
506
BARBER MENGUAL, JUAN IGNACIO
Independent
Vet. C Mas
0:51:41
0
507
VICENS VIDAL, VICTOR
C. A. Runners for Beer
Vet. C Mas
0:51:42
1015
508
CHOLBI SELLES, JOSEMI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:51:44
0
509
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:51:45
1014
510
TORMOS GOMAR , PERE
C. C. Camallaes
Vet. F Mas
0:51:50
0
511
MARTÍNEZ COSTA, GUSTAVO
Independent
Vet. B Mas
0:51:54
1013
512
CARDONA, PEDRO VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:51:54
0
513
LÓPEZ REYES, JOAQUÍN
Independent
Vet. B Mas
0:51:56
1012
514
SALINAS GOMEZ, MARCOS
Independent
Senior Mas
0:52:01
0
515
MOLINA UDAETA, JUAN CARLOS
C. A. La Xara
Vet. C Mas
0:52:03
1011
516
MANZANO ROMERO, MANOLO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. D Mas
0:52:10
1010
517
ESTRUGO SENDRA, HÉCTOR
C. Guardamar Runners
Vet. C Mas
0:52:12
0
518
ELLIS, IAN
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. D Mas
0:52:14
0
519
CERVERA PERLES, JAVIER
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:52:20
1009
520
GARCIA AIS, RUBEN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:52:21
1008
521
CARDONA PEDRO, ALBERTO
C. A. Gata
Senior Mas
0:52:24
1007
522
VIDAL ALEMANY, RUBEN
Independent
Senior Mas
0:52:24
1006
523
BOIX SÁNCHEZ, IVAN
Independent
Vet. B Mas
0:52:25
1005
524
RIBES GARCIA, RUBEN
Independent
Vet. A Mas
0:52:26
1004
525
SENTÍ PETRIE, ARTURO
Independent
Vet. C Mas
0:52:27
1003
526
PÉREZ GONZÁLEZ, LORENZO
C. Triatlón TATRI
Vet. C Mas
0:52:27
1002
527
MARCH ESCUDERO, JAUME
P. C. Grau
Vet. B Mas
0:52:27
1001
528
MARÍ MONZÓ, JOAN
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:52:31
0
529
MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:52:34
1000
530
MOLIO TUR, GAUDENCIO
Independent
Vet. A Mas
0:52:34
999
531
SAPENA LINARES, JUAN
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:52:35
998
532
VERA PAREDES, PABLO
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:52:36
997
533
IVARS MENGUAL, JAVIER
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:52:36
996
534
PÉREZ LÓPEZ , DAVID
C. A. Gynrunning Tonic Club
Senior Mas
0:52:36
995
535
PASTOR GOSP, VICENT
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:52:36
994
536
CHELET ORDINES, VICENTE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. E Mas
0:52:38
993
537
PLA SANCHIS, SALVA
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:52:38
992
538
SANCHIS MENGUAL , DANIEL
Independent
Vet. C Mas
0:52:46
991
539
GANDIA RUIZ, RAFA
C. Guardamar Runners
Vet. F Mas
0:52:46
0
540
BONO, SALVA
Independent
Vet. B Mas
0:52:51
0
541
BRUGMAN, FEIKO
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:52:53
990
542
GRAU SAPENA, FERNANDO
C. Amos Team
Vet. B Mas
0:52:54
989
543
MUD VALERO, SANTI
Independent
Vet. A Mas
0:52:55
0
544
GARCIA VIDAL, JOSERRA
Independent
Vet. E Mas
0:52:55
0
545
MONGE PERALES, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. F Mas
0:53:03
988
546
FALQUET TORRES, ANTONIO
Independent
Vet. E Mas
0:53:06
0
547
LÓPEZ BARRERA, AITOR
Independent
Senior Mas
0:53:06
987
548
DIAZ ESTRUCH, CRISTIAN
Independent
Senior Mas
0:53:07
0
549
MAS MAS, JOSE PEDRO
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:53:10
986
550
FERRER BALLESTER, TOMAS
C. A. La Rabosa
Vet. C Mas
0:53:12
985
551
COMPANY BERNIA, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:53:12
0
552
RIBAS GASENT, DAVID
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:53:12
984
553
FERRER CHESA, SALVIO
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
0:53:14
983
554
BAÑO BAS, JUAN JOSE
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:53:15
982
555
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:53:18
981
556
SAVALL FAJARDO, ANTONIO
C. A. S. F. Runners
Vet. B Mas
0:53:19
980
557
MUÑOZ HERREROS, DAVID
C. Bernardos Trotters
Vet. B Mas
0:53:20
979
558
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
C. A. Publidom
Vet. E Mas
0:53:20
978
559
SALORT LLORCA, VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:53:20
977
560
ESPASA I ALCAÑIZ, PERE JOAN
Independent
Vet. B Mas
0:53:21
0
561
TERRADES DALMAU, TONI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:53:23
976
562
LLOBELL MARQUÉS, JUAN
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:53:24
975
563
FERRER COSTA, JAIME
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:53:25
974
564
ROSELLO ESCRIVÁ, PACO
Independent
Vet. A Mas
0:53:38
0
565
LUCENA BARTUAL, MOISÉS
Independent
Senior Mas
0:53:41
0
566
COMPANY CHINESTA, LUIS
Independent
Vet. A Mas
0:53:41
0
567
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIER
Independent
Vet. D Mas
0:53:44
973
568
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:53:44
972
569
PEDRO SALVA, BATI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:53:45
971
570
BUSTAMANTE CABRERA, MARCELO
Independent
Vet. E Mas
0:53:46
0
571
FERNANDEZ GUERRERO, OSCAR RAUL
Independent
Vet. C Mas
0:53:48
0
572
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Independent
Vet. F Mas
0:53:54
970
573
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:53:58
969
574
OTERO SOBCRUK, CHRISTIAN
Independent
Vet. A Mas
0:54:00
0
575
HOLLOSI, GABOR
Independent
Vet. D Mas
0:54:01
968
576
FERRER BISQUERT, BLAI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:54:06
967
577
LLANBIES SENDRA, ENRIC
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:54:08
966
578
TEJEDOR GRAU, JUAN
Independent
Vet. E Mas
0:54:09
0
579
JUST FUSTER, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:54:11
965
580
DÍEZ JAQUERO, ALEJANDRO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:54:11
964
581
TEBAR MARTINEZ, ADRIAN
Independent
Vet. A Mas
0:54:14
0
582
HERRERO DELGADO , JUAN
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:54:17
963
583
VIDAL VALERO, DANIEL
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:54:19
962
584
STAUB, SANDRO
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:54:24
961
585
JORDÁ HUNTER, STEWART
Independent
Senior Mas
0:54:25
0
586
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:54:25
960
587
TORRES ALBI, FRANCISCO JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:54:28
959
588
PAGADOR MARTIN, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:54:35
958
589
URIBE CARMONA, JUAN PABLO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:54:37
957
590
BUTLER, BRIAN PAUL
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:54:38
956
591
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:54:38
955
592
AGULLO CARBONELL, BLAI
Independent
Vet. A Mas
0:54:39
954
593
RANEDO, FAUS
Independent
Vet. G Mas
0:54:40
0
594
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Independent
Vet. F Mas
0:54:43
953
595
JUTZI, NIKO
C. Beer Runners Xabia
Vet. B Mas
0:54:51
952
596
SENDRA FRANQUEZA, PASCUAL
Independent
Vet. F Mas
0:54:56
0
597
SASTRE TORRES, PEPE
Independent
Vet. D Mas
0:55:01
951
598
VALLES SANTAMARIA, JORGE
Independent
Senior Mas
0:55:04
950
599
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Independent
Vet. G Mas
0:55:06
949
600
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
C. A. Cap i Cua
Vet. E Mas
0:55:09
948
601
DVORAK PÉREZ, ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:55:11
947
602
VILLENA GONZALEZ, ANTONIO
E. M. A. Rojales
Vet. B Mas
0:55:11
0
603
THEISS, ROBERT
C. A. Runners for Beer
Vet. A Mas
0:55:13
946
604
RAMOS MORENO , JOSE ANTONIO
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:55:14
945
605
FERRANDO BERNAT, LUIS
C. Córrer La Llebre - Simat
Vet. E Mas
0:55:16
944
606
SERRAT SANTAMARÍA, FERNANDO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:55:18
943
607
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Independent
Vet. A Mas
0:55:18
942
608
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:55:24
941
609
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FRANCISCO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:55:25
940
610
ALVADO MOLL, XAVIER
C. A. Altea
Senior Mas
0:55:25
939
611
ARCINIEGAS BUSTOS, DAVID FERNANDO
Independent
Vet. B Mas
0:55:26
938
612
ROIG COSTA, ADOLFO
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:55:38
937
613
SIGNES DIEGO, JAUME ANTONI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:55:39
936
614
BERENGUER MARÍ, JUANRA
Independent
Senior Mas
0:55:41
0
615
FEMENIA PERET, JUAN FRANCISCO
Independent
Vet. C Mas
0:55:41
935
616
DUFTER, MARCEL PASCAL
Independent
Senior Mas
0:55:42
0
617
CARDONA CARDONA , JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. E Mas
0:55:43
934
618
CÍVICO JURADO , MANUEL
Independent
Vet. D Mas
0:55:46
933
619
ROIG SIREROL, ENRIQUE
C. A. Ondara
Vet. D Mas
0:55:47
932
620
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:55:49
931
621
MONTEJO CARPINTERO, MANUEL
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:55:52
930
622
POVEDA HARO, ANGEL
C. A. La Xara
Vet. F Mas
0:55:53
929
623
ESCRIVA CASTELLO , JOSE VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:55:56
928
624
DEVESA SUCH, VICENT
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:55:58
927
625
KUMMEL, GEORGI
Independent
Vet. B Mas
0:55:58
0
626
ROBLES OLIVER, FERNANDO
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:56:00
0
627
BARBERÁ IBIZA, FRAN
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:56:07
926
628
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Independent
Vet. F Mas
0:56:09
925
629
GASCON SIMON, GUILLERMO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:56:12
0
630
LLEDÓ MENGUAL, GUILLERMO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:56:15
924
631
PÉREZ ESTRUCH, IVÁN
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
0:56:17
923
632
TORRES, EVARISTO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:56:21
922
633
IBAÑEZ VIVES, KIKE
Independent
Vet. B Mas
0:56:24
921
634
LLIDÒ MILLET, JOAQUIN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:56:24
920
635
LLIDO MILLET, VICENT
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:56:24
919
636
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUIS
Independent
Vet. D Mas
0:56:32
0
637
FORNES ERN, HECTOR
Independent
Vet. A Mas
0:56:36
918
638
PALAO VAÑO, JUAN ANTONIO
Independent
Vet. B Mas
0:56:37
0
639
VILLALBA LLOPIS, JAVIER
Independent
Vet. A Mas
0:56:40
0
640
FORNALI AGULLES, PEDRO VICENTE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:56:41
917
641
FERRER GINESTAR, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:56:49
916
642
GINER MAS, PEPE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:56:49
915
643
BALLESTER GIMENEZ, JUANJO
Independent
Vet. C Mas
0:56:51
914
644
RODRIGUEZ, LEONEL
Independent
Senior Mas
0:56:54
0
645
VALLA MARTÍ, EMILIO
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:56:54
913
646
PUIGCERVER I PONS, JORDI
C. Corredors de Callosa
Vet. E Mas
0:56:55
912
647
CORTES PLANA, JOSE JUAN
C. Corredors de Callosa
Vet. C Mas
0:56:55
911
648
CRISÓSTOMO SAPENA, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:57:03
910
649
LLORET MORELL, FERRAN
Independent
Senior Mas
0:57:08
909
650
REYES RUIZ , MANUEL
Independent
Vet. G Mas
0:57:22
908
651
SILVA PAREDES, GUSTAVO
Independent
Vet. C Mas
0:57:24
907
652
MAÑÓ SIGALAT, JAVIER
C. Córrer El Garbí
Vet. F Mas
0:57:27
906
653
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Independent
Vet. F Mas
0:57:31
905
654
LLULL SARRATE, JAVI
Independent
Senior Mas
0:57:33
904
655
SIGALAT GREGORI, JULIO
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:57:35
903
656
NOGUERA SAPENA, DIEGO JOSE
Independent
Vet. C Mas
0:57:37
902
657
RAMON TEBAR, MARCELINO
Independent
Vet. F Mas
0:57:38
901
658
GAZQUEZ, PEDRO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:57:40
900
659
GILABERT FONTANET, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:57:41
899
660
GILABERT FONTANET, CARLOS
Independent
Senior Mas
0:57:41
898
661
SIGNES SIGNES, VICENT
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:57:41
897
662
MORATAL, DAVID
Independent
Vet. C Mas
0:57:43
0
663
PÉREZ GARCIA, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. B Mas
0:57:44
896
664
FERNÁNDEZ SANZ, AARON
Independent
Vet. B Mas
0:57:46
895
665
CABANILLES VALLS, MARCOS
Independent
Vet. D Mas
0:57:51
894
666
FUSTER FUSTER, VICENT
G. E. La Carena La Font
Vet. D Mas
0:57:55
893
667
PAVÍA MUT, JUANJO
Independent
Vet. B Mas
0:57:56
0
668
BAS MORAGUES, TONI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:58:01
892
669
ELLIOTT, PAUL JOHN
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
0:58:01
891
670
BISQUERT CARDONA , JOSE MARIA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:58:01
890
671
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBEN
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:58:09
889
672
GIL PEREZ, JOSE MANUEL
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:58:09
888
673
VIVO ROMERO, JOSE MARIA
Independent
Vet. F Mas
0:58:09
887
674
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
C. A. Ondara
Vet. A Mas
0:58:16
886
675
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Independent
Vet. C Mas
0:58:21
885
676
GARCIA GORRITA, TOMÀS
C. A. Publidom
Senior Mas
0:58:26
0
677
JOC, ADRIÁN
Independent
Senior Mas
0:58:27
0
678
LOPEZ BARRERO, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:59:18
884
679
GARCIA RODENAS, FRANCISCO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:58:39
883
680
RIPOLL FUERTES, GERMÀ
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:58:43
882
681
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
Independent
Vet. E Mas
0:58:46
881
682
SANTOS FERRER, PABLO
C. Ntgas Sports Team
Senior Mas
0:58:49
880
683
PEIRO MÁRQUEZ, ÁNGEL
Independent
Vet. E Mas
0:58:49
879
684
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
C. Ntgas Sports Team
Vet. E Mas
0:58:49
878
685
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTO
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:58:50
877
686
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:58:50
876
687
GOSALBES DIAZ, LUIS
Independent
Vet. G Mas
0:58:51
875
688
PALMA MARTÍN, JUAN
Independent
Vet. F Mas
0:58:53
874
689
VIZUETE PEREZ, JOSE ANTONIO
Independent
Vet. C Mas
0:58:56
873
690
COLOMA FERRER, PACO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:59:09
0
691
MULET SOLER, JOSEP
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:59:09
872
692
VÁZQUEZ MOLL , ABRAHAM
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:59:09
871
693
STOCKER, PAUL
Independent
Vet. F Mas
0:59:10
870
694
MANZANERA MARTÍNEZ , ALEJANDRO JOSE
Independent
Senior Mas
0:59:14
0
695
LLACER CARRIO , JAIME
Independent
Vet. C Mas
0:59:18
869
696
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Independent
Vet. C Mas
0:59:35
868
697
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:59:38
867
698
HUERTA RIBES, JAVIER
Independent
Vet. B Mas
0:59:54
0
699
MANEA MANEA, ANDI
Independent
Senior Mas
0:59:57
866
700
SIGNES CANET, IVÁN
Independent
Senior Mas
0:59:57
0
701
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Independent
Vet. D Mas
0:59:58
865
702
TALAYERO PARICIO, JAVIER
Independent
Vet. E Mas
1:00:06
0
703
ALAGARDA PONCE, JOSE
C. A. iRun Calp
Vet. E Mas
1:00:19
864
704
CAMINO RUBIO, PABLO
G. Condol Denia
Vet. G Mas
1:00:23
863
705
CABRERA CABRERA, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
1:00:27
862
706
BREQUE, ROBERT
Independent
Vet. F Mas
1:00:32
861
707
CASAS SENDRA, JOSE
C. Datilera Team
Vet. C Mas
1:00:33
860
708
SOUZA, MARTIN
Independent
Vet. C Mas
1:00:43
0
709
BAÑULS PEDRO, JOSÉ ANTONIO
C. Dénia Corre
Vet. G Mas
1:00:46
859
710
ALEMANY MUÑOZ, MANOLO
Independent
Vet. G Mas
1:00:48
858
711
FERRER PORTILLO, AMBROSIO
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:00:51
857
712
MARCELO SANCHEZ, CRISTIAN
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. C Mas
1:00:59
856
713
PEREIRO RAMOS, SAMUEL
Independent
Vet. A Mas
1:01:04
855
714
DE VASCONCELLOS, MARCELO
G. Condol Denia
Vet. D Mas
1:01:08
854
715
FAR BALLESTER, DAVID
Independent
Vet. D Mas
1:01:10
853
716
LAZARO ESTRADA, EMILIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
1:01:22
852
717
GEA ESCRIVA, JOSÉ EVARISTO
Independent
Vet. C Mas
1:01:24
0
718
JUAN VILLANUEVA, LUIS
Independent
Vet. A Mas
1:01:27
0
719
MASANET SERRANO, VICENTE
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
1:01:31
851
720
MENGUAL SIGNES, TOMAS
C. A. Gata
Vet. G Mas
1:01:48
850
721
NAVARRO MOLINA, FRANCISCO
Independent
Vet. A Mas
1:01:56
849
722
SHAW, ANDREW
Independent
Vet. E Mas
1:02:01
848
723
MONSONIS VALLES, NOEL
Independent
Senior Mas
1:02:06
0
724
SENDRA, ISMA
Independent
Vet. C Mas
1:02:15
847
725
DOMINGUEZ VELAURE, BLAS
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
1:02:20
846
726
CARPI SESE, JOSE MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. F Mas
1:02:27
845
727
SOLER VALLES, JOSE LUIS
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
1:02:32
844
728
CASTILLO ROBLES, LUIS
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
1:02:32
843
729
SOLER BALAGUER, ROQUE
Independent
Vet. C Mas
1:02:36
842
730
GIL CASTILLO, JOSE JAVIER
C. Piragüisme Denia
Vet. G Mas
1:02:45
841
731
RUIZ I COSTA, ANTONIO
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. B Mas
1:02:47
840
732
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
G. E. La Carena La Font
Vet. D Mas
1:02:58
839
733
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
C. C. Camallaes
Vet. F Mas
1:03:04
838
734
MARCUS, ALEX
Independent
Vet. A Mas
1:03:09
837
735
DONET MAHIQUES, JOSE
Independent
Vet. F Mas
1:03:21
836
736
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Independent
Vet. D Mas
1:03:31
835
737
POQUET LEON, FRANCISCO
Independent
Vet. F Mas
1:03:39
834
738
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
1:03:47
833
739
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
1:03:56
832
740
RIBES CUELLO, MARIO
Independent
Vet. C Mas
1:03:58
831
741
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:04:06
830
742
CORTES MARTINEZ, SERAFI
C. A. Altea
Vet. G Mas
1:04:21
829
743
GARCÍA PÉREZ, RAUL
Independent
Senior Mas
1:04:25
0
744
RODRÍGUEZ BALLESTA, MANUEL ANTONIO
Independent
Vet. C Mas
1:04:33
828
745
LIZCANO SÀEZ, XIMO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. C Mas
1:04:37
827
746
PASTOR CERVERA, MANUEL
C. A. Xe Espereu-me
Vet. G Mas
1:04:47
826
747
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
1:05:08
825
748
HERNANDEZ COLOMER, BERNARDO
Independent
Vet. A Mas
1:05:36
0
749
SERRANO FLORES , OSCAR
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
1:05:46
824
750
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. E Mas
1:05:51
823
751
JURADO REYES, JUAN JOSE
C. de Rem Marina de Dénia
Vet. A Mas
1:06:09
822
752
NARANJO RUBIO, GERARDO
Independent
Vet. B Mas
1:06:42
0
753
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. D Mas
1:07:13
821
754
PEREZ BAÑULS, LUIS
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
1:07:31
820
755
CATALA HERNANDEZ, MIGUEL ANGEL
Independent
Vet. C Mas
1:07:37
0
756
PEREZ PEREZ, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
1:07:39
819
757
FINDEISEN, FRANK
Independent
Vet. F Mas
1:08:01
818
758
CAMBRILS SISCAR, JOSE
C. Datilera Team
Vet. C Mas
1:08:21
817
759
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
C. Datilera Team
Vet. B Mas
1:08:21
816
760
MARTÍ TORRES, SERGI
C. Datilera Team
Vet. B Mas
1:08:21
815
761
BURNY, ALAIN
Independent
Vet. G Mas
1:08:46
0
762
MOSTAZO RIOS, ALBERTO
Independent
Vet. C Mas
1:09:00
0
763
GARCÍA DE LA REINA, RAÚL
Independent
Vet. C Mas
1:09:01
0
764
IVARS FLORES, JOSE
Independent
Vet. G Mas
1:09:21
814
765
ALLEN, JOHN
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
1:09:58
813
766
MORENO CATALÀ, MIGUEL
C. A. Ondara
Vet. D Mas
1:10:09
812
767
CARDONA GONZALEZ, CIPRIA
C. A. La Rabosa
Vet. D Mas
1:10:11
811
768
MIRALLES OLIVER, MARCOS
C. Orba Multiesport
Vet. E Mas
1:10:42
810
769
MORAGUES BUIGUES, JOAN VICENT
Independent
Vet. C Mas
1:10:58
0
770
MONZO HUERTA, CHRISTIAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
1:13:04
809
771
YAGO GARRIGUES, CARLOS
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:13:47
808
772
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
1:16:09
807
773
PONS GINESTAR, VALERIANO
C. A. Ondara
Vet. G Mas
1:16:57
806
774
MOLL GARRIGÓS, PEPE
C. A. Publidom
Vet. G Mas
1:17:24
805
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves