Som Esport
Cursa Popular Jesús Pobre
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES XXIII CURSA POPULAR JESÚS POBRE
Provisional Cronometratge www.somesport.com
620 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
RIPOLL RAMIREZ, JORDI
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:32:03
1400
2
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDA
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:32:07
1399
3
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
C. Ondara Tri-Esport
Vet. A Mas
0:32:54
1398
4
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
C. A. Benidorm
Vet. B Mas
0:33:21
1397
5
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:33:34
1396
6
FAYOS BATALLER, FELIPE
C. A. Gandia - Alpesa
Senior Mas
0:33:40
0
7
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:33:49
1395
8
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. B Mas
0:34:49
1394
9
SOLER SALVA, JAIRO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:35:20
1393
10
MORILLO NOTARIO , CÉSAR
Independent
Vet. C Mas
0:35:24
0
11
MAS LEYDA, JUANAN
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:35:27
1392
12
DI GINOSA, FABIO
C. Team Sport Matera
Vet. B Mas
0:35:30
0
13
VENDRELL CASTILLO, BELAR
C. A. Corriols Sueca
Vet. A Mas
0:35:33
1391
14
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:35:35
1390
15
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
C. A. Gata
Senior Mas
0:35:38
1389
16
ROSENBAUM, NICOLAS
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:35:42
1388
17
VENGUT MOLL, HECTOR
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:35:44
1387
18
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:35:54
1386
19
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:35:54
1385
20
LÓPEZ FERRERES, VICENT
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:36:28
1384
21
BEVILACQUA CHAAIVEN, DAMIAN
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:36:31
1383
22
MAS LEYDA, VICENT
Independent
Vet. A Mas
0:36:38
0
23
TORRES SÁNCHEZ, SERGI
C. Ondara Tri-Esport
Vet. C Mas
0:36:39
1382
24
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:36:41
1381
25
PEREZ SANTAMARIA, LAUREN
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:36:44
1380
26
GUIDO, SIMÓN
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:36:50
1379
27
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:36:57
1378
28
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:37:07
1377
29
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:37:08
1376
30
ENGUIX SANCHO, JOSE
C. A. La Valldigna
Vet. D Mas
0:37:12
1375
31
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:37:14
1374
32
PÉREZ GIMÉNEZ, BORJA
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:37:17
0
33
CORTÉS ALCARAZ, AARÓN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:37:18
1373
34
LLACER ANDRES, FERNANDO
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:37:30
1372
35
COLL VIVES, JOSE LUIS
G. R. Real de Gandia
Vet. D Mas
0:37:31
1371
36
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. C Mas
0:37:33
1370
37
SIGNES, IVAN
C. A. Gata
Senior Mas
0:37:35
0
38
GOMEZ CARMONA, JESUS
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:37:43
1369
39
FERRAIRÓ ESCRIVÁ , DAVID
C. A. Safor - Teika
Vet. E Mas
0:38:06
0
40
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:38:12
1368
41
AJANA , SAIYD
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:38:16
1367
42
CUENCA SIVERA, ALBERT
Independent
Vet. A Mas
0:38:19
0
43
VALLES SENDÍN, JUAN JOSÉ
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:38:21
1366
44
MARTÍNEZ GONZÁLEZ , PEDRO
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. B Mas
0:38:26
0
45
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
C. A. Triatló La Vila
Vet. F Mas
0:38:32
1365
46
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:38:32
1364
47
FULLANA MARTÍNEZ, ARNAU
C. A. Bèrnia
Senior Mas
0:38:37
0
48
PASTOR PELLICER , FERNANDO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:38:48
1363
49
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:38:52
1362
50
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:38:58
1361
51
BIDAULT , PHILIPPE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:38:59
1360
52
BAÑULS ORTOLÀ, MARC
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:39:00
1359
53
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
Senior Mas
0:39:08
1358
54
VIDAL BATALLER, JOSÉ
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. D Mas
0:39:08
0
55
MULET PONS , JOSEMI
C. Esports Colau Runner´ s
Senior Mas
0:39:10
0
56
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:39:12
1357
57
RIERA MAYANS, DAVID
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. B Mas
0:39:28
1356
58
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:39:33
1355
59
LEMA MATEO, JOAN
Independent
Vet. A Mas
0:39:33
0
60
CASTILLO ROBLES, LUIS
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:39:38
1354
61
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:39:43
1353
62
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
0:39:44
1352
63
JIMÉNEZ JIMÉNEZ , CHRISTIAN DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:39:46
1351
64
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
Vet. B Mas
0:39:50
1350
65
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:39:50
1349
66
CAMBRA SANCHO, SANTI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:39:52
1348
67
PEDRO SIGNES, VICENT
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:40:12
1347
68
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
Vet. D Mas
0:40:19
1346
69
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:40:21
1345
70
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. D Mas
0:40:27
1344
71
NOGUERA CASELLES, JORDI
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:40:33
1343
72
TORRES OLIVER, XAVI
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:40:34
1342
73
MORILLO CABRERA, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:40:38
1341
74
ORTS , VICENTE
C. A. Publidom
Vet. B Mas
0:40:41
1340
75
PEREZ SOLER, EMILI
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:40:45
1339
76
SEGARRA JUAN, MANOLO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:40:47
1338
77
LLORET BLASCO, XIMO
Independent
Vet. C Mas
0:40:52
1337
78
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:40:55
1336
79
SALVA DIEGO, JAUME
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:40:56
1335
80
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
0:40:57
1334
81
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
Vet. D Mas
0:40:59
1333
82
DIAZ ARMENTA, ANDRES
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:40:59
1332
83
MARTINEZ, JOSEP
C. D. l´ Espenta
Senior Mas
0:41:00
1331
84
IVARS LÓPEZ, ANDREU
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:41:02
1330
85
SANZ NAVARRO, ADAMS
Independent
Vet. A Mas
0:41:06
0
86
LÓPEZ SANTOS , FERNANDO
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:41:07
1329
87
DAIDAY, OMAR
C. A. Gata
Senior Mas
0:41:13
1328
88
FLUXÀ FERRER , PERE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:41:13
1327
89
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:41:14
1326
90
MURILLO LLERGO, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:41:18
1325
91
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:41:24
1324
92
MARI, LORENZO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:41:26
0
93
SEGUÍ GIL, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:41:27
1323
94
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:41:29
1322
95
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:41:35
1321
96
SISCAR BAY, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:41:37
1320
97
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:41:47
1319
98
CAMARENA GRACIA, CARLOS
C. Triatló Gandia
Vet. A Mas
0:41:48
0
99
FERREYRA, CRISTIAN GASTON
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:41:50
1318
100
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:41:51
1317
101
MENGUAL MARÍ, VICENT
G. R. Real de Gandia
Senior Mas
0:41:52
1316
102
VELLÓ BERTOMEU, JOSE EMILIO
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:41:53
1315
103
FUSTER BAÑULS, JOAN
Independent
Senior Mas
0:41:57
0
104
ÁLVAREZ PINTOR, TONI
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:42:02
1314
105
TORRES GONZÁLEZ , PABLO
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:42:03
1313
106
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:42:04
1312
107
FULLANA, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:42:05
1311
108
CAUSI SERVER, TONI
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:42:07
1310
109
MIRALLES MAS, NOEL
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:42:07
1309
110
COSTA MIRALLES, JOAN
Independent
Senior Mas
0:42:13
1308
111
LLOPIS SABATER, RAMON
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. C Mas
0:42:15
1307
112
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
Vet. G Mas
0:42:17
1306
113
RIPOLL BISQUERT, ALFREDO
C. Ondara Tri-Esport
Senior Mas
0:42:20
1305
114
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:42:21
1304
115
GÓMEZ FERRO, OMAR
C. Multiesport Benitatxell
Vet. E Mas
0:42:23
1303
116
SOLER TORRES, JUANVI
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:42:26
1302
117
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:42:29
1301
118
SÁNCHEZ PUIG, RUBEN
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:42:31
1300
119
CASELLES MULET, JAUME BERNAT
Independent
Senior Mas
0:42:31
1299
120
BOU CASTELLÁ , CRISTOBAL
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:42:32
1298
121
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:42:33
1297
122
CASELLES PEDRO, JOSE
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:42:34
1296
123
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:42:34
1295
124
CUENCA FERRAGUD, JORGE
C. A. Xàtiva
Vet. A Mas
0:42:42
1294
125
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, DAVID
C. A. Benidorm
Senior Mas
0:42:46
1293
126
MARTÍNEZ MARTI, ALEJANDRO
C. A. Cap i Cua
Senior Mas
0:42:50
1292
127
CUETO CEJAR, GUILLE
Independent
Vet. B Mas
0:42:54
1291
128
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:43:02
1290
129
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:43:03
1289
130
MARÍ PASTOR, JOSEP
Independent
Senior Mas
0:43:03
1288
131
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:43:11
1287
132
BLASCO TRO, ÁNGEL
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:43:12
1286
133
GARCÍA RUIZ , VICTOR
Independent
Vet. C Mas
0:43:17
1285
134
ZADOWOZNIZ, GERMAN
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. C Mas
0:43:19
1284
135
GAYÁ ROSELLÓ, ALEX
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:43:19
0
136
COTS DE LA DUEÑA , SERGI
Independent
Senior Mas
0:43:20
0
137
COSTA ALBI, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:43:20
1283
138
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:43:20
1282
139
PÉREZ VALLINO, RICARDO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:43:24
1281
140
CERVERA GREGORI, TONI
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:43:26
1280
141
PEDRÓS MONFORT, PEPE
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:43:26
1279
142
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
C. A. Xirimirunners
Vet. C Mas
0:43:28
1278
143
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:43:28
1277
144
JORRO RAMÓN, JORDI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:43:29
1276
145
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:43:29
1275
146
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:43:29
1274
147
SIFRE PONT, MARTÍ
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:43:39
1273
148
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
Vet. B Mas
0:43:40
1272
149
REINA IBÁÑEZ, JAVIER
Independent
Vet. C Mas
0:43:41
1271
150
BLAY LORENTE, ADRIAN
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:43:44
1270
151
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:43:50
1269
152
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:43:52
1268
153
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:43:57
1267
154
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ , FRAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:43:59
0
155
CUELLO LLOBELL, FRAN
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:43:59
1266
156
VICENS MARQUEZ, LUIS
Independent
Vet. E Mas
0:43:59
1265
157
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. C Mas
0:44:05
1264
158
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:44:07
1263
159
RUIZ GARRIGUES, JORGE
Independent
Senior Mas
0:44:07
1262
160
SANVICTOR SOLER, MARC
Independent
Senior Mas
0:44:07
1261
161
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:44:11
1260
162
ARABI BALLESTER, KIKO
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:44:13
1259
163
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Independent
Senior Mas
0:44:19
1258
164
CAUSI PEREZ, ANTONI
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:44:23
1257
165
IBÁÑEZ FERRER, WENCES
C. A. Guixa Esport
Vet. A Mas
0:44:27
1256
166
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:44:34
1255
167
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:44:38
1254
168
TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:44:38
1253
169
SERVER AUSINA, JOSEP
C. Córrer El Garbí
Vet. E Mas
0:44:41
0
170
ASENSI PICAZO, MIGUEL
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:44:44
1252
171
ARABI, CURRO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:44:44
1251
172
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDUARDO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. A Mas
0:44:45
1250
173
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:44:48
1249
174
CANET MARTINEZ, MARCOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:44:51
1248
175
GILABERT MUT, XAVIER
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:44:54
1247
176
LANGLEY, MARK
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:44:54
1246
177
VIDAL PONS, ESTEFAN
C. A. Xàtiva
Vet. E Mas
0:44:54
0
178
RIBES ARANDA, JOANFE
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:44:54
1245
179
LOPEZ BARRERO, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:44:54
1244
180
CERVERA TUR, TONI
C. A. Els Oliveros
Vet. E Mas
0:45:02
1243
181
ASCÓ FERRER, ANDRES
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:45:02
1242
182
BLASCO BATALLER, JOSE
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:45:02
1241
183
LÓPEZ GÁMEZ, RUBÉN
C. C. Nopucmes
Vet. B Mas
0:45:04
1240
184
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:45:06
1239
185
VALLÉS COSTA, CARLOS
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:45:08
1238
186
BLASCO , ESTEVE
Independent
Senior Mas
0:45:09
0
187
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOY
Independent
Vet. B Mas
0:45:12
0
188
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
Senior Mas
0:45:14
1237
189
SIGNES, JOSE MANUEL
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:45:17
1236
190
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:45:19
1235
191
SESE VIVES, JOSE VICENTE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:45:19
1234
192
GARCÍA JIMÉNEZ, ANTONIO
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:45:20
1233
193
BUIGUES CARRIÓ, PACO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. E Mas
0:45:20
1232
194
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:45:22
1231
195
FORNALI AGULLES, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:45:25
1230
196
PICKEL, MAXIMILIAN
Independent
Senior Mas
0:45:28
1229
197
ROMERO VALENTIN, LUIS
Independent
Vet. B Mas
0:45:31
0
198
VILA I VIVES, FERRAN
C. A. Bèrnia
Vet. A Mas
0:45:34
1228
199
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:45:35
1227
200
MOYANO RUEDA, RODRIGO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:45:35
1226
201
LLOBELL FERRER, JOSÉ
C. Dénia Corre
Vet. E Mas
0:45:35
1225
202
CLIMENT MONTANER, PAU
Independent
Vet. A Mas
0:45:36
1224
203
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:45:42
1223
204
PROSPER MARCO, JOSE DAVID
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:45:44
1222
205
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:45:45
1221
206
ALBORCH MIRALLES, BENJAMIN
Independent
Vet. C Mas
0:45:49
1220
207
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:45:54
1219
208
REQUENA RAMÍREZ , JAVI
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:45:55
1218
209
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:45:59
1217
210
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
Vet. F Mas
0:46:01
1216
211
IVARS BERTOMEU, JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:46:02
1215
212
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:46:02
1214
213
GREGORI PEIRÓ, JUAN JESUS
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:46:06
1213
214
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:46:08
1212
215
CLIMENT LLOBELL, DINO
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:46:11
1211
216
FAR RIPOLL, PACO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:46:12
1210
217
ESTRELA CATALA, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:46:15
1209
218
GARCÍA MARI, TONI
C. A. Guixa Esport
Vet. B Mas
0:46:17
1208
219
PEREZ CARDENAS, RAFA
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:46:18
1207
220
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:46:18
1206
221
LÓPEZ, ALBERTO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:46:19
0
222
VARÓ FULLANA, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:46:20
1205
223
SALORT SERRAT, PEDRO
Independent
Vet. C Mas
0:46:20
1204
224
DELDERFIELD, ANDY
C. Sole Mates
Vet. C Mas
0:46:21
1203
225
GARCIA GISBERT, JAVIER
C. E. Dorsal 19 Pego
Senior Mas
0:46:27
1202
226
CARAVACA PONS, ESTEBAN
Independent
Vet. B Mas
0:46:27
0
227
GÓMEZ BUIGUES, JAUME
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:46:31
1201
228
GRIMALT MOLL, DANI
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:46:32
1200
229
MORATÓ RAFET , KIKO
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:46:33
1199
230
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. E Mas
0:46:35
1198
231
SISCAR PASTOR, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:46:37
1197
232
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
C. D. l´ Espenta
Vet. E Mas
0:46:37
1196
233
LOZANO MOYA, JOSÉ
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:46:38
1195
234
CABRERA ESTRADA, JUAN
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:46:40
1194
235
RUIZ LINARES, FRANCISCO
C. A. Altea
Vet. A Mas
0:46:41
1193
236
PALONÉS SESER, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:46:44
1192
237
GANDIA SEPULVEDA , CLEMEN
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. D Mas
0:46:46
1191
238
BOLUFER CARDONA, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:46:47
1190
239
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
C. D. Satse Alicante
Vet. F Mas
0:46:49
1189
240
PEIRO CHAVELI, JOSE
Independent
Vet. D Mas
0:46:49
0
241
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBEN
Independent
Vet. C Mas
0:46:51
1188
242
MIRET GINER, ALEJANDRO
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. E Mas
0:46:53
1187
243
FORNES MALONDA, VICTOR
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:46:59
1186
244
PALAU PARISI, MELCHOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:46:59
1185
245
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:47:00
1184
246
MONFORT OLIVER, FRAN
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:47:01
0
247
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:47:02
1183
248
GAVILA MIÑANA, VICENT
C. C. Camallaes
Vet. E Mas
0:47:02
0
249
FORT SANCHIS, PABLO
Independent
Vet. B Mas
0:47:05
1182
250
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPE
Independent
Vet. B Mas
0:47:06
0
251
SESÉ GARCÍA, JOAQUÍN
C. A. Safor - Teika
Vet. E Mas
0:47:06
1181
252
LLOBELL ANDRES, SANTIAGO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. A Mas
0:47:09
1180
253
CASTELLANO CUBILES, RAFA
C. A. Ondara
Vet. B Mas
0:47:10
1179
254
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:47:12
1178
255
ABELLAN MORENO, SINDO
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:47:12
1177
256
GARCIA DE LA CRUZ, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:47:16
1176
257
PEDRÓS OLIVER, DANIEL
Independent
Senior Mas
0:47:20
1175
258
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSE
Independent
Vet. D Mas
0:47:23
1174
259
ADRI, JOSÉ
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:47:24
1173
260
AGULLÓ CARBONELL, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:47:26
1172
261
ASENSIO PARRA, RAMON
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:47:30
0
262
MARTÍNEZ GINESTAR , JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:47:31
1171
263
FELDHAUS, NILS MALTE
Independent
Vet. A Mas
0:47:32
1170
264
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:47:33
1169
265
MARCH ESCUDERO, JAUME
P. C. Grau
Vet. B Mas
0:47:34
1168
266
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:47:35
1167
267
DEVESA PARTERA, EDUARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:47:36
1166
268
PASTOR GOSP, VICENT
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:47:37
1165
269
ROSELLO GARCIA, PAU
Independent
Vet. B Mas
0:47:39
0
270
ESPINO LARA, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. C Mas
0:47:41
1164
271
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
Independent
Vet. D Mas
0:47:42
1163
272
MOODY, JAMES
Independent
Vet. B Mas
0:47:45
1162
273
JAUNARENA ACOSTA, MAURO ALEXIS
Independent
Senior Mas
0:47:47
1161
274
GUIXOT LLOPIS, MAXIMO
Independent
Vet. E Mas
0:47:48
1160
275
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:47:49
1159
276
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
Vet. C Mas
0:47:50
1158
277
CASTILLO CERVERA, JUANMA
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:47:54
1157
278
LÓPEZ MORENO, DANIEL
C. A. Altea
Vet. B Mas
0:47:54
1156
279
MASCARELL CRESPO, ADRIAN
C. BTT Beniarjó
Senior Mas
0:47:55
1155
280
CHENG, CHRISTIAN
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:47:56
1154
281
LLORENS TIO, BORJA
C. Esports Colau Runner´ s
Senior Mas
0:47:58
0
282
ALMUDEVER AREVALO, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:47:59
1153
283
PASTOR MASCARELL, JORDI
Independent
Senior Mas
0:48:03
0
284
ORTIZ MERINO, LUIS
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:48:04
1152
285
SANTOS MANRIQUE, ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:48:04
1151
286
BERENGUER , DAMIAN
Independent
Vet. A Mas
0:48:06
0
287
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:48:07
1150
288
CAMARENA, JOVI
C. Triesport Potries
Vet. C Mas
0:48:10
1149
289
FERRANDIS RIPOLL, JUAN FRANCISCO
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:48:13
1148
290
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
Independent
Vet. C Mas
0:48:13
1147
291
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:48:15
1146
292
VENGUT CARDONA, PABLO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:48:15
1145
293
GONZÁLEZ BASCONES, MOISES
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:48:18
1144
294
CASELLES FERRER, ANTONIO
Independent
Vet. A Mas
0:48:19
1143
295
PRATO RONDÓN , WILDING DE JESÚS
Independent
Vet. C Mas
0:48:21
1142
296
MARTI ESPINOS, SANTI
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:48:22
1141
297
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:48:22
1140
298
PALACIOS EXPÓSITO, MIGUEL ÁNGEL
C. A. El Faro
Senior Mas
0:48:26
1139
299
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:48:29
1138
300
MARTÍNEZ COSTA, GUSTAVO
Independent
Vet. B Mas
0:48:30
1137
301
MONFORT CASELLES, JAIME
C. A. Cametes
Vet. F Mas
0:48:34
1136
302
PASTOR GOSP, RAUL
Independent
Vet. C Mas
0:48:35
1135
303
PUIG MAS, XEXU
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:48:40
1134
304
WALBRAN, BRUCE
Independent
Vet. E Mas
0:48:43
1133
305
GARRIGÓS FEMENIA, DANIEL
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:48:44
1132
306
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:48:45
1131
307
NICOLÀS CATALÀ, PABLO
C. A. Ondara
Senior Mas
0:48:45
1130
308
MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚL
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:48:46
1129
309
JORRO RAMON, JAVI
Independent
Vet. B Mas
0:48:58
0
310
MORATAL GREGORI, JUANJO
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:49:02
1128
311
ESCRIVÁ BALLESTER, SANTIAGO
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:49:02
1127
312
DUEÑAS POQUET, SERGIO
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:49:02
1126
313
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:49:03
1125
314
CATALA TORREGROSA, JOSEP
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:49:04
1124
315
WOOD, ANDY
Independent
Vet. C Mas
0:49:07
1123
316
NAVAS RIBES, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:49:08
1122
317
FERRER TUSET, ENRIQUE
Independent
Vet. E Mas
0:49:14
1121
318
MONFORT GRIMALT, JOSE JOAQUIN
C. Datilera Team
Vet. B Mas
0:49:19
1120
319
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
C. A. Calygat.com
Vet. F Mas
0:49:20
1119
320
POMAR LANZUELA, DOMINGO
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:49:24
1118
321
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
Vet. G Mas
0:49:26
1117
322
ESPASA MULET, JOSE
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:49:27
1116
323
GARCIA DE LA REINA JAÉN, JUAN ALBERTO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:49:28
1115
324
JAÉN MUÑOZ, JOSE
Independent
Vet. E Mas
0:49:28
1114
325
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO J.
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:49:30
1113
326
ANDRÉS MARTÍN , PEDRO JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:49:30
1112
327
BERNAT BARCONES, FERRAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:49:31
0
328
GUTIERREZ OLIVARES, JOSE LUIS
Independent
Vet. C Mas
0:49:35
1111
329
PIERA FERRER, BATISTE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:49:36
1110
330
SENDRA LLIDÓ, VICENT
C. A. Els Oliveros
Vet. C Mas
0:49:38
1109
331
ERN BLANCO, SIMON
C. A. Ondara
Senior Mas
0:49:42
1108
332
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
C. A. iRun Calp
Vet. G Mas
0:49:45
1107
333
JULIÀ PELLICER, PEPE
C. Triatló Gandia
Vet. E Mas
0:49:46
1106
334
JUTZI, NIKO
C. Beer Runners Xabia
Vet. B Mas
0:49:49
1105
335
ESPASA MULET, JAVIER
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:49:49
1104
336
POLLE SALIAS, RICHARD
C. Multiesport Benitatxell
Vet. E Mas
0:49:51
1103
337
TORRES ALBI, FRANCISCO JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:49:58
1102
338
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:49:58
1101
339
MARSAL MASCARELL, JORDI
Independent
Senior Mas
0:49:59
1100
340
ORTIZ SERIZOLA, GUSTAVO
C. de Rem Marina de Dénia
Vet. D Mas
0:49:59
1099
341
VICENS VIDAL, TONI
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:50:00
1098
342
REVELLES TUR, MIGUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:50:00
1097
343
SANTACREU RIBES, JAVIER
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:50:03
1096
344
PARADEDA FONTANET, MARC
C. A. Gynrunning Tonic Club
Senior Mas
0:50:04
1095
345
MAHIQUES COSTA, TANO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:50:08
1094
346
HOLLOSI, GABOR
Independent
Vet. D Mas
0:50:13
1093
347
SASTRE MASANET, JOSEP
Independent
Senior Mas
0:50:15
1092
348
BALLESTER CHACON, IVAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:50:15
0
349
BASTY, DOMINIQUE
Independent
Vet. G Mas
0:50:17
1091
350
MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:50:24
1090
351
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:50:25
1089
352
ASPAS HIGÓN, CARLOS
Independent
Vet. C Mas
0:50:25
1088
353
VIDAL BENAVENT, JAIME
Independent
Vet. A Mas
0:50:27
1087
354
CLAY, OLIVER
Independent
Senior Mas
0:50:27
1086
355
ORTOLÁ OLLER, JOSÉ SANTIAGO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:50:30
1085
356
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:50:34
1084
357
APARISI I CARRIÓ, VICENT
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:50:43
1083
358
MALLOL I GARCIA, SERGI
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:50:43
1082
359
FERNANDEZ OLIVER, JAVIER
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:50:43
1081
360
FELIU SALVA, DAVID
C. M. A. La Faixa
Vet. C Mas
0:50:45
1080
361
REIG ROIG, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:50:46
1079
362
RIBAS GASENT, DAVID
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:50:48
1078
363
GARCÍA SANCHO, JESÚS MANUEL
C. A. Cap i Cua
Vet. D Mas
0:50:51
1077
364
MORA MARTÍNEZ , CARLOS
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:50:52
1076
365
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
0:50:56
1075
366
CANO HIDALGO, JUAN ANTONIO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:50:57
1074
367
ALEMANY BALAGUER , CESAR
Independent
Vet. D Mas
0:50:58
1073
368
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:50:59
1072
369
PEDRO SALVA, BATI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:50:59
1071
370
VIDAL ALEMANY, RUBEN
Independent
Senior Mas
0:51:01
1070
371
GÓMEZ GONZÁLEZ , JUANTO
C. A. Runners for Beer
Vet. C Mas
0:51:04
1069
372
ANGARITA PRECIADO, FABIAN
Independent
Vet. C Mas
0:51:06
0
373
MONGE PERALES, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. F Mas
0:51:07
1068
374
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
Independent
Senior Mas
0:51:38
1067
375
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:51:10
1066
376
BAYDAL CRESPO, FCO. JOSE
C. A. iRun Calp
Vet. E Mas
0:51:11
0
377
MANZANO ROMERO, MANOLO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. D Mas
0:51:11
1065
378
BISHOP, JONATHAN
C. A. Corremundos
Vet. E Mas
0:51:13
1064
379
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:51:17
1063
380
DONDERIS SERRA, JAIME
C. A. La Xara
Vet. C Mas
0:51:19
1062
381
LLORENTE, PERE
C. A. Finestrat
Vet. D Mas
0:51:21
1061
382
CHESA FERRER, JUAN MATEO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:51:23
1060
383
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:51:23
1059
384
JUST FUSTER, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:51:27
1058
385
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
Independent
Vet. E Mas
0:51:30
1057
386
BARBER MENGUAL, JUAN IGNACIO
Independent
Vet. C Mas
0:51:33
0
387
VICENS VIDAL, VICTOR
C. A. Runners for Beer
Vet. C Mas
0:51:34
1056
388
BUSTOS HIGÓN, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:51:37
1055
389
SORIANO BOSMA, JAIME
Independent
Vet. C Mas
0:51:39
1054
390
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:51:40
1053
391
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIO
C. Bernardos Trotters
Vet. C Mas
0:51:42
1052
392
WOODALL, TONY
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:51:44
1051
393
RONDA IBIZA, EMILIO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:51:44
0
394
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:51:44
1050
395
PONS LORENTE, JUAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:51:45
1049
396
METOLA CATALÁ, JOSÉ M.
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:51:48
1048
397
HERRERIAS SELLÉS, MANOLO
C. A. Altea
Vet. C Mas
0:51:49
1047
398
DEVESA, OSCAR
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:51:50
1046
399
RODRIGUEZ LOPÉZ, SERGIO
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:51:54
1045
400
NIÑO NIETO, EDWARD JAVIER
Independent
Vet. B Mas
0:51:54
0
401
FERNANDEZ OROZCO, ESTEBAN
Independent
Vet. C Mas
0:52:06
1044
402
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
Independent
Vet. D Mas
0:52:07
1043
403
VÁZQUEZ MOLL , ABRAHAM
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:52:10
1042
404
SESÉ PART, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:52:13
1041
405
BALLESTER TAVERNER , AMADEO
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:52:16
1040
406
BLASCO BLASCO, ANGEL
C. A. Gata
Senior Mas
0:52:21
1039
407
BOIX SÁNCHEZ, IVAN
Independent
Vet. B Mas
0:52:31
1038
408
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSE
C. E. Quatre Gats Rotova
Vet. D Mas
0:52:32
1037
409
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Independent
Vet. F Mas
0:52:33
1036
410
SEGARRA VALLÉS, DIEGO
Independent
Senior Mas
0:52:34
1035
411
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:52:37
1034
412
SIGNES SIGNES, JULIAN ANTONIO
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:52:38
1033
413
COWARD, IAN
Independent
Vet. G Mas
0:52:41
1032
414
DROESE, FRANK
Independent
Vet. F Mas
0:52:44
0
415
FORNALI AGULLES, PEDRO VICENTE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:52:44
1031
416
SENTÍ PETRIE, ARTURO
Independent
Vet. C Mas
0:52:49
1030
417
DONET DONET, RAFA
G. R. Real de Gandia
Vet. E Mas
0:52:52
1029
418
STAUB, SANDRO
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:53:01
1028
419
FERRER CHESA, SALVIO
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
0:53:07
1027
420
DOMENECH DONDERIS, JAUME
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:53:13
1026
421
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Senior Mas
0:53:15
1025
422
PALMA MARTÍN, JUAN
Independent
Vet. F Mas
0:53:18
1024
423
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:53:20
1023
424
COSTA FORNES, JAUME
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:53:22
1022
425
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:53:29
1021
426
PLA SANCHIS, SALVA
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:53:32
1020
427
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFAEL
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:53:32
1019
428
PÉREZ GIMÉNEZ, GUILLERMO
Independent
Senior Mas
0:53:33
0
429
DEVESA SUCH, VICENT
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:53:39
1018
430
LLORET MORELL, FERRAN
Independent
Senior Mas
0:53:43
1017
431
MAÑÓ SIGALAT, JAVIER
C. Córrer El Garbí
Vet. F Mas
0:53:44
1016
432
MARCUS, ALEX
Independent
Vet. A Mas
0:53:45
1015
433
CATALÁ CARDONA, KIKO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:53:46
1014
434
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:53:47
1013
435
JUAN MOLINA, RICARDO
C. Beer Runners Xabia
Vet. D Mas
0:53:48
1012
436
JUAN VILLANUEVA, LUIS
Independent
Vet. A Mas
0:53:48
0
437
MIRALLES VELA, ENRIQUE ANGEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:53:53
1011
438
MOLL MORELL, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:53:55
1010
439
CARDONA PEDRO, ALBERTO
C. A. Gata
Senior Mas
0:53:55
1009
440
RIPOLL FUERTES, GERMÀ
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:53:56
1008
441
FEMENIA PERET, JUAN FRANCISCO
Independent
Vet. C Mas
0:53:57
1007
442
LAZARO ESTRADA, EMILIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:53:59
1006
443
FERRER RIBES, ANDRES
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:54:03
1005
444
FERRANDO BERNAT, LUIS
C. Córrer La Llebre - Simat
Vet. E Mas
0:54:04
1004
445
COLOMA FERRER, PACO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:54:04
0
446
BOLUFER PRADAS, JOSE JOAQUIN
C. A. Publidom
Vet. E Mas
0:54:07
1003
447
GRAU SAPENA, FERNANDO
C. Amos Team
Vet. B Mas
0:54:07
1002
448
ESCORTELL OLIVER, JOSÉ FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:54:12
1001
449
SIMÓ GIMENEZ, CARLOS
C. Córrer El Garbí
Vet. A Mas
0:54:13
1000
450
SERRANO FLORES , OSCAR
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
0:54:13
999
451
LÓPEZ BARRERA, AITOR
Independent
Senior Mas
0:54:13
998
452
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIAN
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. F Mas
0:54:14
997
453
SANCHIS MENGUAL , DANIEL
Independent
Vet. C Mas
0:54:17
996
454
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. C Mas
0:54:21
995
455
CHELET ORDINES, VICENTE
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. E Mas
0:54:22
994
456
PUEBLA , ADRIÁN
Independent
Vet. B Mas
0:54:24
0
457
FERRER BISQUERT, BLAI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:54:33
993
458
BALLESTER GIMENEZ, JUANJO
Independent
Vet. C Mas
0:54:37
992
459
SERRANO RODRIGUEZ, FRANCISCO JESUS
C. A. iRun Calp
Vet. D Mas
0:54:38
991
460
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Independent
Vet. A Mas
0:54:40
990
461
URIBE CARMONA, JUAN PABLO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:54:48
989
462
CABRERA CARRIO, PEDRO JOSE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:54:51
988
463
PÉREZ ESTRUCH, IVÁN
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
0:54:53
987
464
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Independent
Vet. G Mas
0:54:54
986
465
CARDONA CARDONA , JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. E Mas
0:54:56
985
466
PEREZ ALVADO, ANDREU
C. Corredors de Callosa
Vet. D Mas
0:54:57
984
467
FASSE , KARL-HEINZ
C. Sparkasse Bremen
Vet. G Mas
0:54:58
0
468
CARRIO ESCRIVA, JUAN ANTONIO
Independent
Vet. B Mas
0:54:59
983
469
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
Independent
Vet. F Mas
0:55:02
982
470
MESAS CASTAÑO, MANOLO
C. A. Ondara
Vet. E Mas
0:55:02
981
471
PÉREZ GONZÁLEZ, LORENZO
C. Triatlón TATRI
Vet. C Mas
0:55:04
980
472
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
C. A. Cap i Cua
Vet. E Mas
0:55:09
979
473
SAVALL FAJARDO, ANTONIO
C. A. S. F. Runners
Vet. B Mas
0:55:11
978
474
HERREROS FUSTER , ÁNGEL
G. E. La Carena La Font
Vet. D Mas
0:55:11
0
475
FUSTER FUSTER, VICENT
G. E. La Carena La Font
Vet. D Mas
0:55:13
977
476
POVEDA HARO, ANGEL
C. A. La Xara
Vet. F Mas
0:55:20
976
477
VALLA MARTÍ, EMILIO
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:55:33
975
478
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Independent
Vet. D Mas
0:55:35
974
479
GARCIA GARCIA, JOSEP
Independent
Vet. A Mas
0:55:38
973
480
RAMIS AGULLES, VICENT
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. D Mas
0:55:40
972
481
JUAN FUSTER, VICENTE
Independent
Vet. D Mas
0:55:50
971
482
GILABERT FONTANET, CARLOS
Independent
Senior Mas
0:55:56
970
483
PAGADOR MARTIN, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:55:57
969
484
JORRILLO ROMERO, IVAN
C. A. Publidom
Senior Mas
0:55:57
968
485
THEISS, ROBERT
C. A. Runners for Beer
Vet. A Mas
0:56:00
967
486
BISQUERT CARDONA , JOSE MARIA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:56:00
966
487
ANTON, CARLOS
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:56:01
965
488
GARCIA AIS, RUBEN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:56:02
964
489
PONCE CALBO , CARLOS
Independent
Senior Mas
0:56:09
0
490
CÍVICO JURADO , MANUEL
Independent
Vet. D Mas
0:56:24
963
491
FUENTES COVILL, JAUME
C. A. Bèrnia
Vet. A Mas
0:56:24
962
492
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBEN
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:56:26
961
493
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:56:30
960
494
MULET SOLER, JOSEP
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:56:41
959
495
GILABERT FONTANET, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:56:42
958
496
TENORIO CARRASCO, PEDRO
C. A. Nexo Team
Vet. D Mas
0:56:44
957
497
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:56:45
956
498
MUT ALMIÑANA, JOSE ANTONIO
C. A. Ondara
Vet. D Mas
0:56:48
955
499
REQUENA AREVLO, DAVID
C. A. El Faro
Vet. C Mas
0:56:49
954
500
ARQUES CORTÉS, TONI
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:56:49
953
501
GINESTAR BAILÉN, JUAN
C. A. Ondara
Vet. E Mas
0:56:53
952
502
ANDRES GUILLEM, JUAN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. D Mas
0:56:55
951
503
RAMON TEBAR, MARCELINO
Independent
Vet. F Mas
0:56:58
950
504
LLEDÓ MENGUAL, GUILLERMO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:56:59
949
505
ESCRIVA CANET, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:57:02
948
506
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUIS
BTT Montgó Jesús Pobre
Vet. D Mas
0:57:05
0
507
HINOJO NAVARRO , GINES
Independent
Vet. B Mas
0:57:15
0
508
SANTOS FERRER, PABLO
C. Ntgas Sports Team
Senior Mas
0:57:17
947
509
ROIG SIREROL, ENRIQUE
C. A. Ondara
Vet. D Mas
0:57:22
946
510
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:57:28
945
511
PÉREZ GARCIA, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. B Mas
0:57:28
944
512
FORNES ERN, HECTOR
Independent
Vet. A Mas
0:57:32
943
513
STOCKER, PAUL
Independent
Vet. F Mas
0:57:32
942
514
LLOBELL MARQUÉS, JUAN
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:57:33
941
515
GARRIDO ALONSO, FRANCISCO
C. A. Alcasser
Vet. F Mas
0:57:34
0
516
DIAZ DALMAU, PABLO
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:57:36
0
517
SIGNES SOLER, SERGIO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:57:47
940
518
PEREIRO RAMOS, SAMUEL
Independent
Vet. A Mas
0:57:47
939
519
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
G. E. La Carena La Font
Vet. B Mas
0:57:49
938
520
BUIGUES BUIGUES, JUANJO
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
0:57:50
937
521
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
Independent
Vet. F Mas
0:57:51
936
522
REYES RUIZ , MANUEL
Independent
Vet. G Mas
0:57:57
935
523
TORRES, EVARISTO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:58:06
934
524
RIPOLL FERRANDO , JOSÉ
C. A. Altea
Vet. D Mas
0:58:13
0
525
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:58:15
933
526
MUÑOZ BALLESTER, ALBERTO
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:58:15
932
527
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:58:15
931
528
GAZQUEZ, PEDRO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:58:17
930
529
ESCRIVA CASTELLO , JOSE VICENTE
Independent
Vet. C Mas
0:58:19
929
530
MARTOS MARTÍN, DAVID
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:58:23
928
531
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:58:29
927
532
NAVARRO MOLINA, FRANCISCO
Independent
Vet. A Mas
0:58:36
926
533
SOLER VALLES, JOSE LUIS
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:58:51
925
534
BAÑULS PEDRO, JOSÉ ANTONIO
C. Dénia Corre
Vet. G Mas
0:58:56
924
535
VILA VILA, JORDI
C. A. La Rabosa
Vet. F Mas
0:58:59
923
536
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Independent
Vet. C Mas
0:58:59
922
537
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:59:00
921
538
CABANILLES VALLS, MARCOS
Independent
Vet. D Mas
0:59:00
920
539
SIGNES SIGNES, VICENT
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:59:02
919
540
GONZÁLEZ BOTAS, JAIME
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:59:03
918
541
NITSCHE, WOLFRAM
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:59:04
917
542
SUREDA SERRA, RAFAEL
C. Km@km Elche
Vet. E Mas
0:59:11
916
543
MARTÍNEZ SENDRA, ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:59:13
915
544
CAMINO RUBIO, PABLO
G. Condol Denia
Vet. G Mas
0:59:15
914
545
GIL CASTILLO, JOSE JAVIER
C. Piragüisme Denia
Vet. G Mas
0:59:22
913
546
DAUDER MASCARELL, JOSE LUIS
Independent
Vet. C Mas
0:59:25
0
547
HERRERO DELGADO , JUAN
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:59:29
912
548
PEREZ MENGUAL, JUAN ANTONIO
C. A. El Faro
Vet. C Mas
0:59:29
911
549
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSE CARLOS
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:59:31
910
550
LOPEZ BALLESTER, SERGI
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:59:40
909
551
CORTES MARTINEZ, SERAFI
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:59:54
908
552
GARCIA RODENAS, FRANCISCO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:59:57
907
553
PUIGCERVER GARCÍA, JOSÉ RAMÓN
C. Excursionista Pedreguer
Vet. G Mas
0:59:59
906
554
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
C. A. Ondara
Vet. A Mas
1:00:14
905
555
PEIRO FERNÁNDEZ , NATXO
C. Triatló Gandia
Vet. B Mas
1:00:21
0
556
BUTLER, BRIAN PAUL
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
1:00:39
904
557
SMOOLENAARS , DENNIS
C. A. Triatló La Vila
Vet. C Mas
1:00:44
0
558
FAR BALLESTER, DAVID
Independent
Vet. D Mas
1:00:50
903
559
LLACER CARRIO , JAIME
Independent
Vet. C Mas
1:01:00
902
560
BALLESTER RIERA, ALBERTO J.
C. A. Cametes
Vet. C Mas
1:01:00
901
561
GARCIA RUBIO, ANTONIO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
1:01:03
900
562
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTIN
C. M. A. La Faixa
Vet. F Mas
1:01:04
899
563
ESCRIHUELA CORELLA, JORDI
Independent
Vet. C Mas
1:01:16
898
564
PEIRO MÁRQUEZ, ÁNGEL
Independent
Vet. E Mas
1:01:31
897
565
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
C. Ntgas Sports Team
Vet. E Mas
1:01:32
896
566
ESTEVE PONS, VICENT
C. D. l´ Espenta
Vet. G Mas
1:01:40
895
567
BODÍ MIRET, ENRIQUE
Independent
Vet. C Mas
1:01:40
894
568
BISQUERT PERELLÓ, CARLOS
Independent
Senior Mas
1:01:47
893
569
BISQUERT PERELLO, SERGI
Independent
Senior Mas
1:01:48
892
570
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
Independent
Vet. E Mas
1:01:48
891
571
MENGUAL SIGNES, TOMAS
C. A. Gata
Vet. G Mas
1:01:50
890
572
ABELLAN MORENO, JOSE
C. A. Gata
Vet. D Mas
1:01:51
889
573
ROCHER MAYOR, VICTOR
Independent
Vet. B Mas
1:01:57
888
574
VIVES FORNES, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
1:02:09
887
575
FINDEISEN, FRANK
Independent
Vet. F Mas
1:02:09
886
576
BAÑÓ BELDA, FERRAN
C. A. Cap i Cua
Vet. G Mas
1:02:13
885
577
DE VASCONCELLOS, MARCELO
G. Condol Denia
Vet. D Mas
1:02:15
884
578
CRISÓSTOMO SAPENA, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
1:02:19
883
579
VIVO ROMERO, JOSE MARIA
Independent
Vet. F Mas
1:02:21
882
580
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
1:02:24
881
581
DAVIU PELLICER, SALVADOR
C. A. Xeresa
Vet. C Mas
1:02:26
880
582
LLIDÒ MILLET, JOAQUIN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
1:02:41
879
583
FRESNEDA ARMELL, DAVID
C. Multiesport Marina Alta
Vet. C Mas
1:02:42
878
584
LLIDO MILLET, VICENT
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
1:02:42
877
585
BROCKLESBY, TREVOR
Independent
Vet. F Mas
1:02:45
0
586
MASANET SERRANO, VICENTE
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
1:02:53
876
587
CARPI SESE, JOSE MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. F Mas
1:03:00
875
588
FORNES MORERA, JOSE JAVIER
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
1:03:07
874
589
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
1:03:21
873
590
GILABERT RIERA, PEDRO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
1:03:28
872
591
JORDÀ ESCRIVÀ , JAVI
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
1:03:49
871
592
BAS MORAGUES, TONI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
1:03:57
870
593
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. D Mas
1:04:07
869
594
POQUET LEON, FRANCISCO
Independent
Vet. F Mas
1:04:18
868
595
PEREZ PEREZ, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
1:04:30
867
596
SOLER BALAGUER, ROQUE
Independent
Vet. C Mas
1:05:03
866
597
MONSONIS VALLES , NOEL
Independent
Senior Mas
1:05:08
0
598
MARCO DELGADO, ÁNGEL
Independent
Vet. D Mas
1:05:50
0
599
MARÍ SERRANO, VICENT JOAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
1:06:02
865
600
FORNÉS TORRES, FRANCISCO JAVIER
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
1:06:22
864
601
PEREZ GISBERT, LUIS
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
1:06:27
0
602
PEREZ BAÑULS, LUIS
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
1:06:27
863
603
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
C. C. Camallaes
Vet. F Mas
1:06:33
862
604
ALBEROLA BAÑO, JOSE GINES
C. A. A to trapo
Vet. E Mas
1:06:40
861
605
GIL VIDAL, SEBAS
Independent
Vet. E Mas
1:06:43
860
606
DOMINGUEZ VELAURE, BLAS
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
1:06:55
859
607
PÉREZ LOPEZ, EDUARDO
Independent
Vet. E Mas
1:07:14
0
608
GRIMALT TIMONER, LLUÍS
Independent
Senior Mas
1:07:39
0
609
MORENO CATALÀ, MIGUEL
C. A. Ondara
Vet. D Mas
1:08:05
858
610
IVARS FLORES, JOSE
Independent
Vet. G Mas
1:08:20
857
611
MIRALLES OLIVER, MARCOS
C. Orba Multiesport
Vet. E Mas
1:08:27
856
612
GIL BARBER, KIKO
Independent
Vet. B Mas
1:08:59
855
613
DONET MAHIQUES, JOSE
Independent
Vet. F Mas
1:09:15
854
614
PASTOR CERVERA, MANUEL
C. A. Xe Espereu-me
Vet. G Mas
1:09:17
853
615
RAFET SORIANO, JOANMI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
1:09:17
852
616
GARCÍA FERNÁNDEZ, PABLO
Independent
Senior Mas
1:09:28
0
617
GASPAR ACAMER, JOSE ANGEL
Independent
Vet. C Mas
1:10:34
851
618
YAGO GARRIGUES, CARLOS
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:11:18
850
619
PÉREZ MARCOS, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. A Mas
1:11:50
849
620
MOLL GARRIGÓS, PEPE
C. A. Publidom
Vet. G Mas
1:11:56
848
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves