Som Esport
Volta a peu a Pego
CLASSIFICACIÓ ABSOLUTA PER SEXES XXXVIII VOLTA A PEU A PEGO
Provisional Cronometratge www.somesport.com
666 corredors arribats a Meta



Pos Abolsuta
Nom
Categoria
Temps oficial
Punts
Absoluta
1
RIPOLL RAMIREZ, JORDI
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:33:00
1400
2
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDA
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:34:14
1399
3
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
C. A. Benidorm
Vet. B Mas
0:34:44
1398
4
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:35:00
1397
5
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:35:08
1396
6
ADRI, ADRIAN
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:35:17
1395
7
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
C. Triatlón Torrevieja
Vet. B Mas
0:35:23
1394
8
BAS MORA, MICHEL
C. A. iRun Calp
Senior Mas
0:35:53
1393
9
CAMARENA GRAU, JOEL
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:36:23
1392
10
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. B Mas
0:36:24
1391
11
CABEZAS GARCÍA, AITOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:36:34
1390
12
RUIZ GOMEZ, DAVID
C. A. Aper Alcoi
Vet. C Mas
0:36:41
1389
13
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. B Mas
0:37:00
1388
14
DI GINOSA , FABIO
C. Team Sport Matera
Vet. B Mas
0:37:03
0
15
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:37:07
1387
16
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:37:18
1386
17
VENDRELL CASTILLO, BELAR
C. A. Corriols Sueca
Vet. A Mas
0:37:22
1385
18
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:37:23
1384
19
CLIMENT PUERTOS, JUAN MANUEL
C. A. La Rabosa
Vet. D Mas
0:37:36
0
20
LÓPEZ FERRERES, VICENT
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:37:42
1383
21
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:37:48
1382
22
ENGUIX SANCHO, JOSE
C. A. La Valldigna
Vet. D Mas
0:38:05
1381
23
ALVAREZ BORRAS, RAMON
C. A. Marathon Crevillent
Vet. B Mas
0:38:08
1380
24
MAS LEYDA, JUANAN
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:38:09
1379
25
VENGUT MOLL, HECTOR
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:38:31
1378
26
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
C. A. Gata
Senior Mas
0:38:31
1377
27
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:38:33
1376
28
COLL VIVES, JOSE LUIS
G. R. Real de Gandia
Vet. D Mas
0:38:34
1375
29
PEREZ SANTAMARIA, LAUREN
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:38:49
1374
30
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
Senior Mas
0:38:53
1373
31
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:38:56
1372
32
VERCHER MORELL, NÉSTOR
C. Muyayos Runner
Senior Mas
0:38:57
0
33
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:38:59
1371
34
SELLENS CASANOVA, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:39:00
1370
35
SÁNCHEZ CORREA, JARDEL
Independent
Vet. B Mas
0:39:06
1369
36
TAMARIT SERESOLA, RAUL
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. C Mas
0:39:09
1368
37
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:39:15
1367
38
MAYOR ÚBEDA , JUANLU
C. Gladiators Benidorm
Vet. A Mas
0:39:22
0
39
MANCHA VALENCIA , JONATHAN
C. Entrena Benissa
Senior Mas
0:39:23
0
40
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
C. A. Triatló La Vila
Vet. F Mas
0:39:25
1366
41
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:39:25
1365
42
CUENCA FERRAGUD, JORGE
C. A. Xàtiva
Vet. A Mas
0:39:27
1364
43
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
C. Dénia Corre
Senior Mas
0:39:30
1363
44
CUENCA SIVERA, ALBERT
Independent
Vet. A Mas
0:39:35
0
45
MONCHO AUSINA, FRANCESC
C. A. Bèrnia
Vet. A Mas
0:39:38
1362
46
MARQUÉS MONTILLA, JAVIER
C. Muntanyer Xeraco
Vet. C Mas
0:39:38
0
47
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
C. A. Gata
Vet. C Mas
0:39:39
1361
48
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:39:58
1360
49
FERRAIRÓ, DAVID
C. A. Safor - Teika
Vet. E Mas
0:39:58
0
50
MORÁN GONZÁLEZ , YORDIEL
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:40:05
1359
51
GOMEZ CARMONA, JESUS
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:40:08
1358
52
BIDAULT , PHILIPPE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:40:14
1357
53
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:40:16
1356
54
GIMÉNEZ, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:40:16
1355
55
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. C Mas
0:40:17
1354
56
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:40:19
1353
57
HIPÓLITO PEREZ, MARIO
C. Ripollet Triatló
Senior Mas
0:40:27
0
58
SANNICOLAS GIMENEZ, CARLOS
Independent
Vet. B Mas
0:40:28
0
59
SAVALL, ANDRES
C. A. iRun Calp
Vet. A Mas
0:40:32
1352
60
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
C. A. Llebeig Xàbia
Senior Mas
0:40:33
1351
61
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:40:39
1350
62
JIMÉNEZ JIMÉNEZ , CHRISTIAN DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:40:40
1349
63
MORANT JUST, GERARDO
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
0:40:40
1348
64
OLIVARES DOÑATE, RUBÉN
Independent
Senior Mas
0:40:46
1347
65
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. B Mas
0:40:50
1346
66
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
Independent
Vet. B Mas
0:40:50
1345
67
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:41:00
1344
68
CAMARASA VIVES, PAU
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:41:04
1343
69
CASTILLO ROBLES, LUIS
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:41:05
1342
70
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:41:06
1341
71
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:41:09
1340
72
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:41:18
1339
73
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:41:22
1338
74
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
0:41:23
1337
75
APARISI I CARRIÓ, VICENT
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:41:23
1336
76
MULET PONS, JOSEMI
C. Esports Colau Runner´ s
Senior Mas
0:41:27
0
77
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. D Mas
0:41:30
1335
78
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
Vet. B Mas
0:41:32
1334
79
JORRO RAMÓN, JORDI
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:41:42
1333
80
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:41:44
1332
81
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:41:45
1331
82
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:41:51
1330
83
DAIDAY, OMAR
C. A. Gata
Senior Mas
0:41:55
1329
84
VILLACAÑAS PUENTE, LUIS
C. A. Safor - Teika
Vet. C Mas
0:41:58
0
85
MILVAQUES BATALLER, JAVITO
C. Triatló Benirredrà
Vet. B Mas
0:41:58
0
86
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
0:42:02
1328
87
GARCÍA RUIZ , VICTOR
Independent
Vet. C Mas
0:42:02
1327
88
LLOPIS SABATER, RAMON
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. C Mas
0:42:04
1326
89
MIRA SENDRA, MANOLO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. B Mas
0:42:05
1325
90
LEMA MATEO, JOAN
Independent
Vet. A Mas
0:42:06
0
91
GÓMEZ VALIENTE, GABRIEL
Independent
Senior Mas
0:42:08
0
92
GARCÉS MENGUAL, PEP
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:42:13
1324
93
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:42:15
1323
94
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
Vet. D Mas
0:42:18
1322
95
DIAZ ARMENTA, ANDRES
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:42:20
1321
96
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
Vet. D Mas
0:42:25
1320
97
SOLER TORRES, JUANVI
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:42:32
1319
98
IVARS LÓPEZ, ANDREU
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:42:34
1318
99
PERLES MOLINES, FRAN
Independent
Vet. B Mas
0:42:34
1317
100
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:42:39
1316
101
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:42:41
1315
102
CLIMENT, VICENT
Independent
Senior Mas
0:42:50
0
103
SEGUÍ ARLANDIS, XAVI
C. E. Corriol X-Trem
Vet. B Mas
0:42:51
1314
104
LÓPEZ SANTOS , FERNANDO
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:42:51
1313
105
MOYA CARRIÓ , JUAN MANUEL
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. C Mas
0:42:53
0
106
SOLA FUERTES, DAVID
C. A. Guadassuar
Vet. C Mas
0:42:54
0
107
SALVA DIEGO, JAUME
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:42:58
1312
108
FOLQUÉS SANCHIS, CARLOS
Independent
Senior Mas
0:43:00
0
109
FERRANDO CARRIO, CARLOS
Independent
Vet. D Mas
0:43:00
0
110
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:43:02
1311
111
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
C. Esports Colau Runner´ s
Vet. C Mas
0:43:11
1310
112
MARTINEZ, JOSEP
C. D. l´ Espenta
Senior Mas
0:43:14
1309
113
DE KOK, SEBASTIAN
Independent
Vet. A Mas
0:43:15
0
114
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:43:16
1308
115
KONDRATIEV, VIACHESLAV
C. A. Triatló La Vila
Vet. B Mas
0:43:17
0
116
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. D Mas
0:43:17
1307
117
MARI FUNES, LORENZO
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:43:21
0
118
VALLES FORNET, VICTOR
C. Datilera Team
Vet. A Mas
0:43:21
1306
119
PASTOR ALEMANY, MARC
Independent
Senior Mas
0:43:23
1305
120
ESTRUCH MASCARELL, JORDI
Independent
Vet. C Mas
0:43:23
0
121
FULLANA, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:43:24
1304
122
SANTOS LOPEZ, FRANCISCO JAVIER
C. Gladiators Benidorm
Vet. A Mas
0:43:28
0
123
ROCHER CLIMENT, TONI
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:43:31
1303
124
BLAY LORENTE, ADRIAN
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:43:31
1302
125
COSTA ALBI, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:43:32
1301
126
CASELLES PEDRO, JOSE
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:43:35
1300
127
FLUXÀ FERRER , PERE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:43:43
1299
128
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. D Mas
0:43:46
1298
129
SAMPER MORATO, JOSE VICENTE
Independent
Vet. D Mas
0:43:47
0
130
ANDRÉS MILLET, QUICO
Independent
Senior Mas
0:43:48
1297
131
DIAS LOPES, ALBANO
Independent
Vet. B Mas
0:43:49
1296
132
PEREZ SOLER, EMILI
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:43:51
1295
133
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
C. Córrer Xeraco
Vet. C Mas
0:43:54
1294
134
FERRER MORENO, ALBERT
Independent
Senior Mas
0:43:55
1293
135
SAN CRISTÓBAL MILLET, VICTOR
Independent
Vet. B Mas
0:43:55
1292
136
SEGARRA JUAN, MANOLO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:43:57
1291
137
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
Vet. B Mas
0:43:57
1290
138
TORRES GONZÁLEZ , PABLO
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:44:00
1289
139
PEDRÓS MONFORT, PEPE
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:44:01
1288
140
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:44:01
1287
141
CATALÀ ROIG, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:44:04
1286
142
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:44:05
1285
143
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
C. A. Gata
Senior Mas
0:44:13
1284
144
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. D Mas
0:44:15
1283
145
GONZÁLEZ FONTANET, JUAN CARLOS
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:44:17
1282
146
SIFRE PONT, MARTÍ
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:44:17
1281
147
SÁNCHEZ PUIG, RUBEN
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:44:22
1280
148
PIERA SENDRA, FRAN
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. A Mas
0:44:24
0
149
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
Vet. G Mas
0:44:26
1279
150
BERNABE, JAVI
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. B Mas
0:44:27
1278
151
LLORET BLASCO, XIMO
Independent
Vet. C Mas
0:44:29
1277
152
BOU CASTELLÁ , CRISTOBAL
G. R. Real de Gandia
Vet. C Mas
0:44:31
1276
153
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:44:31
1275
154
HUET LLOPIS, TINO
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. C Mas
0:44:32
0
155
IVARS SALVA, ERNEST
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:44:35
1274
156
ALCARAZ LORENTE, JOSE
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:44:38
1273
157
CABRERA SEVILLA , PEDRO
Independent
Vet. B Mas
0:44:44
1272
158
GÓMEZ FERRO, OMAR
C. Multiesport Benitatxell
Vet. E Mas
0:44:47
1271
159
GILABERT MIÑANA, JAVIER
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. A Mas
0:44:50
1270
160
MILVAQUES BATALLER, QUINO
C. A. Safor - Teika
Vet. C Mas
0:45:01
0
161
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:45:01
1269
162
GILABERT AGUILAR, VICTOR
C. E. Corriol X-Trem
Vet. B Mas
0:45:19
0
163
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:45:19
1268
164
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
C. A. Xirimirunners
Vet. C Mas
0:45:22
1267
165
RAMOS CAMARENA, CARLOS
Independent
Senior Mas
0:45:23
0
166
RAMIS TERUEL, JORDI
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:45:26
1266
167
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
Vet. C Mas
0:45:27
1265
168
CERVERA GREGORI, TONI
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:45:29
1264
169
FERREYRA, CRISTIAN GASTON
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:45:30
1263
170
GONZÁLEZ BARBER, LUIS
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:45:34
1262
171
MARTI CLEMENTE, KEVIN
Real de Gandia C. F.
Senior Mas
0:45:36
1261
172
VALLÉS COSTA, CARLOS
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:45:37
1260
173
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:45:39
1259
174
LLOBELL FERRER, JOSÉ
C. Dénia Corre
Vet. E Mas
0:45:39
1258
175
ZADOWOZNIZ, GERMAN
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. C Mas
0:45:41
1257
176
IBÁÑEZ FERRER, WENCES
C. A. Guixa Esport
Vet. A Mas
0:45:44
1256
177
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:45:45
1255
178
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
Vet. G Mas
0:45:45
1254
179
SIGNES GRIMALT, ANDRES
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:45:46
1253
180
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:45:47
1252
181
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Independent
Senior Mas
0:45:47
1251
182
MENGUAL MARÍ, VICENT
G. R. Real de Gandia
Senior Mas
0:45:50
1250
183
MONFORT MULET, VICENTE
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:45:50
1249
184
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. F Mas
0:45:51
1248
185
REINA IBÁÑEZ, JAVIER
Independent
Vet. C Mas
0:46:03
1247
186
SISCAR PASTOR, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:46:07
1246
187
VICENS MARQUEZ, LUIS
Independent
Vet. E Mas
0:46:08
1245
188
VILLACAÑAS FUSTER, SANTIAGO
C. Tecnoesport Team
Senior Mas
0:46:09
1244
189
HERNÁNDEZ MONTES, ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:46:10
0
190
GARCÍA DE LA SERRANA PÉREZ, JULIAN
C. A. El Faro
Vet. E Mas
0:46:12
1243
191
MARTÍNEZ SÁNCHEZ , ANGEL
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:46:12
0
192
MORATÓ RAFET, ADRIAN
C. A. La Xara
Senior Mas
0:46:13
1242
193
CUELLO LLOBELL, FRAN
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:46:14
1241
194
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:46:17
1240
195
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:46:18
1239
196
ARABI, CURRO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:46:18
1238
197
SESE VIVES, JOSE VICENTE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:46:18
1237
198
FORNES SANCHIS, OSCAR
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:46:23
1236
199
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:46:23
1235
200
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:46:23
1234
201
MESTRE COMPANY, ESTEVE
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:46:25
1233
202
PALONÉS SESER, JUAN
Independent
Vet. A Mas
0:46:26
1232
203
BROGNIEZ MALONDA, SERGIO
Independent
Senior Mas
0:46:27
1231
204
GARCÍA CARMONA, JUAN BTA
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:46:30
1230
205
LLACER ANDRES, FERNANDO
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:46:39
1229
206
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:46:40
1228
207
SANVICTOR SOLER, MARC
Independent
Senior Mas
0:46:43
1227
208
BOURNE, JAMES
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:46:44
1226
209
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:46:44
1225
210
GARCÍA JIMÉNEZ, ANTONIO
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:46:51
1224
211
GRIMALT MARSAL, CARLOS
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:46:51
1223
212
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:46:52
1222
213
VALLÉS LLUCH, XIMO
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
0:46:56
1221
214
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
C. C. Camallaes
Vet. A Mas
0:46:56
1220
215
LÓPEZ GÁMEZ, RUBÉN
C. C. Nopucmes
Vet. B Mas
0:46:57
1219
216
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, DAVID
C. A. Benidorm
Senior Mas
0:46:59
1218
217
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:47:00
1217
218
CABRERA ESTRADA, JUAN
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:47:05
1216
219
PARADEDA FONTANET, MARC
C. A. Gynrunning Tonic Club
Senior Mas
0:47:05
1215
220
GRIMALT MOLL, DANI
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:47:05
1214
221
BARCELÓ RIOS, JAUME
C. A. Triatló La Vila
Vet. B Mas
0:47:06
1213
222
CERVERA TUR, TONI
C. A. Els Oliveros
Vet. E Mas
0:47:10
1212
223
TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:47:12
1211
224
GIMENO SALA, DAVID
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:47:13
0
225
MARTIN BANDIN, DIEGO
Independent
Vet. C Mas
0:47:22
0
226
MONZONIS IZNARDO, JOSE ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:47:24
0
227
RUIZ GARRIGUES, JORGE
Independent
Senior Mas
0:47:25
1210
228
MARTÍNEZ GINESTAR , JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:47:27
1209
229
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:47:28
1208
230
GARCÍA SANTACREU, JOSÉ FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:47:31
1207
231
PROSPER MARCO, JOSE DAVID
G. E. La Carena La Font
Senior Mas
0:47:33
1206
232
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
C. D. l´ Espenta
Vet. E Mas
0:47:35
1205
233
GONZALEZ MARTINEZ, IGNACIO
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:47:36
1204
234
SENDRA CARDONA, JORDI
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. B Mas
0:47:37
1203
235
IVARS BERTOMEU, JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:47:39
1202
236
ASENSI PICAZO, MIGUEL
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:47:39
1201
237
BLASCO, ESTEVE
Independent
Senior Mas
0:47:40
0
238
VILA ROIG, ROBERTO
Independent
Vet. E Mas
0:47:43
1200
239
MOLL MENGUAL, MANUEL
Independent
Vet. E Mas
0:47:43
0
240
CRUAÑES VALLE, ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:47:45
0
241
MARTÍN ARANDA , RAFAEL
C. Gladiators Benidorm
Vet. A Mas
0:48:03
0
242
PEIRÓ BLANCO, PEP
C. Triatló Gandia
Vet. D Mas
0:48:06
1199
243
CAMARENA, JOVI
C. Triesport Potries
Vet. C Mas
0:48:06
1198
244
PUIG MAS, XEXU
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:48:08
1197
245
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
Vet. F Mas
0:48:11
1196
246
CAUSI PEREZ, ANTONI
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:48:12
1195
247
PALAU PARISI, MELCHOR
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:48:14
1194
248
CLIMENT LLOBELL, DINO
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:48:14
1193
249
ARABI BALLESTER, KIKO
C. A. Gata
Vet. B Mas
0:48:16
1192
250
ESTRELA CATALA, MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:48:17
1191
251
ALEMANY MORERA, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:48:17
0
252
SEGARRA VALLÉS, DIEGO
Independent
Senior Mas
0:48:24
1190
253
GARCÍA MARI, TONI
C. A. Guixa Esport
Vet. B Mas
0:48:25
1189
254
TUDELA CASAS, JOSE
C. A. Publidom
Vet. D Mas
0:48:26
1188
255
PEREZ CARDENAS, RAFA
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:48:26
1187
256
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDUARDO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. A Mas
0:48:28
1186
257
GREGORI PEIRÓ, JUAN JESUS
C. A. Els Oliveros
Vet. B Mas
0:48:29
1185
258
FORNALI AGULLES, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:48:31
1184
259
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:48:31
1183
260
AVARGUES ARLANDIS, VICENT
Independent
Vet. B Mas
0:48:31
0
261
MORATÓ RAFET , KIKO
C. A. La Xara
Vet. B Mas
0:48:34
1182
262
FORT SANCHIS, PABLO
Independent
Vet. B Mas
0:48:35
1181
263
IVARS CARDONA, ALFREDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:48:38
1180
264
CATALA TORREGROSA, JOSEP
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:48:39
1179
265
GUIXOT LLOPIS, MAXIMO
Independent
Vet. E Mas
0:48:40
1178
266
ALBORCH MIRALLES, BENJAMIN
Independent
Vet. C Mas
0:48:41
1177
267
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
Senior Mas
0:48:47
1176
268
FUENTES MARTÍNEZ, TONI
C. Laser Ros Team
Vet. C Mas
0:48:49
1175
269
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
0:48:50
1174
270
GOMAR SANTAPAU , DANIEL
Independent
Vet. B Mas
0:48:51
1173
271
LÓPEZ MORENO, DANIEL
C. A. Altea
Vet. B Mas
0:48:52
1172
272
SESÉ GARCÍA, JOAQUÍN
C. A. Safor - Teika
Vet. E Mas
0:49:01
1171
273
MARTÍNEZ COSTA, GUSTAVO
Independent
Vet. B Mas
0:49:08
1170
274
DELDERFIELD, ANDY
C. Sole Mates
Vet. C Mas
0:49:10
1169
275
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ , FRAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:49:13
0
276
GARCIA ROSELLO, JOAN
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:49:16
1168
277
BUIGUES ANDRES, JUAN JOSE
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:49:18
1167
278
ESCRIVÀ COLOMAR, JOAN
C. C. Camallaes
Senior Mas
0:49:19
0
279
REQUENA RAMÍREZ , JAVI
C. C. Camallaes
Vet. B Mas
0:49:20
1166
280
SORIANO ESTORS, RAÚL
Independent
Vet. A Mas
0:49:26
0
281
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBEN
Independent
Vet. C Mas
0:49:27
1165
282
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
C. M. A. La Faixa
Vet. A Mas
0:49:31
1164
283
BADAR LAHMAMI, BADREDDINE
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:49:31
1163
284
PASTOR GOSP, VICENT
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:49:35
1162
285
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
C. D. l´ Espenta
Vet. C Mas
0:49:36
1161
286
SOLER, VICENTE
C. Triatló Gandia
Senior Mas
0:49:43
0
287
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
Independent
Vet. C Mas
0:49:43
1160
288
BATALOV, TOMMY
Independent
Senior Mas
0:49:45
0
289
FUSTER PEIRÓ, SALVADOR
Independent
Vet. B Mas
0:49:45
1159
290
BOLUFER CARDONA, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:49:45
1158
291
ALEMANY ESCRIVÀ , NANDO
Independent
Senior Mas
0:49:46
0
292
SANCHIS COMAS, CARLOS
Independent
Vet. A Mas
0:49:46
0
293
TORRES, VICTOR
Independent
Senior Mas
0:49:46
0
294
FERRANDIS RIPOLL, JUAN FRANCISCO
C. A. Bèrnia
Vet. B Mas
0:49:47
1157
295
DOMENECH GINESTAR, JUANGA
Independent
Vet. A Mas
0:49:47
0
296
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:49:49
1156
297
CLIMENT MONTANER, PAU
Independent
Vet. A Mas
0:49:50
1155
298
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:49:50
1154
299
DIEGO GARCIA, JORDI
Independent
Senior Mas
0:49:50
1153
300
AGULLÓ CARBONELL, JAVIER
Independent
Senior Mas
0:49:56
1152
301
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
C. A. Altea
Vet. E Mas
0:49:57
1151
302
MONFORT GRIMALT, JOSE JOAQUIN
C. Datilera Team
Vet. B Mas
0:49:59
1150
303
MOMPARLER MARZAL, FERNANDO
C. E. Raboses Rafelcofer
Vet. B Mas
0:49:59
1149
304
REDONDO CASTILLO, ALFONSO
Independent
Vet. C Mas
0:50:01
1148
305
MUÑOZ HINOJO, JAVIER
C. A. Cárnicas Serrano
Vet. D Mas
0:50:03
0
306
JUAN GOMEZ, JOAQUIN
C. Multiesport Benitatxell
Vet. D Mas
0:50:05
1147
307
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:50:07
1146
308
PRATO RONDÓN , WILDING DE JESÚS
Independent
Vet. C Mas
0:50:09
1145
309
CASTELLANO CUBILES, RAFA
C. A. Ondara
Vet. B Mas
0:50:13
1144
310
FURIO SANCHIS, CASIMIR
Real de Gandia C. F.
Vet. C Mas
0:50:15
0
311
LÓPEZ BARRERA, AITOR
Independent
Senior Mas
0:50:15
1143
312
SALORT SERRAT, PEDRO
Independent
Vet. C Mas
0:50:15
1142
313
JAÉN MUÑOZ, JOSE
Independent
Vet. E Mas
0:50:15
1141
314
PEREZ ALVADO, ANDREU
C. Corredors de Callosa
Vet. D Mas
0:50:16
1140
315
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:50:16
1139
316
REVELLES TUR, MIGUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:50:16
1138
317
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:50:16
1137
318
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
C. D. Satse Alicante
Vet. F Mas
0:50:18
1136
319
GARCÍA ESTEBAN, FRANK
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:50:23
0
320
FELDHAUS, NILS MALTE
Independent
Vet. A Mas
0:50:25
1135
321
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. D Mas
0:50:28
1134
322
MAHIQUES COSTA, TANO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:50:30
1133
323
SENDRA REIG, FERNANDO
Independent
Vet. D Mas
0:50:32
0
324
PALACIOS EXPÓSITO, MIGUEL ÁNGEL
C. A. El Faro
Senior Mas
0:50:36
1132
325
HERRERIAS SELLÉS, MANOLO
C. A. Altea
Vet. C Mas
0:50:40
1131
326
RAMÓN , RODRIGO
Independent
Vet. D Mas
0:50:40
0
327
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:50:40
1130
328
LOPEZ RUIZ, DAMIÁN
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
0:50:41
1129
329
SANTOS MANRIQUE, ANTONIO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:50:44
1128
330
RODRIGUEZ LOPÉZ, SERGIO
C. Multiesport Benitatxell
Senior Mas
0:50:46
1127
331
ESPASA MULET, JOSE
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:50:47
1126
332
FAR RIPOLL, PACO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:50:48
1125
333
CONTRERAS MESA, JESUS
Independent
Vet. D Mas
0:50:51
1124
334
MASCARELL CRESPO, ADRIAN
C. BTT Beniarjó
Senior Mas
0:50:54
1123
335
GUTIERREZ OLIVARES, JOSE LUIS
Independent
Vet. C Mas
0:50:55
1122
336
PONS PARRA, FERNANDO DAVID
Independent
Vet. D Mas
0:50:56
1121
337
NICOLÀS CATALÀ, PABLO
C. A. Ondara
Senior Mas
0:50:57
1120
338
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
C. A. iRun Calp
Vet. G Mas
0:50:57
1119
339
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:50:58
1118
340
DONDERIS SERRA, JAIME
C. A. La Xara
Vet. C Mas
0:51:00
1117
341
SOLBES FOLQUES, FERNANDO
Independent
Vet. C Mas
0:51:02
1116
342
REIG CATALA, PEDRO
Independent
Vet. B Mas
0:51:08
1115
343
MARTINEZ PARRA, ANTONIO
C. C. Camallaes
Vet. D Mas
0:51:08
0
344
PICKEL, MAXIMILIAN
Independent
Senior Mas
0:51:12
1114
345
VENGUT CARDONA, PABLO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:51:15
1113
346
MARTÍNEZ MARTI, ALEJANDRO
C. A. Cap i Cua
Senior Mas
0:51:21
1112
347
WOOD, ANDY
Independent
Vet. C Mas
0:51:21
1111
348
DUEÑAS POQUET, SERGIO
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:51:23
1110
349
BYRNE, JONATHAN
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:51:23
1109
350
MOLINA FUSTER, JOSE DAVID
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:51:27
1108
351
SIERRA VALLÉS, CARLOS
C. D. Kamikazes Gang
Senior Mas
0:51:27
1107
352
METOLA CATALÁ, JOSÉ M.
C. A. Safor - Teika
Vet. D Mas
0:51:28
1106
353
GINER PELLICER, DAVID
C. Amos Team
Vet. C Mas
0:51:29
1105
354
GARRIGÓS FEMENIA, DANIEL
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:51:32
1104
355
SENDRA LLIDÓ, VICENT
C. A. Els Oliveros
Vet. C Mas
0:51:36
1103
356
JORRO RAMON, JAVI
Independent
Vet. B Mas
0:51:36
0
357
SAAVEDRA AVIVAR, ALEJANDRO
Independent
Vet. A Mas
0:51:37
0
358
MOYA GARCIA, FRANCISCO JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:51:37
1102
359
PASTOR GOSP, RAUL
Independent
Vet. C Mas
0:51:39
1101
360
MORENO BORONAT, FRANCISCO
Independent
Senior Mas
0:51:39
0
361
LANCIS SAEZ, SALVADOR
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Vet. E Mas
0:51:40
1100
362
NARANJO BERENGUER, JACINTO
C. A. Benidorm
Vet. C Mas
0:51:42
1099
363
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:51:42
1098
364
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:51:42
1097
365
HERNÁN MADRID, JOSE ANTONIO
Independent
Vet. D Mas
0:51:44
1096
366
VILLAR ISAACH, HECTOR
Independent
Vet. C Mas
0:51:44
1095
367
MAS BOLUFER, JOSEP
Independent
Senior Mas
0:51:45
0
368
SASTRE MASANET, JOSEP
Independent
Senior Mas
0:51:46
1094
369
ESTRUCH GARCÍA, XAVIER
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
0:51:50
0
370
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:51:51
1093
371
FERNÁNDEZ MATEU , CÉSAR
C. A. La Valldigna
Vet. E Mas
0:51:52
0
372
ESCRIVÁ BALLESTER, SANTIAGO
C. A. Cap i Cua
Vet. B Mas
0:51:52
1092
373
GARCIA DE LA REINA JAÉN, JUAN ALBERTO
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:51:54
1091
374
CASELLES SIGNES, DIEGO
C. M. A. La Faixa
Senior Mas
0:51:57
1090
375
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO J.
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:51:58
1089
376
WOODALL, TONY
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
0:51:59
1088
377
GOODMAN, MARTIN
Independent
Senior Mas
0:51:59
1087
378
VIDAL BENAVENT, JAIME
Independent
Vet. A Mas
0:52:04
1086
379
ORTOLÁ OLLER, JOSÉ SANTIAGO
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:52:06
1085
380
VERA PAREDES, PABLO
C. A. Gynrunning Tonic Club
Vet. B Mas
0:52:08
1084
381
MOYA ALMAZAN, DAVID
Independent
Vet. B Mas
0:52:10
0
382
MELGAREJO MELGAREJO, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:52:16
1083
383
DOMENECH DONDERIS, JAUME
C. Dénia Corre
Vet. D Mas
0:52:17
1082
384
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOS
C. Multiesport Benitatxell
Vet. B Mas
0:52:21
1081
385
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
C. A. Calygat.com
Vet. F Mas
0:52:22
1080
386
FERNANDEZ OLIVER, JAVIER
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:52:24
1079
387
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSE
C. E. Quatre Gats Rotova
Vet. D Mas
0:52:24
1078
388
TORRENS MARTORELL, CRISTIAN
Independent
Senior Mas
0:52:25
0
389
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:52:29
1077
390
SASTRE SASTRE, ANGEL
Independent
Vet. G Mas
0:52:30
0
391
ESPINO LARA, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. C Mas
0:52:32
1076
392
MARÍ MONZÓ, JOAN
C. E. Raboses Rafelcofer
Senior Mas
0:52:34
0
393
CANO HIDALGO, JUAN ANTONIO
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:52:37
1075
394
CASTILLO MARTINEZ, JUAN MIGUEL
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
0:52:38
0
395
FERRER CHESA, SALVIO
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
0:52:38
1074
396
BISHOP, JONATHAN
C. A. Corremundos
Vet. E Mas
0:52:43
1073
397
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
Senior Mas
0:52:44
1072
398
ROBINSON, ANDREW
C. A. Publidom
Vet. A Mas
0:52:46
0
399
ROCHER MAYOR, VICTOR
Independent
Vet. B Mas
0:52:47
1071
400
CLAY, OLIVER
Independent
Senior Mas
0:52:50
1070
401
MANZANO ROMERO, MANOLO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. D Mas
0:52:52
1069
402
CHESA FERRER, JUAN MATEO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:53:00
1068
403
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
G. E. Llops Villalonga
Vet. E Mas
0:53:03
0
404
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. B Mas
0:53:08
1067
405
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
C. A. iRun Calp
Vet. C Mas
0:53:08
1066
406
FONT SERRAT, JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:53:09
1065
407
PUIGCERVER DEVESA, ALONSO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:53:13
1064
408
BLAY BLAY, DAVID
Independent
Senior Mas
0:53:15
0
409
PEREZ MORA, ADRIAN
Independent
Vet. C Mas
0:53:15
1063
410
RAMALHO COSTA SERRA, CLÁUDIO MANUEL
Run Deal EU
Vet. A Mas
0:53:16
0
411
HOLLOSI, GABOR
Independent
Vet. D Mas
0:53:18
1062
412
RIBAS GASENT, DAVID
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:53:19
1061
413
POMAR LANZUELA, DOMINGO
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:53:20
1060
414
ALAYA TARRAZONA, JAVIER
G. R. Real de Gandia
Vet. A Mas
0:53:20
1059
415
SANCHEZ BAÑULS, CELIO
Independent
Vet. B Mas
0:53:21
1058
416
SOLER ALEMANY, ALFONSO
Independent
Vet. A Mas
0:53:29
0
417
SASTRE SENDRA, NANDO
Independent
Vet. A Mas
0:53:31
0
418
MARTINEZ IVORRA, ERNESTO MIGUEL
C. A. A to trapo
Vet. D Mas
0:53:33
1057
419
REIG ROIG, FRANCISCO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:53:38
1056
420
BALLESTER TAVERNER , AMADEO
C. A. Publidom
Vet. C Mas
0:53:39
1055
421
ASPAS HIGÓN, CARLOS
Independent
Vet. C Mas
0:53:41
1054
422
PEDRO SALVA, BATI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:53:42
1053
423
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
0:53:43
1052
424
DEVESA SUCH, VICENT
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:53:44
1051
425
MALLOL I GARCIA, SERGI
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:53:45
1050
426
REQUENA AREVLO, DAVID
C. A. El Faro
Vet. C Mas
0:53:45
1049
427
TORRES ALBI, FRANCISCO JESUS
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. C Mas
0:53:46
1048
428
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
Independent
Vet. G Mas
0:53:47
1047
429
FRESNEDA ARMELL, DAVID
C. Multiesport Marina Alta
Vet. C Mas
0:53:48
1046
430
CERVERA PERLES, JAVIER
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. B Mas
0:53:51
1045
431
NAVAS RIBES, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:53:56
1044
432
NOTARIO BROX, JOSE ALBERTO
Independent
Vet. B Mas
0:53:56
1043
433
MORA MARTÍNEZ , CARLOS
C. A. El Faro
Vet. B Mas
0:53:57
1042
434
BAYDAL CRESP, FRANCISCO JOSÉ
Independent
Vet. E Mas
0:53:59
0
435
LLACER CARRIO , JAIME
Independent
Vet. C Mas
0:53:59
1041
436
PEIRO MÁRQUEZ, ÁNGEL
Independent
Vet. E Mas
0:54:01
1040
437
SANTOS FERRER, PABLO
C. Ntgas Sports Team
Senior Mas
0:54:01
1039
438
MIRALLES VELA, ENRIQUE ANGEL
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:54:02
1038
439
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:54:04
1037
440
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
C. A. Corremundos
Vet. D Mas
0:54:05
1036
441
CALABUIG MIRALLES, JUAN CARLOS
Independent
Vet. A Mas
0:54:10
0
442
JUTZI, NIKO
C. Beer Runners Xabia
Vet. B Mas
0:54:14
1035
443
BOIX SÁNCHEZ, IVAN
Independent
Vet. B Mas
0:54:20
1034
444
PLA SANCHIS, SALVA
C. A. Publidom
Vet. F Mas
0:54:21
1033
445
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIER
Independent
Vet. D Mas
0:54:25
1032
446
MONTIEL MIRA, VICTORIANO MANUEL
C. A. El Faro
Vet. C Mas
0:54:26
0
447
COWARD, IAN
Independent
Vet. G Mas
0:54:27
1031
448
LLIDO LLORET, VICTOR
Independent
Vet. A Mas
0:54:33
0
449
LLIDO LLORET, CRISTIAN
Independent
Vet. A Mas
0:54:33
0
450
POLLE SALIAS, RICHARD
C. Multiesport Benitatxell
Vet. E Mas
0:54:39
1030
451
GINER MUÑOZ, SEBASTIÀ
Independent
Vet. F Mas
0:54:41
0
452
HIDALGO PASCUAL, JAIME
Independent
Vet. B Mas
0:54:49
1029
453
VENDRELL PALACIOS, ABELARD
Independent
Vet. F Mas
0:54:50
1028
454
FRAU AGUILAR, SALVADOR
Independent
Vet. D Mas
0:54:51
0
455
POVEDA HARO, ANGEL
C. A. La Xara
Vet. F Mas
0:54:54
1027
456
LLIDÒ MILLET, JOAQUIN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
0:54:56
1026
457
BREQUE, ROBERT
Independent
Vet. F Mas
0:54:57
1025
458
ALEMANY BALAGUER , CESAR
Independent
Vet. D Mas
0:54:59
1024
459
DONET DONET, RAFA
G. R. Real de Gandia
Vet. E Mas
0:55:00
1023
460
MONGE PERALES, ANTONIO
C. A. Altea
Vet. F Mas
0:55:03
1022
461
SESÉ PART, JOSE
Independent
Vet. B Mas
0:55:06
1021
462
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIO
Independent
Vet. F Mas
0:55:11
1020
463
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
Independent
Vet. E Mas
0:55:19
1019
464
JUST FUSTER, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:55:26
1018
465
ERN BLANCO, SIMON
C. A. Ondara
Senior Mas
0:55:33
1017
466
RIBES GARCIA, RUBEN
Independent
Vet. A Mas
0:55:34
1016
467
SIGNES DIEGO, JAUME ANTONI
C. A. Gata
Vet. D Mas
0:55:37
1015
468
HINNS, KEVIN
Independent
Vet. E Mas
0:55:40
0
469
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
0:55:40
1014
470
MARTÍNEZ SENDRA, ANTONIO
Independent
Senior Mas
0:55:43
1013
471
COSTA FORNES, JAUME
C. A. Cametes
Vet. C Mas
0:55:45
1012
472
CARDONA PEDRO, ALBERTO
C. A. Gata
Senior Mas
0:55:48
1011
473
PASTOR MASCARELL, JORDI
Independent
Senior Mas
0:55:51
0
474
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:55:52
1010
475
LLEDÓ MENGUAL, GUILLERMO
G. Condol Denia
Vet. E Mas
0:55:55
1009
476
GINER MAS, PEPE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:55:56
1008
477
FERRER BISQUERT, BLAI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. F Mas
0:56:04
1007
478
GINER ORTOLÀ, PERE
Independent
Vet. B Mas
0:56:05
1006
479
ROMERO I BERTÓ , ALFONS
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. D Mas
0:56:09
1005
480
MARTI FABREGAT, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:56:12
1004
481
MUÑOZ HERREROS, DAVID
C. Bernardos Trotters
Vet. B Mas
0:56:13
1003
482
GONZÁLEZ IVARS, MIQUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. C Mas
0:56:14
1002
483
ORTIZ SERIZOLA, GUSTAVO
C. de Rem Marina de Dénia
Vet. D Mas
0:56:23
1001
484
MEZQUIDA I CANDEL, JAUME
C. de Rem Marina de Dénia
Vet. E Mas
0:56:24
1000
485
MONTEJO CARPINTERO, MANUEL
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
0:56:25
999
486
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
Independent
Vet. G Mas
0:56:25
998
487
ALVAREZ LOPEZ, MANUEL
C. Beer Runners Xabia
Vet. C Mas
0:56:26
997
488
LARA PONS, RAÜL
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:56:29
996
489
MARCUS, ALEX
Independent
Vet. A Mas
0:56:34
995
490
DEVESA, OSCAR
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
0:56:36
994
491
REDONDO PASTOR , SERGIO
Independent
Vet. A Mas
0:56:37
0
492
ESCRIVÁ PONS, ALBERTO
G. E. La Carena La Font
Vet. E Mas
0:56:42
993
493
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIA
C. A. Cap i Cua
Vet. E Mas
0:56:48
992
494
MAS MAS, JOSE PEDRO
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
0:56:48
991
495
GILABERT RIERA, PEDRO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:56:50
990
496
PALMA MARTÍN, JUAN
Independent
Vet. F Mas
0:56:51
989
497
ARQUES CORTÉS, TONI
C. A. El Faro
Vet. D Mas
0:56:56
988
498
GILABERT MORELL, JUAN
Independent
Vet. D Mas
0:56:56
0
499
FEMENIA PERET, JUAN FRANCISCO
Independent
Vet. C Mas
0:56:56
987
500
LLORET MORELL, FERRAN
Independent
Senior Mas
0:56:57
986
501
PÉREZ ESTRUCH, IVÁN
C. Córrer El Garbí
Vet. B Mas
0:56:57
985
502
ESCORTELL OLIVER, JOSÉ FRANCISCO
C. Dénia Corre
Vet. A Mas
0:56:58
984
503
FUSTER FUSTER, VICENT
G. E. La Carena La Font
Vet. D Mas
0:57:00
983
504
STAUB, SANDRO
C. Beer Runners Xabia
Vet. A Mas
0:57:01
982
505
SASTRE TORRES, PEPE
Independent
Vet. D Mas
0:57:02
981
506
GRAU SAPENA, FERNANDO
C. Amos Team
Vet. B Mas
0:57:06
980
507
MULET SOLER, JOSEP
C. A. Gata
Vet. E Mas
0:57:08
979
508
GARCIA AIS, RUBEN
C. A. Corremundos
Senior Mas
0:57:10
978
509
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FRANCISCO
C. Multiesport Benitatxell
Vet. C Mas
0:57:11
977
510
VENGUT CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
0:57:15
976
511
MAÑÓ FERRI, SERGIO
C. Córrer El Garbí
Vet. A Mas
0:57:20
975
512
VELLÓ BERTOMEU, JOSE EMILIO
C. Córrer El Garbí
Vet. D Mas
0:57:20
974
513
BARBERÁ IBIZA, FRAN
C. A. Els Oliveros
Senior Mas
0:57:24
973
514
BISQUERT CARDONA , JOSE MARIA
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:57:28
972
515
ARBONA MUÑOZ, YAYE
C. A. Nexo Team
Vet. C Mas
0:57:29
971
516
VALLA MARTÍ, EMILIO
C. A. Nexo Team
Vet. E Mas
0:57:29
970
517
BAÑO BAS, JUAN JOSE
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:57:30
969
518
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
C. A. Cametes
Vet. E Mas
0:57:32
968
519
PAGADOR MARTIN, JOSE MANUEL
Independent
Senior Mas
0:57:37
967
520
CASERTA TELECHEA , VICTOR
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
0:57:40
966
521
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. C Mas
0:57:45
965
522
SORIANO BOSMA, JAIME
Independent
Vet. C Mas
0:57:47
964
523
MESAS CASTAÑO, MANOLO
C. A. Ondara
Vet. E Mas
0:57:54
963
524
ANDRES GUILLEM, JUAN
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. D Mas
0:57:55
962
525
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , SALVADOR
C. A. Benidorm
Vet. G Mas
0:57:55
961
526
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBEN
C. A. Ondara
Vet. C Mas
0:58:02
960
527
RODRIGUEZ MARTINEZ, DAVID
Independent
Senior Mas
0:58:08
0
528
FORNALI AGULLES, PEDRO VICENTE
C. Dénia Corre
Vet. C Mas
0:58:10
959
529
TENORIO CARRASCO, PEDRO
C. A. Nexo Team
Vet. D Mas
0:58:18
958
530
CORTES PLANA, JOSE JUAN
C. Corredors de Callosa
Vet. C Mas
0:58:20
957
531
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
Independent
Vet. F Mas
0:58:22
956
532
PUIGCERVER I PONS, JORDI
C. Corredors de Callosa
Vet. E Mas
0:58:25
955
533
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
C. A. Altea
Vet. G Mas
0:58:38
954
534
FERRANDO BERNAT, LUIS
C. Córrer La Llebre - Simat
Vet. E Mas
0:58:39
953
535
ALBI VALLÉS , RAÜL
Independent
Senior Mas
0:58:40
0
536
SERRAT SANTAMARÍA, FERNANDO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
0:58:40
952
537
FORNES ERN, HECTOR
Independent
Vet. A Mas
0:58:43
951
538
SIGNES SOLER, SERGIO
C. A. Gata
Vet. A Mas
0:58:48
950
539
ESTRUGO TOMAS, ADRIAN
C. A. Cametes
Vet. A Mas
0:58:52
949
540
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
Independent
Vet. A Mas
0:58:52
948
541
FERRER COSTA, JAIME
C. A. Cametes
Vet. B Mas
0:58:53
947
542
GONZÁLEZ LÓPEZ, NAHUEL
Independent
Senior Mas
0:58:56
0
543
GASCON SIMON, GUILLERMO
C. Ginestar Atletisme Benissa
Senior Mas
0:58:59
0
544
CÍVICO JURADO , MANUEL
Independent
Vet. D Mas
0:59:06
946
545
JUAN VILLANUEVA, LUIS
Independent
Vet. A Mas
0:59:15
0
546
MARTI ESPINOS, SANTI
C. A. Corremundos
Vet. B Mas
0:59:18
945
547
ROIG SIREROL, ENRIQUE
C. A. Ondara
Vet. D Mas
0:59:22
944
548
ANTON, CARLOS
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. D Mas
0:59:24
943
549
PAYA RIBES, JOSE ALEJANDRO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
0:59:26
942
550
BALLESTER GIMENEZ, JUANJO
Independent
Vet. C Mas
0:59:27
941
551
BUTLER, BRIAN PAUL
C. A. Corremundos
Vet. F Mas
0:59:29
940
552
CABANILLES VALLS, MARCOS
Independent
Vet. D Mas
0:59:32
939
553
SERRANO RODRIGUEZ, FRANCISCO JESUS
C. A. iRun Calp
Vet. D Mas
0:59:37
938
554
FERNÁNDEZ SANZ, AARON
Independent
Vet. B Mas
0:59:41
937
555
BAS MORAGUES, TONI
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. E Mas
0:59:45
936
556
CARDONA CARDONA , JOSE
C. Beer Runners Xabia
Vet. E Mas
0:59:45
935
557
THEISS, ROBERT
C. A. Runners for Beer
Vet. A Mas
0:59:50
934
558
STOCKER, PAUL
Independent
Vet. F Mas
0:59:55
933
559
RODRIGUEZ MAÑAS, JOSÉ
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
1:00:01
932
560
PEIRO FERNÁNDEZ , NATXO
C. Triatló Gandia
Vet. B Mas
1:00:03
0
561
PÉREZ GARCIA, JOSE
C. A. Benidorm
Vet. B Mas
1:00:08
931
562
JUAN MARTINEZ, JOSE PASCUAL
C. A. Benidorm
Vet. E Mas
1:00:09
930
563
PONS PUCHOL, PEP
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
1:00:10
929
564
TORRE DE MIGUEL, FELIPE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
1:00:10
928
565
PEREIRO RAMOS, SAMUEL
Independent
Vet. A Mas
1:00:11
927
566
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
G. E. La Carena La Font
Vet. B Mas
1:00:13
926
567
GIL ROSELL, JOSÉ RICARDO
C. A. Cap i Cua
Vet. C Mas
1:00:16
0
568
GIL CASTILLO, JOSE JAVIER
C. Piragüisme Denia
Vet. G Mas
1:00:21
925
569
FRENCH, ED
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. G Mas
1:00:26
924
570
FERRER PORTILLO, AMBROSIO
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:00:35
923
571
DIAZ DALMAU, PABLO
C. A. Corremundos
Vet. A Mas
1:00:38
0
572
MARTOS MARTÍN, DAVID
C. Dénia Corre
Vet. B Mas
1:00:42
922
573
PORTES HERNANDES, CARLOS
Independent
Vet. A Mas
1:00:46
0
574
ESCRIVA CANET, JUAN
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
1:00:50
921
575
ALVADO MOLL, XAVIER
C. A. Altea
Senior Mas
1:00:52
920
576
REYES RUIZ , MANUEL
Independent
Vet. G Mas
1:00:52
919
577
RAMIS AGULLES, VICENT
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. D Mas
1:01:00
918
578
MUT ALMIÑANA, JOSE ANTONIO
C. A. Ondara
Vet. D Mas
1:01:00
917
579
MOLIO TUR, GAUDENCIO
Independent
Vet. A Mas
1:01:09
916
580
CAMINO RUBIO, PABLO
G. Condol Denia
Vet. G Mas
1:01:16
915
581
BALLESTER RIERA, ALBERTO J.
C. A. Cametes
Vet. C Mas
1:01:18
914
582
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Independent
Vet. D Mas
1:01:29
913
583
VIVO ROMERO, JOSE MARIA
Independent
Vet. F Mas
1:01:41
912
584
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
C. A. Ondara
Vet. A Mas
1:01:44
911
585
CARPI SESE, JOSE MIGUEL
C. Dénia Corre
Vet. F Mas
1:01:48
910
586
BAÑULS PEDRO, JOSÉ ANTONIO
C. Dénia Corre
Vet. G Mas
1:01:48
909
587
SASTRE BAY, VICENT X
Independent
Vet. C Mas
1:01:59
0
588
MARTÍNEZ ESTRUCH, RAÚL
C. A. Publidom
Vet. C Mas
1:01:59
908
589
PUIGCERVER GARCÍA, JOSÉ RAMÓN
C. Excursionista Pedreguer
Vet. G Mas
1:02:01
907
590
JANEIRO BATISTA, MARCELINO JOSÉ
Run Deal EU
Vet. C Mas
1:02:02
0
591
GARCIA RODENAS, FRANCISCO
C. A. Publidom
Vet. F Mas
1:02:04
906
592
TORRES, EVARISTO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. B Mas
1:02:05
905
593
GOSALBES DIAZ, LUIS
Independent
Vet. G Mas
1:02:09
904
594
BISQUERT PERELLO, SERGI
Independent
Senior Mas
1:02:21
903
595
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
Independent
Vet. E Mas
1:02:23
902
596
ALAGARDA PONCE, JOSE
C. A. iRun Calp
Vet. E Mas
1:02:26
901
597
GARCIA RUBIO, ANTONIO
C. A. Cametes
Vet. D Mas
1:02:28
900
598
SENDRA, ISMA
Independent
Vet. C Mas
1:02:39
899
599
SENDRA ESPLUGUES, CARLOS
Independent
Vet. B Mas
1:02:43
0
600
ALENTADO GALINDO, JOSE CARLOS
Independent
Vet. B Mas
1:02:44
0
601
CASAS SENDRA, JOSE
C. Datilera Team
Vet. C Mas
1:02:44
898
602
DAUDER MASCARELL, JOSÉ LUIS
C. Tenis Gandia
Vet. C Mas
1:02:48
0
603
NTEMIAN, ILIAS
Run Deal EU
Vet. A Mas
1:02:52
0
604
FORNES MORERA, JOSE JAVIER
C. A. Sense Pressa El Verger
Vet. C Mas
1:02:53
897
605
MANEA MANEA, ANDI
Independent
Senior Mas
1:02:54
896
606
RODRIGUEZ VALDERRAMA, JOSE
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. F Mas
1:02:54
895
607
FERRER CANTO, JOSE JOAQUIN
Independent
Vet. C Mas
1:02:56
894
608
MENGUAL SIGNES, TOMAS
C. A. Gata
Vet. G Mas
1:03:13
893
609
CABRERA CARRIO, PEDRO JOSE
C. A. Cametes
Vet. D Mas
1:03:14
892
610
CABRERA CABRERA, VICENT
C. Ginestar Atletisme Benissa
Vet. E Mas
1:03:15
891
611
GIL ÁLVAREZ , JAVIER
Independent
Vet. D Mas
1:03:18
890
612
DAVIU PELLICER, SALVADOR
C. A. Xeresa
Vet. C Mas
1:03:20
889
613
GIL BAUTISTA , KIKE
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. E Mas
1:03:23
888
614
ESCRIHUELA CORELLA, JORDI
Independent
Vet. C Mas
1:03:30
887
615
CRISÓSTOMO SAPENA, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. A Mas
1:03:33
886
616
VIVES FORNES, FRANCISCO
C. A. Cametes
Vet. C Mas
1:03:46
885
617
FERRANDO PASTOR, GABI
C. A. Cametes
Vet. C Mas
1:04:18
884
618
JUAN MOLINA, RICARDO
C. Beer Runners Xabia
Vet. D Mas
1:04:40
883
619
ALEMANY MUÑOZ, MANOLO
Independent
Vet. G Mas
1:04:40
882
620
RUIZ I COSTA, ANTONIO
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. B Mas
1:04:43
881
621
DOMINGUEZ VELAURE, BLAS
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
Vet. C Mas
1:04:47
880
622
DE VASCONCELLOS, MARCELO
G. Condol Denia
Vet. D Mas
1:04:52
879
623
DONET MAHIQUES, JOSE
Independent
Vet. F Mas
1:04:52
878
624
CHESA FERRER, JOAN FIDEL
C. Orba Multiesport
Vet. C Mas
1:04:56
877
625
MASANET SERRANO, VICENTE
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
1:05:04
876
626
SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIER
C. Ntgas Sports Team
Vet. E Mas
1:05:06
875
627
MONSONIS VALLES , NOEL
Independent
Senior Mas
1:05:13
0
628
GEA ESCRIVA, J.EVARISTO
Independent
Vet. C Mas
1:05:32
0
629
POQUET LEON, FRANCISCO
Independent
Vet. F Mas
1:05:47
874
630
CORTES MARTINEZ, SERAFI
C. A. Altea
Vet. G Mas
1:05:58
873
631
LIZCANO SÀEZ, XIMO
C. Córrer a Gust Bellreguard
Vet. C Mas
1:06:04
872
632
PÉREZ GARCÍA, ANGEL
C. E. Dorsal 19 Pego
Vet. E Mas
1:06:36
871
633
SELMA GRANADOS, MARCO
C. A. Corremundos
Vet. C Mas
1:06:38
870
634
BAÑÓ BELDA, FERRAN
C. A. Cap i Cua
Vet. G Mas
1:07:50
869
635
ALEDO CARRASCOSA, KIKE
C. Il·lusió i avant Dénia
Vet. D Mas
1:08:03
868
636
SAVALL FAJARDO, ANTONIO
C. A. S. F. Runners
Vet. B Mas
1:08:04
867
637
TSOMIDIS, GEORGIOS
Run Deal EU
Vet. A Mas
1:08:47
0
638
PEREZ BAÑULS, LUIS
C. Córrer El Garbí
Vet. G Mas
1:09:08
866
639
BURNY , ALAIN
Independent
Vet. G Mas
1:09:08
0
640
IVARS FLORES, JOSE
Independent
Vet. G Mas
1:09:44
865
641
MORENO CATALÀ, MIGUEL
C. A. Ondara
Vet. D Mas
1:09:47
864
642
LLUESA GIRONÉS, VICENTE JUAN
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:09:51
863
643
CLIMENT BAÑULS, SALVADOR
G. E. La Carena La Font
Vet. C Mas
1:09:51
862
644
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
C. Datilera Team
Vet. B Mas
1:10:43
861
645
CAMBRILS SISCAR, JOSE
C. Datilera Team
Vet. C Mas
1:10:44
860
646
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMON
C. A. Miramar Fent Cames
Vet. E Mas
1:10:45
859
647
NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIER
C. A. Gandia - Alpesa
Vet. D Mas
1:10:45
858
648
MARTÍ TORRES, SERGI
C. Datilera Team
Vet. B Mas
1:10:45
857
649
PASTOR CERVERA, MANUEL
C. A. Xe Espereu-me
Vet. G Mas
1:10:57
856
650
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
C. A. Benidorm
Vet. F Mas
1:11:02
855
651
RIBES CUELLO, MARIO
Independent
Vet. C Mas
1:11:32
854
652
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOY
Independent
Vet. B Mas
1:12:06
0
653
MIRALLES OLIVER, MARCOS
C. Orba Multiesport
Vet. E Mas
1:12:31
853
654
ALLEN, JOHN
C. A. Costa Blanca Striders
Vet. G Mas
1:12:40
852
655
FORNÉS TORRES, FRANCISCO JAVIER
C. Orba Multiesport
Vet. B Mas
1:13:15
851
656
CARDONA GONZALEZ, CIPRIA
C. A. La Rabosa
Vet. D Mas
1:13:23
850
657
PELLICER I GARCÍA, SALVADOR
C. C. Camallaes
Vet. F Mas
1:14:00
849
658
YAGO GARRIGUES, CARLOS
C. A. La Rabosa
Vet. E Mas
1:14:01
848
659
CELIK, BATUHAN
Run Deal EU
Senior Mas
1:14:24
0
660
SAHIN, EFEHAN
Run Deal EU
Senior Mas
1:15:28
0
661
PÉREZ MARCOS, JUAN JOSÉ
Independent
Vet. A Mas
1:16:18
847
662
MARTÍNEZ LANDETE, RAFAEL
C. Beer Runners Xabia
Vet. D Mas
1:16:31
846
663
GASPAR ACAMER, JOSE ANGEL
Independent
Vet. C Mas
1:16:39
845
664
MORENO GARCIA, VALERIANO
C. Team One Diabetes
Vet. G Mas
1:17:15
0
665
MONZO HUERTA, CHRISTIAN
C. A. Llebeig Xàbia
Vet. D Mas
1:18:00
844
666
SANTIAGO FRAU, CHRISTIAN
Independent
Senior Mas
1:19:16
0
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves