Som Esport
Circuit a peu Marina AltaCLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES 24è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA
CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES
Actualitzada 23/05/2022 - 10:00 h *
* Resultats provisionals. Pendents de modificació per les possibles infraccions de Teulada, Dénia, Pego, Pedreguer i Jesús Pobre.


Consultar infraccions



10 proves disputades. Puntuen els 8 millors resultats de cada participant.
Cronometratge www.somesport.com
76 participants puntuen


Categoria Senior Fem

Posició
Nom
Punts Totals
Proves
Punts
Xàbia
Punts
Calp
Punts
Gata
Punts
El Verger
Punts
P. Nou
Punts
Teulada
Punts
Dénia
Punts
Pego
Punts
Pedreg.
Punts
JPobre.
1
VÉLEZ TABORGA, XIMENA
C. A. Publidom
11170
10
1394
1396
1397
1397
1395
1394
1395
1397
1396
1397
2
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
C. A. Publidom
11164
9
1399
1398
1400
0
1397
1397
1396
1383
1390
1387
3
MARTÍ MOSCARDÓ, LAURA
Independent
11150
10
1381
1388
1389
1389
1391
1393
1394
1398
1397
1399
4
SELLENS PEREZ, ANGELA
G. E. La Carena La Font
11138
8
1391
1392
1394
1395
1389
0
0
1393
1389
1395
5
CALABUIG PASTOR, LAIA
Independent
11119
8
1390
0
1388
1392
1385
1391
0
1394
1391
1388
6
MONFORT SART, CRISTINA
C. A. Llebeig Xàbia
11116
9
1380
1390
1390
1391
1387
0
1388
1391
1387
1392
7
GONZALEZ DURAN, ANA
C. A. Llebeig Xàbia
11077
10
1385
1389
1385
1381
1377
1378
1385
1380
1383
1389
8
COCA MALAGON, ESTEFANIA
C. A. iRun Calp
11046
8
1375
0
1381
1376
1382
0
1383
1387
1381
1381
9
PEIRO MONZO, FATIMA
G. E. La Carena La Font
11037
8
1370
1385
1380
1379
0
1381
1382
1384
1376
0
10
COLOM PONS, AIDA
Independent
11005
8
1360
0
1371
1375
0
1371
1381
1385
1378
1384
11
GINER, LOURDES
Independent
10974
8
1359
0
1367
1372
1374
0
1373
1378
1371
1380
12
JUAN ESTRADA, MARIA
C. A. Benidorm
10956
9
1349
1374
1366
1370
1368
1372
1366
1374
1366
0
13
SANTANDREU MOLL, AMALIA
C. Ntgas Sports Team
10954
8
0
1377
1364
1369
1367
1365
0
1371
1362
1379
14
VAN MAASAKKERS, CARMEN
Independent
10910
8
1348
1375
1358
1365
1366
1363
1363
0
0
1372
15
ABAD APARISI, ANDREA
C. A. Publidom
9796
7
1400
0
0
0
1399
1399
1399
1399
1400
1400
16
ET TABAA, HANAN
C. A. iRun Calp
9790
7
1398
1400
1399
1399
1398
1398
0
0
1398
0
17
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
C. A. Llebeig Xàbia
9762
7
1396
0
1391
1396
1392
1395
0
0
1394
1398
18
ROMANS ESCRIVA, MIREIA
Independent
9742
7
1388
0
1392
1394
0
1388
1392
0
1392
1396
19
SICILIA MULET, TERESA
C. Dénia Corre
9734
7
1387
1391
0
1388
1386
0
1393
1396
1393
0
20
ESPASA SENDRA, CLAUDIA
C. Multiesport Benitatxell
9696
7
1379
1387
1386
1385
0
0
1387
0
1382
1390
21
BISQUERT RIBES, ANA
C. A. Llebeig Xàbia
9686
7
1354
0
1387
1393
1383
1390
1391
0
1388
0
22
SELLENS PEREZ, ESTER
G. E. La Carena La Font
9642
7
1367
1386
0
0
1372
1380
1379
0
1375
1383
23
RODRÍGUEZ GARCÍA, NOELIA
Independent
9575
7
1350
0
0
1371
1371
1373
1370
1375
1365
0
24
SERRA MONTOYA, CARLA
C. A. Gandia - Alpesa
9565
7
1361
0
1362
0
1364
1370
1367
1373
1368
0
25
MULET PEDRO, ANNA
C. A. Gata
9547
7
1352
0
1363
1367
0
1364
1360
1370
0
1371
26
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
C. A. Publidom
8399
6
0
0
0
1400
1400
1400
1400
1400
1399
0
27
PEREZ, BEATRIZ
C. A. Gandia - Alpesa
8384
6
1397
1399
1398
0
1396
1396
1398
0
0
0
28
MARTIN HURTADO, ELISABET
C. A. Publidom
8363
6
1393
1393
0
1398
1390
1392
1397
0
0
0
29
PIERA BORDES, MARTA
C. E. Dorsal 19 Pego
8311
6
0
1380
1378
0
0
0
1386
1390
1386
1391
30
CASELLES, PAULA
Independent
8298
6
1378
1381
1379
1386
0
1385
0
1389
0
0
31
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
C. A. Gata
8292
6
0
0
0
1383
1381
0
1384
1386
1385
1373
32
MALONDA ROSELLÓ, ROSANA
C. A. Corremundos
8241
6
1364
1379
0
0
1369
1383
0
1377
1369
0
33
ESCRIVÀ SERVER, MIREIA
Independent
8241
6
1373
0
1373
1368
0
1374
1372
1381
0
0
34
GARCIA GARCIA, MIRIAM
C. A. Cametes
8190
6
1357
0
1359
0
0
1366
1368
0
1364
1376
35
MULET SOLER, ROSARIO
C. A. Gata
6971
5
1395
1397
1396
0
1388
0
0
0
1395
0
36
GOMEZ FERRER, MARINA
C. Multiesport Benitatxell
6933
5
0
0
1382
1387
1380
0
1390
0
0
1394
37
FERRER CABRERA, RAQUEL
Independent
6931
5
1382
0
0
0
1384
1389
0
1392
1384
0
38
FERNÁNDEZ JUAN, DAVINIA
C. A. Llebeig Xàbia
6916
5
1377
0
0
1380
0
1382
1389
1388
0
0
39
DALMAU ALVAREZ, Mª TERESA
C. A. Corremundos
6915
5
1386
0
0
1382
1378
1384
0
0
0
1385
40
NOGUERA DURÀ, VICTÒRIA
Independent
6881
5
1374
0
0
0
0
1377
1377
1379
1374
0
41
BERTOMEU ALEMANY, ANDREA
C. A. Corremundos
6876
5
1363
0
1374
0
1376
1386
0
0
1377
0
42
SANCHIS FUSTER, ARANTXA
C. E. Raboses Rafelcofer
6873
5
1368
0
0
1374
1375
1376
1380
0
0
0
43
CAYON SANCHIZ, ANDREA
Independent
6860
5
1369
0
1372
1378
0
0
1371
0
1370
0
44
SIREROL ROVIRA, PAULA
Independent
6840
5
1358
0
1369
0
0
1367
1369
0
0
1377
45
ARMENGOL MIRALLES, ANDREA
Independent
6811
5
1347
0
0
0
1365
0
1362
0
1363
1374
46
VALOR SEGURA, MARIONA
C. Dénia Corre
5577
4
0
0
1395
0
1394
0
0
1395
0
1393
47
LLOBELL RIBERO, MARIA
C. Ondara Tri-Esport
5537
4
1383
0
1383
1384
0
1387
0
0
0
0
48
NAVARRETE HERRERO, NAGORE
C. A. Publidom
5530
4
0
1383
0
0
0
1379
0
1382
0
1386
49
MAS MASANET, PAULA
Independent
5501
4
0
1382
1375
0
1370
0
1374
0
0
0
50
SAVALL VIVES, MAR
Independent
5492
4
1372
0
1370
0
0
1375
1375
0
0
0
51
ROCHER CLIMENT, BELEN
C. E. Raboses Rafelcofer
5480
4
1366
0
0
0
0
0
0
1372
1367
1375
52
EINSLE, CARMEN
Independent
5472
4
1365
0
1365
0
1373
1369
0
0
0
0
53
MORENO, VALERIA
C. A. Safor - Teika
4179
3
1392
1394
0
0
1393
0
0
0
0
0
54
TOMÀS CARRIÓ, SANDRA
C. A. Cametes
4140
3
1384
0
0
0
0
0
1378
0
0
1378
55
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOA
C. A. Sense Pressa El Verger
4135
3
0
0
1376
0
1379
0
0
0
1380
0
56
IVANKIV, IRYNA
Independent
4132
3
1371
1384
0
1377
0
0
0
0
0
0
57
SANCHIS FLUIXÀ, MARIA
C. Orba Multiesport
4107
3
1362
0
0
1373
0
0
0
0
1372
0
58
DURAN MORELL, ALBA
C. A. Ondara
4080
3
0
0
1356
0
1363
0
1361
0
0
0
59
SALORT ORPI, GLORIA
Independent
4071
3
1345
0
0
1364
1362
0
0
0
0
0
60
OLÓNDRIZ ROSIQUE, CLARA
Independent
4067
3
1346
0
1355
1366
0
0
0
0
0
0
61
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
C. A. Nexo Team
2788
2
0
1395
1393
0
0
0
0
0
0
0
62
MUT, LOURDES
Independent
2779
2
1389
0
0
1390
0
0
0
0
0
0
63
SISCAR BORDES, JÚLIA
C. E. Dorsal 19 Pego
2761
2
0
0
0
0
0
0
0
0
1379
1382
64
MARQUÉS ALFARO, MARTA
Independent
2753
2
0
0
1377
0
0
0
1376
0
0
0
65
SOS CASTELL, ANA
C. Dénia Corre
2744
2
0
0
1368
0
0
0
0
1376
0
0
66
CALERO BLASCO, MARTA
Independent
2741
2
0
1376
0
0
0
0
1365
0
0
0
67
STILES, GABRIELLA
G. E. La Carena La Font
2732
2
0
0
0
0
0
1368
1364
0
0
0
68
MONFORT RIBES, ALBA
Independent
2729
2
1351
1378
0
0
0
0
0
0
0
0
69
MATA GUTIÉRREZ , NEREA
C. A. Llebeig Xàbia
2716
2
1356
0
1360
0
0
0
0
0
0
0
70
RIBES SALVADOR, ROSANA
C. Multiesport Benitatxell
2710
2
1353
0
1357
0
0
0
0
0
0
0
71
MORENO ORTEGA , LAURA
C. A. Publidom
1384
1
0
0
1384
0
0
0
0
0
0
0
72
FERRER CANTÓ, LUCÍA
Independent
1376
1
1376
0
0
0
0
0
0
0
0
0
73
MONSERRAT REUS, KIKA
C. A. Bèrnia
1373
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1373
0
74
ROSELLÓ BALAGUER, LARA
C. Córrer Xeraco
1361
1
0
0
1361
0
0
0
0
0
0
0
75
MENGUAL ESCRIVÁ, MARTA
Independent
1355
1
1355
0
0
0
0
0
0
0
0
0
76
PÉREZ IVARS, MARIA DEL MAR
Independent
1344
1
1344
0
0
0
0
0
0
0
0
0


Circuit a peu Marina Alta