Som Esport
Volta a peu a Dénia 2022

LLISTAT D' INSCRITS EN LA VOLTA A PEU DÉNIA 2022

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 23 d'abril

XIQUETS
De 15:30 h. a 17:00 h.
ADULTS
De 16:30 h. a 18:00 h.

Lloc: Zona de Meta
ENTREGA DE DORSALES
Dia 23 de abril

NIÑOS
De 15:30 h. a 17:00 h.
ADULTOS
De 16:30 h. a 18:00 h.

Lugar: Zona de Meta


446 participants inscrits
Nom Categoria Club
ABRALDES GARCÍA DE LA REINA, UXÍABarrufets FemIndependent
ABRIL MARTINEZ, VICENTVet. B MasC. A. Rickysporteam Alzira
AGULLÓ RICHART, VICENTSenior MasC. A. Soca-Run
AILSA KIM, ROSSVet. E FemC. A. Costa Blanca Striders
AMIL BARBEITO , NOAPre-Benjami­ FemIndependent
ANDRADES BAÑULS, EVA G.Vet. C FemIndependent
ANGLADA LAPSHINA, MISHELPre-Benjami­ FemC. Fundación Theodora
ANGLADA ORENGO, GERMANVet. C MasC. Fundación Theodora
APARISI TORRELL, MANEL Aleví MasIndependent
ATTARI GÓMEZ , OMARBarrufet MasIndependent
BAEZA CARDONA, LÉOAleví MasC. A. Dianium
BAEZA CARDONA, YURIPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BARATO BONILLA, NEIZAN Barrufet MasIndependent
BARBA RAMOS, JORGE Vet. A MasIndependent
BARBER MENGUAL, JUAN IGNACIOVet. C MasIndependent
BARBIER, ANNE-LISESenior FemIndependent
BARRENECHEA ENRILE, CELIAAleví­ FemIndependent
BATAILLE, SABINE Vet. C FemIndependent
BATALLER PALMER, ANGELAVet. A FemIndependent
BATALOV, TOMMY Senior MasIndependent
BELDA DORIA, RAFAVet. A MasIndependent
BERENGUER LANE, DAMIÁN Vet. A MasIndependent
BERENGUER MARÍ, JUANRASenior MasIndependent
BOLUDA MARCO, IRISBarrufets FemIndependent
BONET ASCÓ, AINASenior FemG. R. Real de Gandia
BONET GIMENEZ, JORDIAleví MasC. A. Cames Llargues Picanya
BONET GIMENEZ, SOFIACadet FemC. A. Cames Llargues Picanya
BONO, SALVAVet. B MasIndependent
BOOTH, SOPHIESenior FemIndependent
BORDES RIBERA, CARMEN MERCEDESVet. B FemC. C. Camallaes
BUCHÉ, DANIELAVet. A FemIndependent
BUIGUES BERTOMEU , MARIABarrufets FemC. A. Bèrnia
BUIGUES GARCIA, JOAN Infantil MasC. A. Dianium
BURGUERA SAVALL, JAVIERVet. C MasIndependent
BURNY, ALAINVet. G MasIndependent
BUSTAMANTE CABRERA, MARCELO Vet. E MasIndependent
CABRERA LÓPEZ, CARLOSSenior MasC. D. Kamikazes Gang
CADENA GONZÁLEZ , THIAGOPre-Benjami­ MasIndependent
CAMARASA VIVES , GISELABarrufets FemC. Dénia Corre
CAMARENA GRACIA, CARLOSVet. A MasC. Triatló Gandia
CAMBRA FEMENIA, BRUNOBenjamí MasC. A. Dianium
CAMBRA FEMENIA, IRENEPre-Benjami­ FemIndependent
CAMILLERI CARBONELL, CARMENVet. D FemC. A. Alcoi
CAMPOS ALBORS , PABLO Vet. C MasC. A. Altea
CÁRDENAS, HUGOBenjamí MasIndependent
CARDONA, PEDRO VICENTEVet. C MasIndependent
CARPI TAMAYO, ADRIÁNSenior MasIndependent
CARRIÓ GARCÉS, ALICIASenior FemIndependent
CASTELLS DE LA ASUNCIÓN , JOAQUINSenior MasIndependent
CATALA HERNANDEZ, MIGUEL ANGELVet. C MasIndependent
CAUDELI MARTÍNEZ , DANIELSenior MasC. D. Restaurante El Quijote
CAURÍN LATORRE, MIQUEL Senior MasC. A. Vilamarxant
CESPEDES JARO, LIDIA Aleví­ FemC. A. Dianium
CHESA CERVERA, DÍDACAleví MasC. Orba Multiesport
CHESA CERVERA, ORIOLInfantil MasC. Orba Multiesport
CHOLBI SELLES, JOSEMIVet. B MasC. A. Llebeig Xàbia
CLARKE, LUISAVet. E FemIndependent
CLIMENT ESTEVEZ, MELANIABarrufets FemIndependent
CLIMENT MOMPO, JOSEPVet. B MasIndependent
CODOÑER AMADOR, MARCPre-Benjami­ MasIndependent
CODOÑER DELHOM, VICENTVet. C MasC. D. R. Running Team
COLOMA FERRER, PACOVet. E MasC. A. Gata
COMPANY BERNIA, VICENTVet. B Mas- Independent
COMPANY CHINESTA, LUIS Vet. A MasIndependent
CONTRERAS VIVAS, CONCHINVet. E FemC. Ntgas Sports Team
CONTRÍ TORRÓ, ISABELASenior FemC. Dénia Corre
CORTES COMPANY, SONIA Senior FemIndependent
COSTA MONTALVÁ, SONIAVet. C FemC. Diana Bisquert Personal Trainer
CÓZAR I SELLÉS, AITANABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO AMENGUAL, AUBAAleví­ FemIndependent
CRESPO AMENGUAL, CLARAPre-Benjami­ FemIndependent
CRESPO CORTÉS, MARIAVet. C FemIndependent
CRESPO RAMÓN, ALICIAVet. A FemIndependent
CRISOSTOMO QUINTERO, JUANVet. C MasIndependent
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANVet. B MasIndependent
CUENCA ROSELLÓ, ENRIQUEVet. A MasC. Racers Legion Alicante
CUERDA FAUS, JUANJO Vet. C MasG. R. Real de Gandia
CUEVAS CARDONA, LORENASenior FemC. A. Safor - Teika
DE CABO BLASCO, JUAN CARLOSVet. D MasC. A. A to trapo
DE LA CALLE FUENTES, FERNANDOVet. A Mas- Independent
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior MasC. Entrena Benissa
DE LOS SANTOS RAMOS , DAVIDSenior MasC. A. Dianium
DELGADO ALCAZAR, ALEXPre-Benjami­ MasC. A. La Rabosa
DELGADO RODRÍGUEZ, PABLOSenior MasIndependent
DELGADO SERER, IVANInfantil MasC. A. Dianium
DELGADO SERER, SAULCadet MasC. A. Dianium
DEVESA BUIGUES, KIKEAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
DI GINOSA, FABIOVet. B Mas- Independent
DIAZ ESTRUCH, CRISTIANSenior MasIndependent
DOLGOVAS, ANDRIUSVet. A MasC.Top Team Cycling
DOLGOVIENE, VIDAVet. B FemC.Top Team Cycling
DOMÉNECH GARCIA, ENRIQUETA Vet. G FemIndependent
DOMENECH GINESTAR, JUANGAVet. A MasIndependent
DOMENECH MAGLIOCCHI, LEONARDOAleví MasIndependent
DOMENECH MAGLIOCCHI, SARA Pre-Benjami­ FemIndependent
DONDERIS MARTÍNEZ, MIQUELPre-Benjami­ MasIndependent
DONDERIS NOGUERA, MARBarrufets FemIndependent
DUFTER, MARCEL PASCALSenior MasIndependent
DURÁ FRAU, GONZALOVet. B MasC. A. Gynrunning Tonic Club
DURÁ ROMANY, PABLOBarrufet MasC. A. Gynrunning Tonic Club
EBERT SALDAÑA, ERIKBenjamí MasC. A. Dianium
EBERT SALDAÑA, GRETA Benjamí­ FemIndependent
ELKINGTON, TRINAVet. D MasIndependent
ELLIS, IANVet. D MasC. A. Costa Blanca Striders
ENGUIX BATALLER, CLARASenior FemC. E. Dorsal 19 Pego
ENGUIX MARTINEZ, DAVIDVet. A MasIndependent
ENGUIX MARTINEZ, RUBENSenior MasIndependent
ESCUDERO MARQUÉS , ÀNGELS Vet. E FemIndependent
ESPASA I ALCAÑIZ, PERE JOANVet. B MasIndependent
ESPEJO VALENCIA, JAVIERVet. B MasDelta Valencia C. A.
ESTAÑ BERNA , NOELIA Vet. A FemIndependent
ESTEBAN BLAY, RICARDOVet. C MasC. A. Safor - Teika
ESTEBAN VALERO, PAULA Cadet FemIndependent
ESTEBAN VALERO, SERGIPre-Benjami­ MasIndependent
ESTRELA MIRALLES , ENZO Benjamí MasC. Dénia Corre
ESTRUCH GREGORI, GERARDOSenior MasC. Triatló Benirredrà
ESTRUCH VERCHER, IVÁNVet. B MasC. Triatló Gandia
ESTRUGO SENDRA, HÉCTORVet. C MasC. Guardamar Runners
EXPOSITOFORT, MATILDEVet. B FemC. A. Paiporta
FALQUET TORRES, ANTONIOVet. E MasIndependent
FAR MARTINEAU, VÍCTORSenior MasIndependent
FELIS BOLUFER , JAVIER Vet. E MasIndependent
FEMENIA MARTINEZ, MARCBarrufet MasIndependent
FERNÁNDEZ BERENGUER, MIGUELVet. B MasC. Bull Runners
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOYVet. B MasIndependent
FERNÁNDEZ GARCIA, JAVIERVet. C Mas- Independent
FERNANDEZ GARCIA, MIGUELVet. A MasC. Triatló Gandia
FERNANDEZ GUERRERO, OSCAR RAULVet. C MasIndependent
FERNANDEZ MONTESINOS, JOSÉ ANTONIO Vet. C MasC. D. Restaurante El Quijote
FERNANDEZ ORTIZ , JOSE LUÍS Vet. A MasC. Syncrosfera
FERNÁNDEZ VINAGRE , IRENE Cadet FemC. A. Dianium
FERRAIRÓ ESCRIVÁ , DAVID Vet. E MasC. A. Safor - Teika
FERRANDO, SERGIO Vet. C MasC. Córrer El Garbí
FERRER BALAGUER, JAVIERVet. A MasC. Guardamar Runners
FERRER PEIRO , MANUELVet. E MasIndependent
FIGUERES SECO DE HERRERA, SAMUELVet. A MasIndependent
FONT BOSCH, MAYRASenior FemIndependent
FORNALI BOUCHERON, HUGOAleví MasC. Dénia Corre
FORNÉS BERTOMEU, ÀNGELA Barrufets FemIndependent
FORNÉS CATALÁ, LARAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
FORNES GONZALEZ, ISABELVet. C FemIndependent
FORNÉS MOLL, JÚLIAPre-Benjami­ FemC. A. Publidom
FORNÉS MOLL, MARTÍBarrufet MasC. A. Publidom
FORNES PEREZ , BRUNO Barrufet MasIndependent
FORNÉS SATORRES, GEMMAVet. A FemIndependent
FRANQUEZA ALLER, ALBABenjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
FRANQUEZA ALLER, MARTINAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
FRASQUET GISBERT, CAROLINAVet. B FemC. C. Camallaes
FUERTES GARRIGUES, ANNAPre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FULLANA PADILLA, DANIEL Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GALCERÁ JORNET, EMILIOVet. A MasIndependent
GALSTYAN KELEJYAN , MARINA Benjamí­ FemIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, STELLAInfantil FemIndependent
GANDIA RUIZ, RAFAVet. F MasC. Guardamar Runners
GARCÈS FRANCÈS, ERNESTPre-Benjami­ MasC. A. Bèrnia
GARCIA ARROYO , ROSASenior FemIndependent
GARCÍA BORDERIA, CARLOSSenior MasIndependent
GARCÍA CHILLON, GEMA Vet. B FemIndependent
GARCÍA DE LA REINA, RAÚLVet. C MasIndependent
GARCIA GORRITA, TOMÀSSenior MasC. A. Publidom
GARCÍA PÉREZ, RAULSenior MasIndependent
GARCIA PERUGA, MARCEL. LÍVet. D MasC. A. Edeta Llíria
GARCÍA PINO, RAÚLVet. C MasIndependent
GARCIA REVERT, JAVIERVet. A MasC. A. TPT Ontinyent
GARCÍA SANCHO, GABRIELSenior MasIndependent
GARCIA VIDAL, JOSERRAVet. E MasIndependent
GARRIGOS BARBERÁ , CAROL Pre-Benjami­ FemC. A. Publidom
GASCÓ JULIO, MARTAVet. C FemIndependent
GASCON SIMON, GUILLERMOSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GAYÁ ROSELLÓ, ALEXVet. B MasC. A. Llebeig Xàbia
GEA ESCRIVA, JOSÉ EVARISTOVet. C MasIndependent
GIBBS, CATHERINEVet. G FemC. A. Costa Blanca Striders
GIL MATELLAN, AITANA Barrufets FemIndependent
GILABERT, MARIASenior FemIndependent
GILABERT GOMIS, JOSEVet. B MasC. Esports Colau Runner´ s
GILABERT PEDRAZA, NICOBarrufet MasC. Esports Colau Runner´ s
GIMÉNEZ GINER, PAULASenior FemC. Dénia Corre
GIMENO SALA, DAVIDVet. B MasC. A. Bèrnia
GOMAR MARI, AARONCadet MasG. E. La Carena La Font
GÓMEZ MORA, JUAN MANUEL Vet. C MasC. Córrer El Garbí
GÓMEZ MORANT, JOSÉ MANUEL Vet. B MasC. Amos Team
GOMIS FORNÉS, CARLAInfantil FemC. A. Dianium
GONZÁLEZ ASENSIO, RAMÓN Senior MasC. Diana Bisquert Personal Trainer
GONZÁLEZ BÁSCONES, DANIELVet. A MasIndependent
GONZÁLEZ BLANCO, RUBÉNBarrufet MasIndependent
GONZÁLEZ FERRANDO, ÀLVARVet. A MasIndependent
GOSP LAMBIEZ, CYNTHIACadet FemC. A. La Rabosa
GOSWELL , NICOLA Vet. B FemIndependent
GOTTSCHLICH , FABIANSenior MasIndependent
GREGORI BERTOMEU, ISABELVet. A FemC. A. Gandia - Alpesa
GRIMALT MARTÍN, RAISSABarrufets FemC. A. Gynrunning Tonic Club
GUTIÉRREZ GONZÁLEZ , LUCABenjamí MasIndependent
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIOVet. B MasIndependent
GUTIÉRREZ RUBIO, LOLABarrufets FemIndependent
HERNANDEZ COLOMER, BERNARDOVet. A MasIndependent
HMATA HMATA , HAYATVet. B FemG. R. Real de Gandia
HUERTA RIBES, JAVIERVet. B MasIndependent
IÑIGUEZ SANTIAGO, MARI CARMENSenior FemIndependent
IPPOLITOVA, EVANGELINAAleví­ FemC. A. Dianium
IVARS, FRANCISCOVet. D MasIndependent
IVARS GINER, FRANCISCOVet. G MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS PEÑA, JOELBarrufet MasC. A. La Xara
IVARS VIDAL, JESSICASenior FemIndependent
IVORRA PERLES , JUDITHPre-Benjami­ FemC. A. iRun Calp
JARO LANGUIDEY , NILA Vet. B FemIndependent
JIMÉNEZ MARTÍNEZ, ROMEUBarrufet MasIndependent
JOC, ADRIÁNSenior MasIndependent
JOC, AMALIA IOANABarrufets FemIndependent
JOC, EMILIASenior FemIndependent
JORDA BONELL, JOSE JUANVet. E MasIndependent
JORDA FERRI, FIDELSenior MasIndependent
JORDÁ HUNTER, STEWARTSenior MasIndependent
JORDA MARTÍNEZ, TANIASenior FemIndependent
JORRO RAMON, JAVIVet. B MasIndependent
JUAN VILLANUEVA, CLARASenior FemIndependent
JUAN VILLANUEVA, LUISVet. A MasIndependent
JULIÀ KEROMNES , CANDICEVet. A FemIndependent
KASZUBA, MARIANELAVet. C FemIndependent
KELEJYAN MOLDOVAN, DAVID Barrufet MasIndependent
KELEJYAN MOLDOVAN, EDGARBenjamí MasIndependent
KIPPES, STEPHANVet. C MasIndependent
KUMMEL, GEORGIVet. B Mas- Independent
LERMA , HUGOAleví MasC. A. Dianium
LIMONTA, DANIELEVet. A MasIndependent
LINARES , DUNIA Senior FemC. Triatló Gandia
LLADOSA LADIOS , NEUSAleví­ FemC. A. Dianium
LLIN MINGUEZ, SALVADOR Vet. A MasIndependent
LLOBELL TEJADA, JOSE VICENTEVet. C MasIndependent
LLORENS TIO, BORJASenior MasC. Esports Colau Runner´ s
LONGEON , BENOITSenior MasIndependent
LONGEON, PIERRE-YVES Vet. F MasIndependent
LÓPEZ, EVAVet. F FemIndependent
LOPEZ, PATRICIASenior FemIndependent
LÓPEZ BERROCAL, ARITZ Barrufet MasC. A. iRun Calp
LÓPEZ DEVESA, CLAUDIA Benjamí­ FemIndependent
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVet. D MasIndependent
LOPEZ PUIG, ANDREUBenjamí MasIndependent
LOPEZ PUIG, REBECACadet FemIndependent
LOPEZ SERRANO, ALBERTOSenior MasC. Dénia Corre
LOPEZ TOMAS, ERICSenior MasC. A. Bèlgida
LOPEZ VALENCIANO, ALEJANDROSenior MasC. Resistentia T3
LORCY, BERNARDVet. G MasIndependent
LUCENA BARTUAL, MOISÉS Senior MasIndependent
LUJAN MONERRI, MERIELCadet FemC. A. La Rabosa
LUJÁN PÉREZ , SEGUVet. F FemIndependent
MALONDA GARCIA, AINHOAVet. B FemC. Triatló Gandia
MANCHA VALENCIA , JONATHAN Senior MasC. Entrena Benissa
MANZANERA MARTÍNEZ , ALEJANDRO JOSESenior MasIndependent
MARCO CARRETERO, SERGIOSenior MasC. Triatló Gandia
MARCO RUMBAU, DANIELVet. B MasC. Tritons Albalat
MARI FUNES, LORENZOVet. A MasC. E. Dorsal 19 Pego
MARÍ MONZÓ, JOAN Senior MasC. E. Raboses Rafelcofer
MARÍN HERMOSO, VÍCTOR Vet. C MasC. D. R. Running Team
MARÍN PAREDES, VICTORSenior MasC. D. R. Running Team
MARTÍ PONS, DIANA MARIA Vet. D FemIndependent
MARTÍ SIGNES, CARLAPre-Benjami­ FemC. Datilera Team
MARTIN, AZUCENAVet. E FemC. Ntgas Sports Team
MARTÍN GÓMEZ, ALBAPre-Benjami­ FemC. A. iRun Calp
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSEVet. C MasC. A. Xeresa
MARTÍNEZ BLANQUER, CRISTINAVet. B FemC. Diana Bisquert Personal Trainer
MARTÍNEZ CORTÉS, ANNA Aleví­ FemIndependent
MARTÍNEZ GALDON, CARLOSVet. B MasC. A. San Pedro
MARTINEZ GAZQUEZ, JOSEVet. D MasIndependent
MARTINEZ IVARS, AMAIABenjamí­ FemE. M. A. Benissa
MARTÍNEZ MARTÍNEZ , ALBAAleví­ FemIndependent
MARTÍNEZ MARTÍNEZ , DANIELBenjamí MasIndependent
MARTINEZ PARRA, ANTONIOVet. D MasC. C. Camallaes
MARTÍNEZ RUOFF , JOEL Pre-Benjami­ MasIndependent
MARTÍNEZ SÁNCHEZ , ANGELVet. D Mas- Independent
MARTINEZ SAVALL, SARAInfantil FemIndependent
MASANET PARDO, EFRENInfantil MasE. Atletisme Pedreguer
MATEO IBIZA, OSCARVet. B MasC. A. Miramar Fent Cames
MATEO TORRES, GERARDBarrufet MasC. A. Miramar Fent Cames
MATEO TORRES, LAIAPre-Benjami­ FemC. A. Miramar Fent Cames
MBAYE MBAYE, MOHAMEDSenior MasIndependent
MENGUAL ROMAN, CESC Pre-Benjami­ MasC. A. Dianium
MESTRE MARTÍNEZ, SALVADORVet. C MasIndependent
MESTRE SASTRE, ROGERBarrufet MasIndependent
MEZQUIDA PLAZA, PEDROCadet MasC. A. Dianium
MILLET MORATAL, MATEOVet. D MasIndependent
MILVAQUES BATALLER, QUINOVet. C MasC. A. Safor - Teika
MIRALLES IBIZA, MARTA Pre-Benjami­ FemIndependent
MIRALLES ROMAGUERA, ROSAVet. B FemC. Triatló Gandia
MIRALLES ROMAGUERA, SANTI Vet. B MasC. Triatló Gandia
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTEVet. C MasC. A. Safor - Teika
MOLINA MUÑOZ, MARCOSBenjamí MasIndependent
MOLINA PÉREZ , MARTÍN Pre-Benjami­ MasIndependent
MOLLÁ NAVALON, SERGIOVet. C MasC. A. Laponia
MOMPARLER PUIGCERVER, ALEXPre-Benjami­ MasC. E. Raboses Rafelcofer
MONSONIS VALLES, NOELSenior MasIndependent
MONTALVÀ FURIÓ, DAVIDVet. B MasC. Green Power S. T.
MONTALVÀ PÉREZ, ANDREU Pre-Benjami­ MasC. Green Power S. T.
MONTALVÀ PÉREZ, GUILLEM Benjamí MasG. R. Real de Gandia
MONTEJANO RICART, PABLOAleví MasC. A. Dianium
MONTERO GONZÁLEZ , IKER Benjamí MasC. A. Dianium
MONTERO GONZÁLEZ , MARÍA Benjamí­ FemC. A. Dianium
MORA GARCÍA, ANASenior FemC. A. Publidom
MORAGUES BUIGUES, JOAN VICENTVet. C MasIndependent
MORANT MARTINEZ, ANTONIOVet. B MasC. D. Restaurante El Quijote
MORATAL, DAVIDVet. C MasIndependent
MORENO GONZÁLEZ, DANIELSenior MasC. Bull Runners
MORENO LAINEZ, JULIOVet. E MasC. Ntgas Sports Team
MORENO REUS , JORDIPre-Benjami­ MasIndependent
MOSTAZO RIOS, ALBERTOVet. C MasIndependent
MUD VALERO, SANTIVet. A MasIndependent
MUELLER, AGNIESZKAVet. C FemC. A. iRun Calp
MUÑOZ CARDONA, XAVIPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDROVet. D MasC. Triatló Gandia
NARANJO RUBIO, GERARDOVet. B MasIndependent
NAVARRO GONZÁLEZ, PAULASenior FemIndependent
OLMIER CABRERA, PEPE Senior MasC. Bfit Denia
ORTIZ MUÑOZ, JOSE EUGENIOVet. C Mas- Independent
ORTOLA MENGUAL, PASCUAL Vet. C MasIndependent
OTERO SOBCRUK, CHRISTIANVet. A MasIndependent
PAJARÓN MORERA, DANIELSenior MasC. C. Camallaes
PALAO VAÑO, JUAN ANTONIO Vet. B MasIndependent
PALOP, BLANCASenior FemIndependent
PARRA URIBE, SANDRASenior FemC. Resistentia T3
PASCUAL COLOMER, CARLOSVet. A MasC. Triatló Gandia
PAVÍA MUT, JUANJOVet. B Mas- Independent
PEDRÓS MULET, PEPEPre-Benjami­ MasC. A. Gata
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDIVet. B MasIndependent
PELLICER QUINTANA, AIRAMPre-Benjami­ MasC. A. Gandia - Alpesa
PEREA PEIRO, SAIDASenior FemC. C. Camallaes
PERETÓ MOLL, ALBASenior FemIndependent
PEREZ GISBERT, LUISVet. B MasC. Orba Multiesport
PÉREZ MIRÓ , JORDI Benjamí MasC. A. Dianium
PÉREZ MIRÓ , RICARD Infantil MasC. A. Dianium
PÉREZ SIMO, LORENAVet. B FemC. Bull Runners
PERIS CONTRERAS, ADRIÁNVet. A MasC. Triatlón Arena Alicante
PERRETTI, GABRIELAVet. C FemC. Dénia Corre
PLA BELDA, VICENTE LUISVet. A MasC. D. Satse Alicante
PLA TORRES, ALAN Barrufet MasIndependent
PLAJA SAN LORENZO, ANTONIOVet. A MasIndependent
PONS DIEGO, IRISInfantil FemIndependent
PONS REGALADO , JOELPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PRATO, ANYERBER Pre-Benjami­ MasIndependent
PRATO UTRERA, JOSÉ ALFREDO Pre-Benjami­ MasIndependent
PRATO UTRERA, NAIARA VALENTINA Pre-Benjami­ FemIndependent
PUIG ROBLEDO, JOSÉ FCOVet. B MasIndependent
PUIGCERVER PÉREZ, ANNASenior FemIndependent
PUIGCERVER PIERA, AINHOA Aleví­ FemC. Bernardos Trotters
RAFET PASTOR, MANELPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
RAMIREZ CABO, LUCÍA Senior FemC. Triatló Gandia
RAMIREZ VELEZ, EUGENIOVet. E MasIndependent
RAMÓN, RODRIGO Vet. D MasIndependent
RAMON TORAN , CAROLINA Senior FemC. A. Rickysporteam Alzira
RAMOS CUBILLO, HUGOSenior MasC. Unión Atletica Coslada
RANEDO, FAUSVet. G MasIndependent
RECHE UJAQUE , FRANCISCO Vet. E MasC. A. Benidorm
REIG PRIETO, PRESENVet. C FemC. Diana Bisquert Personal Trainer
REIG SUCH, DANIELAleví MasC. A. Dianium
REIG SUCH, MARTINAAleví­ FemC. A. Dianium
REQUEJO PASTOR, INESPre-Benjami­ FemIndependent
RIBERA BARBER, JOSEPVet. B MasIndependent
RIBES SAPENA , PAUPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
RIPOLL ENGUIX, IVANAVet. A FemG. Córrer Almoines
ROBLES OLIVER, FERNANDOVet. C MasG. R. Real de Gandia
RODRIGUEZ, LEONELSenior MasIndependent
RODRÍGUEZ PICHARDO, YDELISEVet. B FemIndependent
ROMERO ALBUIXECH , TONIVet. B MasG. Córrer Almoines
ROMERO PUERTA, ÁNGELVet. C MasIndependent
RONDA IBIZA, EMILIOVet. A MasC. E. Dorsal 19 Pego
ROSELLO ESCRIVÁ, PACOVet. A MasIndependent
RUIZ CARDONA, MARCInfantil MasIndependent
RUIZ GARCIA , JUAN CARLOSVet. B MasC. Bull Runners
RUIZ PASCUAL, DAVID JESÚSAleví MasIndependent
SALA FERRER, CARMENVet. E FemC. E. Dorsal 19 Pego
SALA MONCHO, SERGISenior MasC. D. Kamikazes Gang
SALANOVA CARDONA, DAVIDPre-Benjami­ MasIndependent
SALINAS GASPAR, JOSÉ MARÍAVet. B MasIndependent
SALINAS GOMEZ, MARCOSSenior MasIndependent
SALINAS POROKU, RAFAEL ADEBAYOBarrufet MasIndependent
SALINAS POROKU, SANTIAGO OLUWAFEMI Pre-Benjami­ MasC. Córrer El Garbí
SAN EVARISTO SALA, MANUVet. A MasIndependent
SÁNCHEZ, JESÚSVet. A MasIndependent
SÁNCHEZ, SALVAVet. A MasC. A. Soca-Run
SÁNCHEZ CARBONELL, ARACELIVet. C FemC. A. Soca-Run
SÁNCHEZ GARCÍA, PAUBarrufet MasC. Bernardos Trotters
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA , MIKELVet. B MasC. Triatló Benirredrà
SANGIL CASADO , ALEX Infantil MasIndependent
SANGIL CASADO , MARCOS Infantil MasIndependent
SANGROS GOMEZ, ANDREUInfantil MasC. A. La Rabosa
SANGROS GOMEZ, CARLESBenjamí MasC. A. La Rabosa
SANTANA SERRA, JAIME MANUEL Vet. C MasC. Dénia Corre
SANTIANA PASTRANO, VEROVet. B FemC. A. Runners Montemar
SANTOS CUENCA, MÓNICAVet. A FemIndependent
SAVALL MARTÍ, MIREIAPre-Benjami­ FemC. A. S. F. Runners
SEGARRA TORRES, ENZOPre-Benjami­ MasIndependent
SEGUÍ LÓPEZ , NATÀLIA Infantil FemC. A. Dianium
SELLÉS PERLES, JOSEVet. C MasIndependent
SEMPERE TORRES, PAULASenior FemC. A. Publidom
SENDRA ALEMANY, VÍCTORSenior MasIndependent
SENDRA FRANQUEZA, PASCUALVet. F MasIndependent
SENDRA GÓMEZ , LLUÍS Pre-Benjami­ MasC. Bernardos Trotters
SERNA CEPEDA, JOSÉ MARÍA Vet. D Mas- Independent
SERRANO, EDUARDOVet. B MasIndependent
SERRANO CARRASCO , ABRAHAMSenior MasC. Syncrosfera
SIGNES CANET, IVÁNSenior MasIndependent
SIGNES CORTÉS, JOANPre-Benjami­ MasIndependent
SIGNES PEDRO, ALBASenior FemIndependent
SOLER LLOBELL, JOSÉ ANDRÉS Vet. B MasIndependent
SOLER VIDAL, JOSE FCOVet. A MasIndependent
SORIANO VIDAL, OSCARSenior MasC. de Rem Marina de Denia
SOTO PACHECO, PABLOVet. C MasC. A. Safor - Teika
SOUZA, MARTINVet. C MasIndependent
SPELLER, RUTH SPELLERVet. B FemIndependent
TABERNERO LOPEZ, LUCIAPre-Benjami­ MasC. A. Publidom
TALAYERO PARICIO, JAVIERVet. E MasIndependent
TAMAYO PLAZA, ELSAVet. B FemIndependent
TEBAR MARTINEZ, ADRIAN Vet. A MasIndependent
TEJEDOR GRAU, JUAN Vet. E MasIndependent
TERRERO JIMÉNEZ , YAKEVet. C FemIndependent
TIRADO JIMÉNEZ , MANUELVet. C MasC. A. Benidorm
TODOLI CASTAÑEDA, JUANBarrufet MasC. Bernardos Trotters
TODOLI CRESPO, JUANVet. B MasC. Bernardos Trotters
TORMO ORIHUEL , ITZIAR Senior FemIndependent
TORMOS GOMAR , PEREVet. F MasC. C. Camallaes
TORRES, MARKPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
TORRES JIMÉNEZ , DAVID Vet. A MasC. A. Rickysporteam Alzira
VACIRCA, RAFFAELEVet. A MasIndependent
VALLE HERNANDEZ , MARILÓVet. B FemC. Multiesport Benitatxell
VALLES FUSTER, IKERPre-Benjami­ MasIndependent
VALLES FUSTER, JORGEPre-Benjami­ MasIndependent
VALLÉS LLUCH, ANAVet. C FemIndependent
VANDENREIJT, KRISVet. B MasC. Fundación Theodora
VANDENREIJT, LEWISPre-Benjami­ FemC. Fundación Theodora
VEGA RIVERA, SONIAVet. C FemIndependent
VELA PULIDO, JOSE MIGUELSenior MasC. Resistentia T3
VENTERO GOMEZ, ADRIANSenior MasIndependent
VICEDO ALFONSO, FRANCISCO JAVIERVet. E MasC. A. Laponia
VIDAL BATALLER, DIEGOVet. D MasC. A. Gandia - Alpesa
VIDAL MUÑOZ, HUGO Pre-Benjami­ MasIndependent
VIDENOV GEORGIEV, GEORGI NIKOLAEVAleví MasC. A. iRun Calp
VIDENOV GEORGIEV, KIRIL NIKOLAEVInfantil MasIndependent
VILLAFUERTE, HENRY DAVIDCadet MasC. A. Dianium
VILLALBA LLOPIS, HUGOPre-Benjami­ MasIndependent
VILLALBA LLOPIS, JAVIERVet. A MasIndependent
VILLALTA, MIRIAMSenior FemIndependent
VILLAMAYOR CASTRO, JAVIVet. B MasC. Triatló Corriol
VILLARO MAÑES, JOSÉ LUIS Senior MasIndependent
VILLENA GONZALEZ, ANTONIOVet. B MasE. M. A. Rojales
VIVES ORTOLÀ , HUGO Pre-Benjami­ MasC. A. iRun Calp
WALLACE, KAGEVet. A Mas- Independent
WOODS, MOLLYSenior FemIndependent
ZAJAC, IZABELA Vet. A FemC. D. Restaurante El Quijote

INICI

VOLTA A PEU DÉNIA 2022
23 d' abril de 2022.
Hora d'eixida
Xiquets 16:00 h.
Adults 18:30 h.


23 de abril de 2022.
Hora de salida
Niños 16:00 h.
Adultos 18:30 h.
Quota d'inscripció 5 euros
Cuota de inscripción 5 euros
Últim dia d'inscripció:
21 d'abril a les 20:00 h.
Último día de inscripción: 21 d'abril a las 20:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en la part davantera, sempre visible.
Recuerda: El dorsal tiene que ir colocado en parte delantera, siempre visible.
DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en Meta els jutges poden demanar la correcta col·locació. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.
Recuerda: El dorsal tiene que ir colocado en la parte delantera, siempre visible.
DORSAL. No se puede tapar, doblar o manipular. En el momento de entrada en Meta los jueces pueden pedir la correcta colocación. No llevar el dorsal visible o no hacer caso a los jueces en este punto, puede suponer la descalificación.