Som Esport
21a Cursa Popular Benissa

LLISTAT D' INSCRITS EN LA 21a CURSA POPULAR BENISSA

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 2 de Juny
Xiquets: 16:00h a 17:30 h
Adults: 17:00 a 18:30 h.
Lloc: Zona de Meta (C/ Padre Andres Ivars,3 03720 Benissa)
Consultar mapa


Tots el inscrits en el Circuit a peu Marina Alta, automàticament estan inscrits en esta prova.

315 participants inscrits
Nom Categoria Club
ABAD SOTO, ALVAROBarrufets MasIndependent
ABAD SOTO, MARCOSPre-Benjamí­ MasIndependent
ALACID CLEMENTE, FCO. JAVIERVeterans D MasC. A. La Nucia
ALANDETE CLIMENT, PEPESenior Mas- Independent
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
AMHIN AIT BEN BRAHIM , ADNANAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
AMHIN AIT BEN BRAHIM , NESRINInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVANSenior MasIndependent
ARABÍ MULET, EVA Barrufets FemC. A. Gata
ARRIBAS CARRASCO, JOSÉSenior Mas- Independent
ARTABE SENDRA , ENERITZ Barrufets FemIndependent
AUSINA SEGUÍ, JOANAleví MasIndependent
AZORÍN PASCUAL, JUAN MARTÍN Senior MasIndependent
BAEZA URIOS, ANTONIOVeterans E Mas- Independent
BAÑOS MUT, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. A. Gata
BARCELÓ RÍOS, JAIMESenior MasC. A. La Nucia
BAS, MICHELSenior Mas- Independent
BELDA LINARES, JAVIVeterans A Mas- Independent
BERTOMEU BALLESTER, JOANBarrufets MasIndependent
BERTOMEU GÁLVEZ, VICTORIAPre-Benjamí­ FemIndependent
BERTOMEU PUIG, ANTONIOVeterans B Mas- Independent
BERTOMEU VIDAL, HÉCTOR Pre-Benjamí­ MasIndependent
BLANCO VERDU, PEPIVeterans F FemC. A. La Nucia
BONET CAMPS, JOSEP VICENTVeterans C Mas- Independent
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
BORRELL IVARS, PEREBarrufets MasIndependent
BOTELLA LEYDA, ALEXCadet MasC. A. Gata
BOULEAU SISCAR, LAURAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BUCHÉ TORRES, MARCELSenior Mas- Independent
BUIGUES BUIGUES, JUANJO Veterans B Mas- Independent
BUIGUES SIGNES , JAUME Pre-Barrufet MasC. A. Corremundos
BURGUERA ESCRIVA, SERGIOSenior MasG. E. La Carena La Font
BURNHAM HURTADO, LIROYBenjamí MasIndependent
CABRERA DOMENECH, CARLESBenjamí MasE. M. A. Benissa
CABRERA DOMENECH, MIQUELBenjamí MasE. M. A. Benissa
CABRERA IVARS, ALBERT Barrufets MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA IVARS, JOSEP Benjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIÀSenior MasC. A. Bèrnia
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets FemC. A. iRun Calp
CAPÓ AUSINA, ANGELESVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CARDONA ORDINES, PURIVeterans C FemG. R. Real de Gandia
CARMONA COLORADO, JOHANAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
CASAS SASTRE, IKERBarrufets MasIndependent
CATALA DIAZ, EDURNEBarrufets FemC. Multiesport Benitatxell
CHALLIS, CACHITAVeterans E Fem- Independent
CLIMENT ALBEROLA, SALVADORVeterans D Mas- Independent
CLIMENT LLOBELL, DINOSenior Mas- Independent
COLL CARDONA, SERGIBenjamí MasG. R. Real de Gandia
COLL VIVES, JOSE LUISVeterans B MasG. R. Real de Gandia
COLLADO MARTI, VICENTBarrufets MasIndependent
COLLINSON , ALEXANDRA Veterans B Fem- Independent
COLLINSON , ANAIA HOPEBenjamí­ FemC. Multiesport Benitatxell
CONCA MASQUEFA, JOSE RAMONSenior Mas- Independent
CORS MEJIAS, JUAN CARLOSSenior MasC. Córrer La Llebre - Alpesa
CRESPO CAPÓ, VICTORVeterans C Mas- Independent
CRESPO PÉREZ , ANDRÉSPre-Benjamí­ MasIndependent
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO SENSECOGNOM, CAROLINABenjamí­ FemIndependent
DALEY, ANNMARIEVeterans B Fem- Independent
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior Mas- Independent
DEL RÍO PARRAS, RAÚLPre-Barrufet MasIndependent
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets MasC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA RODRIGUEZ, INESPre-Benjamí­ FemIndependent
ELBOUAZZAOUI, KAUTAR Benjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ESCUDERO APARICIO, MARIAVeterans B Fem- Independent
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ESQUERDO FRAU , LUCASBarrufets MasIndependent
ESQUERDO GINESTAR, PAUBarrufets MasIndependent
ESQUERDO GUNESTAR, ÀNGELSBenjamí­ FemIndependent
ESTEBAN VALERO, PAULA Benjamí­ FemC. A. Safor - Delikia Sport
ESTEBAN VALERO, SERGIPre-Barrufet MasIndependent
ESTRUCH CAMARENA, FERRANVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
FERNANDEZ IVARS, DANIELLABarrufets FemIndependent
FERNANDEZ LLOBELL, ANTONIOPre-Benjamí­ MasIndependent
FERNANDEZ LLOBELL, REMEIPre-Barrufet FemIndependent
FERNÁNDEZ SANTAMARIA, AITORCadet MasC. A. Benidorm
FERRANDO BRIONES, VICENTPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
FERRER AMORÓS, JOSEAleví MasIndependent
FERRER AVILÉS, ISAACBarrufets MasIndependent
FERRER CABRERA, AARONPre-Barrufet MasC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER CABRERA, VERAPre-Benjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER IVARS, MAITEVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER MONFORT, ALEX Pre-Benjamí­ MasIndependent
FERRER OLTRA, DAVIDInfantil MasC. A. Dianium
FLUIXÀ I OLMOS, MARÍA JESÚSVeterans C FemC. A. Ondara
FOLCH BORDÁS, CARLOSSenior Mas- Independent
FONT PINEDA, DAVIDAleví MasIndependent
FONT RUIZ, VICTORBarrufets MasC. A. Corremundos
FORNALI RONDA, ALEXIA Pre-Barrufet FemG. A. Runner Denia
FORNALI RONDA, EMMA Barrufets FemG. A. Runner Denia
FORNÉS SIMÓ, LLUÍSSenior Mas- Independent
FRANCÉS VILA, GEMMAPre-Barrufet FemC. A. Bèrnia
FRANÇOIS , GRANDASenior Mas- Independent
FRASQUET GISBERT, CAROLINAVeterans B FemC. C. Camallaes - Reflyx
FRAU BAIDAL , ROSANA Veterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FUENTES COVILL, JAUMESenior MasC. A. Bèrnia
FUERTES GARRIGUES, ANNAPre-Benjamí­ FemIndependent
FUERTES GARRIGUES, CARLAPre-Benjamí­ FemIndependent
FUERTES MAS, FRANCESC Senior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
FULLANA OLIVER, JOSEP MIQUELVeterans B MasC. A. Bèrnia
FULLANA VIVES, FERNANDOVeterans C Mas- Independent
GARCÍA ALCALÁ, YOLANDAVeterans A Fem- Independent
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUELVeterans A Mas- Independent
GARCIA ESTRUCH , KIKESenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEPVeterans B Mas- Independent
GARCIA HERNANDEZ, MANELBarrufets MasIndependent
GARCIA LLOPIS, GEMMAPre-Benjamí­ FemIndependent
GARCIA LLOPIS, IRATXEBarrufets FemIndependent
GARCIA MOLINO, MIGUELVeterans B MasC. Córrer Piles
GARCIA ROBLES, ELOYAleví MasIndependent
GARCÍA RODRÍGUEZ, ALEJANDROPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA RODRÍGUEZ, CLAUDIAPre-Barrufet FemIndependent
GARCÍA SEGUÍ, FRANCISCOVeterans D Mas- Independent
GARCIA TORRES, IKERPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARRIGOS MASCARELL, INMAVeterans D FemG. E. Llops Villalonga
GAYA BAIDAL, JOSEPPre-Benjamí­ MasIndependent
GIL CORTES, VICENTInfantil MasIndependent
GIL PEREZ, JOSE MANUELVeterans A Mas- Independent
GILABERT , GABRIEL Veterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GINESTAR SENSECOGNOM, PAUBenjamí MasIndependent
GIRÓN, ENRIQUEVeterans A Mas- Independent
GOMAR MARI, NOAPre-Benjamí­ FemG. E. La Carena La Font
GOMAR TORMO, JOANVeterans A MasG. E. La Carena La Font
GOMEZ BUIGUES, LEO J Veterans A Mas- Independent
GOMEZ CARMONA, JESUSSenior MasG. A. Publidom
GOMEZ LLODRA, JAIROPre-Barrufet MasIndependent
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemIndependent
GOMEZ MASEGOSA, AMAIAPre-Barrufet FemIndependent
GOMEZ MASEGOSA, ERICBenjamí MasIndependent
GOMEZ NIETO, LEO Aleví MasIndependent
GOMEZ PEREZ, MARPre-Benjamí­ FemIndependent
GÓMEZ RUBIO, VALERIAPre-Benjamí­ Fem- Independent
GONZALEZ BOTAS, JAIME Veterans B MasC. A. Dianium
GONZALEZ CABALLERO, JOSEPSenior Mas- Independent
GONZÁLEZ LLOPIS, ARTURO Benjamí MasIndependent
GONZALEZ MENDOZA, JOANAPre-Barrufet FemIndependent
GONZALEZ MENDOZA, JÚLIAPre-Barrufet FemIndependent
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIMESenior Mas- Independent
GOVAERTS KRALOVA, IRENAPre-Benjamí­ FemIndependent
GOVAERTS KRALOVA, RICARDO Barrufets MasIndependent
HERNANZ PEREA, JOSE MANUEL Veterans B Mas- Independent
HIDALGO PASCUAL, JAIMESenior Mas- Independent
HIGUERAS IVARS, ALEXBenjamí MasIndependent
HIGUERAS LLAVADOR, JAVIERVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IBAÑEZ CAPÓ, JAUMEBarrufets MasIndependent
IBÁÑEZ GINER, GORKABenjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IBIZA PALERO, NEREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
IVARS AUSINA, ANTONIOVeterans E MasIndependent
IVARS BERTOMEU, TONIJuvenil MasIndependent
IVARS ION, ALEXIAPre-Barrufet FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS ION, JORDIPre-Benjamí­ MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS MENGUAL, ANTONIO PASCUALSenior MasIndependent
IVARS PERIS, PABLOVeterans D MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
IVARS ROSELLO, FRANSenior Mas- Independent
IVARS SAMPER, MARTINABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS SORIA, MARCPre-Barrufet MasIndependent
IVARS TOMÁS, JAIMEVeterans D Mas- Independent
IVARS VILA, ANDREUBarrufets MasIndependent
IVARS VILA, JOSEP Barrufets MasIndependent
JACKSON, KAYVeterans B Fem- Independent
JACQUES, MARCVeterans C Mas- Independent
KRIMI BOUTOUAL, BADRInfantil MasC. Ginestar Atletisme Benissa
KRIMI BOUTOUAL, YASMINBenjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
LANGLEY, MARKSenior Mas- Independent
LAZARO, MARCELOSenior MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
LLIBERÓS MORELL, CARLES Barrufets MasIndependent
LLIBERÓS MORELL, ESTELAPre-Barrufet FemIndependent
LLOPIS SENSECOGNOM, ARESPre-Barrufet MasC. A. Dianium
LLOPIS VISO, MARCBarrufets MasIndependent
LÓPEZ CARRIÓ, MIQUELPre-Benjamí­ MasIndependent
LÓPEZ MARTÍNEZ , PEDRO PABLOSenior Mas- Independent
LOPEZ PRADILLOS, JAVIERVeterans A Mas- Independent
LÓPEZ TEBA, OTTOVeterans B MasC. A. La Nucia
LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCOVeterans E MasIndependent
MACÍAS DELGADILLO, FREDYSenior MasIndependent
MACLEAN, DAVID Veterans B MasC. Triatló Gandia
MALLOL OLIVER, SUSANAVeterans B FemC. Orba Multiesport
MARCO JUST, XIMOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
MARINE , LABORIESenior Fem- Independent
MARTI BUIGUES, CARLAPre-Benjamí­ FemE. M. A. Benissa
MARTI BUIGUES, MARIAAleví­ FemE. M. A. Benissa
MARTÍ FERRER, CARLESSenior Mas- Independent
MARTÍ PUIG, JUAN MIGUELSenior Mas- Independent
MARTI SANCHEZ, FERNANDOVeterans C MasC. A. Benidorm
MARTIN GRAN, HUGOBarrufets MasIndependent
MARTIN GRAN, OLIVERPre-Benjamí­ MasIndependent
MARTIN GRAN, PAULABarrufets FemIndependent
MARTÍNEZ AVILES, KIKABarrufets FemIndependent
MARTÍNEZ CASTILLO, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MARTÍNEZ GOSP , VICENTVeterans B Mas- Independent
MARTINEZ PALOP, HECTORSenior MasC. A. Q-Fitness
MARTÍNEZ SENSECOGNOM, JUANAleví MasC. A. Dianium
MATA FEMENIA , ADRIÁN Aleví MasC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MATHEWS, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MENGUAL ALBEROLA, NÚRIAVeterans A Fem- Independent
MESTRE COMPANY, SALVADORBenjamí MasIndependent
MIÑANA GINER, JOSE VICENTEVeterans D MasC. A. Calygat.com
MINGUET RAMÓN, FRANCISCOVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
MINGUET RAMÓN, JUAN JOSÉVeterans A Mas- Independent
MOLINES CARDONA, FRANCISCO VICENTEVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
MONCHO SALVA, MAR Barrufets FemIndependent
MONCHO TENT, IBAIPre-Barrufet MasIndependent
MONTOYA BLÁNQUEZ, ANTONIOSenior Mas- Independent
MORALES PEREZ, ALEJANDROVeterans C MasC. A. Q-Fitness
MORELL FERNANDEZ, LUCIA Veterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MORENO GIL, JOSEVeterans B Mas- Independent
MULET BAS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MUÑOZ CAVERO, FRANCISCO JAVIER Veterans C Mas- Independent
MUT OLIVER, AMPAROVeterans C Fem- Independent
NAVALMORAL SIGNES, JOAN Pre-Benjamí­ MasC. A. Gata
NAVALMORAL SIGNES, LUCASPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
NOGUERA CECILIA, ROSA MARÍABarrufets FemIndependent
OLASO VICENS, JOSEP Senior MasReal de Gandia C. F.
OLIVARES FERRER, MARISenior Fem- Independent
OLIVARES QUINTEROS, MILTONVeterans B MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
ORTOLÀ AVILÉS, JAIROPre-Barrufet MasIndependent
ORTOLÀ ROSELLÓ, SILVIAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
OURIGHLE OULAD, BILALBarrufets MasIndependent
PASTOR CAPÓ, CARLESCadet MasIndependent
PASTOR PADILLA, HUGOBarrufets MasIndependent
PEDRAZA CARREGUI, CARLABarrufets FemIndependent
PEDRAZA CARREGUI, JUANPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
PEDRO COSTA, ALVAROCadet MasC. A. Gata
PEREZ, ADRIANVeterans D MasIndependent
PÉREZ IVORRA , CARLA Aleví­ FemIndependent
PÉREZ MUÑIZ, ÁLVAROPre-Benjamí­ MasC. A. Dianium
PIERA BORDES, MARTASenior Fem- Independent
PINTO PONS, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
PLA CERVERA, ALBAPre-Barrufet FemIndependent
PLA CERVERA, JAVIPre-Benjamí­ MasIndependent
PLA MONTORO, CARLOS JAVIERVeterans A MasC. A. Franc Beneyto R. Denia
PONS CUARTERO, IZIARBarrufets FemIndependent
PUCHOL BOLTA, PAUSenior Mas- Independent
PUIG TORRES, LUCÍAJuvenil Fem- Independent
QUESADA CASTILLO, SARAPre-Barrufet MasIndependent
QUIROS, ALBERTOSenior MasC. A. Gynrunning Tonic Club
RAFET PASTOR, MANELPre-Barrufet MasIndependent
RAISSUNI, ELIASBenjamí MasIndependent
RAISSUNI KRIM, AIUBJuvenil MasC. A. Llebeig Xàbia
RAMIREZ MULET, PABLOSenior Mas- Independent
RAMIS DOMENECH, ROSA MARIVeterans C Fem- Independent
RAMON TEBAR, MARCELINOVeterans D Mas- Independent
RANSANZ CABRERA, ALEJANDROCadet MasC. Ginestar Atletisme Benissa
RASTELL, LAURENCEVeterans D FemC. A. Dianium
RECHE UJAQUE , FRANCISCOVeterans C MasC. A. Benidorm
REQUENA RAMÍREZ , JAVI Senior MasC. C. Camallaes - Reflyx
REVELLES TUR, JOSE MARIAJuvenil MasC. Ginestar Atletisme Benissa
REVELLES TUR, JUANSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
REYES COPA, ALBERTOVeterans A MasIndependent
RIBES CRESPO, ANNABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
RIPOLL, LAURAVeterans A FemC. A. Bèrnia
RIVAS CABRERA , GABRIELJuvenil Mas- Independent
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIERVeterans A Mas- Independent
RODRÍGUEZ SENDRA, JORDICadet MasIndependent
ROMERO CARRIÓN, LUCASPre-Barrufet MasIndependent
ROSELLÓ LLORENS, JOSÉ Senior MasIndependent
ROSELLÓ SENDRA, AROAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
ROVETTO, NICOLAVeterans C Mas- Independent
RUIZ PASCUAL, DAVID JESUSBarrufets MasC. A. Apol·ana
RUIZ PASCUAL, VICTORIAInfantil FemC. A. Apol·ana
SALVÀ CIFUENTES, ISAACSenior MasIndependent
SALVÀ FUENTES, ELAH Pre-Benjamí­ FemIndependent
SALVÀ FUENTES, GAELPre-Barrufet MasIndependent
SAMPABLO PUIG, MARTIPre-Barrufet MasIndependent
SANTACREU DIAZ, CARLOSBarrufets MasIndependent
SANTACREU IVARS, DAVIDSenior Mas- Independent
SANTACREU IVARS, MIGUELSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
SAPENA GUTIERREZ, AINARAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL PICORNELL, ALEJANDRABarrufets FemC. Córrer El Garbí
SEGUÍ LÓPEZ, NATÀLIAPre-Benjamí­ FemC. Bernardos Trotters
SELLÉS RIBES, JONPre-Barrufet MasIndependent
SELLÉS VAYÁ, IVÁNVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
SEMAMEN, ADAMPre-Benjamí­ MasIndependent
SEMAMEN, AMINAleví MasIndependent
SEMAMEN, MOHAMED AMINAleví MasIndependent
SEMAMEN, RAYANPre-Benjamí­ MasIndependent
SEMAMEN, YASMINPre-Barrufet FemIndependent
SENDRA FUENTES, NOABenjamí­ FemIndependent
SENDRA FUENTES, ZOEBenjamí­ FemIndependent
SENDRA IVARS, IVANBarrufets MasIndependent
SERRA ESQUERDO, PEDROJuvenil Mas- Independent
SERRAT FRANCO, AROABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
SESE LEYVA, JENNIFERPre-Benjamí­ FemC. A. Safor - Delikia Sport
SIERRA ESTEBAN, MIKELVeterans C MasIndependent
SIGNES MARTI, CARLESBarrufets MasC. A. Gata
SILVA CRUZ, ARLETBenjamí­ FemIndependent
SMART, BELLA ROSEPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SMART, SIDNEYBarrufets MasC. E. Dorsal 19 Pego
SOLER LLOBELL, JOSE ANDRES Veterans A Mas- Independent
SOLER RIBES, MIGUEL Barrufets MasIndependent
SOTO CANO, FRANSenior MasC. A. Corremundos
SUAREZ TORRES, ANDREABenjamí­ FemIndependent
SUAREZ TORRES, AROABarrufets FemIndependent
TAMARIT, NANDOSenior MasC. Esports Colau Runner´s
TENT NAVARRO, IRENEBarrufets FemIndependent
TENT NAVARRO, VÍCTOR Pre-Barrufet MasIndependent
TORRES OLIVER, XAVIVeterans A MasC. A. Gata
TUR TRILLO, CARLABarrufets FemC. A. iRun Calp
TUR TRILLO, CARLABarrufets FemC. A. iRun Calp
VALLS MARTI, EMILIOVeterans C Mas- Independent
VAN ZUILEN, NANCYVeterans D FemC. A. Benidorm
VAQUER ARMELL, JOSE MIGUELVeterans E MasIndependent
VELAYOS HERNANDO, OLMOSenior Mas- Independent
VILLANUEVA MATOSES, ANDRESVeterans E MasC. Córrer El Garbí
VIVES DEVESA, RAÜLBarrufets MasIndependent
WESTON, PAULVeterans D MasC. A. Corremundos
WHITE, JORDI Benjamí MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, KOBIBarrufets MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, ZOEPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
WOOD, SARAHVeterans B Fem- Independent

INICI

21ª CURSA POPULAR BENISSA
2 de Juny de 2018.
Hora d'eixida: 19:00 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
31 de Maig a les 20:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en el pit, sempre visible. DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en meta ha d'anar ben visible en la part de davant. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.


Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves