Som Esport
XVI Cursa Teulada

LLISTAT D' INSCRITS EN LA XVI CURSA TEULADA

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 21 d' Abril
Xiquets: 15:30h a 17:00 h
Adults: de 16:30 a 18:00 h.
Lloc: Zona de Meta

364 participants inscrits
Nombre Categoria Club
AGULLES MONTESINOS, PAUPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
AKHACHI, MAHERBarrufets MasIndependent
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALMAZAN MONTANER, GABRIELA Querubin Fem- Independent
ALMAZAN MONTANER, JULIETAQuerubin Fem- Independent
ALÓS MARTÍNEZ., YANNVeterans A MasC. A. Benidorm
ALOUANI, SOLTANABarrufets FemIndependent
ALOUANI, YASINEPre-Benjamí­ MasIndependent
ALOUANI, YASMINEBenjamí­ FemIndependent
ALPHA, TAMARABarrufets FemIndependent
ÁLVAREZ CARDONA, CARLESInfantil Mas- Independent
ALVAREZ COSTA, POLBarrufets Mas- Independent
ALVAREZ COSTA, QUIMQuerubin Mas- Independent
AMHIN AIT BEN BRAHIM, ADNANAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
AMHIN AIT BEN BRAHIM, NESRINInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
ANDRES ESQUERDO, CARLES Pre-Benjamí­ MasC. A. Corremundos
ANDREU FERNÁNDEZ DE YBARRA, ISRAELQuerubin MasIndependent
APARISI ALEMANY, JESÚSSenior MasIndependent
ARRIBAS CARRASCO , JOSÉSenior Mas- Independent
ARTAL HUERTA, FRANCISCOVeterans B MasC. A. Correcansinos
BALLESTER VALLÉS , ALEXQuerubin MasIndependent
BAÑOS MUT, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. A. Gata
BARROT BUIGUES, ELOIQuerubin MasIndependent
BARROT BUIGUES, HECTOR Pre-Benjamí­ MasIndependent
BAS MORA, MICHELSenior Mas- Independent
BENMALIK, SAADBarrufets MasIndependent
BENOTMANE, ABDELKADER ISLAMBarrufets MasIndependent
BENOTMANE, AKRAMQuerubin MasIndependent
BENOTMANE, AYABenjamí­ FemIndependent
BENOTMANE, LAMIS RAHILPre-Benjamí­ FemIndependent
BENSBIH, SIRAJQuerubin FemIndependent
BERNABE, JAVISenior MasC. Córrer El Garbí
BERTOMEU, MARTIAleví MasIndependent
BERTOMEU MENGUAL, ÀLEXPre-Benjamí­ MasIndependent
BERTOMEU RODRIGUEZ, PAUBenjamí MasIndependent
BIZZOTTO SANTANA, LUCAInfantil MasC. A. La Nucia
BLASCO PEREZ, VICTOR Senior Mas- Independent
BOCICA, LUCIANVeterans B Mas- Independent
BOLUFER SALVÁ, ANAPre-Benjamí­ FemIndependent
BOLUFER SALVÁ, RAULInfantil MasIndependent
BOLUFER SART, XAVI Barrufets MasIndependent
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
BORRACHERO VELASCO, REYES Veterans F Fem- Independent
BOTELLA LEYDA, ALEXCadet MasC. A. Gata
BOU CASTELLÁ, CRISTÓBALVeterans A MasG. R. Real de Gandia
BOULEAU SISCAR, LAURAAleví­ FemG. Condol Denia
BOUMEHDI, HAYAMPre-Benjamí­ FemIndependent
BROSETA IBÁÑEZ, GLORIA MARÍAPre-Benjamí­ FemIndependent
BUFORN RODRIGUEZ, SARABenjamí­ FemC. A. La Nucia
BUIGUES BERTOMEU, MARCQuerubin MasC. A. Bèrnia
BUIGUES CABALLERO, ANA Veterans A FemC. A. Corremundos
BUIGUES DALMAU, MARPre-Benjamí­ Fem- Independent
BUIGUES GARCIA, JOANBenjamí MasIndependent
BUIGUES GASQUET, MARC Infantil Mas- Independent
BUIGUES GASQUET, PERE PAU Benjamí Mas- Independent
BUIGUES GINER, JOANBarrufets MasIndependent
BUIGUES GINER, MARTÍQuerubin MasIndependent
BUIGUES JAEN, ROSALIABarrufets FemIndependent
BUIGUES MENACHO, DANIELBarrufets MasC. A. Corremundos
BUIGUES MORENO, FERRÁN Pre-Benjamí­ Mas- Independent
BUIGUES SANTIAGO, IZELBarrufets FemIndependent
BUIGUES SIGNES, JAUMEQuerubin MasC. A. Corremundos
BURNHAM HURTADO, LIROYBenjamí Mas- Independent
CALABUIG SORIA, IGNACIOJuvenil Mas- Independent
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets FemC. A. iRun Calp
CAMPILONGO GOMEZ, ABIGAILBarrufets Fem- Independent
CANTOS BAS, GERARDPre-Benjamí­ MasIndependent
CANTOS BAS, GUILLEMQuerubin MasIndependent
CARDONA TORRES, IGNACIOVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
CARMONA COLORADO, JOHANAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
CARRILLO LLOBELL , ARIS Querubin Fem- Independent
CARRIÓ LLOBELL, MARIABenjamí­ Fem- Independent
CARRIÓ LLOBELL, PAULABenjamí­ Fem- Independent
CATALA CALABUIG, JOSESenior MasC. A. El Xio Llutxent
CATALA DIAZ, EDURNEBarrufets FemC. Multiesport Benitatxell
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉVeterans B MasIndependent
CHAMPON, ERICVeterans B MasIndependent
CHARLES, HARRYAleví Mas- Independent
CHARLES, LEWISPre-Benjamí­ Mas- Independent
CHARLES, SIENNAPre-Benjamí­ Fem- Independent
CHARLES, SOPHIAPre-Benjamí­ Fem- Independent
CHAT, AYOUBQuerubin MasIndependent
CHENNAOUI, ASIABarrufets FemIndependent
CHENNAOUI, SAFIAQuerubin FemIndependent
CLAVIJO JUSTINIANO, LAURA Aleví­ Fem- Independent
COLLINSON , ANAIA HOPEBenjamí­ FemC. Multiesport Benitatxell
COOPER, CHARMAINEVeterans C FemIndependent
COSTA DOMENECH, JOSEInfantil MasIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets Fem- Independent
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
CUELLO FERRANDO, MARIABenjamí­ FemIndependent
CULSHAW, DEANVeterans F MasC. A. Costa Blanca Striders
DE LOS SANTOS CARDONA, YANDELBarrufets MasIndependent
DENGRA MORAGUES, AINAPre-Benjamí­ FemIndependent
DENGRA MORAGUES, HECTOR Querubin MasIndependent
DURILLO VALLÉS, GERMÁNSenior MasC. A. Corremundos
EL HARRAS, FERDAOUSBarrufets MasIndependent
EL HARRAS, MOHAMED AMINBarrufets MasIndependent
EL KBARI, IMRANQuerubin MasIndependent
EL KHOMCI LLOBELL , KARIMQuerubin Mas- Independent
EL KLALOUSSI HUET, WIDADQuerubin FemIndependent
EL MAIMOUNI, MOHAMEDBenjamí MasIndependent
ERRIMANI, IHASSANEBenjamí­ FemIndependent
ERRIMANI, WALIDPre-Benjamí­ MasIndependent
ESCORTELL CRESPO, EVASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
ESCRIVA GINER, VICENT SALVADORVeterans A Mas- Independent
ESCRIVÁ VIDAL , FERNANDOVeterans A MasC. A. Safor - Delikia Sport
ESCUDERO APARICIO, MARIA Veterans B Fem- Independent
ESCUDERO TERCERO, ISAACSenior Mas- Independent
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ESTRUCH CAMARENA, FERRANVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
EXPÓSITO PUIG, NATALIAAleví MasIndependent
FAR BUIGUES, ARNAUPre-Benjamí­ MasIndependent
FERNANDEZ JIMENEZ, AINARAQuerubin FemIndependent
FERNÁNDEZ LUNA, JOSÉ Veterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
FERNÁNDEZ SANTAMARIA, AITORCadet MasC. A. Benidorm
FERNÁNDEZ SANTAMARIA, NURIACadet FemC. A. Benidorm
FERRANDIS LLOBELL, CESCPre-Benjamí­ MasIndependent
FERRANDIS LLOBELL, MARABarrufets FemIndependent
FERRANDO BRIONES, VICENTPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
FERRER BAÑULS, ALEXBarrufets MasIndependent
FERRER OLTRA, DAVIDInfantil Mas- Independent
FERRER PEDRO, MIGUELBarrufets MasC. A. Gata
FERRER PEDRO, RAULPre-Benjamí­ Mas- Independent
FLORES JAÉN, PAUInfantil MasIndependent
FONT ROSELLÓ, JOANVeterans C Mas- Independent
FONT RUIZ, VÍCTOR Barrufets MasC. A. Corremundos
FORNALI RONDA, EMMA Barrufets FemG. A. Runner Denia
FORNELL CHALUPETZKA, MONIKAVeterans A FemIndependent
FUERTES MAS, FRANCESCSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GADEA NAVARRO, JOELSenior MasC. A. Daimús Tecnoesport
GARCIA ESTEBAN, FRANCISCO JOSESenior Mas- Independent
GARCIA HERNANDEZ, MANELBarrufets MasIndependent
GARCIA MESTRE, M ROSAVeterans D FemIndependent
GARCÍA RODRÍGUEZ, ALEJANDROPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA RODRÍGUEZ, CLAUDIAQuerubin FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA SAEZ, FRANCISCO Veterans B MasC. A. La Nucia
GARCIA TORRES, IKERPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GAZQUEZ BARBERA, DIEGOPre-Benjamí­ MasIndependent
GEA ESCRIVA, SALVADORVeterans C MasIndependent
GENÉ , JAUMESenior MasC. A. Corremundos
GENOV, PAVEL ANGELOVBenjamí MasIndependent
GILABERT AGUILAR, VÍCTORVeterans A MasC. E. Corriol X-Trem
GILABERT GOMIS, JOSESenior MasC. Esports Colau Runner´s
GILABERT HERNANDO, MARCBarrufets MasC. E. Dorsal 19 Pego
GINER DEVESA, LAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
GINER DEVESA, MARCQuerubin MasIndependent
GOMAR MARI, NOAPre-Benjamí­ FemG. E. La Carena La Font
GÓMEZ AYALA, SAMUELBarrufets MasIndependent
GOMEZ CARMONA, JESUSSenior MasG. A. Publidom
GÓMEZ CLIMENT, PATRIVeterans A FemC. A. Cametes
GOMEZ ESQUERDO , HUGOBarrufets Mas- Independent
GRAU SOLDADO , JOAN Pre-Benjamí­ MasIndependent
GRIMALT SIVERA, DAVID Aleví Mas- Independent
GUILLEN MEDINA, ARIADNAQuerubin FemIndependent
GUILLEN MEDINA, IANBenjamí MasIndependent
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIOSenior MasC. A. Altea
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIOVeterans B Mas- Independent
HERVÁS MÁS, JORDIVeterans A Mas- Independent
HIDALGO PASCUAL, JAIMESenior Mas- Independent
HUET LÓPEZ, SAMARABenjamí­ FemIndependent
IBÁÑEZ RONDA, JUDITH Querubin Fem- Independent
IBAÑEZ SEVILLA, GERARDAleví MasIndependent
IBAÑEZ SEVILLA, JORDIPre-Benjamí­ MasIndependent
IBIZA PALERO, NEREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
IVARS AHUIR, AMAYABarrufets FemC. A. Enganxa't a Córrer
IVARS BALACEANU, ERICBarrufets Mas- Independent
IVARS CAPÓ, MERCEDESSenior FemIndependent
IVARS JULIÁ, ELIASPre-Benjamí­ MasIndependent
IVARS JULIÁ, TONI Infantil MasIndependent
IVARS LLOBELL, JOSE MARIAVeterans A Mas- Independent
IVARS NISHIDA , IZAN Querubin MasIndependent
IVARS NISHIDA, NAMIBarrufets MasIndependent
JACKSON, KAYVeterans B Fem- Independent
JIMENEZ GUILLEN, MARIOQuerubin MasIndependent
JIMENEZ MARTINEZ, JESUS Senior Mas- Independent
JIMENEZ PLUMED, ALEXVeterans A Mas- Independent
JORDÁ RODRIGUEZ , ANAÏSBarrufets Fem- Independent
JORDÁ RODRIGUEZ , EFRANQuerubin Mas- Independent
JUAN FERRER, ALBABenjamí­ Fem- Independent
JUAN FERRER, HUGOBarrufets Mas- Independent
KADFI AZIZI, BADRBarrufets MasIndependent
KADFI AZIZI, ILIASBenjamí MasIndependent
KENNICHE, AIMENQuerubin Mas- Independent
KENNICHE KARS, CHAYMABenjamí­ Fem- Independent
KERDADOU, BASMAPre-Benjamí­ MasIndependent
KERDADOU , BILALBenjamí Mas- Independent
KIPPES, STEPHANVeterans A Mas- Independent
LANGLEY , MARK Senior Mas- Independent
LAUWERS NELISSEN, LAURAVeterans D FemIndependent
LECHHEB, ADAMBenjamí MasIndependent
LIZARTE VIDAL, ALEIX Querubin Mas- Independent
LIZCANO SÁEZ, ÓSCARSenior MasC. A. Franc Beneyto R. Denia
LLIDÓ JAIJO, VICENTVeterans B Mas- Independent
LLOBELL BOLUFER, LUCASAleví MasIndependent
LLOBELL BOLUFER, MARTAPre-Benjamí­ FemIndependent
LLOBELL BUIGUES, CARLOSInfantil MasIndependent
LLOBELL IVARS, LUCIAAleví­ FemIndependent
LLOBELL IVARS, SALVADOR Veterans A Mas- Independent
LLOBELL VALVERDE, PAULAPre-Benjamí­ Fem- Independent
LLOPIS ANDRÉS, JOANAleví MasIndependent
LOPEZ DEVESA, CLAUDIAQuerubin FemC. Bernardos Trotters
LÓPEZ GÓMEZ, ARNAUBenjamí MasIndependent
LORCA ESTEBAN, DARIELBarrufets MasIndependent
LORCA ESTEBAN, IZANBenjamí Mas- Independent
LUCUMI GUERRERO , ISABELLA Pre-Benjamí­ FemIndependent
LUCUMI GUERRERO , MARCBarrufets MasIndependent
MALONDA HEIDEMANN, CARLOSBarrufets MasIndependent
MALONDA OLLER, CRISTIANCadet MasIndependent
MAÑÓ FERRI, SERGIOSenior MasC. Córrer El Garbí
MARCO JUST, XIMOVeterans B MasG. E. La Carena La Font
MARCO PRATS, ELISASenior FemC. Orba Multiesport
MARCOS VALLES, PAUPre-Benjamí­ MasIndependent
MARI FUNES, LORENZO Senior MasIndependent
MARÍ MIÑANA, FRANCISCOSenior Mas- Independent
MARIN IVARS , LIA Querubin FemIndependent
MARIN IVARS, PEPE Querubin MasIndependent
MARQUES JULIA, XAVIPre-Benjamí­ MasIndependent
MARTÍ ESPINÓS, SANTIAGOVeterans A MasC. A. Corremundos
MARTÍ GINER, PABLOBarrufets Mas- Independent
MARTÍ LLOBELL, ANAAleví­ FemIndependent
MARTÍ TORRES, SERGISenior Mas- Independent
MARTIN GRAN, HUGOBarrufets MasIndependent
MARTIN GRAN, OLIVERPre-Benjamí­ MasIndependent
MARTIN GRAN, PAULABarrufets FemIndependent
MARTINEZ CASTILLO, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MARTINEZ MONZONIS, JOSESenior Mas- Independent
MASÓ IVARS, MARINA Barrufets FemIndependent
MASÓ IVARS, SONIABenjamí­ FemIndependent
MATA FEMENIA , ADRIÁN Aleví MasC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MATHEWS, LOLAPre-Benjamí­ Fem- Independent
MC GUIRE, ETHANQuerubin MasIndependent
MEDINA GARCIA, JUANCadet MasC. A. La Nucia
MEDINA LUMBE, ALEINQuerubin MasIndependent
MEDINA VERA, DONOVANBenjamí MasIndependent
MELGAREJO MELGAREJO, JOSEVeterans A Mas- Independent
MENDAÑA CASTILLO, SHIMONBenjamí MasC. A. La Nucia
MIRALLES IBIZA, MARTAQuerubin FemIndependent
MIRALLES IBIZA, MIREIABarrufets FemIndependent
MIRALLES TARRASÓ , FRANSenior Mas- Independent
MOLIO FERRANDO, PABLOSenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
MONCHO SALVA, JOAN Querubin MasIndependent
MONCHO SALVA, MARBarrufets FemIndependent
MONFORT BUIGUES, ANGELVeterans A MasIndependent
MONTALBÁN ROLDÁN, ERICInfantil MasIndependent
MORALES PEREZ, ALEJANDROVeterans C Mas- Independent
MORANT ROIG, BEAVeterans A Fem- Independent
MORANTE GARCIA, ALEXCadet MasIndependent
MORCILLO MARIN, ARTUROPre-Benjamí­ MasIndependent
MOUNI, YOUSSEFQuerubin MasIndependent
MOUNI LAKHNICHY, MARWAPre-Benjamí­ FemIndependent
MUÑOZ GARCIA, MARTABarrufets Fem- Independent
MUÑOZ GARCIA, PABLOInfantil Mas- Independent
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDOVeterans D Mas- Independent
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDROVeterans B MasC. Triatló Gandia
NAAIJKENS, CASPre-Benjamí­ MasIndependent
NAAIJKENS, MORRISBarrufets MasIndependent
NAVALMORAL MORENO, MARCPre-Benjamí­ MasIndependent
NAVALMORAL SIGNES, JOAN Barrufets MasC. A. Gata
NAVALMORAL SIGNES, LUCASPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
NISHIDA, NAOKOVeterans B Fem- Independent
NOGUEROLES MARTINEZ, CRISTOBALSenior Mas- Independent
NOGUEROLES PEIRO, SARABarrufets FemIndependent
NOGUEROLES PEIRO, XAVIER Barrufets MasIndependent
OLLER DALMAU, LAURAInfantil FemIndependent
ORTIZ MARTINEZ, NEREA Barrufets FemIndependent
ORTIZ MORANT, ALEJANDRASenior FemC. A. iRun Calp
ORTIZ MORATAL, MARCQuerubin MasIndependent
ORTIZ RIVAS, RAÚLVeterans A Mas- Independent
ORTOLÁ TUR, CLARA Pre-Benjamí­ FemIndependent
OUAHMANE, YASMINBarrufets FemIndependent
PADILLA TABOADA, FÉLIXSenior Mas- Independent
PASCUAL RUIZ, FRANCISVeterans B Fem- Independent
PASTOR LLOBELL, XAVIPre-Benjamí­ MasIndependent
PEDRAZA CARREGUÍ, CARLA Barrufets FemC. A. Gata
PEDRAZA CARREGUI, JUAN Pre-Benjamí­ MasC. A. Gata
PELLICER LLOPIS, XIMOSenior Mas- Independent
PÉREZ FERRANDO, ÁLVAROBarrufets Mas- Independent
PÉREZ IVORRA , CARLA Aleví­ Fem- Independent
PÉREZ RIPOLL, JAVIERPre-Benjamí­ MasIndependent
PÉREZ RIPOLL, NOELIABarrufets FemIndependent
PICKHARDT GONZÁLEZ, NAELBarrufets Mas- Independent
PINEDA IVARS, SECUNDINOQuerubin MasIndependent
PINTO PONS, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
PLANCHA CHORRO, VICENTVeterans A Mas- Independent
POULSEN VALLES, CRISTIANSenior MasIndependent
PUIGCERVER COLLADO, PEDROVeterans A Mas- Independent
QUIÑONEZ URBANO, SOFIAPre-Benjamí­ FemIndependent
RAFET SORIANO, JOANMIVeterans A MasG. A. Runner Denia
RAISSUNI KRIM, AIUBJuvenil MasIndependent
RAMON TEBAR, MARCELINOVeterans D Mas- Independent
RAOUF, OUISSALBenjamí­ FemIndependent
RAOUF, RAYANBarrufets MasIndependent
RECHE UJAQUE , FRANCISCOVeterans C MasC. A. Benidorm
REINA ARGENTE, PABLOSenior MasC. Córrer El Garbí
REQUENA VALERO, JAVIERVeterans A MasC. Córrer El Garbí
RIPOLL ROMAGUER, TONIPre-Benjamí­ Mas- Independent
RIVERO SIGNES, CARMENPre-Benjamí­ FemIndependent
RODRIGUEZ MAÑAS, PEDRO Veterans A Mas- Independent
RODRÍGUEZ PONS, JAVIERVeterans B MasG. E. Llops Villalonga
RODRÍGUEZ SENDRA, JORDICadet MasIndependent
ROLDAN ACEADAR, MARIA ELENABarrufets FemIndependent
ROMAGUERA LLISO, LUISVeterans E MasC. Córrer El Garbí
ROMERO ALBUIXECH, TONISenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
ROS GREGORI, ALOMAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSELLÓ SENDRA, AROAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
ROVETTO, NICOLAVeterans C Mas- Independent
RUBIO RODRIGUEZ, DAVIDVeterans A Mas- Independent
RUIZ PASCUAL, DAVID JESUSBarrufets MasIndependent
RUIZ PASCUAL, VICTORIAInfantil FemIndependent
SALA GIL, LUCASPre-Benjamí­ MasIndependent
SALA IVARS, SERGIBenjamí MasIndependent
SALORT LLODRÁ, VICENTVeterans C MasC. D. l' Espenta
SAMPABLO PUIG, MARTÍQuerubin MasIndependent
SÁNCHEZ DEVESA, RUBÉNBenjamí MasIndependent
SANFÉLIX BELLA, MARBenjamí­ FemIndependent
SANTOS GONZALVEZ, JOSE VICENTEVeterans A Mas- Independent
SANZ NAVARRO, ADAMS Senior Mas- Independent
SAPENA GUTIERREZ, AINARAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA SANDOVAL , ALEJANDRO Barrufets MasIndependent
SAPENA SANDOVAL , LAURA Barrufets Fem- Independent
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SERER GUARDADO, XAVIERPre-Benjamí­ MasIndependent
SERRAT FRANCO, AROABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
SERRAT FRANCO, SARAYPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
SESE LEYVA, JENNIFERPre-Benjamí­ FemC. A. Safor - Delikia Sport
SETH-SMITH, CAROLINAVeterans B Fem- Independent
SIGNES MARTI, CARLESBarrufets Mas- Independent
SILVESTRE CANTÓ, XAVIERSenior Mas- Independent
SIREROL ARÉVALO, MARIABarrufets FemIndependent
SIREROL MESTRE, TONIVeterans A MasC. A. Bèrnia
SMITH, ADAMVeterans B Mas- Independent
STARR-KING, HARRISONBarrufets Mas- Independent
TARRASO BOIGUES , MARTASenior FemC. A. Safor - Delikia Sport
TEXEIRA-NUÑEZ DELGADO, SOFIAPre-Benjamí­ FemIndependent
TISS, ADAMBarrufets MasIndependent
TISS, MOHAMED AMINBenjamí MasIndependent
TORMOS GOMAR, PEREVeterans D MasC. C. Camallaes - Reflyx
TORMOS MATA, MARCOSPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
TORRES GONZALEZ, LIRIAVeterans C FemC. A. Benidorm
TROCHEZ SALGADO, EYDER NICOLÁSAleví MasIndependent
VALLÉS BUIGUES, JAVIER Benjamí MasIndependent
VALLÉS GARCÍA, LUCASBenjamí Mas- Independent
VALLES GAVILA, CARMEQuerubin FemIndependent
VALLES GISBERT, IRISBarrufets FemIndependent
VALLÉS GRIMALT, MÓNICASenior FemIndependent
VALLÉS LLOBELL, BIELBarrufets Mas- Independent
VALLÉS SOLER, MARI CARMENVeterans B FemIndependent
VALLES VIVES, VERABarrufets FemIndependent
VANEGAS VINASCO, ALLYSONAleví­ FemIndependent
VASKO ONCINA, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
VERGILLOS GARCIA, ALVAROBarrufets MasIndependent
VICENS MAS, MARCOSSenior MasC. Orba Multiesport
VIDAL GOMEZ, AARONBenjamí MasIndependent
WADOUD, ELIASCadet MasC. A. Dianium
WESTON, PAULVeterans D Mas- Independent
WOOD, SARAHVeterans B Fem- Independent
WOODMAN, LUCYVeterans C FemC. A. Costa Blanca Striders
ZARAGOZI MARTINEZ, FELIPE Veterans B MasC. A. Altea
ZENAINI, FATIMA ZAHRAPre-Benjamí­ FemIndependent
ZENAINI, NOURQuerubin FemIndependent

INICI

XVI CURSA TEULADA
21 d'Abril de 2018.
Hora d'eixida: 18:30 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
19 d'Abril a les 20:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en la part de davant, sempre visible. DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en meta ha d'anar ben visible en la part de davant. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.


Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves