Som Esport
21a Cursa Popular Jesús Pobre

LLISTAT D' INSCRITS EN LA 21a CURSA POPULAR JESÚS POBRE

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 12 de Maig
Xiquets: 16:00h a 17:30 h
Adults: 17:00 a 18:30 h.
Lloc: Zona de Meta (C/ Diagonal - 03749 Jesús Pobre)
Consultar mapa


Tots el inscrits en el Circuit a peu Marina Alta, automàticament estan inscrits en esta prova.

313 participants inscrits
Nombre Categoria Club
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABBOTT FORNÉS, ERIKPre-Benjamí­ MasC. M. A. La Faixa
ABBOTT FORNÉS, ONA Pre-Barrufet FemC. M. A. La Faixa
ABBOTT OLIVER, MARCBarrufets MasC. M. A. La Faixa
ABBOTT OLIVER, TONIPre-Barrufet MasC. M. A. La Faixa
AGUERRE BALLESTEROS, EDUARDOSenior MasC. A. Xe Espereu-me
AGUILERA HINOJOSA, ILDEFONSOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
AGULLES MONTESINOS, PAU Pre-Benjamí­ MasC. A. Gata
ALAUDDIN, ALIVeterans E Mas- Independent
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALMAZAN CONESA, JULIOVeterans A Mas- Independent
ALMENARA GARCIA, RAMÓNSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
ALÓS MARTÍNEZ, YANNVeterans A MasC. A. Benidorm
AMHIN AIT BEN BRAHIM, ADNAN Aleví MasC. A. Llebeig Xàbia
AMHIN AIT BEN BRAHIM, NESRINInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
ANDREU, JAVIERSenior MasIndependent
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSEVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
ARRIBAS CARRASCO , JOSÉSenior MasIndependent
BAEZA URIOS, ANTONIOVeterans E MasIndependent
BALLARD, GEOFFVeterans F MasIndependent
BAÑOS MUT, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. A. Gata
BAS, MICHELSenior Mas- Independent
BELDA MARCOS, JOSESenior MasG. R. Real de Gandia
BERENGUER, DAMIANSenior MasIndependent
BERRUTI OLIVER , FELIPE Veterans B MasC. A. Enganxa't a Córrer
BERTOMEU, ANTONIVeterans C Mas- Independent
BLASCO BATALLER, JOSEVeterans A MasG. R. Real de Gandia
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
BONET MORENO, SALVAVeterans B MasG. R. Real de Gandia
BOTELLA LEYDA, ALEXCadet MasC. A. Gata
BOULANOUAR DOMINGUIS, OMARAleví MasIndependent
BOULEAU SISCAR, LAURAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BRAMLEY MOORE, AURELIABarrufets FemIndependent
BRAMLEY MOORE, YASMINPre-Barrufet FemIndependent
BROSETA IBÁÑEZ, GLORIA MARÍAPre-Benjamí­ FemIndependent
BUIGUES BERTOMEU, MARCPre-Barrufet MasC. A. Bèrnia
BUIGUES CABALLERO, ANAVeterans A FemC. A. Corremundos
BURNHAM HURTADO, LIROYBenjamí MasIndependent
CABRERA MARTINEZ, XAVISenior MasC. A. Bèrnia
CABRERA TOMAS, FELIXPre-Benjamí­ MasIndependent
CABRERA TOMAS, GERARDAleví MasIndependent
CALDERON, JUAN CARLOSVeterans A MasC. Esports Colau Runner´s
CALONGE ESPINILLA, ALEJANDRO Senior MasIndependent
CAMPOY JIMÉNEZ, NURIAPre-Benjamí­ FemIndependent
CAÑAMAS OCHOA, XELOVeterans B FemG. A. Runner Denia
CANO HIDALGO, JUAN ANTONIOSenior MasIndependent
CARIO COSTA, HECTOR Aleví MasC. M. A. La Faixa
CARIO COSTA, RAULBenjamí MasC. M. A. La Faixa
CARPI FORQUÉS, PERESenior MasC. A. Sense Pressa El Verger
CARRIÓ CARRIÓ, AXELPre-Barrufet MasIndependent
CARRIÓ CARRIÓ, JOANPre-Benjamí­ MasC. M. A. La Faixa
CARRIÓ CARRIÓ, NEREUBenjamí MasC. M. A. La Faixa
CARRIÓ LLOBELL, JOELPre-Benjamí­ MasIndependent
CARRIÓ VILLANUEVA, ALEJANDROBarrufets MasIndependent
CASAS SASTRE, IKERBarrufets MasIndependent
CASTELL BERNARDINO, RUBÉNSenior MasIndependent
CASTELLANO CANTÓ, JORGESenior MasIndependent
CATALA DIAZ, EDURNE Barrufets FemC. Multiesport Benitatxell
CERDÁ PLANES, CARMENVeterans A Fem- Independent
CHACON DIAZ, PABLOPre-Barrufet MasIndependent
CHAMPON, ERICVeterans B MasIndependent
CHESA FERRER, JUAN MATEOVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CHISBERT OSCA, JOSEPBenjamí MasIndependent
CHOULLI BOUKHRISSE, MOHAMEDPre-Benjamí­ MasIndependent
CILLER CHÉNÉ, LAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
COBOS FLORES, DAVID Veterans A MasC. E. Dorsal 19 Pego
COLOMA FERRER, FRANCISCOVeterans C MasG. Espeleològic Gata
CONCA MASQUEFA, JOSE RAMONSenior Mas- Independent
CORTES VILLA, JAIMEVeterans F MasC. D. Satse Alicante
COSTA GAYÀ, KILIANPre-Barrufet MasIndependent
COSTA VIVES, NEUSBarrufets FemIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets FemIndependent
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
DALMACE, PATRICKVeterans F MasIndependent
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIERSenior Mas- Independent
DEL CAMPO MUÑOZ, ADRIANABenjamí­ FemIndependent
DEL CAMPO MUÑOZ, CLAUDIACadet FemIndependent
DELGADO SERER, IVANPre-Benjamí­ MasC. A. Dianium
DELGADO SERER, SAULAleví MasC. A. Dianium
DEVESA BUIGUES, KIKEBarrufets MasC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DIAGO BENLLOCH, ALEXISSenior MasIndependent
DIAGO MARTINEZ, MARTINA Barrufets FemIndependent
DIAZ CASELLES, DANIELBenjamí MasIndependent
DIAZ CASELLES, NOÉBarrufets MasIndependent
DURA SIGNES , ORIOLPre-Barrufet MasC. M. A. La Faixa
DURA SIGNES , ORIOL Barrufets MasC. M. A. La Faixa
ELKINGTON, TRINAVeterans D FemIndependent
ENGUIX BATALLER, CLARASenior Fem- Independent
ENGUIX SANCHO, JOSEVeterans B MasC. A. La Valldigna
ESCOLANO SIGNES, RAFAELVeterans C MasC. Córrer El Garbí
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADORVeterans A MasIndependent
ESCUDERO TERCERO, ISAACSenior Mas- Independent
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ESTALRICH RAMOS, RAÚL Senior Mas- Independent
ESTRUCH CAMARENA, FERRANVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
FERRARIÓ FERRER, SARASenior Fem- Independent
FERRER PEDRO, MIGUELBarrufets MasC. A. Gata
FERRER PEDRO, RAULPre-Benjamí­ MasIndependent
FERRER SENDRA, JOANVeterans A Mas- Independent
FIGUERES SENDRA, JESUS ANTONIVeterans F MasIndependent
FLANAGAN, LUKESenior MasIndependent
FLANAGAN, NICKSenior MasIndependent
FONT ROSELLÓ, JOANVeterans C Mas- Independent
FONT RUIZ, VICTOR Barrufets MasC. A. Corremundos
FORNALI RONDA, EMMABarrufets MasG. A. Runner Denia
FORNES COSTA, PAULACadet FemC. M. A. La Faixa
FRASQUET GISBERT, CAROLINAVeterans B Fem- Independent
FUENTES, JAIMESenior MasC. A. Bèrnia
FULLANA MARTINEZ, EDGARSenior MasC. A. Bèrnia
GADEA NAVARRO, JOELSenior MasC. A. Daimús Tecnoesport
GALSTYAN, MARINAPre-Barrufet FemIndependent
GALSTYAN, STELLABenjamí­ FemIndependent
GARCIA ESTRUCH , KIKESenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEPVeterans B MasC. A. Els Coixos
GARCIA HERNANDEZ, MANELBarrufets MasIndependent
GARCIA MASCARELL , DAVID Senior MasC. Superatesport
GARCIA MOLINA, JOAQUINVeterans D MasIndependent
GARCIA MUÑOZ, JESUSVeterans D MasIndependent
GARCIA RODRIGUEZ, ALEJANDROPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA RODRIGUEZ, CLAUDIAPre-Barrufet FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA TORRES, IKERPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GENOVÉS SERRA, PEPEVeterans A Mas- Independent
GIL CARRIÓ, EDUARDVeterans B MasC. A. Cametes
GILABERT MORELL, JOANVeterans B Mas- Independent
GIMENO MIGUEL, EMMAAleví­ FemIndependent
GOMAR MARI, NOAPre-Benjamí­ FemG. E. La Carena La Font
GÓMEZ GÓMEZ, GUSTAVOSenior MasC. Córrer El Garbí
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARABarrufets FemIndependent
GOMEZ PEREZ, MARPre-Benjamí­ FemIndependent
GONZÁLEZ IVARS, MIQUELVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GONZÁLEZ OJEA, JACOBSenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIMESenior MasIndependent
GRIMA GUTIERREZ, JORDIVeterans A Mas- Independent
GRIMALT ESCORTELL, MIQUELVeterans A MasG. Espeleològic Gata
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIOSenior MasC. A. Altea
HAMZI, NEILABarrufets FemIndependent
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE Senior Mas- Independent
IBIZA PALERO, NEREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
IVARS AHUIR, AMAYABarrufets FemC. A. Enganxa't a Córrer
IVARS CAPO, MERCEDES Senior FemIndependent
IVARS LLOBELL, JOSE MARIAVeterans A MasIndependent
IVARS SAMPER, MARTINABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS TOMÁS, JAIMEVeterans D MasIndependent
JACKSON, KAYVeterans B Fem- Independent
JORRO CABALLERO, ANNAPre-Benjamí­ FemC. M. A. La Faixa
JUAN SENABRE, YAIZAAleví­ FemIndependent
KELEJYAN, EDGAR Pre-Barrufet MasIndependent
KERDADOU SARGHINI, BILALBenjamí MasIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans A MasIndependent
KOLE, JOLANDEVeterans E FemIndependent
LADRON-DE-GUEVARA, JOSÉ EVARISTOVeterans A MasIndependent
LAHMAMI AGHAN, MOHAMED REDASenior MasC. M. A. La Faixa
LAUWERS NELISSEN, LAURAVeterans D Fem- Independent
LLÀCER ESPLUGUES, JORGESenior MasC. Ondara Tri-Esport
LOPEZ BELCHI, ROGER DAVIDVeterans B MasIndependent
LÓPEZ MEDINA, LUCIAPre-Benjamí­ FemIndependent
MACIAS DELGADILLO, FREDYSenior MasIndependent
MAHAFFEY GARCIA, HUGOPre-Barrufet MasIndependent
MAHÍQUES AGULLES, JOANBarrufets MasC. M. A. La Faixa
MAHIQUES AGULLES, MARPre-Barrufet FemIndependent
MAÑAS CASCALES, RAÚLSenior MasIndependent
MARCO JUST, XIMOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
MARÍN TÁRRAGA, BRYANCadet MasIndependent
MARTÍ ESPINÓS, SANTIAGOVeterans A MasC. A. Corremundos
MARTI SANCHEZ, FERNANDOVeterans C MasC. A. Benidorm
MARTÍN BLANCO, VALENTINAPre-Benjamí­ FemIndependent
MARTÍNEZ CASTILLO, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MARTINEZ GUITART, CARLOSSenior MasIndependent
MARTÍNEZ LARA, NURIAVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
MARTINEZ ORTOLA, AVAPre-Barrufet FemIndependent
MARTINEZ SETIEN, LORENASenior FemIndependent
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MATEO IBIZA, OSCARSenior MasC. A. Miramar Fent Cames
MATHEWS, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MAYANS, JUANJOSenior MasC. A. iRun Calp
MCTEIGUE, NANCYPre-Benjamí­ FemIndependent
MCTEIGUE, STANLEYBenjamí MasIndependent
MEDINA DIAZ, HUGOPre-Benjamí­ MasIndependent
MEDINA DIAZ, PABLOPre-Benjamí­ MasIndependent
MILLWARD BERMÚDEZ, LEYLABenjamí­ FemIndependent
MIÑANA GINER, VICENTE JOSÉVeterans D MasC. A. Calygat.com
MOJICA LÓPEZ, ARMINDAVeterans A FemIndependent
MONFORT BUIGUES, ANGELVeterans A MasIndependent
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets MasC. A. Dianium
MONTES GARCIA , MARI TERE Senior FemC. Triatló Gandia
MONZO HUERTA, CRISTIANVeterans B Mas- Independent
MORANT PASTOR, SALVADORVeterans B Mas- Independent
MULET BAS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MULET JORRO, ARISAleví MasIndependent
MULET JORRO, ELIAAleví­ FemIndependent
MUT CERVERA, ELVIRA Veterans E FemC. M. A. La Faixa
NAVALMORAL SIGNES, JOAN Barrufets MasC. A. Gata
NAVALMORAL SIGNES, LUCASPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
NISHIDA, NAOKOVeterans B FemIndependent
ORTOLÁ ROMERO, CONCHIVeterans B FemIndependent
ORTOLA VERCHER, MARIA ROSARIOVeterans C FemIndependent
ORTOLA VERCHER, VICTORIAVeterans B FemIndependent
PEDRAZA CARREGUÍ, CARLABarrufets FemIndependent
PEDRAZA CARREGUI, JUANPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
PEDRÓN VERDERA, ADRIANAPre-Benjamí­ FemIndependent
PEDRÓS MESTRE , ALEJANDOROSenior MasIndependent
PEIRO CHAVELI, JOSEVeterans B MasC. A. Mandriladora Alpesa
PÉREZ GARCÍA, ISASenior FemIndependent
PEREZ GISBERT, LUISSenior MasC. Orba Multiesport
PÉREZ IVORRA , CARLA Aleví­ FemIndependent
PEREZ MESAS, ADRIANVeterans D MasIndependent
PÉREZ MORATA, JEREMIESSenior MasIndependent
PÉREZ MUÑIZ, ÁLVAROPre-Benjamí­ MasC. A. Dianium
PEREZ OREJA, NURIAVeterans C FemIndependent
PEREZ SIGNES, NOELIAInfantil FemC. M. A. La Faixa
PERIS FERNANDEZ, DAVIDSenior Mas- Independent
PERRY ARANDA, LUCIAAleví­ FemIndependent
PERRY ARANDA, SOLEAleví­ FemIndependent
PETER, VERSCHUERENVeterans E Mas- Independent
PIERA BORDES, MARTASenior Mas- Independent
PONS BARROSO, IRENE Benjamí­ FemIndependent
PONS BARROSO, VÍCTORPre-Barrufet MasIndependent
PONS FORNÉS, CARLAInfantil FemC. M. A. La Faixa
PONS FORNES, CARLAInfantil FemC. M. A. La Faixa
PUCHOL BOLTA, PAUSenior Mas- Independent
PUIG GRIMALT, AINAPre-Barrufet FemIndependent
PUIG GRIMALT, GERARDPre-Barrufet MasIndependent
PUIGCERVER COLLADO, PEDROVeterans A Mas- Independent
RAMIS DOMENECH, ROSAMARIVeterans C FemIndependent
RAMÍS FORNÉS, ROCPre-Barrufet MasC. M. A. La Faixa
RAMIS MONFORT, DARIOSenior MasIndependent
RAMON TEBAR, MARCELINOVeterans D MasIndependent
RASTELL, LAURENCEVeterans D FemC. A. Dianium
REBAGLIATO FABREGA, JORDIVeterans D MasIndependent
REINA ARGENTE, PABLOSenior MasC. Córrer El Garbí
RIBES MARTINEZ, MARBenjamí­ FemC. Ondara Tri-Esport
ROMERO ALBUIXECH, TONISenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
RONDA IVARS, JOSE LUIS Veterans C Mas- Independent
ROS ANTON, ANGELVeterans C MasC. D. Satse Alicante
ROS GREGORI, ALOMAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSELLO ALENTADO, SHEILABarrufets FemIndependent
ROSELLO SENDRA, AROAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
ROVIRA FRANQUEZA, JÚLIAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
RUBIN, MARIOVeterans C MasC. A. Benidorm
RUBIO RODRIGUEZ, DAVIDVeterans A Mas- Independent
RUIZ FORT, OSCARVeterans A MasIndependent
RUIZ PASCUAL, VICTORIAInfantil FemIndependent
RUIZ PASCUAL, DAVID JESUSBarrufets MasIndependent
RUTTEN, MERELSenior Fem- Independent
S. PICORNELL, ALEJANDRABarrufets FemIndependent
SACRISTAN MENGUAL, VICENTESenior MasIndependent
SAN CRISTOBAL MILLET, VICTORSenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUANVeterans C MasIndependent
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOASenior FemC. A. Sense Pressa El Verger
SANCHEZ MONCHO, MARIA TERESAVeterans C FemC. A. El Faro
SANDHAM, DAN Veterans A FemIndependent
SAPENA GUTIERREZ, AINARAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA LÓPEZ, MIREIABarrufets FemIndependent
SAPIÑA CLAR, PAUSenior Mas- Independent
SARCH FERRER, ERICBarrufets MasIndependent
SASTRE SASTRE, ANNABarrufets FemIndependent
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SEGARRA ESCORTELL, JAVIERSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
SEGUÍ LÓPEZ, NATÀLIAPre-Benjamí­ FemC. Bernardos Trotters
SEGURA FERRERO , MATEOVeterans C Mas- Independent
SENDRA GARCIA, FELIPEInfantil MasC. M. A. La Faixa
SENDRA GARCIA, JUAN FERNANDOCadet MasC. M. A. La Faixa
SENDRA PONS, ISMAVeterans A Mas- Independent
SERRA SERRA, ASIERPre-Benjamí­ MasIndependent
SERRAT FRANCO, AROABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
SESE LEYVA, JENNIFER Pre-Benjamí­ FemC. A. Safor - Delikia Sport
SIGNES MARTI, CARLESBarrufets MasC. A. Gata
SIGNES MAS, MIQUEL Pre-Barrufet MasIndependent
SIGNES MAS, PEPEBarrufets MasIndependent
SIGNES MAS, VICENTPre-Benjamí­ MasIndependent
SIGNES RUEDA, AITANAPre-Barrufet MasC. M. A. La Faixa
SIGNES RUEDA, ANDREU Barrufets MasC. M. A. La Faixa
SIGNES SIGNES, JULIAN Veterans C MasIndependent
SILVA CRUZ, ARLETBenjamí­ FemIndependent
SIREROL MESTRE, TONIVeterans A MasC. A. Bèrnia
SMART, BELLA ROSEPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SMART, SIDNEYBarrufets MasC. E. Dorsal 19 Pego
SOLER PONS, JAUMEBenjamí MasIndependent
SOLER PONS, ROSABarrufets FemIndependent
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.Senior MasC. A. Llebeig Xàbia
STASTRA O’SHEEAN, ROISINPre-Benjamí­ FemIndependent
STASTRA O’SHEEHAN, OSCAR PATRICKBenjamí MasIndependent
SUAREZ TORRES, ANDREABenjamí­ FemIndependent
SUAREZ TORRES, AROABarrufets FemIndependent
TÁRRAGA SMITH, ESTEBAN FERMÍNSenior Mas- Independent
TARRASÓ BOIGUES, MARTASenior FemC. A. Safor - Delikia Sport
TERUEL SERRANO, MIGUEL ÁNGELSenior Mas- Independent
TOLEDO BUIGUES, JUANMAVeterans A MasIndependent
TORMOS GOMAR, PEREVeterans D MasC. C. Camallaes - Reflyx
TORMOS MATA, MARCOSPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
TORRES FONTES, MARVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
TORRES SÁNCHEZ, SERGIOVeterans A MasC. Ondara Tri-Esport
VAISSEAU OSCS, ALIXPre-Barrufet MasIndependent
VALLES GISBERT, IRISBarrufets FemIndependent
VALLES GRIMALT, MONICASenior FemIndependent
VALLES SANTAMARIA, JORGESenior Mas- Independent
VALLÉS SOLER, MARI CARMENVeterans B FemIndependent
VAN HERPT VALDIVIA, VICTORSenior MasC. RunPaco
VANACLOCHA LORENTE, ADOLFOVeterans A MasC. A. Dianium
VICTORIA LLORET, ANTONIOVeterans C MasIndependent
VIDAL ALEMANY, RUBÉNSenior MasIndependent
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMÓN Veterans B MasC. A. Mandriladora Alpesa
VIVES FORNÉS, ARNAUBarrufets MasC. M. A. La Faixa
WADOUD, ELIASCadet MasC. A. Dianium
WILLIAM LAMONT, CALUMSenior Mas- Independent
WOOD, SARAHVeterans B FemC. Sole Mates
YEPES MARTIN, ANGELSenior MasIndependent
YEPES MARTIN, JULIA Barrufets FemIndependent
ZARAGOZI MARTINEZ, FELIPE Veterans B MasC. A. Altea

INICI

21ª CURSA POPULAR JESÚS POBRE
12 de Maig de 2018.
Hora d'eixida: 19:00 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
10 de Maig a les 20:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en el pit, sempre visible. DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en meta ha d'anar ben visible en la part de davant. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.


Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves