Som Esport
Volta a peu a Xàbia

LLISTAT D' INSCRITS EN LA XXX VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 24 de Febrer
De 08:30 a 09:30 h.
Lloc: Zona de Meta

559 participants inscrits
Nom Categoria Club
ABAD FLORES, AINHOAPre-benjamí­ femC. A. Publidom
ABAD GOMEZ, LUCAS Benjamí­ mascC. A. Dianium
ABALDE, FERNANDOVeterans A MasC. Masktri
ACEITUNO GÓMEZ, ALBERTO Juvenil MasC. A. Llebeig Xàbia
ADÀRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGELVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
AGUILAR FRASÉS, IMMAVeterans A FemC. Ondara Tri-Esport
AGUILAR PEIDRO , RAFAEL Veterans B MasC. A. iRun Calp
AGULLES PERIS, ARNAU Barrufets mascC. A. Gata
AGULLES PERIS, CARLESBarrufets mascC. A. Gata
AGULLO CARBONELL, BLAISenior MasIndependent
AGULLÓ CARBONELL , JAVIERSenior MasIndependent
ALABORT MARTINEZ, CARLOSVeterans C MasIndependent
ALBEROLA BAÑO, JOSE GINESVeterans D MasC. A. A to trapo
ALBI VALERO, JAIMEVeterans A MasIndependent
ALBI VALLÉS, PABLOSenior MasIndependent
ALEIXANDRE BADIA, GUSTAVOVeterans E MasS. D. Cent Peus
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-benjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-benjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
ALMAZAN CONESA, JULIOVeterans B MasC. Benigànim Trail
ALMAZÁN SEGARRA, IVÁNPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
ALMAZÁN SWGARRA, AINARABarrufets femIndependent
ALVAREZ BUSTOS, FABIANAleví­ mascIndependent
ÁLVAREZ COSTA, POLBarrufets mascIndependent
ÁLVAREZ COSTA, QUIM Barrufets mascIndependent
AMIL BARBEITO, ERIKBarrufets mascIndependent
ANAYA GÓMEZ, BASILIOVeterans C MasIndependent
ANDARIAS BUIGUES, CARLOS Senior MasIndependent
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FCOVeterans B MasC. Multiesport Benitatxell
ANDRES DAVID, SAMUELBarrufets mascIndependent
ANDRÉS MOLL, MARIASenior FemC. A. Corremundos
ÁNGEL VILAPLANA, LUCÍASenior FemIndependent
ARASTENY BONET, PACO Benjamí­ mascIndependent
ATIENZA SALINAS , RAÚL Veterans A MasC. A. La Vega de San Antonio
AYRES, KATE Veterans F Fem- Independent
BADRI, MOHAMEDPre-benjamí­ mascC. Multiesport Benitatxell
BADRI, YASMINAleví­ femC. Multiesport Benitatxell
BALLESTER BUIGUES, IRENEVeterans B FemC. A. Cametes
BAÑOS MUT, ANDREAPre-benjamí­ femC. A. Gata
BAÑULS CASELLES, JOANInfantil mascIndependent
BAÑULS CASELLES, NAIRAAleví­ femIndependent
BAÑULS VIVES, LAURAVeterans B FemC. Córrer El Garbí
BARDISA GARCÍA , MARÍA JOSÉSenior FemIndependent
BARRANTES SIMON, TAMARASenior FemIndependent
BAZTAOUI YOUNES, HAFIDAPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
BAZTAOUI YOUNES, SALAH EDDINBenjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
BEENEN, MACHTELDVeterans E FemIndependent
BELOQUI ORICAIN, ALAINBenjamí­ mascIndependent
BENAISSA YOUNES , NASSERPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
BENAISSA YOUNES , NORBarrufets mascIndependent
BERENGUER SAPENA, JAVIER Senior MasIndependent
BERMÚDEZ MARTINEZ, ALVAROVeterans B MasIndependent
BERTOMEU GÁLVEZ, VICTORIAPre-benjamí­ femIndependent
BISQUERT PASCUAL, GRETABarrufets femIndependent
BISQUERT PASCUAL, LLURAPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
BLACKMORE, ROS Veterans D FemC. Swaledale Runners
BLASCO PALOMAR, IVÁNVeterans A Mas- Independent
BOLUFER BAÑULS , CARLA Cadet femC. A. Llebeig Xàbia
BOLUFER MAHIQUES, PEP Senior MasC. A. Llebeig Xàbia
BONET DASÍ, ANDRESSenior MasIndependent
BORDES RIBERA, CARMEN MERCEDESVeterans A FemIndependent
BORRACHERO VELASCO , REYES Veterans F Fem- Independent
BOTELLA MASCARELL, PAUVeterans A MasC. C. Camallaes - Reflyx
BOULEAU SISCAR, LAURAAleví­ femIndependent
BOURNE, TOMVeterans A MasC. A. Bèrnia
BOVER RODRÍGUEZ, CLAUDIABenjamí femIndependent
BOWMER, NEILVeterans D MasC. Swaledale Runners
BOX LIDON, ROBERTOVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
BROSETA IBÁÑEZ, AARÓNBarrufets mascC. A. Gata
BROSETA IBÁÑEZ, GLORIA M.Pre-benjamí­ femC. A. Gata
BUIGUES FUENTES, MAVIVeterans A FemIndependent
BUIGUES LEGAY, MARÍAAleví­ femIndependent
BUIGUES MENGUAL, JUANVIVeterans D MasC. A. Corremundos
BUIGUES MORAL, JAIME Pre-benjamí­ mascIndependent
BUIGUES ORTOLA, IRENE Senior FemIndependent
BUIGUES SIGNES, JAUME Barrufets mascC. A. Corremundos
BUIGUES SIGNES, MARIABarrufets femC. A. Corremundos
BUIGUES SOLER, KIKAVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
BUIGUES TORTAJADA, LUCÍAAleví­ femIndependent
BUIGUES VALDIVIESO, JAVIERSenior MasIndependent
BYSOUTH, RICHARDVeterans D MasIndependent
CABALLERO MATA, MªANGELESSenior FemIndependent
CABRERA CARDONA , FRANCISVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets femC. A. iRun Calp
CAMPS MANSILLA , MARINAInfantil femC. A. Safor - Delikia Sport
CAÑAMAS OCHOA, XELOVeterans C FemC. Dénia Corre
CANET MIRALLES, ENRIQUE Senior MasIndependent
CANET RUIZ, EDUARDOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
CARAVACA PONS, ESTEBANVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
CARDONA CARDONA , ANTONIO Veterans E MasIndependent
CARMONA GONZALEZ, ALFONSOSenior MasIndependent
CARMONA SEMPERE, LUCASSenior MasIndependent
CASELLES MIRALLES, TERESASenior FemC. Athletes Academy
CASELLES SEGURA, SERGIOPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
CASTAÑEDA HURTADO , OSCAR Senior MasC. A. La Nucia
CASTELLÓ CABALLERO, RUBÉN Veterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
CASTIÑEIRA LUCHORO , RAQUEL Senior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CATALA CASTELL, ADRIABarrufets mascC. A. Llebeig Xàbia
CATALA CASTELL, ALEIXBarrufets mascC. A. Llebeig Xàbia
CATALA DIAZ, EDURNE Pre-benjamí­ femC. Multiesport Benitatxell
CATALA PEREZ, GEMASenior FemIndependent
CATALÁ RIBES, ANDREAVeterans A FemIndependent
CATALÁ RIBES, CYARASenior FemIndependent
CATALÀ SANTOS , EMMA Barrufets femIndependent
CATALÀ SANTOS , NATHANAELBarrufets mascIndependent
CAUDELI LLORCA, SALVADOR Veterans C MasC. A. Miramar Fent Cames
CAVANAGH, MARTINVeterans D MasIndependent
CAVANAGH, SAMANTHAVeterans C FemC. A. Llebeig Xàbia
CENDAN CABANILLES, FELIPEVeterans C MasC. Masktri
CERDÁ PLANES, CARMENVeterans A FemC. C. Camallaes - Reflyx
CHALLIS, CACHITAVeterans E Fem- Independent
CHESA CERVERA, DÍDACPre-benjamí­ mascC. Orba Multiesport
CHESA CERVERA, ORIOLBenjamí­ mascC. Orba Multiesport
CHICO LÓPEZ, FERNANDOVeterans B MasC. Dénia Corre
CHOLBI LLIDÓ, SAUROSenior MasIndependent
CHOLBI MARI, NOAPre-benjamí­ femIndependent
CHOLBI SELLES, JOSE MIGUELVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
CHORRO MAS, PAUBenjamí­ mascIndependent
CLARI COSTA, NADINEBenjamí femIndependent
CLAUDE, SOPRANIVeterans G MasIndependent
CLIMENT GREGORI, FEDERICOVeterans C MasIndependent
CLIMENT PASCUAL, ERNESTOVeterans D Mas- Independent
CODINA PEREZ, GERMANVeterans C MasIndependent
COLL HERRERO, ROBERTOSenior MasIndependent
COLLADO MARTI, VICENTBarrufets mascC. A. Gata
CORTS HUERTA, JUAN CARLOSVeterans D MasC. A. La Rabosa
COSTA BARBER, CRISTINASenior FemIndependent
COSTA MIRALLES, JOANSenior MasIndependent
CÓZAR I SELLÉS, AITANABarrufets femIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO CORTÉS, MARIAVeterans B FemIndependent
CRESPO MATA, ALICIA Infantil femC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, EDUARDOPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
CRUAÑES MARIN, LUCIABarrufets femIndependent
CRUAÑES MARIN, PAUBarrufets mascIndependent
CRUAÑES PUIG, ARIADNABarrufets femIndependent
CRUAÑES PUIG, XAVIBenjamí­ mascIndependent
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANVeterans A MasIndependent
CUENCA HONRUBIA, ROBERTOVeterans A MasC. A. Villarta
CUGNOT GORLAT, LAURAAleví­ femIndependent
DADO LARA, AIMARAAleví­ femIndependent
DAFFERN, GREGVeterans C MasC. Dénia Corre
DASI FERRERES, DANIELVeterans A MasIndependent
DAUDER MASCARELL, JOSÉ LUISVeterans C MasIndependent
DE GREGORIO PÉREZ, MARÍA LUZVeterans D FemC. E. Dorsal 19 Pego
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior Mas- Independent
DE LOS ÁNGELES , JORGE FELIPEVeterans B MasIndependent
DE LOUW, SUSANVeterans C FemIndependent
DEVESA BUIGUES, KIKEPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA NAVARRO , GERARD Pre-benjamí­ mascC. A. La Nucia
DIEZ LORENTE, CARLOSSenior MasIndependent
DÍEZ VELÁZQUEZ, NADINNEBenjamí femIndependent
DOMINGO MONTORO, PABLOBarrufets mascIndependent
DOMÍNGUEZ CORDERO , MARÍA Senior FemIndependent
DOMOK, MONIKAVeterans C FemIndependent
DONDERIS MARTINEZ, ANDREU Barrufets mascIndependent
DOUBROVINE, KIRILLVeterans D MasIndependent
EGEA CANDELA, DIEGOPre-benjamí­ mascIndependent
EGUILIOR, GERMÁNSenior MasIndependent
ESCODA, ALICIASenior FemC. A. Bèrnia
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR Veterans B MasIndependent
ESPASA SENDRA, CLAUDIASenior FemIndependent
ESPÍ TARÍN, JACOBOVeterans B MasIndependent
ESPINOS LOZANO, NEUS Pre-benjamí­ femIndependent
ESPINOS VALLES, MARINAJuvenil FemC. A. Llebeig Xàbia
ESTRUCH ARLANDIS, JORGEVeterans A MasIndependent
EXPOSITO CASADO, JUANVeterans C MasIndependent
FAIVRE, HÉLÈNE Veterans A FemIndependent
FAUS CALABUIG, EUSEBIOVeterans A Mas- Independent
FELIU SIGNES, PAUBenjamí­ mascIndependent
FEMENIA SERRA, PACOSenior MasC. A. Bèrnia
FERNÁNDEZ PADILLA, TOÑEVeterans B MasIndependent
FERNÁNDEZ SÁNCHEZ , ISMAELSenior MasIndependent
FERRAGUD PARDO, FERNANDOVeterans E MasIndependent
FERRE ALBERO, LUISVeterans E MasIndependent
FERRER ALEMANY, SALVADORVeterans D MasC. Córrer El Garbí
FERRER BANYULS, ALEXBarrufets mascIndependent
FERRER BUIGUES, INESBenjamí femC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CABRERA, RAQUELSenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER SEBASTIÀ, FRANCISCO JAVIERVeterans B MasC. A. Xeresa
FONT PLANELLS, JOEL Benjamí­ mascIndependent
FONT PLANELLS, POLPre-benjamí­ mascIndependent
FONT RUIZ, VÍCTOR Pre-benjamí­ mascC. A. Corremundos
FORNES ALBEROLA, JAUMESenior MasC. M. A. La Faixa
FORNÉS CATALÁ, LARABarrufets femIndependent
FORNÉS TACHÓ, JOSE JAVIERSenior MasIndependent
FRANCES BELDA, JORDISenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
FRANCÉS SÁNCHEZ, ANTONIO CÉSARVeterans D MasC. A. Runners Alcoi
FRANCÉS VILA, GEMMABarrufets femC. A. Bèrnia
FRANQUEZA ALLER, ALBABarrufets femIndependent
FRANQUEZA ALLER, MARTINAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
FRAU BAIDAL , ROSANAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FUENTES ROS, GUILLERMOPre-benjamí­ mascIndependent
FUERTES GARRIGUES, ANNABarrufets femIndependent
FUERTES GARRIGUES, CARLA Pre-benjamí­ femIndependent
FULLANA MARTÍNEZ, ARNAUSenior MasC. A. Bèrnia
GABRIELS, ALPHONSEVeterans G MasIndependent
GADEA FONTANA, MOISESVeterans C MasC. A. La Rabosa
GAGNÉ, JOSÉEVeterans E Fem- Independent
GALERA, JOSEVeterans C Mas- Independent
GALLEGO GIL, JUAN ANTONIOSenior MasC. A. Tragaleguas
GALLEGO MACIAS, ABRAHAMSenior MasIndependent
GALLUD SÁEZ, DANIVeterans A MasIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, MARINA Barrufets femIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, STELLA Benjamí femIndependent
GALVÁN GUILLÉN , JOSÉ Veterans A MasIndependent
GAMERO CASTILLERO, ANTONIOVeterans C MasIndependent
GAONA DE SANDE, ALBERTOVeterans B MasIndependent
GARCIA, PABLOSenior MasC. A. Safor - Delikia Sport
GARCÍA AIS , JOSÉ MANUEL Veterans A MasC. A. Corremundos
GARCÍA BEDMAR , CANDELA Benjamí femC. A. La Nucia
GARCIA CASTELLO, CRISTINASenior FemIndependent
GARCÍA DEL REAL GOROSABEL, ANTONIOVeterans B MasIndependent
GARCÍA FENOLL , FERNANDO Veterans C MasIndependent
GARCÍA FERNÁNDEZ, JUANVeterans G MasIndependent
GARCIA FONT, MARA Benjamí femC. Multiesport Benitatxell
GARCIA GINER, FRANCISCO Veterans A MasIndependent
GARCÍA GUTIÉRREZ , ÁLVARO Barrufets mascIndependent
GARCIA LLOPIS, GEMMABenjamí femIndependent
GARCIA LLOPIS, IRATXEBarrufets femIndependent
GARCIA MIRAVET, MARCBarrufets mascIndependent
GARCIA MIRAVET, PAUPre-benjamí­ mascIndependent
GARCIA MOLINA, JOAQUINVeterans E Mas- Independent
GARCIA PEREZ, RAULSenior MasIndependent
GARCÍA REVUELTAS, JANAAleví­ femIndependent
GARCÍA REVUELTAS, SAMUELInfantil mascIndependent
GARCÍA RUJANO, MANUVeterans B MasC. A. Xeresa
GARCIA SCAGLIA, MANUELAAleví­ femC. A. Dianium
GARCIA SOLAZ, RUBENVeterans B MasC. A. La Vega de San Antonio
GARCIA VELEZ, ALFREDOVeterans E MasIndependent
GARRIDO ALONSO, FRANCISCO AGUSTINVeterans F MasC. A. Alcasser
GARVIN ESPARZA, DANIELPre-benjamí­ mascIndependent
GAUCHI BALAGUER , CHRISTIAN Senior MasIndependent
GAVILÁ JORRO, SERGI Pre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GAVILANES PAUCAR, CARLOSSenior Mas- Independent
GEA ESCRIVA , SALVADOR Veterans D MasIndependent
GESTHUIZEN, FREDDYVeterans G MasIndependent
GIL CORTÉS, VICENTCadet mascIndependent
GIL SOLER, AITANA Pre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
GIL VIDAL, SEBASVeterans E MasIndependent
GILABERT FONTANET, CARLOSSenior MasC. Dénia Corre
GILABERT JUAN, NICOLASSenior Mas- Independent
GILABERT PASCUAL, JUAN JOSÉVeterans A MasIndependent
GIMENA SCHÜMMELFEDER, SARA MELITTA Cadet femIndependent
GIMÉNEZ PUNZANO, IKERBenjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GINER DURAN, REMEDIOS Veterans G FemIndependent
GINESTAR VIZUETE, ADRIAN Senior MasIndependent
GOMAR MARI, AARON Aleví­ mascG. E. La Carena La Font
GOMAR MARI, NOAPre-benjamí­ femG. E. La Carena La Font
GOMEZ LLODRA, JAIROBarrufets mascIndependent
GÓMEZ MARTÍNEZ, LARAPre-benjamí­ femIndependent
GOMEZ VIVES, LEONEL Pre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ, OFESenior FemC. A. Bèrnia
GONZÁLEZ FERRANDO , ALVAROVeterans A MasC. Dénia Corre
GONZALEZ GUTIERREZ, JORGE Veterans C MasIndependent
GONZALEZ MARTIN, JUAN DE DIOSSenior MasIndependent
GONZÁLEZ PERICÁS, JAVIVeterans A MasIndependent
GREGORI ACOSTA, VICENTVeterans A MasC. A. Safor - Delikia Sport
GREGORI PARDO, FELIUPre-benjamí­ mascIndependent
GREGORI PARDO, RAIMONBarrufets mascIndependent
GREGORI TORTOSA, JAVIERVeterans C MasC. A. Daimús Tecnoesport
GREGORI VERDÚ, SANTIAGOSenior MasIndependent
GROSSENBACHER, NATASCHAVeterans A FemIndependent
GUARDIOLA FERRANDO, VICENTVeterans B MasIndependent
GUILLEM LOZANO, EVABarrufets femIndependent
HAJJAJ, ISRAEBarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
HALL , CLAIREVeterans B FemIndependent
HERNÁNDEZ FRASÉS, LORENAVeterans A FemIndependent
HERNÁNDEZ MÍNGUEZ , IVAN Benjamí­ mascC. A. Dianium
HERNÁNDEZ MÍNGUEZ , SARAH Pre-benjamí­ femIndependent
HUERTA RIBES, JAVIER Veterans A MasIndependent
IBEAS MIGUEL, REGINASenior FemIndependent
IVARS, ADRIANSenior Mas- Independent
IVARS AHUIR, AMAYABarrufets femC. Dénia Corre
IVARS AHUIR, HÉCTORBarrufets mascC. Dénia Corre
IVARS GANDIA , DANISenior MasIndependent
IVARS IVARS, PEPEVeterans D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS MUNERA, VICENTESenior MasC. A. iRun Calp
IVARS ROSELLO, FRANSenior MasC. Beer Runners Xabia
IVARS SALVÀ, ERNESTVeterans A MasC. A. La Xara
IVARS VIDAL, JESSICASenior FemIndependent
JAÉN IVANOVA, MAIRAPre-benjamí­ femIndependent
JORDÁN ALDASORO, JUAN GUILLERMOVeterans B Mas- Independent
JOUSSET LLIDO, SOPHIEAleví­ femIndependent
JUAN VILLANUEVA, CLARASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
JUAN VILLANUEVA, LUISSenior MasIndependent
JUTZI, KENOBenjamí­ mascIndependent
JUTZI, LENABarrufets femIndependent
JUTZI, MILOBarrufets mascIndependent
JUTZI, NIKOVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
JUTZI, TIMOVeterans B MasIndependent
KELEJYAN, EDGARBarrufets mascIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans B MasIndependent
LADRÓN DE GUEVARA DIEGO, JOSE EVARISTOVeterans B MasIndependent
LAFARGE ESPARZA, ALBA Barrufets femC. Ginestar Atletisme Benissa
LEYDA IVARS, ARNAUPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
LEYDA IVARS, SOFÍABarrufets femIndependent
LLEDO LARREA, CARMENVeterans D FemIndependent
LLOPIS VISO, MARC Barrufets mascIndependent
LLORET RAMOS, INÉSSenior FemC. A. Llebeig Xàbia
LÓPEZ DEVESA, CLAUDIABarrufets femC. Bernardos Trotters
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVeterans D MasIndependent
LORENZO PIQUERES, RAFAELVeterans D MasC. A. iRun Calp
LULL VICENTE, ALBASenior FemIndependent
MADRID, LOURDESVeterans B Fem- Independent
MAESTRE SENDRA, CANDYVeterans B FemIndependent
MAIA, DAVIDSenior MasIndependent
MARCELINO DOMINGUEZ, JAVICHI CEUTAVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
MARCO DELGADO, ÁNGELVeterans C MasIndependent
MARQUES FIGUERES , EMILIO Veterans B MasIndependent
MARQUES GONZALEZ, INESBarrufets femIndependent
MARQUES GONZALEZ, TONIBarrufets mascIndependent
MARQUES SALINES, JOAQUIN ANTONIOVeterans A MasIndependent
MARTÍ PUIG, JUAN MIGUELVeterans A MasIndependent
MARTIN CAMINO, CARLABenjamí femIndependent
MARTINEZ, PAULASenior Fem- Independent
MARTINEZ BALLESTER, JOAN Pre-benjamí­ mascIndependent
MARTÍNEZ BRIONES, NATALIA Aleví­ femIndependent
MARTÍNEZ CASTILLO, HÉCTORBarrufets mascIndependent
MARTÍNEZ CRUAÑES , AURORAVeterans B FemC. Córrer El Garbí
MARTÍNEZ GÁMEZ, TOMÁSVeterans C MasC. A. Albatera
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXIVeterans C MasC. A. Llebeig Xàbia
MARTINEZ HERRERO, ANGEL JAVIERVeterans B MasC. A. La Vega de San Antonio
MARTÍNEZ MODESTO, JUANVeterans E MasIndependent
MARTÍNEZ NAVARRO , ARIADNA Benjamí femC. A. La Nucia
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVADORVeterans C MasIndependent
MARTÍNEZ PIQUERAS, HUGOAleví­ mascIndependent
MARTOS RODRIGUEZ, CARLABenjamí femC. Bernardos Trotters
MARTOS RODRIGUEZ, CLAUDIABarrufets femC. Bernardos Trotters
MAS BUIGUES, VICTORSenior MasIndependent
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
MATA MORAL, DANIELAleví­ mascIndependent
MATA MORAL, JORDI Pre-benjamí­ mascIndependent
MATEO IBIZA, OSCARVeterans B MasC. A. Miramar Fent Cames
MELLADO FERNÁDEZ, JOSÉ RAFAELVeterans C MasIndependent
MENESES SAPENA, JULIANVeterans C MasC. A. Llebeig Xàbia
MESTRE CASTELLÓ , CLARASenior FemC. Roselló Team
MILCHOV TODOROV, TONISenior MasC. A. Gynrunning Tonic Club
MILVAQUES CERRATO, PEDRO Benjamí­ mascC. A. Safor - Delikia Sport
MILVAQUES CERRATO, XAVIAleví­ mascC. A. Safor - Delikia Sport
MILVAQUES PEIRO, ALVAROPre-benjamí­ mascC. Triatló Benirredrà
MILVAQUES PEIRO, NICOLASAleví­ mascC. Triatló Benirredrà
MINGUEZ LOPEZ, ANA ISABELVeterans B FemIndependent
MIRALLES IBIZA, MARTABarrufets femC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES IBIZA, MIREIAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
MIRET MALONDA, LAURASenior FemIndependent
MOLINA NÚÑEZ , PASCUAL M. Veterans A MasIndependent
MONCHO SIGNES, MARC Aleví­ mascC. M. A. La Faixa
MOÑINO AGULLES, ESTHERVeterans B FemIndependent
MONZO PEIRO, MARIA VICENTAVeterans C FemIndependent
MOORE, ANDYVeterans G MasC. A. Costa Blanca Striders
MOORE , ROBINVeterans E MasC. A. Costa Blanca Striders
MORA BALLESTER , MARTAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MORELL, YAGOSenior Mas- Independent
MORELL AGUILAR, ALMUVeterans A FemC. A. Cametes
MORENO FERNÁNDEZ , ANDERPre-benjamí­ mascC. A. La Nucia
MORENO FERNÁNDEZ , OLIVERBarrufets mascC. A. La Nucia
MORRISON, GEORGEVeterans D MasIndependent
MOYA GARCIA, FRANCISCO JOSE Veterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
MOYA LLIDO, CLAUDIAInfantil femIndependent
MOYA LLIDO, IRENEAleví­ femIndependent
MOYA ORTIZ, PEDROVeterans F MasIndependent
MOYANO VILLENA, RODRIGOBarrufets mascIndependent
MULET BAS, JOANPre-benjamí­ mascC. A. Gata
MULET ESCRIVÀ, MARIA JOSÉSenior FemIndependent
MULET PEDRO, ANNACadet femC. A. Gata
MUÑOZ REYES, HUGOBarrufets mascIndependent
NAVALMORAL SIGNES, JOANPre-benjamí­ mascC. A. Gata
NAVARRO ALCHAPAR, NATALIABenjamí femIndependent
NAVARRO ALCHAPAR, NATALIABenjamí femIndependent
NAVARRO CABRERA, DANISenior Mas- Independent
NAVARRO MOSQUERA, ALBERTOSenior MasIndependent
NEITZKE, ELÍASBenjamí­ mascIndependent
NOGUERA SAPENA , DIEGO JOSE Veterans B MasIndependent
OLASO VICENS, JOSEPSenior MasReal de Gandia C. F.
OLIETE GIL, JOSE LUISVeterans C MasC. A. iRun Calp
OLIVARES FERRER, MARISenior FemIndependent
OLIVER TORRES, ANTONIOSenior MasIndependent
OLLER CRESPO, LARASenior FemC. A. Corremundos
OÑATE GIMÉNEZ , PEDRO Senior MasIndependent
OROCONDO ÁLVAREZ, CARLOS EDUARDOSenior MasIndependent
OROCONDO ÁLVAREZ, RICHARDVeterans C MasIndependent
ORTEGA PALAZÓN , PASCUALVeterans A MasIndependent
ORTIZ PEREGRINA, JESÚSVeterans C MasC. A. iRun Calp
OSORIO PEMBERTY, CAROLINA Senior FemIndependent
PACE ANTOLINOS, DANIEL Veterans B MasIndependent
PALACIO SIGNES, JOSE Senior MasC. A. Llebeig Xàbia
PALLÁS MOMPARLER, ANTONIO JAVIERVeterans C MasC. A. La Rabosa
PALMER PUIG, JOSE MIGUELVeterans A MasIndependent
PALOMARES I MARÍ, AINABarrufets femIndependent
PALOMARES I MARÍ, ÀNGELSAleví­ femIndependent
PANTOJA PÉREZ, VERÓNICAVeterans A FemIndependent
PARRA TORMOS, OLAYABenjamí femIndependent
PARREÑO CORREDERA, JOSE MARIAVeterans B MasIndependent
PASCUAL, MÓNICACadet femIndependent
PASCUAL JULIA, ALEX Veterans B MasIndependent
PASTOR BUIGUES, JESUSVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
PASTOR MOLL, DOLOVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
PASTOR SOLER, VICENVeterans C FemIndependent
PASTOR VALLCANERA, XAVIBarrufets mascIndependent
PAVÍA MUT, JUANJOVeterans A Mas- Independent
PEMBERTY, LAURA Senior MasIndependent
PERETO ROMA, DANIVeterans A MasIndependent
PÉREZ HABA, LUIS FRANVeterans E Mas- Independent
PÉREZ CRUAÑES , FRANCISCO JOSE Senior MasIndependent
PÉREZ DOMÍNGUEZ, ADRIANAleví­ mascIndependent
PÉREZ GARCÍA, ISA Senior FemIndependent
PÉREZ MENGUAL , ROSANA Senior FemC. D. l' Espenta
PÉREZ MIÑANA, RICARDVeterans B MasC. A. Dianium
PEREZ MONCHO, AIDASenior FemC. A. Dianium
PÉREZ MUÑIZ, ÁLVAROPre-benjamí­ mascIndependent
PÉREZ OREJA, NURIAVeterans C FemIndependent
PÉREZ SANTAMARÍA, LAURENVeterans B MasC. A. Benidorm
PERIS CONTRERAS, ADRIANSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
PESCHEL, ERIC DIRKBenjamí­ mascIndependent
PESCHEL, LUCAS DIRKBarrufets mascIndependent
PESCHEL, MARCUS DIRKPre-benjamí­ mascIndependent
PINEDA BERMUDO, JOSEVeterans B MasIndependent
PIQUERAS FRANCO, OSCAR JORDIVeterans A MasIndependent
PIQUERAS MAS, ORIOLPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
PIZARRO MENA , ANTONIOVeterans B MasIndependent
PONS AUSINA, JAVIERVeterans A MasIndependent
PONS ROMANI, ALEJANDROVeterans G MasIndependent
PONS SALVÀ, ANA Senior FemIndependent
PORTAFAIX, MARIONVeterans B FemIndependent
POU PEREZ, ERICBarrufets mascC. Bernardos Trotters
POU PEREZ, JOEL Barrufets mascC. Bernardos Trotters
PRATS JUNQUERA, FRANCISCO MANUEL Senior MasIndependent
PRATS JUNQUERA, PEDRO RAFAEL Senior MasIndependent
PRESTON, CHRISTINEVeterans E Fem- Independent
PRICE, CARMENVeterans G FemC. A. Costa Blanca Striders
PUEBLA, ADRIÁNVeterans B MasIndependent
PYE, MATTHEWVeterans B MasIndependent
QUINTANA MORENO, IRIS Barrufets femIndependent
QUINTERO PORTILLO, YERAYBenjamí­ mascIndependent
QUIRÓS, ALBERTOSenior MasC. Dénia Corre
RAE, RICHARDVeterans E MasIndependent
RAISSOUNI SHAW, HARONPre-benjamí­ mascIndependent
RAISSOUNI SHAW, LAILAAleví­ femIndependent
RAMIS TERUEL, JORDISenior MasIndependent
REGHEERE, ANNVeterans D FemC. Ginestar Atletisme Benissa
REINA BARBERO, PILARVeterans D FemC. E. Dorsal 19 Pego
RIBES LAPUENTE, MIRIAMSenior FemC. Dénia Corre
RIBES SAPENA , JOANBarrufets mascIndependent
RIBES SAPENA , PAUBarrufets mascIndependent
RIPOLL ARGUDO , AITANA Benjamí femC. A. Enganxa't a Córrer
RIPOLL ARGUDO , DANIELA Barrufets femC. A. Enganxa't a Córrer
RIVERA ROBLES , MARÍA EUGENIA Juvenil FemC. A. La Nucia
RODRÍGUEZ ALVAREZ, SALVADORVeterans B MasIndependent
RODRIGUEZ CRESPO, JUAN JOSE Veterans C MasIndependent
ROIG CARDONA, CRISTINAVeterans B FemIndependent
ROLLNERT LIERN, GUSTAVOVeterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
ROMERA GINER, OLIVIA Aleví­ femIndependent
ROSELLO. GRIMALT, NATIVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ROSITSOV IVANOV, VÍCTOR Aleví­ mascC. A. La Nucia
ROVIRA FRANQUEZA, JÚLIABenjamí femC. E. Dorsal 19 Pego
RUBIO ALARCON, PILARVeterans A FemIndependent
RUÍZ FLORES, ZOEAleví­ femIndependent
RUIZ FORT, OSCARVeterans B MasIndependent
RUIZ PASCUAL, ANGEL ANTONIOBenjamí­ mascIndependent
RUIZ PASCUAL, DAVIDPre-benjamí­ mascIndependent
RUIZ PASCUAL, VÍCTORIAInfantil femIndependent
SÁEZ PEREZ, NACHOPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
SÁEZ PÉREZ, NACHOPre-benjamí­ mascIndependent
SALMERÓN BARRAJÓN, MANELVeterans C MasIndependent
SALMERON MATEO, JAVIVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
SALMERÓN MATEO, RAÚL Senior MasIndependent
SANCHEZ CASANOVES, JAVIVeterans A MasIndependent
SÁNCHEZ CASTELLS, HUGO Pre-benjamí­ mascIndependent
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKELVeterans A MasC. A. Automoción Moll
SANCHIS SANZ, MIGUEL ANGELVeterans B MasIndependent
SANGROS GOMEZ, CARLESBarrufets mascIndependent
SANSALONI FELIS, PACOVeterans A Mas- Independent
SANTOS GONZALVEZ, JOSE VICENTEVeterans C MasC. D. Aguaviva Benidorm
SANZ NAVARRO, ADAMSSenior MasIndependent
SANZ QUINTO, SANTIAGOVeterans A MasIndependent
SAPENA BAÑÓ, ÀNGELSenior MasIndependent
SAPENA DEVESA, VERONICAVeterans A FemIndependent
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
SARAGOSSÀ RIOS, VICENTVeterans A MasIndependent
SASTRE SENDRA, ANAVeterans C FemC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL, ALEJANDRAPre-benjamí­ femIndependent
SAVALL MENGUAL , ANNAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL SANTOS , ANDRESVeterans A MasC. Masktri
SEGARRA REYNAU, ANDREABarrufets femIndependent
SEGUÍ ALBERT, ARACELI Veterans B FemIndependent
SELLÉS VAYÁ, IVÁNVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
SERER BRU, JUANSenior MasC. A. Corremundos
SERNA MENGUAL, NOAPre-benjamí­ femIndependent
SERRAT FRANCO, AROAPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
SERRAT MONTERO , JOSE Veterans B MasIndependent
SERVER AUSINA , JOSEPVeterans E MasC. Córrer El Garbí
SERVER VIDAL, MARCSenior MasC. Córrer El Garbí
SIERRA VALLÉS, CARLOSSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
SIGNES CASTELL, ELOY Pre-benjamí­ mascIndependent
SIGNES CHOLBI, RAUL Senior MasC. A. Llebeig Xàbia
SIGNES MARTI, CARLES Pre-benjamí­ mascC. A. Gata
SIGNES MAS, MIQUELBarrufets mascC. A. Gata
SIGNES MAS, PEPEPre-benjamí­ mascIndependent
SIGNES MAS, VICENTPre-benjamí­ mascC. A. Gata
SIGNES ROIG, ELENAPre-benjamí­ femIndependent
SIGNES ROIG, ISAACBenjamí­ mascIndependent
SIGNES SAPENA, JUANPre-benjamí­ mascIndependent
SIGNES SAPENA, SANTIAGOPre-benjamí­ mascIndependent
SIGNES SOLER, SERGIOVeterans A MasIndependent
SMART, BELLA ROSEPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SMART , SIDNEYBarrufets mascC. E. Dorsal 19 Pego
SMOLYN , ALLAVeterans B FemC. Athletes Academy
SOLAZ IGLESIAS , JAVIERVeterans A MasC. A. La Vega de San Antonio
SOLBES ORTOLA, XAVIPre-benjamí­ mascIndependent
SOLER LLOBELL, JOSE ANDRESVeterans B MasIndependent
SOLER RODRIGUEZ, MARIANO Veterans A MasIndependent
SOLER TORRES, GLORIAVeterans A FemIndependent
SORIANO MONTOYA, NATALIAAleví­ femIndependent
SOUNESS, LIZVeterans E Fem- Independent
SUAREZ SANTIAGO, JOSEVeterans C MasIndependent
SUÁREZ TORRES, ANDREABenjamí femIndependent
SUÁREZ TORRES, AROABarrufets femIndependent
TEBAR MARTINEZ, ADRIANVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
THERIAULT, YVESVeterans E Mas- Independent
TIRADO, ANTONIOSenior MasC. A. Benidorm
TIRADO JIMENEZ, DAMARISSenior FemC. A. Benidorm
TIRADO JIMENEZ, GEMAVeterans A FemC. A. Benidorm
TOMAS LLORCA, DAVIDVeterans A MasIndependent
TORMOS MATA, MARCOSPre-benjamí­ mascIndependent
TORRES SIMÓ, ANNASenior FemC. A. Dianium
TORRES SOLER, VICENTBenjamí­ mascIndependent
TSVETKOV TSVETKOV, GEORGI Barrufets mascIndependent
TSVETKOV TSVETKOV, NIKOLAYPre-benjamí­ mascIndependent
TUR CASELLES, LAURAAleví­ femIndependent
TUR MARCO, FERNANDOVeterans A MasIndependent
USAGRE TORRES, GUSTAVOVeterans B MasIndependent
USAGRE TORRES, JACOBOVeterans B MasIndependent
VALENCIA PUERTA, REINELSenior MasIndependent
VALERO ESTEVE, MARIOLAVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
VALLES CABANILLES, BIEL Barrufets mascC. Beer Runners Xabia
VALLÉS CHOLBI, MARBarrufets femIndependent
VALLES GISBERT, IRISPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS LEGAY, BARTOLOME Veterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLES SOLER, MARI CARMENVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
VAN WESTEN, BARBARAVeterans B FemC. A. iRun Calp
VÁZQUEZ MIÑANA, MONICASenior FemC. Masktri
VERDÚ MAHIQUES, GRACIA Veterans C FemC. Córrer La Llebre - Alpesa
VICENS MAS, MARCOSSenior MasC. Orba Multiesport
VIRUEÑA SILVA, GINA Veterans C FemC. A. Llebeig Xàbia
VISO SENDRA, ALMUDENAVeterans B FemC. A. Sense Pressa El Verger
VIVES RIPOLL , LIDIAVeterans C FemIndependent
WADOUD, ELIASCadet mascC. A. Dianium
WALBRAN, SANDRAVeterans D FemC. A. Costa Blanca Striders
WALLACE, KAGEVeterans A MasIndependent
WHITE, KOBIBarrufets mascIndependent
WHITE, ZOE Pre-benjamí­ femIndependent
WINDEMER, RICHARDVeterans G Mas- Independent
WINDEMER, TRACYVeterans D Fem- Independent
WOLFF PÉREZ, NOAPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
WYATT, STEVEVeterans F MasIndependent
YAÑEZ NATALINO, ROBERTOVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
YANG, JIAYINVeterans B FemIndependent
ZAVALA TORO, SANDRA Veterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
ZURIAGA MARTIN , FRANSINVeterans D FemIndependent

INICI

XXX VOLTA A PEU A XÀBIA 2019 - Memorial José Albi
24 de Febrer de 2019.
Hora d'eixida: 10:00 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
22 de Febrer a les 14:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en el pit, sempre visible. DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en Meta els jutges poden demanar la correcta col·locació. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.


Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves