Som Esport
20a Cursa Popular Ondara

LLISTAT D' INSCRITS EN LA 20a CURSA POPULAR ONDARA

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 19 de Maig
Xiquets: 16:00h a 17:30 h
Adults: 17:00 a 18:30 h.
Lloc: Zona de Meta (Avda General Bosch, 29, 03760 Ondara)
Consultar mapa


Tots el inscrits en el Circuit a peu Marina Alta, automàticament estan inscrits en esta prova.

684 participants inscrits
Nombre Categoria Club
ABAD FLORES, AINHOABarrufets FemG. A. Publidom
ABAD PUIG, DAVID Aleví MasG. A. Publidom
ADÁRVEZ MARTÍNEZ, ÀNGELVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
AGUILAR DOMENECH, AITORSenior Mas- Independent
AGUILAR FRASÉS, IMMAVeterans A FemC. Ondara Tri-Esport
AGULLES FORNÉS, MARCBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
AGULLES FORNES, PAUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
AIBAR VICENS, EMMA Pre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ALEMANY CARDONA , XIMO Veterans A MasIndependent
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY SOLER, JULIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ALEMANY SOLER , LAIA Aleví­ FemIndependent
ALFARO MAGARANOV, NAYELIPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
ALFARO MILLAN, MAITANEBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ALMELA GINER, MIQUELBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
ALMIÑANA GARCÍA, AMYBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
ALMIÑANA GARCÍA, IRENEPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
ALMIÑANA NOGUERA, JUAN Veterans F Mas- Independent
ÁLVAREZ HERRERO, MARIOPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
ÁLVAREZ VAQUER, JOANBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
ÁLVAREZ VIDAL, LUCABarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
ALVAREZ ZARAGOZA, MARCPre-Barrufet MasIndependent
ALVAREZ ZARAGOZA, PAUPre-Barrufet MasIndependent
AMADOR AMADOR, MARIANOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
ANDRADA VIVES, MARTÍPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
ANDRES MOLINA, SAMUELBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
ANDRES MOLINA, ZAIRAPre-Barrufet FemIndependent
ANTENORI CLARK, CONOR RAFAELBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
APARISI TORRELL, MANELBarrufets MasIndependent
APARISI TORRELL, MARINA Benjamí­ FemIndependent
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSEVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
ARRIBAS CARRASCO, JOSÉSenior MasIndependent
ARTIGUES PINEDA, NOAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ASSAK, DUNIABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ASSAK OULAD SADDIK, ADAMPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
AVARGUES SIMÓ, ÀNGELS Senior Fem- Independent
AZEMMAT CHOURRIB, AFNANBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
AZEMMAT CHOURRIB, KHALILPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BALLARD, GEOFFVeterans F MasIndependent
BALLESTER MEJIAS, JOSE JUANVeterans D Mas- Independent
BALLESTER MENGUAL, SONIAVeterans C FemIndependent
BALLESTER MIRALLES, ENRISenior FemIndependent
BALLESTER MIRALLES, JOSEPSenior MasIndependent
BARBER FORNALI, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
BARBER GARROCHO, ENZOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
BAS DOMENECH, MAURO Benjamí MasIndependent
BAS GINER, NEOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
BAS MORA, MICHELSenior MasIndependent
BELAAMERYAA, AKRAMPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BELMONTE MORA, AMELIEBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
BENATACH, YASMINBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
BENCHAMA, SARABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
BENIMELI LOPEZ, MARIA Senior FemReal de Gandia C. F.
BENRHANEM, OMNIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
BETETA HIGON , CRISTIANPre-Barrufet MasIndependent
BETETA HIGON , NEREABarrufets FemIndependent
BISQUERT MARINHO, ALEJANDROBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
BISQUERT MARINHO, LEONARDOBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BISQUERT MARINHO, VICTORIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
BISQUERT SALA, GUILLEMPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
BLANCO VALIENTE, BRUNOBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BLANCO VALIENTE, MARIOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BLANQUER SANDEMETRIO, DAVIDPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
BLASCO CATALÁ, VICENTVeterans A MasIndependent
BLASCO GIL, ANDREUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BLASCO GIL, ONAPre-Barrufet FemIndependent
BLÁZQUEZ MORA, CHRISTIAN Senior Mas- Independent
BÓDALO BARCELÓ, NOABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
BOLUDA, JUAN MVeterans C Mas- Independent
BOLUFER SART, XAVI Barrufets MasIndependent
BONET CAMPS, JOSEP VICENTVeterans C Mas- Independent
BONET COLLADO, ANDREA Pre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
BONONAD GONZALEZ, EVAVeterans A FemIndependent
BOSCÀ MASCARELL, TONOVeterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
BOTELLA LEYDA, ALEXCadet MasC. A. Gata
BOUHAJBAN, HIBABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
BOULANOIR, MALAKPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
BOULANOIR BENSAAED, IMANAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BRIGIDO MOYA, CAROLINABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
BRIK, ALAGDINPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BRIK, AZEDDINEAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
BUIGUES BERTOMEU, MARCPre-Barrufet MasC. A. Bèrnia
BUIGUES BUIGUES, JUANJOVeterans B Mas- Independent
BUIGUES CABALLERO, ANAVeterans A FemC. A. Corremundos
BUIGUES MENGUAL, AINHARAAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
BURGUERA BURGUERA, JUANJOVeterans C MasC. A. Daimús Tecnoesport
BURGUERA ESCRIVA, SERGIOSenior MasG. E. La Carena La Font
CABRERA LAZARO, ERIKPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIÀSenior MasC. A. Bèrnia
CABRERA RUIZ, ORIOLBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CALABUIG GUITART, ONABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
CALDERON, JUAN CARLOSVeterans A MasC. Esports Colau Runner´s
CAMAÑEZ LAZARO, LAIABarrufets FemC. A. iRun Calp
CAMARENA AGUD, VICENTVeterans B MasG. E. La Carena La Font
CAMPOY JIMÉNEZ, NURIAPre-Benjamí­ FemIndependent
CAÑAMÁS OCHOA, JOSÉSenior MasG. A. Runner Denia
CANET BONONAD, AIDENPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CANET BONONAD, NOROENBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
CANET CANET, JOSESenior MasIndependent
CANET ORTOLA, OSCARVeterans B MasIndependent
CANET RODRÍGUEZ , PEDRO Senior MasReal de Gandia C. F.
CANO SERVER, MARÍAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
CANTÓ MESTRE, ENRIQUEPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CANTÓ MESTRE, MIGUELPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CAPDEVILA ALMELA, SERGIAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CARBÓ CHAVES, CHRISTIANAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CARBONELL GONZALEZ, EDGARPre-Barrufet MasIndependent
CARBONELL GONZALEZ, SOFIABarrufets FemIndependent
CARBONELL MARTINEZ, EDGARSenior MasIndependent
CARREGUI CARRIO, ZOE Pre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
CARRIÓ GARCÍA, CARLESAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CARRIÓ LLOBELL, MARIABenjamí­ FemIndependent
CARRIÓ LLOBELL, PAULABenjamí­ FemIndependent
CASADES FERRER, KIKEVeterans A MasC. Esports Colau Runner´s
CASAS, JAVISenior MasIndependent
CASAS SASTRE, IKERBarrufets MasIndependent
CASELLES SASTRE, ANNABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
CASTELL ALEMANY, ARNAUSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
CASTELLANO PELEGRI, ARNAUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CASTELLANOS CASELLES, YERAYAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CASTELLANOS LLAMBIAS, LUCIAPre-Barrufet FemIndependent
CASTELLO MAFE, XIMOSenior Mas- Independent
CATALA DIAZ, EDURNEBarrufets FemC. Multiesport Benitatxell
CATALÁ MAYANS, AINHOA Pre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
CATALÁ MAYANS, IKERPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉVeterans B Mas- Independent
CATALÁ ROSELLÓ, PAUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CEBREIRO BOORSMA, MARTINAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
CEPA SERVER, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHALLIS, CACHITAVeterans E Fem- Independent
CHAMPON, ERICVeterans B MasIndependent
CHAPELET, PABLOVeterans E MasIndependent
CHARKI EL HAJHOUJ, MARÍAMAAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHARKI EL HAJHOUJ, RIMPre-Barrufet MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHAVES BOQUETE, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHAVES GRIMALT, ALEXPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
CHAVEZ CORRALES, SANTIAGOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHEBENYAK POPOVA, SOFIAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
CHESA CERVERA, DÍDACBarrufets MasC. Orba Multiesport
CHESA CERVERA, ORIOLBenjamí MasC. Orba Multiesport
CHRIS, COGHLANSenior Mas- Independent
CLIMENT DOMENECH, TAMARA Senior FemIndependent
CLIMENT LLOBELL, DINOSenior Mas- Independent
COLLINSON , ANAIA HOPEBenjamí­ FemC. Multiesport Benitatxell
COLMENAR MAHIQUES, GISSELABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
CONNOR, JENNIFERVeterans E FemIndependent
CONTRÍ ORTIZ, ALEIXPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
CONTRÍ ORTIZ, ALMAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
COOPER, CHARMAINEVeterans C Fem- Independent
CORS MEJIAS, JUAN CARLOSSenior MasC. Córrer La Llebre - Alpesa
COSTA MEJIAS , HUGOBarrufets Mas
COSTA MEJIAS , IKERBenjamí MasIndependent
CÓZAR I SELLÉS, AITANAPre-Barrufet FemIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets FemIndependent
CREMADES BARROS, XIMOSenior MasC. A. Safor - Delikia Sport
CREMADES MASON, NICOLASBenjamí MasIndependent
CRESPO ORTS, AURORABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
DALMACE, PATRICKVeterans F Mas- Independent
DANCI, WILLIAMBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIERSenior Mas- Independent
DE OLIVEIRA ÁLVAREZ, ALEXIA NAGOREBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
DELGADO GILABERT, ELSAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
DELGADO GILABERT, PACOInfantil MasC. Esports Colau Runner´s
DEVESA BUIGUES, MARIAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DIAZ DOMINGUEZ, ARNAUJuvenil MasC. A. Alcoi
DIAZ ONDARA, MARIA ISABELAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
DIAZ PANAYOTOVA, PABLO JOSEBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
DIAZ SENDRA, MARCOBarrufets MasC. A. Ondara
DIJKSTRA, HYLKESenior MasC. Ondara Tri-Esport
DOMENECH AGUILERA, MARCBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
DOMENECH ARGUDO, JUANJOSenior Mas- Independent
DOMENECH CEBOLLA, IRENEBarrufets FemC. Ondara Tri-Esport
DOMENECH MARTI, TONIVeterans A MasC. Ondara Tri-Esport
DOMÉNECH ORTOLÀ, LOPEPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
DOMÉNECH ORTOLÀ, PAULOPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
DOMENECH RODENAS, IRENEPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
EDWARDS ORDINES, DARENPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
EL ANZOUL, YASSERBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
EL GLAOUI EL HAMRAOUI, YASMINBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
EL GUENNOUNI, SOUHAILPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
EL MIGID GIRALDO, ISMAELPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESCRIVÁ GINER, MIREIAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADORVeterans A MasIndependent
ESCRIVÁ VIDAL, VICTORIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ESPINOSA SANCHEZ, DAVID Senior Mas- Independent
ESSAFI, IMANBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESSAFI, RACHIDAAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESSEFIANI, ADAM ISLAMPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESTARCA SAIZ, JORDI Senior Mas- Independent
FEMENIA ESPINOSA, AITANAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
FEMENIA GILABERT, CARLESPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
FEMENIA GILABERT, NOABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
FERNÁNDEZ LUNA, JOSEVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
FERNANDEZ MARTINEZ, JUANJOSenior MasC. Ntgas Sports Team
FERNÁNDEZ MENDOZA, ANTONIOBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
FERNÁNDEZ MENDOZA, LUCIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
FERNÁNDEZ MENGUAL, PAUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
FERNÁNDEZ SOTOS, AIMARBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
FERRAIRO FERRER, SARASenior Fem- Independent
FERRANDO, SANTISenior MasC. A. iRun Calp
FERRANDO BRIONES, VICENTPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
FERRANDO ROIG, OLGA Veterans E Fem- Independent
FERRANDO SALINAS, SALVASenior MasC. A. La Valldigna
FERRAO LOPEZ , HUGOPre-Barrufet MasIndependent
FERRER IVARS, MAITEVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER OLTRA, DAVIDInfantil MasC. A. Dianium
FLETCHER, MICHAELVeterans A MasC. A. La Nucia
FLOREA BEORGE, ROBERTBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
FLORES PIQUERAS, LUCÍAPre-Barrufet FemC. Bernardos Trotters
FLUIXÀ I OLMOS, MARÍA JESÚS Veterans C FemC. A. Ondara
FLUIXÁ MARTÍ, MAYAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
FONT RUIZ, VÍCTORBarrufets MasC. A. Corremundos
FORNALI AGULLES, RAULBarrufets FemG. A. Runner Denia
FORNALI BOUCHERON, HUGOPre-Benjamí­ MasG. A. Runner Denia
FORNELL CHALUPETZKA, MONIKAVeterans A Fem- Independent
FORNÉS DELEGIDO, ALMUDENAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
FORNÉS i LUCAS, ALBERTBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
FORNÉS KHLIFI, ELIASPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
FORNÉS LEAL, EMMASenior FemC. A. Dianium
FORNES MOLTO, PEREPre-Benjamí­ MasC. A. Ondara
FORNÉS OLTRA, ISABEL·LABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
FORQUES FERMIN, NAIMABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
FORQUES FERMIN, UNAIBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
FRASÉS ABU-OMAR, ANDREUBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
FRASÉS ABU-OMAR, MARTÍBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
FUENTES COVILL, JAUMESenior MasC. A. Bèrnia
FULLANA VIVES, FERNANDOVeterans C MasIndependent
GALIANA PASTOR, ANDREUPre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
GALLEGO VICENS, MIQUELBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GALSTYAN KELEJYAN , MARINAPre-Barrufet FemIndependent
GALSTYAN KELEJYAN , STELLABenjamí­ FemIndependent
GARCIA BENEYTO, CESARVeterans B MasC. A. El Faro
GARCÍA BISQUERT , ALEJANDRO Senior MasC. A. Triatló La Vila
GARCIA BOIX, DANIELVeterans A MasReal de Gandia C. F.
GARCIA BUIGUES, VEGAPre-Barrufet FemIndependent
GARCIA DE LA CRUZ, JAVIERSenior Mas- Independent
GARCÍA FORNÉS, ANDREUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCIA FORNES , DAVID Senior Mas- Independent
GARCÍA FORNÉS, JOANNAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA GONZÁLEZ, ÁLVAROPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCIA HERNANDEZ, MANELBarrufets MasIndependent
GARCÍA MARTÍNEZ, NAYARAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCÍA MESTRE, BLANCAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCÍA MESTRE, HUGOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCÍA MILLET , ROSERVeterans A Fem- Independent
GARCÍA MORANT, RAÚLBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA MORERA, KIRAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCÍA PERICAS, MARCAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA RODRÍGUEZ, ALEJANDROPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA RODRÍGUEZ, CLAUDIAPre-Barrufet FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA SANPEDRO, IZANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA SEGUÍ, FRANCISCOVeterans D MasIndependent
GARRIDO GADEA, JOANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARRIDO PÉREZ, FERRANBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GARRIDO PÉREZ, GUILLEMPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GARROTE SALA, OMARSenior Mas- Independent
GAVILÁ CATALÁ, JORDIBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GEA ESCRIVA, SALVADORVeterans C MasIndependent
GIL BOLUFER, ALEXPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
GIL PEREZ, JOSE MANUELVeterans A MasIndependent
GIL ROSELL, JOSE RICARDOVeterans A MasC. A. Cap i Cua
GIL SEPÚLVEDA, ARNAUBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GIL VICENS, ANTONICadet MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GIL VICENS, ORIOLPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GILABERT BORRAS, MARCPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GILABERT ESCRIVÁ, GEMMAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
GILABERT FONTANET, CARLOSSenior Mas- Independent
GILABERT GOMIS, JOSESenior MasC. Esports Colau Runner´s
GILABERT JUAN, NICOLAS Senior Mas- Independent
GILABERT MORELL, JOANVeterans B MasIndependent
GINER GARCIA, PAULABenjamí­ FemC. A. Ondara
GINER LÓPEZ, JOELPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GINER ORTOLÀ, PEREVeterans A MasIndependent
GINER ROMERO, BRUNAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
GINER ROMERO, VIDALPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GINER TERUEL, ARNAU Pre-Barrufet MasIndependent
GINER TERUEL , MARCPre-Barrufet MasIndependent
GINER TERUEL, NICOPre-Benjamí­ MasIndependent
GOMAR MARI, NOAPre-Benjamí­ FemG. E. La Carena La Font
GÓMEZ CLIMENT, PATRIVeterans A FemC. A. Cametes
GÓMEZ GALÁN, ANIBALPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GÓMEZ VIDAL, HÉCTORAleví MasIndependent
GÓMEZ VIDAL, NAIARAPre-Benjamí­ FemIndependent
GONZÁLEZ GÓMEZ, PAULABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
GONZÁLEZ IVARS, MIQUELVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GONZÁLEZ OJEA, JACOBSenior MasC. E. Dorsal 19 Pego
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIMESenior Mas- Independent
GRANADA CORRALES, STIVENBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GREGORI IVARS, YVESAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GREGORI SANTACREU, ERICBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GREGORI SANTACREU, MARCBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
GREGORI TORRES, VICENTEVeterans B Mas- Independent
GRIMALT MESAS, DAVIDPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
GRIMALT MESAS, SARABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
HAMAIDI, SARABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERNÁNDEZ BAS, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERNÁNDEZ GINESTAR, DANIELAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERNANDEZ GINESTAR, JOANAPre-Barrufet FemIndependent
HERNÁNDEZ GREGORI, LINAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERNANDEZ JENSEN, JOAQUINVeterans B MasIndependent
HERNÁNDEZ PRADA, JULIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
HERNÁNDEZ PRADA, VICTORPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
HERRERA MUÑOZ, AITORBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERRERA MUÑOZ, UNAIBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
HGIGECH, ZAKARIABenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
HILLS, DANIELBarrufets MasIndependent
HILLS, FREYABenjamí­ FemIndependent
HOARE PARRA, ELLIOTBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
HOARE PARRA, MEGANPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
IBIZA PALERO, NEREAPre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
ILIANOV BABADHZANOV, STILIANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
IÑIGUEZ LLÁCER, VERA Pre-Benjamí­ FemIndependent
ITTE MARTÍN, ENZOPre-Barrufet MasIndependent
IVARS, FRANCISCOVeterans B Mas- Independent
IVARS, ISABELAleví­ FemC. A. Ondara
IVARS AHUIR, AMAYABarrufets FemC. A. Enganxa't a Córrer
IVARS AHUIR, HÉCTORPre-Barrufet MasC. A. Enganxa't a Córrer
IVARS DOMÉNECH, VIRSOLEVeterans A FemC. Bernardos Trotters
IVARS GIMENEZ, CESCPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
IVARS GIMENEZ, RUTHPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
IVARS GINER, FRANCISCOVeterans E MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LLOBELL, JOSE MARIAVeterans A Mas- Independent
IVARS NIETO, ELIASBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
IVARS PERIS, PABLOVeterans D MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
IVARS SAMPER, MARTINABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS SOLER, NAIARAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
JACKSON, KAY Veterans B Fem- Independent
JAREÑO FORNÉS, ISAACBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
JAREÑO FORNÉS, NAIARABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
JEREZ CARRERA, CARLOS ISAACBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
JONES, KARENVeterans E FemIndependent
JORDÁN ALDASORO, JUAN GUILLERMOVeterans A Mas- Independent
JUAN MARTÍNEZ, ERICBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
JULIÀ PELLICER, PEPEVeterans D MasC. Triatló Gandia
JUST CHESA, ELOIBarrufets MasIndependent
KELEJYAN , EDGARPre-Barrufet MasIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans A Mas- Independent
KTAIBA, RAYANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
KTAIBA MOUKA, WALIDAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
LA CHAB, ROHOFRANBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
LAMAS CASTELLANOS, DANIELPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
LANGLEY , MARK Senior Mas- Independent
LARA BAHAMONDE , BIANCABarrufets FemC. A. Ondara
LARA BAHAMONDE , LAIABenjamí­ FemC. A. Ondara
LARA MENGUAL, JÚLIAPre-Benjamí­ FemIndependent
LARA PEDRÓS, PAUPre-Benjamí­ MasIndependent
LARA PEDRÓS, ROSERBarrufets FemIndependent
LARROSA RODRIGO, DIANAPre-Barrufet FemC. A. Gynrunning Tonic Club
LAZARO MADRID, MARCELOSenior MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
LEMA MATEO, JOANSenior Mas- Independent
LIZCANO SÁEZ, ÓSCARSenior MasC. A. Franc Beneyto R. Denia
LLÀCER ESPLUGUES, JORGESenior MasC. Ondara Tri-Esport
LLÁCER MIRALLES, SILVIAVeterans B FemC. A. Cametes
LLAMAS ANGUITA, ALEXAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
LLAMAS ANGUITA, FERRANBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
LLOPIS ALEMANY, HECTORSenior MasC. Orba Multiesport
LLOPIS CERVERA, FERRANBarrufets MasC. Orba Multiesport
LLOPIS VISO, MARCBarrufets MasIndependent
LLORENS CARDONA, LUCIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
LLORENS RIPOLL, ARNAUPre-Barrufet MasIndependent
LÓPEZ BANNARD, ALEXISBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
LOPEZ FERRERES, CLAUDIAPre-Barrufet FemC. Bernardos Trotters
LÓPEZ MARÍ, ABRILPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
LOZANO PEIDRÓ, RUBENPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
LOZANO VALERO, FERRANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
LUCAS PONS, MARTÍPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
LUQUEZ GIRALDO, NOAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
LUQUEZ GIRALDO, SANTIAGOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MACÍAS DELGADILLO, FREDYSenior Mas- Independent
MAHAFFEY GARCIA, HUGOPre-Barrufet MasIndependent
MAHIQUES CANET, JOSESenior MasC. A. El Xio Llutxent
MAHIQUES CASTELLANO, PAUPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MAHIQUES FORNÉS , MONICAVeterans C FemC. A. Safor - Delikia Sport
MANCHA, JOSEPSenior Mas- Independent
MANCHA, KOKESenior Mas- Independent
MARCO JUST, XIMOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
MARÍ CARRIÓN, HUGO Benjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARÍ CARRIÓN, LUCASPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARI FUNES, LORENZOSenior MasIndependent
MARIN MUD, IVANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARIN TORRES, MANUAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARTI SANCHEZ, FERNANDOVeterans C MasC. A. Benidorm
MARTÍN BLANCO, VALENTINAPre-Benjamí­ FemIndependent
MARTÍNEZ CAPARRÓS, PEDROVeterans A MasC. A. Cap i Cua
MARTÍNEZ MARÍ, MIKELPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARTÍNEZ MARÍ, PAULABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
MARTINEZ MONZONIS, JOSESenior Mas- Independent
MARTÍNEZ SANTACREU , PAUSenior MasC. A. Alcoi
MARTÍNEZ TORREGROSA, NORAPre-Benjamí­ FemIndependent
MARTOS RODRIGUEZ, CARLAPre-Benjamí­ FemC. Bernardos Trotters
MARTOS RODRIGUEZ, CLAUDIAPre-Barrufet FemC. Bernardos Trotters
MAS GAVILA, ANGELAPre-Benjamí­ FemC. A. Ondara
MAS GAVILÁ, EMMAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
MAS SANCHIS, ARIADNEBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
MATA FEMENIA , ADRIÁN Aleví MasC. A. Llebeig Xàbia
MATA FEMENIA , MARTINA Benjamí­ FemIndependent
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MATHEWS, LOLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MAUKA, BOSMAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MAYANS PUIG, VICENTBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MBENE DIOP, BEA SARRBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
MEDINA FERNANDEZ, CARMENVeterans C Fem- Independent
MELGAREJO MELGAREJO, JOSEVeterans A Mas- Independent
MENA RUIZ, ALBAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
MESTRE GONZÁLEZ , EL·LAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
MESTRE MARTÍNEZ, SALVAVeterans A MasIndependent
MESTRE SASTRE, CARLESPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MESTRE TOMAS, BELLAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MESTRE TOMÁS, ISABELLAPre-Benjamí­ FemIndependent
MINDRESCU, ALBERTPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MIRA SENDRA, GABRIELAVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES ARNAU, ANDREAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MIRALLES ARNAU, CARLAAleví­ FemIndependent
MIRALLES FERRER, IARAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MIRALLES IBIZA, MARTAPre-Barrufet FemIndependent
MIRALLES IBIZA, MIREIABarrufets FemC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES ORTOLÀ, GUILLEMCadet MasIndependent
MIRALLES SAPENA, MARTABenjamí­ FemIndependent
MIS, JUAN ANDREIAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MIS, MARIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MOHEDANO GÓMEZ, IRENEPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MOLINA MUÑOZ, DAVIDBarrufets MasC. Bernardos Trotters
MOLINA MUÑOZ, MARCOSPre-Barrufet MasC. Bernardos Trotters
MOLINES CARDONA, FRANCISCO VICENTEVeterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
MOLLÁ FUSTER, GABRIELVeterans B MasIndependent
MOMPARLER CAMARENA, FRANCISCOVeterans F MasC. Córrer Piles
MONCHO, ADRIÁNBarrufets MasC. A. Gynrunning Tonic Club
MONCHO SALVÀ, JOANPre-Barrufet MasIndependent
MONCHO SALVÀ, MAR Barrufets FemIndependent
MONFORT, ANGELVeterans A Mas- Independent
MONFORT TORRES, MARINAPre-Barrufet FemIndependent
MONFORT TORRES, XIMOPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets MasC. A. Dianium
MONTEJANO RICART, MATEOPre-Barrufet MasIndependent
MONTEJANO RICART, PABLOBarrufets MasIndependent
MOODY, JAMESSenior MasIndependent
MORALES PÉREZ, ALEJANDROVeterans C Mas- Independent
MORELL PEIRÓ, CARLAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
MORELL PEIRÓ, HUGOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MOSCARDO CATALA, ARIADNABenjamí­ FemC. Multiesport Benitatxell
MOSCARDO CATALA, NATALIAInfantil FemC. Multiesport Benitatxell
MOUKA, MARWABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
MOUMOUH FOLKANE, YOUSRAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MOYA CARRIÓ, JUAN MANUELVeterans A MasC. Esports Colau Runner´s
MOYA NÁCHER, JAUMEBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MULET BAS, JOANPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
MULET ESCRIVA, MARIA JOSÉSenior Fem- Independent
MULET JORRO, ARISAleví MasIndependent
MULET JORRO, ELIAAleví MasIndependent
MUÑOZ VAZQUEZ, DAVIDSenior MasC. Córrer Xeraco
MUR DOMENECH, MARCAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
MUR DOMENECH, OLAIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
MUT SOBRECASES, PAUBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
NAVALMORAL SIGNES, JOAN Barrufets MasC. A. Gata
NAVALMORAL SIGNES, LUCASPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
NAVARRO CABRERA, SALVABenjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
NAVARRO CABRERA, TONIBenjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
NISHIDA, NAOKO Veterans B Fem- Independent
OCA GIL, MORAIMAPre-Barrufet FemIndependent
OLTRA MESTRE, JOANPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
ORDIÑAGA MONREAL, ROSALÍAVeterans B Fem- Independent
ORENGO BAUTISTA, CRISTIANBarrufets MasC. A. Miramar Fent Cames
ORENGO FAUS , OSCAR Veterans A MasC. A. Miramar Fent Cames
ORIHUELA GUEROLA, ALMAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ORIHUELA GUEROLA, LEOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
ORTELLS RAMÓN, INMACULADAVeterans E FemC. Córrer Peus Quets
ORTIZ PEDRO, DANIELPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
ORTOLÁ IVARS, RUBENBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
ORTOLÀ ROSELLÓ, SILVIAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTS PASTOR, JAIMESenior Mas- Independent
OUCHAN BAVA, RAYANBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PALOMARES GUERRERO, GUILLEMBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PALONÉS BAUTISTA, JOSEPBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PASTOR AGUILAR, MARCBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PASTOR RUBIO, VICENTVeterans A MasC. Ondara Tri-Esport
PASTOR ZARAGOZA, LLUMBarrufets FemIndependent
PASTOR ZARAGOZA, QUIMBarrufets MasIndependent
PEDRAZA CARREGUÍ, JUANPre-Benjamí­ MasC. A. Gata
PEIRO GABARDA, ANTONIOVeterans A MasC. Córrer Xeraco
PELLICER, GUSTAVOVeterans A Mas- Independent
PÉREZ ÁLVAREZ , PABLO ANTONIO Veterans B Mas- Independent
PÉREZ GALINDO , LORETOPre-Barrufet FemIndependent
PÉREZ GALINDO , MATEOBarrufets MasIndependent
PÉREZ GALINDO, MAUROPre-Benjamí­ MasIndependent
PEREZ GISBERT, LUISSenior MasC. Orba Multiesport
PÉREZ IVORRA , CARLA Aleví­ FemIndependent
PÉREZ MARTÍNEZ, SILVIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
PEREZ MENGUAL, ROSANA Senior FemC. A. Els Oliveros
PEREZ MESAS, ADRIAN Veterans D Mas- Independent
PÉREZ MUÑIZ, ÁLVAROPre-Benjamí­ MasC. A. Dianium
PEREZ PLATA, PAUAleví MasIndependent
PEREZ PUIG, MODESTOSenior MasIndependent
PERIS FERNANDEZ, DAVIDSenior MasIndependent
PIERA GÓMEZ, OLIVERBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PIERA SÁNCHEZ, IRAYBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PIERA SÁNCHEZ, VALENTINABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
PINACH RENOVELL, FAUSTINOVeterans C Mas- Independent
PINEDA CARRIO, MARCBenjamí MasIndependent
PINEDA CARRIÓ, NÚRIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
PINILLA FERNÁNDEZ, LIAMPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
PINTO PONS, IKERPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
PONS CABRERA, JOAQUIN VICENTESenior Mas- Independent
PONS IÑIGUEZ, LARAPre-Benjamí­ FemIndependent
PONS PÉREZ, ALBABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
PONS PÉREZ, VALERIÀVeterans A MasIndependent
POU PÉREZ, ERICBarrufets MasC. Bernardos Trotters
POU PÉREZ, JOELPre-Barrufet MasC. Bernardos Trotters
POU PÉREZ, MIGUELSenior MasC. Bernardos Trotters
POUS PEREZ, JUANRASenior MasC. D. l' Espenta
PRICE, CARMENVeterans F FemC. A. Costa Blanca Striders
PRIETO NADALES, PABLOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PUCHOL APARICI, JOANBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUENTE PERONA, ALEXBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUIG RUIZ, IZANPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUIG TORRES, LUCÍAJuvenil FemIndependent
PUIGCERVER COLLADO, PEDROVeterans A Mas- Independent
PUIGCERVER COSTA, ÀNGELABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
PUIGCERVER COSTA, JOANBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
PUIGCERVER COSTA, JULIABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUIGCERVER PIERA, AINHOABarrufets FemIndependent
PUJOS DAZA, JORDI LEONARDOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
QUIROS MONTIEL, ZOEPre-Barrufet FemIndependent
RACHGA, OMAIMABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
RAFET PASTOR, MANELPre-Barrufet MasIndependent
RAFET SORIANO, JOANMIVeterans A MasG. A. Runner Denia
RAMIS DOMENECH, ROSA MARI Veterans C FemIndependent
RAMOS FUSTER, JUANJO Senior Mas- Independent
RAMOS MONCHO, AARONPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
RAYSSOUNI, FIRDAOUSInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
REBBETTS, STEPHENVeterans B MasIndependent
REBECCA, RANDELLSenior Fem- Independent
REGRAGUI, MOHAMEDBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
REIG MACHADO, ANDREUPre-Benjamí­ MasIndependent
REQUENA RAMÍREZ , JAVI Senior MasC. C. Camallaes - Reflyx
RIBERA FERRER , VICENT Senior MasC. Córrer El Garbí
RIBES MOMPARLER, ÀNGELASenior FemC. Triatló Corriol
RIBES ORDIÑANA, ERICBarrufets MasIndependent
RIBES ORDIÑANA, IVAN Barrufets MasIndependent
RIERA VALEROS, ANDREUBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
RIPOLL ARGUDO, AITANAPre-Benjamí­ FemC. A. Enganxa't a Córrer
RIPOLL GONZALEZ, LAURAVeterans A FemC. A. Bèrnia
RIPOLL LÓPEZ, CARLAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
RIVAS GARRIDO, MARTINPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
RIVERA SOTOS, IKERPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
RODRÍGUEZ ACIAR, DULCEPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
RODRIGUEZ NUÑEZ, JUAN PEDROVeterans B Mas- Independent
RODRIGUEZ ORTIZ, GORKAPre-Benjamí­ MasIndependent
ROIG AGUD, ALBA Pre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROIG PINA, IAGOPre-Benjamí­ MasIndependent
ROIG PINA, SARA Pre-Benjamí­ FemIndependent
ROMANS ESCRIVA, MIREIAJuvenil Fem- Independent
ROMANS KUSOL, AILINPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROMANS MORENO, ANNAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROS GREGORI, ALOMAPre-Benjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSELLO ALENTADO, SHEILABarrufets MasIndependent
ROSELLÓ IVARS, JOANBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROSELLÓ SENDRA, AROAPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
ROURAK, ALAEBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
ROVIRA CASANOVA, RICARDOVeterans A MasC. A. Safor - Delikia Sport
RUDENKA, EMILIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
RUIZ GARCÍA, ADRIANABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
RUIZ GARCIA, ÀNGELAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
RUIZ PASCUAL, DAVID JESUSBarrufets MasIndependent
RUIZ PASCUAL, VICTORIAInfantil FemIndependent
SAIDI CHRAKOUA, JANNATBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SAIDI CHRAKOUA, JHANBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SAIDI CHRAKOUA, WALIDBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SAIDI SADRI, SAMIPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SALAZAR MAYANS, ORIANA Barrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SALMERÓN ALEMANY, JOSESenior Mas- Independent
SALVÁ ESCRIVÁ, MÒNICABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
SAMBLAS BENITO, HUGOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUANVeterans C MasIndependent
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOASenior FemC. A. Sense Pressa El Verger
SÁNCHEZ MORANT, AITANAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SÁNCHEZ MORANT, MARÍABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SÁNCHEZ TOMAS, PABLOBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SANCHIS BALLESTER, GUILLEM Pre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SANCHIS CARDONA, LINCOLNPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SANCHIS CARDONA, LOGANPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SANCHIS MARTÍN DE LA LEONA, MIKELSenior MasC. A. Automoción Moll
SANCHO GARCIA, ARTUROBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SANJUAN VAN DEN EEDE, MAYABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SANJUAN VAN DEN EEDE, NOEBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SANTACREU SANSALONI, ZAIDABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SANZ NAVARRO, ADAMSSenior Mas- Independent
SAPENA GINESTAR, JOANAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SAPENA GUTIERREZ, AINARAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA LLUZAR, BLAIPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
SAPENA LLUZAR, LAIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
SAPIÑA CLAR, PAU Senior Mas- Independent
SARCH FERRER, ERICBarrufets MasIndependent
SAVALL PICORNELL , ALEJANDRA Barrufets FemC. Córrer El Garbí
SEGUÍ LÓPEZ, NATÀLIAPre-Benjamí­ FemC. Bernardos Trotters
SEGUI MONTIEL, NICOLASPre-Barrufet MasIndependent
SEGUI MONTIEL, YAELPre-Benjamí­ MasIndependent
SEGUI TASA, ROSA ISABELVeterans C Fem- Independent
SELLENS ESCRIVA, FRANCESCVeterans B MasG. E. La Carena La Font
SENDRA FELIPE, PAULABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SENDRA PASTOR, SARAIBarrufets FemIndependent
SENDRA VIVES, JOANBenjamí MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERER CAMENS, XISCOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERER ORTOLA, MIREIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SERER ORTOLA, SOLEPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SERRA ESCRIVÁ, ALEXAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERRA RIBES, PAUAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERRANO SEBASTIAN, HUGOAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERRAT FRANCO, AROABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
SERVER BUIGUES, IVANSenior MasC. RunPaco
SERVER MENGUAL, ANDREUBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SERVER PALONÉS, AINAAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERVER PALONES, ROSERBarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SESE LEYVA, JENNIFER Pre-Benjamí­ FemC. A. Safor - Delikia Sport
SILVA CRUZ, ARLETBenjamí­ FemIndependent
SIREROL MESTRE, TONIVeterans A MasC. A. Bèrnia
SMART, BELLA ROSEPre-Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SMART, SIDNEYBarrufets MasC. E. Dorsal 19 Pego
SMITH, LUCYVeterans B FemIndependent
SMITH, MARYVeterans B FemIndependent
SOBO ALLEN, FEMIVeterans C FemIndependent
SOLANO CHESA, LEOPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
SOLANO CHESA, SARABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SOLDEVILA CARDONA, CESCBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SOLDEVILA SELLÉS, VICTOR MANUELSenior MasIndependent
SOLER ANDRES, ÁNGELSAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
SOLER MARÍ, GABRIELPre-Barrufet MasE. Infantil Ondara
SOLER MESTRE, MARAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SOLER ROMANS, INESBenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
SOLER VIVES, CLOEPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SOLER VIVES, VERAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SORIANO SANZ, ROBERTOPre-Benjamí­ MasIndependent
SORLÍ VALLES, LAIAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
SORLÍ VALLES, MARCBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SOTO PUIGCERVER, CLAUDIABarrufets FemC. E. I. P. Marjals Ondara
SOTO PUIGCERVER, JAVIBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
SUAREZ TORRES, ANDREABenjamí­ FemIndependent
SUAREZ TORRES, AROABarrufets FemIndependent
TERRADES SERRANO, ALEXAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
TERUEL MARTINEZ, RUBÉN Aleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
TIRADO JIMÉNEZ , MANUEL Veterans A MasC. A. La Nucia
TORMO GINESTAR, VICENTEVeterans D MasIndependent
TORMOS GOMAR, PEREVeterans D MasC. C. Camallaes - Reflyx
TORRES RIPOLL, ERICPre-Barrufet MasC. E. I. P. Marjals Ondara
VALERO MARTÍNEZ, NÚRIAPre-Barrufet FemE. Infantil Ondara
VALLALTA MAS, MANELPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
VALLALTA MAS, MARÍABenjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
VALLS MARTI, EMILIOVeterans C Mas- Independent
VAN HERPT, VICTORSenior Mas- Independent
VANACLOCHA, ADOLFOVeterans A MasC. A. Dianium
VAQUER MASANET, CLAUDIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
VAQUER MASANET, GUILLERMO Pre-Barrufet Mas- Independent
VASKO ONCINA, ANNAPre-Benjamí­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
VEGA SIENRA, HUGOBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
VELASCO TUDOSE, ALESSIAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
VELÁZQUEZ ESCORS, AITORPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
VICENS GARCÍA, GABRIELBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
VICENS GILABERT, AINHOAAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
VICENS GILABERT, NEREAAleví­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
VICENS MIÑANA, GABRIELSenior MasIndependent
VICENTE ALBEROLA, DANIELVeterans B Mas- Independent
VICENTE TORRENS, ANTONIO ALEJANDROBarrufets MasC. E. I. P. Marjals Ondara
VICENTE TORRENS, SEBASTIAN ALEJANDROPre-Benjamí­ MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
VIDAL BONILLA, CESARSenior Mas- Independent
VIDAL PONS, ESTEFANVeterans C MasC. A. Xàtiva
VIDAL VIDAL, DIANAVeterans A FemG. E. Llops Villalonga
VIERA ABELLEIRA, MARCELOSenior MasIndependent
VILLORA GREGORI, JOANAleví MasC. E. I. P. Sanchis Guarner
VIVES ESCORTELL, GISELAPre-Barrufet FemC. E. I. P. Marjals Ondara
VIVO ROMERO, JOSE MARIAVeterans D MasIndependent
VIZUETE CAPDEVILA, AINAPre-Benjamí­ FemC. E. I. P. Sanchis Guarner
VIZUETE CAPDEVILA, PAUCadet MasIndependent
VIZUETE CARDONA, GUIUBarrufets MasIndependent
VIZUETE CARDONA, NILPre-Barrufet MasIndependent
WADOUD OUCHAN, ELIASCadet MasC. A. Dianium
WADOUD OUCHAN, ROKAYAPre-Benjamí­ MasIndependent
WHITE, JORDI Benjamí MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, KOBI Barrufets MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, ZOE Pre-Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
ZADOWOZNIZ, GERMANVeterans A MasC. Córrer El Garbí
ZARAGOZI MARTINEZ, FELIPE Veterans B MasC. A. Altea

INICI

20ª CURSA POPULAR ONDARA
19 de Maig de 2018.
Hora d'eixida: 19:00 h

Quota d'inscripció 5 euros
Últim dia d'inscripció:
17 de Maig a les 20:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en el pit, sempre visible. DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en meta ha d'anar ben visible en la part de davant. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.


Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves