Som Esport
Cursa Popular Ondara

LLISTAT D'INSCRITS EN LA XXI CURSA POPULAR ONDARA

REPARTIMENT DE DORSALS - Entrega de dorsales
Dia 25 de Maig- Dia 25 de Mayo
Adults - Adultos De 17:00 a 18:30 h.
Xiquets - Niños De 16:00 a 17:30 h.
Lloc - Lugar: Zona de Meta - Front a la Plaça de Bous - Ondara

728 participants inscrits
Nom Categoria Club
ABRIL MARTINEZ, VICENTVeterans B MasC. A. Els Llops Manuel
ACOSTA MORA, YARINAVeterans B FemIndependent
AGUILAR, DANYSenior Mas- Independent
AGUILAR FRASÉS, IMMAVeterans A FemC. Ondara Tri-Esport
AGUILAR VIVES, ESTEBANVeterans A MasC. Botamarges Trail Team
AGULLES FORNES, MARCBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
AIBAR VICENS, EMMA Pre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
AIBAR VICENS, MARIOPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
ALAGARDA , JOSEVeterans D Mas- Independent
ALBEROLA BAÑO, JOSE GINESVeterans D MasC. A. A to trapo
ALBIÑANA NOGUERA, DANIBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ALEGRE GAVILÁ, GUILLEMPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ALEMANY CARDONA , XIMO Veterans B Mas- Independent
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-benjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-benjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY SENDRA, LLUCBarrufets mascIndependent
ALEMANY SENDRA, NOAPre-benjamí­ femIndependent
ALEMANY SOLER , LAIA Infantil femIndependent
ALFARO MARI, ROSALIA ISABELVeterans B FemC. Triatló Gandia
ALFONSO PILES, CAROLINAVeterans C FemIndependent
ALIMRANI AMRANI, MOKHTARBenjamí­ mascC. Multiesport Benitatxell
ALMAZÁN SEGARRA, IVÁN Pre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
ALMIÑANA GARCÍA, AMYPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ALMIÑANA GARCÍA, IRENEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
ALVAREZ ALVAREZ, NESTORVeterans B MasIndependent
ÁLVAREZ BENAVIDES, ROBERTOBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ÁLVAREZ HERRERO, MARIOBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ALVAREZ HERRERO, PABLOPre-barrufets mascIndependent
ÁLVAREZ VAQUER, JOANAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
ÁLVAREZ VIDAL, LUCABarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
AMADOR AMADOR, DAVIDPre-barrufets mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
AMADOR AMADOR, MARIANOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
AMIMI, HIBABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
ANDRADA VIVES, MARTÍPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FCOVeterans B MasC. Multiesport Benitatxell
ANDRES MOLINA, SAMUELBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ANDRÉS MOLINA, ZAIRAPre-barrufets femIndependent
ANGLADA ORENGO, XERMANVeterans B Mas- Independent
APARISI TORRELL, MANELPre-benjamí­ mascIndependent
APARISI TORRELL, MARINABenjamí femIndependent
ARASTENY BONET, PACOBenjamí­ mascIndependent
ARBONA FORNÉS, DIEGOCadet mascIndependent
ARCOS PASTOR, BORJABarrufets mascIndependent
ARCOS PASTOR, OLIVERPre-barrufets mascIndependent
ARGUDO FERRAGUT, JUANVeterans A MasIndependent
ARGUDO RIERA, GERARDBarrufets mascIndependent
ARLANDIS RAMOS, SARAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ARTIGUES PINEDA, NOABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
AZEMMAT CHOURRIB, AFNANAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
AZEMMAT CHOURRIB, KHALILPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BAATOUT, AMIRBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
BADRI, MOHAMEDPre-benjamí­ mascC. Multiesport Benitatxell
BADRI, YASMINAleví­ femC. Multiesport Benitatxell
BAEZA CARDONA, LÉOPre-benjamí­ mascC. Rem Marina de Dénia
BAEZA CARDONA, YURIPre-barrufets mascC. Rem Marina de Dénia
BAÑOS MUT, ANDREAPre-benjamí­ femC. A. Gata
BARBER RUIZ, ADRIÁNPre-benjamí­ mascIndependent
BARBER RUIZ, CLARABarrufets femIndependent
BARRAQUEL RUIZ, RAÚL Aleví­ mascC. A. Almoradí Trikilómetros
BARTOLOMÉ GÓMEZ, JUDITHSenior FemIndependent
BAS GINER, NEOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BATALLER GUILLEM, VICENTEVeterans E MasC. A. Daimús Tecnoesport
BAUTISTA SÁNCHEZ, FRANCISCO JAVIERBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BELAAMERYAA, AKRAMPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BELAAMERYAA, ISRAAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
BELDA ESPLA, MARCPre-barrufets mascIndependent
BELDA LINARES, JAVIVeterans B Mas- Independent
BELMONTE MORA, AMELIEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
BENATACH, AYAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BENATACH, YASMINPre-benjamí­ femC. E. I. P. Marjals Ondara
BENAVENTE ARAGONES , JOSE ANTONIOVeterans B MasC. A. La Nucia
BENAVENTE ARAGONES, RAULVeterans A MasC. A. La Nucia
BENBAKHTA, ASIAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
BENBAKHTA, BOUCHRABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BENCHAMA, SARABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BENIMELI IBIZA, CARLA Pre-barrufets femC. Triatló Corriol
BENRHANEM, OMNIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BERRUTI OLIVER , FELIPEVeterans C MasC. Dénia Corre
BERTOMEU ANDRES, BORJAJuvenil MasIndependent
BISQUERT SALA, GUILLEMBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
BLANCO VALIENTE, MARIOBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BLANQUER SANDEMETRIO, DAVIDPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
BLASCO GIL, ANDREUBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BLASCO GIL, ONAPre-barrufets femIndependent
BODALO BARCELÓ, MIGUELPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
BÓDALO BARCELÓ, NOABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
BÓDALO JUANES, AITORBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BÓDALO JUANES, ASIERBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
BOLINO ARLARNDIS, LUIGIBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BOLUFER MEZQUIDA, NOEMIVeterans B Fem- Independent
BONDIA ORTOLA, MARIASenior FemC. E. Dorsal 19 Pego
BOSCÀ MALONDA, ALVAROPre-barrufets mascC. Triatló Corriol
BOSCÀ MASCARELL, MARIAVeterans B FemC. A. Safor - Delikia Sport
BOUCHAFRA, YASSINPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
BOUHAJBAN MEJBOUR, HIBABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BOULANOIR, MALAKBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
BOULANOIR BENSAAED, IMANAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BOULANOIR BENSAHED, MAJDAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BOURNE, TOMVeterans A MasC. A. Bèrnia
BRECO ROMERO, JESUSVeterans C MasC. Córrer El Garbí
BRIGIDO MOYA, CAROLINABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
BRIK, ALAEDDINEPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
BROSETA IBÁÑEZ, AARÓNBarrufets mascC. A. Gata
BROSETA IBÁÑEZ, GLORIA MARÍAPre-benjamí­ femC. A. Gata
BRUGMAN, FEIKOVeterans C MasC. A. El Faro
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTOVeterans A MasC. A. Corremundos
BUIGUES VALDIVIESO, JAVIERSenior MasC. Esports Colau Runner´s
BURGUERA BURGUERA, JUANJOVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
CABRERA LAZARO, ERIKBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIÀVeterans A MasC. A. Bèrnia
CABRERA RUIZ, ORIOLAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CAJAS REAL, OSCARVeterans C MasIndependent
CALABUIG GUITART, ANAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS Veterans B MasC. Esports Colau Runner´s
CAMPILLO MENGUAL, IRAIABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CAMPILLO MENGUAL, PAOLAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CAMPOS ALBORS , PABLO Veterans C MasC. A. Altea
CAMPOY JIMENEZ, NURIAPre-benjamí­ femIndependent
CAMPS MANSILLA , MARINA Infantil femC. A. Safor - Delikia Sport
CANO ORDINES, NAIRABarrufets femIndependent
CANÓS MARTÍ, ONAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
CARRASCO GAVILÁ, ANTONIOAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CARRIÓ LLOBELL, MARIABenjamí femIndependent
CARRIÓ LLOBELL, PAULABenjamí femIndependent
CASANOVA BENITO, NAHIABarrufets mascC. A. Montaverner
CASANOVA FERRI, DAMIANVeterans C MasC. A. Montaverner
CASANOVA FERRI, IKERPre-barrufets mascC. A. Montaverner
CASELLES SASTRE, ANNABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CASTELLANO PELEGRI, ARNAUPre-benjamí­ mascC. A. Ondara
CATALÁ MAYANS, AINHOA Pre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CATALÁ MAYANS, IKERPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
CATALA MONCHO, MARIA JOSEVeterans C FemIndependent
CATALÁ ROSELLÓ, CARLESBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
CATALÁ ROSELLÓ, PAUBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CAVANAGH, KENVeterans G Mas- Independent
CAVILLA , JAVIER Senior Mas- Independent
CEBREIRO BOORSMA, MARTINA Barrufets femIndependent
CEPA SERVER, IKERBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CEREZO PÉREZ, PEPIVeterans D FemIndependent
CÉSPEDES DOMENECH, SARAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CESPEDES JARO, LIDIA NILAPre-benjamí­ femIndependent
CHAKROUM IMRAN, ADAMAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHAKROUN, ANASPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHAPELET EDGARDO, PABLOVeterans F MasIndependent
CHARKI EL HAJHOUJ, RIMPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
CHAVES GRIMALT, ALEXBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
CHÁVEZ CORRALES, SANTIAGOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CHEBENYAK POPOVA, SOFIABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
CHESA FERRER, JUAN MATEOVeterans D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CHICAIZA, HUMBERTOVeterans B Mas- Independent
CHILDS, ALEXANDERVeterans A MasC. A. Publidom
CHILDS , LISAVeterans B FemC. A. Publidom
CHORKI, MARIAMAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CLIMENT SABATER , BORJAVeterans A MasC. Triatló Gandia
COLLADO MARTI, VICENT Barrufets mascC. A. Gata
COLLINSON, ALEXANDRAVeterans B Fem- Independent
COLLINSON, ANAIA HOPEAleví­ femIndependent
COLMENAR MAHIQUES, ALBA Pre-barrufets femIndependent
COLMENAR MAHIQUES, GISSELABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
CONTRERAS TRUJILLO, EMANUELAleví­ mascIndependent
CONTRÍ ORTIZ, ALEIXBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
CONTRÍ ORTIZ, ALMAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
CÓRCOLES LÓPEZ, VÍCTORVeterans B Mas- Independent
CORTÉS PLANA, JOSÉ JUANVeterans B MasC. Corredors de Callosa
COSTA, JOANSenior Mas- Independent
COSTA MEJIAS , HUGO Pre-benjamí­ mascIndependent
COSTA MEJIAS , IKER Benjamí­ mascIndependent
COSTA RODRÍGUEZ , JOSE ANTONIO Veterans B MasC. Dénia Corre
COSTA ROMERO, IKERBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
CÓZAR I SELLÉS, AITANAPre-barrufets femIndependent
CÓZAR I SELLÉS, MARINABarrufets femC. A. Llebeig Xàbia
CRESPILLO, MARAPre-benjamí­ femIndependent
CRESPILLO, XESCOBarrufets mascIndependent
CRESPO CORTÉS, MARIAVeterans B Fem- Independent
CRESPO MATA, ALICIA Infantil femC. Athletes Academy
CRESPO MOLL, EDUARDO Veterans C MasC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO ORTS, AURORABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
CUERVA MINUESA, ELENAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
CUERVA MINUESA, PAZBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
DAVIES, CLAIREVeterans A Fem- Independent
DAVIES, EVIEBarrufets fem- Independent
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior Mas- Independent
DEGREEF TOMÁS, EMMABarrufets femIndependent
DELGADO ALCAZAR, ALEXPre-barrufets mascC. A. La Rabosa
DELGADO GILABERT, ELSAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
DEVESA BUIGUES, KIKEPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
DIMECH VALERO, ANNEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
DOBLADO BURGOS, FRANCISCO GABRIELVeterans C Mas- Independent
DOBLADO CORDOBA, IKERBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
DOMENECH CEBOLLA, IRENE Pre-benjamí­ femC. Ondara Tri-Esport
DOMENECH I MAS, MANELPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
DOMÉNECH ORTOLÀ, LOPEBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
DOMÉNECH ORTOLÀ, PAULOPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
DOMENECH RODENAS, IRENEPre-barrufets femE. Infantil Ondara
DOMENECH RODENAS, IRENEPre-barrufets femIndependent
DONDERIS MARTINEZ, MIQUELPre-barrufets mascIndependent
DULAD SADDIK, ADAM ASSAKPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
EDWARDS ORDINES, DARENBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
EGEA CANDELA, DIEGO Pre-benjamí­ mascIndependent
EGUILIOR BORRAJO, GERMÁNSenior Mas- Independent
EL AMRI, ROMAISAEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
EL AMRI, ZAIDPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
EL ANZOUL, IYADPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
EL ANZOUL, YASSERPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
EL GLAOUI EL HAMRAOUI, YASMINPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
EL GUENNOUNI, SOUHAILBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ELMIJID GIRALDO, ISMAELBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
ERN CARRASCO, AINARABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
ESCOLANO BALLESTER, CAROLVeterans A FemC. Triatló Gandia
ESCORTELL BOU, JAIMEVeterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
ESCOTO HERNÁNDEZ, JANPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
ESCOTO HERNÁNDEZ, PAUBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
ESCRIVÁ GINER, MIREIAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADORVeterans B Mas- Independent
ESCRIVÁ VIDAL, VICTORIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESPINOSA SANCHEZ, DAVIDSenior Mas- Independent
ESSAFI, IMANBenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESSAFI, RACHIDAInfantil femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ESTARCA SAIZ, JORDISenior Mas- Independent
ESTEBAN, RAFASenior MasC. A. Cap i Cua
ESTEBAN VALERO, PAULAAleví­ femC. A. Safor - Delikia Sport
ESTEBAN VALERO, SERGIPre-barrufets mascC. A. Safor - Delikia Sport
ESTRUCH GREGORI, GERARDOSenior MasC. Triatló Benirredrà
FEMENIA ESPINOSA, AITANABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
FEMENIA GILABERT, CARLESPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
FEMENIA GILABERT, NOAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
FERNADEZ MONFORT, NEUS Barrufets femIndependent
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIOVeterans A MasC. A. Benidorm
FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ , TONI Veterans B MasC. A. Safor - Delikia Sport
FERNÁNDEZ GIRAU, DALIAPre-barrufets femIndependent
FERNÁNDEZ MENDOZA, LUCIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
FERNÁNDEZ MENGUAL, PAUBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIERVeterans B MasIndependent
FERRANDIS, FRANCESCVeterans B MasIndependent
FERRANDO SERVER, MARBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
FERRER, JESSICAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER PEIRO, MANUELVeterans E MasC. Dénia Corre
FOLQUES LORENTE, MAXIMOVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
FORD, DONVeterans G MasC. A. Costa Blanca Striders
FORNÉS CATALÁ, LARAPre-barrufets femIndependent
FORNES GALAN, PEDROVeterans E Mas- Independent
FORNÉS i LUCAS, ALBERTPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
FORNÉS KHLIFI, ELIASBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
FORNES LUCAS, JORDICadet mascIndependent
FORNÉS MOLTÓ, PEREPre-benjamí­ mascIndependent
FORNÉS VICENS, NADALPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
FRASÉS ABU-OMAR, ANDREUBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
FRASÉS ABU-OMAR, MARTÍPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
FUENTES, RAULSenior MasIndependent
GALBIS CLEMENTE, CARLOSSenior MasC. Triatló Gandia
GALERA PUNZANO , JOSÉ Veterans C MasIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, MARINABarrufets femIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, STELLA Benjamí fem- Independent
GARCÍA BUIGUES, VEGABarrufets femIndependent
GARCÍA CARDONA, JUAN MIGUELVeterans B MasC. Triatló Oliva
GARCÍA DALMAU, RUBENSenior Mas- Independent
GARCIA DE LA CRUZ, JAVIERSenior Mas- Independent
GARCIA DE LA SERRANA PEREZ, JULIAN Veterans D MasC. A. El Faro
GARCÍA DOBLADO, IZANBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA DOBLADO, NAIARABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCIA ESTEBAN, FRANCISCO JOSESenior Mas- Independent
GARCIA FONT, MARA Benjamí­ mascC. Multiesport Benitatxell
GARCÍA FORNÉS, ANDREUBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCIA FORNES, DAVID Senior Mas- Independent
GARCÍA FORNÉS, JOANNAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCIA GONZALEZ, MARIASenior FemC. E. Dorsal 19 Pego
GARCÍA JORRO, NOAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCIA LLOPIS, GEMMABenjamí femIndependent
GARCIA LLOPIS, IRATXE Barrufets femC. Esportiva El Corriol
GARCÍA MARTÍNEZ, NAYARABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCIA MARZAL, LARASenior FemC. C. Camallaes - Reflyx
GARCIA MEJIAS, CRISTINAVeterans B Fem- Independent
GARCÍA MESTRE, BLANCAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCÍA MESTRE, HUGOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA MORERA, KIRABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
GARCÍA PERICAS, MARCAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARCÍA SANPEDRO, IZANPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARRIDO PÉREZ, FERRANPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GARRIDO PÉREZ, GUILLEMBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
GARVIN ESPARZA, DANIELPre-benjamí­ mascIndependent
GAVILÁ CATALÁ, JORDIPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GAVILÁ MIÑANA, VICENTVeterans E MasC. C. Camallaes - Reflyx
GAYÀ ALVES, ÀUREA Barrufets femIndependent
GAYÀ ROSELLÓ, ALEXVeterans B Mas- Independent
GIL BOLUFER, ALEXPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GIL BOLUFER, SARAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
GIL MOLINES, JORDIInfantil mascIndependent
GIL SEPÚLVEDA, ARNAUBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
GIL VICENS, ANTONI JOSEPBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GIL VICENS, ORIOLPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GILABERT BORRAS, MARCPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GILABERT ESCRIVÁ, GEMMAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GILABERT FONTANET, JAVIERSenior Mas- Independent
GILABERT HERNANDO, MARCPre-benjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
GILABERT MORELL, JOANVeterans D Mas- Independent
GIMENA SCHÜMMELFEDER, SARA MELITTACadet femC. Esports Colau Runner´s
GINER LÓPEZ, JOELPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GINER ROMERO, BRUNAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
GINER ROMERO, VIDALBarrufets mascC. A. Ondara
GINER TERUEL, ARNAUPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
GINER TERUEL, MARC Pre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
GINER TERUEL, NICOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GINESTAR VIZUETE, ADRIANSenior MasIndependent
GOMAR MARI, AARON Aleví­ mascG. E. La Carena La Font
GOMAR MARI, NOAPre-benjamí­ femG. E. La Carena La Font
GOMAR FRANCES, JUAN Veterans E MasC. A. Centcames
GÓMEZ GÓNZALEZ, LEO Pre-barrufets mascIndependent
GOMEZ VIVES, LEONELPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ CARRIÓ, JOSE SALVADORVeterans A Mas- Independent
GONZALEZ GANFORNINA, FRANCISCOVeterans E Mas- Independent
GONZÁLEZ GÓMEZ, PAULABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GONZÁLEZ PERICÁS, JAVIVeterans A Mas- Independent
GONZÁLEZ-ALBO ROSSELLÓ, AINARABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GRAIN LBADRI, HIBAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GRANADA CORRALES, STIVENBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
GRANADOS MASCARELL, ANGELInfantil mascIndependent
GRANIZO PONCE, JAVIERVeterans F MasC. A. Promesas Villena
GREEN , DANIEL Veterans B MasIndependent
GREGORI SANTACREU, ERICBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
GREGORI SANTACREU, MARCBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
GRIMALT MESAS, DAVIDBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
GRIMALT MESAS, SARAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GRIMALT MONFORT , DARÍO Veterans A Mas- Independent
GROSS, MASCHAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
GUZMÁN BAIGORRIA , JOSÉ ANTONIO Senior MasC. Triatló Gandia
HABELCORCHIS, ANAS LACHPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
HAMAIDI, RAHIMAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
HAMAIDI, SARABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
HEPPNER, JÜRGENVeterans D Mas- Independent
HEPPNER ALONSO, ANASenior Fem- Independent
HERNÁNDEZ FRASÉS, LORENAVeterans A FemIndependent
HERNÁNDEZ GINESTAR, DANIELAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERNÁNDEZ GINESTAR, JOANAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
HERNÁNDEZ PRADA, JULIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
HERNÁNDEZ PRADA, VICTORPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
HERRERA MUÑOZ, UNAIBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
HGIGECH, MARIAMBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
HGIGECH HGIGECH, ZAKARIASAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
HOARE PARRA, MEGANBenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
HONRUBIA RUBIO, SUSANAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
IBÁÑEZ FEMENIA, DAVIDAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
IGNATEVA, MIRRABarrufets femIndependent
IÑIGUEZ LLÁCER, VERABenjamí femIndependent
IVANKIV , NINA Senior Fem- Independent
IVARS, ISABELInfantil femC. A. Ondara
IVARS, JULIASenior FemC. Triatló Gandia
IVARS GILABERT, VICENTEVeterans C MasC. A. Hope Runners
IVARS GIMENEZ, CESCBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
IVARS GIMENEZ, RUTHPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
IVARS PRADA, DAVIDVeterans A Mas- Independent
IVARS SOLER, NAIARAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
JAREÑO FORNÉS, ISAACPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
JAREÑO FORNÉS, NAIARAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
JORDÁ GIRALDEZ, DAVIDPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
JORDA MARTINEZ, TANIASenior Fem- Independent
JURADO GASCÓ, MARTAPre-barrufets femIndependent
JURADO REYES, JUAN JOSEVeterans A Mas- Independent
KELEJYAN, EDGARBarrufets mascIndependent
KIPPES, STEPHANVeterans B MasIndependent
KLEYKENS GARCIA, MIGUELVeterans F MasC. Córrer El Garbí
KOLOBNEVA, APRELIA Pre-barrufets femC. Syncrolab
KOLOBNEVA, DARIAVeterans A FemC. Syncrolab
KTAIBA MOUKA, WALIDAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
LAPEÑA PÉREZ, PABLOVeterans A MasIndependent
LARA BAHAMONDE, BIANCABarrufets femC. A. Ondara
LARA BAHAMONDE, LAIABenjamí femC. A. Ondara
LARA GILABERT, JOSE MIGUELVeterans B MasC. A. La Xara
LARA MENGUAL, JULIAPre-benjamí­ femIndependent
LARA PEDROS, PAUBenjamí­ mascIndependent
LARA PEDROS, ROSERPre-benjamí­ femIndependent
LASCOUTOUNAS , ARMANDVeterans E MasC. A. Safor - Delikia Sport
LASFAR, ANASSBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
LLÀCER ESPLUGUES, JORGESenior MasC. Ondara Tri-Esport
LLAMAS ANGUITA, ALEXAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
LLAMAS ANGUITA, FERRANBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
LLOBELL TEJADA , JOSE VICENTEVeterans B Mas- Independent
LLOBELL VALLES, SANTIAGO Senior MasIndependent
LLORET IVORRA, VALENTINABenjamí femIndependent
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVeterans D MasIndependent
LÓPEZ MARÍ, ABRILBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
LOPEZ MARTINEZ, FERNANDOVeterans E MasC. A. Promesas Villena
LOPEZ MEDINA, LUCIA Benjamí femIndependent
LORENTE AGUILAR , GERARDBarrufets mascIndependent
LORENTE MOCHOLÍ, JORGEVeterans B MasG. R. Real de Gandia
LORO REPRESA, RUBÉNSenior MasC. A. La Nucia
LUJAN LOPEZ, TOMASSenior MasIndependent
LUJAN RIBES, CRISTINAPre-barrufets femIndependent
LUQUEZ GIRALDO, NOAPre-barrufets femC. E. I. P. Sanchis Guarner
LUQUEZ GIRALDO, SANTIAGOBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MAGAÑA GARRIDO , MÓNICA Veterans A MasC. A. Safor - Delikia Sport
MAHIQUES CASTELLANO, PAUBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MAHIQUES FORNÉS, MONICAVeterans C FemC. A. Safor - Delikia Sport
MALLOL I CRESPO, JORDIBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
MAÑAS CASCALES, RAÚLSenior Mas- Independent
MAÑAS MARTÍNEZ, BEATRIZVeterans A Fem- Independent
MARCELINO DOMINGUEZ , FRANCISCO JAVIER Veterans A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
MARÍ MONTIEL, JOANPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
MARIA MORELL, CRISTINABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARIA MORELL, ROSERBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
MARTÍ PONS, VICENTVeterans D Mas- Independent
MARTÍ SIGNES, CARLAPre-barrufets femC. Datilera Team
MARTÍN LÓPEZ , DALIABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
MARTÍNEZ ARRIBAS, JOELBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
MARTÍNEZ ARRIBAS, NOAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARTÍNEZ CAPARRÓS , PEDROVeterans B MasC. A. Cap i Cua
MARTÍNEZ MARÍ, MIKELBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MARTÍNEZ MARÍ, PAULABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
MARTÍNEZ TORREGROSA, NORABenjamí femIndependent
MAS MOLIÓ, XELOVeterans E FemC. Córrer El Garbí
MAS SANCHIS, ARIADNEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
MASANET PARDO, EFRENBenjamí­ mascIndependent
MASANET PARDO, IRIA Aleví­ femIndependent
MATA FEMENIA , ADRIÁN Aleví­ mascC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ, EDURNEPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
MATELLAN LORENZO, JUAN JOSÉ Veterans A Mas- Independent
MAYA TOROSIO, EUGENIOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MAYANS PUIG, VICENTBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MAYMOUNI, MARIAMPre-benjamí­ mascC. Multiesport Benitatxell
MELGAREJO MELGAREJO, JOSEVeterans B Mas- Independent
MENA RUIZ, ALBAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
MENGUAL CANO, MAUROBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
MENNAH, HAMZABarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
MENNAH, MOKHLESBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MESTRE TOMAS, BELLAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MILCHOV TODOROV, TONISenior Mas- Independent
MINARECU, ALBERT ERWINBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MINUESA TORRES, CAROLINAVeterans A FemIndependent
MIRALLES IBIZA, MARTAPre-barrufets femIndependent
MIRALLES IBIZA, MIREIAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES ORTOLÀ, GUILLEMCadet mascIndependent
MIRALLES ROMANS, JOANPre-barrufets mascIndependent
MOLINA MUÑOZ, DAVID Pre-benjamí­ mascC. Bernardos Trotters
MOLINA MUÑOZ, MARCOSBarrufets mascC. Bernardos Trotters
MOLINA PEREZ, MARTINPre-barrufets mascC. Bernardos Trotters
MOLINES RODRÍGUEZ, MARPre-barrufets femE. Infantil Ondara
MOLIO ALEMANY, VICENTSenior MasC. Triatló Benirredrà
MOLIO TUR, GAUDENCIOVeterans A Mas- Independent
MOLTÓ VIDAL, VICENTVeterans D MasIndependent
MONCHO DURÁ, GUILLEMBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MONCHO DURÁ, JÚLIABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MONEDERO VASSILEVA, ANAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MONFORT FERRER, FRANCISCO JUANVeterans B Mas- Independent
MONFORT TORRES , MARINA Pre-barrufets femIndependent
MONFORT TORRES, XIMOBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
MONSERRAT, LLORENÇVeterans B MasC. A. Bèrnia
MONTAGUT DEL AMO, DANIVeterans A MasC. C. Camallaes - Reflyx
MONTANER MORERA, JOSEPSenior MasIndependent
MONTEALEGRE BELLOCH, ELSAPre-barrufets femC. A. Dianium
MONTEALEGRE BELLOCH, PAU Pre-benjamí­ mascC. A. Dianium
MONTEJANO RICART, MATEO Pre-barrufets mascIndependent
MONTEJANO RICART, PABLOPre-benjamí­ mascIndependent
MONZÓ PEIRÓ, LLUNAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MORA BAHAMONDE, ARNAUPre-barrufets masc- Independent
MORAGUES MAS, PERESenior Mas- Independent
MORANT, PAU Veterans A MasC. A. Cametes
MORANT FERRER, JESUSSenior MasIndependent
MORENO CASTRO, RUBENSenior Mas- Independent
MORENO IBÁÑEZ, LUCÍABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIOVeterans B MasC. A. Ondara
MOSCARDO IBAÑEZ, ANDREABarrufets femIndependent
MOUKA, MOHAMEDBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MOUKA KATAIBA, BASMABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MOUKA KATAIBA, MARWAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MUELLER, AGNIESZKAVeterans B FemIndependent
MULET BAS, JOANPre-benjamí­ mascC. A. Gata
MULET ESCRIVÀ, MARIA JOSESenior Fem- Independent
MULET SOLER, JAIMEVeterans D Mas- Independent
MULLOR ROSELLÓ, ANDREUAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MUÑOZ, JESSICAVeterans A FemC. A. iRun Calp
MUÑOZ HERREROS, DAVIDVeterans A MasC. Bernardos Trotters
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDROVeterans C MasC. Triatló Gandia
MUR DOMENECH, MARCAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
MUR DOMENECH, OLAIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
MUT PORTOLÉS, RAMON Veterans B Mas- Independent
MUT SOBRECASES, PAUBenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
NAVALMORAL SIGNES, JOANPre-benjamí­ mascC. A. Gata
NAVARRO CARRERES, LORENAVeterans A FemIndependent
NAVARRO SOLER, MAGDALENAVeterans C FemC. A. Promesas Villena
NICOLAS DIAZ, RAULVeterans A Mas- Independent
NIZOVA, ANHELINAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
NOGUERA MORATA, LEIREPre-barrufets femE. Infantil Ondara
NOGUERA PASTOR, LAURAPre-benjamí­ femIndependent
NYZOVYY, MATVIYBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
OCA GIL, MORAIMAPre-barrufets femIndependent
OLIETE GIL, JOSE LUISVeterans C MasC. A. iRun Calp
OLIVEIRA ÁLVAREZ, ALEXIA NAGOREBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
OLLER RIBES, VÍCTOR Senior Mas- Independent
OLMIER CABRERA, PEPESenior MasC. Bfit Denia
OLTRA BAÑULS, JOANVeterans A MasC. E. Dorsal 19 Pego
OLTRA MESTRE, JOANPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
OLTRA MESTRE, LAIAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
ORDINES CABRERA, TERESAVeterans B Fem- Independent
ORDINES LLOPIS, ANTONIAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
ORDOÑEZ FERNADEZ, MARVeterans C FemIndependent
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIOVeterans B Mas- Independent
ORIHUELA GUEROLA, LEOBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ORTIZ CASTRO, DANIELPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
ORTOLÀ GIL, ALTEAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
ORTOLÀ PONS, SUSANAVeterans A FemC. Dénia Corre
ORTS PASTOR , JAIMESenior Mas- Independent
PADILLA TABOADA, FÉLIXSenior MasC. A. Corremundos
PALMA MARTIN, JUANVeterans F Mas- Independent
PALOMARES GUERRERO, GUILLEMPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PALONÉS BAUTISTA, JOSEPBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
PALONES SESER, JUAN Senior MasIndependent
PANTOJA PÉREZ , VERÓNICA Veterans A Fem- Independent
PASTO GINER, KIKOVeterans C MasC. Córrer El Garbí
PASTOR AGUILAR, EMMAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
PASTOR AGUILAR, MARCPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PASTOR ALEMANY, MARINASenior Fem- Independent
PASTOR ZARAGOZA, LLUMBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
PASTOR ZARAGOZA, QUIMBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
PEDRÓN VERDERA, ADRIANABenjamí femIndependent
PEDRÓN VERDERA, JOSEInfantil mascIndependent
PEDRÓS SIGNES, RAÚLVeterans A Mas- Independent
PEIRÓ FERNÁNDEZ , NATXO Veterans A MasC. A. Safor - Delikia Sport
PEIRÓ TODOLÍ, SALVADORSenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
PEÑALVER ALMENDRO , ERIKBenjamí­ mascIndependent
PEÑALVER ALMENDRO , PACO Veterans B Mas- Independent
PERERA, NOABarrufets femIndependent
PÉREZ DEVESA, QUICOSenior MasC. A. La Nucia
PÉREZ ESTRUCH , IVÁN Veterans B MasC. Córrer El Garbí
PÉREZ GARCÍA, ÀNGELVeterans E MasC. E. Dorsal 19 Pego
PÉREZ GAVILÁ, MARCPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PEREZ GISBERT, LUISVeterans A MasC. Orba Multiesport
PEREZ MARI, ANGELPre-benjamí­ mascIndependent
PÉREZ MENGUAL, ROSANASenior FemC. D. l' Espenta
PÉREZ MUÑIZ, ÁLVAROPre-benjamí­ mascC. Laser Ros Team
PÉREZ QUINTA, LIONELBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
PEREZ SANTAMARIA, LAURENVeterans B MasC. A. Benidorm
PEREZ SOLER, EMILIVeterans E MasIndependent
PERIS, ALFONSOVeterans C Mas- Independent
PERIS CONTRERAS, ADRIANSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
PERIS MANCEBO, JAIMEBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
PERIS SELLÉS, GISELAPre-benjamí­ femIndependent
PERONA LAMMENS, SERGIOBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
PETRE, BEATRIZ IULIANABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
PICAZO AGUILERA , RICARDOVeterans C MasIndependent
PICHUGINA, OLGAVeterans A Fem- Independent
PICORNELL CARPI, JAVISenior MasIndependent
PIERA, JOANSenior MasIndependent
PIERA BORDES, MARTA Senior Fem- Independent
PIERA GÓMEZ, OLIVERPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PIERA RODRÍGUEZ, XAVIPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
PIERA SÁNCHEZ, IRAYPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PINEDA CARRIO, MARCBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PINEDA CARRIÓ, NÚRIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
PINEDA TORMO, ANNAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
PLA IBIZA, JAVIERVeterans B MasIndependent
PLATA MARTÍNEZ , PEDRO Senior Mas- Independent
PONS ARBONA, PEPAVeterans C Fem- Independent
PONS AUSINA, JAVIERVeterans A MasC. M. A. La Faixa
PONS GASCO, ARNAUPre-benjamí­ mascC. A. Ondara
PONS LLORET, GLORIASenior Fem- Independent
POU PEREZ, ERICBarrufets mascC. Bernardos Trotters
POU PEREZ, JOEL Pre-barrufets mascC. Bernardos Trotters
POU PÉREZ, MIGUELSenior MasC. Dénia Corre
POWELL, STUART JAMESVeterans D MasIndependent
PRICE, CARMENVeterans G FemC. A. Costa Blanca Striders
PRIETO NADALES, PABLOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUCHOL APARICI, JOANAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUEBLA, ADRIÁNVeterans B Mas- Independent
PUENTE PERONA, ALEXAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUIGCERVER COSTA, ÀNGELAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUIGCERVER COSTA, JOANPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
PUIGCERVER TIERRASECA, ADRIANABarrufets femIndependent
QUINTO FORNÉS, NOAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
QUIRÓS MONTIEL, JULIAPre-barrufets femIndependent
QUIRÓS MONTIEL, ZOE Barrufets femIndependent
RACHGA, OMAIMAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Marjals Ondara
RAMIRO GAVILÀ, CARLESBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
RAMOS MONCHO, AARONPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
REGRAGU REGRAGUI, MOHAMEDBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
REIG MACHADO, ANDREUBenjamí­ mascIndependent
REQUEJO PASTOR, INÉS Pre-barrufets femIndependent
RHOFRAN, LAH-HABEICORCHLSBenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
RIBEIRO COUTINHO, ELIANA Senior FemIndependent
RIBES FERRANDO, MATEOPre-barrufets mascIndependent
RIBES GARCÍA, RUBÉNVeterans A Mas- Independent
RIBES MARTINEZ, MARAleví­ femC. Ondara Tri-Esport
RIBES MARTINEZ, NOAPre-barrufets femC. Ondara Tri-Esport
RIERA VALERO, ANDREUBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
RIOS AZZARELLI, KILIANBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
RIVAS GARRIDO, MARTINBarrufets mascIndependent
RODRIGUEZ LOPEZ, SERGIO Senior MasC. Multiesport Benitatxell
RODRÍGUEZ MARINELLI, MARTINABarrufets femIndependent
RODRÍGUEZ MARINELLI , NACHOPre-benjamí­ mascIndependent
RODRÍGUEZ MARINELLI , NICOLÁS Benjamí­ mascIndependent
RODRÍGUEZ ORTIZ, GORKABenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
RODRIGUEZ TRUJILLO, JOSUEPre-barrufets mascIndependent
ROIG AGUD, ALBA Pre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROMANS ESCRIVÀ, MIREIAJuvenil FemIndependent
ROMANS MORENO, ANNAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROSELLO DURA, SARASenior FemIndependent
ROSELLÓ IVARS, JOANBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROURAK, TAHAPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
ROURAK AZEMMAT, ALAEPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
ROVIRA FRANQUEZA, JÚLIABenjamí femC. E. Dorsal 19 Pego
RUBIO COTS, FELIPEVeterans B MasC. D. l' Espenta
RUDENKA, EMILIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
RUIZ GARCÍA, ADRIANAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
RUIZ GARCÍA, ÀNGELAPre-barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
RUIZ LLORCA, MARIA TERESAVeterans C Fem- Independent
RUIZ RODENAS, NAIARABarrufets femIndependent
SAAVEDRA MARTIN, AINHOAPre-benjamí­ femIndependent
SAAVEDRA MARTIN, IKERBarrufets mascIndependent
SÁEZ PEREZ, NACHPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
SAIDI SADRI, SAMIBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SAIDI SADRI, YASMINPre-barrufets femE. Infantil Ondara
SALA FERRER, CARMENVeterans D FemC. E. Dorsal 19 Pego
SALA GONZALEZ, VICENTVeterans F MasC. E. Dorsal 19 Pego
SALAS HUERTAS, SERGIOVeterans B Mas- Independent
SALAZAR MAYANS, ORIANA Pre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
SALMERÓN MATEO, JAVIVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
SALMERÓN MATEO, RAÚL Senior MasIndependent
SALORT MESTRE, MARCAleví­ mascIndependent
SALVÁ ESCRIVÁ, MÒNICABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
SALVÀ FEMENIA, MAITEVeterans B FemIndependent
SAMBLAS BENITO, HUGOPre-benjamí­ mascIndependent
SAMPABLO PUIG, MARTÍBarrufets mascC. A. Safor - Delikia Sport
SAMPEDRO GADEA, ALFONSOVeterans C MasC. A. La Xara
SANCHEZ BAÑULS, CELIOVeterans A MasIndependent
SÁNCHEZ MATURANA, ABELPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
SÁNCHEZ MORANT, AITANABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SÀNCHEZ MORANT, MARIAPre-benjamí­ femIndependent
SÁNCHEZ TOMAS, PABLOAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SANCHIS BALLESTER, GUILLEMBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SANCHIS CARDONA, LINCOLNPre-benjamí­ mascIndependent
SANCHIS CARDONA, LOGANBarrufets mascIndependent
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA , MIKELVeterans A Mas- Independent
SANCHO GARCIA, ARTUROBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SANTANA, ISAACBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SANTANA PASTOR, JÚLIA Benjamí femIndependent
SAPENA GUTIERREZ, PABLOPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA LLUZAR, BLAIPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SAPENA LLUZAR, LAIABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
SAPIÑA CLAR, PAUVeterans A Mas- Independent
SAPIÑA CLAR, SOFISenior Fem- Independent
SASTRE SANCHO, EVAVeterans C FemC. A. Cametes
SAVALL IBIZA, VÍCTORVeterans A MasC. Triatló Corriol
SAVALL MENGUAL , ANNAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL PARQUE, MAR Pre-benjamí­ femC. Triatló Corriol
SAVALL PARQUE, ONAPre-barrufets femC. Triatló Corriol
SEGUI MONTIEL, NICOLASBarrufets mascIndependent
SEGUI MONTIEL, YAELPre-benjamí­ mascIndependent
SEGUÍ SENDRA, VICENTEVeterans A Mas- Independent
SEGURA FERRERO, MATEOVeterans E Mas- Independent
SEMITIEL VON VÖHREN, ADRIANPre-benjamí­ mascIndependent
SENDRA AGUILAR, RAMONVeterans B MasC. A. La Xara
SENDRA ALEMANY, MARCBenjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA CRISTÓBAL, PABLOPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SENDRA FELIIPE, ALEIXPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SENDRA FELIPE, PAULABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SENDRA GISBERT, CARLOSVeterans E Mas- Independent
SENDRA PASTOR, SARAIBarrufets mascC. Botamarges Trail Team
SENDRA SERVER, JÚLIABenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERER LAMMENS, CHISCOPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERER ORTOLA, MIREIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERER ORTOLA, SOLEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SERRA RIBES, PAUAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERRAT FRANCO, AROAPre-benjamí­ femC. A. Llebeig Xàbia
SERVER PALONES, ROSERPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SERVER PALONÉS3, AINAAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SIGNES CARRIO, ANAVeterans A Fem- Independent
SIGNES MARTI, CARLESPre-benjamí­ mascIndependent
SIGNES SOLER, SERGIOVeterans A Mas- Independent
SILVA RIBERO, JAZMINBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SILVA YAGUACHI, DARWINVeterans B MasIndependent
SIVERA FARIAS, GABRIELABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SLEPIKHIN, MATVEIPre-benjamí­ mascIndependent
SLEPIKHIN, TIMOFEYAleví­ mascIndependent
SMART, SIDNEYBarrufets mascC. E. Dorsal 19 Pego
SOLDEVILA CARDONA, CESCPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
SOLER MARÍ, GABRIELPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SOLER ROMANS, INESBenjamí femC. E. I. P. Sanchis Guarner
SOLER TORRES, GLORIAVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
SOLER TORRES, JUANVIVeterans A MasC. A. Gata
SOLER VIVES, CLOEBarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SOLER VIVES, VERABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SORLÍ VALLES, MARCBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
SOTO PUIGCERVER, CLAUDIABarrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
SOTO PUIGCERVER, JAVIBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
STADLHOFER, MARTIN Veterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
SUÁREZ JARO , JORGE LEONARDOInfantil mascIndependent
TAMAYO GARCIA, JUAN ANTONIOVeterans E Mas- Independent
TAMAYO QUERO, ÁNGEL Barrufets mascIndependent
TAMAYO QUERO, ROMÁN Pre-barrufets mascIndependent
TAVALLO BALBASTRE, RAFAVeterans C MasC. A. Safor - Delikia Sport
TEOMIRO, JAVISenior MasC. Triatló Gandia
TERRADES, JESÚSVeterans B MasC. Triatló Gandia
TERUEL MARTÍNEZ, RUBÉNAleví­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
TERUEL SÁNCHEZ , JOSE RAMON Veterans B MasIndependent
TIRADO JIMENEZ, MANUELVeterans B MasC. A. La Nucia
TOMAS CROSS , LUCYVeterans A FemIndependent
TORMO GREGORI, ALEJANDRASenior FemC. Triatló Gandia
TORRES RIPOLL, ERICBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
UTRERA SANCHEZ, AARONBarrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
UTRERA SÁNCHEZ, NEREAAleví­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
VAICUINAS, EYDANPre-barrufets mascE. Infantil Ondara
VALERO MARTÍNEZ, NÚRIAPre-barrufets femE. Infantil Ondara
VALLÉS LEGAY, BARTOLOMÉVeterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLES LLUCH, XIMOVeterans B MasC. Córrer El Garbí
VAN HERPT VALDIVIA, VICTORSenior Mas- Independent
VAQUER MASANET, CLAUDIAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
VAQUER MASANET, GUILLERMO Pre-barrufets mascE. Infantil Ondara
VELÁZQUEZ ESCORS, AITORBenjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
VICENS GARCÍA, GABRIELPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
VICENS MIÑANA, GABRIELVeterans A MasIndependent
VIDAL MARTÍNEZ, FERMÍNSenior MasC. C. Camallaes - Reflyx
VIDAL MUÑOZ, HUGOPre-barrufets mascC. E. I. P. Marjals Ondara
VIDAL ORENGO, LOURDESVeterans E FemC. Córrer El Garbí
VIERA ABELLEIRA, MARCELOVeterans A Mas- Independent
VILAFRANCA PUJOL, JORDIVeterans A Mas- Independent
VIÑO MASCARELL, JOSE ANTONIOVeterans D Mas- Independent
VIVES ESCORTELL , GISELA Barrufets femC. E. I. P. Marjals Ondara
VIZUETE CAPDEVILA, AINAPre-benjamí­ femC. E. I. P. Sanchis Guarner
VIZUETE CARDONA, GUIUBarrufets mascIndependent
VIZUETE CARDONA, NILPre-barrufets mascIndependent
VOS, ANNA-MAYSenior Fem- Independent
WADOUD OUCHAN , ELIASCadet mascIndependent
WHITE, KOBI Barrufets mascC. Esportiva El Corriol
WHITE, ZOEPre-benjamí­ femC. Esportiva El Corriol
WILLIAMS, KATIEVeterans B FemC. Multiesport Benitatxell
ZAITOUNI, MAFAZPre-benjamí­ mascC. E. I. P. Sanchis Guarner
ZARAGOZA BALAGUER, JUANVeterans C MasIndependent
ZHEVAIKIN, NIKITABarrufets mascIndependent

INICI

XXI CURSA POPULAR ONDARA
25 de Mayo de 2019.
Hora d'eixida xiquets- Hora de salida niños: 17:00 h.

Hora d'eixida adults - Hora de salida adultos: 19:00 h
Quota d'inscripció 5 euros
Cuota de inscripción 5 euros
Últim dia d'inscripció:
23 de maig a les 22:00 h.
Último dia de inscripción:
23 de mayo de 2019 a las 22:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en el pit, sempre visible.
DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en Meta els jutges poden demanar la correcta col·locació. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.

RECUERDA: El dorsal tiene que ir colocado en el pecho, siempre visible.
DORSAL.
No se puede tapar, doblar o manipular. En el momento de entrada en Meta los jueces pueden pedir la correcta colocación. No llevar el dorsal visible o no hacer caso a los jueces en este punto, puede suponer la descalificación.

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves