Som Esport
Cursa Popular Jesús Pobre

LLISTAT D' INSCRITS EN LA XXIII CURSA POPULAR JESÚS POBRE

REPARTIMENT DE DORSALS
Dia 21 de maig

XIQUETS
De 16:00 h. a 17:00 h.
ADULTS
De 17:00 h. a 18:30 h.

Lloc: Zona de Meta
ENTREGA DE DORSALES
Dia 21 de mayo

NIÑOS
De 16:00 h. a 17:00 h.
ADULTOS
De 17:00 h. a 18:30 h.

Lugar: Zona de Meta


206 participants inscrits
Nom Categoria Club
ABBOTT FONÉS, ERIKAleví MasC. M. A. La Faixa
ABBOTT FORNÉS, ONABenjamí­ FemC. M. A. La Faixa
ABBOTT OLIVER, MARCAleví MasC. M. A. La Faixa
ABBOTT OLIVER, TONIPre-Benjami­ MasC. M. A. La Faixa
ABRIL MARCO, CAROLINA Vet. B FemIndependent
AGULLES PERIS, ARNAU Benjamí MasC. A. Gata
AGULLES PERIS , CARLESPre-Benjami­ MasC. A. Gata
AMIL BARBEITO , NOAPre-Benjami­ FemIndependent
ANDRÉS DAVID, RODRIGOBarrufet MasIndependent
ANGARITA PRECIADO, FABIANVet. C MasIndependent
ANSKAITIS , MARIUSBenjamí MasIndependent
ANSKAITYTE, MARTABarrufets FemIndependent
APARISI MUÑOZ , AIDAVet. A FemC. Córrer El Garbí
APARISI TORRELL, MANEL Aleví MasIndependent
ASENSIO PARRA, RAMONVet. D MasC. A. El Faro
ATTARI GÓMEZ , OMAR Barrufet MasIndependent
BALLESTER CHACON, IVANVet. A MasC. E. Dorsal 19 Pego
BALLESTER MATA , INMAVet. D FemC. Dénia Corre
BARBER MENGUAL, JUAN IGNACIOVet. C Mas- Independent
BARES XIAO, GUILLEMBarrufet MasC. E. Dorsal 19 Pego
BARES XIAO, IANPre-Benjami­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
BAYDAL CRESPO, FCO. JOSEVet. E MasC. A. iRun Calp
BERENGUER , DAMIANVet. A MasIndependent
BERNAT BARCONES, FERRANVet. B MasC. A. Llebeig Xàbia
BLASCO , ESTEVESenior MasIndependent
BRAMLEY-MOORE, YASMÍN ROSE Pre-Benjami­ FemIndependent
BROCKLESBY, TREVORVet. F MasIndependent
BUIGUES SIGNES , MARIABarrufets FemIndependent
CAMARENA GRACIA, CARLOSVet. A MasC. Triatló Gandia
CAMBRA FEMENIA, BRUNOBenjamí MasC. A. Dianium
CAMBRA FEMENIA, IRENEPre-Benjami­ FemIndependent
CAMPOS VIVES, ESTHERVet. B FemC. A. Gata
CAMPS MIRALLES , LUCÍA Vet. C FemC. Triatló Gandia
CARAVACA PONS, ESTEBANVet. B MasIndependent
CARRIÓ CARRIÓ, AXELBenjamí MasC. M. A. La Faixa
CARRIO CARRIO, JOANAleví MasC. M. A. La Faixa
CARRIÓ VILLANUEVA, ALEJANDROBenjamí MasIndependent
CATALA DIAZ, VICENTEBarrufet MasC. A. Llebeig Xàbia
CHOULLI BOUKHRISSE, AMIRBarrufet MasIndependent
CHOULLI BOUKHRISSE, MOHAMEDAleví MasIndependent
CLIMENT ESTEVEZ, MELANIABarrufets FemIndependent
COLOMA FERRER, PACO Vet. E MasC. A. Gata
COSTA GAYÀ, KILIANBenjamí MasIndependent
COSTA GAYÀ, LEYREBarrufets FemIndependent
COTS DE LA DUEÑA , SERGISenior MasIndependent
CÓZAR I SELLÉS, AITANABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO CORTÉS, MARIAVet. C FemIndependent
CUENCA SIVERA, ALBERTVet. A MasIndependent
DAUDER MASCARELL, JOSE LUISVet. C MasIndependent
DE KOK, SEBASTIANVet. A MasIndependent
DE LOS SANTOS RAMOS, MÓNICASenior FemIndependent
DI GINOSA, FABIOVet. B Mas- Independent
DIAZ DALMAU, PABLOVet. A MasC. A. Corremundos
DIYAKIVSKYI, NIKITAPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
DROESE, FRANKVet. F Mas- Independent
DURÁ SIGNES, MANELAleví MasC. M. A. La Faixa
DURÁ SIGNES, ORIOLBenjamí MasC. M. A. La Faixa
ESTEVE PEDRO, JAUMEPre-Benjami­ MasC. A. Gata
ESTEVE PEDRO, SERGIBarrufet MasIndependent
FASSE , KARL-HEINZ Vet. G MasC. Sparkasse Bremen
FAYOS BATALLER, FELIPESenior MasC. A. Gandia - Alpesa
FEMENIA MARTINEZ, MARCBarrufet MasIndependent
FERNÁNDEZ FRANCO, ELOYVet. B MasIndependent
FERRAIRÓ ESCRIVÁ , DAVIDVet. E MasC. A. Safor - Teika
FORNALI RONDA, ALEXIAPre-Benjami­ FemC. Dénia Corre
FORNÉS CATALÁ, LARA Pre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
FORNÉS GARCÍA, IKERBarrufet MasIndependent
FORNÉS LEYDA, LLUCBarrufet MasIndependent
FORNES MULET, JOSEPBarrufet MasC. M. A. La Faixa
FORNES PEREZ, BRUNO Barrufet MasIndependent
FRANQUEZA ALLER, ALBAPre-Benjami­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
FRANQUEZA ALLER, MARTINAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
FRANQUEZA PONS, ARNAUBarrufet MasC. E. Dorsal 19 Pego
FRENCH, LAUREN Senior Fem- Independent
FUERTES GARRIGUES, ANNA Pre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FULLANA MARTÍNEZ, ARNAUSenior MasC. A. Bèrnia
FUSTER BAÑULS, JOANSenior MasIndependent
GARCIA ARROYO , ROSASenior Fem- Independent
GARCÍA FERNÁNDEZ, PABLO Senior MasIndependent
GARCIA MEJIAS, CRISTINAVet. B FemIndependent
GARCIA MILVAQUES, JOAN Infantil MasIndependent
GARRIDO ALONSO, FRANCISCOVet. F MasC. A. Alcasser
GAVILA MIÑANA, VICENTVet. E MasC. C. Camallaes
GAYÁ ROSELLÓ, ALEXVet. B MasC. A. Llebeig Xàbia
GIL PÉREZ , JONASPre-Benjami­ MasIndependent
GILABERT HERNANDO, CARLAPre-barrufets FemC. E. Dorsal 19 Pego
GÓMEZ MORA, JUAN MANUEL Vet. C MasC. Córrer El Garbí
GOMEZ RUIZ, ADRIANPre-Benjami­ MasIndependent
GONZALEZ BLANCO, RUBÉNBarrufet MasIndependent
GRIMALT TIMONER, LLUÍS Senior MasIndependent
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPEVet. B Mas- Independent
HERNANDEZ SANCHEZ, LAIAPre-Benjami­ FemIndependent
HERNANDEZ SANCHEZ, LAIAPre-Benjami­ FemIndependent
HERREROS FUSTER , ÁNGEL Vet. D MasG. E. La Carena La Font
HIGGINSON , EMMA Vet. C FemIndependent
HINOJO NAVARRO , GINES Vet. B MasIndependent
IVARS VIDAL, JESSICASenior FemIndependent
JACKSON, KAYVet. B FemIndependent
JACOBS, JANEVet. F FemIndependent
JIM , GATOVet. C Mas- Independent
JIMENEZ FEMENIA, LEIREBenjamí­ FemIndependent
JIMENEZ FEMENIA, LUCABarrufet MasIndependent
JORRO CABALLERO, ANNAInfantil FemC. M. A. La Faixa
JORRO RAMON, JAVIVet. B MasIndependent
JUAN VILLANUEVA, LUISVet. A MasIndependent
LEMA MATEO, JOANVet. A MasIndependent
LLOBELL PEINETTI, GERARDInfantil MasIndependent
LLORENS RIPOLL , AINAPre-barrufets FemIndependent
LLORENS RIPOLL, ARNAUPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
LLORENS TIO, BORJASenior MasC. Esports Colau Runner´ s
LÓPEZ, ALBERTOSenior MasC. Dénia Corre
LOPEZ DE SAN ROMAN , CRISTINA Vet. C FemC. M. A. La Faixa
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVet. D Mas- Independent
LUJÁN PÉREZ , SEGUVet. F FemIndependent
MACHO ARÉVALO, MARCELBarrufet MasIndependent
MAHIQUES AGULLES, JOANBenjamí MasC. M. A. La Faixa
MAHIQUES AGULLES, MARPre-Benjami­ FemC. M. A. La Faixa
MANCHA VALENCIA , JONYSenior MasC. Entrena Benissa
MARCO DELGADO, ÁNGELVet. D MasIndependent
MARI, LORENZOVet. A MasC. E. Dorsal 19 Pego
MARTÍNEZ GONZÁLEZ , PEDROVet. B MasC. Esports Colau Runner´ s
MARTÍNEZ RUOFF , JOEL Pre-Benjami­ MasIndependent
MARTINEZ SAVALL, SARAInfantil FemIndependent
MAS LEYDA, VICENTVet. A Mas- Independent
MASANET PARDO, EFRENInfantil MasE. Atletisme Pedreguer
MELLADO FERNANDEZ, RAFAELVet. D MasIndependent
MESTRE TORRES , MARÍA JESÚS Vet. B FemIndependent
MOLINA PÉREZ , MARTÍN Pre-Benjami­ MasIndependent
MOLINA PÉREZ , MATEOBarrufet MasIndependent
MOMPARLER PUIGCERVER, ALEXPre-Benjami­ MasC. E. Raboses Rafelcofer
MONFORT OLIVER, FRANVet. C MasC. A. Gata
MONSONIS VALLES , NOELSenior MasIndependent
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUAleví MasIndependent
MONTESA BARBERAN, DARIOPre-Benjami­ MasIndependent
MORILLO NOTARIO , CÉSAR Vet. C MasIndependent
MOYANO VILLENA, RODRIGOPre-Benjami­ MasIndependent
MULET PONS , JOSEMI Senior MasC. Esports Colau Runner´ s
MUMMOUH PEÑALVER , AMAL Benjamí­ FemIndependent
MUÑOZ CARDONA, XAVIPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
MURACA SAN MARTÍN , FLAVIO Cadet MasIndependent
NASRI GHORBAL, ABDELKADER MEHDIAleví MasIndependent
NIÑO NIETO, EDWARD JAVIERVet. B MasIndependent
PALACIO GRIMALT, OLIVIABarrufets FemIndependent
PASTOR MASCARELL, JORDISenior MasIndependent
PECIÑA LLOBELL, MARCPre-Benjami­ MasC. A. Corremundos
PEDRÓS MULET, PEPEPre-Benjami­ MasC. A. Gata
PEIRO CHAVELI, JOSEVet. D MasIndependent
PEIRO FERNÁNDEZ , NATXOVet. B MasC. Triatló Gandia
PÉREZ GIMÉNEZ, BORJASenior MasC. Ondara Tri-Esport
PÉREZ GIMÉNEZ, GUILLERMOSenior MasIndependent
PEREZ GISBERT, LUISVet. B MasC. Orba Multiesport
PÉREZ LOPEZ, EDUARDOVet. E Mas- Independent
PIQUERAS, PAUPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PONCE CALBO , CARLOSSenior MasIndependent
PONS DIEGO, IRISInfantil FemIndependent
PONS REGALADO , JOELPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PONS VELARDE, JORDIBarrufet MasIndependent
PRATO RONDÓN , JOSÉ ALFREDO Pre-Benjami­ MasIndependent
PRATO RONDÓN , NAIARA VALENTINA Pre-Benjami­ FemIndependent
PUEBLA , ADRIÁN Vet. B MasIndependent
PUIG GRIMALT, AINABenjamí­ FemC. M. A. La Faixa
PUIG GRIMALT, GERARDBenjamí MasC. M. A. La Faixa
RAMIS FORNÉS, ROCBenjamí MasC. M. A. La Faixa
RIBES SAPENA , PAUPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
RIPOLL FERRANDO , JOSÉ Vet. D MasC. A. Altea
ROBINSON, ANDREWVet. A Mas- Independent
ROBINSON, SUSANVet. E FemIndependent
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ , FRANVet. A MasC. A. Llebeig Xàbia
ROMERO VALENTIN, LUISVet. B MasIndependent
RONDA IBIZA, EMILIOVet. A MasC. E. Dorsal 19 Pego
ROS LOPEZ, TONIPre-Benjami­ MasIndependent
ROSELLO GARCIA, PAUVet. B MasIndependent
RUIZ PASCUAL, DAVID JESUSAleví MasIndependent
SALINAS POROKU, RAFAEL ADEBAYOBarrufet MasIndependent
SALINAS POROKU, SANTIAGO OLUWAFEMIPre-Benjami­ MasC. Córrer El Garbí
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , INÉS Benjamí­ FemC. A. Silla
SANTIANA PASTRANO , VERO Vet. B FemC. A. Runners Montemar
SANZ NAVARRO, ADAMS Vet. A Mas- Independent
SAPENA LOPEZ, MIREIAAleví­ FemIndependent
SEGARRA TORRES, ENZOPre-Benjami­ MasIndependent
SERRA SERRA, ASIER Infantil MasIndependent
SERVER AUSINA, JOSEPVet. E MasC. Córrer El Garbí
SESÉ SAVALL, PABLOCadet MasC. A. T.A.F.A.D. Oliva
SIGNES, IVANSenior MasC. A. Gata
SIGNES RUEDA, AITANAPre-Benjami­ FemC. M. A. La Faixa
SIGNES RUEDA, ANDREUBenjamí MasC. M. A. La Faixa
SIGNES SIGNES, ALEXBarrufet MasIndependent
SIGNES SIGNES, DUNABenjamí­ FemIndependent
SIGNES TACHO, MIQUELBarrufet MasIndependent
SISCAR DOMÉNECH, MARTÍPre-Benjami­ MasIndependent
SMOOLENAARS , DENNISVet. C MasC. A. Triatló La Vila
TAMAYO PLAZA, ELSAVet. C FemIndependent
TORMO , ITZIAR Senior FemC. A. Llebeig Xàbia
TORRES JONES, MARKPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
TUDORACHE, MARCUSPre-Benjami­ MasC. A. Corremundos
VAISSEAU OSCA, ALIXBenjamí MasIndependent
VANTHULL , MARSHAVet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
VENTURA FERRER, AIRINBarrufets FemIndependent
VIDAL BATALLER, JOSÉVet. D MasC. A. Gandia - Alpesa
VIDAL MUÑOZ, HUGOPre-Benjami­ MasC. Esports Colau Runner´ s
VIDAL PONS, ESTEFANVet. E Mas- Independent
VILLAFUERTE, HENRY DAVIDCadet MasC. A. Dianium
VIVES FORNÉS, ARNAUAleví MasC. M. A. La Faixa
VIVES ORTOLÀ , HUGOPre-Benjami­ MasC. A. iRun Calp
WILLIAMS, SARAHVet. D FemIndependent
WOOD, LILYCadet FemIndependent

INICI

XXIII CURSA POPULAR JESÚS POBRE
21 de maig de 2022.
Hora d'eixida
Xiquets 16:30 h.
Adults 19:00 h.


21 de mayo de 2022.
Hora de salida
Niños 16:30 h.
Adultos 19:00 h.
Quota d'inscripció 5 euros
Cuota de inscripción 5 euros
Últim dia d'inscripció:
19 de maig a les 20:00 h.
Último día de inscripción: 19 de mayo a las 20:00 h.
Recorda: El dorsal ha d'anar col·locat en la part davantera, sempre visible.
Recuerda: El dorsal tiene que ir colocado en parte delantera, siempre visible.
DORSAL.
No es pot tapar, doblegar o manipular. En el moment d'entrada en Meta els jutges poden demanar la correcta col·locació. No portar el dorsal visible o no fer cas als jutges en aquest punt, pot suposar la desqualificació.
Recuerda: El dorsal tiene que ir colocado en la parte delantera, siempre visible.
DORSAL. No se puede tapar, doblar o manipular. En el momento de entrada en Meta los jueces pueden pedir la correcta colocación. No llevar el dorsal visible o no hacer caso a los jueces en este punto, puede suponer la descalificación.