Som Esport
Cursa a peu al Raval - Gandia

 

LLISTAT D' INSCRITS EN LA 28a CURSA A PEU AL RAVAL

916 participants inscrits
Local
Barri
Nom Categoria Club
  ABAD APARISI, ANDREASenior femC. A. Publidom
  ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVeterans B mascC. A. Publidom
  ABAD PUIG, ALEJANDROSenior mascC. A. Publidom
  ABALDE , FERNANDO Veterans A masc- Independent
  ABDOULAYE, SIBYEspurnaC. Esportiu Espurna
  ABELLÁN SENDRA, ALEJANDROSenior mascIndependent
  ADRI, JOSEVeterans B mascIndependent
  AGUDO LLORENS, JUANANSenior mascIndependent
  AGUSTIN VALLES, JOSE JAIMEVeterans E mascS. M. C. A. Cafeterias William
  ALAMINOS MONTES , JOSÉ LUIS Veterans E mascC. A. Corremundos
  ALBANELL MILLET, FEDERICOVeterans C mascIndependent
  ALBORCH CANET, JAVIERVeterans A mascC. A. Gandia
  ALBORS SALES, RAMONSenior mascC. A. Xeresa
  ALEIXANDRE CONCHES, CARLOSVeterans C mascIndependent
  ALMERS, HENRIKVeterans C mascIndependent
  ALVAREZ GIL, JOAQUIN Veterans D mascC. Córrer El Garbí
  ANDRADES BAÑULS, ANTONIO FRANCISCOVeterans A mascC. Multiesport Benitatxell
  ANDRÉS FAUS, VICENTE JAVIERVeterans C mascIndependent
  ANDRES SERRANO, PILARVeterans D femG. E. La Carena La Font
  ANGEL MEJIAS, MARI CARMENVeterans B femC. C. Camallaes
  ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVANVeterans A mascC. A. Corremundos
  ANTEQUERA CAMARENA, ALFONSOVeterans A mascIndependent
  AOUSSER, MOHAMEDVeterans B mascC. A. Gandia
  APARICI BOLUFER, JUAN BAUTISTA Veterans E mascIndependent
  APARICIO TEROL, CRISTOBALSenior mascIndependent
  ARAGO GOMIS, AGUSTIVeterans E mascC. Córrer El Garbí
  ARCOS, BORJASenior mascIndependent
  ARLANDIS MALONDA, DIEGOVeterans B mascC. Triatló Corriol
  ARNAL NAVARRO, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  ARTIGUES SIGNES, CRISTINAVeterans A femC. A. Cametes
  ASCÓ GRANERO , NÉSTOR Senior mascIndependent
  AVARGUES CÍSCAR, ANNAVeterans A femC. Tecnoesport Team
  AVILA RIBERO, RAFAVeterans B mascP. Mohicans La Pobla
  BAHAMONDE ROIG, RICARDOVeterans A mascC. Triatló Corriol
  BALAGUER FERRAGUD, DORAVeterans C femC. Córrer Xeraco
  BALBASTRE SENDRA, ENRIQUEEspurnaC. Esportiu Espurna
  BALLESTER NOGUERA, FRANCISCOVeterans B mascC. A. Cametes
  BAÑULS , MARIAVeterans A femC. Córrer El Garbí
  BAÑULS ORTOLA, CARLOSVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
  BAÑULS SANTA BÁRBARA, LORENASenior fem- Independent
  BAÑULS TÉBAR, RAQUELSenior femIndependent
  BANYULS, MONICAVeterans B femC. Córrer Xeraco
  BARDISA DE LA IGLESIA, BELENVeterans B femC. A. Burning the world
  BATALOV, TOMMYSenior mascIndependent
  BEL-LAN GINER, VICENTESenior mascC. A. Safor - Teika
  BELLES HUMBLE, MARIAVeterans A femC. Multiesport Benitatxell
  BELLON JIMENEZ, MERCEDESVeterans A femC. Córrer Xeraco
Local del Barri BELLVER FORNET, VICTORVeterans A mascC. Córrer El Garbí
  BENAVENT FERRI, ALICIASenior femC. C. Les Tortugues Coixes
  BENAVENT FERRI, RAFASenior mascIndependent
  BENAVENT MAHIQUES , VICENTE MIGUEL Veterans B mascC. A. Locosxcorrer
  BENEITO LLOPIS, RAFAELVeterans B mascC. A. La Vespa Novetlé
  BENITO MONZÓ, DINO J.Veterans C mascG. Córrer Almoines
  BERNABEU HERNANDEZ, SOFIASenior femIndependent
  BERNABEU SANZ, PAULASenior femIndependent
  BERNABEU SANZ, SALVASenior mascIndependent
  BERNAL REQUENA, SERGIOVeterans A mascIndependent
  BERTOMEU MESTRE, JOELVeterans A mascIndependent
  BLASCO BATALLER, JOSEVeterans B mascG. R. Real de Gandia
  BLASCO CLIMENT, CARLOSSenior mascC. A. Centcames
  BLASCO LÓPEZ , NATALIA Veterans A femC. Córrer El Garbí
Local del Barri BLASCO SANCHIS, CLAUDIASenior femIndependent
Local del Barri BLASCO SANCHIS, JUANVeterans C mascIndependent
  BLAY LORENTE, ADRIANSenior mascIndependent
  BOFI ALVARADO, JOANAVeterans A femC. Córrer Xeraco
  BOIGUES MORATAL, DAVIDVeterans A mascIndependent
  BOIGUES MORATAL, JUAN Veterans C mascIndependent
  BOIX, ROSAVeterans A femIndependent
  BOIX CASELLES, ALVAROVeterans B mascIndependent
  BONET ASCÓ, AINASenior femG. R. Real de Gandia
  BONET ASCÓ, SALVAJunior mascG. R. Real de Gandia
  BONET MORENO, SALVAVeterans B mascG. R. Real de Gandia
  BOSCÀ MASCARELL, ANTONIOVeterans B mascC. A. Safor - Teika
  BOSCÀ MASCARELL , MARIAVeterans A femC. A. Safor - Teika
  BOU CASTELLA, CRISTOBALVeterans B mascG. R. Real de Gandia
  BOU MENDIETA , JESUSVeterans B mascG. R. Real de Gandia
  BOU PEIRÓ, LOURDESVeterans A femC. A. Safor - Teika
  BRECO ROMERO, JESUSVeterans B mascC. Córrer El Garbí
  BRITO CAMPOS , KEVIN Senior mascC. A. La Valldigna
  BURGUERA BURGUERA, JUANJOVeterans D mascC. Tecnoesport Team
  BURGUERA NAVARRO, ERNESTOVeterans C mascG. Córrer Almoines
  BURGUERA RIBES, JOANSenior mascIndependent
  BUSTOS HIGÓN, JUANSenior mascIndependent
  CABANILLES MARTÍ, MARCOS Veterans D mascC. A. Safor - Teika
  CABANILLES VALLS, SANTIAGOVeterans B mascIndependent
  CABRELLES GONZALEZ, ADRIÀVeterans B mascC. E. A. Bétera
  CABRERA ESTRADA, JUANVeterans C mascC. A. Cametes
  CAEROLS FAUS, AITANAJunior femCol·legi Las Colinas
  CALABUIG, LAIASenior femIndependent
  CALATAYUD SOLER, TRINOVeterans E mascC. Ntgas Sports Team
  CAMARENA JIMÉNEZ , RUFINO Veterans A mascIndependent
  CAMARENA GRACIA , CARLOS Senior mascC. Triatló Gandia
  CAMBRA SANCHO, SANTIVeterans A mascC. Dénia Corre
  CAMBRILS SISCAR, JOSEVeterans B mascC. Datilera Team
  CAMPOS GALDO, NATALIA Veterans A femC. A. Gandia
  CAMPOS MAGRANER, ANDREA Senior femC. A. La Valldigna
Local del Barri CAMPS BOIGUES, CARLOSJunior mascIndependent
  CANET PRATS, XELISenior femIndependent
  CANET SOLBES, ESTEBANVeterans A mascIndependent
  CANO GARCIA, JOSE RAMONVeterans B mascIndependent
  CANO SEGUÍ, EVASenior femIndependent
  CANOVES FEMENIA, XAVIVeterans B mascC. A. Miramar Fent Cames
  CANTOS LÓPEZ, ANDREASenior femIndependent
  CARAÑANA MOLLÁ, RICARDOVeterans D mascC. Ginestar Atletisme Benissa
  CARBÓ MARTÍNEZ, MARCOS Senior mascIndependent
  CARBO SEGRELLES, MARTAVeterans A femC. C. Camallaes
  CARBONELL PERIS, DIEGOSenior mascC. Triatló Triamics Silla
  CARDETE ROIG , MONICAVeterans C femIndependent
  CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUELVeterans B mascC. Córrer El Garbí
  CARDONA ORDINES , PURIFICACIÓN Veterans C femG. R. Real de Gandia
  CARDONA SERRANO, ALBERTOSenior masc- Independent
  CARO DE LA ROSA, MARIBELSenior fem- Independent
  CARREGAL FOMBUENA, JOSÉSenior mascC. Esportiu Espurna
  CARRETERO SÀEZ, JUAN MANUELVeterans B mascC. Triatló Antella
  CARRETERO TERRE, GONZALOSenior mascIndependent
  CARRIÓ BOLUFER , VICTORVeterans A mascC. Ondara Tri-Esport
  CARUBIA , DAVIDSenior mascG. Córrer Almoines
  CASAS SENDRA, FRANCISCOVeterans A mascC. Datilera Team
  CASAS SENDRA, JOSEVeterans A mascC. Datilera Team
  CASELLES ESPINÓS, JOANSenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
  CASELLES GARCIA, ANTONIVeterans D mascIndependent
  CASERTA TELECHEA , VICTOR Veterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
  CASTAÑEDA MARTÍNEZ, MARCO ANTONIOVeterans B mascC. Córrer El Garbí
Local del Barri CASTAÑER TIMONER, JUANJOVeterans A mascC. Triatló Benirredrà
  CASTELLÓ BOHIGUES , ÀNGELASenior femC. Córrer Xeraco
  CASTELLO CASTELLO, PASCUALVeterans C mascIndependent
  CASTELLÓ CIGANDA, ANNASenior femIndependent
Local del Barri CASTELLO CIGANDA, PACOSenior mascIndependent
  CASTELLO DENIA, FRANVeterans A mascC. Córrer Xeraco
  CASTELLO SENSECO, ALEXSenior mascC. A. La Vespa Novetlé
  CASTELLÓN GÓMEZ , DAYANASenior femIndependent
  CASTELLS GOZALVEZ , RAFAVeterans A mascC. A. Cama Llarga
  CATALA , JOSE RAMONVeterans C mascP. Mohicans La Pobla
Local del Barri CATALA CALABUIG , JOSESenior mascC. A. Gandia
  CATALA CLIMENT, ELOYSenior mascC. A. El Xio Llutxent
  CATALA LLORENS, JOSE MIGUELSenior mascC. A. Centcames
  CATALA MARTI, MIGUELVeterans C mascIndependent
  CATALA MONCHO , MARIA JOSEVeterans C femC. A. Ondara
  CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSEVeterans C mascIndependent
  CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans D mascC. Ginestar Atletisme Benissa
  CAUSI PEREZ, ANTONI Veterans A mascC. A. Cametes
  CAUSI SERVER, TONIVeterans A mascC. A. Cametes
  CAZALLA GARCIA , JOSE VICENTE Senior mascC. E. Quatre Gats Rotova
  CECILIA LORITE, JOSE ANTONIOVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
  CERVILLA AMADOR, JOSÉ MANUELSenior mascIndependent
  CHALLIS, CACHITAVeterans E femIndependent
  CHAVELI CAMARENA, JUAN JOSEVeterans C mascIndependent
  CHORRO FRANKE, DANIELSenior mascC. Ntgas Sports Team
Local del Barri CHOVA APARISI, ALEJANDROSenior mascIndependent
  CHOVA PONS, JOSESenior mascIndependent
  CHOVER GOMEZ, SANDRAVeterans A femC. Triatló Benirredrà
  CHUMILLAS, SAÚLSenior mascIndependent
  CICUENDEZ GIL, RAULVeterans A mascIndependent
  CISCAR RAMÍREZ, LORENAVeterans A femIndependent
  CLIMENT BAÑULS, SALVADORVeterans B mascG. E. La Carena La Font
  CLIMENT CONDE, SOLEVeterans D femC. A. Xàtiva
  CLIMENT MASCARELL, SILVIASenior femC. Triatló Benirredrà
  CLIMENT SABATER, BORJA Senior mascC. Triatló Gandia
  CLIMENT SOLER, ANTONIOSenior mascC. Tecnoesport Team
  CLOQUELL JUAN, ÒSCARSenior masc- Independent
  COLL VIVES, JOSE LUISVeterans C mascG. R. Real de Gandia
  COLLINSON, ALEXANDRAVeterans B femC. A. Llebeig Xàbia
  COLOMER GARCIA, CARLOSVeterans A mascIndependent
  COMAS GOMAR, ELENAVeterans B femIndependent
  CONTRERAS VIVAS, CONCHINVeterans C femC. Ntgas Sports Team
  CORONADO GARCÍA, FRASCOVeterans C mascC. A. Els Dominguers
  CORONADO MALONDA, NEUSSenior femC. A. Els Dominguers
  CORRAL PRIETO, STELLA MARISVeterans C femIndependent
  CORRALERO LORENZO , ANTONIO Veterans C mascC. Amos Team
  CORTECERO FERNANDEZ, ALBERTOVeterans D mascC. A. Xeresa
  CORTÉS MARTÍN, PEDROEspurnaC. Esportiu Espurna
  COSME UTIMA, CAROLVeterans A femC. A. Benidorm
  COSTA ESTEVAN, MARITXEL Veterans B femC. A. Safor - Teika
  COSTA MIÑANA, ROMANVeterans A mascIndependent
  CREMADES BARROS, XIMOVeterans A mascC. Triatló Gandia
Local del Barri CREMADES MORAGUES , ANASenior femC. Triatló Benirredrà
  CRUZ GÓMEZ, JANETHVeterans A femIndependent
  CUADROS ESCUDER, JOSÉ MANUELVeterans D masc- Independent
  CUADROS LOZANO, AITORSenior masc- Independent
  CUETO CEJAR, GUILLESenior mascC. Triatló Gandia
  DACOSTA VADILLO, FRANCISCO ALEJANDRO Senior mascIndependent
  DAFFERN, GREGORYVeterans B mascIndependent
  DALMAU ALVAREZ, TERESenior femC. A. Corremundos
  DE LA ENCINA VÁZQUEZ, JAVIERSenior mascIndependent
  DE LA MATA, SANTIAGOVeterans B mascC. A. Safor - Teika
  DELGADO GOSP, SHARONSenior femIndependent
  DEUSA DALMAU, JOANSenior mascIndependent
  DI CATALAN PEREZ, FRANCISCO DE GIUSEPPE Veterans C mascIndependent
  DIAZ FEMENIA, FLORENCIOVeterans D mascC. Tecnoesport Team
  DIJKSTRA , HYLKE Veterans A mascC. A. Cametes
  DITO ARRIBAS, ROSA MARYEspurnaC. Esportiu Espurna
  DIXON, MICHELLEVeterans A femC. A. Publidom
  DOMARADZKA, ANITASenior fem- Independent
  DOMARADZKI, WOJTEKSenior masc- Independent
  DOMENECH BARCO, MARIA TERESAEspurnaC. Esportiu Espurna
  DOMOK, MONIKAVeterans B femC. Multiesport Benitatxell
  DONET DONET, BORJASenior mascIndependent
  DONET DONET, RAFA Veterans C mascG. R. Real de Gandia
  DONET DONET, SALVADOR ANTONIO Veterans E mascIndependent
  DONET SENSECO, FERMÍNVeterans A mascIndependent
  ENGUIX SANCHO, JOSEVeterans C mascC. A. La Valldigna
  ESCOLANO, GEMMASenior femReal de Gandia C. F.
  ESCOLANO MAÑO, LARA Veterans B mascC. A. Safor - Teika
  ESCOLANO SIGNES, RAFAELVeterans C mascG. R. Real de Gandia
  ESCRIVÁ, MARIASenior fem- Independent
  ESCRIVÀ AGUD, LOLÍNVeterans C femIndependent
  ESCRIVA CASTELLO, JOSEVeterans B mascIndependent
  ESCRIVA GARCIA, AGUSTINVeterans C mascG. E. La Carena La Font
  ESCRIVA ISNARDO, JUANVeterans E mascC. Tecnoesport Team
  ESCRIVA MIÑANA, GALAJunior femIndependent
  ESCRIVÀ MIRET, DAVIDVeterans B mascG. E. La Carena La Font
  ESCRIVA MIRET, SALVADORVeterans C mascC. Ntgas Sports Team
  ESPASA SENDRA, CLAUDIASenior femC. Multiesport Benitatxell
  ESPI BELDA, ISMAEL Senior mascC. A. Benissoda
  ESTEBAN MONCHO, LAURASenior femC. Triatló Benirredrà
  ESTEVE MARRAHI, RAFAVeterans B mascC. Córrer El Garbí
  ESTEVE PONS, VICENTE Veterans E mascC. D. l´ Espenta
Local del Barri ESTRELA MORERA, RUBÉN Senior mascIndependent
  ESTREMERA PEINADO, AVELINOVeterans E mascIndependent
  ESTRUCH CAMARENA, FERRANVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIMEVeterans C mascC. Córrer El Garbí
  ESTRUCH GINER, AITORSenior mascC. MTB On Esmorzem
  ESTRUCH MARTINEZ, LORENAVeterans A femC. Triatló Benirredrà
  ESTRUCH VERCHER, IVÁNVeterans A mascC. Triatló Gandia
  ESTRUGO, JOSEPSenior mascIndependent
  ESTRUGO SENDRA, HÉCTORVeterans A mascC. Guardamar Runners
  EXPOSITO ORENGO, DAVIDVeterans B mascIndependent
Local del Barri FABRA SOLER, CARLOSVeterans B masc- Independent
  FAUS FERRER, JHOELJunior mascC. A. Safor - Teika
  FAUS MORANT, IVÁNSenior mascReal de Gandia C. F.
  FAYOS BATALLER, FELIPESenior mascC. A. Gandia
  FAYOS ROMÁN, MARIASenior fem- Independent
  FELIPE GARCIA, JUAN RICARDOVeterans E mascC. A. Benidorm
  FELIU SENDRA, CARLOSVeterans D mascC. E. Dorsal 19 Pego
  FEMENIA ALMIÑANA, RUBÉNVeterans A mascIndependent
  FEMENIA BARBER, JAVIERSenior mascC. C. Camallaes
  FERNÁNDEZ - ARROYO, QUIQUESenior mascC. A. Safor - Teika
  FERNANDEZ ABRIL, Mª DEL CARMENEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERNANDEZ ALABORT, NEYZANSenior masc- Independent
  FERNÁNDEZ ARIAS , DIANA AURORASenior femIndependent
  FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUELVeterans C mascC. Dénia Corre
  FERNÁNDEZ LUNA, ANGELESVeterans B femIndependent
  FERNÁNDEZ MARTÍNEZ , JESSICA Senior femC. A. La Valldigna
  FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, MªANGELESVeterans B femIndependent
  FERNÁNDEZ NESPRAL, TERESAVeterans A femC. A. Publidom
  FERNANDEZ ROVIRA, SALVADOREspurnaC. Esportiu Espurna
  FERRAGUD MAS, DAVIDVeterans A mascC. Dénia Corre
  FERRAIRÓ ESCRIVÁ , DAVIDVeterans D mascC. A. Safor - Teika
  FERRAIRÓ SOLDEVILA, DANIVeterans A masc- Independent
  FERRANDO PASTOR, GABIVeterans B mascC. A. Cametes
  FERRER APARISI, IVANSenior mascC. A. Safor - Teika
  FERRER BISQUERT, BLAIVeterans E mascC. A. Llebeig Xàbia
  FERRER CARDONA, JESÚSEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERRER CASTELL, MARIA ISABELVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
  FERRER CHAVELI, LORENAVeterans A femIndependent
  FERRER FLORES, SALVASenior mascIndependent
  FERRERO SISTERNES, JORGEEspurnaC. Esportiu Espurna
  FERRI BAEZA, NOEMÍVeterans A fem- Independent
  FERRI MENA , MIGUEL Veterans A mascC. Triatló Benirredrà
  FERRI PLA, MANUELVeterans D mascC. Triatló Ontinyent
  FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A femC. A. Publidom
  FLUIXÀ, SALVADORSenior mascIndependent
  FOGUÉS DOMÉNECH , PACOVeterans A mascIndependent
  FONT I BOTELLA, ALEXANDRASenior femC. A. Bèrnia
  FONTANA FENOLLAR, MANOLO Senior mascC. Triatló Corriol
Local del Barri FORNELIO MACIAS, SUSANAVeterans A femC. Triatló Benirredrà
  FORNER FIGUEIRAS, JORGESenior mascIndependent
  FORNER LATORRE, RAMONVeterans D mascC. Córrer El Garbí
  FORNÉS ROIG , MARCVeterans A mascC. A. Cametes
  FORNES SANCHIS, OSCARSenior mascC. A. Cametes
  FORNET BANYULS, JOAN Senior mascC. Superatesport
Local del Barri FORNET HARO, JUANJOSEVeterans B mascIndependent
  FOS ALFONSO, LAURASenior femIndependent
  FOS MORELL, JULIAN Veterans E mascIndependent
  FRANCO RODRIGUEZ, FRANCISCOVeterans E mascIndependent
  FRASQUET GONZALEZ, MATIVeterans D femC. C. Camallaes
  FRASQUET MORANT, SARAVeterans D femC. A. Safor - Teika
  FRASQUET SIGNES, SERGIOVeterans C mascC. Ntgas Sports Team
  FRUTOS ORDÓÑEZ, MIGUELSenior mascC. Esportiu Espurna
  FRUTOS ORDOÑEZ, RAFAELEspurnaC. Esportiu Espurna
  FULLANA MARTINEZ, RAMÓNSenior mascIndependent
  FURIO SANCHIS, CASIMIRVeterans A mascReal de Gandia C. F.
  FUSTER, XIMOSenior masc- Independent
  FUSTER ANGEL, JOAN S.Veterans E mascIndependent
  FUSTER IZQUIERDO, DANIVeterans B mascIndependent
  FUSTER MAÑEZ, JOSE VICENTEVeterans D mascIndependent
  FUSTER MESTRE, ANAVeterans C femC. D. l´ Espenta
  FUSTER PEIRO, SALVAVeterans A mascIndependent
  FUSTER SOLIVA, GONÇALSenior mascC. Triatló Benirredrà
  GADEA NAVARRO, JOELSenior mascC. A. Gandia
  GALÁN ANTÓN, ANDRÉSVeterans A mascC. A. Miramar Fent Cames
  GALERA GREGORI, ALEJANDROVeterans A mascC. Córrer El Garbí
  GÁLVEZ PAVO, JOSESenior mascC. Esportiu Espurna
  GANDÍA RUIZ, RAFAVeterans E mascC. Guardamar Runners
  GARCÍA, AITORVeterans B mascC. A. iRun Calp
  GARCÍA ALEMANY, CARLOSVeterans C mascIndependent
  GARCIA ALONSO , AMPARO Veterans A femC. A. Locosxcorrer
  GARCÍA ARACIL, SALVADORVeterans C mascC. A. Burning the world
  GARCIA ARROYO, ROSETASenior femIndependent
  GARCIA BAÑULS, JOSEVeterans A mascIndependent
  GARCÍA BARDISA, AITANAJunior femCol·legi Las Colinas
  GARCÍA CARMONA, JUAN BTAVeterans A mascC. C. Camallaes
  GARCIA DIEZ, BEGOVeterans A femC. Córrer Xeraco
  GARCÍA FERNÁNDEZ, ÓSCARVeterans B mascIndependent
  GARCIA GALIANO, SERGIOSenior mascIndependent
  GARCÍA GARCÍA-LÁEZ, ISABELJunior femIndependent
  GARCIA LEAL, MANELSenior mascC. Superatesport
  GARCÍA MELIÀ , LUCIAVeterans A femC. Triatló Cullera
  GARCÍA MORAGUES, CARMINAVeterans B femC. Córrer El Garbí
  GARCIA MORATAL, NICOVeterans A mascIndependent
  GARCIA PEDRON, TONIVeterans E mascC. A. Xàtiva
  GARCIA PERALES, LOURDESVeterans A femC. A. L´ Olleria
  GARCIA SABATER, CRISTINAEspurnaC. Esportiu Espurna
  GARCIA SENSECO, GEMAVeterans A femIndependent
  GARCÍA SERRA, FERRAN Senior mascC. Triatló Benirredrà
  GARCÍA VEGA, PAULASenior femC. A. Els Oliveros
  GARCIA VELEZ, ALFREDOVeterans E mascIndependent
  GARCIA-UCEDA MATEOS-APARICIO , CARMELOVeterans D mascIndependent
  GARRIGÓS SAPIÑA, ARANTXASenior femC. Triatló Cullera
  GARZÓ BOTELLA, JOSÉ Veterans E mascC. A. Xàtiva
  GASCÓN SANCHIS, ALFREDOSenior mascIndependent
  GASPAR ACAMER, JOSÉ ANGELVeterans B mascIndependent
  GAYA ROSELLO, MARIA JOSEVeterans B femC. A. Cametes
  GEA BARRANTES, RAQUELSenior femC. A. Odec Team
  GEA ESCRIVA, EVARISTOVeterans B mascIndependent
  GEA ESCRIVA , SALVADOR Veterans C mascIndependent
  GIL CASTILLO, JAVIERVeterans E mascIndependent
  GIL CATALÀ, ALICIASenior femC. A. El Xio Llutxent
  GIL ZARAGOZA, ROMINASenior femIndependent
  GILABERT MIÑANA, JAVIERSenior mascC. A. Gandia
  GILABERT TUR, MARTAEspurnaC. Esportiu Espurna
  GIMENEZ SALAZAR, SARAYEspurnaC. Esportiu Espurna
  GINER, JOSEPSenior mascC. A. Gata
  GINER, SALVADORVeterans C mascC. A. La Valldigna
  GINER FERNANDEZ, ELISABET Senior femIndependent
  GINER MILVAQUES, LAIA Senior femC. Muyayos Runner
  GINER PELLICER, DAVIDVeterans B mascC. Amos Team
  GINER TORRES, JOSHUASenior mascIndependent
  GINESTAR BAILEN, JUANVeterans D mascC. A. Ondara
  GIRAU ALONSO, RAMON Veterans A mascC. Triatló Corriol
  GISBERT ALBUIXECH, RAFAELVeterans E masc- Independent
  GOMAR GARCIA, JESUSSenior mascC. A. Safor - Teika
  GOMAR SANTAPAU , DANIEL Veterans A mascIndependent
  GOMARIS CUBELLS, FCO. JUANEspurnaC. Esportiu Espurna
  GÓMEZ CARMONA, JESUSSenior mascC. Triatló Gandia
  GOMEZ ESCRIVA, SANDRAVeterans A femC. A. La Valldigna
  GÓMEZ FERRO , OMAR ARMANDO Veterans D mascC. Multiesport Benitatxell
  GÓMEZ GÓMEZ, GUSTAVOSenior mascC. Córrer El Garbí
  GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIOVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  GÓMEZ MORA , JUAN MANUEL Veterans B mascC. Córrer El Garbí
  GOMEZ TERRE, M CARMEN Senior femC. A. Gandia
  GOMEZ TERRE, VIOLETAVeterans C femC. A. Gandia
  GOMEZ VENDRELL, SALESSenior femIndependent
  GONZALEZ BARBER, LUISVeterans A mascC. C. Camallaes
  GONZALEZ CONCA, SALVADOR Veterans C mascC. A. Safor - Teika
  GONZÁLEZ DURÁN, ANAJunior femC. A. Dianium
  GONZÁLEZ LÓPEZ, NAHUELSenior mascIndependent
  GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
  GONZALEZ MOGORT, JUANSenior mascC. Triatló Gandia
  GONZÁLEZ PÉREZ, DANIELVeterans B mascC. Triatló Alzira
  GONZALEZ VAZQUEZ, EMILIO JESUSVeterans B mascC. A. Publidom
  GORDILLO CANA, EVAVeterans B femC. A. Gandia
  GRANADOS CEA, MANUELVeterans B mascC. Córrer El Garbí
  GRANELL GÓMEZ, GABRIELVeterans D mascS. D. Cent Peus
  GRANERO GONZÁLEZ, RUBÉN Senior mascIndependent
Local del Barri GRAU SAPENA, FERNANDOVeterans A mascC. Amos Team
  GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMONSenior mascC. E. Raboses Rafelcofer
  GREGORI CARMONA, JOSEVeterans D mascIndependent
  GREGORI ESTEVE, RAMÓNVeterans C mascC. A. Odec Team
  GREGORI HORTELANO, GERARDVeterans C mascIndependent
  GREGORI MARTINEZ, CARLASenior femC. Córrer El Garbí
  GREGORI PEIRÓ, JUAN JESÚSSenior mascC. A. Els Oliveros
  GRENON FLORES, LUCASSenior mascC. A. Publidom
  GRIMALT, MOISESSenior mascReal de Gandia C. F.
  GRIMALT ESCORTELL, MIQUELVeterans A mascC. Datilera Team
  GRIMALT SIGNES, JAVIERVeterans E mascC. Ntgas Sports Team
  GUARNER OLMO, JUANVeterans C mascIndependent
  GUILLEM AUSINA, ANGELVeterans A mascC. Córrer Piles
  GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARASenior femC. A. Publidom
  GUZMAN BAIGORRIA , JOSE ANTONIO Senior mascC. Triatló Gandia
  HABICHAYN, MIGUELVeterans C mascIndependent
  HERAS MORENO, FÉLIXVeterans B mascIndependent
  HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGOVeterans A mascIndependent
  HERNANDEZ GINER, JOSEEspurnaC. Esportiu Espurna
  HERVAS ZARAGOZA, MIREIASenior femIndependent
Local del Barri HIGUERO FILGUERAS, EVAVeterans B femIndependent
  IBAÑEZ MASCARELL, VICENTESenior mascG. Córrer Almoines
  IBAÑEZ MERI, RAFAELVeterans E mascC. A. Xàtiva
Local del Barri IBAÑEZ MIÑANA, JOSEVeterans A masc- Independent
  IBORRA DEL POZO, PATRIVeterans D mascC. A. Xativins a les huit
  IGLESIAS PEIRO , PALOMA Veterans A femIndependent
  IVARS ROSELLÓ, FRANSenior mascC. Beer Runners Xabia
  IVORRA GONZALEZ, SARASenior femIndependent
Local del Barri IZQUIERDO MARI, DAVIDVeterans A mascIndependent
  IZQUIERDO ZAMORA, IGNACIOVeterans A mascIndependent
  JABALERA OSORIO, ALBAEspurnaC. Esportiu Espurna
  JACKSON, KAYVeterans A femIndependent
  JIMÉNEZ BAENA , ROBERTOSenior mascIndependent
Local del Barri JOC, ADRIANSenior mascIndependent
  JOC, EMILIASenior femIndependent
  JORDÀ ESCRIVÀ , JAVI Veterans B mascC. D. l´ Espenta
  JORDAN MORAN, JUANLUSenior mascC. Esportiu Espurna
  JUAN FUSTER, VICENTEVeterans C mascIndependent
  JUAN GOMEZ, JOAQUINVeterans B mascC. Multiesport Benitatxell
  JULIÀ JARILLO, MARIA Senior femC. Triatló Carcaixent
  JULIÀ PELLICER, PEPEVeterans D mascC. Triatló Gandia
  KLEYKENS GARCIA, MIGUELVeterans E mascC. Córrer El Garbí
  KLEYKENS VIDAL, LOURDESSenior femC. Córrer El Garbí
  LAHSEN GARCIA, ERKIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  LARA PONS, RAULVeterans A mascC. A. Ondara
  LARIOS DOMINGUEZ, MILASenior femIndependent
  LEMLIH, MINA Veterans D femIndependent
  LEÓN IZQUIERDO, BASILIO JOSEEspurnaC. Esportiu Espurna
  LEÓN MARTÍ, JULIÁNVeterans C mascC. A. Corriols Sueca
  LIZCANO SÁEZ, ÓSCARVeterans A mascIndependent
  LLACER PERIS, MANUELVeterans A mascIndependent
  LLACER ROSA, JAIMESenior mascIndependent
  LLEDO FELIS, SANTIAGOVeterans B mascC. Amos Team
  LLIDÓ ESPASA, ANGELESVeterans B femC. A. Llebeig Xàbia
  LLINARES TALENS, ALFREDO Veterans C mascC. E. Xafaxarcos
Local del Barri LLOPIS COSTA, NATALIASenior femIndependent
  LLOPIS GARCIA, NACHOVeterans C mascC. A. Publidom
  LLOPIS IBIZA, JUAN SALVADORVeterans D mascC. D. l´ Espenta
Local del Barri LLORCA BOFÍ, CARMESenior femC. Córrer El Garbí
  LLORENS TIO, BORJASenior mascIndependent
  LLORET BLASCO, XIMOVeterans B mascIndependent
  LLORET LENA, CARLOSSenior mascC. Córrer Xeraco
  LLUCH CIGES, LUCIASenior femC. A. Xàtiva
  LOPEZ, PACOVeterans B mascC. Triatló Benirredrà
  LÓPEZ BARRERA, AITORSenior mascIndependent
  LOPEZ FEMENIA, ROBERTOVeterans A mascC. A. Els Oliveros
  LÓPEZ GÁMEZ, RUBÉNVeterans A masc- Independent
  LOPEZ PEREZ, IVANSenior mascIndependent
  LOPEZ PISONERO, DAVIDVeterans B mascIndependent
  LOPEZ RUIZ, DAMIANSenior mascC. A. Corremundos
  LOPEZ SANTAMARIA , MARIA Senior femC. A. Safor - Teika
  LOPEZ TOMAS, ERICSenior mascC. A. Bèlgida
  LÓPEZ VALVERDE, FRANCISCOVeterans E mascIndependent
  LORENTE, ALBERTOVeterans D mascC. Ntgas Sports Team
  LORENTE MOCHOLÍ , JORGE Veterans A mascG. R. Real de Gandia
  LOUNATI, FATIHAVeterans C femIndependent
Local del Barri LOZANO LOPEZ, BEATRIZVeterans A femIndependent
  MACHI INSAUSTI, MAIDERVeterans A femC. Córrer El Garbí
  MACKO, ALEXSenior mascC. Triatló Corriol
Local del Barri MAHIQUES CANET, BORJASenior mascIndependent
  MAILLO SERRANO, Mº FELISAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MALLOL I GARCIA, SERGIVeterans B mascC. A. Ondara
  MALONDA, SANTIVeterans C mascC. A. Corremundos
  MALONDA GARCIA, AINHOAVeterans A femC. Triatló Gandia
  MALONDA ROSELLO, ROSANASenior femC. A. Corremundos
  MANEA, ANDISenior mascIndependent
  MAÑEZ RAMIS, JOSE VTE.Veterans D mascC. A. Gandia
  MAÑÓ FERRI, ALBERTOSenior mascC. Córrer El Garbí
  MAÑÓ FERRI, SERGIOSenior mascC. Córrer El Garbí
  MAÑÓ FRASQUET, PACOVeterans A mascC. Triatló Benirredrà
  MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVeterans E mascC. Triatló Benirredrà
  MARCH ESCUDERO, JAUMEVeterans A mascIndependent
  MARCHANT GARCÍA, YERAY Junior mascC. A. Gandia
  MARCO CARRETEO, SERGIOSenior mascC. Triatló Gandia
  MARCO CARRETERO, ALEJANDRO Senior mascIndependent
  MARCO JUST, XIMOVeterans C mascG. E. La Carena La Font
  MARCOS CUARTERO, ENRIQUESenior mascIndependent
  MARI FUNES, LORENZO Senior mascC. E. Dorsal 19 Pego
  MARI GADEA, PACOVeterans D mascIndependent
  MARÍ GREGORI, MARIÉNVeterans B femC. Córrer a Gust Bellreguard
  MARÍ SELFA, LARAJunior femCol·legi Las Colinas
  MARÍN MORAGUES, TERESASenior femIndependent
  MARQUES SELLES, VICENTVeterans C mascIndependent
  MARQUEZ BENITEZ, MANOLIVeterans A femC. A. Publidom
  MÁRQUEZ GARCÍA, JAIROJunior mascCol·legi Las Colinas
  MARRAHI , SALVADOR Senior mascC. A. Montaverner
  MARTI CLEMENTE, KEVINSenior mascReal de Gandia C. F.
  MARTI GOMEZ, LYDIASenior femC. Córrer Xeraco
  MARTÍ I OLTRA, LÍDIASenior femIndependent
  MARTI LLORCA, NATALIA Veterans B femIndependent
Local del Barri MARTI MORATAL, AMPAROSenior femIndependent
  MARTÍ MOSCARDÓ, LAURASenior femC. A. Bèlgida
  MARTI PELLICER, JORDISenior mascC. Córrer El Garbí
  MARTÍ SÁNCHEZ , ESTEFANÍA Veterans A femIndependent
  MARTÍ TORRES, SERGIVeterans A mascC. Datilera Team
  MARTIN BANDIN, DIEGOVeterans B mascIndependent
Local del Barri MARTÍN GREGORI, ROSERSenior femG. R. Real de Gandia
  MARTIN HURTADO, ELISABET Senior femC. A. Publidom
  MARTINEZ, JOSEPSenior mascC. D. l´ Espenta
  MARTINEZ ALBENDEA, DAVIDVeterans A mascC. Triatló Benirredrà
  MARTINEZ CABELLO, ALVAROSenior mascC. Esportiu Espurna
  MARTÍNEZ CHOVER, FRANCISCO Veterans B mascIndependent
  MARTINEZ CLIMENT, JUAN MANUELVeterans B mascC. Córrer El Garbí
  MARTÍNEZ COSTA, GUSTAVOVeterans A mascIndependent
  MARTINEZ FRAU, MARIBELSenior femIndependent
  MARTINEZ GONZALEZ, SEVERINOVeterans A mascC. A. Xàtiva
Local del Barri MARTÍNEZ LERMA, JOSEP ANTONIVeterans D mascIndependent
  MARTÍNEZ LÓPEZ , FRANCISCOSenior mascIndependent
  MARTÍNEZ MENDEZ, FELIPEVeterans D mascIndependent
  MARTÍNEZ MORATÓ, ROSASenior femC. Triatló Corriol
  MARTÍNEZ MORENO, MARIOSenior mascIndependent
  MARTINEZ PARRA, ANTONIOVeterans B mascC. C. Camallaes
  MARTÍNEZ PERICÀS, FRANCISCOSenior mascC. D. l´ Espenta
  MARTINEZ PORRAS, MARIA JOSEVeterans A femIndependent
  MARTÍNEZ RAMOS, RAMÓNSenior mascC. A. La Vespa Novetlé
  MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, JOSÉ JAVIEREspurnaC. Esportiu Espurna
  MARTINEZ TORRES , JUAN CARLOS Veterans B mascIndependent
  MARTINEZ-PONS GARCIA, DANIEL FRANCISCOSenior mascIndependent
  MARTORELL AGUADO, BELENSenior femIndependent
  MASANET SANCHO , ANTONIOVeterans C mascC. A. Cametes
  MASCARELL CHOVA, PAULAVeterans A femC. Córrer El Garbí
  MASIP ALMIÑANA, CARLASenior femC. Triatló Benirredrà
  MASMIQUEL MENDIARA, ALEJANDROVeterans A mascIndependent
  MATEO IBIZA, OSCARVeterans A mascC. A. Miramar Fent Cames
  MATEO NAVARRO, ZARASenior femC. C. Camallaes
  MATEOS JODAR, RAFAELVeterans A mascCEIP l' Horta Running
  MATOSES PALACIOS, ALFREDOVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  MAURÍ CRESENCIO, ANAVeterans A femIndependent
  MAURÍ CRESENCIO, EVASenior femC. C. Camallaes
  MBAYE MBAYE, MOHAMEDSenior mascIndependent
  MEDINA, GABRIEL Senior mascIndependent
  MEDINA FERNANDEZ, CARMENVeterans C femIndependent
  MEDINA SOLANO, DANIELSenior mascIndependent
  MELÉNDEZ RUÍZ, MANUELVeterans A mascC. Triatló Gandia
  MENA ESCRIVÁ, Mª LUISAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MENDEZ FAUS, DANIELVeterans A mascIndependent
  MENDOZA CISCAR, DAVIDVeterans A mascIndependent
  MENGUAL DEL VALLE, MIGUELVeterans A mascC. A. Publidom
  MENGUAL FERRER , PILARSenior femIndependent
Local del Barri MERI RODRÍGUEZ, IVÁNVeterans B mascIndependent
  METOLA CATALÁ, JOSÉ MANUELVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  MICÓ FAUS, JACOBO SALVADOR Senior mascIndependent
  MIHUTESCU, NICOLETA AIDAVeterans A femC. Multiesport Benitatxell
  MILAN BATALLER, JOSE LUISVeterans C mascC. A. Xàtiva
  MILLET GUILLEM, DAVIDVeterans C mascC. Córrer El Garbí
  MILLET PELLICER, ALBERTOVeterans C mascC. Córrer a Gust Bellreguard
  MILLET PEREZ, JOSE Veterans C mascC. A. Safor - Teika
  MILVAQUES BATALLER, QUINOVeterans A mascC. A. Safor - Teika
  MIÑANA CORTELL, MARIA Senior femIndependent
  MINUESA MARTINEZ, RICARDOVeterans C mascC. Ntgas Sports Team
  MIQUEL, VICENTSenior mascC. Superatesport
  MIRALLES MAS, NOELSenior mascC. A. Cametes
  MIRALLES ROMAGUERA , SANTI Veterans A mascC. Triatló Gandia
Local del Barri MIRET CANO, MÓNIKAVeterans A femIndependent
  MIRET GINER, ALEJANDROVeterans C mascC. A. Gandia
  MIRET MALONDA, ALEJANDRO Senior mascC. A. Gandia
  MIRET MALONDA, LAURA Senior femC. A. Gandia
  MIRET MELO, FERNANDOVeterans D mascIndependent
Local del Barri MOJICA LOPEZ , ARMINDA Senior femIndependent
  MOLINA ORTOLÁ, MARIAVeterans A femC. Tecnoesport Team
  MOLIÓ GUILLEM, BLANCASenior femC. D. l´ Espenta
  MOLL GARRIGÓS, PEPEVeterans E mascC. A. Publidom
  MOLL MORELL, JAUMESenior mascC. A. Llebeig Xàbia
  MOLLA COLOMER, LAURAVeterans A femC. A. Cama Llarga
  MOMPÓ SEPULVEDA, JOSÉSenior mascC. A. Odec Team
  MONCHO AUSINA, FRANCESCSenior mascC. A. Bèrnia
  MONFORT CASELLES, JAIMEVeterans E mascC. A. Cametes
  MONTANER LLEDÓ, ROBERTOSenior mascIndependent
  MONTANER TORRES, JORDISenior mascIndependent
  MONTEAGUDO CLIMENT, ALEJANDRAEspurnaC. Esportiu Espurna
  MONTEALEGRE M, ANAVeterans B femC. A. Ondara
  MONTEALEGRE MENOR, FRANVeterans B mascC. Dénia Corre
  MONZO FUSTER, INMA Veterans C femC. Córrer El Garbí
Local del Barri MORA RIBERA , RAFAEL Veterans A mascIndependent
  MORAGUES, BORJASenior mascIndependent
  MORAGUES ALANDETE, QUINOVeterans A mascIndependent
  MORANT CERRO, ISABEL Veterans C femC. Córrer El Garbí
  MORANT PEIRÓ, GUILLEMSenior mascIndependent
  MORANT PEIRÓ, ISABELSenior femC. A. Safor - Teika
  MORANT PÉREZ, MAXIMINOSenior mascC. A. Calygat.com
  MORANT SEGUI, PEPEVeterans B mascIndependent
  MORANT SENSECO, PACO Veterans A mascIndependent
  MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B mascC. A. Cametes
  MORATAL GREGORI, JUANJOVeterans B mascC. C. Camallaes
  MOREIRA, MAGALIVeterans A femC. A. Cametes
Local del Barri MORENO CORTES, DELFINAVeterans B femIndependent
  MORENO GARCÍA, VALERIANOVeterans E mascC. Team One Diabetes
  MORENO LAINEZ, JULIOVeterans D mascC. Ntgas Sports Team
  MORENO MALDONAO, GERMANVeterans A mascC. Córrer El Garbí
  MORENO MARTINEZ, TAMARASenior femIndependent
  MORENO MUÑIZ, INOCENCIOVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  MORENO ORTEGA, LAURASenior femC. Ntgas Sports Team
  MORENO ORTEGA, SANDRASenior femC. Serrano Atletismo
  MORETTI, QUIQUESenior mascIndependent
  MORMENEO, MARTAVeterans B femC. A. Safor - Teika
  MOYA CONTRERAS, CRISTINASenior femC. A. Publidom
  MULET CERVERA , FRANCISCO JOSÉ Veterans B mascC. A. Cap i Cua
  MUÑOZ CARBÓ, ERICSenior mascC. A. Gandia
  MUÑOZ GOMEZ, DAVID Veterans A mascC. Triatló Gandia
  MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDOVeterans D mascIndependent
  MUÑOZ RODRÍGUEZ, SARASenior femIndependent
  MURILLO GUERRERO, EDITHSenior femC. Ntgas Sports Team
  NAVARRETE , NAGORESenior femIndependent
  NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTOVeterans C mascG. Atletas Nucleo Duro Denia
  NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTOVeterans C mascG. Atletas Nucleo Duro Denia
  NAVARRO CARRERES, LORENAVeterans A femIndependent
  NAVAS, FRANCISCO Veterans E mascC. A. Llebeig Xàbia
  NEGRE GALLEGO , VÍCTOR Veterans A mascC. Dénia Corre
  NICOLAS CATALA, PABLOSenior mascC. A. Ondara
  NOGUEROLES ENDEMAÑO , IMANOL Junior mascC. A. Safor - Teika
  NOGUEROLES OLAIZOLA , ÁLVARO Veterans C mascC. A. Safor - Teika
  NOGUEROLES OLAIZOLA, JAVIERVeterans C mascC. Ntgas Sports Team
  NOVELL GAVILA, MIGUEL ANGEL Veterans E mascC. Ntgas Sports Team
  NÚÑEZ RUZAFA, AMPAROVeterans B femC. Nosotras deportistas
  OLIVARES ARANDA, ANGELSenior mascIndependent
  OLIVARES SANZ, PABLOJunior mascIndependent
Local del Barri OLIVER PELLICER, DAVIDSenior masc- Independent
  OLIVER SEVILLA, JOSEVeterans A mascIndependent
  ORDIÑAGA MONREAL, ROSALIAVeterans B femC. A. Odec Team
  ORENGO ESTRUCH, DANIELSenior mascIndependent
  ORENGO MORAGUES, DIANAJunior femIndependent
  ORENGO PEREZ, JOSEPSenior mascIndependent
  ORIHUEL SENDRA, JOSÉ MARÍA Veterans C mascC. Ginestar Atletisme Benissa
  OROCONDO, KEVINSenior mascIndependent
  ORTEGA AZNAR, VICENTEVeterans B mascC. A. Xàtiva
  ORTEGA GARRIDO, ANTONIOSenior mascC. A. Safor - Teika
  ORTEGA GOMEZ, ANTONIOVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  ORTELLS MOMPARLER, LUISVeterans B mascIndependent
  ORTIZ LINARES, MIGUEL ÁNGELVeterans A mascCEIP l' Horta Running
  ORTIZ SELLES, JOSE JAIMEVeterans A mascC. Beer Runners Xabia
  ORTOLA BENAVENT, EMILIOSenior mascIndependent
  ORTOLÁ JUÁREZ , LUCIAJunior femIndependent
  ORTOLA MOLTO , SÍLVIA Veterans B femC. A. Safor - Teika
  ORTOLÁ ROMERO , CONCHI Veterans B femIndependent
  ORTS POBO, VICENTE Senior mascC. A. Publidom
  P.G., MARIOSenior masc- Independent
  PALACIO SEGUÍ, JOAQUÍNSenior mascIndependent
  PALAU BAÑULS, JOSEVeterans A mascIndependent
  PALLARES LLORET, JOSE FRANCISCOVeterans D mascC. A. Favara
Local del Barri PALMER BATALLER, ÁNGELASenior femIndependent
  PALOMINO BERMEJO, DANIELVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  PALOP FERRANDIS, BLANCASenior femIndependent
  PAÑOS GOMEZ, JENNIFEREspurnaC. Esportiu Espurna
  PARDO BORRAS, HECTORSenior mascC. Ntgas Sports Team
  PAREDES CORONEL, CATY Senior femIndependent
  PARRA GOMEZ , ANDRÉS Senior mascIndependent
  PARRA LINUESA, CARMELOVeterans B mascIndependent
  PARREÑO FERNANDEZ , MARICARMENVeterans C femC. Córrer El Garbí
  PASCUAL RUIZ, FRANCISVeterans B femIndependent
  PASCUAL COLOMER, CARLOSSenior mascC. Triatló Gandia
  PASCUAL MAFE, JORDIVeterans D mascC. Córrer El Garbí
  PASCUAL NOGUERA, ANALÍAVeterans C femC. A. Cametes
  PASTOR CABRERA, ARTEMIOSenior mascIndependent
  PASTOR DIAZ, JAVIERVeterans A mascC. A. Els Sitges
  PASTOR ENGUÍDANOS, IGNACIOVeterans B mascIndependent
  PASTOR GINER, JOSEJUANVeterans B mascIndependent
  PASTOR GINER, KIKOVeterans B mascC. Córrer El Garbí
  PASTOR LOZANO, JONATHANSenior mascC. Triatló Benirredrà
  PASTOR SOLER, VICEN Veterans C femC. Multiesport Benitatxell
  PATON GASSO, JUANSenior mascIndependent
  PEIRÓ SEBASTIÁ , JUAN CARLOSVeterans D mascIndependent
  PEIRO FERRER, GUILLERMO Veterans A mascC. Triatló Gandia
  PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDIVeterans A mascIndependent
  PEIRO JAIJO, LURDESSenior femC. Córrer Xeraco
  PEIRO JAIJO, VICENTVeterans C mascIndependent
  PEIRO MARQUEZ, ANGELVeterans D mascC. A. Grupo Tecseg
  PEIRO SALORT, VICENTEVeterans B mascC. Ciclista Xeraco
  PEIRO SEBASTIA, JAVIERVeterans C mascC. Triatló Gandia
  PEIRÓ TARRAZONA, AUSIASSenior mascIndependent
  PEIRÓ VICIANO, ROSA MªVeterans B femC. Córrer a Gust Bellreguard
  PELAEZ RAYA, ELISABETH MARIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  PELLICER LLOPIS, MIQUELVeterans A mascC. A. Gandia
  PELLICER LLOPIS, XIMOSenior mascC. M. Penya Mur i Castell
  PEÑA NADAL, REBECAVeterans A femIndependent
  PEÑARRUBIA MARTINEZ, CESARVeterans B mascC. A. Xàtiva
  PERALES PERELLÓ , SUNIVeterans C femC. A. Safor - Teika
  PERELLO CLIMENT, ANTONIO Senior mascC. A. Locosxcorrer
  PÉREZ BENITO, CAROLINASenior femC. Córrer El Garbí
  PÉREZ CAMARENA, SALVADORSenior mascIndependent
  PÉREZ DEKKERS , MARCOS Senior mascIndependent
  PÉREZ ESTRUCH , IVÁN Veterans A mascC. Córrer El Garbí
  PEREZ GALLARDO, CHAROVeterans C femC. A. Safor - Teika
  PÉREZ GARCÍA, ALBERTOSenior mascReal de Gandia C. F.
  PEREZ IVORRA, CARLAJunior femC. A. La Nucia
  PÉREZ IZQUIERDO, ANDRÉS Veterans C mascC. D. l´ Espenta
  PÉREZ MENGUAL, ROSANA Senior femC. D. l´ Espenta
  PÉREZ SÁNCHEZ, MARÍA DEL MARVeterans C femIndependent
  PEREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUELVeterans C mascC. A. La Nucia
  PEREZ SANTAMARIA, LAURENVeterans A mascC. A. Benidorm
  PÉREZ SASTRE, NAILASenior femC. A. Cametes
  PEREZ SOLER, EMILIVeterans D mascA. D. C. Bombers Marina Alta
  PERIS FERNANDEZ, DAVIDSenior mascIndependent
  PERIS PERALES, PABLOSenior mascIndependent
  PERIS SANCHIS, ADOLFOVeterans D masc- Independent
Local del Barri PIERA AMOR, AGUSTÍNVeterans B mascC. A. Gandia
  PIERA AMOR, ALEJANDROVeterans B mascC. Ntgas Sports Team
  PIERA MARTIN, BASILIIOVeterans C mascC. Córrer El Garbí
  PIÑA SIGNES, DAVIDVeterans A mascC. Córrer El Garbí
Local del Barri PIQUER VALLS, EMILIVeterans B mascG. R. Guardamar Runners
  PISTONI DURÁN, LUISVeterans E mascC. A. Odec Team
  PLA PONS, VICENTVeterans E mascIndependent
  POLLE, RICHARD Veterans D mascIndependent
  POMAR LANZUELA, DOMINGO Veterans E mascC. Córrer El Garbí
  PONS COMPANY, ARANTXA Veterans A femC. A. Cametes
  PONS JUST, ENCARNA Veterans B femG. E. La Carena La Font
  PONS NAVARRO, VICENTEVeterans B mascC. A. Carcaixent
  PONS PUCHOL, PEPVeterans E mascC. E. Dorsal 19 Pego
  PONS RODRIGUEZ, DAVIDVeterans B mascIndependent
  PONS SIFRES, DAVIDSenior mascIndependent
  POQUET BAÑULS, TERESAVeterans B femC. A. Safor - Teika
  POQUET OLIVER, SILVIAVeterans B femC. A. Cap i Cua
  PORTER, SANDRAVeterans D femIndependent
  POWELL, MADELANEVeterans A femC. A. Llebeig Xàbia
  PRADES PRADES, JAVISenior mascC. Córrer Xeraco
  PRATS SALAVERT, JUANVeterans A mascC. Tecnoesport Team
  PRATS SIMÓ, FANIVeterans D femC. A. Odec Team
  PREUS SALES, ALFREDOVeterans E mascC. A. Corbera
Local del Barri PRIETO AMAT, MARINASenior femC. A. Safor - Teika
  PUENTE FUNES, MIGUEL ANGELVeterans A mascC. Triatló Gandia
  PUIG ESTRUCH, ALICIAVeterans C femC. Córrer El Garbí
  PUIG LLAVATA, MARIANOVeterans D mascC. A. Safor - Teika
  PUIGCERVER DEVESA, ALONSOSenior mascC. Dénia Corre
  PUIGCERVER FERRRANDO, MARIBELVeterans B femC. A. Cametes
  RAFET SORIANO, JOANMI Veterans A mascC. Dénia Corre
  RAMIREZ BURGUERA, JOANSenior mascG. R. Real de Gandia
  RAMOS CAMARENA, CARLOSSenior mascIndependent
  RAMOS GIMENO, ROSA MARÍAVeterans C femC. A. Llebeig Xàbia
  RAYAS PERIS, JOSE VICENTESenior mascIndependent
  REDONDO CASTILLO, ALFONSOVeterans B mascIndependent
  REDONDO LOPEZ, IGNACIOVeterans D mascC. A. Xàtiva
  REIG MONTANER, ESTEBAN Senior mascIndependent
  REINA ARGENTE , MARCOS Senior mascC. A. Gandia
  REINA IBÁÑEZ, JAVIERVeterans B mascIndependent
  REQUENA RAMIREZ , JAVI Veterans A mascC. C. Camallaes
  RIBAS GASENT, DAVID Veterans C mascC. Córrer El Garbí
  RIBES, JUAN SIMEÓNVeterans B mascC. A. Safor - Teika
  RIBES SALVADOR, ROSANASenior femC. Multiesport Benitatxell
  RICO, RAULVeterans A mascIndependent
  RIOS PEREZ, CELIASenior femIndependent
  RIPOLL BERENGUER, MARIA JOSEPVeterans A femIndependent
  RIPOLL BISQUERT, ALFREDOSenior mascC. Ondara Tri-Esport
  RIPOLL BOIGUES, ENCARNAVeterans B mascC. Córrer a Gust Bellreguard
  RIPOLL ENGUIX, IVANASenior femG. Córrer Almoines
  ROBLES SERRANO, PEPEVeterans C mascC. Triatló Corriol
  ROCHER CLIMENT, ANA BELÉNSenior femIndependent
  ROCHER CLIMENT, TONISenior mascC. E. Raboses Rafelcofer
  RÓDENAS, JONATANSenior mascIndependent
  RODRIGUEZ GONZALEZ, ARANCHAVeterans A femIndependent
  RODRÍGUEZ MAÑAS, JOSELESenior mascC. A. Corremundos
  RODRÍGUEZ ROSELLO, JUAN Senior mascC. E. Raboses Rafelcofer
  RODRÍGUEZ RUBIO , MARI CARMEN Veterans B femC. A. Corremundos
  RODRIGUEZ SEDEÑO, PILARVeterans C femC. A. iRun Calp
  RODRIGUEZ SOLANES, PAULASenior femIndependent
Local del Barri ROIG ESTRUCH, VICENTVeterans E mascC. A. Safor - Teika
  ROIG MENA, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  ROMAGUERA LLISO, LUISVeterans E mascC. Córrer El Garbí
  ROMAN LOPEZ, ALEJANDROEspurnaC. Esportiu Espurna
  ROMERA GARCÍA, ISABEL Senior femC. A. Safor - Teika
  ROMERO CLIMENT, BLASVeterans B mascC. C. Camallaes
  ROMERO MATEU, XIMOVeterans E mascC. Córrer El Garbí
  ROMERO RUIZ, VICENTEEspurnaC. Esportiu Espurna
  ROMERO SANCHIS, DAVIDSenior mascIndependent
  ROMERO VALENTIN, LUISVeterans A masc- Independent
  RONACHER, CHRISTIANEVeterans B femC. A. Corremundos
  ROS LLOBELL, RAQUEL Junior femIndependent
  ROS LLOPIS, MIGUELSenior mascC. Triatló Gandia
  ROSELLÓ HUDSON, KIKETSenior mascC. A. Gandia
  ROSELLÓ PRATS , CRISTINA Senior femC. A. Publidom
  ROSELLÓ SOLER, JUANJOVeterans D mascIndependent
  ROSENBAUM , NICOLASSenior mascC. Multiesport Benitatxell
  ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans B mascC. A. Ondara
  ROVIRA ORENGO, NURIASenior femIndependent
  RUBIO GINER, JUAN CARLOSVeterans B mascIndependent
  RUBIO PEÑARRUBIA, AMPAROVeterans B femC. Nosotras deportistas
  RUBIO RIBERA, VICENTVeterans E mascC. Cronorunner Team
  RUIZ GARCÍA, RAÚLEspurnaC. Esportiu Espurna
  SABATER GONZÁLEZ, JAVIERVeterans A mascC. A. Odec Team
  SABATER LLORENS, JOSE ANTONIOVeterans C mascC. Córrer El Garbí
  SALA FERRER, CARMENVeterans C femC. E. Dorsal 19 Pego
  SALA GONZALEZ., VICENTVeterans E mascC. E. Dorsal 19 Pego
  SALAS INAREJOS, CARLOSVeterans B masc- Independent
  SALDAÑA FLORES , PEDROSenior mascIndependent
  SALELLES ROMAN, FERRANSenior mascIndependent
  SALVA ANDRES, SANTIAGOSenior mascC. Multiesport Benitatxell
  SALVA LUQUE, ROSARIOSenior femC. Multiesport Benitatxell
Local del Barri SALVADOR, TONISenior mascIndependent
  SAN CRISTOBAL MILLET, VICTOR Veterans A mascC. C. Camallaes
  SANCHEZ ALMENDROS, ISABELVeterans A femC. Córrer El Garbí
  SÁNCHEZ BAÑULS, ANTONIOSenior mascIndependent
  SÁNCHEZ BERNABEU , AROASenior femC. A. Publidom
  SÁNCHEZ GALÁN, ROCÍOVeterans B femC. Nosotras deportistas
  SÁNCHEZ GARRIGÓS , ROSAVeterans E femC. Nosotras deportistas
  SANCHEZ JUAN, RAULVeterans A mascC. Triatló Gandia
  SANCHEZ MARTINEZ, AINHOASenior femC. A. Sense Pressa El Verger
  SANCHEZ MARTINEZ, MARIASenior femC. Nexo Sport Team
  SANCHEZ MIRALLES, PACOVeterans B mascC. A. Sense Pressa El Verger
  SÁNCHEZ MOLINA, JAVISenior mascIndependent
  SANCHEZ VALVERDE, RAFAVeterans E mascG. Atletas Nucleo Duro Denia
  SANCHIS ALBERT, ENRIQUEVeterans E mascIndependent
  SANCHIS CASTELLÓ, JOANVeterans A mascC. Córrer Xeraco
  SANCHIS COLLADO, PATRICIAVeterans A femIndependent
  SANCHIS FUSTER, ARANTXASenior femC. E. Raboses Rafelcofer
  SANCHÍS MARTIN DE LA LEONA , MIGUEL ÁNGEL Veterans A mascC. Triatló Benirredrà
  SANCHIS MELERO, HIGINIOSenior mascIndependent
  SANCHIS MENGUAL , DANIEL Veterans B mascIndependent
  SANCHIS MOLINA, SILVIAVeterans B mascC. A. Publidom
  SANCHIS VIDAL, MIRIAMSenior femC. Esportiu Espurna
  SANJUAN SENSECO, MARTAVeterans A femIndependent
  SANTANDREU MOLL, AMALIA Senior femC. A. Grupo Tecseg
  SANTANDREU TERRADES, BERNARDO JAVIERVeterans D mascC. A. Grupo Tecseg
  SANTAPAU GERMAN, ALEXSenior mascIndependent
  SANTOS FERRER, PABLOSenior mascC. A. Grupo Tecseg
  SANTOS GONZÁLEZ, JUAN JOSÉEspurnaC. Esportiu Espurna
Local del Barri SANVICENTE ARNAU, VICENTE JAVIERVeterans C mascG. Córrer Almoines
  SANZ DEL CAMPO, CARLOTASenior femIndependent
  SARRIO ORENGO, DAVIDVeterans A mascIndependent
  SARRION VALLS, LLORENÇSenior mascC. A. Xàtiva
  SASTRE CLOQUELL, SUSANASenior femC. A. Safor - Teika
  SASTRE PUIG, JUAN CARLOSVeterans C mascIndependent
  SASTRE ROIG, INMAVeterans B femC. A. Cametes
  SASTRE SANCHO, EVAVeterans C femC. A. Cametes
  SAVALL MARTI, ANDREA MJunior femIndependent
Local del Barri SAYAS MARTÍNEZ, JOAQUÍN Veterans B mascIndependent
  SEGARRA JUAN, MANOLOVeterans B mascC. Multiesport Benitatxell
  SEMPERE GARCÍA , JOSÉ VTE Veterans B mascC. Córrer El Garbí
  SENDRA CARDETE , AFRICA Junior femIndependent
  SENDRA SANCHEZ, YOLANDAVeterans B femIndependent
  SERRA CALAFAT, ANDRÉSVeterans B mascC. A. Safor - Teika
  SERRA MONTOYA, CARLAJunior femC. A. Gandia
  SERRA PEIRO, JOSE LUISVeterans B mascIndependent
  SERRA SENSECO, LUISAVeterans A femIndependent
Local del Barri SERRANO FLORES, OSCARVeterans A mascC. Córrer El Garbí
  SERRAT SANTAMARÍA, FERNANDOVeterans C mascC. A. Llebeig Xàbia
  SERVER , JOSÉ Senior mascIndependent
  SERVER AUSINA, JOSEPVeterans D mascC. Córrer El Garbí
  SERVER ESPIN, FERNANDOVeterans B mascC. A. Ondara
  SERVER SERVER, IVANVeterans A mascIndependent
  SERVER VIDAL, MARCSenior mascC. A. Gandia
  SIERRA ESCUDERO, MARIA JOSEVeterans D femC. Nexo Sport Team
  SIFRE PONT, MARTÍVeterans B mascC. Dénia Corre
  SIGNES ALEMANY, TERESAVeterans A femIndependent
  SIMARRO APARISI, ANAVeterans C femG. Córrer Almoines
  SIMÓ GIMENEZ, CARLOSSenior mascIndependent
  SIMÓ PEIRÓ, JORGESenior mascG. R. Real de Gandia
  SMOOLENAARS, DENNISVeterans B mascIndependent
  SOLBES GONZALEZ, JUANVeterans A mascC. Triatló Gandia
  SOLER LLIDÓ , TONISenior mascC. A. Llebeig Xàbia
  SOLER SALCEDO, ENRIQUEVeterans D mascG. E. Llops Villalonga
  SOLER VALLES, JOSÉ LUISVeterans B mascC. A. Corremundos
  SOLERA FERRER, CARLOSJunior mascC. A. Safor - Teika
  SOLERA SUÁREZ, MANUELVeterans B mascC. A. Safor - Teika
  SORIANO GALINDO, AMPARO Veterans D femC. D. l´ Espenta
  SORIANO GARCIA, MARIA LUZVeterans D femC. Esportiu Espurna
  SOTO PACHECO, PABLOVeterans B mascC. A. Safor - Teika
  STAUB, SANDROSenior mascC. Beer Runners Xabia
  STAUB, SINASenior femC. Beer Runners Xabia
  SUSO ROMERO, DANIELSenior mascIndependent
  TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA Senior mascC. A. Llebeig Xàbia
  TANDON BALLESTEROS, VICTORSenior mascC. Ntgas Sports Team
  TARDÓN, MAUROSenior mascC. Multiesport Benitatxell
  TARIN MENGUAL, GABRIELASenior femIndependent
  TARRASO ARAGON, MARI PAZ Veterans B femC. Triatló Gandia
  TARRASÓ BOIGUES, MARTASenior femC. A. Safor - Teika
  TARRASO ROCA, JOSE CARLOSVeterans C mascIndependent
  TAVALLO BALBASTRE, RAFAVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  TAVALLO DONET, JESUSSenior masc- Independent
  TEMMERMAN, PETERVeterans C mascC. A. Safor - Teika
  TEROL AYLLON, EMILIAEspurnaC. Esportiu Espurna
  TERRADES PUIG, DANI Senior mascC. Córrer El Garbí
  THOMPSON, YUNQIAOVeterans C femC. A. Llebeig Xàbia
  TIRADO JIMENEZ, SONIAVeterans A femC. A. Benidorm
  TODOLÍ MONTOSA , MIGUELVeterans A mascC. A. Safor - Teika
  TOMÀS DE ROSSELLÓ, SERGISenior mascC. A. La Vespa Novetlé
  TORMO BOHIGUES, ALEJANDROVeterans A mascC. Córrer Xeraco
  TORMO GONZÁLEZ , ELISAVeterans C femC. A. Xativins a les huit
Local del Barri TORMO MARTI, ANGEL Veterans E mascIndependent
Local del Barri TORMO ORIHUEL, ITZIARSenior femIndependent
  TORMOS GOMAR, PEREVeterans E mascC. C. Camallaes
  TORRE DE MIGUEL, FELIPEVeterans D mascC. E. Dorsal 19 Pego
  TORREGROSA GARCIA , MARI CARMEN Veterans C mascIndependent
  TORREGROSA MORAGUES, CARLESSenior masc- Independent
  TORRES FILLOL , PEREVeterans C mascC. A. La Valldigna
Local del Barri TORRES FILLOL, XIMOVeterans C mascC. A. La Valldigna
  TORRES MARTINEZ, JOSEVeterans B mascIndependent
  TORRES QUILES, JESSICASenior femIndependent
  TORRÓ ARANDA, VEGAVeterans B femC. Dénia Corre
  TORTOSA SENSECO, AITORSenior mascC. A. La Vespa Novetlé
  UBEDA , ORLANDO Senior mascIndependent
  UBEDA LENA, SONIA Veterans A femC. Córrer Xeraco
  VALCARCEL, ALBERTOVeterans A mascC. Triatló Gandia
  VALLES FORNET, VICTORSenior mascIndependent
Local del Barri VALLS, JOANSenior mascIndependent
  VALLS CLIMENT, JOSE Senior mascIndependent
  VASILEVA, PETYASenior femC. Multiesport Benitatxell
  VÁZQUEZ DENIA, VICENTE JAVIERVeterans C mascC. A. Alzira
  VELA TORREGROSA , FELIXVeterans D mascC. A. Xativins a les huit
  VÉLEZ BONET, FRANCISCO JOSÉVeterans D mascIndependent
  VÉLEZ BONET, GUSTAVO ADOLFOVeterans D mascIndependent
  VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUELVeterans B mascIndependent
  VELEZ TABORGA, XIMENASenior femC. Triatló Gandia
  VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIOVeterans C mascC. Córrer El Garbí
  VENCHEVA NIKIFOROVA, MILENAVeterans B femC. A. Safor - Teika
  VICENS TORRES, NATALIASenior femC. Tecnoesport Team
  VIDAL BATALLER, DIEGO Veterans B mascC. A. Gandia
  VIDAL BATALLER, JOSEVeterans C mascC. A. Gandia
  VIDAL DEVESA, JUAN CARLOSVeterans A mascC. Multiesport Benitatxell
  VIDAL ORENGO, LOURDESVeterans D femC. Córrer El Garbí
  VIDAL PEIRÓ, SALVADORVeterans D mascIndependent
  VIDAL SÁNCHEZ, XUSOVeterans B mascC. A. L´ Olleria
  VILA BOLINCHES, RAULVeterans A mascC. A. La Vespa Novetlé
  VILA NAVARRO, NADIASenior fem- Independent
  VILA RODRÍGUEZ, MARIA JESÚSVeterans D femC. D. l´ Espenta
  VILA TORMO, EDELMIROVeterans D masc- Independent
  VILA VIVES, FERRANSenior mascC. A. Bèrnia
  VILA VIVES, MARIASenior femC. A. Bèrnia
  VILLACAÑAS FUSTER, SANTIAGOSenior mascIndependent
  VILLAESCUSA, XIMOVeterans B mascIndependent
  VILLAMAYOR CASTRO, JAVIVeterans A mascC. Triatló Corriol
  VILLANUEVA CLIMENT, HILARIVeterans B mascIndependent
  VILLANUEVA CLIMENT, LAUREANAVeterans C femIndependent
  VILLAR PALOMAR, AMPAROVeterans A femC. A. Safor - Teika
Local del Barri VILLAREJO HUIDOBRO , UBALDO Veterans C mascIndependent
  VIVO ROMERO, JOSÉ MARÍA Veterans E mascIndependent
  WALBRAN, BRUCEVeterans D mascIndependent
  WILLIAMS , KATIE Veterans A femIndependent
  WOOD, JENNIFERSenior femC. A. Gata
  WOOD, SARAHVeterans B femC. Sole Mates
  YOUNES CHELLOUBI , MOHAMED RIDA Senior mascC. Dénia Corre
  YUSTE CATALÁ, VANESSASenior femC. Multiesport Benitatxell
  ZAMORA PEREZ, MARIA LUISAEspurnaC. Esportiu Espurna
  ZARAGOZA GARCÍA, ARTUR Veterans A mascIndependent

INSCRIPCIÓ ADULTS


Quota d'inscripció.

TERMINI REGULAR
Fins el 10 de novembre a les 23:59 h.
Quota d'inscripció 5 euros
TERMINI ORDINARI
De l'11 de novembre fins el 24 de novembre a les 23:59 h.
Quota d'inscripció 6 euros

TERMINI EXTRAORDINARI
Del 25 de novembre fins el 7 de desembre
Quota d'inscripció 7 euros
INSCRIPCIÓ FORA TERMINI
A partir del 8 de desembre
Quota d' inscripció 8 euros
Es considera com a data d'inscripció el dia de pagament

Les inscripcions es podran tancar en cas d'arribar als 1000 adults inscrits.

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves