Som Esport
II Cursa de tardor Benissa 2021

LLISTAT D'INSCRITS CURSA TARDOR BENISSA

134 participants inscrits
Nom Categoria Club
ABAD, CAROLINA Veterans A FemIndependent
ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVeterans B MascC. A. Publidom
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIAVeterans C MascC. A. Altea
ALVAREZ PIC, JOSE LUIS Veterans A MascC. Dénia Corre
AMBLER , LOUISA Veterans C FemC. A. Corremundos
ARMOUSH, AMERVeterans C MascC. A. iRun Calp
ARMOUSH, JANE Veterans C FemC. A. iRun Calp
BADILLO CEBALLOS, MIGUEL ANGELVeterans A Masc- Independent
BARBERÁ VILLARROYA , GLORIA Veterans A FemIndependent
BARBIER, ANNE-LISESenior Fem- Independent
BARBIER, THOMASSenior Masc- Independent
BENAVENT NARVAEZ, LUNASenior Fem- Independent
BERTOMEU ALEMANY, ANDREASenior FemC. A. Corremundos
BERTOMEU MORA, SARAISenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BISHOP , ALEXANDRA Senior FemC. A. Corremundos
BISHOP , JONATHAN Veterans C MascC. A. Corremundos
BOIX SÁNCHEZ, IVÁNVeterans A MascIndependent
BOLUFER JORDAN, MARIVeterans A FemIndependent
BOURNE, JAMES Veterans A MascC. A. Bèrnia
BREITER, BENITASenior Fem- Independent
BUIGUES GARCIA, LAURASenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BUIGUES VILA, ROSA ANAVeterans B FemC. A. Corremundos
CABANILLES PUIG, ALBASenior Fem- Independent
CABRERA CABRERA, VICENTVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA GONZÁLEZ, ADRINSenior Masc- Independent
CARAÑANA MOLLÁ, JAUMEVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA ROSELLO, PERESenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARRETERO PÉREZ, DESSIRÉSenior FemIndependent
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CERVERA ALEMANY, JUANVeterans C MascC. Orba Multiesport
CHESA FERRER, JUAN MATEOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
COLLADO GRIMALT, LAURASenior FemIndependent
COLLINSON, ALEXANDRA Veterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
COOK ALCAÑIZ, CLAUDIASenior FemIndependent
CRAXTON, ALIVeterans A MascIndependent
CUESTA MORENO, ANTONIVeterans B Masc- Independent
DALMAU ALVAREZ, TERESA Senior FemIndependent
DE LA CRUZ JORDÀ, FRAN Senior Masc- Independent
DEL CASTILLO MARTÍNEZ , PASCUALVeterans B Masc- Independent
DOMENE FLUIXA, GABRIEL Senior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
DURILLO VALLÉS, GERMÁNVeterans A MascC. A. Corremundos
ENGUIX PERALES, ANASenior FemC. A. Publidom
ESTEVE PONS, VICENTEVeterans C MascC. D. l´ Espenta
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDOVeterans C MascC. A. Benidorm
FERNÁNDEZ NESPRAL, TERESAVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
FERRÀ CANTÓ, NOEMÍSenior FemIndependent
FERRÀ JORDÀ, MAITEVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRA JORDA, MARCOSVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER GARCIA, ALEJANDROSenior MascIndependent
FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A FemC. A. Publidom
FORNÉS TACHÓ, JUANVIVeterans A MascC. Multiesport Benitatxell
FRIGOLS GRIMALT, VEROVeterans A FemC. A. Gata
FUENTES, JAIMEVeterans A MascC. A. Bèrnia
FUENTES COVILL, ANNA Veterans A FemC. Entrena Benissa
FUERTES MAS, FRANCESC Veterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GALLEGO, JUANSenior MascC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA RODENAS, PACOVeterans C MascC. A. Publidom
GARRIGUES RONDA, GEMAVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GASPAR ACAMER, JOSÉ ANGELVeterans B MascIndependent
GAZQUEZ LLOBELL, JOELSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GAZQUEZ MARTÍNEZ, PEDROVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GINESTAR GINER, LARASenior FemC. Ondara Tri-Esport
GINESTAR MORELL, VICENTSenior MascC. Ondara Tri-Esport
GONZÁLEZ DURÁN , ANA Senior FemC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ IVARS, MIQUELVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
GREGORI HORTELANO, GERARDVeterans B MascC. Córrer a Gust Bellreguard
GRIMALT MOLL, DANIVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
IVARS AUSINA, ANTONIOVeterans C MascIndependent
IVARS BERTOMEU, JAUME Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS GINER, FRANCISCOVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LÓPEZ, ANDRÉSVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS RONDA, ADRIANAVeterans A MascC. A. Corremundos
JIMENEZ PEREZ, BRIANSenior MascIndependent
JONES, EMMA PETA Veterans A FemIndependent
LANGLEY, MARKVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
LLOBELL ANDRES, SANTIAGOVeterans A MascC. Multiesport Benitatxell
LLOBELL GISBERT, MIGUELSenior MascIndependent
LLOBELL RIBERO , MARIASenior Fem- Independent
LLOPIS BOLUFER, VICENTESenior MascG. Atletas Nucleo Duro Denia
LLOPIS CHELI, VICENTEVeterans C MascG. Atletas Nucleo Duro Denia
LÓPEZ ABAD, EMISenior FemC. A. Apol·ana
LOPEZ RUIZ, DAMIANVeterans A MascC. A. Corremundos
LORENTE CARDONA, GINASenior FemIndependent
LORENTE RICART, TONIVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
LOZANO MULLOR, PATXISenior MascIndependent
MACLAREN, MANDYVeterans B FemIndependent
MALLOL I GARCIA, SERGIVeterans B MascC. A. Ondara
MARCELINO DOMÍNGUEZ , FRANCISCO JAVIER Veterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARÍ GREGORI, MARIÉNVeterans B FemC. Córrer a Gust Bellreguard
MARSAL BAYDAL, ADRIÁNVeterans A MascC. N. Kamikazes Gang
MARTINEZ BARBA, ANAVeterans B FemC. Bernardos Trotters
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUMESenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MENGUAL NOGUERA, VEROVeterans A FemC. A. Bèrnia
MOLL GARRIGÓS, PEPEVeterans C MascC. A. Publidom
MONSERRAT BORDES, MONICAVeterans B FemIndependent
MONTILLA , ERICKVeterans A MascIndependent
MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B MascC. A. Cametes
ORIHUEL SENFRA, JOSEVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
PÁEZ ORTOLÀ, RAFASenior Masc- Independent
PASTOR FERRER, VICENTVeterans A MascC. Multiesport Benitatxell
PÉREZ , RICARDOVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
PEREZ SAMPERIO, LORENAVeterans B FemC. A. iRun Calp
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MARVeterans B FemC. A. La Nucia
PUCHOL, BELENVeterans B FemIndependent
REINA IBÁÑEZ, JAVIERVeterans B MascIndependent
REVELLES TUR, MIGUELVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
RIPOLL RAMÍREZ, JORDISenior MascC. Dénia Corre
ROMERO MARTIN, DAVIDVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
RONACHER, CHRISTIANEVeterans B FemC. A. Corremundos
RONDA VALLÉS, RAQUELVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSELLÓ HUDSON, KIKETSenior MascC. A. Gandia
RUBIO SANCHEZ, JUAN ALBERTOSenior MascIndependent
SALINAS NAVARRO, EUGENIOVeterans A MascC. A. Benidorm
SALINAS NAVARRO, JUANVeterans A MascC. A. Benidorm
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC Veterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
SANCHEZ CERRILLO, JOSESenior MascIndependent
SANTACREU RIBES, JAVIERVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
SENDRA SENDRA, YOLANDA Veterans B FemC. Orba Multiesport
SIFRE PONT, MARTÍVeterans B MascC. Dénia Corre
SIVERA ORTOLÀ, NEUSSenior FemC. Ondara Tri-Esport
SOLIVERES FULLANA, RAQUEL Veterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SORIANO GALINDO, AMPARO Veterans C FemC. D. l´ Espenta
STAUB , SANDRO Veterans A MascIndependent
TERCERO CARPIO, RUBENVeterans A MascIndependent
TUR, XIMOVeterans A MascIndependent
TUR MONSERRAT, JAUMEVeterans A MascIndependent
UCEDA MATA, TONIVeterans A MascIndependent
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIOVeterans C MascC. A. Benidorm
VILA RODRIGUEZ, MARÍA JESÚS Veterans C FemC. D. l´ Espenta
WALBRAN, BRUCEVeterans C MascIndependent
YUSTE CATALA, VANESSAVeterans A FemC. Multiesport Benitatxell
ZABALETA ARRIMADA, TEODOROVeterans C MascC. A. Benidorm
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves