Som Esport
Entrecales Benissa
I Entrecales Benissa - Travessia de natació

LLISTAT D' INSCRITS EN LA ENTRECALES BENISSA

REPARTIMENT DE XIPS
Dia 3 de juliol de 2021
PLATJA LA FUSTERA
De 07:30 a 08:15 h.

EIXIDA
CALA BALADRAR
De 09:30 h.

META
CLUB NÁUTIC LES BASETES
REPARTO DE CHIPS.
Día 3 de julio de 2021
PLAYA LA FUSTERA
De 07:30 a 08:15 h.

SALIDA
CALA BALADRAR
De 09:30 h.

META
CLUB NÁUTICO LES BASETES


150 participants inscrits
Nom Categoria Club
AGULLÓ, SILVIAMaster 40 femC. Natura Open Water
ALBELDA SANCHO, SUSANAMaster 40 femIndependent
ALBERO BELTRA , INESMaster 40 femC. NaturalSwim Master Petrer
ALEDO VIVES, RAFAEL Master 50 mascC. Natura Open Water
ALFARO MARI, ROSALIAMaster 40 femC. Triatló Gandia
AMBLER, LOUISEMaster 50 mascC. T. Tri-Mundos
ANDRADES BAÑULS, EVA GLORIA Master 40 femC. N. Sirenas Desvaradas
AÑO FENOLLAR, CAMILOMaster 50 mascC. N. Peixets
ARGENT PERALES, ESTEBANMaster 40 mascIndependent
ASENSI ALCÁNTARA , ALEJANDROMaster 40 mascC. N. Aquatic Alicante
BAIXAULI PÉREZ, VICENTEMaster 40 mascC. D. UPV Natació
BAJO GARCÍA , LUIS JUAN Master 50 mascC. D. Aguaviva Benidorm
BANYÓ MAGRANER , PAU Master 30 mascC. Natació Ondara
BARBAGLIA, SILVANOMaster 50 mascIndependent
BISHOP, ALEXANDRA Senior FemC. T. Tri-Mundos
BISHOP, JONATHANMaster 50 mascC. T. Tri-Mundos
BLANCO GARRIGÓS, ALEJANDROMaster 30 mascC. N. Kamikazes Gang
BLOODWORTH , SARAHMaster 50 femIndependent
BOLUFER CRESPO, JOSEP MIQUELMaster 50 mascC. N. Sirenas Desvaradas
BONET CAMPS, JOSEPMaster 50 mascC. N. Sirenas Desvaradas
BORJA MARTI DE VESES, ELENAMaster 50 femC. D. UPV Natació
CABRERA LOPEZ , CARLOS Senior MascC. N. Kamikazes Gang
CALATAYUD, DANIELMaster 40 mascC. Natación Riba-Roja
CALATAYUD GARCIA, PATRICIAMaster 50 femIndependent
CAMPOS GINER, LORENZOMaster 40 mascC. Natura Open Water
CAMPUS ALCARAZ, NATIVIDADMaster 40 femC. D. Aguaviva Benidorm
CANTOS CARABIAS , ALEJANDRO Senior MascC. N. Tenis Elche
CARBONELL FERRANDEZ, ESTEFANIA Master 30 femC. A. Puerto de Torrevieja
CARDONA GOMEZ, ENCARNAMaster 40 femC. Dénia Corre
CARMONA RUBIO, CLARAMaster 50 femC. Natura Open Water
CARSON, MARKMaster 60 + mascIndependent
CASTELLÁ BOIGUES, VICENTEMaster 50 mascC. Boquerones Team
CASTILLEJOS RUIZ, MARINAMaster 40 femG. S. Pasico a Pasico
CEBRIAN RODRÍGUEZ, PILARMaster 50 femC. Natura Open Water
CHACOPINO BAILE , MARÍA Master 60 + fem- Independent
CHILDS, LISAMaster 40 femC. N. Vikings Xàbia
COTTARD, YANIS Master 40 mascC. N. Vikings Xàbia
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜLMaster 30 mascC. A. Llebeig Xàbia
CRIADO VAYA, MANUELMaster 40 mascIndependent
DA SILVA JIMENEZ, AUGUSTO CESARSenior MascC. N. Vikings Xàbia
DE CAESEMAEKER , MICHELEMaster 40 femC. A. Kilome3 Xàtiva
DE JUAN SÁNCHEZ, JOAQUÍNMaster 50 mascC. Natura Open Water
DE LA HOZ, SÍLVIA Master 30 fem- Independent
DÍAZ SÁNCHEZ , WYNEES Master 30 mascIndependent
DIEGO SARABIA, GEMAMaster 40 femIndependent
DIJKSTRA, HYLKEMaster 40 mascC. Ondara Tri-Esport
DIXON, MICHELLEMaster 40 femC. A. Publidom
DOMINGUEZ MORENO, DAVIDMaster 30 mascC. Triatló Gandia
DONDERIS SERRA, JAIMEMaster 40 mascC. Multiesport Marina Alta
ESCRIVÀ MIRET, DAVIDMaster 40 mascC. Triatló Gandia
ESTELLES CABELLO, FRANCISCOMaster 40 mascC. N. Nadamas
ESTREMERA MARTÍNEZ, CECILIAMaster 40 femIndependent
ESTRUGO TOMÁS, ADRIANMaster 30 mascIndependent
FARRONA CLAVERO, MANUELMaster 50 mascC. N. Master Murcia
FAUS CANET , MARC Master 40 mascC. Triatló Gandia
FERNANDEZ RUIZ, ELENAMaster 40 femC. D. UPV Natació
FERRANDO MESTRE, LUISSenior MascC. Triatló Gandia
FUERTES MAS, FRANCESC Master 40 mascIndependent
GARCÍA GÓMEZ , MIGUEL ANGEL Master 40 mascIndependent
GARCÍA SISCAR, SALVADOR Master 30 mascC. N. Peixets
GATO BAIDAL, CHRISTIANSenior MascIndependent
GIMÉNEZ BALLESTEROS , JUAN LUISMaster 30 mascC. N. Vikings Xàbia
GINER FUENTES, NURIAMaster 40 femC. D. UPV Natació
GOMEZ SORIANO , HIGINIO Master 40 mascC. Natura Open Water
GÓMEZ YUBERO , PABLOMaster 30 mascIndependent
GONZALVEZ GARCÍA, JAIMEMaster 60 + mascC. Natación Alfa Ilicitano
GONZALVEZ LOZANO , ALBERTO Master 40 mascC. Natación Alfa Ilicitano
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMONMaster 30 mascIndependent
GREGORI ESTEVE, RAMÓNMaster 50 mascC. N. Peixets
GUARDIOLA PEREZ, ANTONISenior MascC. Natació Ondara
HARTOGS, WYNANDUSMaster 40 mascC. Multiesport Marina Alta
HAWKSWORTH, IAN Master 50 mascIndependent
HUERTAS VELÁZQUEZ , ANDREAMaster 30 femC. D. UPV Natació
JAREÑO MARCO, JOSÉ MARÍAMaster 40 mascC. Natura Open Water
JIMÉNEZ JAEN, FELIXMaster 40 mascC. NaturalSwim Master Petrer
JOVER GARABITO, CRUZMaster 40 femC. Natació Ondara
JUAN VILLANUEVA , CLARAMaster 30 femC. A. Llebeig Xàbia
KIMBER, INGRID Master 40 femIndependent
LAMIRAN GARCIA, JUAN FRANCISCOMaster 50 mascIndependent
LEAL MORA, BELÉN Master 30 femC. Natació Ondara
LLAMAS MOURE, MARIA Senior FemC. N. Aquatic Alicante
LÓPEZ ESTELLÉS, ALBERTOMaster 40 mascC. D. UPV Natació
LOPEZ GARCIA, JOSE LUISMaster 40 masc- Independent
LÓPEZ SILVESTRE , VICENTEMaster 40 mascC. Natación Rompeolas Elda
LOPEZ-FUENSALIDA NAVARRO, EULOGIOMaster 50 mascC. N. Master Murcia
MAESTRE CABANES, FATIMAMaster 40 femC. NaturalSwim Master Petrer
MARCO MOLÍNA, FERNANDOMaster 40 mascC. D. UPV Natació
MARTÍNEZ PÉREZ, ANTONIO ÁNGELMaster 50 mascC. Natura Open Water
MARTÍNEZ PUIGCERVER, PABLOMaster 40 mascC. Natació Ondara
MARTÍNEZ SALVADOR, AMPAROMaster 50 femC. Natura Open Water
MAS I ESTELA, SALVAMaster 50 mascC. A. Bèrnia
MATEU SANCHIS, ALVAROMaster 40 mascC. D. UPV Natació
MOLINA SOLAZ, MARÍA DEL MARMaster 40 femC. N. Nadamas
MONTEALEGRE MENOR, PEDRO MANUELMaster 50 mascIndependent
MUÑOZ DONAT, MARÍA ÁNGELES Master 50 femC. N. Nadamas
MUÑOZ VICEDO, ALEJANDROMaster 40 mascC. Triatló Gandia
MUT PASTOR, DANIMaster 30 mascC. Natació Ondara
NAVARRO DIMATTIA, CARLOS ENRIQUEMaster 60 + mascC. Natació Ondara
NOGUERA CASELLES, JORDIMaster 30 mascC. N. Vikings Xàbia
OLMOS GONZÁLEZ, ALBAMaster 30 femC. N. Tenis Elche
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO Master 40 mascIndependent
PALOS GARCÍA, JAVIERMaster 50 mascC. Team One Diabetes
PASTOR ALBI, VICENMaster 50 femC. N. Sirenas Desvaradas
PEDRERO, LUISMaster 40 mascC. Natació Ondara
PERAL FERNÁNDEZ , LORENA Master 30 femElche Triatlón Club
PEREA PEIRO, SAIDAMaster 30 femC. Triatló Gandia
PÉREZ MARTÍNEZ, RAÚLMaster 40 mascC. N. Tenis Elche
PÉREZ MAYOL, CONCEPCIÓNMaster 30 femC. Triatlón Torrevieja
PÉREZ-MARSÁ VALLBONA , QUIQUE Master 40 mascC. D. UPV Natació
PERIS SANTAMARÍA, BEGOÑAMaster 30 femIndependent
PESQUER CAMPOS, MATEOMaster 40 mascC. A. Mandarache Cartagena
PICULO CAÑADA, FELIXMaster 40 mascIndependent
PONS PONS, XIMOMaster 40 mascC. N. Sirenas Desvaradas
RAMOS MOLL, MAYCA Master 40 femC. N. Sirenas Desvaradas
REAL SORIANO, ISABELMaster 60 + femC. N. Nadamas
RIQUELME GUILL, ADRIÁNMaster 40 mascC. N. Tenis Elche
RODRÍGUEZ FRANCO, IGNACIOMaster 40 mascC. N. Sirenas Desvaradas
RODRÍGUEZ MAZÓN, JOSÉ MANUELMaster 60 + mascIndependent
RODRIGUEZ MESEGUER, JOSE FMaster 40 mascC. Natación Alfa Ilicitano
ROLLNERT LIERN, GUSTAVOMaster 50 mascC. N. Vikings Xàbia
ROMERO SANTA, AMPAROMaster 40 femIndependent
ROS ALMELA , JULIOMaster 50 mascC. Natura Open Water
ROS BENLLOCH, ENRIQUEMaster 40 mascC. D. UPV Natació
ROS VIDAL, SANTIAGOMaster 40 mascC. Natura Open Water
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA Master 30 femC. N. Vikings Xàbia
SALAZAR FERNANDEZ, MARTAMaster 50 femC. Natación Alfa Ilicitano
SÁNCHEZ GIL, JAVIERMaster 40 mascC. N. Nadamas
SÁNCHEZ LÓPEZ, LAURAMaster 40 femC. N. Vikings Xàbia
SÁNCHEZ MARRERO, FATIMAMaster 40 femC. T. Saltoki Trikideak
SANMARTIN FITA, MARIA PILARMaster 50 femC. D. UPV Natació
SAUNDERS, TIFFANYMaster 40 femIndependent
SISCAR CERVERA, PEPAMaster 40 femC. Natació Ondara
SKONTORP, ISABELLEMaster 50 fem- Independent
SORIA PACHECO , JAIME Master 40 mascC. N. Vikings Xàbia
STORER, TRACYMaster 40 femIndependent
TEN TORRES, AMPAROMaster 60 + femC. N. Nadamas
TERENCIO ALEMANY, ANAMaster 60 + femC. N. Sirenas Desvaradas
TERRADES , LUISMaster 50 mascC. Triatló Gandia
TORREGROSA FILIU, MARÍA DEL CARMENMaster 40 femC. Triatlón Torrevieja
TORTOSA, ROSA MARIA Master 40 femC. Natura Open Water
TUDELA CEBREIRO, JOSE VICENTEMaster 50 mascC. N. Nadamas
URBAN, NURIA Master 40 femC. Natura Open Water
VAN'T HULL , MARSHA Master 40 femC. N. Vikings Xàbia
VIDAL SÁNCHEZ, ISAACMaster 40 mascIndependent
VIDAL SANCHIS, JOANSenior MascC. Triatló Corriol
VILLAESCUSA, XIMOMaster 40 mascIndependent
VIVES BONETE , JOSE RAMÓN Master 40 mascElche Triatlón Club
WILLIAMS , JOHNMaster 60 + mascIndependent
WILLIAMS, KATHERINE EMMA LOUISEMaster 40 femC. Multiesport Benitatxell
YÁÑEZ AMORÓS, BEATRIUMaster 40 femC. T. Saltoki Trikideak
Quota d'inscripció 20 euros
Cuota de inscripción 20 euros
Últim dia d'inscripció:
1 de juliol a les 23:59 h o arribar a les 150 places.
Último día de inscripción 1 de juliol a las 23:59 h.
TANDES D'EIXIDA
L'organització podrà agrupar als participants en diferents tandes d'eixida. S'haurà de respectar el grup i ordre d'eixida assignat.
TANDAS DE SALIDA
La organización podrá agrupar a los participantes en diferentes tandas de salida. Se deberá respetar el grupo y orden de salida asignado.