Som Esport
Milla urbana Dénia 2018
Data: 11 Novembre 2018
Hora d'eixida xiquets: 10:30 hores
Hora d'eixida adults: 12:00 hores

Organitza: C. A. Baleària Diànium
Col·labora: Regidoria d’Esports del M.I. Ajuntament de Dénia
Eixida i Meta: Carrer Marques de Campo, 51 - 03700 Dénia

Ordre de carrera
XIQUETS
Ordre Horari Distància Categoria
1 10:30 h 100 m. Querubins
2 A continuació 200 m. Barrufets femení
3 A continuació 200 m. Barrufets masculí
4 A continuació 400 m. Pre-benjamí femení
5 A continuació 400 m. Pre-benjamí masculí
6 A continuació 800 m. Benjamí femení
7 A continuació 800 m. Benjamí masculí
8 A continuació 1.200 m. Aleví femení
9 A continuació 1.200 m. Aleví masculí
10 A continuació 1.609 m. Infantil femení
11 A continuació 1.609 m. Infantil masculí
12 A continuació 1.609 m. Cadet femení
13 A continuació 1.609 m. Cadet masculí
       
  A continuació   Entrega trofeus xiquets
       
       
ADULTS
Ordre Horari Distància Categoria
1 12:00 h 1.609 m. Veterans B i C femení
2 A continuació 1.609 m. Veterans B i C masculí
3 A continuació 1.609 m. Juvenil, Sènior i Veterans A femení
4 A continuació
1.609 m.
Serie 1*
Juvenil, Sènior i Veterans A masculí
5 A continuació
1.609 m.
Serie 2 *
Sènior i Veterans A masculí
       
  A continuació   Entrega trofeus adults
       

* Els guanyadors de les categories Sènior masculí i Veterans A masculí seran els 3 millors temps de cada categoria, independentment de la sèrie en què es participe.

LLISTAT D'INSCRITS MILLA URBANA DÉNIA 2018

247 participants inscrits, incloent
173 xiquets inscrits
Nombre Categoria Club
ABAD GOMEZ, LUCAS Pre-Benjami MascC. A. Dianium
ABAD LOPEZ, ALEJANDROVeterans A MascIndependent
AGUILÓ CERDÀ, ELISABETInfantil FemC. Diana Athletic Club
AHATACH DARBOUR, YOUSSEFSenior MascC. A. Dianium
AHUIR DELGADO, VICTORPre-Benjami MascIndependent
AHUIR FERRER, JUANVeterans A MascIndependent
ALBEROLA SAPENA, NOAQuerubin FemIndependent
ALEDO CARRASCOSA, KIKEVeterans B MascC. A. Xe Espereu-me
ALEDO GUTIERREZ, LUCASAleví MascC. A. Dianium
ÁLVAREZ COSTA, POLBarrufets MascIndependent
ÁLVAREZ COSTA, QUIMQuerubin MascIndependent
AMENGUAL SERVERA, JOANBarrufets MascC. Diana Athletic Club
AMENGUAL SERVERA, MIQUELPre-Benjami MascC. Diana Athletic Club
ANDREU FERNÁNDEZ, ELENAInfantil FemC. A. Pitius
ARASTENY BONET, PACOPre-Benjami MascIndependent
ARNDT ADROVER, JÚLIABenjamí FemC. Diana Athletic Club
ARTABE OLEA, IBONVeterans B MascC. A. Dianium
ARTABE SENDRA, ENERITZBarrufets FemC. A. Dianium
BALESTRA DÍAZ, JOAQUÍNCadet MascC. A. Pitius
BARNES, JERRYVeterans C MascC. A. Dianium
BARRENECHEA ENRILE, CELIAPre-Benjami FemIndependent
BARRENECHEA ENRILE, DIEGOAleví MascIndependent
BAS MORENO, NIEVESCadet FemC. A. Gata
BENNASSER CORTÉS, MATÍASVeterans A MascC. A. Badia de Palma
BENNASSER GIL, ANDREUBarrufets MascC. Diana Athletic Club
BENNASSER GIL, MATÍASPre-Benjami MascC. Diana Athletic Club
BONET COLLADO, AINABenjamí FemC. Esportiva El Corriol
BONET COLLADO, ANDREAPre-Benjami FemC. Esportiva El Corriol
BOTELLA LEYDA, ALEXCadet MascC. A. Gata
BOURASS , ANASSSenior MascC. A. Pitius
CABALLERO VALLENAS, MAURICIO Senior MascC. A. Els Oliveros
CABRERA SEVILLA, PEDROVeterans A MascIndependent
CALATRAVA CASELLES, JAVIERBarrufets MascC. Bernardos Trotters
CALBET GUASCH, MATEOVeterans A MascIndependent
CALBET ROIG, CLAUDIAAleví­ FemC. A. Pitius
CAMARASA VIVES, PAUSenior MascC. Bfit Denia
CANO LÓPEZ, DANIELSenior MascC. A. Dianium
CANTÓ OLIVARES, ISABELVeterans B FemC. A. Dianium
CAPÓ ARBONA, CRISTINAJuvenil FemC. Diana Athletic Club
CASERTA REIGENBORN , ALEX Benjamí MascIndependent
CASTELLANOS GONZÁLEZ , ÁNGEL Benjamí MascC. A. Dianium
CASTELLÓ PUENTES, LAURACadet FemC. A. Pitius
CASTILLO CRUZ, CELIAAleví­ FemC. Diana Athletic Club
CASTILLO CRUZ, LUISCadet MascC. Diana Athletic Club
CATALA RUIZ, PAULACadet FemIndependent
CERDÀ GARÍ, MARCAleví MascC. Diana Athletic Club
CÉSPEDES JARO, LIDIA NILAPre-Benjami FemIndependent
CÉSPEDES JARO, PAUL Senior MascIndependent
CHAPELET, PABLOVeterans C MascIndependent
CHORNET PIERA, ANAInfantil FemC. A. Dianium
COJOCARU, LARA YASMINBarrufets FemIndependent
COLLADO DOMÉNECH, LAURAVeterans A FemC. D. l' Espenta
COLLADO SAENZ DE JUBERA, ALEXAleví MascC. A. Dianium
COMES GUARDIOLA, OSCARInfantil MascC. A. Safor - Delikia Sport
COSTA CARDONA, JORDIBenjamí MascC. A. Pitius
CRESPO COSTA, PABLOInfantil MascC. A. Dianium
CRUZADO RODRÍGUEZ, TANISBarrufets MascC. Diana Athletic Club
CUADRADO CUADRADO, JOSEVeterans C MascU. E. Catarroja
DANTER, ANA VERONIKAPre-Benjami FemIndependent
DE LAMO SANCHEZ, LAURAAleví­ FemC. A. iRun Calp
DE LOS SANTOS RAMOS, DAVIDJuvenil MascC. A. Dianium
DELGADO SERER, IVANPre-Benjami MascC. A. Dianium
DELGADO SERER, SAULAleví MascC. A. Dianium
DENGRA CHRISTELER, CLARAAleví­ FemC. Diana Athletic Club
DENGRA CHRISTELER, LUCÍABenjamí FemC. Diana Athletic Club
DENGRA CHRISTELER, TOMÁSPre-Benjami MascC. Diana Athletic Club
DIAZ MORALES, NEREABarrufets FemIndependent
DONDERIS MARTINEZ, ANDREU Pre-Benjami MascIndependent
DONDERIS MARTINEZ, MIQUELQuerubin MascIndependent
DONDERIS SERRA, JAIMEVeterans A MascC. A. La Xara
ERASMO LORICERA, ALEJANDROBarrufets MascC. Diana Athletic Club
ESCALONA AMAT, ALEJANDROAleví MascC. Diana Athletic Club
ESCALONA AMAT, CARLOSCadet MascC. Diana Athletic Club
ESCOBAR MORENO, ELSAInfantil FemC. A. Dianium
ESCRIVA VICOVEANU, ANDRA Benjamí FemC. Esportiva El Corriol
ESPAÑA SAPENA, NATALIA Querubin FemIndependent
ESPINOSA MOEDJIONO, AYUBenjamí MascC. A. Pitius
ESTELLER GAYÀ, MIQUEL ÀNGELInfantil MascC. A. Campos
ESTEVE, MAYAPre-Benjami FemIndependent
FEMENIA CASCALES, ADRIANAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA CASCALES, PAULAAleví­ FemC. A. Dianium
FERNÁNDEZ GARCIA, VÍCTOR MANUELVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
FERRER GARCIA, ALEJANDRO Senior MascC. Triatlón Arena Alicante
FERRER OLTRA, DAVIDInfantil MascC. A. Dianium
FERRER PEIRO , MANUELVeterans C MascC. Dénia Triatló
FLETCHER, AMANDAVeterans C FemC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C MascC. A. Corremundos
FLORES JAEN, PAUInfantil MascC. A. Dianium
FORNES BLAZQUEZ, CELIAAleví­ FemC. A. Gata
FORNÉS I CATALÀ, AINASenior FemC. A. Dianium
FORNES LEAL, EMMASenior FemC. A. Dianium
FORNÉS SENDRA, OSCARSenior MascC. A. Dianium
FRASQUET PEIRO, MARTI Pre-Benjami MascIndependent
FURNIET EXPÓSITO, ANDRÉSSenior MascC. A. Pitius
FUSTER COLL, AUBAInfantil FemC. Diana Athletic Club
GABALDÓN CABALLO, LAIAInfantil FemC. A. Pitius
GALSTYAN KELEJYAN, MARINAQuerubin FemIndependent
GALSTYAN KELEJYAN, STELLABenjamí FemIndependent
GARCÍA CASTRILLO, PABLOBenjamí MascC. A. Dianium
GARCIA CAUDELI, VICTOR Benjamí MascIndependent
GARCÍA SCAGLIA, MANUELAAleví­ FemC. A. Dianium
GARCIA SUAREZ, JOSE MIGUELVeterans B MascC. A. Safor - Delikia Sport
GARCÍA-VALLÉS CANNESTRACCI, MAUROInfantil MascC. A. Pitius
GEBHARDT KRAMER, IRENEBenjamí FemC. Diana Athletic Club
GHIGLINO MOLINA, CLARA Aleví­ FemC. A. Dianium
GIL CARRILLO, AZUCENAVeterans A FemC. A. Badia de Palma
GIL GIL, INMAVeterans C FemC. A. Dianium
GIMENA SCHÜMMELFEDER, SARA MELITTACadet FemC. Ondara Tri-Esport
GIMENO RAMON, CARLOSSenior MascC. A. Dianium
GÓMEZ DÍAZ, CRISTÓBALJuvenil MascC. A. Pitius
GÓMEZ DÍAZ, LUCÍACadet FemC. A. Pitius
GÓMEZ RUIZ, CAROLINAQuerubin FemIndependent
GÓMEZ RUIZ, PAU Barrufets MascIndependent
GONZÁLEZ ALEMANY, BLANCAInfantil FemC. A. Dianium
GONZALEZ MAS, IVANBarrufets MascIndependent
GONZÁLEZ PALOMARES, LUCIABarrufets FemIndependent
GREGORI BERTOMEU, ISABELVeterans A FemC. A. Torrent
GUARDIOLA PEREZ, ANTONISenior MascIndependent
GUTIÉRREZ ROBLES, ELENAAleví­ FemC. Diana Athletic Club
HEREDERO DÍEZ, CARLOSSenior Masc- Independent
HERNANDEZ MINGUEZ, IVANBenjamí MascC. A. Dianium
HERNANDO PÉREZ, UMABenjamí FemC. Diana Athletic Club
HERRERA SOTO, ANGELVeterans A MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
JARO LANGUIDEY, NILAVeterans A FemIndependent
JORRO FAYOS, MARCAleví MascC. A. Dianium
JORRO RAMON, JAVIVeterans A MascIndependent
JUAN GOMEZ, JOAQUINVeterans B Masc- Independent
JUAN LÓPEZ, RUBÉNAleví MascC. A. Pitius
JUAN SEMPERE, DAVIDVeterans B MascU. E. Catarroja
JUAN SENABRE, YAIZAAleví­ FemC. A. l' Eliana
KELEJYAN, EDGARQuerubin MascIndependent
KERDADOU, BILALBenjamí MascIndependent
LABIAN VEGA, AINARABenjamí FemCEIP Montgó
LABIAN VEGA, YOELBenjamí MascCEIP Montgó
LEÓN MARTÍN, JUAN CARLOSAleví MascC. A. Pitius
LLOPIS BOLUFER, VICENTESenior MascC. A. Gata
LLOPIS CHELI, VICENTEVeterans C MascC. A. Gata
LLORCA BORDES, EUGENISenior Masc- Independent
LLORCA TORRES, JUANVeterans C MascC. A. Franc Beneyto R. Denia
LOPEZ BOLUFER, FRANSenior MascC. Dénia Triatló
LÓPEZ CASTELLANO , CHRISTIAN Barrufets MascIndependent
LÓPEZ CASTELLANO , OLIVERQuerubin MascIndependent
LÓPEZ COMENDEIRO, CARLOTACadet FemC. A. Pitius
LOREDO VALDÉS, MIGUELInfantil MascC. Diana Athletic Club
MAESTRE TORRES , FRANCISCOVeterans A MascIndependent
MANZANO FERRER, AROACadet FemC. A. Pitius
MARCO MARTÍ, JOSÉ MANUELVeterans B MascC. A. Dianium
MARÍN TAMARIT, JOAN FRANCESCPre-Benjami MascC. Triatló Sueca
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO Veterans A MascC. Esports Colau Runner´s
MARTINEZ LLINARES, HUGOCadet MascC. A. Dianium
MARTÍNEZ PÉREZ, IZANCadet MascC. A. Dianium
MAS FLORES, HUGOBarrufets MascIndependent
MELLADO PASTOR, FRANCISCA ANAInfantil FemC. Diana Athletic Club
MENDOZA BONNIN, LAIAInfantil FemC. Diana Athletic Club
MENGUAL BISQUERT, MARBarrufets FemC. A. Dianium
MENGUAL BISQUERT, MIAQuerubin FemIndependent
MILJUCHA CASAUDOUMECQ, CLAUDIA Barrufets FemIndependent
MILJUCHA CASAUDOUMECQ, LUISQuerubin MascIndependent
MIRALLES COTS, ERIKAAleví­ FemC. A. Dianium
MOLINA FUSTER, JOSÉ DAVIDVeterans A MascC. Bernardos Trotters
MOLINA MUÑOZ, DAVIDBarrufets MascC. Bernardos Trotters
MOLINA MUÑOZ, MARCOSQuerubin MascC. Bernardos Trotters
MOLINA TENT, DÍDAC Benjamí MascC. A. Dianium
MONTEALEGRE BELLOCH, PAUBarrufets MascC. A. Dianium
MORA RUIZ, ALBABarrufets FemIndependent
MORALES GARCIA, INMACULADAVeterans A Fem- Independent
MORENO GARCIA, ALEJANDROCadet MascC. A. Dianium
MORENO GARCIA, NINABenjamí FemC. A. Dianium
MOUNAOUIR, NASSIMPre-Benjami MascC. A. Dianium
MOYANO RUEDA, RODRIGOSenior MascC. Bfit Denia
MOYANO VILLENA, RODRIGOQuerubin MascIndependent
MULET MESTRE, MARIAVeterans B FemC. A. Gata
MUÑOZ TREJOS, LUCÍAAleví­ FemC. A. Pitius
MUT MORELL, MARCOSCadet MascC. A. Dianium
NADAL ESCANDELL, INGERBenjamí FemC. Diana Athletic Club
NEGRE SMEDEMA, PABLOAleví MascC. A. Dianium
ORTEGO LUNA, MARTAVeterans A FemC. A. Dianium
PASTOR DE MIGUEL, SARABenjamí FemIndependent
PEREZ CALATAYUD, OCTAVIOVeterans A MascC. A. Xàtiva
PÉREZ MUÑIZ, ÁLVAROPre-Benjami MascC. A. Dianium
PIERA SENDRA, MIQUELSenior MascC. A. Dianium
POU PEREZ, ERICBarrufets MascC. Bernardos Trotters
POU PEREZ, JOEL Querubin MascC. Bernardos Trotters
POUS PEREZ, JUANRAVeterans A MascC. A. Gandia
PRADA LLORET, ADAIBenjamí MascC. E. Dorsal 19 Pego
PUIGCERVER LLORENS, DAMIÀAleví MascC. A. Dianium
PUIGCERVER LLORENS, JOANCadet MascC. A. Dianium
QUERO VADILLO , UNAI Benjamí MascC. A. Dianium
QUINTANILLA GUTIÉRREZ, MARÍACadet FemC. Diana Athletic Club
RAFET PASTOR, MANEL Querubin MascIndependent
RAMÓN MARTÍN, MARINAAleví­ FemC. Diana Athletic Club
RAMOS, JOSE ANTONIOVeterans A MascC. Ondara Tri-Esport
REQUEJO RASTELL, AITANAInfantil FemC. A. Dianium
RICO CACERES, RAULVeterans A MascC. A. Xàtiva
RIERA BAIDEZ, ALBERTOVeterans B MascC. A. Badia de Palma
RIERA MOYA, MARInfantil FemC. A. Pitius
RIVERA DE LA CUADRA, BEGOÑAQuerubin FemIndependent
RIVERA DE LA CUADRA, BRUNOBarrufets MascIndependent
RODRIGUELZ MARINELLI, NICOLÁS Benjamí MascIndependent
RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, CÉSARVeterans A MascC. A. Pitius
RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, MARINASenior FemC. A. Badia de Palma
RODRIGUEZ MARINELLI, IGNACIOBarrufets MascIndependent
RODRIGUEZ MARINELLI, MARTINABarrufets FemIndependent
ROMERO SANSÓ, GUILLEMInfantil MascC. Diana Athletic Club
ROPER PLANELLS, MARKAleví MascC. A. Pitius
RUIZ LANUZA, ARIADNAPre-Benjami FemIndependent
RUIZ LANUZA, AROAPre-Benjami FemIndependent
SALA GARCIA, MAYCAVeterans B FemC. A. Dianium
SALAZAR GUALÁN, ÁNGEL STALINSenior MascC. A. Pitius
SALVÁ SEPÚLVEDA, MARCadet FemC. A. Dianium
SAMPER CORBI, ALBERTOVeterans A MascC. A. Enganxa't a Córrer
SANCHEZ GARCIA, ROSAInfantil FemC. A. Gata
SAVALL TEROL , ANDRÉSVeterans A MascC. A. La Nucia
SEGOVIA TUR, XAVIERAleví MascC. A. Pitius
SEGUÍ LÓPEZ, NATÀLIAPre-Benjami FemC. A. Dianium
SEGURA LAFUENTE, MATEOBarrufets MascIndependent
SENDRA PONS, IOLANDAVeterans B FemC. A. Dianium
SENÉN FONS, LAIAQuerubin FemIndependent
SENÉN FONS, SERGIPre-Benjami MascIndependent
SENÉN PERELLÓ, VICENTE TADEOVeterans A MascIndependent
SERRA MONTOYA , CARLACadet FemC. A. Dianium
SERVERA FERNÁNDEZ, PEDROAleví MascC. Diana Athletic Club
SILVA CRUZ, ARLET TERESITABenjamí FemIndependent
SKRIABINA, INNASenior FemC. A. iRun Calp
SMART, BELLA ROSEPre-Benjami FemC. E. Dorsal 19 Pego
SMART, SIDNEYBarrufets MascC. E. Dorsal 19 Pego
SMART GORDILLO , LUCÍA Barrufets FemIndependent
STELLA, EMMA Barrufets FemIndependent
STELLA, SEBASTIANPre-Benjami MascIndependent
STELLA BRINCKMAN, MARTINQuerubin MascIndependent
STRAHILOV NANKOV, KRISTIANInfantil MascC. A. Dianium
SUÁREZ JARO , JORGE LEONARDOInfantil MascIndependent
SUÁREZ TORRES, ANDREABenjamí FemIndependent
SUÁREZ TORRES, AROABarrufets FemIndependent
TISSEI AJAHA, YOUNESSenior MascC. A. Pitius
TRUNK, JOELBenjamí MascIndependent
TRUYOLS RIERA, FRANCISCACadet FemC. A. Manacor
TUR ROCA, SARAAleví­ FemC. A. Pitius
VALERO ZORRILLA, AMY ELEANEJuvenil FemC. A. Pitius
VALLÉS COSTA, CARLOSSenior MascC. A. Corremundos
VALLES GISBERT, IRISBarrufets FemIndependent
VERSCHUEREN, PETERVeterans C MascIndependent
VIDAL HORTELANO, AINHOAInfantil FemC. Diana Athletic Club
VIVES LOPEZ, MARTAInfantil FemC. A. Dianium
WADOUD, ELIASCadet MascC. A. Dianium
WEEBER, HENRIETTEVeterans C FemC. A. Benidorm
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDAVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves