Som Esport
Volta a peu Murla
1ª Volta a peu a Murla i Cursa Solidària
Data:
28 de Juliol de 2017
Eixida i Meta: Plaça Major - 20:30 h
Distància: 6,6 Km
Organitza: Ajuntament de Murla

LLISTAT D' INSCRITS

357 participants inscrits, incloent
45 xiquets inscrits
Nom
Categoria
Club
ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVeterans A mascG. A. Publidom
ABAD FLORES, AINHOAPiponets femG. A. Publidom
ABEAL, NURIAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
ADRI, JOSEVeterans B mascC. A. Corremundos
ALAMINOS MONTES, JOSE LUIS Veterans C mascC. A. Corremundos
ALEMANY ESCRIVA, RAULSenior mascC. Orba C. F.
ALEMANY MOLL, EVAVeterans A femC. Ondara Tri-Esport
AMBLER, LOUISEVeterans C femC. A. Corremundos
ANDRÉS MARTÍN, JUANMAVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
ANDRÉS MARTÍN, PEDRO JOSÉVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
ANDRES ZURITA, PILARCaminantIndependent
ARANDA LLINARES, SALVADORSenior mascIndependent
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
ARGUDO SEGURA, IMANOLSenior mascC. E. M. Benissa Bandido Trail
ARROYO CATURLA, JUANMISenior mascE. C. Bèrnia - Xaló
ARTABE OLEA, IBON Veterans B mascIndependent
BALLESTER ESTALRICH, RAFAVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
BAÑULS ORTOLA, CARLOSVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
BAÑULS ORTOLA, MARCSenior mascG. E. Enganxa't a Córrer
BARNES, JEREMYVeterans C mascIndependent
BAYDAL PASTOR, ANAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
BELYAVSKIY, DMITRYVeterans A masc- Independent
BENETO COTINO, JOSE JESUSVeterans C mascIndependent
BLANCO CISCAR, LINDAVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
BLANCO GINER, RAQUELCaminantIndependent
BOLTA MIRALLES, RAQUELSenior femC. E. Dorsal 19 Pego
BOLTA NAYA, JUAN Veterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
BOMBAERT COSTA, ORNELLASenior femE. C. Bèrnia - Xaló
BOURNE, JAMESVeterans A mascS. M. C. A. Bèrnia
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTOSenior mascC. A. Corremundos
BUIGUES MESTRE, MARTÍNVeterans A mascS. M. C. A. Bèrnia
BUIGUES SOLER, ARACELIVeterans A femS. M. C. A. Bèrnia
BUIGUES VALDIVIESO , JAVISenior mascIndependent
CABRELLES GONZALEZ, MARÍA JESUSCaminantIndependent
CABRERA LOPEZ, CARLOSSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGELVeterans B mascC. de Rem Denia
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUEVeterans B mascG. A. Runner Denia
CANET MARTINEZ, MARCOS Senior mascC. Orba Multiesport
CARAňANA MOLLA, RICARDOVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAVACA PONS, ESTEBANVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
CARAVACA SALA, ANNABenjamí fem- Independent
CARAVACA SALA , LORETOSenior femIndependent
CARDONA CERESOLA, AURORAVeterans A femC. E. Dorsal 19 Pego
CARDONA GOMEZ, ENCARNAVeterans A femC. A. Dianium
CARDONA TORRES, IGNACIOVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
CARPI SESE, JOSE MIGUELVeterans C mascC. A. Cametes Spat
CARRIÓ ESCRIVÁ, JUAN ANTONIOVeterans A mascC. Chesa Running Team
CARRIÓ MUT, ANACaminantIndependent
CARRIÓ MUT, RUBENCaminantIndependent
CARRIO PONT, MELISSA CaminantIndependent
CARRIÓ PONT, ROSARIO CaminantIndependent
CARRIÓN COLOMER, JAVIER Veterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
CASAS , AMELIA Caminant- Independent
CASELLES ESPINÓS, JOANVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
CASELLES MENGUAL, JOSE GERMANCaminantIndependent
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CATALÀ BOLUFER, XELOVeterans C femC. A. Dianium
CATALÀ FONT, MIGUEL Senior mascC. Orba Multiesport
CATALÀ ORTOLÀ, GAELPiponets mascIndependent
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSEVeterans B masc- Independent
CATALA RUIZ, PAULAPiponets femIndependent
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CERESOLA, CARLESCaminantIndependent
CERESOLA ESCRIVA, INGRIDCaminantC. E. Dorsal 19 Pego
CERESOLA PIERA, FRANCISCOVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
CERVERA, ALEJANDROSenior masc- Independent
CERVERA ALEMANY, JUANVeterans C mascC. Orba Multiesport
CHAVAGNAT MAS, CHRISTIANECaminantIndependent
CHESA FERRER, JUAN MATEOVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CONNOR, IANVeterans A mascIndependent
CONNOR, JOANNEVeterans A femIndependent
COSTA MUT, JAUME Veterans A mascC. Trail Xtrem Rebentar o Morir
CRESPO ESQUERDO, IZANAleví­ mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO ESQUERDO, NÀDIAInfantil femC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO MATA, ALICIAInfantil femC. A. Llebeig Xàbia
CUELLO CARAVACA, SERGIOVeterans A mascC. Orba C. F.
DE GREGORIO PÉREZ, MARÍA LUZVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
DE JUAN DEVESA, VICENTVeterans C mascC. DeniaCalygat Esports
DESCALS MENGUAL, CARLOSVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
DÍAZ FERNÁNDEZ , JOSE MANUEL Senior mascIndependent
DIAZ GARCIA, JUAN CRISTOBALVeterans C mascC. Córrer El Garbí
DIEZ GINER, JOAN CARLESVeterans C masc- Independent
DOMENECH BALLESTER, LUCAS Senior mascC. Orba Multiesport
DRUET SETH-SMITH, LUCHOAleví­ masc- Independent
DRUET SETH-SMITH, MAGUIBenjamí fem- Independent
EHLE, SUSIVeterans A femC. A. Dianium
ESCRIVA MONCHO, ROSANACaminantC. E. Dorsal 19 Pego
ESCRIVÁ SIRERA, MARIA FRANCISCACaminantIndependent
ESPINÓS VALLÉS, CARMEInfantil femC. A. Llebeig Xàbia
ESPINÓS VALLÉS, JOANPre-benjamí­ mascC. A. Llebeig Xàbia
ESPINÓS VALLÉS, MARINAJuvenil femC. A. Llebeig Xàbia
ESPLA GISBERT, ALEXANDRAVeterans A femC. E. Dorsal 19 Pego
ESQUERDO GINER, FRANCISVeterans A femC. Ginestar Atletisme Benissa
ESTEVE RIERA, ALICIACaminantIndependent
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans C mascG. A. Runner Denia
FERNANDEZ ORBA, SERGIOSenior mascC. Orba C. F.
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTOVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
FERRANDO MOLL, JUAN LUIS Veterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
FERRER COSTA, JAIMEVeterans A mascC. Trail Xtrem Rebentar o Morir
FERRER GARCIA, ALEJANDROSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER REIG, TERESABenjamí femIndependent
FERRERAS RIESCO, ISMAELVeterans C mascC. A. Los Rápidos - Camping Pepe
FERREYRA, CRISTIANVeterans B masc- Independent
FLETCHER, AMANDAVeterans C femC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C mascC. A. Corremundos
FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A femG. A. Publidom
FOLQUES LORENTE, MAXIMOVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
FONT ARANDA, MIGUELSenior mascC. Orba Multiesport
FONT MONFORT, YOLANDASenior femIndependent
FONT PASTOR, FINA CARMENCaminantIndependent
FONT PASTOR, JUAN PEDROCaminantIndependent
FONT PIERA, PAULA Senior femIndependent
FRANCES COMES, VICENTVeterans A mascS. M. C. A. Bèrnia
FRAU RIBES, VICENTVeterans C mascG. E. Enganxa't a Córrer
GARCIA AIS, RUBENSenior mascC. A. Corremundos
GARCIA ERN, AARÓNSenior mascC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA GISBERT, BATISTESenior mascC. Orba Multiesport
GARCIA GISBERT, JAVIER Senior mascC. Orba Multiesport
GARCIA GONZALEZ, MARIASenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA MONTOYA, CRISTINAAleví­ fem- Independent
GARCIA MONTOYA, HUGOCadet masc- Independent
GARCIA ORBA, DAVIDSenior mascC. Orba C. F.
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCOVeterans A masc- Independent
GARRIGUES RONDA, GEMAVeterans A femC. Ginestar Atletisme Benissa
GATO BAYDAL, CHRISTIAN Senior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GAUCHI ORBA, GENNISSenior mascC. Orba C. F.
GIL GARCIA, ELÍASCadet mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GIL MALONDA, RUBENSenior mascC. Orba C. F.
GIL MARTINEZ, ENCARNAVeterans B femG. E. Enganxa't a Córrer
GIL RIERA, ANACaminantIndependent
GIMENEZ, JOSESenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
GINER ALMIÑANA, JUAN FRANCISCOCaminantIndependent
GINER ALMIÑANA, VICENTACaminantIndependent
GINER CASES , AMELIA Senior femIndependent
GINER I MUÑOZ, FRANCESCACaminantIndependent
GINER MAS, JOSEVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GINER MEZQUIDA, GUILLEMCaminantIndependent
GINER MOMPARLER, ARMANDOVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
GINER MUÑOZ, CONXACaminantIndependent
GINER MUÑOZ, JOHNVeterans B mascIndependent
GINER RIERA, MARI CARMEN CaminantIndependent
GINER ROCA, PEPVeterans A mascIndependent
GINER SALA, BLANCAInfantil femIndependent
GINER SALA, ERNESTO Benjamí­ mascIndependent
GINER SALA, MARIA CONSUELO CaminantIndependent
GINER SALA, MARIA JOSECaminantIndependent
GISBERT SENDRA, CHELOVeterans C femC. Orba Multiesport
GOMEZ BUIGUES, JAUME Veterans A mascC. A. Corremundos
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet femC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSAleví­ mascC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ ESCODA, OFESenior femIndependent
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
GONZÁLEZ OJEA, JACOBSenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
GREGORI GEA, FRANCISCO VICENTECaminantIndependent
GRENON FLORES, LUCASJuvenil mascG. A. Publidom
GRIMALT PEREZ, REBECASenior femIndependent
HEY ORBA, TORRENSSenior mascC. Orba C. F.
HIDALGO PASCUAL, JAIME Veterans A mascIndependent
IGLESIAS VAZQUEZ, NELLYSenior femIndependent
IVARS BERTOMEU, JAUMEVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LÓPEZ, ANDRÉSVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
JONES, NATALIE Senior femIndependent
LEAL MORA, BELÉNSenior femIndependent
LEMA MATEO, JOANSenior masc
LLACER ARRASTIA, ANAVeterans B femIndependent
LLÀCER GUERRI, JAUMEVeterans A masc- Independent
LLIDO LLORET, CRISTIANVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
LLOBELL FERRER, JOSEVeterans B masc- Independent
LLOPIS ALEMANY, HECTORVeterans A mascC. Orba Multiesport
LLORCA HERNÁNDEZ, IRISPiponets femIndependent
LLORCA HERNÁNDEZ, LUCASPre-benjamí­ femIndependent
LLORCA HERNÁNDEZ, SARABenjamí femIndependent
LLORCA MORATO, MANOLIVeterans B femIndependent
LLORENS BALLESTER, JORDI Senior mascC. Trail Xtrem Rebentar o Morir
LLORENS BALLESTER, JOSEPSenior mascIndependent
LLORET MIRO, RAQUELCaminantIndependent
LOPEZ BOLUFER, FRANSenior mascG. E. Enganxa't a Córrer
LOPEZ SANCHEZ, MARIACaminantC. E. Dorsal 19 Pego
LULL CATALÁ, GABRIEL Juvenil masc- Independent
MALDOY, MYRIAMVeterans B femIndependent
MALLOL OLIVER, SUSANAVeterans A femC. Orba Multiesport
MALLOL ROS, JOANAleví­ mascIndependent
MALLOL ROS, LAURAInfantil mascIndependent
MALONDA AUSINA, ERIKAVeterans A femC. A. Corremundos
MALONDA ROSELLÓ, VICENTESenior mascC. A. Corremundos
MANCHA, JONATHAN Senior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARCO MARTI, JOSE MANUELVeterans B mascG. E. Enganxa't a Córrer
MARCO PORTES, CARMENVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
MARIN GINER, SERGIO DAVIDVeterans B mascC. A. Corremundos
MARTI GIL, JAVIERSenior mascIndependent
MARTÍNEZ LANDETE, RAFAELVeterans B mascC. A. Els Caragolets
MARTINEZ ORBA, DANIELSenior mascC. Orba C. F.
MARTINEZ SENDRA, ANTONIO Senior mascC. Orba Multiesport
MAS I ESTELA, SALVAVeterans C mascS. M. C. A. Bèrnia
MCKINNON, MAXINEVeterans C femIndependent
MERCADO ORBA, DANIELVeterans A mascC. Orba C. F.
MEZQUIDA I CANDEL, JAUMEVeterans C mascC. de Rem Denia
MEZQUITA LOPEZ, ALBERTJuvenil masc- Independent
MIRA SENDRA, MANUELVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES COTS, ERIKAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES FERRER, VICENTVeterans C mascC. A. Calygat.com
MIRALLES ORBA, VICTORSenior mascC. Orba C. F.
MIRANDA MONCADA., ANTONIO SEBASTIANVeterans C mascC. Colau Runner's
MOLL, FÁTIMAVeterans A femG. E. Enganxa't a Córrer
MOLL CERVERA, ESTEFANIAVeterans A femC. Orba Multiesport
MOLTÓ MORELL, JOSEP VICENTVeterans B mascG. E. Enganxa't a Córrer
MOÑINO SENDRA, DAVIDCadet mascC. Botamarges Trail Team
MORA DOMENECH, JAVIERSenior mascC. Orba C. F.
MORENO GARCIA, ANA MARIACaminant- Independent
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIOVeterans A mascC. Ondara Tri-Esport
MORERA REIG, ANTONIOBenjamí­ mascIndependent
MORON GALLEGO, EDUARDOVeterans A mascC. Colau Runner's
MULET BALLESTER, DIEGOVeterans B mascC. Orba C. F.
MULET DIEGO, VICENT Veterans B mascC. A. La Faixa
MULET MENGUAL, MARINAAleví­ femIndependent
MUÑOZ AGUILAR, FELIPE Veterans A mascIndependent
MUÑOZ FEMENIA, LUISSenior mascC. Orba C. F.
MUÑOZ HINOJO, JAVIERVeterans B mascC. A. Cárnicas Serrano
MUÑOZ TORREGROSA, FRANCISCO Veterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
MUT, DANISenior masc- Independent
MUT RIERA, ANA LUCIACaminantIndependent
NAVARRO MEDINA, CARMELACaminantIndependent
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUELVeterans A mascC. A. Dianium
NIÑOLES RODENES, REGINACaminantIndependent
NOGUERA GIL, SANTISenior mascIndependent
NOGUERA ORBA, FRANCISCOVeterans A mascC. Orba C. F.
OLMOS DIAZ , MARIA JOSÉ CaminantIndependent
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIOVeterans A mascC. A. La Nucia
ORDOÑEZ REIG, BATISTEBenjamí­ mascIndependent
ORENGO PEREZ, NEUSSenior femIndependent
ORTEGA NAVARRO, RICARDOVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTEGA VALLEJO, MILAVeterans B femG. E. Enganxa't a Córrer
ORTOLA PONS, SUSANAVeterans A femG. E. Enganxa't a Córrer
ORTUÑO SELLÉS, NEREAPre-benjamí­ femIndependent
ORTUÑO SELLÉS, SERGIOAleví­ mascIndependent
PALACIO BOTE, ANDREACaminantIndependent
PALACIO CHAVAGNAT, JEREMYCaminantIndependent
PALACIO CHAVAGNAT, JESSICACaminantIndependent
PALACIO GILABERT, JOAQUINCaminantIndependent
PALOP MARQUEZ, JORDIVeterans A masc- Independent
PAMBLANCO VALERO, VICENTEVeterans C mascC. A. Benidorm
PASTOR MORELL, CRISTINACaminantC. E. Dorsal 19 Pego
PASTOR PERELLO, SALVADORSenior mascC. Orba C. F.
PERETÓ ROMÁ, DANIVeterans A mascIndependent
PÉREZ, MIGUEL ANGELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
PEREZ. BAÑULS , LUISVeterans C mascC. Orba Multiesport
PERLES GARCIA, VICTOR MANUELCaminantIndependent
PERLES MOLINES, FRANVeterans A mascIndependent
PIERA FERRER, BAUTISTAVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
PIERA MUÑOZ, ESTERCaminantIndependent
PIERA SENDRA, MIQUELSenior mascC. A. Dianium
PINEDA , DANISenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
PINEDA FLUXA, CARLOSSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
PLA CATALÀ, EMILIOCaminantIndependent
PONS LORENTE, JOANVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
PONS MAS, JOSE Veterans B mascC. A. Ondara
PONS PONS, YOLANDACaminantIndependent
PONS PUCHOL, JOSEVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
PONS SORIANO, ANNACaminantIndependent
PONT RIPOLL, DAVIDVeterans A masc- Independent
PORTELLI GINER, JUANVISenior mascIndependent
PRADA LLORET , ADAI Benjamí­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
PRADA TORRES, AGUSTINCaminantIndependent
RASTELL, LAURENCEVeterans B femC. A. Dianium
REIG GÁZQUEZ, SUSANACaminantIndependent
REIG GINER, ADELACaminantIndependent
REIG GINER, FRANCISCACaminantIndependent
REIG GINER, TANIACaminantIndependent
REIG I GINER, MANELSenior mascIndependent
REIG I GINER, MARINACaminantIndependent
REIG VALERO, JUAN MANUELCaminantIndependent
REINA BARBERO, PILARCaminantC. E. Dorsal 19 Pego
REVELLES TUR, MIGUELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
RIBES BERTOMEU, PACOVeterans A masc- Independent
RIERA SIRERA, JAUMECaminantIndependent
RIERA SIRERA, OLGA CaminantIndependent
RIPOLL CALAFAT, VÍCTORVeterans A masc- Independent
RIPOLL RIBES, ELENA CaminantIndependent
RIPOLL RUIZ, JOSE VICENTESenior mascC. Orba C. F.
RIPOLL SALA, PEREBenjamí­ masc- Independent
RÓDENAS MARCO, ISABELSenior femC. A. Corremundos
RODENES BOU, JUANVeterans A mascIndependent
RODENES GOMEZ, ROSA MARÍACaminantIndependent
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSÉ CARLOSVeterans B mascC. A. Altea
RODRIGUEZ VALDERRANA, JOSEVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
ROMERA SEVILA, MIGUELVeterans A mascC. Orba C. F.
RONDA CABRERA, PERESenior mascC. E. M. Benissa Bandido Trail
RONDA IVARS, OSCAR Veterans A mascC. E. M. Benissa Bandido Trail
RONDA IVARS, RAQUELVeterans A femC. E. M. Benissa Bandido Trail
ROS GALLART, RAQUELCaminant- Independent
ROSELLÓ SENDRA, AROAPre-benjamí­ femIndependent
ROSELLÓ SENDRA, CHRISTIIAN Aleví­ mascIndependent
SALA FERRER, CARMENVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
SALA GONZALEZ, VICENTVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
SALA PONT, ALEJANDROVeterans A mascIndependent
SALA RIERA , MARIA GERTRUDISCaminantIndependent
SALA SALA, MACARENACaminant- Independent
SAMPER CORBI, ALBERTOVeterans A mascG. E. Enganxa't a Córrer
SAMPER LASSO, MIREYAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A masc- Independent
SANCHIS CABALLERO, RUTCaminantIndependent
SANTACREU IVARS, MIGUELSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
SASTRE PUIG, JUAN CARLOSVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
SASTRE RIBERA, MARIACaminantC. E. Dorsal 19 Pego
SASTRE SENDRA, RAFASenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL, AINHOAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SEGURA FERRERO, MATEOVeterans B mascIndependent
SEGURA GOSALBEZ, GERSONSenior mascIndependent
SELLÉS GINER, ÓSCARVeterans B mascIndependent
SENDRA AGUILAR, RAMONVeterans A masc- Independent
SENDRA FERRANDIZ, GEMACaminantIndependent
SENDRA FERRANDIZ, LORENACaminantIndependent
SENDRA FOLQUES, JAUMEVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA FOLQUÉS, NANDOVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA FRANQUEZA, PASQUALVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA FRANQUEZA, VICENTVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA ORBA, GUILLEMSenior mascC. Orba C. F.
SENDRA ORBA, NOESenior mascC. Orba C. F.
SENDRA PASTOR, SARAIPiponets femC. Botamarges Trail Team
SENDRA PONS , IOLANDA Veterans B femIndependent
SENDRA SENDRA, JUDITBenjamí femC. E. Dorsal 19 Pego
SERVER ORBA, JOSEPSenior mascC. Orba C. F.
SETH-SMITH, CAROLINAVeterans A fem- Independent
SIFRE PONT, MARTÍVeterans B mascC. Bernardos Trotters
SIMO ARBONA, JAVISenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
SIRERA BLANCO, NICOLAS Pre-benjamí­ mascIndependent
SIRERA ESTEBE, ADRIÀPiponets mascIndependent
SIRERA PIERA, JORGECaminantIndependent
SIRERA SIRERA, DAVIDCaminantIndependent
SIRERA SIRERA, FERNANDOCaminantIndependent
SOLA OLIVARES, JOSE MIGUELCaminantIndependent
SOLER GINESTAR, SERGIVeterans A mascC. A. Ondara
SOLER ORTOLA, ALBAAleví­ femC. Ginestar Atletisme Benissa
SORIANO VIDAL, OSCARSenior mascC. de Rem Denia
TAMARIT SERESOLA, RAULVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
TENT PÉREZ, TONICadet mascC. Ginestar Atletisme Benissa
TENT TORREGROSA, PEDROVeterans C mascC. Ginestar Atletisme Benissa
TORRE DE MIGUEL, FELIPEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
TORRES CASTELLÓ, JOSE MANUELCaminantIndependent
TORRES NOVOA, MARISAVeterans A femIndependent
TORRES OLIVER, JOAN JAUMEVeterans B mascC. A. Gata
TORRES RIERA, PATRICIAVeterans A femIndependent
TORRES SÁNCHEZ, RAULVeterans A mascIndependent
TORRES SIRERA, ELENACaminantIndependent
VALERO SIGNES, ANTOVeterans A femC. A. Gata
VALLÉS COSTA, EDUARDOVeterans A mascC. A. Corremundos
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A mascC. A. Llebeig Xàbia
VAN KERKHOVE, EVELINAVeterans A femIndependent
VENDRELL MORA, ANTONIOVeterans B mascIndependent
VIDAL PEÑAS, INMAVeterans A femG. E. Enganxa't a Córrer
VILA VIVES, MARIAVeterans A femS. M. C. A. Bèrnia
VILAS SERER, NURIACaminantC. de Rem Denia
VIVES FORNÉS, FRANCISCOVeterans A mascC. A. Cametes Spat
WOODALL, TONYVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
WOODALL CALATAYUD, MARTACaminantIndependent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves