Som Esport
Volta a peu a Murla
2ª Volta a peu i Cursa Solidària a Murla
Data:
3 d' Agost de 2018
Eixida i Meta: Plaça Major - 20:30 h
Distància: Córrer 6,6 Km - Caminar 4 Km
Organitza: Ajuntament de Murla

LLISTAT D' INSCRITS

245 participants inscrits, incloent
38 xiquets inscrits
Nom
Categoria
Club
ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVeterans A mascG. A. Publidom
ABEAL GARABANA, NURIAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
ABELLAN SILVESTRE, ALEX Infantil masc- Independent
ADRI, JOSEVeterans B mascC. A. Corremundos
ALAMINOS, JOSE LUISVeterans C mascC. A. Corremundos
ALMIÑANA FERRER, MARVeterans A femIndependent
ALONSO MENGUAL, LUCIACaminant femIndependent
ALONSO MENGUAL, PILARCaminant femIndependent
AMBLER , LOUISE Veterans C femC. A. Corremundos
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
ARRIBALZAGA CARRASCO, AINHOABenjamí fem- Independent
ARRIBALZAGA TOTORICA, IÑIGOVeterans B masc- Independent
ARTABE OLEA , IBON Veterans B mascC. A. Dianium
ARTIGUES SIGNES, CRISTINAVeterans A femC. A. Cametes
ASENSIO PARRA, RAMONVeterans B mascC. A. El Faro
BADILLO CEBALLOS, MIGUEL ANGELSenior mascIndependent
BALLESTER ESTALRICH, RAFAELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
BAÑULS ORTOLA, CARLOSVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
BAÑULS ORTOLA, MARCSenior mascC. A. Enganxa't a Córrer
BAÑULS PASTOR, CRISTINAInfantil femC. E. Dorsal 19 Pego
BARNES , JERRY Veterans C mascC. A. Dianium
BELLIDO LATORRE, JOSE RAMÓNSenior masc- Independent
BENETÒ COTINO, JOSÉ JESÚS Veterans C mascIndependent
BISHOP , ALEXANDRA Senior femC. A. Corremundos
BLANCO CISCAR, LINDA Veterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
BOIX SÁNCHEZ, IVÁNVeterans A mascIndependent
BOLTA MIRALLES, ROSA MARISenior femC. E. Dorsal 19 Pego
CABALLERO , MAURICIO Senior mascC. A. Els Oliveros
CABRELLES GONZALEZ, MARIA JESUS Caminant femIndependent
CAÑADAS MUÑOZ, JUAN ENRIQUEVeterans B mascG. A. Publidom
CANET MARTINEZ, MARCOSSenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
CARAVACA PONS, ESTEBANVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
CARAVACA SALA, ANNABenjamí femC. E. Dorsal 19 Pego
CARAVACA SALA , LORETOSenior femIndependent
CARDONA GOMEZ, ENCARNAVeterans A femC. A. Dianium
CARPI SESÉ, JOSE MIGUELVeterans C mascC. A. Cametes
CARRASCO FERNANDEZ, ANTONIACaminant femIndependent
CARRASCO FERNANDEZ, MARIA JOSECaminant fem- Independent
CARRASCO FERNANDEZ, MATILDECaminant femIndependent
CASELLES ESPINOS, JOANVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
CASELLES MENGUAL, JOSE GERMANCaminant mascIndependent
CATALÀ BOLUFER, XELOVeterans C femC. A. Dianium
CATALA PEREZ, FRANCISCO JOSEVeterans B mascIndependent
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CAUSI PÉREZ , ANTONI Veterans A mascC. A. Cametes
CERESOLA ESCRIVA , INGRIDCaminant femC. E. Dorsal 19 Pego
CERESOLA PIERA , FRANCISCO Veterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
CHESA FERRER, JUAN MATEOVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CORRAL LÓPEZ, ANDRESVeterans B mascC. A. Cametes
CRESPO ESQUERDO, IZANAleví­ mascC. Ginestar Atletisme Benissa
CRESPO ESQUERDO, NÀDIAInfantil femC. Ginestar Atletisme Benissa
CUELLO CARAVACA, SERGIOVeterans A mascC. Orba Multiesport
DE FEZ LÓPEZ, GEMAVeterans A femIndependent
DE GREGORIO PÉREZ, MARÍA LUZVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
DE JUAN DEVESA, VICENTVeterans C masc- Independent
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUELSenior mascC. A. Dianium
DÍEZ GINER, JOAN CARLES Veterans C mascIndependent
DOMENECH BALLESTER, LUCASSenior mascC. Orba Multiesport
DOMINGUIS LLAMBÍES, EVAVeterans A femC. E. Dorsal 19 Pego
EHLE, SUSIVeterans A femC. A. Dianium
ESCODA, ALICIAJunior femIndependent
ESCRIVA MONCHO, ROSANACaminant femC. E. Dorsal 19 Pego
ESPASA MULET, JOSEVeterans B mascC. A. Gata
ESPLÁ GISBERT, ALEXANDRAVeterans A femC. E. Dorsal 19 Pego
ESTEVE RIERA, ALICIACaminant femIndependent
FAIVRE, HÉLÈNE Veterans A fem- Independent
FAR RIPOLL, FRANCISCOVeterans C mascG. A. Publidom
FERRANDIS BAÑULS, AUGUSTOVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
FERRANDO PASTOR, GABIVeterans B mascC. A. Cametes
FERRER COSTA, JAUMEVeterans A mascC. A. Cametes
FERRER RIBES , ANDRESVeterans B mascC. A. Cametes
FERRER SENDRA, JOANVeterans A mascIndependent
FERREYRA, CRISTIANVeterans B mascC. A. Dianium
FLETCHER, AMANDAVeterans C femC. A. Corremundos
FLETCHER, PAULVeterans C mascC. A. Corremundos
FLORES AVEIRO, YANINAVeterans A femG. A. Publidom
FONT PASTOR, JOSEFA CARMENCaminant femIndependent
FONT PASTOR, JUAN PEDROCaminant mascIndependent
FONT PIERA, PAULACaminant femIndependent
FONT SERRAT, JOSEVeterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
FRANQUEZA ESCRIVÀ, LORENACaminant femIndependent
FUENTES, SANDRAVeterans A femIndependent
GARCIA BENEYTO, CESARVeterans B mascC. A. El Faro
GARCIA SANTACREU, JOSE FCO.Veterans A mascC. Bernardos Trotters
GIL MARTINEZ, ENCARNA Veterans B femC. A. Enganxa't a Córrer
GILABERT MIRA, JOSEVeterans B mascC. A. Ondara
GINER ALMIÑANA, JOANCaminant mascIndependent
GINER ALMIÑANA, VICENTACaminant femIndependent
GINER ALONSO, MARIOLAAleví­ femIndependent
GINER ALONSO, MIQUELInfantil mascIndependent
GINER GINER, XIMOCaminant mascIndependent
GINER LLAVADOR, SANTIAGOVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GINER MAS, JOSEVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GIRAL PIERA, FERRANSenior mascIndependent
GIRAL PIERA, NÚRIA Senior femIndependent
GÓMEZ ANAYA, JUAN JOSEVeterans C mascC. D. E. Triatlon Ciempozuelos
GOMEZ BUIGUES, JAUME Veterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GOMEZ PASTOR, LLUMSenior femC. Ginestar Atletisme Benissa
GÓMEZ VALIENTE, DANIELJunior mascC. D. E. Triatlon Ciempozuelos
GÓMEZ VALIENTE, GABRIELSenior mascC. D. E. Triatlon Ciempozuelos
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet femC. E. Dorsal 19 Pego
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSAleví­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
GONZALEZ ESCODA, OFELIASenior femIndependent
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO Veterans B masc- Independent
HORCAS, ISIDROVeterans B masc- Independent
IVARS BERTOMEU, JAUME Veterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LÓPEZ, ANDREUVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS PELLICER, MANUELVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
IZQUIERDO RIERA, CRISTINACaminant femIndependent
IZQUIERDO RIERA, SUSANACaminant femIndependent
JIMENEZ JIMENEZ, CHRISTIAN DAVIDSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
JORRO RAMON, JORDIVeterans A mascC. A. Dianium
JUAN SENABRE, YAIZAAleví­ fem- Independent
JULIÁN MARTÍNEZ, JORDIBenjamí­ masc- Independent
LAHIGUERA IZQUIERDO, POLCaminant mascIndependent
LIMONGE GARZANDO , VICENTE Veterans A mascIndependent
LLÀCER GUERRI, JAUMEVeterans A mascIndependent
LLINARES SERRA, ÀNGELCaminant mascIndependent
LLOBELL FERRER, JOSEVeterans B mascC. A. Enganxa't a Córrer
LÓPEZ DEVESA, CLAUDIAPiponets femC. Bernardos Trotters
LÓPEZ FERRERES, VICENTEVeterans A mascC. Bernardos Trotters
LOPEZ PALAO, PASCUALACaminant femIndependent
LUCAS CATALA, LAURAVeterans A femC. A. Ondara
MALLOL ROS, ARNAUJunior masc- Independent
MALLOL ROS, JOANAleví­ mascIndependent
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE Senior mascC. A. Corremundos
MANCHA VALENCIA , JONY Senior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARCO MARTI, MARISAVeterans B femC. A. Enganxa't a Córrer
MARCO PORTES, CARMENVeterans B femC. E. Dorsal 19 Pego
MARI COLOM, JOSÉ Veterans C masc- Independent
MARQUÉS RODRÍGUEZ , LAURAInfantil femIndependent
MARTI SANCHEZ, FERNANDOVeterans B mascC. A. Benidorm
MARTÍNEZ GARCÍA, JORDIVeterans A masc- Independent
MARTINEZ GONZALEZ, PEDROVeterans A mascC. Esports Colau Runner´s
MENGUAL ALBEROLA, NÚRIA Veterans A femC. E. Dorsal 19 Pego
MENGUAL BANSBERG, MÍATJE Veterans A masc- Independent
MIRA SENDRA, MANUELVeterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES COTS, ERIKAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
MOLL CERVERA, FÁTIMAVeterans A femC. A. Enganxa't a Córrer
MOLL GARRIGÓS, PEPEVeterans C mascG. A. Publidom
MOLL HERRERO, SALVADORVeterans A mascIndependent
MONCHO ALMIÑANA, AURORACaminant fem- Independent
MONCHO ALMIÑANA, ESTERCaminant fem- Independent
MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B mascC. A. Cametes
MORENO GARCÍA, ANA MARIACaminant femIndependent
MULET MENGUAL, MARINAAleví­ femIndependent
MUNERA MARAVILLA, EMMAAleví­ femIndependent
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDOVeterans C mascIndependent
MUÑOZ TORREGROSA, EMILIVeterans B mascIndependent
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSA Veterans A femC. A. Ondara
MURILLO, EDITHSenior mascC. A. Safor - Delikia Sport
OLMOS DÍAZ, MARÍA JOSÉCaminant femIndependent
OLMOS GINER, ÀNGELCaminant mascIndependent
OLMOS GINER, LLEDÓVeterans A fem- Independent
OLMOS MARTÍNEZ, LAIAPiponets femIndependent
OLMOS SORZANO, EMPARCaminant femIndependent
ORDOÑEZ REIG, BATISTEBenjamí­ mascIndependent
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIOVeterans A masc- Independent
ORTOLÀ JULIÀ, MAITEVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUELVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTUÑO SELLES , NEREAPre-benjamí­ femIndependent
ORTUÑO SELLES , SERGIOAleví­ mascIndependent
PASTOR MORELL, CRISTINACaminant femC. E. Dorsal 19 Pego
PASTOR SOLBES, LUISJunior mascC. E. Dorsal 19 Pego
PEDRERO BONILLO, LLUISVeterans A mascC. Triatló Corriol
PEREZ IVORRA, CARLAAleví­ femC. A. La Nucia
PEREZ MENGUAL , JOAN FELIPVeterans B mascC. A. Cametes
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MARVeterans B femC. A. La Nucia
PEREZ VALLINO , RICARDO Veterans B mascC. A. Llebeig Xàbia
PÉREZ VERDÚ, ESTEFYVeterans A femC. Ginestar Atletisme Benissa
PERLES GARCIA, VICTOR MANUELCaminant mascIndependent
PIERA FERRER, BATISTEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
PIERA MUÑOZ, ESTERCaminant femIndependent
PINEDA FLUXÁ, DANISenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
PLA PONS, VICENTVeterans C masc- Independent
PONS LORENTE, JOANVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
PORRERA MARTI, OCTAVICaminant mascIndependent
PUIGCERVER DEVESA, ALONSOSenior mascC. Bernardos Trotters
REIG I GINER, MANELSenior mascIndependent
REIG RUIZ, TANIA ANA ROSARIOCaminant femIndependent
REVELLES TUR, MIGUELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
RIPOLL ARGUDO, AITANAPre-benjamí­ femC. A. Enganxa't a Córrer
RIPOLL MÁRQUEZ, VICTOR Veterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
RIPOLL MORA, JOANCaminant mascIndependent
RIPOLL RAMÍREZ, JORDIJunior masc- Independent
RIPOLL SALA, PEREBenjamí­ mascIndependent
RIPOLL SEVILLANO, MIGUELVeterans A mascC. A. Enganxa't a Córrer
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGELVeterans A mascC. Ginestar Atletisme Benissa
ROCA GUERRI, ROSALÍAAleví­ femIndependent
RODRIGO ALONSO, ISRAELJunior mascIndependent
RODRIGO ALONSO, LAIACaminant femIndependent
RODRIGO GIL, JOSE JULIOVeterans B mascIndependent
RODRÍGUEZ SALVÀ, JORGEJunior mascIndependent
ROIG COSTA, ADOLFOVeterans B mascC. A. Cametes
RONDA IVARS, RAQUELVeterans A femG. A. Publidom
ROS GALLART, RAQUELCaminant mascIndependent
ROSELLÓ ORHIUEL, JUAN PASCUALVeterans B mascIndependent
ROSELLÓ SENDRA, AROAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
ROSELLÓ SENDRA, CHRISTIAN Aleví­ mascC. E. Dorsal 19 Pego
ROVIRA BARRACHINA, VICENTVeterans B mascIndependent
ROVIRA FRANQUEZA, JÚLIAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
ROVIRA FRANQUEZA, MARIAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
RUIZ PASCUAL, ÁNGEL ANTONIOAleví­ mascC. A. Apol·ana
RUIZ PASCUAL, DAVID JESUSPiponets mascC. A. Apol·ana
RUIZ PASCUAL, VÍCTORIAInfantil femC. A. Apol·ana
SALA RIERA , MARIA GERTRUDIS Caminant fem
SAMPER LASSO, MIREYAVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
SASTRE PUIG, JUAN CARLOSVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
SASTRE SENDRA, RAFASenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL, AINHOAAleví­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL, ANNAPre-benjamí­ femC. E. Dorsal 19 Pego
SEGUI BOTELLA, DANIELVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
SEGURA FERRERO, MATEOVeterans B mascIndependent
SELLÉS SIRERA, ISABELCaminant femIndependent
SENDRA , IOLANDA Veterans B femC. A. Dianium
SENDRA FERRANDIZ, LORENACaminant femIndependent
SENDRA FOLQUÉS, NANDO Veterans A mascC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA PONS, ISMAVeterans A masc- Independent
SENDRA SENDRA, JUDITBenjamí femC. E. Dorsal 19 Pego
SERRA MONTOYA, CARLACadet femC. A. Dianium
SESE VIVES, JOSE VICENTE Veterans B mascC. A. Cametes
SIMO ARBONA, JAVISenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
SIRERA ESTEVE, ADRIÀ Piponets mascIndependent
SIRERA SIRERA, FERNANDOCaminant mascIndependent
SISCAR PASTOR, CARLOSVeterans C mascC. E. Dorsal 19 Pego
SOLA OLIVARES, JOSE MIGUELCaminant mascIndependent
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUELVeterans B femC. Ginestar Atletisme Benissa
TOMÀS I GINER, MARIA PILAR Caminant femIndependent
TORRE DE MIGUEL, FELIPEVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
TORRES RIERA, PATRICIA Veterans A femIndependent
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL Veterans A mascC. A. Enganxa't a Córrer
VALIENTE OTS, GABRIELAVeterans C mascC. D. E. Triatlon Ciempozuelos
VALLÉS COSTA, EDUARDOVeterans A mascC. A. Corremundos
VAN GERWEN , CINDYVeterans A mascC. A. Corremundos
VENDRELL MORA, ANTONIOCaminant mascIndependent
VENGUT MOLL, HECTORSenior mascC. Ginestar Atletisme Benissa
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIOVeterans C mascC. A. Benidorm
VERAL SIRERA , AURORA Caminant femIndependent
VERAL SIRERA, MARIA Caminant fem- Independent
VICEDO MORANT, DAVIDVeterans A mascIndependent
VICENS VIDAL, TONIVeterans B mascC. Ginestar Atletisme Benissa
WOODALL, TONYVeterans B mascC. E. Dorsal 19 Pego
ZARAGOZA GARCÍA, ANTONIO JOSÉSenior mascC. E. Dorsal 19 Pego
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves