Som Esport
Solidària El Ràfol d'Almúnia
CLASSIFICACIÓ3ª CURSA SOLIDÀRIA EL RÀFOL D'ALMÚNIA
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
ADRIÁN HADRI
1
Veterans A masc
C. Dénia Corre
0:27:36
03:35
2
MIGUEL FERRER BALLESTER
2
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:27:36
03:35
3
VICTOR MANUEL PEREZ SANCHEZ
1
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:28:36
03:43
4
ALBERTO MONTES
1
Senior masc
Independent
0:29:18
03:48
5
MIGUEL ANGEL RIVERO PÉREZ
3
Veterans A masc
C. Triatlón Atleti
0:29:55
03:53
6
JOSE ADRI
2
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:30:33
03:58
7
HECTOR LLOPIS ALEMANY
4
Veterans A masc
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:30:51
04:00
8
OSCAR ROZALEN FABREGAT
2
Senior masc
Independent
0:30:52
04:00
9
JOSE SANCHEZ CERRILLO
5
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:31:20
04:04
10
JOAN LEMA MATEO
6
Veterans A masc
Independent
0:32:42
04:15
11
VICENTE LLOPIS CHELI
1
Veterans C masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:33:06
04:18
12
ALBERTO MILLET PELLICER
3
Veterans B masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:33:20
04:19
13
LUIS VICENS MARQUEZ
2
Veterans C masc
Independent
0:33:35
04:21
14
EMILI PEREZ SOLER
3
Veterans C masc
C. A. Publidom
0:33:36
04:22
15
FERNANDO SERVER ESPIN
4
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:33:53
04:24
16
JUANVI SOLER TORRES
7
Veterans A masc
C. A. Gata
0:34:10
04:26
17
VÍCTOR SENDRA ALEMANY
3
Senior masc
Independent
0:34:22
04:28
18
FRANCISCO JOSE DASI GINER
5
Veterans B masc
C. Orba Multiesport
0:35:00
04:32
19
CINDY VAN GERWEN
1
Veterans A fem
C. A. Publidom
0:35:02
04:33
20
CARLOS CASTILLO FERRÁNDIZ
8
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:35:32
04:37
21
FRANCISCO PEDRO MESTRE
4
Veterans C masc
C. A. Gata
0:35:35
04:37
22
ELISABET MARTIN HURTADO
1
Senior fem
C. A. Publidom
0:35:43
04:38
23
XEXU PUIG MAS
6
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:36:10
04:41
24
ALEKSANDR EVSTR EVSTRATOV
7
Veterans B masc
Independent
0:36:16
04:42
25
ELISA PEDRO I SEGURA
2
Veterans A fem
C. A. Gata
0:36:49
04:46
26
DAVID MORATA VIDAL
8
Veterans B masc
C. A. Cametes
0:36:49
04:47
27
KIKO ARABÍ BALLESTER
9
Veterans A masc
C. A. Gata
0:37:01
04:48
28
JESUS FERRANDO MOLL
10
Veterans A masc
Independent
0:37:05
04:48
29
FRANCISCO JOSÉ CATALÁ PÉREZ
9
Veterans B masc
Independent
0:37:08
04:48
30
YOLANDA SENDRA SANCHEZ
1
Veterans B fem
C. Dénia Corre
0:37:15
04:50
31
FÀTIMA MOLL CERVERA
2
Veterans B fem
C. Dénia Corre
0:37:35
04:52
32
FRAN REIG
11
Veterans A masc
C. A. Gata
0:37:35
04:52
33
JONATHAN BISHOP
5
Veterans C masc
C. A. Corremundos
0:38:32
05:00
34
PACO FAR RIPOLL
6
Veterans C masc
C. A. Publidom
0:39:34
05:08
35
RAUL LARA PONS
10
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:39:52
05:10
36
LOUISA AMBLER
1
Veterans C fem
C. A. Corremundos
0:41:13
05:21
37
VICENTE LLOPIS BOLUFER
4
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:42
05:25
38
PAULA TOMAS LARA
2
Senior fem
Independent
0:42:10
05:28
39
ALBA PERETÓ MOLL
3
Senior fem
Independent
0:42:11
05:28
40
MÓNICA PERELLÓ TALENS
3
Veterans B fem
C. A. Centcames
0:42:25
05:30
41
JUANJO BALLESTER
11
Veterans B masc
Independent
0:43:06
05:35
42
GUSTAVO ZAFRA FERRÚS
12
Veterans A masc
Independent
0:43:27
05:38
43
MIRIAM VILLALTA GILABERT
4
Senior fem
Independent
0:44:02
05:42
44
OLHA SHYTA
3
Veterans A fem
Independent
0:44:13
05:44
45
ANSELMO CARDONA MIR
13
Veterans A masc
Independent
0:44:28
05:45
46
PAULA SIREROL ROVIRA
5
Senior fem
Independent
0:44:29
05:46
47
PEDRO TENORIO CARRASCO
12
Veterans B masc
C. A. Nexo Team
0:45:24
05:53
48
ARANZAZU CABANES SEMPERE
4
Veterans A fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:45:34
05:54
49
JUAN ANDRES GUILLEM
13
Veterans B masc
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:45:35
05:54
50
LORENA PEREZ SAMPERIO
4
Veterans B fem
C. A. iRun Calp
0:50:40
06:34