Som Esport
Travessada al port de Moraira
XXIII TRAVESSADA AL PORT DE MORAIRA
Fecha:
29 de Julio de 2018
Salida 1.800 m: Playa El Portet - 09:30 h
Meta: Playa de l'Ampolla
Organiza: Ajuntament de Teulada

LISTADO DE INSCRITOS/AS

90 participantes inscritos
Nombre
Categoria
Club
ALBIACH DOMINGO, ELENASenior FemC. Natación Riba-Roja
AMOROS CAÑIZARES , ENCARNI Master 40 femIndependent
ANDRADES BAÑULS, EVA GLORIAMaster 40 femC. Dénia Triatló
ARACIL SENSECOGNOM, PAZ Master 30 femIndependent
ARTAL HUERTA, FRANCISCOMaster 40 mascC. A. Correcansinos
BALLESTEROS CARRASCO, MIGUELMaster 40 mascIndependent
BARBAGLIA, SILVANOMaster 50 mascIndependent
BARRERA PUIGDOLLERS, CRISTINAMaster 40 femC. A. Correcansinos
BARROT BUIGUES, ELOIMenuts mascIndependent
BARROT BUIGUES, HECTOR Menuts mascIndependent
BLANCH RAMON , JOSEMaster 40 mascC. Natació Sueca
BLOODWORTH, SARAHMaster 40 femIndependent
BOIX CASELLES, ALVAROMaster 40 mascC. Aquatic Club Gandia
BORBOUSE, AXELLEMaster 30 femIndependent
BUIGUES SIELAND, SOFIAMenuts femIndependent
BUIGUES SIGNES, JAUMEMenuts mascIndependent
BUIGUES SIGNES, MARIANadons femIndependent
BUTLER, BRIANMaster 50 mascC. T. Tri-Mundos
CAIMI ROLDÁN, GISELAMaster 40 femC. D. Aguaviva Benidorm
CALATAYUD SENSECOGNOM, DANIELMaster 30 mascC. Natación Riba-Roja
CAMILLERI SALVADOR, VICENTEMaster 30 mascIndependent
CAMPUS ALCARAZ, NATIVIDADMaster 40 femC. D. Aguaviva Benidorm
CARSON, MARKMaster 50 mascIndependent
CERDAN MARTÍNEZ , FRAN Master 40 mascIndependent
COLETO ROJAS, JUANA MARIAMaster 50 femC. D. Aguaviva Benidorm
CUERDA FAUS, JUANJO Master 40 mascG. R. Real de Gandia
CUQUERELLA ESTRUGO, TINOMaster 40 mascIndependent
DOMENECH HERNANI, CARLASub-23 FemIndependent
ESPARZA CASTILLO, BEATRIZMaster 40 femC. Triatlón Valencia
ESTELLES CABELLO, FRANCISCOMaster 40 mascC. N. Nadamas
GARCÍA DELTELL, LUISAMaster 40 femC. Natación Rompeolas Elda
GARCIA LUQUE, PEDROMaster 50 mascC. Natació Oliva
GIL MARTINEZ, JOSEMaster Plus mascC. T. Trivoltors Alcasser
GINER FUENTES, NURIAMaster 30 femC. D. UPV Natació
GOMEZ GONZALEZ, MARI CARMENMaster 40 femC. Natación Riba-Roja
GONZALEZ AYLAGAS, RAFAELMaster 50 mascIndependent
HAWKSWORTH, IANMaster 50 mascIndependent
HIDALGO OTAMENDI, ANTONIOMaster 40 mascC. D. Aguaviva Benidorm
HOLGATE, JOHNMaster 50 mascIndependent
IÑESTA FERNÁNDEZ, ANTONIO Master 50 mascC. Natación Rompeolas Elda
IVARS SAMPER, MARTINAMenuts femIndependent
IZQUIERDO CANTÓ, MARINASenior Fem- Independent
JORGE TOMAS, GUILLEMMenuts mascC. Natación Riba-Roja
JORGE TOMAS, NEUS Menuts femC. Natación Riba-Roja
LASCOUTOUNAS, ARMANDMaster 50 mascC. A. Safor - Delikia Sport
LEAL MORA, BELÉN Senior FemC. Dénia Triatló
LÓPEZ SILVESTRE, VICENTEMaster 40 mascC. Natación Rompeolas Elda
MALONDA GARCIA, GERMÁNMaster 40 mascIndependent
MARSAL BAYDAL, ADRIANMaster 30 mascC. Natació Benissa
MARTI GOMEZ, IRIS Junior FemC. Natación Riba-Roja
MARTI LLIMERA, ELISEOMaster 50 mascC. Natación Riba-Roja
MCCORMICK, JIMMaster 50 mascIndependent
MCCORMICK, NAOISEJunior FemIndependent
MCCORMICK, TIARNANJunior MascIndependent
MIKITINSKIS MONTAÑA, MAXIMILIANOMaster 40 mascC. D. Aguaviva Benidorm
MILVAQUES CUCART, ALMAMaster 40 femIndependent
MOLINA SOLAZ, MARÍA DEL MARMaster 40 femC. N. Nadamas
MONDEJAR FERRIZ, ALBASenior FemC. E. Eldense
MONZO PEREZ, JOSEMaster 40 mascIndependent
MUT PASTOR, DANISenior MascC. Dénia Triatló
NOGUEROLES OLAIZOLA, ÁLVAROMaster 40 mascIndependent
OCHOTORENA MORODER, JORGEMaster 40 mascIndependent
OLIVERT FERRANDO, MANOLOMaster 50 mascC. Natació Sueca
ORDOÑEZ FERNANDEZ, MARMaster 40 fem- Independent
PEIRÒ GIL, ROBERTOMaster 40 mascIndependent
PÉREZ MORA, FRANCISCO JOSÉ Master 40 mascC. Tutriatlon
PERIS SENSECOGNOM, BEGOÑASenior FemIndependent
PRENCIPE, MICHELE Master 40 mascIndependent
RIBERA SORIA, ANNAJunior FemG. R. E. Natació Pego
RIBES MOMPARLER, ANGELAMaster 30 femC. Triatló Corriol
RIBES MOMPARLER, TERESASenior FemC. Triatló Corriol
RICO PÉREZ, KILIANNadons masc- Independent
RICO PÉREZ, ZAREKMenuts masc- Independent
RIQUELME OROZCO, MARÍASenior FemIndependent
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGELMaster 30 mascC. Natació Benissa
ROBLES SERRANO, PEPEMaster 40 mascC. Triatló Corriol
RODENAS MARCO, AMPAROMaster 40 femC. Triesport Roquette La Ribera
RONDA ESTESO, EMILIOSenior MascC. Natación Riba-Roja
ROS BENLLOCH, ENRIQUEMaster 30 mascC. D. UPV Natació
ROSELLO PIERA, SONIAMaster 40 femC. Natació Benissa
SAENZ DE JUANO, JORGEMaster 40 mascIndependent
SALVADOR MONTILLA, FRANSenior MascC. Natació Benissa
SAN SEBASTIAN GARCIA, SANTIAGOMaster 40 mascC. Triesport Roquette La Ribera
SANCHEZ ESCRIVA, RUBÉNMaster 30 mascIndependent
SÁNCHEZ GIL, JAVIER Master 40 mascC. N. Nadamas
SANTACATALINA FUSTER, DAVIDMaster 30 mascIndependent
SASTRE BOLTA, GUILLEMSub-23 MascG. R. E. Natació Pego
SENDRA CUQUERELLA, MARIA JESUS Master 50 femC. N. Nadamas
SERRA DE LA NATIVIDAD, JORGESenior Masc- Independent
SERRA SANJUÁN, RAFAMaster Plus mascIndependent
SIMONINI, ALBERTOMaster 40 mascC. D. Aguaviva Benidorm
SIMONINI, CRISTIANMaster 40 mascC. D. Aguaviva Benidorm
TEN TORRES, AMPAROMaster Plus femC. N. Nadamas
TORRALLARDONA LANDALUZE, NITYANANDAMaster 30 mascE. C. Bèrnia - Xaló
TORRES SIGNES, JUAN FCOMaster 40 mascIndependent
TUDELA CEBREIRO, JOSEMaster 50 mascC. N. Nadamas
VILA ANGEL, JOSÉ Master Plus mascIndependent
VILAPLANA CARBONELL, MANOLOMaster 30 mascC. Triatló Carcaixent
VISTÓS ALIAGA, ALBERTO Senior MascC. Natació Sueca
VISTÓS ALIAGA, JUAN LUIS Senior MascC. Natació Sueca
VIVES DIAZ, JOSE MANUELMaster 40 mascIndependent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves