Som Esport
Travessada al port de Moraira

LLISTAT D' INSCRITS EN XXV TRAVESSIA AL PORT DE MORAIRA

REPARTIMENT DE XIPS
Dia 1 d'Agost de 2021
PLATJA EL PORTET
De 07:45 a 08:30 h.

EIXIDA
PLATJA EL PORTET
De 09:00 h.

META
PLATJA DE L'AMPOLLA
REPARTO DE CHIPS.
Dia 1 de Agosto de 2021
PLAYA EL PORTET
De 07:45 a 08:30 h.

SALIDA
PLAYA EL PORTET
De 09:00 h.

META
PLAYA DE L'AMPOLLA


150 participants inscrits
Nom Categoria Club
ALBA MANRIQUE, GUILLEMMaster 30 mascC. Triatló Triamics Silla
ALFARO MARI, ROSALIAMaster 40 femC. Triatló Gandia
AMBLER, LOUISAMaster 50 femC. T. Tri-Mundos
ANACABE ANDRONAGA, JONMaster 30 mascIndependent
ANDRADES BAÑULS, JOSEMaster 30 mascC. Natació Benissa
ARECHAGA IRIBARNEGARAY, JAVIERMaster 40 mascC. N. Patacona
BARONA DE RAMON, CARLOSMaster 30 mascIndependent
BENAGES GARCÍA , ANTONIO Master 50 mascC. D. UPV Natació
BERGUA ORERO, JESUSMaster 30 mascC. Natación Delfin
BISHOP , ALEXANDRA Senior FemC. T. Tri-Mundos
BISHOP , JONATHAN Master 50 mascC. T. Tri-Mundos
BISQUERT SALVÀ, MILAGROS Master 60 + femC. Natació Benissa
BLANCO GARRIGOS , ALEJANDROMaster 30 mascC. D. UPV Natació
BOGE, CARL GEORGMaster 60 + mascIndependent
BOUMA, DIEBRICH NYNKEMaster 30 femIndependent
BRADLEY, PHILIP Master 50 mascC. Natació Ondara
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADORMaster 40 mascC. T. Tri-Mundos
BUIGUES MENGUAL, FANIMaster 50 femC. Natació Benissa
BUTLER, ANNIEMaster 50 femC. T. Tri-Mundos
BUTLER, BRIANMaster 50 mascC. T. Tri-Mundos
CALATAYUD, DANIELMaster 40 mascC. Natación Riba-Roja
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFAELMaster 40 mascC. Natació Benissa
CATALA CARDONA, FRANCISCOMaster 40 mascC. Multiesport Benitatxell
CERDAN ARIZA, ALBERTOMaster 30 mascC. D. UPV Natació
CHILDS, LISAMaster 40 femC. N. Vikings Xàbia
CLIMENT BATALLER, SALVAMaster 40 mascC. D. UPV Natació
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜL Master 30 mascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO JORRO , MARC Master 40 mascC. Natació Benissa
CRUANYES GAVILÀ, JOSEP VICENTMaster 30 mascIndependent
CUERDA FAUS, JUANJO Master 40 mascC. Triatló G. R. Real de Gandia
CUESTA PASTOR, JOSE ANTONIOMaster 40 mascC. Natació Benissa
DÍAZ ROMERO, LUCIANOMaster 40 mascIndependent
DIXON , MICHELLE Master 40 femC. A. Publidom
DOMENE FLUIXÁ , GABRIEL Master 30 mascC. Ginestar Atletisme Benissa
EGEA RIBES , JOSÉ ANTONIO Master 50 mascIndependent
ENTRENA BAUTISTA , ROCIOMaster 40 femC. Resistentia T3
ESCRIVÀ MIRET, DAVIDMaster 40 mascC. Triatló Gandia
ESTELLES CABELLO, FRANCISCOMaster 40 mascC. N. Nadamas
ESTEVE GIMÉNEZ, RICARDO Master 30 mascC. Natació Benissa
ESTRUGO TOMAS, ADRIANMaster 30 mascC. N. Sirenas Desvaradas
FERNANDEZ GARCIA, MIGUELMaster 30 mascC. Triatló Gandia
FERNANDEZ SABATE, MANELMaster 50 mascC. D. UPV Natació
FORNER LATORRE, RAMON Master 50 mascIndependent
FRENCH, EDMaster 60 + mascC. N. Vikings Xàbia
FRENCH, STELLA Master 60 + femC. N. Vikings Xàbia
FUERTES MAS, FRANCESC Master 40 mascC. Ginestar Atletisme Benissa
GALÁN IBÁÑEZ, SALVADOR Master 40 mascIndependent
GARCIA CALATAYUD , ANTONIO JOSEMaster 50 mascIndependent
GARCIA CAMPO, MARIA ASUNCIONMaster 50 femC. Natació Benissa
GARCÍA MAGDALENO, JOSÉMaster 30 mascIndependent
GARCÍA MARTÍNEZ, JUAN ANTONIOMaster 40 mascC. D. UPV Natació
GARCIA PIERA, JOANMaster 40 mascC. Natació Ondara
GARCIA THIERFELD, ISABELMaster 50 femC. Team 3FDC
GARDON FERRONHA, PATRICIA ALEXANDRAMaster 30 femC. Resistentia T3
GAVIN, LEON Master 40 mascIndependent
GAYÁ ROSELLÓ, ALEXMaster 40 mascIndependent
GENE, JAUMESenior MascC. T. Tri-Mundos
GIMÉNEZ BALLESTEROS, JUAN LUÍS Master 30 mascC. N. Vikings Xàbia
GINER FUENTES, NURIAMaster 40 femC. D. UPV Natació
GINER LLAVADOR, SANTIAGOMaster 30 mascC. Natació Benissa
GISBERT VILLAPLANA, TEREMaster 40 femC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ AYLAGAS, RAFAELMaster 50 mascIndependent
GRAU ANGELES, BLANCAMaster 40 femC. A. de Puente a Puente
GREGORI ESTEVE, RAMONMaster 50 mascC. N. Peixets
HERNÁNDEZ BONETE, DANIELMaster 30 mascC. D. UPV Natació
HERNANDEZ HERNANDEZ , TONIMaster 50 mascC. Resistentia T3
HERNÁNDEZ VON REKOWSKI, SERGIOMaster 30 mascIndependent
HUERTAS, ANDREAMaster 30 femC. D. UPV Natació
IÑESTA FERNÁNDEZ , ANTONIOMaster 50 mascC. Natación Rompeolas Elda
IVARS OLLER, JOSÉMaster 60 + mascIndependent
IVARS SIGNES, MARIAMaster 30 femC. Natació Benissa
IVARS SIGNES, SARAMaster 30 femC. Natació Benissa
KIMBER, INGRIDMaster 40 femIndependent
LANCASTER, ZOEMaster 40 femIndependent
LLOBELL BUIGUES, PABLOSenior MascIndependent
LLOPIS MARTÍNEZ , PILAR Master 40 femC. Triatló G. R. Real de Gandia
LÓPEZ ESTELLÉS, ALBERTOMaster 40 mascC. D. UPV Natació
LOPEZ GOMEZ, LUISSenior MascC. Natación Petrer
LOZANO LOPEZ, FRANCISCO ALEJANDROMaster 30 mascC. D. UPV Natació
MALONDA GARCIA, AINHOAMaster 40 femC. Triatló Gandia
MARÍN RUEDA, MELANIE Master 30 femC. N. Albacete Master
MARSAL BAYDAL, ADRIANMaster 30 mascIndependent
MARTÍ I MARTÍ , RAÚLMaster 40 mascC. Natació Sueca
MARTINEZ DEVESA, VICENTMaster 50 mascIndependent
MARTINEZ VICEDO, CRISTIAN Master 30 mascC. Natación Petrer
MAS I ESTELA, SALVAMaster 50 mascC. A. Bèrnia
MAYANS FONT, GASPARMaster 40 mascC. Natació Benissa
MEDINA, JOANMaster 60 + mascC. Natación Delfin
MONCHO RON, GEMAMaster 40 femC. Natació Benissa
MONTALVA VALLE, RICARDOMaster 40 mascIndependent
MONTEALEGRE MENOR, PEDRO MANUELMaster 50 mascIndependent
MONZO PEREZ, JOSEMaster 40 mascIndependent
MORETA GARCIA , MARIO Master 40 masc- Independent
MORETA GARCIA, RAULMaster 40 mascC. T. Ondarrera Alcorcón
MORITZ, MIRIAMMaster 40 femC. A. Llebeig Xàbia
MULAS VILLAR , RAMON Master 50 mascC. N. Peixets
MUÑOZ, ALEJANDROMaster 40 mascC. Triatló Gandia
MUÑOZ DONAT, MARIA ANGELESMaster 50 femC. N. Nadamas
NOGUERA CASELLES, JORDIMaster 30 mascC. N. Vikings Xàbia
NOGUEROLES OLAIZOLA, ALVAROMaster 50 mascC. A. Safor - Teika
OLTRA GIL-MORTE, NACHOMaster 50 mascC. N. Mediterraneo Valencia
PEÑA CARBONELL, CRISTINAMaster 50 femC. N. Nadamas
PERIS SANTAMARÍA, BEGOÑAMaster 30 femIndependent
PORTILLO ALONSO, LUIS MANUELMaster 30 mascIndependent
POZUELO SOLIVERES, CARLOSMaster 40 mascIndependent
RAMÍREZ SANDOVAL , ELYOENAI Master 40 femIndependent
RAUSELL FLORES, VIOLETAMaster 30 femIndependent
REAL, ISABELMaster 60 + femC. N. Nadamas
RIVERO RAMÍREZ, JOSÉ JAVIERMaster 40 masc- Independent
ROLDÁN LAFUENTE, MARINAMaster 30 femC. D. UPV Natació
ROLLNERT LIERN, GUSTAVOMaster 50 mascC. N. Vikings Xàbia
RONDA VALLÉS, RAQUELMaster 40 femC. A. Llebeig Xàbia
ROS BENLLOCH, ENRIQUEMaster 40 mascC. D. UPV Natació
ROSELLÓ PRATS, CRISTINAMaster 30 femC. N. Vikings Xàbia
RUBINI PUIG, BOROMaster 60 + mascC. Team 3FDC
RUZ, MANUELAMaster 60 + femC. N. Nadamas
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGEMaster 40 mascIndependent
SALELLES MATEU, VICENT Master 50 mascC. Triatló Gandia
SALVA SIGNES, JOSE VICENTEMaster 50 mascC. A. Gata
SALVADOR BOSCH, BLANCAMaster 30 femC. D. UPV Natació
SANCHIS GARCIA, JOANSenior MascIndependent
SANCHIS SAVALL, SALVADORMaster 50 mascIndependent
SANCHO-CIRER GARCIA, JULIO VICENTEMaster 60 + mascIndependent
SANLUCAS CARRERES, ROSAMaster 40 femC. N. Trencaones
SANZ VIDAL, FRANCISCO DE BORJAMaster 30 mascIndependent
SAUNDERS, TIFFANY Master 40 femIndependent
SERRANO CASANOVA, ANTONIOMaster 40 mascIndependent
SISCAR CERVERA, PEPAMaster 40 femC. Natació Ondara
SKONTORP, ISABELLEMaster 50 femC. N. Blue 70 Team
SORIA PACHECO, JAIMEMaster 40 mascC. N. Vikings Xàbia
TAMARIT GIRAU, RAMONMaster 40 mascC. N. Mediterraneo Valencia
TERENCIO ALEMANY , ANA Master 60 + femC. N. Sirenas Desvaradas
TERRADES, LUISMaster 50 mascC. Triatló Gandia
TORRALLARDONA LANDALUZE, NITYANANDAMaster 30 mascC. Natació Benissa
TORRES SALVADOR, CARMENSenior FemIndependent
TUDELA SORIANO, SARAMaster 40 femC. Triatló Vialterra Algemesí
TUR, XIMOMaster 40 mascC. Natació Benissa
VALDUVIECO LOBO, VICTORMaster 30 mascIndependent
VALENCIA BALDOVÍ , IVÁNMaster 50 mascC. Triatló Vialterra Algemesí
VALENCIA CARRERES, INMASenior FemIndependent
VALLÉS, CARLOSMaster 30 mascC. T. Tri-Mundos
VALLES GARCIA, MARIA JOSE Master 50 femC. Natació Benissa
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉMaster 40 mascC. A. Llebeig Xàbia
VÁZQUEZ CALERO, SARAMaster 40 femC. Resistentia T3
VELA PULIDO, JOSÉ MIGUELMaster 30 mascC. D. UPV Natació
VEROS ÁLVAREZ, LOURDESMaster 40 femC. N. Nadamas
VIVES CERVERA, KIKOMaster 40 mascBTT Bèrnia - C.C. Xaló
WILLIAMS , KATIE Master 40 femC. Multiesport Benitatxell
WOOD, CLAIREMaster 50 fem- Independent
ZARZO MANZANO, ANAMaster 40 femC. D. UPV Natació
Quota d'inscripció 15euros
Cuota de inscripción 15 euros
Últim dia d'inscripció:
28 de juliol a les 20:00h o arribar a les 150 places.
Último día de inscripción 28 de julio a las 20:00 h o llegar a las 150 plazas..
TANDES D'EIXIDA
L'organització podrà agrupar als participants en diferents tandes d'eixida. S'haurà de respectar el grup i ordre d'eixida assignat.
TANDAS DE SALIDA
La organización podrá agrupar a los participantes en diferentes tandas de salida. Se deberá respetar el grupo y orden de salida asignado.