Som Esport
Volta a peu a Beniarbeig
18ª Volta a peu a Beniarbeig
Data:
19 d'Octubre de 2019 18:00 h
Eixida i Meta: Avinguda de la Pau, junt a l'Ajuntament.
Distància: Córrer: 7 Km - Caminar 4,5 Km
Organitza: Ajuntament de Beniarbeig - C. A. Cap-i-Cua

LLISTAT D' INSCRITS

300 participants inscrits
Nom
Categoria
Club
ABEAL GARABANA, NURIAVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ABRAHÁM BLÁNQUEZ, EMMABarrufet FemIndependent
ADRI, JOSEVeterans B MascC. A. Corremundos
ALCANTARA AGUILAR, ESPERANZAVeterans B FemIndependent
ALEMANY PONS, ÀNGELPre-Benjami MascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANPre-Benjami MascC. E. Dorsal 19 Pego
ALENTADO COTS, SERGIOSenior Masc- Independent
ALMERO MUT, RUTHAleví­ FemC. Athletes Academy
ALVAREZ LOPEZ, MANUELVeterans B MascC. Beer Runners Xabia
AMIL BARBEITO, ERIKBarrufet MascC. A. Llebeig Xàbia
AMIL BARBEITO, NOABarrufet FemIndependent
ANDRÉS DAVID, SAMUELBarrufet MascC. A. Llebeig Xàbia
ANDRES GUILLEM, JUANVeterans B MascC. Córrer Piles
ANDRÉS MARTÍN, PEDROVeterans A MascC. Beer Runners Xabia
APARISI I CARRIÓ, VICENTVeterans A MascC. A. Ondara
APARISI TORRELL, MANELPre-Benjami MascIndependent
APARISI TORRELL, MARINABenjamí FemIndependent
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
ARTABE, IBONVeterans B MascC. A. Dianium
AVELLANA DOMENECH, EVASenior Fem- Independent
BAIDAL SANSALONI, IVÁN Pre-Benjami MascC. A. Cap i Cua
BAÑÓ AIBAR, SANDRACaminant femIndependent
BAÑO BELDA, FERRANVeterans C MascC. A. Cap i Cua
BARBER DURA, ROSACaminant fem- Independent
BARBER PASTOR, CARLABarrufet FemIndependent
BARRAGÁN MERINO, LOLACaminant femIndependent
BAS MORAGUES, TONIVeterans B MascC. A. Llebeig Xàbia
BASHAM, NEILVeterans C Masc- Independent
BELTRAN ALGABA, HUGOBarrufet MascIndependent
BENIMELI PEIRÓ, FRANCISCO JOSÉVeterans B MascC. Tenis Oliva
BENIMELI SORIA, ALEXSenior MascC. Triatló Corriol
BENÍTEZ IANNUZZI , FIAMMA Cadet FemIndependent
BENITEZ SALA, PEDROCadet MasIndependent
BENITEZ SALA, ROSALIA Caminant femIndependent
BERTOMEU ESCORTELL, FANNYCaminant femIndependent
BIOT BOSCH , PILARCaminant femC. A. Pas a Pas El Verger
BLAZQUEZ GOMEZ, NURIAVeterans B FemC. A. Gata
BOIX AVELLÀ, JOANBarrufet MascIndependent
BOIX SÁNCHEZ, IVANVeterans A MascIndependent
BORRELL CARBONELL, ANAVeterans A FemIndependent
BREQUE, ROBERTVeterans C MascIndependent
BUIGUES MESTRE, MARTÍVeterans A MascC. A. Bèrnia
BUIGUES SOLER, KIKAVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
CABRERA TORRES, ROSACaminant fem- Independent
CAMPOY FUENTES, FRANCISCO JAVIERVeterans B MascIndependent
CAMPOY JIMENEZ, NURIA Pre-Benjami FemIndependent
CANO GARCIA, MONTSERRATCaminant fem- Independent
CANO GARCIA, ROSACaminant fem- Independent
CARAVACA SALA, ANNABenjamí­ MascC. E. Dorsal 19 Pego
CARPI SESE, TONIVeterans C MascC. A. Sense Pressa El Verger
CARRETERO ALCANTARA, LUISCaminant mascIndependent
CARRIO BOLUFER, VICTORVeterans A MascC. A. Cap i Cua
CARRIÓ ESCRIVÀ, JUAN ANTONIOVeterans A MascIndependent
CARRIÓ GUILLEM, MARTASenior FemIndependent
CARRIO PERALES, ADRIANABarrufet FemIndependent
CARRIÓ PÉREZ, TOMÀSVeterans A MascC. A. Cap i Cua
CARRIÓ ROSELLÓ, SAMUELBarrufet MascIndependent
CASILIMAS PÉREZ , SERGIO Pre-Benjami MascIndependent
CATALA MONCHO, MARIA JOSEVeterans B FemIndependent
CATALA OLIVER, ANTONIACaminant femIndependent
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CERVERA TUR, ESTEBANSenior MascC. Esports Colau Runner´ s
COLLADO MARTÍ , VICENTBarrufet MascC. A. Gata
COLLINSON, ALEXANDRAVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
COLLINSON, ANAIA HOPEAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
COLOM PONS, AIDASenior Fem- Independent
COLOM RUIZ-OREJON, RAUL Barrufet MascIndependent
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOSVeterans B MascC. D. l´ Espenta
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, LAURA ISABELAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CUARTAS NAVARRO, NEIZANBarrufet MascIndependent
CUARTAS NAVARRO, VALERIABarrufet FemIndependent
CUNNINGHAM, CLAIREVeterans A FemC. M. A. La Faixa
DEVESA BUIGUES, KIKEPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA BUIGUES, MARIABenjamí FemC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA CATALA, JUAN ANTONIOVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
DIAZ GARCIA, JUAN CRISTOBALVeterans C MascC. A. Gandia
DIEGO SERRIÓ, PEPACaminant fem- Independent
DIEGO SERRIÓ, XAROCaminant fem- Independent
DIOP MATEOS APARICIÓN NARANJO , ISMAELBarrufet MascIndependent
DOMENECH CEBOLLA, IRENEPre-Benjami FemC. Ondara Tri-Esport
DOMENECH MARTI, TONIVeterans A Masc- Independent
DOMENECH SALA, IRIS Caminant femIndependent
DOMENECH SALA, VERAInfantil FemIndependent
DONDERIS MARTINEZ, ANDREUBenjamí­ MascIndependent
DONDERIS MARTINEZ, MIQUELBarrufet MascIndependent
DONDERIS SERRA, JAIMEVeterans A MascC. A. La Xara
EDO ABRIL, JOAQUINVeterans C Masc- Independent
EL HADRI, MARTYPre-Benjami MascIndependent
ERN BLANCO, SIMONSenior MascC. A. Ondara
ESCOLANO CATALA, ABELCaminant mascIndependent
ESCRIVA MARTINEZ, MARIA JOSE Caminant fem- Independent
ESTEBAN POVEDA, LIAMBarrufet MascIndependent
ESTEBAN POVEDA, MARCOBarrufet MascIndependent
ESTEBAN ROSSIGNOLI, NOAHBenjamí­ MascIndependent
ESTRUCH PEIRO, SANTISenior MascC. C. Camallaes
FAR ESCRIVA, SERGISenior Masc- Independent
FEMENIA CASCALES, ADRIANAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA CASCALES, PAULAAleví­ FemC. A. Dianium
FEMENIA PERET, JUANVeterans A MascIndependent
FEMENIA SANCHEZ, VICENTBenjamí­ MascIndependent
FERNANDEZ MENGUAL, PAUBenjamí­ MascC. A. Cap i Cua
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIERVeterans B MascC. A. Cap i Cua
FERRAGUD MAS, DAVIDVeterans A MascC. Dénia Corre
FERRER BALLESTER, MIGUELVeterans A MascC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BRIONES, RUTHBenjamí­ MascC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER CHESA, SALVIOVeterans A MascC. A. Corremundos
FERRER CORTES, AINABenjamí FemC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER CORTES, BRUNOBarrufet MascIndependent
FERRER ESCRIVÁ, MARÍA JOSÉCaminant femIndependent
FILLOL SENSECOGNOM, ARIANABarrufet FemIndependent
FLUIXÀ I OLMOS, MARIA JESÚSVeterans B FemC. A. Ondara
FOLQUES LORENTE, MAXIMOVeterans A MascC. E. Dorsal 19 Pego
FONT NOGUERA, PEPACaminant femIndependent
FORNALI AGULLES, PEDROVeterans B MascG. A. Runner Denia
FORNALI BOUCHERON, HUGOPre-Benjami MascG. A. Runner Denia
FORNES BLAZQUEZ, CELIAAleví­ FemC. A. Gata
FORNÉS CATALÁ, LARABarrufet FemIndependent
FORNÉS PULIDO, MARIAInfantil FemC. A. Gata
FORNÉS TACHÓ, JUANVIVeterans A MascC. Multiesport Benitatxell
GARCÍA DALMAU, RUBÉN Senior MascIndependent
GARCIA GISBERT, JAVIERSenior MascC. Orba Multiesport
GARCIA MARTIN , BLAS Veterans B MascC. Beer Runners Xabia
GARCIA MEJIAS, MARISOL Veterans B FemC. A. Ondara
GARCÍA PINO, RAÚLVeterans B MascIndependent
GARCÍA RODRÍGUEZ , ALEJANDRO Benjamí­ MascC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA RODRÍGUEZ , CLAUDIA Barrufet FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA SANTACREU, JOSE FRANCISCOVeterans A MascC. Dénia Corre
GAVILA GIL, BEATRIZVeterans A FemC. A. Cametes
GAVILA MONTSERRAT, ANGELESVeterans A FemC. A. Ondara
GILABERT HERNANDO, MARCPre-Benjami MascC. E. Dorsal 19 Pego
GINER FERRANDO, PACOVeterans B MascIndependent
GINESTAR BAILEN, JUANVeterans C MascC. A. Ondara
GODOY, MANUELVeterans B MascIndependent
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDOVeterans C MascC. Multiesport Benitatxell
GÓMEZ FOALE, ELIBarrufet FemIndependent
GÓMEZ FOALE, LUARPre-Benjami MascIndependent
GONZALEZ CARRIÓ, JOSE SALVADORVeterans A MascIndependent
GONZÁLEZ DURÁN, ANACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ DURÁN, CARLOSInfantil MascC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL Veterans A MascC. Datilera Team
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDELVeterans C MascC. A. Gandia
HERRERA SOTO, ANGELVeterans A Masc- Independent
IVARS GAUCHI, JOAQUÍN Senior MascC. Dénia Corre
JEFFERSON, ELIZABETH Veterans C Fem- Independent
JIMENEZ BETETA, LENABarrufet FemIndependent
JORRILLO, IVANSenior Masc- Independent
JORRO RAMON, JORDIVeterans A MascC. Dénia Corre
JUAN SENABRE, YAIZAInfantil FemC. Multiesport Benitatxell
LAHMAMI, BADARSenior MascC. M. A. La Faixa
LANGLEY, MARKVeterans A MascC. A. Llebeig Xàbia
LARA PONS, RAULVeterans A MascC. A. Ondara
LASHERAS, RAKEL MARIAVeterans A FemIndependent
LEAL MORA, BELÉN Senior FemC. Dénia Triatló
LEMA MATEO, JOANSenior Masc- Independent
LLOBELL PRIETO, VICENTEVeterans C MascC. A. Dianium
LÓPEZ BOLUFER, FRANSenior MascC. A. Dianium
LOPEZ EUROPA, ANDRESVeterans C MascIndependent
MACLAREN, MANDYVeterans B FemIndependent
MAGRANER NAVARRO , ANNA Caminant femIndependent
MAHAFFEY GARCIA, HUGOBarrufet MascC. A. Llebeig Xàbia
MAHIQUES FONT, TERE Caminant femC. Datilera Team
MAHIQUES ZARAGOZA, JUAN LUISSenior MascIndependent
MALLOL I GARCIA, SERGIVeterans A MascC. A. Ondara
MALLOL SENSECOGNOM, JOSEP Barrufet MascIndependent
MALLOL SENSECOGNOM, VICENT Barrufet MascIndependent
MARI, CECILIACaminant mascIndependent
MARÍ BLASCO, TONIVeterans A MascC. A. Ondara
MARQUEZ MESTRE, JORGEBenjamí­ MascIndependent
MARTÍ TORRES, SERGIVeterans A MascC. Datilera Team
MARTIN HURTADO, ELISABETSenior FemC. A. Publidom
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO JOSEVeterans B MascC. Beer Runners Xabia
MARTINEZ GALDON, CARLOSVeterans A Masc- Independent
MARTÍNEZ BAÑULS, JAVIERSenior Masc- Independent
MARTÍNEZ BAÑULS, MÓNICACaminant femIndependent
MARTÍNEZ LUQUE, MANUELVeterans B MascG. A. Runner Denia
MARTINEZ MARTINEZ, ALBAPre-Benjami MascIndependent
MARTINEZ MARTINEZ, DANIELBarrufet MascIndependent
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVAVeterans B MascIndependent
MAS BALLESTER, BEA Veterans A FemIndependent
MAS CARRIÓ, XIMOVeterans A MascIndependent
MAS LEYDA, JUANANSenior MascC. A. Cametes
MAS TUR, ANACaminant femIndependent
MATA GUTIERREZ , EDURNEPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
MATA GUTIERREZ , NEREA Cadet FemC. A. Llebeig Xàbia
MELERO GARCIA, BALBIVeterans B FemC. A. Gata
MENGUAL BANSBERG, MIATJEVeterans A FemC. A. Gandia
MENGUAL POQUET, JOSEFACaminant fem- Independent
MIRALLES CEBRIAN, RAFACaminant femIndependent
MIRALLES IBIZA, MARTABarrufet FemIndependent
MIRALLES IBIZA, MIREIAPre-Benjami FemC. E. Dorsal 19 Pego
MIRALLES MAS, TEREVeterans C FemC. A. Ondara
MIRANDA MONCADA, ANTONIOVeterans C MascC. Esports Colau Runner´ s
MONCHO I PERIS, MARGAVeterans B FemC. A. Ondara
MONSERRAT REUS , KIKASenior FemC. A. Bèrnia
MONTEALEGRE MENOR, ANAVeterans A FemC. A. Ondara
MUT OLIVER, AMPAROVeterans B FemC. A. Cap i Cua
NAVARRETE FERRER, ALMUDENASenior FemIndependent
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVeterans C MascC. M. A. La Faixa
NEITZKE, ELIAS Benjamí­ MascC. A. Llebeig Xàbia
NOGUERA BORRELL, ROGERPre-Benjami MascIndependent
NOGUERA ROSS, ELLYBarrufet FemIndependent
OLÁIZ , SHEILACaminant fem- Independent
OLIVER ESCRIVA, JOSE MARIAVeterans C MascC. A. Cap i Cua
ORPI PERELLO, JUANCaminant mascIndependent
ORTIZ VALLES, LLUNAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ORTIZ VALLES, YOLANDABarrufet FemC. A. Llebeig Xàbia
PALONES SESER, JUAN Senior Masc- Independent
PAPIO PALAZÓN , INDIABarrufet FemC. A. Cap i Cua
PASTOR FURIO, VICENTVeterans B MascIndependent
PASTOR PELLICER , FERNANDOVeterans A MascIndependent
PEDRO SALVA, BATIVeterans B MascC. A. Gata
PERETO VICENS, CRISTINA Caminant fem- Independent
PERETO VICENS, ROSA MARI Caminant fem- Independent
PEREZ BAÑULS, LUISVeterans C MascC. Orba Multiesport
PÉREZ BARRAGÁN , DELIACaminant femIndependent
PEREZ DALMAU, IZAN Barrufet MascIndependent
PEREZ DALMAU, JUAN VICENTEBenjamí­ MascIndependent
PEREZ FEMENIA, JOSEPSenior MascIndependent
PÉREZ IVARS, RICARDVeterans C MascC. A. Dianium
PEREZ TOMAS, VICTORSenior MascIndependent
PERPIÑA GIRONA, DARIOSenior Masc- Independent
PIERA MARQUES, ALEXBenjamí­ MascIndependent
PIERA MARQUES, MARIOBenjamí­ MascIndependent
PIERA MARQUES, PABLOPre-Benjami MascIndependent
PIERA MARQUES, RUBENBarrufet MascIndependent
PIERA SENDRA, MIQUELSenior MascC. A. Dianium
PINA LÓPEZ , AZULE Barrufet FemIndependent
POQUET OLIVER, SILVIAVeterans A FemC. A. Cap i Cua
POWELL, MADELANEVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
PRADA LLORET, ADAI Benjamí­ MascC. E. Dorsal 19 Pego
RAMIS VERDU, DAVIDVeterans A Masc- Independent
RAMOS MORENO , JOSE ANTONIO Veterans A MascG. Condol Denia
RIBES BRÚ, CRISTINABarrufet FemIndependent
RIBES GILABERT, AMADEOSenior MascIndependent
RIPOLL RAMÍREZ, JORDISenior MascC. A. Dianium
ROMANS NOGUERA , SOLEDADCaminant femIndependent
ROMERO BAÑO, AÏNEBarrufet FemC. A. Cap i Cua
ROMERO BAÑO, ASIERAleví­ MascC. A. Cap i Cua
ROSILLO GABALDON, MARIA ASUNCIONCaminant fem- Independent
RUIZ CATALÀ, PAULACadet FemIndependent
SALA FERRER, CARMENVeterans B FemC. E. Dorsal 19 Pego
SALA ORTOLA, CARMENCaminant femIndependent
SALORT ROVIRA, SALVADORCaminant mascC. A. Pas a Pas El Verger
SANCHEZ MAS, ANABenjamí FemIndependent
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MascC. Dénia Corre
SANCHIS FLUIXÀ, MARIASenior FemC. Orba Multiesport
SANTAMARIA MARTINEZ, ESTELACaminant femIndependent
SANTAMARIA MARTINEZ, SELENECaminant femIndependent
SAPENA GUTIERREZ , AINARA Aleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
SAPENA GUTIERREZ , PABLOPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
SARABIA JIMENEZ, SURYPre-Benjami FemIndependent
SAVALL MENGUAL , AINHOA Aleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL MENGUAL , ANNAPre-Benjami FemC. E. Dorsal 19 Pego
SEGUI, NOELIACaminant femIndependent
SEGUI GIL, HUGOBenjamí­ MascIndependent
SEGUI GIL, IZAN Benjamí­ MascIndependent
SENDRA, CARLOSVeterans C MascIndependent
SENDRA, IOLANDAVeterans B MascC. A. Dianium
SENDRA, SONIACaminant femIndependent
SENDRA CABRERA, FERNANDOCaminant mascIndependent
SERRA MONTOYA, CARLACadet FemC. A. Dianium
SERRA ROMERO, MARC Senior MascIndependent
SERRAT FRANCO, AROAPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
SERVER ESPÍN, FERRANVeterans A MascC. A. Ondara
SESE VIVES, JOSE VICENTEVeterans B MascC. A. Cametes
SIGNES GINESTAR, JOSÉ ANTONIOVeterans B MascC. A. Gata
SIGNES MARTI, CARLESPre-Benjami MascC. A. Gata
SIGNES MARTI, JAUMEInfantil MascC. A. Gata
SIGNES SIGNES, CRISTINACaminant femC. Datilera Team
SIMO PEDROS, TERESACaminant femIndependent
SISCAR DOMÉNECH, JÚLIAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
SMART, SIDNEYBarrufet MascC. E. Dorsal 19 Pego
SOLDEVILA, PAUCaminant masc- Independent
SOLDEVILA BARBER, BLAIInfantil MascC. A. Cap i Cua
SOLDEVILA BARBER, NADALAleví­ MascC. A. Cap i Cua
SOLDEVILA PALAZON, ARIADNAPre-Benjami FemC. A. Cap i Cua
SOLDEVILA PALAZON, NAIARA Benjamí FemC. A. Cap i Cua
SOLDEVILA ROMANS, ARNAUBarrufet MascIndependent
SOLDEVILA ROMANS, JOANBarrufet MascIndependent
SOLER TRALLERO, MARCBarrufet MascIndependent
SOLER TRALLERO, QUIM Barrufet MascIndependent
TERRADES SASTRE, PACOVeterans B MascC. A. Cap i Cua
THOMAS, CHRISTINAVeterans C FemIndependent
VALDIVIESO PÉREZ, JORDI Barrufet MascIndependent
VALDIVIESO PÉREZ, MARTINABarrufet FemIndependent
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans A MascC. Beer Runners Xabia
VALLÉS SERRAT, SUSANACaminant femC. A. Llebeig Xàbia
VALOR SEGURA, MARIONASenior FemIndependent
VAN GERWEN, CINDY Veterans A FemC. A. Corremundos
VAN GERWEN, LEO Barrufet MascIndependent
VERA BELLON, M ISABELCaminant femIndependent
VICENTE MARTÍNEZ, GERARDPre-Benjami MascIndependent
VICENTE MARTÍNEZ, LUCAS Barrufet MascIndependent
VIDAL MARTÍNEZ, FERMÍNSenior MascC. C. Camallaes
VILLANUEVA GARCIA, MARÍA JOSÉCaminant femIndependent
VILLENA, YOLANDACaminant femIndependent
VIVES RIPOLL, JAUMECaminant mascIndependent
VIVO GONZALEZ, JUAN Senior Masc- Independent
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves