Som Esport
17ª Volta a peu a la Font

LLISTAT D'INSCRITS 17ª VOLTA A PEU A LA FONT

Data: 15 de febrer 2020
Organitza: Ajuntament de la Font d'en Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Horari: Xiquets 15.30 h. | Adults 17.00 h.
Distància: 9,4 Km
1079 participants inscrits incloent
153 parelles inscrites
278 xiquets inscrits
Nom Categoria Club
ABEAL GARABANA, NURIAVeterans D FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ABELLÁN VALDEPEÑAS, HUGOPre-Benjamí­ MasIndependent
AGUD ALVARADO, MARI LOLACaminant femIndependent
AGUD ESCRIVÀ, FERRANSenior MasIndependent
AGUD PUIG , MARIA JOSÉ Caminant femIndependent
AGUILAR GARCIA, RAMONParellesC. C. Camallaes
AGULLÓ SENSECOGNOM, JAVIERParellesIndependent
AGUSTIN VALLES, JOSE JAIMEParellesIndependent
AGUT FUSTER, MIQUEL ÀNGELVeterans C MasG. E. La Carena La Font
AGUT PEIRÓ, AINABenjamí­ FemIndependent
ALAGARDA PONCE, JOSEParellesC. A. iRun Calp
ALBELDA, SUSANA ParellesC. Córrer El Garbí
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA ParellesIndependent
ALBERT DÍAZ , VICENTE Veterans D MasC. A. Bèlgida
ALBUIXECH ESCRIVÀ, FRANCESCPre-Benjamí­ MasIndependent
ALCARAZ IVILAR, MIQUELBenjamí MasIndependent
ALCOVER GAUCHIA, ADRIANParellesC. A. Almussafes
ALEIXANDRE BADIA, GUSTAVOVeterans D MasS. D. Cent Peus
ALEMANY ESCRIVA, ENCARNAVeterans B FemIndependent
ALEMANY LLOPIS, VICTORParellesC. D. l´ Espenta
ALEMANY MUÑOZ, MANOLOVeterans D MasIndependent
ALEMANY ORPEGUI, FRANCISCO RUBÉNSenior MasIndependent
ALEMANY ROSELLÓ, XAVIPre-Benjamí­ MasIndependent
ALMARZA MORENO, DIEGOParellesC. Running Beniopa
ALMAZÁN, IVÁN ParellesC. A. Llebeig Xàbia
ALMUNIA SANCRISTOBAL, ALBAPre-Benjamí­ FemIndependent
ALONSO CHARTIER, ALVAROParelles- Independent
ALVAREZ, LIDIAParellesC. Runners Ciutat de València
ÁLVAREZ ESTEVEZ, ROBERTOParelles- Independent
ALVAREZ GIL, QUINIParellesC. Córrer El Garbí
ALVAREZ LOPEZ, MANUELVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
AMADOR MARTÍ, OLIVERPrincipiants MasIndependent
ANDRÉS FUSTER, ENCARNA Veterans C FemG. E. La Carena La Font
ANDRÉS ESCRIVÀ, AINHOAAleví­ FemIndependent
ANDRÈS FUSTER, MAIABenjamí­ FemIndependent
ANDRES GUILLEM, JUANVeterans B MasC. Córrer Piles
ANDRÉS LOZANO, CLÁUDIAAleví­ FemIndependent
ANDRÉS LOZANO, JÚLIACaminant femIndependent
ANDRES LOZANO, RAFAELACaminant femIndependent
ANDRES SERRANO, PILARVeterans D FemG. E. La Carena La Font
ANGLADA, GERMANVeterans A Mas- Independent
ANN YODER, KARENCaminant femIndependent
ANTON GARCIS, J. CARLOS ParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
APARISI ALEMANY, SUSOSenior MasIndependent
APARISI ÁNGEL, VALERIAPiponets Fem- Independent
ARABÍ ARABÍ, TERESAVeterans D FemC. A. Gata
ARACIL MORALES, ALBABenjamí­ FemIndependent
ARAGÓ GOMIS, AGUSTINVeterans D MasC. Córrer El Garbí
ARANDA ESCRIVÀ, ANNACaminant femIndependent
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans C MasC. E. Dorsal 19 Pego
ARELLANO LATORRE, JUAN CARLOS Caminant mascColla de Córrer Parotet
ARENAS MORCILLO, ROCIOParellesIndependent
ARLANDIS FERRAGUD, TONIVeterans C MasC. A. Xeresa
ARLANDIS MALONDA, TONICaminant mascIndependent
ARLANDIS MARTI, ANTONIOVeterans D MasIndependent
ARNAU BELDA, JUAN ANTONIOVeterans A MasC. A. Canals
ARNAU PÉREZ, ANTONIO VTEVeterans B MasC. A. Canals
ARNAU SORO, AMAIA Benjamí MasC. A. Canals
ARNONE LINFANTINO, GRAZIELLAParellesC. Bfit Denia
ARTÉS DAUDER, ROSAParellesIndependent
ATIENZA VENDRELL, ANAParellesIndependent
AUNIÓN AGUD, MARIAAleví­ Fem- Independent
AUNIÓN FUSTER, EDUCaminant mascIndependent
AUNIÓN FUSTER, EDUARDBenjamí Mas- Independent
AVARGUES CASTILLO, MARCBenjamí MasIndependent
AVILÉS TORRES, MARISAParellesIndependent
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIAParellesC. A. Publidom
BADENES GARCÍA, JOAQUIVeterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
BALLESTER PÉREZ, IGNACIO Veterans C MasC. A. Canals
BAÑÓ BAS, JUAN JOSÉSenior MasC. A. Cametes
BAÑULS LARA, MEGAN Piponets FemIndependent
BAÑULS MORANT, ENCARNAVeterans C FemG. Córrer Almoines
BAÑULS PÉREZ, ELENAVeterans A FemC. Córrer El Garbí
BAÑULS PEREZ, MARIAParellesC. Córrer El Garbí
BAÑULS VIVES, LAURAVeterans B FemG. E. La Carena La Font
BARBER GOMAR, LLUCBenjamí MasIndependent
BARBER GOMAR, ORIOLPrincipiants MasIndependent
BARRIGA RODRIGUEZ, RAQUELParellesIndependent
BAS BENLLOCH, VICENParellesG. A. Runner Denia
BAS MARIAN, LAURAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BATALLER, JAVIParellesIndependent
BELLA HERRERO, JOSEParellesC. C. Les Tortugues Coixes
BELLA JIMÉNEZ, EINARPrincipiants MasIndependent
BELLVER LLOPIS, XIMOParellesC. C. Les Tortugues Coixes
BELLVIS FELIX, RAFAVeterans D MasIndependent
BELLVIS FUSTER, RAFASenior MasIndependent
BELLVIS JULIA, GUILLERMOSenior MasC. A. Montaverner
BENAVENT VILA, NOÈLIAParellesC. C. Les Tortugues Coixes
BENETÓ COTINO, JOSE JESUSVeterans D MasIndependent
BENIMELI MENA, CHLOEBenjamí­ Fem- Independent
BENIMELI MENA, LUCÍAPre-Benjamí­ Fem- Independent
BENÍTEZ BOHIGUES , NEREAPre-Benjamí­ Fem- Independent
BENITEZ PASCUAL, NATXOParellesC. A. Gandia
BERBEGALL SENDRA, AMPARITOParellesC. D. l´ Espenta
BERNA, JAVIVeterans A MasC. A. Gandia
BES CARRASCO, YOLANDAParellesIndependent
BLACKMORE, ROSParellesC. Swaledale Runners
BLANES ESCRIVÀ , PACOVeterans C MasG. E. La Carena La Font
BLASCO BAÑULS, ISACaminant femIndependent
BLASCO YEBENES, ORIOL Piponets MasIndependent
BLASCO YÉBENES, SALVADORBenjamí MasIndependent
BOHIGUES MARÍ, ANDREUPrincipiants MasIndependent
BOHIGUES MÚÑOZ, EMMABenjamí­ Fem- Independent
BOHIGUES MÚÑOZ, MARTAInfantil Fem- Independent
BOHIGUES PEREZ, LIDIAVeterans C FemG. E. La Carena La Font
BOHIGUES PEREZ, VICENTVeterans B MasG. E. La Carena La Font
BOIX LLOPIS, JUAN JOSEVeterans C MasG. E. La Carena La Font
BOIX AVELLÀ, JOANPrincipiants MasIndependent
BOIX MORATAL, ROSAVeterans B FemIndependent
BOIX SÁNCHEZ, IVÁNSenior Mas- Independent
BOLAÑOS REDONDO, MARICRUZ Caminant femColla de Córrer Parotet
BOLINCHES GIL, REYES ParellesC. A. Llosa de Ranes
BOLTA NAYA, JUANVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
BOLUDA LUNA, JOSEParellesC. A. Llosa de Ranes
BONILLA CALVO, RAÚLVeterans A Mas- Independent
BORRAS TORTOSA, JAVIERSenior MasIndependent
BORREDA FELIU, JORDIParellesC. A. La Vespa Novetlé
BORRULL, ISABELBenjamí­ FemIndependent
BORT MORENO, VICENTParellesIndependent
BOSCÀ MASCARELL, MARIAVeterans B FemC. A. Safor - Teika
BOSCÀ MASCARELL , TONOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
BOSCÁ MAYOR, ALEJANDROVeterans C MasC. A. Gandia
BOSCÀ MONZÓ, ELIESSenior MasIndependent
BOTELLA BARRANCA, MILLAVeterans B FemC. A. Montaverner
BOU MARTINEZ, SAGRARIOVeterans C FemC. Córrer El Garbí
BOU MOLIO, JESUSVeterans D MasC. Córrer El Garbí
BOU PEIRO, LOURDESVeterans B FemC. A. Safor - Teika
BOWMER, NEILParellesC. Swaledale Runners
BRANDIMARTE ZITO, TIZIANO Principiants MasIndependent
BRECO ROMERO, JESUSParellesC. Córrer El Garbí
BRETÓ DÍAZ, BERNATVeterans C MasIndependent
BRICHS GREGORI, LAIASenior FemG. E. La Carena La Font
BROTONS VALOR, RAFAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR ParellesC. A. Corremundos
BUIGUES GARCIA, LAURAParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
BUIGUES MESTRE, MARTÍVeterans A MasC. A. Bèrnia
BUIGUES SIMO, HECTORJunior Mas- Independent
BUIGUES SOLER, KIKAParellesC. A. Llebeig Xàbia
BURGUERA BURGUERA, JUANJOVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
BURGUES ANDRÉS, JUAN JOSÉSenior MasC. A. Cametes
CABALLERO MANSO, DÁMARISParellesC. A. Alcoi
CABANES SEMPERE, ARANZAZUVeterans A FemC. Bernardos Trotters
CABANILLES SIGNES , MARINAParellesIndependent
CABANILLES TORRES, JOSESenior MasC. Córrer a Gust Bellreguard
CABEZAS GARCÍA, AITORVeterans A MasC. Dénia Corre
CABRERA CABRERA, VICENTEVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA ESTRADA, JUANVeterans C MasIndependent
CABRERA GUIA, MIREIAParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
CALABUIG LIZCANO, MERCEDESCaminant femIndependent
CALABUIG PASTOR, LAIA ParellesC. Triatló Gandia
CALAFAT PASTOR, Mª ANGELESCaminant femIndependent
CALATAYUD SOLER, TRINOVeterans D MasC. Ntgas Sports Team
CALBO PEREZ, PATRIParellesC. A. Runners Alcoi
CALBO PEREZ, SARIParellesC. A. Runners Alcoi
CALVO, AURORACaminant femIndependent
CAMARASA VIVES, PAUParellesC. Dénia Corre
CAMARENA AGUT, VICENTVeterans C MasG. E. La Carena La Font
CAMARENA BAÑULS, ROSAParellesC. A. Orero Paterna Runners
CAMARENA DOMÍNGUEZ, AINAPre-Benjamí­ FemIndependent
CAMARENA GRACIA, CARLOS Senior MasC. Triatló Gandia
CAMARENA GRACIA, JOVIVeterans A MasIndependent
CAMARENA GRAU, JOELSenior MasG. E. La Carena La Font
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ÁNGELVeterans B MasC. de Rem Marina de Denia
CAMARENA VILLARMIN, JAIROPrincipiants MasIndependent
CAMBRONERO LACASA, LAURAParellesC. A. Els Caragolets
CAMPOS GALDO, NATALIA Veterans B FemC. A. Gandia
CAMPOS PARRA, MANOLIVeterans C FemC. A. La Valldigna
CANET BENAVENT, DAVIDParellesC. A. El Xio Llutxent
CANET CANET, PACOVeterans A MasC. A. El Xio Llutxent
CANET CLIMENT, CARLAAleví­ FemIndependent
CANET CLIMENT, MARCOSPre-Benjamí­ MasIndependent
CANET CONSUELO , LUCIABenjamí­ FemIndependent
CANET GIL, XIMO Veterans A MasC. A. El Xio Llutxent
CANET ORIOLA, JOSÉ ANTONIOSenior MasC. C. Fuig Que et Xafe
CANET ROBLES, ALBABenjamí­ FemIndependent
CANET SOLER, DESIREEAleví­ FemIndependent
CANET VIUDEZ, MARIA DOLORESParelles- Independent
CANO ANDRÉS, MARTINABenjamí­ FemIndependent
CANO SEGUÍ, EVAVeterans A Fem- Independent
CARAÑANA MOLLA, RICARDOVeterans C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CARBÓ BUFANTE, JULIAParellesC. Running Beniopa
CARBO SEGRELLES, MARTA ParellesC. A. Montaverner
CARBONELL FERRANDO, MERCHEVeterans D FemC. A. Xeresa
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUELVeterans A MasC. Córrer El Garbí
CARPANO, GIORGIOParellesC. A. Corriols Sueca
CARRASCO GARCIA, OLGAVeterans A FemColla de Córrer Parotet
CASADO PIÑUELA, JESÚSVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
CASTELLÁ VICIANO, MIGUELParelles- Independent
CASTELLÓ APARISI, JOSEParellesP. C. Jaume I
CASTELLO BOIGUES, ANGELAParellesC. Córrer Xeraco
CASTELLO LLADOSA, JOSE ANTONIOVeterans B MasC. A. Montaverner
CASTELLÓ MOLÍNS, AINARAAleví­ FemIndependent
CASTELLS GIL, VICENTE Senior MasC. Dénia Corre
CASTILLA INAREJOS, PACOVeterans B MasC. A. Gandia
CATALA CALAFAT, ALEXPrincipiants MasIndependent
CATALA CALAFAT, LARAPrincipiants FemIndependent
CATALA LLUBERES, DANIELPrincipiants MasIndependent
CATALA MONCHO, MARIA JOSEVeterans D FemC. A. Ondara
CATALA MONZÓ , ANGELVeterans B MasG. E. La Carena La Font
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CAUDELI MONZÓ, AINARAPre-Benjamí­ FemIndependent
CAUDELI MONZÓ, ANDREUPre-Benjamí­ MasIndependent
CEBOLLA LLOPIS, SALESVeterans A FemC. A. Corriols Sueca
CELDA FEMENIA, PAQUICaminant femIndependent
CERESOLA PIERA, FRANCISCOVeterans C MasC. E. Dorsal 19 Pego
CERVERA TUR, TONIParellesC. A. Els Oliveros
CHAFER ESPI, JOAN HIGINIVeterans C MasG. R. E. Serra d´Agullent
CHOFRE ESPINÓS, NÚRIAVeterans C FemC. A. La Valldigna
CHORNET ADSUAR , ARACELI ParellesC. Dénia Corre
CHULIA FLUIXA, TONIVeterans B MasC. A. Xeresa
CHULIA MILLET, TONIVeterans C MasC. A. Xeresa
CIFUENTES, ANAPre-Benjamí­ FemIndependent
CIFUENTES, NEREA Benjamí­ FemIndependent
CIGES ALVARADO, EMILIOVeterans C MasG. E. La Carena La Font
CIVICO GIMENEZ, LAIABenjamí­ FemIndependent
CLAVER VILLAGRASA, PRESEVeterans D Fem- Independent
CLEMENTE CALAFAT, AARONAleví MasIndependent
CLEMENTE CALAFAT, JUDITHBenjamí­ FemIndependent
CLIMENT, VICENTCaminant mascIndependent
CLIMENT BAÑULS, SALVAParellesG. E. La Carena La Font
CLIMENT CALAFAT, VICENTSenior MasIndependent
CLIMENT LLOBELL, DINO Senior MasC. A. Cametes
CLIMENT MUÑOZ, MARCSenior MasIndependent
CLOQUELL FUSTER, JOELAleví MasIndependent
CODINA GARCÍA , RAÚL Senior MasC. A. El Xio Llutxent
CODINA PÉREZ, GERMÁNVeterans B MasIndependent
CODINA PUCHALT, CARMENParellesColla de Córrer Parotet
COLLINSON, ALEXANDRAParellesC. A. Llebeig Xàbia
COLLINSON, ANAIA HOPEAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
COLOMER GARCIA, XIMOVeterans B MasIndependent
COMES PERUCHO, INESVeterans D FemIndependent
CONEAC ALBERT, ATHENEABenjamí­ FemIndependent
CORNFORTH, PAULParellesC. A. Ambleside
CORTELL ARANDA, ADRIÀBenjamí MasIndependent
CORTELL ARANDA, AINA Pre-Benjamí­ FemIndependent
CORTELL ESCRIVÁ, AMPARO Caminant femIndependent
CORTES BONASTRE, ANGELAPre-Benjamí­ FemIndependent
CORTES BONASTRE, LUCIAPrincipiants FemIndependent
CORTES CASTILLO, MARIA REMEDIOSPre-Benjamí­ FemIndependent
CORTES CORTES, ABRAHAMPrincipiants MasIndependent
CORTES COSTA, RAFAPre-Benjamí­ MasIndependent
CORTES HERRANZ , PACOParellesC. A. Alginet
CORTES LARROSSA, MANUELBenjamí MasIndependent
CORTS HUERTA, JUANVeterans C MasC. A. La Rabosa
COSTA SOLER, TEREParellesC. A. Ondara
COSTA CHOVER, JÚLIAParellesIndependent
COTS IBIZA, JAUMESenior MasC. Triatló Corriol
CRESPO MARTIN, JOSE ANTONIO Veterans D MasColla de Córrer Parotet
CRESPO MOLL, EDUARDOParellesC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO OLASO, VICENTParellesC. Triatló Gandia
CRESPO POWELL, EDUARDO JOHNBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO POWELL, LAURA ISABELInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CRUZ GÓMEZ, JANETH ParellesIndependent
CUELLO LLOBELL, FRANParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
CUEVAS CUARTERO, VICENTEVeterans C MasC. E. Dorsal 19 Pego
DAHMOUNI, NABILAleví MasIndependent
DAVIU PELLICER, EVAVeterans C MasC. A. Xeresa
DE GREGORIO PÉREZ , MARÍA LUZParellesC. E. Dorsal 19 Pego
DE LA CRUZ, BIENVEParellesC. Dénia Corre
DEL COSO POZO, JOSE JAVIERParellesIndependent
DELICADO MOLINA, JORDIParellesC. A. Runners Alcoi
DESPREZ , EMILYVeterans A FemC. Alejandro Sanz salut integrativa
DEVESA CATALA, JUAN ANTONIOParellesC. A. Llebeig Xàbia
DEVIS SENSECOGNOM, SERGIOParellesIndependent
DEYANOV NEDYALKOV, ATANASAleví MasIndependent
DEYANOVA NEDYALKOVA, DONIKAPre-Benjamí­ FemIndependent
DOMENECH CARDONA, CRISTINAParellesIndependent
DOMENECH MAHIQUES , PEPE Veterans A MasC. Dénia Corre
DOMINGUEZ ALCAIDE, ANTONIOParellesC. A. Xeresa
DONET DONET, RAFAVeterans C MasG. R. Real de Gandia
DOUMA, FAMKEBenjamí­ FemIndependent
DOUMA, IDSBenjamí MasIndependent
DOUMA, SONJAParellesIndependent
DOUMA, WIMParellesIndependent
EGEA ALMELA, GERMÁN Senior MasIndependent
EGUEZ ROJAS, MARCIAParellesC. 5dedos valencia
EGUIZABAL ESCRIVÀ, CASSANDRAPrincipiants FemIndependent
EL ATTAOUI, ANOUARBenjamí MasIndependent
EL ATTAOUI, FARAH Pre-Benjamí­ FemIndependent
EL ATTAOUI, NOURPre-Benjamí­ MasIndependent
ENGUIX SANCHO, JOSEVeterans C MasC. A. La Valldigna
ESCODA FERRER, MARGAVeterans D FemC. A. Ondara
ESCORTELL MAHIQUES , JORDAN Senior MasC. Dénia Corre
ESCORTELL OLIVER, JOSESenior MasC. Dénia Corre
ESCRIHUELA CORELLA, JORDIParellesC. A. Publidom
ESCRIHUELA CORELLA, JUAN Caminant mascIndependent
ESCRIVÁ AGUD, VICENTAVeterans B FemIndependent
ESCRIVÁ CANET, JUANParellesG. E. La Carena La Font
ESCRIVÁ CANET, YOLANDACaminant femIndependent
ESCRIVÀ CATALA, GERARDBenjamí MasIndependent
ESCRIVÀ COLL, PAULAPre-Benjamí­ FemIndependent
ESCRIVÀ COLL, TANIAAleví­ FemIndependent
ESCRIVA COLOMAR, CARLAParellesC. C. Camallaes
ESCRIVA ESCRIVA, DAFNEPiponets FemG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ ESCRIVÀ, MARCELPre-Benjamí­ MasIndependent
ESCRIVÁ ESCRIVÁ, VICENTE JUANVeterans B MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ ESCRIVÀ , XIMOVeterans B MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ FUSTER, CLAUDIACaminant femIndependent
ESCRIVÀ FUSTER, JUAN JOSÉSenior MasIndependent
ESCRIVÀ FUSTER, PACACaminant femIndependent
ESCRIVÀ GONZÁLEZ, CARLES Veterans D Mas- Independent
ESCRIVÀ GREGORI, ROSASenior FemG. E. La Carena La Font
ESCRIVA ISNARDO, JUANVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
ESCRIVÁ MARTINEZ, ALBA Aleví­ Fem- Independent
ESCRIVÁ MARTINEZ, MARTABenjamí­ Fem- Independent
ESCRIVÀ MILLET , JÚLIAAleví­ FemIndependent
ESCRIVÀ MILLET, MAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
ESCRIVA MILLET, MARIA JESUSCaminant femIndependent
ESCRIVÁ MIRET, DAVIDVeterans B MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ PARDO, ERIKPrincipiants MasIndependent
ESCRIVA PEREZ, EMMAPrincipiants Fem- Independent
ESCRIVA PEREZ, IVANPre-Benjamí­ Mas- Independent
ESCRIVA PUIG, LAURA Caminant femIndependent
ESCRIVA PUIG, MARIFRANCaminant femIndependent
ESCRIVA PUIG, MONICACaminant femIndependent
ESCRIVA RAMIREZ, JAUMESenior MasIndependent
ESCRIVA ROIG, CARLESCaminant mascIndependent
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDIVeterans A MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ ROSELLÓ, ZARABenjamí­ FemIndependent
ESCRIVÁ SEBASTIÁ, CRISTINASenior FemIndependent
ESCRIVÁ SENSECOGNOM, MARIAParelles- Independent
ESCRIVÀ SERRANO, FERRANBenjamí MasIndependent
ESCRIVÀ SIGNES, SARAVeterans B FemC. A. Corriols Sueca
ESPI BATALLER, RAFAELVeterans D MasIndependent
ESPI BELDA, ISMAELParelles- Independent
ESPÍ MARRAHÍ, HUGOPrincipiants Mas- Independent
ESPÍ RUBIO, RAFASenior MasIndependent
ESTEBAN BLAY, RICARDOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
ESTEBAN VALERO, PAULAAleví­ FemC. A. Safor - Teika
ESTEBAN VALERO, SERGIPrincipiants MasC. A. Safor - Teika
ESTRELLES LURBE, CARLESPre-Benjamí­ MasIndependent
ESTRUCH, SANTIParellesC. C. Camallaes
ESTRUCH ANDRÉS , OLGA Caminant fem- Independent
ESTRUCH CAMARENA, FERRANVeterans C MasC. A. Safor - Teika
ESTRUCH CASTELLO, JOSE VICENTEVeterans B MasC. A. Gandia
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIMEParellesC. Córrer El Garbí
ESTRUCH MONZO, JAUMEInfantil MasC. A. Safor - Teika
FABRE, BRIGITTEParellesG. E. Llops Villalonga
FAJARDO COSTA, CARLABenjamí­ FemIndependent
FAR RIPOLL, PACOVeterans D MasC. A. Publidom
FAYOS BATALLER, FELIPESenior MasC. A. Gandia
FELILU PÉREZ, JOSUÉSenior Mas- Independent
FEMENIA BARBER, JAVIERParellesC. A. Gandia
FERNÁNDEZ CREMADES, JOSEPPre-Benjamí­ MasIndependent
FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, ANTONIOParellesC. A. Safor - Teika
FERNÁNDEZ GIMENO, TANIAVeterans A FemIndependent
FERNANDEZ PARRA, DIANABenjamí­ FemIndependent
FERRAIRO ESCRIVA, DAVIDParellesC. A. Safor - Teika
FERRANDO BERNAT, LUISParellesC. Córrer La Llebre Simat
FERRANDO TALENS, PEPVeterans D MasG. E. La Carena La Font
FERRARIRÓ FERRER, SARA ParellesC. Mondúver Trail
FERRER CASTELLO, ROSAVeterans A FemC. Triesport Potries
FERRER MIÑANA, YANIRAAleví­ FemIndependent
FERRER MIÑANA, YERAYAleví MasIndependent
FERRER PEIRÓ, ARNAU Aleví MasIndependent
FERRER PEIRÓ, ONAPrincipiants FemIndependent
FERRER PORTILLO, AMBROSIOVeterans D Mas- Independent
FERRER SIGNES, JUANSenior MasG. R. Real de Gandia
FERRUS, PILARVeterans D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
FLIGUETE PRATS, ALBAVeterans A FemIndependent
FLORS ROSELLÓ, SALVADORVeterans D MasC. A. Corriols Sueca
FOLQUES, PAUVeterans D MasC. A. P. Set i Quart - Nutrafoods
FOLQUES DEVESA, MARSenior FemC. A. P. Set i Quart - Nutrafoods
FORNALI AGULLES, RAÚLParellesC. Dénia Corre
FORNÉS PÉREZ, ESTHERVeterans A FemC. A. Cametes
FORNET BAÑULS, JOANSenior MasC. Superatesport
FORNET MARTINEZ, ESTHERParellesC. A. Llosa de Ranes
FORT JUST, CARLESPre-Benjamí­ MasIndependent
FRANCÉS BELDA, JORDISenior MasC. C. Camallaes
FRANCO CARBONELL, JUANParellesC. Córrer Peus Quets Sueca
FRASQUET GISBERT , CAROLINAVeterans B FemC. C. Camallaes
FRASQUET GONZALEZ, MATIParellesC. C. Camallaes
FRASQUET NAVARRO, MARTABenjamí­ FemIndependent
FRASQUET PEIRO, TERESACaminant femIndependent
FRASQUET PELLICER, PAULAParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
FRENCH, EDParellesC. A. Llebeig Xàbia
FRENCH, STELLAParellesC. A. Llebeig Xàbia
FRESQUET TÉBAR, GERMÁN ParellesColla de Córrer Parotet
FRIGOLS GRIMALT, VEROSenior FemC. A. Gata
FURIÓ ESCRIVÀ, YURENABenjamí­ FemIndependent
FURIO SANCHIS, CASIMIRVeterans A MasReal de Gandia C. F.
FURIO SANCHIS, LUCIASenior FemReal de Gandia C. F.
FUSTER ALCAIDE, XAVIERSenior MasIndependent
FUSTER ALMUNIA, CLARAVeterans A FemC. Triesport Potries
FUSTER CASANOVA, PAUSenior MasIndependent
FUSTER CLIMENT, LIAPiponets FemIndependent
FUSTER FUSTER, VICENTVeterans C MasG. E. La Carena La Font
FUSTER GARCÍA, XAVIPrincipiants MasIndependent
FUSTER GIL, PAOLA LIXANY Pre-Benjamí­ FemIndependent
FUSTER MAÑEZ , JOSÉ VICENTE Veterans D MasIndependent
FUSTER MAYOR, EDGARPrincipiants MasIndependent
FUSTER MESTRE, ANAParellesC. Triatló Gandia
FUSTER MONZÓ , CRISTINAParellesG. E. La Carena La Font
FUSTER MONZO, FRANCISCACaminant femC. FisioArantxa
FUSTER MONZO, JOANCaminant mascIndependent
FUSTER MONZO, ROSACaminant femIndependent
FUSTER MONZO, TONICaminant mascIndependent
FUSTER MORELL, JOSE LUISSenior MasG. E. La Carena La Font
FUSTER NARANJO, SHEYLAAleví­ FemIndependent
FUSTER SENSECOGNOM, XIMOParelles- Independent
GADEA BENLLOCH, MARTÍ Piponets Mas- Independent
GALÁN ANTON, ANDRESSenior MasC. A. Miramar Fent Cames
GALDIKAS, ERIKASPre-Benjamí­ MasIndependent
GALERA OLCINA, ALEJANDROVeterans B MasC. A. El Xio Llutxent
GALIANA PASTOR, ANDREUBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
GALIANA PASTOR, SOFIAPrincipiants Fem- Independent
GALLEGO MILLET, TONIVeterans C MasG. R. Real de Gandia
GALLEGO SIMÓ, MIQUELBenjamí MasIndependent
GALVÁN GUILLÉN , JOSÉSenior Mas- Independent
GÁLVEZ BOFÍ, SEBAS Aleví MasIndependent
GALVEZ GREGORI, NELO Aleví MasIndependent
GANDIA PERALES, SERGIOVeterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
GAPYAK, SERGIY ParellesC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA CAMARENA, CARMENVeterans C FemG. E. La Carena La Font
GARCIA ARROYO, ROSASenior FemIndependent
GARCIA CALLE, MILAGROSParellesC. C. Camallaes
GARCIA CASTERA , RICHARD ParellesC. A. Almussafes
GARCIA DE RIOS FRANCES, CLOEPre-Benjamí­ FemIndependent
GARCIA DE RIOS FRANCES, DANIELAPre-Benjamí­ FemIndependent
GARCÍA ESCRIVÁ , CARLOS Senior MasC. Triesport Potries
GARCÍA ESCRIVA, DAVIDPrincipiants Mas- Independent
GARCIA ESTRUCH, KIKEParellesC. C. Camallaes
GARCIA GINER, BORJAAleví Mas- Independent
GARCIA GINER, DANIELAAleví­ Fem- Independent
GARCÍA IZQUIERDO, SERGIOVeterans A MasG. Córrer Almoines
GARCÍA JAIJO , LORENAParellesC. Córrer Xeraco
GARCIA MARTÍNEZ, XIMOBenjamí MasIndependent
GARCIA MAS, DIANAVeterans B FemG. Córrer Almoines
GARCIA MASCARELL , DAVIDSenior Mas- Independent
GARCIA MEJIAS, MARISOLParellesC. A. Ondara
GARCIA MORATAL, NICOVeterans A MasIndependent
GARCIA PARQUE, ALBAPre-Benjamí­ FemIndependent
GARCIA PARQUE, DAVIDAleví MasIndependent
GARCIA PEDRON, TONIVeterans D MasC. A. Xàtiva
GARCIA RODRIGUEZ, RAULSenior MasG. E. Llops Villalonga
GARCÍA ROMERO, ROSANAParellesC. Córrer Xeraco
GARCIA ROSELLÓ, JOAN Senior MasC. A. Cametes
GARCÍA SANTACREU , JOSÉ FRANCISCOVeterans A MasC. Dénia Corre
GARCIA SENSECOGNOM, JOSEParellesIndependent
GARCIA SIURANA, JOSE VICENTEParellesIndependent
GARCIA TORRES , RAQUEL ParellesColla de Córrer Parotet
GARCIA VALERO, INESInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA VALLÉS, CONCHINParellesC. 5dedos valencia
GARCIA VICENT, JOSE VICENTE Parelles- Independent
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIOVeterans C MasC. A. Miramar Fent Cames
GARRETA MATA, JUANSenior Mas- Independent
GARRIDO AMAT, INMA ParellesC. A. Almussafes
GARRIGÓS FEMENÍA, DANIELSenior MasC. Dénia Corre
GASCON TUR , MANUEL Veterans A MasG. E. La Carena La Font
GASCÓN PEIRÓ, ALEXAleví MasIndependent
GASENT BALLESTER, RAULSenior MasIndependent
GAVILA CERVERA, XIMOParellesG. A. Runner Denia
GAVILÀ MIÑANA, JESÚSVeterans D MasC. A. Daimús Tecnoesport
GAVILÁ MIÑANA, OSCARVeterans B MasC. C. Camallaes
GAVILA MIÑANA, VICENTParellesC. C. Camallaes
GEORGIEV POPOV, VALERIBenjamí MasIndependent
GHEDDOUCHI, AMIRABenjamí­ FemIndependent
GHEDDOUCHI, MARIAAleví­ FemIndependent
GIL GIL , JERONIMA Veterans D FemC. Dénia Corre
GILABERT MIÑANA, JAVIERSenior MasC. A. Gandia
GILABERT PARDO, MARCAleví MasIndependent
GINER FERRANDO, PACOParellesIndependent
GINER PERTEGAS, ISMAELParellesIndependent
GINESTA PRIMO, ALBERTParellesC. Córrer El Garbí
GINESTAR BAILEN, JUANVeterans D MasC. A. Ondara
GOMAR MARÍ, AARON Aleví MasIndependent
GOMAR MARÍ, NOABenjamí­ FemIndependent
GOMAR TORMO, JOANParellesG. E. La Carena La Font
GOMEZ CABELLO, ARACELI ParellesIndependent
GÓMEZ GARCÍA, PEPIParellesC. Dénia Corre
GOMEZ GORDILLO, YOLANDAParellesC. Dénia Corre
GOMEZ JUAN, RUBENParellesC. A. Centcames
GÓMEZ MATEO, EMMAParellesColla de Córrer Parotet
GÓMEZ MORA , JUAN MANUEL Veterans B MasC. Córrer El Garbí
GÓMEZ RODRIGUEZ, JESÚSParellesC. A. Gandia
GÓMEZ TERRE, M CARMENParellesC. A. Gandia
GÓMEZ TERRE, VIOLETA Veterans D FemC. A. Gandia
GOMIS VICENS, JUANParellesC. A. Alcoi
GONZALEZ FERNANDEZ, CAROLINAParellesC. A. Bèlgida
GONZALEZ FONTANET, JUAN CARLOS Veterans A MasC. Dénia Corre
GONZALEZ MARTIN, AXELBenjamí MasG. R. Real de Gandia
GONZÁLEZ NOGUES, ISAAC ParellesColla de Córrer Parotet
GONZALEZ PEREZ, ANA BELENVeterans C Fem- Independent
GONZÁLEZ SERENA, JUAN ANTONIOSenior MasC. Córrer El Garbí
GORDIJN, FRANCOISEVeterans C FemIndependent
GOZALVEZ LÓPEZ, FRANAleví MasIndependent
GRANELL ÑNUNGO, MANELPiponets MasIndependent
GRAU LAPEÑA, XIMOSenior MasC. A. Montaverner
GREGORI, ERICAleví MasIndependent
GREGORI BAILLOT, SARAYAleví­ FemIndependent
GREGORI CAMARENA, RAIMONParellesG. E. La Carena La Font
GREGORI ESCRIVÀ , RUBENParellesG. E. La Carena La Font
GREGORI ESTRUCH, ASUNParellesC. A. Els Oliveros
GREGORI HORTELANO, GERARDVeterans C MasC. Córrer a Gust Bellreguard
GREGORI IZQUIERDO, ALMAPre-Benjamí­ FemIndependent
GREGORI JUST, TONISenior MasG. E. La Carena La Font
GREGORI LLORCA, MARIAVeterans A FemReal de Gandia C. F.
GREGORI MARI, ALEXPrincipiants MasIndependent
GREGORI MARTINEZ, CARLAParellesC. Córrer El Garbí
GREGORI MONZÓ, ELIESPre-Benjamí­ MasIndependent
GREGORI MONZÓ, SARAAleví­ FemIndependent
GREGORI PARDO, FELIUBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
GREGORI PARDO, RAIMONPre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
GREGORI SANCHIS, GERARDPre-Benjamí­ MasIndependent
GREGORI SENSECOGNOM, MARIA JOSEParellesIndependent
GREGORI SENSECOGNOM, SALVAParellesIndependent
GREGORI TORRES, JOSEPBenjamí MasG. E. La Carena La Font
GREGORI TORRES, TANIAPiponets FemG. E. La Carena La Font
GREUS LLIN, CARMENParellesC. A. Alginet
GRIMALT SIGNES, JAVIERVeterans D MasC. Córrer El Garbí
GUAL ALTUR, MIGUELSenior MasIndependent
GUALDE PUIG, ADRIÀAleví MasIndependent
GUALDE PUIG, IANPre-Benjamí­ MasIndependent
GUEROLA SAVALL , VICENTE Senior MasC. Triatló Gandia
GUERRERO LANZAS , JAVIERParellesC. 5dedos valencia
GUITART CERVERA , PACOVeterans B MasC. A. Els Oliveros
HALL, KIRSTYParellesC. A. Bèrnia
HERNANDO RIBES, AIDACaminant femIndependent
HIDALGO BOSCÀ, MIREIAPiponets FemIndependent
HODGSON, PHILVeterans D MasC. Todmorden Harriers
HURTADO ALARCO, LUISSenior Mas- Independent
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTOSenior Mas- Independent
IBORRA BELTRAN, JULIAParellesC. A. Corriols Sueca
IBORRA SENSECOGNOM, PAULA ParellesIndependent
INSA GARCIA, JUSTOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
ISNARDO MONZÓ, PABLOAleví MasIndependent
IVARS CARDONA, ALFREDOVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS GILABERT, AITANAPiponets FemIndependent
IVARS LÓPEZ, MIGUEL VICENTEVeterans D MasC. de Rem Marina de Denia
IVARS PRADA, DAVID Senior MasC. A. Cametes
IVARS SALVÀ, ERNESTParellesC. A. La Xara
IVAS LÓPEZ, ANDREUVeterans B MasC. Ginestar Atletisme Benissa
JAREÑO GONZALEZ, MARISAParellesIndependent
JAREÑO MEDRANO, VERONICAParellesC. A. La Valldigna
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIOParellesC. A. La Xara
JIMENEZ RIVAS, VICTORParellesIndependent
JORDÀ ESCRIVÀ , JAVI ParellesC. D. l´ Espenta
JUAN SENDRA, J CARLOSVeterans D MasC. A. Xeresa
JUST LÓPEZ, SALVADORPiponets MasIndependent
JUST MORENO, SALVADORVeterans B Mas- Independent
JUST PONS, ADRIÀBenjamí MasIndependent
KIM KIM, JIN SUNSenior FemIndependent
KIM MYUNG, MI SUKVeterans D FemIndependent
KLEYKENS GARCIA, MIGUELLParellesC. Córrer El Garbí
KRIEGE, FRIEDUSVeterans C MasIndependent
KRISCIUNAS , EGIS Veterans B MasC. A. Els Oliveros
KYBARTAS, ARMANDASPre-Benjamí­ MasIndependent
LAHMAMI, BADARSenior MasC. M. A. La Faixa
LANGLEY, MARK ParellesC. A. Llebeig Xàbia
LARA CLIMENT, ANDREAAleví­ FemIndependent
LARA CLIMENT, XAVIBenjamí MasIndependent
LAWRENCE GREGORI, MARC Principiants MasIndependent
LÁZARO, EMILIOParellesG. Atletas Nucleo Duro Denia
LEAL DE CAMPOS, LUIZAVeterans B FemC. A. Corriols Sueca
LEÓN FERRANDIS, TOMASVeterans A Mas- Independent
LIZCANO SÁEZ, ÓSCARParellesC. A. Gandia
LLACER ANDRES, FERNANDOSenior MasG. E. La Carena La Font
LLÀCER GADEA, SANTIParellesIndependent
LLARIO SOLER, IRENEParellesG. E. La Carena La Font
LLETÍ RIPOLL, SUSIVeterans D FemC. A. Corriols Sueca
LLIDO DE LA FE, SERGIPrincipiants Mas- Independent
LLINARES CLIMENT, ENRIQUEVeterans B MasC. A. Sargantana
LLOBELL PRIETO, VICENTEVeterans D MasC. Dénia Corre
LLOPIS SANFELIX, JOELAleví MasG. R. Real de Gandia
LLORENS FUSTER, SERGIAleví MasIndependent
LLORENS MONROIG , FCO. JOSEVeterans B MasG. E. La Carena La Font
LLORENS MONTAÑÉS, VICENTEVeterans D Mas- Independent
LÓPEZ BOLUFER, FRANSenior MasC. Dénia Corre
LOPEZ DEVIS, MARIA JOSEParelles- Independent
LÓPEZ FERRERES , VICENTSenior MasC. Dénia Corre
LÓPEZ GARCIA, CLAUDIAPre-Benjamí­ FemIndependent
LÓPEZ GARCIA, SAÚLBenjamí MasIndependent
LOPEZ GAYA, RAFAELVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
LÓPEZ MONZÓ, ENZO Piponets MasIndependent
LÓPEZ MONZÓ, MÍAPiponets FemIndependent
LÓPEZ PONS, ADAPre-Benjamí­ FemIndependent
LOPEZ ROMERO, ERNESTOParellesC. C. Camallaes
LOZANO FERNANDEZ, JULIACaminant femIndependent
LUCAS MAÑO, GISELAParellesC. A. Safor - Teika
LUJAN LOPEZ, TOMASSenior MasIndependent
LUQUE, PATXIVeterans B MasC. E. Dorsal 19 Pego
LUQUE GALIANO, AMPAROBenjamí­ Fem- Independent
LYUBOV BALDEV, BOYANBenjamí MasC. Esportiva El Corriol
MADRID, LOURDESParellesIndependent
MAGAÑA GARRIDO, MÓNICAParellesC. A. Safor - Teika
MAHIQUES COSTA, TANOParellesG. Condol Denia
MAHIQUES MIÑANA, PEPIParellesC. A. Centcames
MALE, JOHNVeterans D MasIndependent
MALLOL GARCIA, SERGIVeterans A MasC. A. Ondara
MANCHA PEIRÓ, LAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
MAÑÓ FRASQUET, PACOSenior MasC. Triatló Benirredrà
MAÑO GONZÁLEZ, LAIABenjamí­ FemC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ GONZÁLEZ, ONAPrincipiants FemC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVeterans D MasC. Córrer El Garbí
MARCET MORATAL, MARCBenjamí MasIndependent
MARCH ESCUDERO, AUSIASParellesP. C. Jaume I
MARCH ESCUDERO , JAUME ParellesC. Triatló Gandia
MARCO JUST , JOAQUINVeterans C MasG. E. La Carena La Font
MARCO ESCRIVA, ANAVeterans B FemIndependent
MARCO I MARÍ, LLUISBenjamí MasIndependent
MARCO RUIZ, DIEGOVeterans D MasC. A. Benidorm
MARGARIT BENAVENT, MARIAParellesC. A. El Xio Llutxent
MARI FUSTER, EVAParellesG. E. La Carena La Font
MARÍ PALACÍ, ARNAUAleví MasG. E. La Carena La Font
MARQUEZ BENITEZ, MANOLIVeterans B FemC. A. Publidom
MARRAHI GARCIA, SALVASenior MasC. A. Gandia
MARTÍ BERMÚDEZ, JUAN JOSEVeterans B MasC. A. Xeresa
MARTI FABREGAT, VICENTParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTI GOMEZ, LIDIAParellesC. Córrer Xeraco
MARTÍ JUST, ELLAPrincipiants FemIndependent
MARTÍ MARTÍNEZ, LEIREBenjamí­ FemIndependent
MARTI MONZO, PAULA Senior FemIndependent
MARTÍ NOVELL, MARISA ParellesC. Córrer El Garbí
MARTI PONS, JOSESenior MasC. A. Montaverner
MARTÍ SIGNES, CARLAPrincipiants FemC. Datilera Team
MARTÍ TORRES, SERGIVeterans A MasC. Datilera Team
MARTIN CONDE, ROBERTParellesC. A. la Vall d´Uixo
MARTIN GONZALEZ, SARAParellesC. A. Xeresa
MARTÍN GREGORI, ALOMAVeterans A FemG. R. Real de Gandia
MARTÍN GREGORI, ROSERSenior FemG. R. Real de Gandia
MARTIN SANCHEZ, DIESELVeterans B MasC. Beer Runners Xabia
MARTINEZ CANTÓ, JUANIParellesC. A. Ondara
MARTÍNEZ CERDÀ, LEIREParellesIndependent
MARTÍNEZ CLIMENT , JUAN MANUEL Veterans A MasC. Córrer El Garbí
MARTINEZ DOMENECH, SUSANAVeterans A FemC. A. Canals
MARTÍNEZ FRASQUET, JOANBenjamí MasIndependent
MARTINEZ GOMEZ, LUIS FÉLIXVeterans B MasC. A. Cárnicas Serrano
MARTINEZ GONZALEZ, SEVEVeterans A MasC. A. Xàtiva
MARTÍNEZ HERRERO, DAVIDSenior MasC. C. Les Tortugues Coixes
MARTINEZ JUST, JOSEVIVeterans A MasG. E. La Carena La Font
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN MANUELParellesC. A. Llosa de Ranes
MARTÍNEZ MONZONIS, JOSEParellesIndependent
MARTINEZ PARRA, ANTONIOVeterans B MasC. C. Camallaes
MARTINEZ RAMOS, RAMÓN Senior MasC. A. La Vespa Novetlé
MARTÍNEZ SENDRA, GUILLEMJunior MasIndependent
MARTÍNEZ VIDAL, AITORBenjamí MasIndependent
MARTOS MARTIN, DAVIDVeterans A MasC. Dénia Corre
MAS I ESCRIVÀ, PACOParellesC. A. Ondara
MASCARELL CLEMENTE , MASCARELLSenior MasC. A. Safor - Teika
MASO MARTINEZ, PILARVeterans C FemC. A. La Valldigna
MEDINA BELENGUER, ALBERTO Veterans A MasC. Triatló Corriol
MENA AGUD, CESCAleví MasIndependent
MERINO JUST, DAVIDAleví MasIndependent
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA ParellesC. Córrer La Llebre Simat
METOLA CATALA, JOSE M.ParellesC. A. Safor - Teika
MEZQUIDA CAMARENA, MIGUELSenior MasC. Triatló Gandia
MEZQUIDA I CANDEL, JAUMEVeterans D MasC. de Rem Marina de Denia
MIGUEL VICENS, JOANBenjamí MasIndependent
MILLET BLANQUER, SALVA Veterans C MasG. E. La Carena La Font
MILLET ESCRIVÀ , Mª JESUSParellesG. E. La Carena La Font
MILLET GARCIA, VICTORIAPrincipiants FemIndependent
MILLET MILLET, JÚLIAAleví­ FemIndependent
MILLET PELLICER, ALBERTOVeterans C MasC. Córrer a Gust Bellreguard
MILLET PEREZ, ANGELSenior MasG. E. La Carena La Font
MILLET ROIG, NATIVeterans D FemG. E. La Carena La Font
MILVAQUES BATALLER , QUINOVeterans A MasC. A. Safor - Teika
MILVAQUES CASTELLO, JOSE LUISParellesC. Córrer Xeraco
MIÑANA GINER, VICENTE JOSEVeterans D MasC. A. Calygat.com
MIRALLES MAS, TEREVeterans D FemC. A. Ondara
MIRASOL, ERNESTO ParellesC. Runners Ciutat de València
MIVOSLAVOVA PAVLOVA, MICHAELAAleví­ FemIndependent
MOCHOLI SERRA, Mª TERESAParellesIndependent
MOLL GARRIGÓS, PEPEVeterans D MasC. A. Publidom
MOLTÓ CASTELLÓ, JOSÉ RAMÓNVeterans D MasC. A. Canals
MOLTÓ VIDAL, VICENTVeterans C MasIndependent
MOMPARLER CERDÀ, TERECaminant femIndependent
MOMPARLER PUIGCERVER, ALEXPrincipiants MasIndependent
MONCHO I PERIS, MARGAParellesC. A. Ondara
MONERRIS MORANT , DAVIDParellesIndependent
MONFORT I BISQUERT, JOANVeterans C MasC. A. Gata
MONTAGUD GOMEZ, CRISTINAVeterans B Fem- Independent
MONTE DIAZ, RAÚLParelles- Independent
MONTERO DOFFIGNY, BRIGGITTAleví­ FemC. A. Safor - Teika
MONTERO SUAREZ, LUIS ENRIQUEVeterans A Mas- Independent
MONTES GARCIA , MARI TERESenior Fem- Independent
MONTOYA ARMENGOL, ABELSenior MasC. A. Benidorm
MONZÓ FEMENIA, NAIABenjamí­ Fem- Independent
MONZÓ FUSTER, INMAParellesG. E. La Carena La Font
MONZÓ FUSTER, SALVADORParellesG. E. La Carena La Font
MONZO APARISI, ANA ParellesP. C. Jaume I
MONZÓ BATALLER, JÚLIA Piponets Fem- Independent
MONZO ESCRIVÁ, VIRGINIACaminant femIndependent
MONZÓ FEMENIA, CARLAPrincipiants Fem- Independent
MONZÓ FUSTER, RAFAPre-Benjamí­ MasIndependent
MONZÓ FUSTER, SARICaminant femG. E. La Carena La Font
MONZO JUST, REMEParellesG. E. La Carena La Font
MONZÓ MARTÍ, ALBAPiponets Fem- Independent
MONZÓ MONZÓ, MARCPrincipiants MasIndependent
MONZO MORENO , FINAVeterans D FemIndependent
MONZÓ MORENO, SALVAPrincipiants MasIndependent
MONZÓ MUÑOZ, ARACELIVeterans C Fem- Independent
MONZÓ PEIRÓ, JOANBenjamí MasIndependent
MONZO PEIRO, MARÍACaminant femIndependent
MONZÓ PUIG, CARLOSSenior MasIndependent
MONZÓ ROMERO, PAULAPiponets FemIndependent
MONZÓ SOLER, JOSEPAleví MasIndependent
MONZÓ SOLER, NOELIAAleví­ FemIndependent
MONZÓ TERRADES, Mª LOLAVeterans C FemG. E. La Carena La Font
MORAGUES ALBI, JOSE LUIS Veterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
MORALES CAPUCHINO, MARIANParellesIndependent
MORALES ORTIZ, CARMENCaminant femIndependent
MORANT CERRO, ISABELParellesC. Córrer El Garbí
MORANT DOMÍNGUEZ, BLAIPrincipiants MasIndependent
MORANT ESTRUCH , SALVASenior Mas- Independent
MORANT JUST, GERARDOParellesG. E. La Carena La Font
MORANT MIÑANA, LOURDESCaminant femIndependent
MORANT MORANT, LOURDESParellesC. C. Camallaes
MORANT PASTOR, SALVAVeterans C Mas- Independent
MORANT RODRIGUEZ, IZANPre-Benjamí­ MasG. R. Real de Gandia
MORANT RODRIGUEZ, YERAYAleví MasG. R. Real de Gandia
MORANT SIGNES, DOMINGOSenior MasC. Triatló Gandia
MORATAL SAN ONOFRE, CANDIDOCaminant femG. E. La Carena La Font
MORENO, PATRICIA Veterans B FemIndependent
MORENO CATALÁ, MIGUELVeterans B MasC. A. Ondara
MORENO COBOS, IVANParellesC. A. Safor - Teika
MORENO COSTA, SALVASenior Mas- Independent
MORENO MALDONADO, GERMANVeterans A MasC. Córrer El Garbí
MORENO MARI, DANIELVeterans B MasC. A. Miramar Fent Cames
MORENO MATEU, NAIRAPre-Benjamí­ Fem- Independent
MORENO MATEU, SERGI Aleví Mas- Independent
MORENO PUIG, DAVIDPrincipiants MasIndependent
MORILLO SANFELIX, MILAPre-Benjamí­ FemIndependent
MORILLO SANFELIX, RUTHAleví­ FemIndependent
MORILLO TORMO, INÉSParellesIndependent
MOUNSEY, BEN ParellesC. A. Bèrnia
MOYA ORTIZ, PEDROVeterans D Mas- Independent
MOYA VIDAL, NICOLASInfantil Mas- Independent
MUÑOZ MARI, SALVAParellesG. E. La Carena La Font
MUÑOZ BURGUERA, FRANSenior MasIndependent
MUÑOZ JUST, JOANAPrincipiants FemIndependent
MUÑOZ LURBE, ALEXPre-Benjamí­ MasIndependent
MUÑOZ MARTIN-PERO, ADOLFOParellesIndependent
MUÑOZ MASCARELL, M.PILARCaminant femIndependent
MUÑOZ MASCARELL, MARIBELCaminant femIndependent
MUÑOZ MONZÓ , ESTELASenior FemG. E. La Carena La Font
MUÑOZ MORENO, MIGUELBenjamí MasIndependent
MUÑOZ SENSECOGNOM, CAROLParellesIndependent
MUÑOZ SOLER, ELIZABETHVeterans B FemC. A. Montaverner
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSAVeterans B FemC. A. Ondara
NADAL OLLER, ELOISAParellesC. Córrer Peus Quets Sueca
NASICKIS , ARONBenjamí MasIndependent
NAVALON, INMAParellesC. A. La Vespa Novetlé
NAVARRO BOSCA, MARIParellesC. A. Centcames
NAVARRO MARTINEZ, TINOVeterans C MasC. E. Dorsal 19 Pego
NAVARRO MIÑANA, SILVIA ParellesC. Masktri
NAVARRO MOLINA, FRANCISCOParellesIndependent
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL ParellesC. Dénia Corre
NAVARRO SALVA, MERCEParellesC. C. Camallaes
NAVAS MANSUY, MOLWENN AMDEMEBenjamí MasIndependent
NAVAS MANSUY, MYLENE BINDANGPre-Benjamí­ FemIndependent
NAVASQUILLO MOLL, ROSANNAVeterans B FemC. A. Canals
NAVE FLUXA, XELOParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
OCHOA ROSELLÓ, FANIParellesG. Condol Denia
OLIVER, CARLOSSenior MasC. A. La Vespa Novetlé
OLLER CABALLÉ, FRANCISCO JOSÉ ParellesC. Córrer Peus Quets Sueca
OLMOS GIMENO, INMACULADAVeterans C FemColla de Córrer Parotet
OLTEANU, IONUTSenior MasIndependent
OLTEANU, NICUSORSenior MasIndependent
ORENGO PEREZ, JOSEPSenior MasG. E. La Carena La Font
ORENGO PÉREZ , NEUSSenior Fem- Independent
OROCONDO FULGUERA, RICHARDVeterans C Mas- Independent
ORTIZ REQUENA, ADRIÁNSenior MasC. A. La Vespa Novetlé
ORTIZ SELLES, JOSE JAIMEVeterans A MasC. A. Llebeig Xàbia
ORTIZ VALLES, LLUNAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
ORTOLA FONT, PEREParellesIndependent
ORTOLA MOSCARDO, JORGE ParellesC. A. Centcames
ORTS BRINES, ASLYPre-Benjamí­ FemIndependent
ORTS BRINES, JOELPrincipiants MasIndependent
ORTS MILLET, PACOSenior MasG. E. La Carena La Font
OSBORN, LOU ParellesC. A. Ambleside
PADILLA MORALES, RAQUELVeterans B FemG. R. Real de Gandia
PAJARÓN , DANIELSenior MasC. C. Camallaes
PALACI ESCRIVÀ, LAIAPiponets FemIndependent
PALLARES BAIXAULI, VERÓNICACaminant femColla de Córrer Parotet
PALLARES LLORET, JOSE FRANCISOVeterans D MasC. A. Favara
PALMER RIBES, MIGUELCaminant mascIndependent
PALONÉS LLOPIS, VICENTParellesC. Masktri
PALONÉS SESER, JUAN Senior Mas- Independent
PALOP CABANES, JOSÉ Veterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
PARDO SEGUI, JOAQUINVeterans C MasG. E. La Carena La Font
PAREDES PARIÑO, GEMMAParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
PARRA LORENTE, GEMAVeterans C FemG. R. Real de Gandia
PARREÑO FERNANDEZ, MARICARMENVeterans C FemC. Córrer El Garbí
PARREÑO MONZÓ, LEIREPre-Benjamí­ Fem- Independent
PARRITT, ALLISONVeterans C Mas- Independent
PARRITT, ANDY Veterans D Mas- Independent
PASCUAL COLOMER, CARLOSSenior MasC. Triatló Gandia
PASTOR , VICENTESenior Mas- Independent
PASTOR ENGUIDANOS, NATXOParellesIndependent
PASTOR FRANCES, VICENTEVeterans A MasC. Triatló Gandia
PASTOR GINER , KIKOParellesC. Córrer El Garbí
PASTOR MONZÓ, ADRIÀSenior Mas- Independent
PASTOR PERIS, LORENAParellesC. A. Corriols Sueca
PASTOR REIG , ADRIAN Piponets MasIndependent
PASTOR SOLER, VICEN Veterans D FemIndependent
PEDRO SALVA, BATIVeterans C MasC. A. Gata
PEDROS MONFORT, PEPEVeterans B MasC. A. Gata
PEIRO CHAVELI, JOSEParellesC. A. Mandriladora Alpesa
PEIRÓ COSTA, GEMMAPrincipiants FemIndependent
PEIRO FUSTER, ALICIAParellesG. E. La Carena La Font
PEIRÓ FUSTER, VICENTVeterans B MasC. A. Els Oliveros
PEIRO HUESO, OLIVIAParellesC. A. Gandia
PEIRÓ LLOPIS , ROSACaminant femIndependent
PEIRO MILLET, JUANJO Senior MasIndependent
PEIRO MONZÓ , FATIMASenior FemG. E. La Carena La Font
PEIRO MORELL, SILVIACaminant femIndependent
PEIRO ROIG, LOURDESCaminant femIndependent
PEIRÓ TEODORESCY, NICOLASAleví MasIndependent
PELLICER FAYOS, DESIRÉEParellesC. A. Montaverner
PELLICER MARTÍ, XAVI Pre-Benjamí­ MasIndependent
PEÑA NADAL, REBECAParellesC. Triatló Gandia
PEÑA ZAMORA, PILARParellesC. A. La Xara
PENALBA MARTINEZ, ELENAParellesC. A. Llosa de Ranes
PENALVA GOMEZ, VICENTEVeterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
PEÑARRUBIA , CÉSAR Veterans B MasC. A. Xàtiva
PEPOV JURADO, ADRIÁNBenjamí MasIndependent
PERALES PERELLO, SUNIParellesC. A. Safor - Teika
PEREA PEIRO, SAIDASenior FemC. C. Camallaes
PEREIRO PUIG, IRENEBenjamí­ FemIndependent
PEREIRO PUIG, XAVIERAleví MasIndependent
PERELLO CLIMENT, ANTONIOSenior Mas- Independent
PEREZ BALDOVI, JOSE RAMONParellesC. A. Llosa de Ranes
PEREZ FUSTER, ESTERVeterans D FemG. E. La Carena La Font
PEREZ GALLARDO, CHAROParellesC. A. Safor - Teika
PÉREZ GARCIA, CARMENBenjamí­ FemIndependent
PÉREZ GARCÍA, YOLANDAVeterans D FemC. D. l´ Espenta
PÉREZ GIMÉNEZ, BORJAParellesIndependent
PÉREZ LLOMBART, CARLOSParellesC. A. Corriols Sueca
PÉREZ LÓPEZ, NEUSParellesIndependent
PEREZ MENGUAL, ROSANAParellesC. D. l´ Espenta
PÉREZ MIRALLES, JESSICACaminant femIndependent
PÉREZ MONZÓ, CARLESPre-Benjamí­ MasIndependent
PEREZ MONZÓ , ENRIQUEVeterans A MasG. E. La Carena La Font
PEREZ PARDO, DAVIDVeterans B MasG. E. La Carena La Font
PÉREZ PASTOR, MÓNICA Veterans C FemIndependent
PÉREZ REIG, AARÓNPrincipiants MasIndependent
PÉREZ ROSELLÓ, MARCBenjamí MasIndependent
PEREZ SAMPERIO, LORENAParellesC. A. iRun Calp
PEREZ SOLER, EMILIVeterans D MasA. D. C. Bombers Alacant
PERPIÑÁ GIRONA, ALBAParellesC. A. Almussafes
PIERA AMOR, AGUSTÍNVeterans B MasC. A. Gandia
PIERA CASTELLÓ, AIDA ParellesG. E. La Carena La Font
PIERA NACHER, M SALESVeterans D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
PILCO INGA, MÓNICA ALEXANDRAParellesC. The Kenyan urban way
PINEDA ESCRIVÀ, JESÚSSenior MasIndependent
PIÑERO FERNÁNDEZ, ANGELVeterans C MasC. Córrer Xeraco
PIQUERAS TORRES, JONATHANSenior MasC. A. Favara
PIQUERES MATEU, CARLOSSenior MasC. A. Corriols Sueca
PIZARRO UREÑA, ÀNGELAParellesC. Córrer Xeraco
PLATA MARTÍNEZ, EMICaminant femIndependent
PLATA MARTÍNEZ, NEIZANPrincipiants MasIndependent
POBES SERRANO, MARIA JESUS ParellesC. A. Llebeig Xàbia
POLACHE RIPOLL, SALVAParellesC. Córrer La Llebre Simat
POMAR LANZUELA, DOMINGOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
POMBO BALLESTEROS, AMETSAleví MasIndependent
POMBO BALLESTEROS, IZANPrincipiants MasIndependent
PONS JUST, ENCARNA ParellesG. E. La Carena La Font
PONS DONAT, RAÚLVeterans A MasReal de Gandia C. F.
PONS SAN ONOFRE, DANAPre-Benjamí­ FemIndependent
PONS SAN ONOFRE, NAIAPre-Benjamí­ FemIndependent
POQUET ESTEVAN, CHAROCaminant femIndependent
POU PÉREZ, RUBÉNVeterans A MasC. A. Sense Pressa El Verger
POWELL, MADELANEParellesC. A. Llebeig Xàbia
POZUELO CHOLBI, EMILIOParellesIndependent
PUIG AGUT, NELOPrincipiants MasIndependent
PUIG AGUT, NINABenjamí­ FemIndependent
PUIG CALABUIG, RAQUELCaminant femIndependent
PUIG ESCRIVA, MARCPre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
PUIG ESTRUCH, ALICIAVeterans D FemC. Córrer El Garbí
RAFET SORIANO, JOANMI Veterans A MasC. Dénia Corre
RAMOS GIMENO, ROSA MARÍAVeterans D FemC. A. Llebeig Xàbia
REBAGLIATO FABREGA, JORDIVeterans D MasIndependent
REIG GREGORI, ANAÏSVeterans A FemC. Córrer El Garbí
REINA OLMO, JOSEParellesC. Córrer El Garbí
REQUENA MORCILLO, JOSEVeterans D Mas- Independent
REQUENA RAMÍREZ , JAVI Veterans A MasC. C. Camallaes
REY MARTINEZ, JOSEParellesC. A. Runners Alcoi
REYNAU, CARMEN ParellesC. A. Llebeig Xàbia
RIBAS GASENT, DAVIDVeterans C MasC. Córrer El Garbí
RIBES CUELLO, MARIOVeterans B MasIndependent
RIBES ESCRIVA, ROSACaminant femIndependent
RIBES ESTRUCH, JUANVeterans B MasG. E. Llops Villalonga
RIVERA SAN MARTIN, MIGUEL ANGELVeterans C MasC. A. Mandriladora Alpesa
ROBLES PONCE, TERESAVeterans B FemC. A. Gandia
ROCHER MAYOR, VICTORSenior MasC. Masktri
RODRIGUEZ REYES, JOSE ALBERTOVeterans B MasC. A. Gandia
RODRÍGUEZ SANCHIS, MARGARITACaminant femIndependent
ROIG BOHIGUES, MAR Aleví­ Fem- Independent
ROIG BOHIGUES, NEUSPrincipiants Fem- Independent
ROIG COSTA, ADOLFOVeterans C MasC. A. Cametes
ROLANIA SOTO, DANIELParellesIndependent
ROMAGUERA LLISO, LUISVeterans D MasC. Córrer El Garbí
ROMERO I BERTÓ, ALFONSVeterans C MasC. A. Miramar Fent Cames
ROMERO MATEU, LLUISVeterans D MasIndependent
ROMERO TORMO, CONCEPCION Caminant femIndependent
RONDA VALLÉS, RAQUEL ParellesIndependent
ROSALENY I CHIRIVELLA, RAFAVeterans C MasColla de Córrer Parotet
ROSELLÓ CRESPO, ERICBenjamí MasIndependent
ROSELLÓ CRESPO, LUCAAleví MasIndependent
ROSELLO GARCIA, ROSAParelles- Independent
ROSELLÓ GREGORI, MARIA JOSÉParellesG. E. La Carena La Font
ROSELLÓ HUÉSCAR, ANDREUPrincipiants MasIndependent
ROSELLÓ HUÉSCAR, ROSERPre-Benjamí­ FemIndependent
ROSELLÓ MIÑANA, NOEMI ParellesC. A. Publidom
ROSELLO MONZÓ, VALENTINAPrincipiants FemIndependent
ROSELLÓ PIRIS, FRANCES SALVADOR Senior MasIndependent
ROSELLÓ PONS, JORDIPiponets MasIndependent
ROSELLÓ PONS, JÚLIABenjamí­ FemIndependent
ROSELLO SENDRA, PEDROJunior Mas- Independent
ROSSELLO COGOI, JUAN LUÍS ParellesIndependent
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans B MasC. A. Ondara
RUBIO COTS, FELIPEVeterans A MasC. D. l´ Espenta
RUIZ PULIDO, TONIVeterans B Mas- Independent
RUZAFA ESCRIVA, MENCARNACaminant fem- Independent
SAEZ ROCHER, ANDREUPre-Benjamí­ MasIndependent
SALABERT ESCRIVÀ, ÁLEXInfantil MasIndependent
SALABERT ESCRIVÀ, SOFÍAAleví­ FemIndependent
SALELLES MATEU, VICENT Veterans C MasC. Esportiva El Corriol
SALES, PACOVeterans D MasC. Córrer Peus Quets Sueca
SALORT TERCERO, ANAVeterans C FemC. D. l´ Espenta
SALVÀ FEMENIA, MAITEVeterans B FemC. A. Cametes
SALVÁ SIGNES, MATIASParellesC. A. Gata
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTEVeterans B MasC. Córrer Xeraco
SAN LUIS CASTELLÓ, ANTONIOParellesC. Córrer Xeraco
SÁNCHEZ ALMENDROS, ISAParellesC. Córrer El Garbí
SANCHEZ COLLADOS, ALBERTOParellesIndependent
SANCHEZ LOPEZ, DIEGOVeterans B MasC. A. Sense Pressa El Verger
SÁNCHEZ MARTORELL, JUAN BAUTISTAParellesC. The Kenyan urban way
SANCHEZ PUIG , RUBENSenior MasG. E. La Carena La Font
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MasC. Dénia Corre
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA , MIKEL Veterans A Mas- Independent
SANCHIS MIRARALLES, MARÍA ORETOParellesC. A. Som Passatge
SANCHIS SALA, JOANVeterans A MasC. Triatló Corriol
SANCHO TUR, SONIAParellesC. Córrer El Garbí
SANFELIX GONZALEZ, ADRIÀParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
SANFÉLIX MARTÍNEZ, MIREIABenjamí­ FemIndependent
SANMIGUEL HUESO, PACOParellesColla de Córrer Parotet
SANONOFRE ALVARADO, MARI CARMENCaminant femIndependent
SANSEGUNDO BERNABEU, PEREVeterans B MasC. Córrer Xeraco
SANZ SANZ, SUSANAVeterans B FemIndependent
SAPIÑA CLAR, PAUParellesC. Mondúver Trail
SARDÓN CASTELLÓ, JIMENAPiponets Fem- Independent
SARIO PELLICER, ZACARIASVeterans D MasC. Córrer a Gust Bellreguard
SARRIÓN ESTEVE, SILVIAParellesC. A. La Vespa Novetlé
SASTRE PONS, JAVIERVeterans B MasG. E. Llops Villalonga
SAUNDERS, DAVIDVeterans D MasIndependent
SAVALL IBIZA, XIMOParellesC. Triatló Gandia
SEGARRA , JAVIERParellesC. A. Llebeig Xàbia
SEGARRA, NIEVESParellesC. A. Llebeig Xàbia
SEGARRA GARCIA, CARLA ParellesC. A. El Xio Llutxent
SEGARRA SANZ, HUGOSenior MasIndependent
SEGRELLES QUILIS, JESÚSParellesC. A. Montaverner
SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONIParellesC. A. La Vespa Novetlé
SEGUÍ RUIZ, PACO Veterans A MasC. A. Guixa Esport
SEGURA FERRERO, MATEOVeterans D MasIndependent
SELLENS ESCRIVÀ , FRANCESC ParellesG. E. La Carena La Font
SELLENS CASANOVA, JUANVeterans D MasG. E. La Carena La Font
SELLENS ESCRIVA, ALICIAVeterans B FemIndependent
SELLENS ESCRIVA, SUNICaminant femIndependent
SELLENS PEREZ, ANGELASenior FemG. E. La Carena La Font
SELLENS PEREZ, ESTERSenior FemG. E. La Carena La Font
SELLENS RAMÍREZ , ALBAPiponets Fem- Independent
SEMPERE GARCIA, JOSE VICENTEVeterans A MasC. Córrer El Garbí
SEMPERE GARCIA, RAFAVeterans A MasC. Córrer El Garbí
SEMPERE TORRES, JOSE VICENTEVeterans D MasC. D. l´ Espenta
SENDRA PEREZ, CARLOSSenior Mas- Independent
SEPÚLVEDA BÚRDALO, ESTHERParellesC. A. Gata
SERENA GÓMEZ, MARIA DEL CARMEN ParellesIndependent
SERQUERA PEREZ, ROSA MªCaminant femIndependent
SERRANO ESCRIVÀ, CARLOSPre-Benjamí­ MasIndependent
SERRANO FLORES , OSCARVeterans A MasC. Córrer El Garbí
SERVER AUSINA, JOSEPVeterans D MasC. Córrer El Garbí
SERVER COSTA, FEDERICOVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
SERVER ESPIN, FERNANDOVeterans A MasC. A. Ondara
SIGNES CAMARENA, ÀNGELSPre-Benjamí­ FemIndependent
SIGNES CAMARENA, FRANCESCPrincipiants MasIndependent
SIGNES CARRIO, ANA ParellesIndependent
SIGNES GINESTAR, JOSÉ ANTONIOVeterans B MasC. A. Gata
SIGNES OROVAY, JAVIERVeterans D MasG. E. La Carena La Font
SILLA MACHANCOSES, FRANCISCOParellesC. A. Som Passatge
SILVA YAGUACHI , DARWIN ParellesIndependent
SIMO COSTA, CARLOSVeterans C MasC. A. Cametes
SIMO PEDROS, TERESAVeterans D FemIndependent
SIMÓ SAUCEDO, LEIREBenjamí­ FemIndependent
SISCAR CLIMENT, JOANParellesIndependent
SOLANES MAS, MARISSAParellesC. Córrer La Llebre Simat
SOLANES VALLET, JUANVeterans D MasC. A. Mandriladora Alpesa
SOLER LAMIRANT, ANDREAParellesC. A. La Vespa Novetlé
SOLER SANZ, VICENTE ParellesIndependent
SORIA LLORCA, ENRIQUEVeterans B MasC. A. Els Oliveros
SORIANO ROSELLO, MARIBELParellesC. Córrer Peus Quets Sueca
SORINO GALINDO, AMPARO Veterans D FemC. D. l´ Espenta
SOSA HALL, IZAN GERALDPrincipiants MasIndependent
SUETLOZAROV YARAMFILOV, IVAYLOAleví MasIndependent
SVETLOZAROVA KARAMFILOVA, MERIBenjamí­ FemIndependent
TALENS LALIGA, ANDREUAleví MasC. A. Corriols Sueca
TALENS MESEGUER, JORDIVeterans B MasC. A. Corriols Sueca
TALON SALVADOR, JOSE DAVIDParellesC. A. Orero Paterna Runners
TARRASO REY, JUANJOVeterans D MasC. A. La Rabosa
TAYLOR, KENNETHCaminant mascIndependent
TAYLOR, PATRICIACaminant femIndependent
TEMMERMAN, PETERVeterans C MasC. A. Safor - Teika
TEOMIRO , JAVIER ParellesC. Triatló Gandia
TERRADES PONS, JOANBenjamí MasIndependent
TERRADES PUIG, DANIParellesC. Córrer El Garbí
THEOBALD, LINDAVeterans A FemIndependent
TOMAS BOIX, PACOVeterans D MasC. A. Bèlgida
TOMÀS CARRIÓ, SANDRA ParellesIndependent
TOMAS JORNET, JASONParellesC. A. Bèlgida
TORÀN FUSTER, JESÚSVeterans C MasIndependent
TORÁN FUSTER, LOLACaminant femIndependent
TORMO GREGORI , ALEJANDRA ParellesC. Triatló Gandia
TORMO MORA, VICTORSenior MasC. A. Montaverner
TORMOS GOMAR, PEREVeterans D MasC. C. Camallaes
TORRE DE MIGUEL, FELIPEParellesC. E. Dorsal 19 Pego
TORREGROSA GARCIA, MARI CARMENVeterans D FemIndependent
TORRES, JOSE Veterans B MasC. A. Safor - Teika
TORRES TERCERO, ESTHERVeterans C Fem- Independent
TORTOSA TORTOSA, AITORSenior MasC. A. La Vespa Novetlé
TROTA SANCHIS, ALANPre-Benjamí­ MasIndependent
TROTA SANCHIS, ERIKBenjamí MasIndependent
TUDELA CASAS, JOSE MARIAParellesC. A. Publidom
TUDELA PALMER, CARLOSParellesIndependent
VALCARCEL, ALBERTOVeterans A MasC. Triatló Gandia
VALERO ESTEVE, MARIOLAVeterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS CABANILLES, ANDREUPiponets MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS CABANILLES, BIELPrincipiants MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLES LEGAY, BARTOLOMEVeterans C MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLES SENDIN, MIGUELVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
VAN MAASAKKERS, CARMENParellesIndependent
VAÑÓ SENSECOGNOM, LOURDESParellesIndependent
VARGAS FLORES, YEUDIEL THIAGOPrincipiants MasIndependent
VASILEV POPOV, DANIELBenjamí MasIndependent
VASILEVA MADINA, PETYAVeterans A FemC. A. Corremundos
VAYA PLA, LUCIAParellesC. C. Les Tortugues Coixes
VEINAT BELENGUER , DESIRÉE ParellesIndependent
VENTEO VIRGILI, IZANPrincipiants MasIndependent
VERA BELLON, MARIBELVeterans D FemIndependent
VERDÚ COTAINA, DIEGOPrincipiants Mas- Independent
VICEDO ESCRIVA, RAÚLVeterans D MasIndependent
VICENS MARQUEZ, LUISVeterans D MasIndependent
VICENS RAMIREZ, PAUBenjamí MasC. Triatló Corriol
VICENS TERCERO, SALVASenior MasC. Triatló Corriol
VICENT FENOLLAR, JOSEVeterans B MasIndependent
VICENT FENOLLAR, OLGAParellesIndependent
VICENT MUÑOZ, FANNYVeterans A FemC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
VICTORIA GRANELL, ELSAPre-Benjamí­ FemIndependent
VICTORIA GRANELL, ENZO Principiants MasIndependent
VIDAL ESCRIVÀ, ANTONI Veterans A MasIndependent
VIDAL ESCRIVÀ , MIGUEL ANGELVeterans A MasG. E. La Carena La Font
VIDAL GILABERT, ADRIÀPiponets MasIndependent
VIDAL GILABERT, ALEXANDREBenjamí MasIndependent
VIDAL I CATALÀ, ÀLVAR MASCULÍ VIDALVeterans D Mas- Independent
VIDAL MARTÍNEZ, FERMÍNSenior MasC. C. Camallaes
VIDAL ORENGO, LOURDES ParellesC. Córrer El Garbí
VIDAL PALOMARES, LEO ParellesC. A. Crazy Runners
VILA BOLINCHES, RAÚLParellesC. A. Canals
VILA LLATAS, VICTORSenior MasC. Córrer El Garbí
VILA RENGEL, LAURAParellesC. A. Canals
VILA RODRIGUEZ, MARIA JESUSVeterans D FemC. D. l´ Espenta
VILA VILA, JORDIVeterans D MasC. A. La Rabosa
VILAPLANA CALERO, JOSEPParellesG. E. Llops Villalonga
VILLALOBOS DOMINGUEZ, PAQUIParellesIndependent
VILLALTA BALCAZAR, VICENTEVeterans D MasIndependent
VILLALTA SENSECOGNOM, MIRIAMParellesIndependent
VILLAMAYOR CASTRO, JAVIVeterans A MasC. Triatló Corriol
VILLAMAYOR COSTA, ABELBenjamí MasIndependent
VILLAMAYOR COSTA, AINAPiponets FemIndependent
VILLANUEVA CLIMENT, HILARIParellesC. C. Les Tortugues Coixes
VIÑARTA CARBO, ARACELISenior FemIndependent
VITORIA LUIS, JUANParellesC. Córrer Xeraco
VLADIMIROV PASHOV, ANDON Aleví MasIndependent
VLADIMIROVA PASHOVA, CARLAAleví­ FemIndependent
WHITE, JORDI Aleví MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, KOBI Pre-Benjamí­ MasC. Esportiva El Corriol
WHITE, ZOE Benjamí­ FemC. Esportiva El Corriol
WHYTE, BRENDACaminant femIndependent
ZADOWOZNIZ, GERMANVeterans A MasC. A. Gandia
ZAPMA ESTRUCH, ROCIOBenjamí­ FemIndependent


17ª VOLTA A PEU A LA FONT


INSCRIPCIÓ INDIVIDUAL

TERMINI ORDINARI

Fins el 9 de Febrer a les 20:00 h, quota d'inscripció 6 euros,

TERMINI EXTRAORDINARI

Del 10 de Febrer fins el 13 de Febrer a les 20:00 h, quota d' inscripció 8 euros
No s'admetran inscripcions el dia de la prova.

TERMINI D'INSCRIPCIÓ PARELLES

TERMINI ORDINARI

Finalitza el 9 de Febrer a les 20:00 h o arribar a les 200 parelles inscrites.
Quota d'inscripció Parelles: 14 euros

TERMINI EXTRAORDINARI

Del 10 de Febrer fins el 13 de Febrer a les 20:00 h o arribar a les 200 parelles inscrites.
Quota d'inscripció 18 euros

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves