Som Esport
18a Volta a peu a la Font

LLISTAT D'INSCRITS 18ª VOLTA A PEU A LA FONT

Data: 12 de febrer 2022
Organitza: Ajuntament de la Font d'en Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Horari: Xiquets 15.30 h. | Adults 17.00 h.
Distància: 9,4 Km
234 participants inscrits incloent
54 parelles inscrites
Nom Categoria Club
ÁLVAREZ ANTOLÍ, NURIAParellesG. M. Outdoor N. F.
AMBLER , LOUISA ParellesC. A. Corremundos
ANDRÉS MILLET, QUICO Senior Mas- Independent
ANTON GARCIA, CARLOSParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
ARNAU PASCUAL , MARIA TERESAParellesIndependent
BAHAMONDE ROIG, RICARDOVeterans A MasC. Triatló Corriol
BAÑULS ORCHILLES, MARIAParellesReal de Gandia C. F.
BATALOV, TOMMYSenior MasIndependent
BELLVÍS JULIÁ, GUILLERMOSenior MasC. A. Montaverner
BENÍTEZ BOHIGUES, NEREABenjamí­ Fem- Independent
BERNABÉ-SALA, ENCARParellesG. Muntanya Calp
BERTOMEU, JOELVeterans A MasIndependent
BISHOP , JONATHAN ParellesC. A. Corremundos
BLACKMORE, ROSParellesC. Swaledale Runners
BOLUFER JORDAN , JOSÉ RAMÓNParellesC. Ondara Tri-Esport
BORREDA FELIU, JORDIParellesC. A. La Vespa Novetlé
BOU CRESPO, ADRIÁNSenior MasIndependent
BOU MENDIETA, JESUS JOSEVeterans B MasG. R. Real de Gandia
BOWMER, NEILParellesC. Swaledale Runners
BOYANOVA STANISHEVA, ADELINASenior FemIndependent
BRIONES GÓMEZ, ANTONIOParellesC. A. Runners Alcoi
BROTONS MARTINEZ, RAFAPiponets Mas- Independent
BROTONS VALOR, JAVIParelles- Independent
BROTONS VALOR, RAFAVeterans A Mas- Independent
BUTLER, ANNIEParellesC. A. Corremundos
BUTLER, BRIANParellesC. A. Corremundos
CAMARENA GRACIA, CARLOSSenior MasC. Triatló Gandia
CAMPS MANSILLA, CATEParellesC. Natació i Esports Gandia
CANET FERRER, CHIMOVeterans D MasC. A. Safor - Teika
CANOVES VIDAL, XELOVeterans C FemG. R. Real de Gandia
CAPILLA INSA, JORDISenior MasIndependent
CARDO FERNANDEZ, LUIS MIGUELVeterans B MasC. Córrer El Garbí
CARDONA ORDINES, PURIFICACIÓN ParellesG. R. Real de Gandia
CARRASCO FERNANDEZ, ANTONIAParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
CASCO SÁNCHEZ- MOLINA, CRISTINAParellesC. A. V. A. Stock Logistic
CASTELLANO PEREZ, MIGUELVeterans C MasC. A. Edeta Llíria
CAUDELI BOLO, OSCARVeterans A MasIndependent
CAZAÑA, OSCAR J.Parelles- Independent
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIOParellesC. A. Llebeig Xàbia
CEREZO ARÉVALO, MARIA JESÚS ParellesC. Córrer Piles
CERVERA TUR, ESTEBANSenior MasC. A. Publidom
CHAVELI DONET, MIQUELVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
CHORNET ADSUAR , ARACELI ParellesIndependent
CIRMIS, YANIS NICOLASPrincipiants Mas- Independent
CLIMENT CALAFAT, VICENTSenior MasIndependent
CLIMENT MASCARELL, SILVIAParellesC. Triatló Benirredrà
CLIMENT MUÑOZ, MARCOSSenior MasIndependent
COCA MALAGÓN, ESTEFANÍA ParellesC. A. iRun Calp
COLL VIVES, JOSE LUISParellesG. R. Real de Gandia
COLLINSON, ALEXANDRAParellesC. A. Llebeig Xàbia
COLOMINA MORATAL, MARÍA JOSEParellesIndependent
CONTRERAS VIVAS, CONCHIN ParellesC. Ntgas Sports Team
CORCHERO PASTOR, DAVIDSenior MasC. A. Els Oliveros
CÓZAR I AGULLÓ, RAÜLParellesC. A. Llebeig Xàbia
CÓZAR I SELLÉS, AITANAPrincipiants FemC. A. Llebeig Xàbia
CÓZAR I SELLÉS, MARINABenjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CUETO CEJAR, GUILLERMO Veterans A MasIndependent
DÁVALOS OBANDO, ANA LUCÍA ParellesC. Ondara Tri-Esport
DEL RÍO CAMACHO, XIMOParelles- Independent
DEL RÍO SANGÜESA , CELIAInfantil FemC. A. Safor - Teika
DEL RÍO SANGÜESA, INÉSAleví­ FemC. A. Safor - Teika
DÍAZ VALDÉS, CARLESParellesC. Natació i Esports Gandia
DIXON, MICHELLEVeterans B FemC. A. Publidom
DOCON JUAN, FRANCISCOVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
DONET DONET, RAFAVeterans D MasG. R. Real de Gandia
DURAN SASTRE, XELO ParellesC. A. Llebeig Xàbia
ESCRIVA ESCRIVA, CLARASenior Fem- Independent
ESCRIVA ESCRIVA, DAFNEPrincipiants Fem- Independent
ESCRIVÀ FUSTER, JUAN JOSÉSenior MasIndependent
ESTEVE PONS, VICENTE ParellesC. D. l´ Espenta
EXPOSITO ORENGO, DAVIDParellesIndependent
FAR RIPOLL, PACOVeterans D MasC. A. Publidom
FERNANDEZ MONTESINOS, JOSÉ ANTONIO ParellesC. D. Restaurante El Quijote
FERNANDEZ SALGADO, TANIAParellesIndependent
FERRER BISQUERT, BLAIVeterans D MasC. A. Llebeig Xàbia
FERRER CASTELL, MARIA ISABELParellesC. A. Llebeig Xàbia
FERRER MORATAL, FERNANDOVeterans B MasG. E. Llops Villalonga
FIGUERES SECO DE HERRERA, SAMUELSenior MasIndependent
FONTANA FENOLLAR, MANOLOSenior MasC. Triatló Corriol
FRENCH, EDParellesC. A. Llebeig Xàbia
FRENCH, STELLAParellesC. A. Llebeig Xàbia
FUSTER MAÑEZ, JOSE VICENTEVeterans D MasIndependent
GARCÍA CASTERA, RICHARDParellesC. A. Almussafes
GARCÍA CHILLON, GEMA Veterans B FemIndependent
GARCÍA GARCÍA, MIRIAMParellesC. A. Cametes
GARCÍA JIMÉNEZ, ANTONIOParellesC. A. iRun Calp
GARCIA MESTRE, M ROSAVeterans D FemC. D. l´ Espenta
GARCIA PALOMARES, SONIAParellesC. E. Tavernes de la Valldigna
GARCIA RODRIGUEZ, RAULSenior MasG. E. Llops Villalonga
GARRIDO AMAT, INMAParellesC. A. Almussafes
GILABERT RIERA, PEDROVeterans C MasC. A. Cametes
GINER TERRADES, NAYRAPrincipiants Fem- Independent
GOMAR SANTAPAU , DANIELVeterans A MasIndependent
GOMEZ ESCRIVA, SANDRAVeterans C FemC. A. La Valldigna
GONZALEZ BARBER, LUISVeterans A MasC. C. Camallaes
GONZALEZ MESTRE, JOSEParellesC. A. Llebeig Xàbia
GONZALEZ-ALBO MEDINA , MIGUEL ANGEL ParellesIndependent
GRANELL ÑUNGO, MANELPrincipiants Mas- Independent
GRANELL ÑUNGO, MARIANAPiponets Fem- Independent
GRAU LORENZO, EDUARDOSenior MasC. A. Fent Kiome3 Horcajo
GREGORIO TORRES, TONIParellesC. Córrer Piles
GRIMALT MOLL, DANIVeterans A MasC. A. Gynrunning Tonic Club
GUILLEM AUSINA, ANGELParellesC. Córrer Piles
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARAVeterans A FemC. A. Publidom
HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGOVeterans A MasIndependent
HERNANDO TORRENS, VICENTEParellesIndependent
HIGUERO FILGUERAS, EVA MARIAParellesIndependent
HOLOVANENKO, ALEXSenior MasC. D. Restaurante El Quijote
IVARS GILABERT, AITANAPrincipiants FemIndependent
IVARS GILABERT, MARCELPiponets MasIndependent
IVARS IVARS, ADRIANParellesC. D. Kamikazes Gang
JACKSON, KAY ParellesIndependent
JAREÑO MEDRANO, VERONICA Veterans D FemC. A. La Valldigna
JOC, ADRIANParellesIndependent
JOC, AMALIA IOANA Principiants Fem- Independent
JOC, EMILIAParellesIndependent
JUAN ESCRIVA, JESUS BLASParellesC. D. l´ Espenta
LANGLEY , MARKParellesC. A. Llebeig Xàbia
LARA FELIU, ROSA MARIAParellesC. A. Lurbel
LLOBELL ANDRES, SANTIAGOParellesC. Multiesport Benitatxell
LLOBREGAT CASTELLÓ, JOSÉ BLASParellesG. M. Outdoor N. F.
LLORENS SALA, EROSParellesIndependent
LLUCH TORMO , ALEJANDRO ParellesIndependent
LÓPEZ BARRERO, FRANCISCOParellesC. A. Cametes
LOPEZ GAMEZ, RUBENVeterans A MasC. C. Nopucmes
LUCAS MAÑO, GISELAParellesC. A. Safor - Teika
MAHIQUES COSTA, TANOVeterans D MasG. Condol Denia
MALLOL I GARCIA, SERGIVeterans B MasC. A. Ondara
MAÑÓ FRASQUET, PACOVeterans A MasC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVeterans D MasC. Córrer El Garbí
MARGARIT BENAVENT, MARIAParellesIndependent
MARQUES MONTILLA, JAVIERVeterans B MasC. Córrer Xeraco
MARTI FERRER, LUCASVeterans A MasG. E. Llops Villalonga
MARTINEZ CAMBRA, INMA Parelles- Independent
MARTÍNEZ MARTI, CRISTINASenior FemIndependent
MARTOS MARTIN, DAVIDVeterans A MasC. Dénia Corre
MASCARELL TARRAZONA, GUSTAVOParellesReal de Gandia C. F.
MIGUEL ESPÍ, MARÍAParellesIndependent
MILLET ORQUÍN, SAMUELParelles- Independent
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIÁNVeterans D Mas- Independent
MOLIO ALEMANY, VICENTParellesC. Triatló Benirredrà
MOMPARLER PUIGCERVER, ALEXPre-Benjamí­ MasC. E. Raboses Rafelcofer
MONTANER TUR, SARASenior Fem- Independent
MONTES GARCIA, MARI TERESenior FemC. Triatló Gandia
MONZO MORENO, FINAVeterans D FemIndependent
MORATA VIDAL, DAVIDVeterans B MasC. A. Cametes
MORENO COBOS, IVANParellesC. A. Safor - Teika
MORENO ESCRIVÀ, VÍCTORSenior MasIndependent
MORENO LAINEZ, JULIOParellesC. Ntgas Sports Team
MORMENEO, MARTAParellesC. A. Safor - Teika
MOYA CONTRERAS, CRISTINAParellesC. A. Publidom
MUÑOZ PAREDES, JESSICAParellesC. A. iRun Calp
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSAVeterans B FemC. A. Ondara
NAVARRO CALATAYUD, SUSIParellesC. E. Alt de la Creu
NAVARRO GARCIA, VICENTVeterans D MasA. J. O. S. Xàtiva
NAVE FLUXA, XELOParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
OLIVARES ARANDA, ANGELSenior MasIndependent
OLIVARES MADRIGAL, MIGUEL ANGELVeterans C MasIndependent
OROCONDO FULGUERA, RICHARDVeterans C MasC. Córrer El Garbí
ORTOLA JUAN, AURORAVeterans C FemG. E. Llops Villalonga
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUELParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
PALAU PARISI, MELCHORParellesC. A. iRun Calp
PALOMARES MORA, VICENTSenior MasC. Córrer La Llebre Simat
PALOP CABANES, JOSEVeterans A MasC. A. La Vespa Novetlé
PASCUAL COLOMER, CARLOSSenior MasC. Triatló Gandia
PASCUAL GONZÀLEZ, CARLOSParellesC. Córrer El Garbí
PEIRO CHAVELI, JOSE Veterans C MasC. A. La Valldigna
PELAEZ NAVARRO, HELENAParellesC. A. Runners Alcoi
PELLICER LLOPIS, MIQUELVeterans A MasC. A. Gandia - Alpesa
PELLICER MIÑANA, BEATRIZParellesC. Córrer Piles
PÈREZ ROSELLÓ , ÈRIC Principiants Mas- Independent
PÈREZ ROSELLÓ , MARCAleví Mas- Independent
PÉREZ SANSIXTO, PAULAParellesIndependent
PEREZ SOLER, EMILIVeterans D MasA. D. C. Bombers Marina Alta
PIQUER MARTÍNEZ, DAVIDParellesC. E. Alt de la Creu
PLAJA SAN LORENZO, ANTONIO Senior MasIndependent
PLATA MARTÍNEZ , EMILIA Veterans C Fem- Independent
POMAR LANZUELA, DOMINGOVeterans D MasC. Córrer El Garbí
POQUET BAÑULS, TERESAParellesC. A. Safor - Teika
PUIG LARROSA, JUANVeterans D MasC. Ondara Tri-Esport
RAMOS UCEDA, JORGEParellesIndependent
REBAGLIATO FABREGA, JORDIVeterans D MasIndependent
REQUENA RAMIREZ, JAVIVeterans A MasC. C. Camallaes
RODRIGUEZ, LEONELSenior MasIndependent
RODRÍGUEZ REINA, SANDRASenior FemIndependent
RODRÍGUEZ VALDERRAMA, JOSEVeterans D MasC. E. Dorsal 19 Pego
ROIG PELLICER, FELIPEVeterans C MasG. R. Real de Gandia
ROMERO I BERTÓ, ALFONSVeterans C MasC. A. Miramar Fent Cames
ROSES GINER , BEGOÑAParellesIndependent
ROSSELLO COGOI, JUAN LUISParellesIndependent
SALORT TERCERO, ANAVeterans C FemC. D. l´ Espenta
SALVÁ DIEGO, JAUMESenior MasC. A. Gata
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MasC. Dénia Corre
SANCHIS BORDERA, JAVIERParellesC. A. V. A. Stock Logistic
SANCHIS CASTELLÓ, JOANVeterans A MasC. Córrer Xeraco
SANCHIS SALA, JOANVeterans B MasC. Triatló Corriol
SANCHO VILA, MARVeterans B FemC. A. Canals
SANGÜESA GARCÍA, HERMINIAParelles- Independent
SANTACREU RIBES, JAVIERParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
SARRION ESTEVE, SILVIAParellesC. A. La Vespa Novetlé
SEGUÍ RUIZ , PACOVeterans B MasG. E. La Carena La Font
SELLÉS SÁNCHEZ, BEAParellesC. A. Llebeig Xàbia
SERRANO FLORES, OSCARVeterans A MasC. Córrer El Garbí
SIMÓ GIMENEZ, CARLOS Senior MasIndependent
SMOOLENAARS , DENNIS ParellesIndependent
SOLER SANZ, VICENTEParellesC. A. Tira tu davant
SOLIVERES FULLANA, RAQUELParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
SORIANO GALINDO, AMPAROParellesC. D. l´ Espenta
SOTO GUTIÉRREZ, MARInfantil FemC. A. Safor - Teika
SOTO GUTIÉRREZ, NORAPrincipiants FemC. A. Safor - Teika
SOTO GUTIÉRREZ, VEGA Benjamí­ FemC. A. Safor - Teika
SOTO PACHECO, PABLOVeterans B MasC. A. Safor - Teika
STORER, TRACYVeterans B FemC. A. Publidom
SUAREZ DOMINGUEZ, DAVIDParellesC. A. Publidom
TAMAYO, ELSAParellesIndependent
TEMMERMAN, PETERParellesC. A. Safor - Teika
TODOLI MONTOSA, MIGUELParellesC. A. Safor - Teika
TORMO BARRANCA, SALVAParellesIndependent
TORREGROSA GARCIA, MARI CARMENVeterans D FemIndependent
TORRENT LOPEZ, MIREIAVeterans A FemIndependent
VALCARCEL, ALBERTOVeterans A MasC. Triatló Gandia
VALLÉS CABANILLES, ANDREUPrincipiants MasC. Beer Runners Xabia
VALLÉS CABANILLES, BIELPre-Benjamí­ MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVeterans B MasC. A. Llebeig Xàbia
VERGARA MIRALLES , CASANDRA ParellesIndependent
VICENT FENOLLAR, OLGA ParellesIndependent
VILA LLATAS, VICTORSenior MasC. Triatló Gandia
VILLACAÑAS FUSTER, SANTIAGOSenior Mas- Independent
VILLENA SEVILLA, MARISAVeterans C FemC. D. l´ Espenta
WILLIAMS , KATIE Veterans C FemC. A. Publidom
YUSTE CATALÀ, VANESSAParellesC. Multiesport Benitatxell
ZAJAC, IZABELA ParellesC. D. Restaurante El Quijote
ZANON GARCIA, VICTORIAParellesC. A. Torrent Corre


18ª VOLTA A PEU A LA FONT


INSCRIPCIÓ INDIVIDUAL

TERMINI ORDINARI

Fins el 7 de febrer a les 20:00 h, quota d'inscripció 6 euros,

TERMINI EXTRAORDINARI

Del 8 de febrer fins el 10 de febrer a les 20:00 h, quota d' inscripció 8 euros
No s'admetran inscripcions el dia de la prova.

TERMINI D'INSCRIPCIÓ PARELLES

TERMINI ORDINARI

Finalitza el 7 de febrer a les 20:00 h o arribar a les 200 parelles inscrites.
Quota d'inscripció Parelles: 14 euros

TERMINI EXTRAORDINARI

Del 8 de febrer fins el 10 de Febrer a les 20:00 h o arribar a les 200 parelles inscrites.
Quota d'inscripció 18 euros

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves