Som Esport
XX Volta a peu a Laxara 2022

XX VOLTA A PEU A LA XARA

Data: 24 de setembre de 2022
Hora d'eixida xiquets: 17:00 h
Hora d'eixida adults: 18:30 h
Eixida i Meta: Plaça del Garrofer
Distància córrer: 7km
Organitza: EATIM de la Xara i Club Atletisme La Xara

No s'admetran inscripcions el dia de la prova

LLISTAT D'INSCRITS/TES
XX VOLTA A PEU A LA XARA 2022

299 participants inscrits/tes
Nom
Categoria
Club
ABELLAN MORENO, SINDOVeterans B MascC. Dénia Corre
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF Veterans A MascC. Dénia Corre
AHATACH LÓPEZ, SALMA Barrufets FemIndependent
ALBEROLA, EDUVeterans B MascC. Jugant a Córrer Dénia
ALBEROLA PUIGCERVER, ANAVeterans B FemIndependent
ALBEROLA SAPENA , NOAPre-Benjami FemC. Jugant a Córrer Dénia
ALCALÀ MARTÍNEZ, VALENTINSenior MascIndependent
ALEMANY PONS , ÀNGEL Aleví MascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS , JOANAleví MascC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY SENDRA, NOAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
ALFARO MARGARIT , JORDI Benjamí MascIndependent
ALMIÑANA NOGUERA, JUANVeterans C MascIndependent
ALMIÑANA NOGUERA, RUBENVeterans B MascC. A. Ondara
AMIL BARBEITO, ERIKBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
AMIL BARBEITO, NOABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
ANDRÉS DAVID, SAMUELBenjamí MascC. A. Llebeig Xàbia
ANDRÉS MARTÍN, PEDRO JOSÉVeterans A MascC. Beer Runners Xabia
ANTON GARCIA, CARLOSVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
APARISI CARRIÓ, VICENTVeterans B MascC. A. Ondara
ARBONA CARAVACA, VICENTEVeterans B MascC. E. Dorsal 19 Pego
ATTARI GÓMEZ , ADAMPre-Benjami MascIndependent
ATTARI GOMEZ, OMAR Barrufets MascIndependent
BAIDAL, ZOEBarrufets FemIndependent
BALLESTER ESTALRICH, RAFAVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
BALLESTER FERRER, CLAUDIOVeterans A MascC. A. Cametes
BALLESTER RIERA, ALBERTVeterans B Masc- Independent
BAÑULS PEDRO, JOSE ANTONIOVeterans C MascC. Dénia Corre
BARATO BARBER , RAMONSenior MascIndependent
BARATO BONILLA, NEIZAN Barrufets MascIndependent
BAYARRI AGUILO, MONICAVeterans B FemIndependent
BENEYTO ABAD, FRANCVeterans C MascC. Jugant a Córrer Dénia
BENEYTO LLORCA, NOAPre-Benjami FemC. Jugant a Córrer Dénia
BERMEJO RODRÍGUEZ, RUBÉN Veterans B MascIndependent
BISQUERT IVARS, EDERBarrufets MascIndependent
BOLUFER, MIGUEL Benjamí MascIndependent
BOURNE , JAMESVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
BROGNIEZ, SERGIOSenior MascIndependent
BUIGUES BERTOMEU , MARCBarrufets MascC. A. Bèrnia
BUIGUES BERTOMEU , MARIABarrufets FemC. A. Bèrnia
BUIGUES MESTRE, MARTÍVeterans A MascC. A. Corremundos
BUIGUES SERRA, ANDRÉS Senior MascIndependent
CABALLERO ESQUINAS, AITORInfantil MascC. A. Llebeig Xàbia
CABRERA MUÑOZ, ANNAAleví­ FemE. Atletisme Pedreguer
CALATRAVA CASELLES, JAVIERBenjamí MascIndependent
CALLEJÓN SÁNCHEZ, ANTONIOVeterans B MascIndependent
CALLEJÓN WALTHON, MATEOPre-Benjami MascIndependent
CARAÑANA MOLLÀ, RICHIEVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA ROSELLO, PERESenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARDONA BERTOMEU, ANGELAVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CARDONA LETELLIER, DAVIDVeterans A MascIndependent
CARPI SESÉ, JOSE MIGUELVeterans C MascC. Dénia Corre
CARRASCO FERNANDEZ, ANTONIAVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CARRIÓ CARDONA, JUAN JOSÉ Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CARRIÓ TENT, JUAN ANGELVeterans A MascC. A. Cametes
CASTILLEJO MARTINEZ, PEDRO JESUSVeterans B MascIndependent
CASTILLEJO PEREZ, SAÚLBarrufets MascIndependent
CATALÁ CATALÁ, CAROLINA Veterans A FemC. Multiesport Benitatxell
CATALA DIAZ, EDURNEBenjamí FemC. A. Llebeig Xàbia
CATALA DIAZ, VICENTEBarrufets MascC. A. Llebeig Xàbia
CATALA TORREGROSA, JOSEPVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
CERVERA ALEMANY, JUANVeterans C MascC. Orba Multiesport
CÉSPEDES JARO, LIDIA NILA Aleví­ FemIndependent
CHANCE, CLAREVeterans B FemIndependent
CHELI CHOLBI , LUCAS Barrufets MascIndependent
COLL BERNARDO, PALOMA Veterans A Fem- Independent
COLLADO SANJUAN, AISHAPre-Benjami FemIndependent
COLLADO SANJUAN, EDGARBarrufets MascIndependent
COLOM PONS, AIDASenior FemIndependent
COSTA DOMENECH, JORDISenior MascIndependent
COSTA MONTALVÁ , SONIAVeterans B FemC. Diana Bisquert Personal Trainer
CÓZAR I SELLÉS, AITANABarrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
CÓZAR I SELLÉS, MARINABenjamí FemC. A. Llebeig Xàbia
CRESPO GARCIA , GUSTAVO Veterans B MascC. Dénia Corre
DE JUAN DEVESA, VICENTVeterans C MascC. DeniaCalygat Esports
DELDERFIELD, ANDYVeterans B MascIndependent
DOMENECH BALLESTER, LUCASSenior MascC. E. Dorsal 19 Pego
EQUINAS LOPEZ, ANA Pre-Benjami FemIndependent
ESCOBAR ESCRICH, OLIVIABarrufets FemIndependent
ESCOBAR REVILLA, ARIADNEBarrufets FemIndependent
ESCOBAR REVILLA, MIRANDA Barrufets FemIndependent
ESCOBAR ZARCO, ANGELVeterans A MascIndependent
ESTRELA CATALA, MIGUEL Veterans A MascC. Dénia Corre
EVSTRATOV, ALEKSANDRVeterans B MascIndependent
FAR RIPOLL, PACOVeterans C MascC. A. Publidom
FEMENIA IVARS, LAURABenjamí FemIndependent
FERRÀ JORDÀ, MAITE Veterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRA JORDA, MARCOSVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER MENGUAL, JÚLIABarrufets FemIndependent
FLUXÀ FERRER, PEDROSenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
FORNÉS BERTOMEU, ÀNGELABarrufets FemIndependent
FORNÉS CATALÁ , LARAPre-Benjami FemC. A. Llebeig Xàbia
FORNES IVARS, HECTORBenjamí MascIndependent
FORNES IVARS , JACOBO Veterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
FORNÉS PEDRO, TONIVeterans B MascC. A. Gata
FORNÉS PULIDO, MARIACadet FemC. A. Gata
FORNÉS SATORRES, GEMMAVeterans A FemC. A. Corremundos
FORNÉS TACHÓ, JUANVI Veterans A MascC. Multiesport Benitatxell
FORNÉS TORRES, FRANCISCO JAVIER Veterans A MascC. Orba Multiesport
FRENCH, LAUREN Senior Masc- Independent
FUENTES RAMÍREZ , YELENASenior FemIndependent
GALIANO REQUENA , RAQUELVeterans A FemC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA , RAQUEL Veterans A FemIndependent
GARCÍA BARRIENTOS , MANUEL Veterans B MascIndependent
GARCIA GISBERT, JAVIERSenior MascC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEPVeterans B Masc- Independent
GARCÍA MARTÍNEZ , GALABarrufets FemIndependent
GARCÍA MARTÍNEZ , IKERBarrufets MascIndependent
GARCÍA SALORT, JORGESenior MascIndependent
GARRIGÓS FEMENÍA, DANIELVeterans A MascC. Dénia Corre
GAYA ROSELLO, MARIA JOSEVeterans B FemC. A. Cametes
GENTILI, MIRCOVeterans A Masc- Independent
GERNEMANN, CHRISTINVeterans A Fem- Independent
GIL FEMENÍA , TOMASInfantil MascC. A. Llebeig Xàbia
GIL GIL, INMAVeterans C FemC. Dénia Corre
GIL MARTINEZ, ENCARNAVeterans B FemC. Dénia Corre
GIL ROSELL, JOSE RICARDOVeterans B MascC. A. Cap i Cua
GILABERT FONTANET , CARLOSSenior Masc- Independent
GILABERT FONTANET, JAVIERSenior Masc- Independent
GILABERT GOMIS, JOSE Veterans A MascC. Esports Colau Runner´ s
GILABERT RIERA, PEREVeterans B MascIndependent
GINER BAS, JAVIERVeterans A MascIndependent
GINER MAS, PEPEVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
GISBERT SENDRA, CONSUELOVeterans C FemC. Orba Multiesport
GOMEZ GARCIA, PEPIVeterans A FemC. Dénia Corre
GREGORI PARDO, FELIUBenjamí MascC. Esportiva El Corriol
GREGORI PARDO, RAIMONPre-Benjami MascC. Esportiva El Corriol
GRIMALT MOLL, DANIELVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
GUIDO , SIMON Senior MascC. A. Publidom
HADRI, ADRIÁNVeterans A MascC. Dénia Corre
HERNANDEZ JENSEN, JOAQUINVeterans B MascIndependent
HERRERA SOTO, ANGELVeterans B MascC. Dénia Corre
IR, VICENTVeterans A Masc- Independent
IVARS AHUIR, AMAYABenjamí FemIndependent
IVARS BERTOMEU, JAUMEVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS CARDONA, ALFREDOVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS GINER, FRANCISCOVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LÓPEZ , ANDRÉS Veterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LOPEZ , MIGUEL VICENTE Veterans C MascIndependent
IVARS PEÑA, JOELBarrufets MascC. A. La Xara
IVARS RUMBO, ADRIANVeterans A MascIndependent
JARO LANGUIDEY , NILA Veterans A FemIndependent
JORRO RAMON, JAVIERVeterans A MascIndependent
JORRO RAMON, JORDIVeterans A MascC. Dénia Corre
JURADO REYES, JUAN JOSE Veterans A MascC. de Rem Marina de Denia
JUST COTS, MIGUELVeterans A MascIndependent
LARA PONS, RAUL Veterans B MascC. A. Ondara
LLÀCER ALBEROLA, XAVIBenjamí MascIndependent
LLÀCER GADEA, SANTIVeterans B MascIndependent
LLOBELL FERRER, JOSEVeterans C MascC. Dénia Corre
LOAISA CORRAL, JAVIVeterans A MascIndependent
LOBO RIBES, MARIAPre-Benjami FemIndependent
LÓPEZ BALLESTER, SERGIVeterans A MascC. A. Cametes
LÓPEZ BARRERO , FRANVeterans A MascC. A. Cametes
LOPEZ LOPEZ, JOSE LUISVeterans B MascC. M. A. La Faixa
LÓPEZ ORTS, SILVIA Veterans A FemIndependent
LORENZO COSTA, MARIA ROSAVeterans B Masc- Independent
LUJAN LOPEZ, TOMASSenior MascIndependent
LUJAN RIBES, CRISTINAPre-Benjami FemIndependent
MACLEAN, DAVIDVeterans B Masc- Independent
MAHIQUES COSTA, TANOVeterans C MascG. Condol Denia
MAHIQUES ESPASA, MANOLOVeterans A Masc- Independent
MALLOL I GARCIA, SERGIVeterans B MascC. A. Ondara
MARCO PRATS, ELISASenior FemC. Orba Multiesport
MARÍ BLASCO, SOLEVeterans A FemC. A. Cametes
MARI FUNES , LORENZO Veterans A MascC. E. Dorsal 19 Pego
MARTÍ PONS, DIANAVeterans B FemIndependent
MARTÍ SÁNCHEZ , ESTEFANÍA Veterans A FemC. Dénia Corre
MARTIN PRIETO, PEDRO ALEJANDROVeterans B MascG. Condol Denia
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUMESenior MascC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTÍNEZ MARTI, ALEJANDROSenior MascC. A. Cap i Cua
MAS BOJÍ, JOSÉVeterans B MascIndependent
MAS LEYDA, JUANANVeterans A MascC. A. Gata
MENGUAL SERESOLA, NAILABenjamí FemC. E. Dorsal 19 Pego
MENGUAL SIGNES, TOMÁSVeterans C MascC. A. Gata
MÍNGUEZ LÓPEZ, ANA ISABELVeterans B FemIndependent
MIRALLES ROMANS, JOAN Barrufets MascIndependent
MOLINA MUÑOZ, DAVID Benjamí MascIndependent
MOLINA MUÑOZ, MARCOS Pre-Benjami MascIndependent
MOLINA PÉREZ , MARTÍN Pre-Benjami MascIndependent
MOLL CERVERA, FÀTIMA Veterans B FemC. Dénia Corre
MOLL GARRIGÓS, PEPEVeterans C MascC. A. Publidom
MONFORT BISQUERT, JOANVeterans C MascC. A. Gata
MONFORT OLIVER , FRANVeterans B MascC. A. Gata
MONSERRAT FUENTES , LAIABarrufets FemIndependent
MONSERRAT REUS , KIKAVeterans A FemC. A. Bèrnia
MONSERRAT ROIG, ALEJOVeterans A MascIndependent
MONTAVA FENOLLAR, NICOLAUPre-Benjami MascC. Esportiva El Corriol
MORENO CHAVES, ELSA Barrufets FemC. A. La Xara
MORENO CHAVES, NAIARAAleví­ FemC. A. La Xara
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUALVeterans C MascC. A. Cametes
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIOVeterans B MascIndependent
MOYANO VILLENA , RODRIGOPre-Benjami MascIndependent
MUD VALERO, SANTIAGO Veterans A MascIndependent
MULET MONSERRAT, ANTONIAVeterans A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MUÑOZ HERREROS, DAVIDVeterans A MascC. Bernardos Trotters
MUÑOZ TORREGROSA, FRANCISCOVeterans C MascC. E. Dorsal 19 Pego
MURACA SAN MARTÍN , FLAVIOInfantil MascC. A. Cametes
MUT LEKEUX, ÀRIABarrufets FemIndependent
MUT LEKEUX, BERNATPre-Benjami MascIndependent
MUT SELFA, GUILLEMPre-Benjami MascIndependent
NARANJO RUBIO, GERARDVeterans A MascIndependent
NAVALMORAL SIGNES , JOAN Benjamí MascC. A. Gata
NAVALMORAL SIGNES, LUCASAleví MascC. A. Gata
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVeterans C MascIndependent
NAVARRO CARRERES, LORENA Veterans A FemC. Multiesport Benitatxell
NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTOVeterans B MascG. Atletas Nucleo Duro Denia
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUELVeterans B MascC. Dénia Corre
NAVAVAS RIBES, FRANCISCOVeterans C MascC. A. Llebeig Xàbia
NAVE FLUXA, XELOVeterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
NAYA HERNANDO, ÀNGELASenior FemIndependent
NOGUERA ROSS, ELLYPre-Benjami FemC. A. Dianium
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIAVeterans B MascC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTOLA FORNES, BERNARDOVeterans A MascIndependent
ORTOLÀ FERRANDO, LEONORVeterans C FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUELVeterans C MascC. Ginestar Atletisme Benissa
OSPINA OSPINA, FELIPESenior MascIndependent
PALACIOS, HERVEVeterans C MascIndependent
PALONÉS SESER, JUAN Veterans A MascIndependent
PARDO, ELIZABETH Barrufets FemIndependent
PARRA VALLES, JAUMEPre-Benjami MascC. Jugant a Córrer Dénia
PASCUAL NOGUERA, ANALIAVeterans B FemC. A. Cametes
PASTOR ALEMANY, MARCSenior MascIndependent
PASTOR FERRER, VICENTVeterans A MascC. Multiesport Benitatxell
PASTOR FRANCES, VICENTEVeterans A Masc- Independent
PASTOR REIG, ADRIAN Barrufets Masc- Independent
PEDRO PEDROS, FRANCISCO Veterans B MascC. A. Gata
PEDRO SALVÀ , BATIVeterans B MascC. A. Gata
PEDRO SALVÁ, PEPAVeterans C FemC. A. Gata
PEÑA ZAMORA , PILARVeterans B FemC. A. La Xara
PEREZ BAÑULS, LUISVeterans C MascC. Orba Multiesport
PÉREZ PÉREZ, QUIMBarrufets MascIndependent
PÉREZ REIG , AARONPre-Benjami Masc- Independent
POLLE, RICHARDVeterans C MascC. Multiesport Benitatxell
POLVOREDA ALCARAZ, ARITZBenjamí MascC. Jugant a Córrer Dénia
PONS DIEGO, DIEGOBenjamí MascC. A. Gata
PONS DIEGO, IRISAleví­ FemC. A. Gata
PONS REGALADO , JOELPre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
PUIGCERVER DEVESA, ALONSOVeterans A MascC. Dénia Corre
PUIGCERVER FEMENIA, JUANMAVeterans B MascIndependent
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBELVeterans B FemC. A. Cametes
PUIGCERVER LLORENS, JOANSenior MascIndependent
PUIGCERVER PÉREZ, ANNASenior FemIndependent
RAMOS GIMENO , ROSA MARÍA Veterans B FemC. A. Llebeig Xàbia
RAMOS MORENO , JOSE ANTONIO Veterans B MascIndependent
RIBES ARANDA, JOANFEVeterans B MascC. A. Cametes
RIBES CUELLO, MARIOVeterans B MascIndependent
RIBES FERRANDO, MATEOBarrufets MascIndependent
RIPOLL, VICTORVeterans A MascC. Ginestar Atletisme Benissa
ROBSON, HENRYBarrufets MascIndependent
ROMANY TERENCIO, ENRIQUEVeterans A MascIndependent
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENTVeterans B MascC. A. Ondara
RUIZ LANUZA, ARIADNAAleví­ FemIndependent
RUIZ LANUZA, AROAAleví­ FemIndependent
RYAN, GAUVRITSenior MascIndependent
SALDAÑA, LEOBenjamí MascIndependent
SALDAÑA ACLE, DAVIDBenjamí MascIndependent
SALMERON MATEO, JAVIERVeterans A MascIndependent
SALORT FRESNEDA , CESC Barrufets MascIndependent
SALVADOR GONZALEZ, PAU Pre-Benjami MascC. A. Llebeig Xàbia
SAMPER LASSO , MIREYA Veterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SÁNCHEZ GARCÍA, PAUBarrufets MascC. A. La Xara
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOASenior FemC. A. Sense Pressa El Verger
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVeterans A MascC. A. La Xara
SAPENA LINARES, JUANVeterans A MascC. A. Gynrunning Tonic Club
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL Veterans B MascC. A. Cametes
SENDRA GÓMEZ, LLUÍS Pre-Benjami MascC. Bernardos Trotters
SENTÍ PETRIE, ARTUROVeterans B MascIndependent
SERVER ESPIN, FERNANDOVeterans B MascC. A. Ondara
SERVER MONCHO, MARIABenjamí FemIndependent
SERVER MONCHO, PAULABarrufets FemIndependent
SERVER PALONÉS, ROSERBenjamí FemIndependent
SIFRE PONT, MARTÍVeterans B MascC. Dénia Corre
SIGNES DIEGO, IKER Pre-Benjami MascIndependent
SIGNES MARTI, CARLES Benjamí MascC. A. Gata
SIGNES MARTI, JAUMECadet MascC. A. Gata
SIMO COSTA, CARLOSVeterans B MascC. A. Cametes
SOLER ARBONA, MARIA JOSEVeterans B FemC. A. Gata
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL Veterans B FemC. Ginestar Atletisme Benissa
SUAREZ TORRES, ANDREAInfantil FemIndependent
SUAREZ TORRES, AROABenjamí FemC. A. Dianium
THOMPSON, YUNQIAOVeterans B FemIndependent
TORMO, SAULSenior MascIndependent
TORRES FERNÁNDEZ, ALFONSO MANUELVeterans B MascIndependent
TORRO ARANDA, VEGAVeterans B FemC. Dénia Corre
URIBE CARMONA, JUAN PABLOSenior MascC. Dénia Corre
VALERO ESCORTELL, VICTORVeterans B MascIndependent
VALLÉS CRESPO, JUANSenior MascIndependent
VERDERA ESTEVE, MONICAVeterans A FemC. M. A. La Faixa
VICENS MARQUEZ, LUISVeterans C MascIndependent
VISO LEON, INESBenjamí FemC. A. Dianium
VISO LEON, PAUBarrufets MascC. A. Dianium
VIVES SANCHIS, ALEXANDRESenior MascIndependent
WOOD, ANDYVeterans B Masc- Independent
WOOD, SARAHVeterans B Fem- Independent
YOUNES CHELLOUBI , MOHA RIDAVeterans A MascC. Dénia Corre
ZARAGOZA ESTELA, ANGELVeterans A Masc- Independent
ZARAGOZA SIVERA, ANNABenjamí FemIndependent
ZARAGOZA SIVERA, MARPre-Benjami FemIndependent
ZEILER RIBES, SANTIAGOVeterans B MascIndependent
SOM ESPORT
| Disseny Web Som Esport
| Dorsals
| Arcs de Meta
| Gestió d'inscripcions
| Politica de privacitat
| Avis legal