Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXXI VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
301
JUAN SENDRA, J CARLOS
16
Veterans E Mas
C. A. Xeresa
0:44:35
0:44:22
04:26 1155 1386 1171
302
MARTÍN GREGORI, ROSER
10
Senior Fem
G. R. Real de Gandia
0:44:36
0:44:22
04:26 1154 1392 1384
303
JAÉN MUÑOZ, JOSE
17
Veterans E Mas
Independent
0:44:36
0:44:11
04:25 1153 1385 1170
304
CAMPOS GALDO, NATALIA
6
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:44:37
0:44:33
04:27 1152 1396 1383
305
FAR RIPOLL, PACO
18
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:44:37
0:44:24
04:27 1151 1384 1169
306
CARDONA GÓMEZ, ENCARNA
7
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:37
0:44:12
04:25 1150 1395 1382
307
DEVESA PARTERA, EDUARDO
19
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:38
0:44:24
04:27 1149 1383 1168
308
IVARS PERIS, PABLO
20
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:38
0:44:24
04:27 1148 1382 1167
309
PASTOR GOSP, VICENT
55
Veterans C Mas
C. D. l´ Espenta
0:44:39
0:44:13
04:25 1147 1353 1166
310
SÁNCHEZ CALATAYUD, JOSE ANTONIO
64
Senior Mas
Independent
0:44:40
0:43:47
04:23 0 0 0
311
RODRIGUEZ MORCILLO, FRANCISCA
3
Veterans D Fem
C. Km@km Elche
0:44:42
0:44:41
04:28 1146 1399 1381
312
JEREZ ORTIZ, AITOR
65
Senior Mas
C. A. Urban Runner´s Club
0:44:43
0:44:43
04:28 1145 1354 1165
313
SOUZA SOSA, BRIAN ANDRES
66
Senior Mas
Independent
0:44:44
0:44:16
04:26 0 0 0
314
SIGNES GINESTAR, JOSE ANTONIO
56
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:44:45
0:44:18
04:26 1144 1352 1164
315
MARTINEZ PARRA, ANTONIO
57
Veterans C Mas
C. C. Camallaes
0:44:45
0:43:56
04:24 0 0 0
316
VALLÈS COSTA, EDUARDO
56
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:46
0:44:46
04:29 1143 1354 1163
317
ABELLAN MORENO, SINDO
58
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:46
0:43:54
04:24 1142 1351 1162
318
GINER ROMERO, TATIANA
8
Veterans B Fem
C. C. Camallaes
0:44:47
0:44:35
04:28 1141 1394 1380
319
GUTIERREZ OLIVARES, JOSE LUIS
59
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:48
0:43:37
04:22 1140 1350 1161
320
PÉREZ MARTÍNEZ, SILVIA
4
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:44:48
0:44:30
04:27 1139 1397 1379
321
ESPI TARIN, JACOBO
57
Veterans B Mas
Independent
0:44:49
0:43:57
04:24 0 0 0
322
MARTIN GREGORI, ALOMA
5
Veterans A Fem
G. R. Real de Gandia
0:44:50
0:44:24
04:27 1138 1396 1378
323
LLOBELL FERRER, JOSÉ
37
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:44:52
0:44:25
04:27 1137 1368 1160
324
PALACIO SAPENA, JOSE
67
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:58
0:44:33
04:27 1136 1353 1159
325
MONFORT CASELLES, JAIME
5
Veterans F Mas
C. A. Cametes
0:45:02
0:45:02
04:30 0 0 0
326
MARTÍNEZ DOBÓN, DEY
9
Veterans B Fem
G. R. Real de Gandia
0:45:03
0:44:46
04:29 1135 1393 1377
327
GRIMALT MARSAL, CARLOS
58
Veterans B Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:45:03
0:44:33
04:27 1134 1353 1158
328
MARTI GOMEZ, LYDIA
11
Senior Fem
C. Córrer Xeraco
0:45:07
0:44:37
04:28 1133 1391 1376
329
PEREZ CABAÑERO, BEATRIZ
12
Senior Fem
C. A. Gandia
0:45:08
0:44:44
04:29 1132 1390 1375
330
BLASCO BLASCO, ANGEL
68
Senior Mas
C. A. Gata
0:45:08
0:44:37
04:28 1131 1352 1157
331
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
38
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:45:09
0:44:45
04:29 1130 1367 1156
332
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIIO
2
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:45:10
0:45:06
04:31 1129 1399 1155
333
PASTOR FRANCES, VICENTE
59
Veterans B Mas
C. Triatló Gandia
0:45:10
0:45:04
04:31 0 0 0
334
RIPOLL MARQUEZ, VICTOR
60
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:11
0:44:59
04:30 1128 1352 1154
335
GARRIGUES RONDA, GEMA
10
Veterans B Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:12
0:44:53
04:29 1127 1392 1374
336
CASTELLÓ ALMAZÁN, RAFA
60
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:13
0:44:52
04:29 1126 1349 1153
337
MIRALLES MAS, NOEL
69
Senior Mas
C. A. Cametes
0:45:17
0:44:59
04:30 1125 1351 1152
338
PONS COSTA, FRANCISCO J.
21
Veterans E Mas
C. A. Cametes
0:45:17
0:44:58
04:30 1124 1381 1151
339
PÉREZ ALMODOVAR , JUANMA
70
Senior Mas
Independent
0:45:17
0:45:00
04:30 0 0 0
340
ROIG COSTA, ADOLFO
39
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:45:18
0:44:59
04:30 1123 1366 1150
341
SESE VIVES, JOSE VICENTE
40
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:45:18
0:44:59
04:30 1122 1365 1149
342
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
61
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:45:19
0:45:07
04:31 1121 1348 1148
343
BONA ROLDAN, DAVID
61
Veterans B Mas
C. A. Safor - Teika
0:45:20
0:45:06
04:31 0 0 0
344
PENADÉS FAUS, CARLOS
51
Veterans A Mas
Independent
0:45:21
0:45:05
04:31 1120 1362 1147
345
CUELLO LLOBELL, FRAN
71
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:23
0:44:52
04:29 1119 1350 1146
346
GOMEZ BUIGUES, LEO
62
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:24
0:44:40
04:28 1118 1351 1145
347
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
4
Veterans D Fem
C. A. Gandia
0:45:27
0:45:23
04:32 1117 1398 1373
348
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
62
Veterans C Mas
C. Ntgas Sports Team
0:45:27
0:45:23
04:32 1116 1347 1144
349
RODRÍGUEZ GÓMEZ , JAVIER
52
Veterans A Mas
Independent
0:45:28
0:44:33
04:27 0 0 0
350
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
63
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:45:33
0:45:21
04:32 1115 1350 1143
351
CERVERA GREGORI, TONI
72
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:45:35
0:44:56
04:30 1114 1349 1142
352
RUIZ ALONSO, BORJA
53
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:45:38
0:45:12
04:31 1113 1361 1141
353
DEL OLMO MIRET, ARAM
73
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:45:39
0:45:12
04:31 1112 1348 1140
354
SIDI, MOHAMED LAMIN
74
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:45:40
0:45:22
04:32 1111 1347 1139
355
GARCIA ESTRUCH, KIKE
75
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:45:41
0:45:12
04:31 0 0 0
356
FELIU SALVA, DAVID
63
Veterans C Mas
C. M. A. La Faixa
0:45:42
0:45:13
04:31 1110 1346 1138
357
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
64
Veterans B Mas
C. M. A. La Faixa
0:45:42
0:45:21
04:32 1109 1349 1137
358
CHOLBI SELLES, JOSE MIGUEL
54
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:46
0:45:31
04:33 0 0 0
359
SERRA ROMERO, MARC
76
Senior Mas
Independent
0:45:47
0:45:47
04:35 1108 1346 1136
360
LOZANO MOYA, JOSÉ
64
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:45:47
0:45:31
04:33 1107 1345 1135
361
GUIXOT LLOPIS, MAXIMO
41
Veterans D Mas
Independent
0:45:48
0:45:32
04:33 1106 1364 1134
362
CISCAR SAN LORENZO, PEDRO JOSÉ
65
Veterans C Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:45:49
0:45:35
04:34 1105 1344 1133
363
PASTOR CHICO, FRANCISCO JAVIER
66
Veterans C Mas
Independent
0:45:50
0:45:09
04:31 0 0 0
364
GREGORI PEIRÓ, JUAN JESÚS
55
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:45:55
0:45:45
04:35 1104 1360 1132
365
SOLIVELLES BUIGUES, RAQUEL
5
Veterans D Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:57
0:45:41
04:34 1103 1397 1372
366
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
42
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:45:57
0:45:45
04:35 1102 1363 1131
367
MORÓN GALLEGO , EDUARDO
65
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:00
0:45:33
04:33 0 0 0
368
CHILDS, LISA
11
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:00
0:45:40
04:34 1101 1391 1371
369
SIFRE PONT, MARTÍ
67
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:01
0:45:37
04:34 1100 1343 1130
370
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
66
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:01
0:45:42
04:34 1099 1348 1129
371
FUSTER ROSELLÓ, BRUNO
77
Senior Mas
Independent
0:46:02
0:45:48
04:35 1098 1345 1128
372
PASTOR SOLBES, LUIS
78
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:46:03
0:45:38
04:34 1097 1344 1127
373
ALAYA TARRAZONA, JAVIER
79
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:46:04
0:45:35
04:34 1096 1343 1126
374
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
43
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:46:06
0:45:35
04:34 1095 1362 1125
375
JULIÀ PELLICER, PEPE
22
Veterans E Mas
C. Triatló Gandia
0:46:06
0:45:53
04:35 1094 1380 1124
376
CHELET ORDINES, VICENTE
44
Veterans D Mas
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:46:07
0:45:52
04:35 1093 1361 1123
377
GOSLING CATALA, TIMOTEO JAIME
80
Senior Mas
Independent
0:46:08
0:45:48
04:35 0 0 0
378
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
67
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:09
0:46:02
04:36 1092 1347 1122
379
LORENTE RICART, TONI
68
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:09
0:45:50
04:35 1091 1342 1121
380
FONT I BOTELLA, ALEXANDRA
13
Senior Fem
C. A. Bèrnia
0:46:10
0:45:54
04:35 1090 1389 1370
381
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
68
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:10
0:45:27
04:33 1089 1346 1120
382
SOLER LLIDO, ANTONIO
81
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:11
0:45:55
04:36 1088 1342 1119
383
TORRO CHORDA, RAFA
69
Veterans C Mas
C. D. l´ Espenta
0:46:12
0:45:40
04:34 1087 1341 1118
384
SERER GRIMALT, PASCUAL
69
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:46:15
0:45:52
04:35 1086 1345 1117
385
SÁNCHEZ MARTÍNEZ, MARIA
14
Senior Fem
C. A. Nexo Team
0:46:16
0:46:03
04:36 1085 1388 1369
386
SANCHEZ MARTINEZ, AINHOA
15
Senior Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:46:16
0:46:02
04:36 1084 1387 1368
387
MARSAL MASCARELL, JORDI
82
Senior Mas
Independent
0:46:17
0:45:41
04:34 1083 1341 1116
388
ROMERO MATEU, LLUIS
23
Veterans E Mas
Independent
0:46:20
0:45:55
04:36 1082 1379 1115
389
ARNONE LINFANTINO, GRAZIELLA
16
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:46:23
0:46:04
04:37 1081 1386 1367
390
SIGNES VIDAL, JAVIER FRANCISCO
70
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:46:24
0:45:33
04:33 1080 1344 1114
391
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
70
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:46:24
0:45:33
04:33 1079 1340 1113
392
MOLINES PONT, MIGUEL ANGEL
71
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:25
0:46:08
04:37 1078 1339 1112
393
STORER, TRACY
6
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:46:26
0:46:10
04:37 1077 1395 1366
394
MARTÍNEZ, CRISTIAN
83
Senior Mas
Independent
0:46:27
0:45:50
04:35 0 0 0
395
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
71
Veterans B Mas
C. A. iRun Calp
0:46:28
0:45:37
04:34 1076 1343 1111
396
ORTIZ PEREGRINA, JESÚS
45
Veterans D Mas
C. A. iRun Calp
0:46:28
0:45:43
04:34 0 0 0
397
TERRADES SASTRE, PACO
46
Veterans D Mas
C. A. Cap i Cua
0:46:29
0:46:11
04:37 1075 1360 1110
398
SIGALAT GREGORI, JULIO
56
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:46:31
0:46:10
04:37 1074 1359 1109
399
IRDI, MOHAMMED
57
Veterans A Mas
Independent
0:46:34
0:46:17
04:38 1073 1358 1108
400
GARCÍA MARI, TONI
72
Veterans B Mas
C. A. Guixa Esport
0:46:35
0:46:19
04:38 1072 1342 1107
401
SEGUÍ GIL, JAVIER
47
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:46:36
0:46:02
04:36 1071 1359 1106
402
MORENO MARI, DANIEL
72
Veterans C Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:46:36
0:46:21
04:38 1070 1338 1105
403
GRIMALT MOLL, DANI
73
Veterans B Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:46:40
0:46:15
04:38 1069 1341 1104
404
PARADEDA FONTANET, MARC
84
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:46:40
0:46:14
04:38 1068 1340 1103
405
HERNÁN MADRID, JOSÉ ANTONIO
48
Veterans D Mas
Independent
0:46:41
0:46:20
04:38 1067 1358 1102
406
CHESA FERRER, JUAN MATEO
49
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:41
0:46:00
04:36 1066 1357 1101
407
LIZARTE MALDONADO, JUAN ANTONIO
58
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:46:42
0:45:39
04:34 1065 1357 1100
408
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
85
Senior Mas
Independent
0:46:43
0:46:24
04:39 1064 1339 1099
409
MONTALBÁN ROLDÁN, ERIC
3
Juvenil Mas
C. A. Corremundos
0:46:43
0:45:56
04:36 1063 1398 1098
410
CRESPO OLASO, VICENT
86
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:46:44
0:45:52
04:35 1062 1338 1097
411
CERVERA CAPO, FRANCISCO
50
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:46:48
0:46:05
04:37 1061 1356 1096
412
DONDERIS SERRA, JAIME
73
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:46:48
0:46:23
04:38 1060 1337 1095
413
LOPEZ ABAD, EMI
17
Senior Fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:46:48
0:46:23
04:38 1059 1385 1365
414
VILCHEZ CONTRERAS, LUIS
74
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:46:50
0:46:32
04:39 1058 1336 1094
415
PASTOR GOSP, RAUL
75
Veterans C Mas
Independent
0:46:50
0:46:23
04:38 1057 1335 1093
416
FUENTES MARTÍNEZ, TONI
76
Veterans C Mas
C. Laser Ros Team
0:46:50
0:46:38
04:40 1056 1334 1092
417
JUAN VILLANUEVA, CLARA
18
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:51
0:46:03
04:36 0 0 0
418
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
12
Veterans B Fem
Independent
0:46:52
0:46:28
04:39 1055 1390 1364
419
GUZMAN RIPOLL, PEPET
59
Veterans A Mas
C. A. La Nucia
0:46:52
0:46:52
04:41 0 0 0
420
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
51
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:46:52
0:46:30
04:39 1054 1355 1091
421
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
6
Veterans F Mas
Independent
0:46:52
0:46:41
04:40 1053 1397 1090
422
ALBORS BRU, MIGUEL ANGEL
77
Veterans C Mas
Independent
0:46:54
0:46:10
04:37 1052 1333 1089
423
CLIMENT ESCRICHE, RICARDO
52
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:46:54
0:46:22
04:38 1051 1354 1088
424
MAÑAS CASCALES, RICARDO
78
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:46:55
0:46:28
04:39 1050 1332 1087
425
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
74
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:46:56
0:46:35
04:40 0 0 0
426
MOLL PUIGCERVER, RAQUEL
7
Veterans A Fem
C. A. Corremundos
0:46:59
0:46:22
04:38 0 0 0
427
LOPEZ BARRERO, FRANCISCO
75
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:47:00
0:46:27
04:39 1049 1340 1086
428
STUPINEAN, CRISTIAN
87
Senior Mas
Independent
0:47:00
0:46:20
04:38 0 0 0
429
FERRER MANCHA, CRISTIAN
88
Senior Mas
Independent
0:47:02
0:46:45
04:41 1048 1337 1085
430
MARTÍNEZ MADRID, LUIS FCO
60
Veterans A Mas
Independent
0:47:02
0:45:09
04:31 0 0 0
431
RIBES GARCIA, RUBEN
61
Veterans A Mas
Independent
0:47:05
0:46:34
04:40 1047 1356 1084
432
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN
53
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:47:08
0:46:36
04:40 1046 1353 1083
433
SIMÓ ARBONA, JAVIER
89
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:09
0:46:42
04:40 1045 1336 1082
434
BLANCO CISCAR, LINDA
2
Veterans C Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:10
0:46:46
04:41 1044 1400 1363
435
ELGOOD, KIM
1
Veterans F Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:47:10
0:47:05
04:43 1043 1400 1362
436
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
54
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:47:11
0:46:50
04:41 1042 1352 1081
437
PALSSON, SIGURDUR STRAUMFJÖRD
3
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:47:11
0:47:02
04:42 1041 1398 1080
438
MALONDA AUSINA, ERIKA
13
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:47:12
0:46:21
04:38 1040 1389 1361
439
PASCUAL COLOMER, GEMA
19
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:47:12
0:47:01
04:42 1039 1384 1360
440
CHAVES GALLEGO, ALEJANDRO
79
Veterans C Mas
Independent
0:47:13
0:45:40
04:34 1038 1331 1079
441
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
55
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:13
0:46:48
04:41 1037 1351 1078
442
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
80
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:47:14
0:47:02
04:42 1036 1330 1077
443
CASELLES SIGNES, DIEGO
90
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:47:14
0:47:01
04:42 1035 1335 1076
444
RIBES GARRIGUES, JOSE ROQUE
91
Senior Mas
Independent
0:47:16
0:46:32
04:39 0 0 0
445
MCCARTHY, ROBERT
4
Veterans G Mas
C. A. Corremundos
0:47:16
0:47:08
04:43 1034 1397 1075
446
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
92
Senior Mas
Independent
0:47:16
0:46:59
04:42 1033 1334 1074
447
CALABUIG LLUCH, IRENE
1
Veterans E Fem
C. A. Publidom
0:47:17
0:46:46
04:41 1032 1400 1359
448
ESCORTELL OLIVER, JOSÉ FRANCISCO
62
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:17
0:46:57
04:42 1031 1355 1073
449
PRATS JUNQUERA, FRANCISCO MANUEL
63
Veterans A Mas
Independent
0:47:18
0:46:25
04:39 0 0 0
450
VICENS LOUZAO, QUIQUE
93
Senior Mas
Independent
0:47:19
0:46:40
04:40 0 0 0
451
GARRIGÓS FEMENIA, DANIEL
64
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:47:20
0:47:00
04:42 1030 1354 1072
452
IBAÑEZ MASCARELL, VICENTE
94
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:47:21
0:46:51
04:41 1029 1333 1071
453
SEGUÍ ALBERT, ARACELI
14
Veterans B Fem
Independent
0:47:21
0:46:52
04:41 0 0 0
454
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
65
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:47:21
0:46:50
04:41 1028 1353 1070
455
MEDINA FERNANDEZ, CARMEN
6
Veterans D Fem
C. Dénia Triatló
0:47:23
0:47:08
04:43 0 0 0
456
MORALES PÉREZ, ALEJANDRO
56
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:23
0:46:53
04:41 1027 1350 1069
457
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
95
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:47:25
0:47:03
04:42 1026 1332 1068
458
ROMERO I BERTÓ , ALFONS
57
Veterans D Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:47:26
0:47:10
04:43 1025 1349 1067
459
TOMÀS CARRIÓ, SANDRA
20
Senior Fem
Independent
0:47:26
0:47:03
04:42 1024 1383 1358
460
GASCÓN TUR, MANUEL
76
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
0:47:26
0:47:26
04:45 1023 1339 1066
461
SÁNCHEZ PUIG, RUBÉN
96
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:47:26
0:46:37
04:40 1022 1331 1065
462
DAFFERN, GREG
81
Veterans C Mas
C. Dénia Triatló
0:47:26
0:47:12
04:43 0 0 0
463
LORCY, BERNARD
5
Veterans G Mas
Independent
0:47:26
0:47:04
04:43 0 0 0
464
BENAVENT ESCRIVÀ, JUAN JOSÉ
97
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:47:27
0:46:37
04:40 1021 1330 1064
465
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
77
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:47:27
0:47:01
04:42 1020 1338 1063
466
BAÑULS ORTOLÀ, MARC
98
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:47:27
0:47:00
04:42 1019 1329 1062
467
MOYA SENSECOGNOM, CARLOS
99
Senior Mas
Independent
0:47:27
0:47:00
04:42 0 0 0
468
SOLA GARCIA, SANTIAGO
78
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:47:29
0:46:41
04:40 1018 1337 1061
469
SANCHEZ FERNANDEZ, CRISTIAN
100
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:47:29
0:46:26
04:39 1017 1328 1060
470
ERN BLANCO, SIMON
101
Senior Mas
C. A. Ondara
0:47:32
0:47:13
04:43 1016 1327 1059
471
ALVAREZ LOPEZ, MANUEL
82
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:47:32
0:46:50
04:41 1015 1329 1058
472
VAUGHAN, GINA
2
Veterans F Fem
Independent
0:47:32
0:47:00
04:42 0 0 0
473
MIRET GINER, ALEJANDRO
58
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:47:33
0:47:24
04:45 1014 1348 1057
474
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
24
Veterans E Mas
C. D. l´ Espenta
0:47:33
0:46:39
04:40 1013 1378 1056
475
ORTEGA GARRIDO, ANTONIO
102
Senior Mas
C. A. Gandia
0:47:33
0:47:26
04:45 1012 1326 1055
476
COSTA GUILLEM, AMPARO
3
Veterans C Fem
C. Triatló Gandia
0:47:35
0:46:55
04:42 1011 1399 1357
477
MARTINEZ IZQUIERDO, JOSE PASCUAL
59
Veterans D Mas
C. Winning Runners
0:47:38
0:47:13
04:43 1010 1347 1054
478
CHICAIZA AGUILAR, KEVIN
103
Senior Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:47:38
0:46:11
04:37 1009 1325 1053
479
OLMOS FERRANDIS, SALVADOR
83
Veterans C Mas
C. A. Coratge Missions
0:47:39
0:47:20
04:44 0 0 0
480
FERRER RIBES, ANDRES
60
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:47:39
0:47:07
04:43 1008 1346 1052
481
BARQUERO MIRÓ, BELÉN
21
Senior Fem
C. C. Camallaes
0:47:40
0:47:37
04:46 0 0 0
482
LORENZO PIQUERES, RAFAEL
61
Veterans D Mas
C. A. iRun Calp
0:47:40
0:46:47
04:41 0 0 0
483
PERIS COLL, VICTOR
66
Veterans A Mas
Independent
0:47:41
0:46:40
04:40 0 0 0
484
SAMBLÁS BETETA, EMI
4
Veterans C Fem
C. A. Cap i Cua
0:47:42
0:47:24
04:44 1007 1398 1356
485
FLUXÀ FERRER , PERE
104
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:47:44
0:47:21
04:44 1006 1324 1051
486
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
84
Veterans C Mas
Independent
0:47:46
0:47:09
04:43 1005 1328 1050
487
LLIDÒ MILLET, JOAQUIN
79
Veterans B Mas
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:47:47
0:47:10
04:43 1004 1336 1049
488
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , SALVADOR
7
Veterans F Mas
C. A. Benidorm
0:47:49
0:47:22
04:44 1003 1396 1048
489
MARTINEZ PALOP, HECTOR
105
Senior Mas
Independent
0:47:50
0:47:36
04:46 0 0 0
490
HALEY, PAUL
85
Veterans C Mas
Independent
0:47:51
0:47:26
04:45 1002 1327 1047
491
GUTIÉRREZ VALIENTE, RAFAEL
80
Veterans B Mas
C. A. Nexo Team
0:47:52
0:47:12
04:43 1001 1335 1046
492
SENDRA LLIDÓ, VICENT
86
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:47:55
0:47:30
04:45 1000 1326 1045
493
ARMOUSH , AMER
8
Veterans F Mas
C. A. iRun Calp
0:47:56
0:47:56
04:48 999 1395 1044
494
MARTÍNEZ SERRIÓ, RAFA
81
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:47:59
0:47:29
04:45 998 1334 1043
495
CASTILLO CERVERA, JUANMA
67
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:47:59
0:47:29
04:45 997 1352 1042
496
VALLÉS SENSECOGNOM, SERGIO
106
Senior Mas
Independent
0:47:59
0:47:38
04:46 996 1323 1041
497
PÉREZ GONZÁLEZ, LORENZO
82
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:48:00
0:47:53
04:47 995 1333 1040
498
CHALLIS, CACHITA
3
Veterans F Fem
Independent
0:48:00
0:47:45
04:47 0 0 0
499
MARTI ESPINOS, SANTI
83
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:48:01
0:47:26
04:45 994 1332 1039
500
ESCORTELL MAHIQUES, JORDAN
68
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:48:02
0:47:31
04:45 993 1351 1038
501
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIO
84
Veterans B Mas
C. Bernardos Trotters
0:48:02
0:47:43
04:46 992 1331 1037
502
ARTABE OLEA, IBON
87
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:48:02
0:48:02
04:48 991 1325 1036
503
ESCRIVÁ BALLESTER, SANTIAGO
85
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:48:03
0:47:41
04:46 990 1330 1035
504
CARRIÓ PÉREZ, TOMÀS
86
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:48:03
0:47:41
04:46 989 1329 1034
505
GÓMEZ PUCHOL, VÍCTOR
87
Veterans B Mas
Independent
0:48:05
0:47:45
04:47 0 0 0
506
CHANCE, CLARE
5
Veterans C Fem
C. Sole Mates
0:48:05
0:47:49
04:47 988 1397 1355
507
ORTIZ SELLES, JOSE JAIME
88
Veterans B Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:06
0:47:23
04:44 987 1328 1033
508
GARCIA DALMAU, RUBEN
107
Senior Mas
Independent
0:48:07
0:47:49
04:47 0 0 0
509
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
9
Veterans F Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:07
0:47:23
04:44 986 1394 1032
510
FERRER CHESA, SALVIO
89
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:48:08
0:47:20
04:44 985 1327 1031
511
ESTRELA CATALA, MIGUEL
69
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:48:08
0:47:43
04:46 984 1350 1030
512
LAZARO MADRID, CARLOS ALFREDO
108
Senior Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:08
0:47:27
04:45 983 1322 1029
513
BALLESTER BORJA, LUIS
70
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:48:09
0:46:50
04:41 982 1349 1028
514
MORELL AGUILAR, ALMU
8
Veterans A Fem
C. A. Cametes
0:48:09
0:47:10
04:43 981 1394 1354
515
PEREA PEIRO, SAIDA
22
Senior Fem
C. C. Camallaes
0:48:11
0:47:38
04:46 0 0 0
516
REQUENA RAMÍREZ , JAVI
90
Veterans B Mas
C. C. Camallaes
0:48:11
0:47:39
04:46 980 1326 1027
517
CHOLBI SELLÉS, MAR
6
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:11
0:47:47
04:47 979 1396 1353
518
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSÉ
62
Veterans D Mas
Independent
0:48:11
0:47:08
04:43 978 1345 1026
519
LILIENTHAL GUILLEN, CARLOS
109
Senior Mas
Independent
0:48:12
0:48:03
04:48 977 1321 1025
520
DELDERFIELD, ANDY
88
Veterans C Mas
C. Sole Mates
0:48:13
0:47:09
04:43 976 1324 1024
521
PERIS FERNANDEZ, DAVID
110
Senior Mas
C. Beer Runners Xabia
0:48:13
0:47:32
04:45 975 1320 1023
522
ACEITUNO GÓMEZ , ALBERTO
111
Senior Mas
Independent
0:48:13
0:47:34
04:46 0 0 0
523
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
6
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:48:14
0:48:14
04:50 974 1396 1022
524
GARCIA DE LA REINA JAÉN, JUAN ALBERTO
89
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:48:14
0:47:38
04:46 973 1323 1021
525
CLIMENT LLOBELL, DINO
71
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:48:14
0:47:13
04:43 972 1348 1020
526
FRASÉS I PERIS, SALVA
63
Veterans D Mas
Independent
0:48:15
0:47:20
04:41 971 1344 1019
527
AMBLER, LOUISA
2
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:48:15
0:48:09
04:49 970 1399 1352
527
VAN WESTEN, BÁRBARA
7
Veterans C Fem
C. A. iRun Calp
0:48:15
0:47:24
04:45 0 0 0
529
SOLANES VALLET, JUAN
25
Veterans E Mas
C. A. Alpesa
0:48:15
0:47:59
04:48 969 1377 1018
530
VILA VIVES, MARIA
9
Veterans A Fem
C. A. Bèrnia
0:48:16
0:47:49
04:47 968 1393 1351
531
PEREZ MENGUAL, JOAN FELIP
64
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:48:18
0:47:55
04:48 967 1343 1017
532
SERRANO FLORES , OSCAR
91
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:21
0:47:31
04:45 966 1325 1016
533
RODRIGO VALENCIA, ALFONSO
92
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:48:21
0:46:51
04:41 965 1324 1015
534
NAVAS RIBES, FRANCISCO
10
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:22
0:47:13
04:43 964 1393 1014
535
SELLENS PEREZ, ANGELA
23
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:48:24
0:47:42
04:46 963 1382 1350
536
LLECHES MAS, DANIEL
112
Senior Mas
Independent
0:48:25
0:47:54
04:47 0 0 0
537
BERNABEU LLINARES, INMA
8
Veterans C Fem
C. A. La Rabosa
0:48:25
0:48:15
04:50 0 0 0
538
BERNABEU LLINARES, ROSA
3
Veterans E Fem
Independent
0:48:25
0:48:14
04:50 0 0 0
539
COSTA FORNES, JAUME
90
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:48:27
0:47:48
04:47 962 1322 1013
540
PEREZ CARDENAS, RAFA
72
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:48:28
0:47:49
04:47 961 1347 1012
541
PASTOR SERRA, XAVIER
65
Veterans D Mas
Independent
0:48:31
0:48:10
04:49 960 1342 1011
542
TUR CABRERA, RAMÓN
73
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:31
0:47:49
04:47 959 1346 1010
543
SAVAGE, STEPHEN
91
Veterans C Mas
Independent
0:48:31
0:47:39
04:46 958 1321 1009
544
MOYA GARCIA, FRANCISCO JOSE
66
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:32
0:47:44
04:47 957 1341 1008
545
LLANBIES SENDRA, ENRIC
26
Veterans E Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:33
0:47:51
04:47 956 1376 1007
546
VILLAREJO SEVILLA, ROBERTO
93
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:48:33
0:48:07
04:49 955 1323 1006
547
BLASCO PALOMAR, IVÁN
74
Veterans A Mas
Independent
0:48:33
0:47:24
04:44 0 0 0
548
SENDRA FOLQUÉS, NANDO
94
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:33
0:47:48
04:47 954 1322 1005
549
MELENCHON SÁNCHEZ, ANA Mª
4
Veterans E Fem
C. A. Ondara
0:48:33
0:48:02
04:48 953 1398 1349
550
POQUET OLIVER, SILVIA
15
Veterans B Fem
C. A. Cap i Cua
0:48:33
0:48:15
04:50 952 1388 1348
551
VENTERO GOMEZ, ADRIAN
113
Senior Mas
Independent
0:48:35
0:46:54
04:42 0 0 0
552
PUEBLA, ADRIAN
95
Veterans B Mas
Independent
0:48:35
0:47:16
04:44 0 0 0
553
RUIZ GARRIGUES, JORGE
114
Senior Mas
Independent
0:48:35
0:48:26
04:51 951 1319 1004
554
LANCIS SAEZ, SALVADOR
27
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:48:40
0:48:23
04:50 950 1375 1003
555
GINER PELLICER, DAVID
92
Veterans C Mas
C. Amos Team
0:48:40
0:47:32
04:45 949 1320 1002
556
GRAU SAPENA, FERNANDO
96
Veterans B Mas
C. Amos Team
0:48:41
0:48:41
04:52 948 1321 1001
557
PEREZ FUSTER, ESTHER
5
Veterans E Fem
G. E. La Carena La Font
0:48:41
0:47:59
04:48 947 1397 1347
558
ALBERT TRILLEROS, IGNACIO
97
Veterans B Mas
Independent
0:48:42
0:48:20
04:50 0 0 0
559
MAHIQUES HERRERO , CÉSAR
93
Veterans C Mas
Independent
0:48:42
0:48:21
04:50 0 0 0
560
TRILLO ORERO, AMPARO
9
Veterans C Fem
C. A. iRun Calp
0:48:44
0:47:54
04:47 0 0 0
561
DOMÍNGUEZ DOMÍNGUEZ, AGUSTÍN
7
Veterans G Mas
C. A. iRun Calp
0:48:44
0:47:55
04:48 946 1395 1000
562
MONFORT SART, CRISTINA
24
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:46
0:48:19
04:50 945 1381 1346
563
FRESNEDA ARMELL, DAVID
94
Veterans C Mas
Independent
0:48:53
0:48:17
04:50 944 1319 999
564
DE LA CRUZ GAMARRA, BIENVE
95
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:48:53
0:47:35
04:46 943 1318 998
565
SUREDA SERRA, RAFAEL
28
Veterans E Mas
C. Km@km Elche
0:48:54
0:48:53
04:53 942 1374 997
566
SALORT SERRAT, PEDRO
96
Veterans C Mas
Independent
0:48:56
0:48:20
04:50 941 1317 996
567
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
8
Veterans G Mas
C. Córrer El Garbí
0:48:56
0:48:42
04:52 940 1394 995
568
SEGUÍ BOTELLA, DANIEL
67
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:58
0:48:16
04:50 939 1340 994
569
GINER MAS, PEPE
68
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:48:58
0:48:58
04:54 938 1339 993
570
SIERRA SENSECOGNOM, FRAN
75
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:49:01
0:48:12
04:49 937 1345 992
571
ALAMINOS RUIZ, MARÍA DEL MAR
25
Senior Fem
C. Triatlón nazarí
0:49:04
0:48:35
04:52 0 0 0
572
BRUGMAN, FEIKO
97
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:49:04
0:48:44
04:52 936 1316 991
573
ROIG PELLICER, FELIPE
98
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:49:04
0:48:36
04:52 935 1315 990
574
BOU ESCRIVA, LLUIS
76
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:49:04
0:48:01
04:48 934 1344 989
575
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVADOR
99
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:49:05
0:47:57
04:48 933 1314 988
576
CASTELLANO CUBILES, RAFA
98
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:49:05
0:48:42
04:52 932 1320 987
577
CAREY, MALCOLM
100
Veterans C Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:49:06
0:48:49
04:53 931 1313 986
578
RODRIGUEZ ROSELLO, JUAN
77
Veterans A Mas
C. Raboses Rafelcofer
0:49:07
0:48:14
04:49 930 1343 985
579
LLIDO MILLET, VICENT
101
Veterans C Mas
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:49:08
0:48:31
04:51 929 1312 984
580
AYRES, KATE
4
Veterans F Fem
C. A. Ambleside
0:49:08
0:48:58
04:54 0 0 0
581
ARCIS CASTILLO, JAVIER
99
Veterans B Mas
Independent
0:49:09
0:49:09
04:55 0 0 0
582
GRIMALT MARSAL, RAMÓN
100
Veterans B Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:49:09
0:48:02
04:48 928 1319 983
583
OLIVER MENGUAL, RAUL
115
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:49:09
0:48:47
04:53 927 1318 982
584
COSTA RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
102
Veterans C Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:49:10
0:49:10
04:55 926 1311 981
585
AGULLÓ CARBONELL, JAVIER
116
Senior Mas
Independent
0:49:10
0:48:13
04:49 925 1317 980
586
BOIX SÁNCHEZ, IVÁN
78
Veterans A Mas
Independent
0:49:11
0:48:50
04:53 924 1342 979
587
GALVÁN GUILLÉN , JOSÉ
79
Veterans A Mas
Independent
0:49:12
0:49:12
04:55 923 1341 978
588
MILLET PEREZ, ANGEL
117
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:12
0:48:01
04:48 922 1316 977
589
FONT SERRAT, JOSE
69
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:12
0:48:16
04:50 921 1338 976
590
CATALA CRISOSTOMO, BENITO
101
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:13
0:48:27
04:51 920 1318 975
591
JIMENEZ LOPEZ, PAUL
102
Veterans B Mas
Independent
0:49:13
0:49:08
04:55 0 0 0
592
RAMOS MORENO , JOSÉ ANTONIO
103
Veterans C Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:49:16
0:48:49
04:53 919 1310 974
593
CARDONA ORDINES , PURIFICACIÓN
10
Veterans C Fem
G. R. Real de Gandia
0:49:17
0:48:50
04:53 918 1395 1345
594
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
80
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:49:17
0:48:50
04:53 917 1340 973
595
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
104
Veterans C Mas
C. de Rem Marina de Dénia
0:49:18
0:48:46
04:53 916 1309 972
596
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
11
Veterans F Mas
C. A. Calygat.com
0:49:19
0:49:06
04:55 915 1392 971
597
ESCRIVÁ PONS, ALBERTO
70
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:21
0:48:32
04:51 914 1337 970
598
ESCRIVÁ JULIÁ , JOSE
81
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:21
0:48:57
04:54 913 1339 969
599
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUME
118
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:23
0:48:59
04:54 0 0 0
600
PUIGCERVER GONZÁLEZ-ALBO, VÍCTOR
82
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:49:27
0:47:47
04:47 912 1338 968
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves