Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXXI VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
601
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
71
Veterans D Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:27
0:49:27
04:57 911 1336 967
602
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
103
Veterans B Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:49:28
0:48:02
04:48 910 1317 966
603
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
83
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:28
0:49:26
04:57 909 1337 965
604
SOUTHERLAND, LOUISE
6
Veterans E Fem
Independent
0:49:32
0:49:24
04:57 0 0 0
605
NIÑO NIETO, EDWARD JAVIER
104
Veterans B Mas
Independent
0:49:32
0:48:37
04:52 0 0 0
606
TORRES ALBI, FRANCISCO JESUS
105
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:32
0:48:45
04:53 908 1316 964
607
IVARS MUNERA, VICENTE
119
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:49:34
0:48:44
04:52 0 0 0
608
RIPOLL BISQUERT, ALFREDO
120
Senior Mas
Independent
0:49:34
0:48:33
04:51 907 1315 963
609
SERER BRU, JUAN
121
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:35
0:48:14
04:50 906 1314 962
610
MAHIQUES COSTA, TANO
29
Veterans E Mas
G. Condol Denia
0:49:36
0:48:18
04:50 905 1373 961
611
STRIETZEL, CHRISTIAN
122
Senior Mas
Independent
0:49:36
0:48:38
04:52 0 0 0
612
CASELLES MONTSERRAT, PAULA
26
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:49:38
0:48:43
04:52 904 1380 1344
613
MONGE PERALES, ANTONIO
30
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:49:41
0:48:51
04:53 903 1372 960
614
CARRIO ESCRIVA, JUAN ANTONIO
106
Veterans B Mas
Independent
0:49:41
0:48:50
04:53 902 1315 959
615
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
31
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:49:42
0:49:13
04:55 901 1371 958
616
JORRILLO ROMERO, IVAN
123
Senior Mas
C. A. Publidom
0:49:42
0:49:10
04:55 900 1313 957
617
FORNES ALBEROLA, OSCAR
107
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:49:43
0:49:03
04:54 899 1314 956
618
PINO GARCÍA, JUAN FELIPE
105
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:49:43
0:49:11
04:55 898 1308 955
619
FEMENIA PERET, JUAN FRANCISCO
108
Veterans B Mas
Independent
0:49:43
0:49:16
04:56 897 1313 954
620
ORTOLÁ PONS, SUSANA
10
Veterans A Fem
C. Dénia Corre
0:49:45
0:49:09
04:55 896 1392 1343
621
CLIMENT TRINIDAD, VICTOR
124
Senior Mas
Independent
0:49:46
0:48:18
04:50 895 1312 953
622
ALEMANY MUÑOZ, MANOLO
12
Veterans F Mas
Independent
0:49:47
0:49:30
04:57 894 1391 952
623
ALVAREZ, JOSE
72
Veterans D Mas
Independent
0:49:47
0:49:29
04:57 0 0 0
624
COWARD, IAN
13
Veterans F Mas
Independent
0:49:48
0:49:27
04:57 893 1390 951
625
ROCHER GRIMALT, RAFA
125
Senior Mas
Independent
0:49:49
0:49:03
04:54 0 0 0
626
GOMEZ GORDILLO, YOLANDA
16
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:49:51
0:48:33
04:51 892 1387 1342
627
PADILLA MORALES, RAQUEL
17
Veterans B Fem
G. R. Real de Gandia
0:49:51
0:49:23
04:56 891 1386 1341
628
DIXON, MICHELLE
18
Veterans B Fem
C. A. Publidom
0:49:52
0:48:52
04:53 890 1385 1340
629
FELIU LEON, PAKITO
126
Senior Mas
Independent
0:49:53
0:49:09
04:55 0 0 0
630
MORATAL GREGORI, JUANJO
106
Veterans C Mas
G. E. La Carena La Font
0:49:54
0:48:21
04:50 889 1307 950
631
PÉREZ LÓPEZ , DAVID
127
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:49:55
0:49:25
04:57 888 1311 949
632
SAPENA LINARES, JUAN
84
Veterans A Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:49:55
0:49:15
04:56 887 1336 948
633
QUIROS MOLINA, ALBERTO
128
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:49:55
0:49:24
04:56 0 0 0
634
ANDRÉS MARTIN, JUANMA
85
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:49:56
0:49:12
04:55 886 1335 947
635
AHUMADA ORTIZ, MANUEL
129
Senior Mas
Independent
0:49:56
0:49:02
04:54 0 0 0
636
OLCINA MAHIQUES, FERNANDO
107
Veterans C Mas
Independent
0:49:57
0:49:08
04:55 0 0 0
637
DUCKWORTH, KEVIN
14
Veterans F Mas
Independent
0:49:58
0:49:36
04:58 885 1389 946
638
MARÍ MIÑANA, FRANCISCO
86
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:58
0:49:15
04:56 884 1334 945
639
CALABUIG PASTOR, LAIA
27
Senior Fem
C. Triatló Gandia
0:49:58
0:49:06
04:55 883 1379 1339
640
FUSTER PEIRÓ, SALVADOR
109
Veterans B Mas
Independent
0:49:59
0:49:14
04:56 882 1312 944
641
UK, CLIFF
15
Veterans F Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:49:59
0:49:41
04:58 0 0 0
642
BERTOMEU MESTRE, JOEL
87
Veterans A Mas
Independent
0:49:59
0:49:15
04:56 881 1333 943
643
DE LOS SANTOS MARTÍNEZ, RAFAEL JAVIER
73
Veterans D Mas
Independent
0:49:59
0:49:02
04:54 880 1335 942
644
SANCHIS ARNAU , XAVIER
74
Veterans D Mas
Independent
0:49:59
0:49:20
04:56 0 0 0
645
GARCIA SIGNES, JOYMA
11
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:50:01
0:49:09
04:55 879 1394 1338
646
CAURIN FERRER, AGUSTIN
110
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:50:03
0:49:14
04:56 878 1311 941
647
PEDRO FERRER, MARIA LUISA
28
Senior Fem
C. A. Gata
0:50:04
0:49:16
04:55 877 1378 1337
648
VAN GERWEN, CINDY
19
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:50:04
0:49:01
04:54 876 1384 1336
649
AYALA ALVARADO, TRINIDAD
1
Veterans G Fem
C. D. Satse Alicante
0:50:05
0:49:56
05:00 875 1400 1335
650
FERNÁNDEZ GÓMEZ , JESÚS
88
Veterans A Mas
Independent
0:50:07
0:49:13
04:55 0 0 0
651
VILLALTA BALCAZAR, VICENTE
32
Veterans E Mas
Independent
0:50:07
0:49:32
04:57 0 0 0
652
MARÍ BLASCO, TONI
111
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:50:07
0:48:59
04:54 874 1310 940
653
SANVICTOR SOLER, MARC
130
Senior Mas
Independent
0:50:07
0:48:27
04:51 873 1310 939
654
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
9
Veterans G Mas
C. Córrer El Garbí
0:50:08
0:49:18
04:56 872 1393 938
655
BISHOP, JONATHAN
7
Veterans D Fem
C. A. Corremundos
0:50:09
0:49:34
04:58 871 1396 1334
656
BISHOP, ALEXANDRA
29
Senior Fem
C. A. Corremundos
0:50:09
0:49:35
04:58 870 1377 1333
657
GARCÍA MOLINO , MIGUEL
108
Veterans C Mas
C. Córrer Piles
0:50:10
0:49:35
04:58 869 1306 937
658
WATKINS, RUPERT
112
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:11
0:49:14
04:56 868 1309 936
659
GONZALEZ DURAN, ANA
1
Juvenil Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:11
0:49:38
04:58 867 1400 1332
660
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
113
Veterans B Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:50:11
0:48:45
04:53 866 1308 935
661
LOPEZ PERET, JUAN MANUEL
109
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:50:13
0:49:20
04:56 865 1305 934
662
LAZARO MADRID, GABRIEL
4
Juvenil Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:50:13
0:49:23
04:56 864 1397 933
663
RAMON, JAVIER
114
Veterans B Mas
C. A. Dianium
0:50:14
0:49:49
04:59 0 0 0
664
BAÑULS VIVES, LAURA
20
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:50:17
0:49:53
04:59 863 1383 1331
665
GUASCH RUIZ, JUAN LUIS
131
Senior Mas
C. A. Urban Runner´s Club
0:50:17
0:49:26
04:57 862 1309 932
666
ALBI VALLES, PABLO
132
Senior Mas
Independent
0:50:18
0:48:56
04:54 0 0 0
667
PANCORBO GREGORI , DANIEL
115
Veterans B Mas
Independent
0:50:18
0:48:56
04:54 0 0 0
668
PÉREZ CRUAÑES , FRAN
133
Senior Mas
Independent
0:50:18
0:48:56
04:54 0 0 0
669
MOLL CERVERA, FÀTIMA
12
Veterans C Fem
C. Dénia Corre
0:50:19
0:49:51
04:59 861 1393 1330
670
MARTÍN SÁNCHEZ, PEDRO J.
110
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:50:20
0:49:36
04:58 860 1304 931
671
CUEVAS CUARTERO, VICENTE
75
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:21
0:49:37
04:58 859 1334 930
672
SMITH, ADAM
76
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:50:21
0:49:18
04:56 858 1333 929
673
VEINAT BELENGUER, DESI
30
Senior Fem
Independent
0:50:21
0:49:46
04:59 0 0 0
674
LUQUE DOMÍNGUEZ, PATXI
111
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:22
0:49:37
04:58 857 1303 928
675
RIPOLL FUERTES, GERMÁ
112
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:50:23
0:49:25
04:57 856 1302 927
676
MORATÓ RAFET , KIKO
116
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:50:23
0:49:36
04:58 855 1307 926
677
POVEDA HARO, ÁNGEL
16
Veterans F Mas
C. A. La Xara
0:50:23
0:49:33
04:57 854 1388 925
678
BUENO DE LA CRUZ, JOSE
77
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:50:25
0:50:09
05:01 853 1332 924
679
MOLINA UDAETA, JUAN CARLOS
113
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:50:30
0:49:40
04:58 852 1301 923
680
WALTHON CARDONA, IRIS
21
Veterans B Fem
Independent
0:50:30
0:49:41
04:58 851 1382 1329
681
LOPEZ GAYA, RAFAEL
117
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:33
0:50:09
05:01 850 1306 922
682
MUT OLIVER, AMPARO
13
Veterans C Fem
C. A. Cap i Cua
0:50:33
0:50:14
05:02 849 1392 1328
683
FERRER TUSET, ENRIQUE
33
Veterans E Mas
Independent
0:50:35
0:49:07
04:55 848 1370 921
684
ALBI VALERO, JAIME
89
Veterans A Mas
Independent
0:50:35
0:49:05
04:55 0 0 0
685
NARANJO VELASCO , FRANCISCO
34
Veterans E Mas
Independent
0:50:36
0:50:14
05:02 847 1369 920
686
FERNANDEZ LLAMAS, SALVADOR
114
Veterans C Mas
Independent
0:50:36
0:49:03
04:54 846 1300 919
687
GONZÁLEZ MESTRE, JOSE
115
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:37
0:50:04
05:00 845 1299 918
688
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRÉS
116
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:50:40
0:49:36
04:58 844 1298 917
689
MONFORT GARCIA, ROSA
11
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:50:41
0:49:52
04:59 843 1391 1327
690
CARDONA CARDONA , JOSÉ
78
Veterans D Mas
C. Beer Runners Xabia
0:50:41
0:49:56
05:00 842 1331 916
691
BASTY, DOMINIQUE
10
Veterans G Mas
Independent
0:50:42
0:49:41
04:58 841 1392 915
692
AGUERRÉ BALLESTEROS, EDUARDO
90
Veterans A Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:50:45
0:48:55
04:54 840 1332 914
693
FERRAGUD MAS, DAVID
118
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:50:47
0:50:20
05:02 839 1305 913
694
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARA
12
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:50:49
0:50:42
05:04 838 1390 1326
695
HARRISON , KATIE
31
Senior Fem
Independent
0:50:54
0:50:02
05:00 0 0 0
696
ESCRIVA GINER, VICENTE SALVADOR
119
Veterans B Mas
Independent
0:50:54
0:50:13
05:01 837 1304 912
697
SOLER LLOBELL, JOSÉ ANDRÉS
120
Veterans B Mas
Independent
0:50:55
0:50:14
05:02 0 0 0
698
CASELLES ESPINOS, JOAN
91
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:57
0:50:11
05:01 836 1331 911
699
BOLTA MIRALLES, ROSA MARI
13
Veterans A Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:57
0:50:10
05:01 835 1389 1325
700
JUAN FUSTER, VICENTE
79
Veterans D Mas
Independent
0:50:58
0:49:48
04:59 834 1330 910
701
SANCHEZ MARTINEZ , JOSE
117
Veterans C Mas
Independent
0:50:59
0:50:30
05:03 0 0 0
702
DONDERIS MORAND, MIGUEL
121
Veterans B Mas
Independent
0:51:02
0:49:32
04:57 0 0 0
703
ORTOLÁ OLLER, JOSÉ SANTIAGO
122
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:51:03
0:50:28
05:03 833 1303 909
704
MOLINA FUSTER, JOSE DAVID
92
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:51:06
0:50:28
05:03 832 1330 908
705
ARCINIEGAS BUSTOS, DAVID FERNANDO
93
Veterans A Mas
Independent
0:51:06
0:50:22
05:02 831 1329 907
706
RODRIGUEZ LOPÉZ, SERGIO
134
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:51:08
0:50:32
05:03 830 1308 906
707
MARTI FABREGAT, VICENT
118
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:09
0:50:17
05:02 829 1297 905
708
PEREZ TOMAS, VICTOR
135
Senior Mas
Independent
0:51:09
0:50:35
05:04 0 0 0
709
CORTES ESCRIVA, OSCAR
119
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:51:11
0:50:03
05:00 828 1296 904
710
GARCIA RUJANO, MANUEL
123
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:51:12
0:50:08
05:01 0 0 0
711
ARBONA MUÑOZ, YAYE
120
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:51:13
0:50:07
05:01 827 1295 903
712
PUIG MAS, XEXU
121
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:51:13
0:50:09
05:01 826 1294 902
713
MARTINEZ HERNANDEZ, JAVIER
122
Veterans C Mas
C. A. Nexo Team
0:51:13
0:50:07
05:01 825 1293 901
714
COLOMER GARCIA, XIMO
123
Veterans C Mas
Independent
0:51:14
0:49:54
04:59 824 1292 900
715
FERRER SEBASTIA, FRANCISCO JAVIER
124
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:51:14
0:50:10
05:01 823 1302 899
716
SIGNES SIGNES, JULIAN ANTONIO
80
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:51:15
0:50:47
05:05 822 1329 898
717
GREGORI MUÑOZ, TERESA
8
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:51:16
0:50:46
05:05 821 1395 1324
718
MULET SOLER, JOSEP
35
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:51:16
0:50:48
05:05 820 1368 897
719
LADRON DE GUEVARA DIEGO, TITO
124
Veterans C Mas
Independent
0:51:17
0:50:52
05:05 0 0 0
720
PORTAFAIX, MARION
14
Veterans C Fem
Independent
0:51:17
0:50:53
05:05 0 0 0
721
LORENTE PALOP, MÒNICA
22
Veterans B Fem
Independent
0:51:17
0:50:39
05:04 0 0 0
722
MALLOL I GARCIA, SERGI
125
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:51:18
0:51:18
05:08 819 1301 896
723
GASENT BALLESTER, RAUL
136
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:19
0:50:16
05:02 818 1307 895
724
MONFORT GRIMALT, JOSÉ JOAQUÍN
126
Veterans B Mas
C. Datilera Team
0:51:21
0:49:54
04:59 817 1300 894
725
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
11
Veterans G Mas
C. A. Altea
0:51:23
0:50:24
05:02 816 1391 893
726
MORAGUES ALBI, JOSE LUIS
125
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:23
0:50:30
05:03 815 1291 892
727
PLA SANCHIS, SALVA
36
Veterans E Mas
C. A. Publidom
0:51:23
0:50:22
05:02 814 1367 891
728
MUÑOZ VÁZQUEZ, VANESSA
23
Veterans B Fem
C. A. Ondara
0:51:24
0:50:08
05:01 813 1381 1323
729
NISHIDA , NAOKO
15
Veterans C Fem
Independent
0:51:24
0:51:03
05:06 812 1391 1322
730
COLLADO SERRANO, DANIEL
94
Veterans A Mas
Independent
0:51:24
0:50:59
05:06 811 1328 890
731
PÉREZ ALBEROLA, DIANA
32
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:25
0:50:30
05:03 0 0 0
732
WOOD , SARAH
24
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:51:28
0:50:25
05:03 810 1380 1321
733
FERRANDO BERNAT, LUIS
37
Veterans E Mas
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:51:30
0:50:18
05:02 809 1366 889
734
BERTOMEU PICÓ, ANDREU
95
Veterans A Mas
C. Athletes Academy
0:51:30
0:51:30
05:09 808 1327 888
735
VALLE HERNANDEZ , MARILO
25
Veterans B Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:30
0:50:50
05:05 0 0 0
736
MAS BUIGUES, VICTOR
137
Senior Mas
Independent
0:51:31
0:50:17
05:02 0 0 0
737
ARMOUSH , JANE
5
Veterans F Fem
C. A. iRun Calp
0:51:33
0:51:22
05:08 807 1399 1320
738
LÓPEZ MORENO, DANIEL
127
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:51:34
0:50:35
05:04 806 1299 887
739
AGULLO CARBONELL, BLAI
138
Senior Mas
Independent
0:51:39
0:50:42
05:04 805 1306 886
740
PERLES SALVADOR, ALFONSO
38
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:51:40
0:50:34
05:03 804 1365 885
741
GUAL BISQUERT, EMILIO
128
Veterans B Mas
Independent
0:51:42
0:50:42
05:04 803 1298 884
742
SEGARRA FORNES, XIMO
139
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:43
0:50:29
05:03 802 1305 883
743
BLANKLEY, MICHAEL
129
Veterans B Mas
Independent
0:51:47
0:51:13
05:07 0 0 0
744
FORNELL CHALUPETZKA, MANUELA
26
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:51:48
0:50:55
05:06 801 1379 1319
745
BUTLER, ANNIE
7
Veterans E Fem
C. A. Corremundos
0:51:49
0:50:46
05:05 800 1396 1318
746
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
17
Veterans F Mas
C. A. Gata
0:51:51
0:51:21
05:08 799 1387 882
747
BELDA MARCOS, JOSE
140
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:51:52
0:51:21
05:08 798 1304 881
748
SALVÀ CIFUENTES, ISAAC
96
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:51:53
0:51:11
05:07 797 1326 880
749
LOPEZ BALLESTER, SERGI
97
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:51:54
0:51:54
05:11 796 1325 879
750
BARNES, JEREMY
39
Veterans E Mas
C. Dénia Corre
0:51:56
0:51:04
05:06 795 1364 878
751
SICILIA MULET, TERESA
33
Senior Fem
C. Dénia Corre
0:51:59
0:51:25
05:09 794 1376 1317
752
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
141
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:51:59
0:51:25
05:09 793 1303 877
753
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBEN
126
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:52:00
0:51:21
05:08 792 1290 876
754
SERRAT, JOSE
127
Veterans C Mas
C. Beer Runners Xabia
0:52:01
0:51:10
05:07 0 0 0
755
MONTAGUD GREGORI, CHUS
27
Veterans B Fem
Independent
0:52:02
0:50:55
05:06 0 0 0
756
SASTRE TORRES, PEPE
81
Veterans D Mas
C. A. Villarta
0:52:03
0:51:50
05:11 791 1328 875
757
PASTOR SOLER, VICEN
9
Veterans D Fem
Independent
0:52:04
0:50:52
05:05 790 1394 1316
758
SERRALTA PEIRO, JOSE RAMON
98
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:52:04
0:50:41
05:04 789 1324 874
759
CARPI SESE, JOSE MIGUEL
18
Veterans F Mas
C. A. Cametes
0:52:04
0:50:56
05:06 788 1386 873
760
ALBORS SALES, RAMON
99
Veterans A Mas
C. A. Xeresa
0:52:04
0:50:41
05:04 0 0 0
761
SOLER MAHIQUES, SARA
28
Veterans B Fem
C. A. Gata
0:52:05
0:51:10
05:07 787 1378 1315
762
MOODY, JAMES
100
Veterans A Mas
Independent
0:52:06
0:51:05
05:07 786 1323 872
763
AGUILAR FRASES, RAUL
130
Veterans B Mas
Independent
0:52:09
0:51:15
05:08 0 0 0
764
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
19
Veterans F Mas
Independent
0:52:09
0:51:23
05:08 785 1385 871
765
BLUNDEN, TESSA
29
Veterans B Fem
Independent
0:52:11
0:51:32
05:09 0 0 0
766
ALEMANY BALAGUER , CESAR
128
Veterans C Mas
Independent
0:52:13
0:50:33
05:03 784 1289 870
767
LUJAN LOPEZ, TOMAS
142
Senior Mas
Independent
0:52:14
0:50:31
05:03 0 0 0
768
MULET CERVERA , FRANCISCO JOSE
129
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:52:15
0:51:56
05:12 783 1288 869
769
PEIRO HUESO, OLIVIA
30
Veterans B Fem
C. A. Gandia
0:52:16
0:52:07
05:13 782 1377 1314
770
FEMENIA BARBER, JAVIER
101
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:52:16
0:52:07
05:13 781 1322 868
771
MUÑOZ, MANUEL
131
Veterans B Mas
Independent
0:52:17
0:51:24
05:09 0 0 0
772
KURG, JAN- CHRISTOFER
143
Senior Mas
Independent
0:52:17
0:50:37
05:04 0 0 0
773
MAS MAS, JOSE PEDRO
130
Veterans C Mas
C. A. Cap i Cua
0:52:18
0:52:18
05:14 780 1287 867
774
BISQUERT CARDONA , JOSÉ MARÍA
131
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:19
0:51:07
05:07 779 1286 866
775
FUENTES COVILL, JAUME
102
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:52:19
0:51:37
05:10 778 1321 865
776
RONDA IVARS, JOSE LUIS
82
Veterans D Mas
Independent
0:52:21
0:51:40
05:10 777 1327 864
777
GÓMEZ GONZÁLEZ , JUANTO
132
Veterans B Mas
C. Beer Runners Xabia
0:52:22
0:50:48
05:05 776 1297 863
778
FERRER BISQUERT, BLAI
20
Veterans F Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:23
0:51:38
05:10 775 1384 862
779
GIMENO RAMÓN, CARLOS
144
Senior Mas
G. Condol Denia
0:52:24
0:51:06
05:07 774 1302 861
780
SOLER BALAGUER, ROQUE
132
Veterans C Mas
Independent
0:52:24
0:51:18
05:08 773 1285 860
781
JANKOUK -REZAEI, HAMID
133
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:52:25
0:52:02
05:12 0 0 0
782
MARTÍ I ESCOBAR, JOAN BAPTISTA
134
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:52:25
0:50:45
05:05 772 1284 859
783
CASAMAYOR RODRIGO , JOSE
83
Veterans D Mas
Independent
0:52:25
0:52:14
05:13 771 1326 858
784
SASTRE PUIG, JUAN CARLOS
84
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:26
0:51:39
05:10 770 1325 857
785
MOLIO TUR, GAUDENCIO
103
Veterans A Mas
Independent
0:52:26
0:51:28
05:09 769 1320 856
786
PONS LLORET, GLORIA
34
Senior Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:26
0:51:31
05:09 768 1375 1313
787
CATALÀ SENSECOGNOM, XAVI
85
Veterans D Mas
Independent
0:52:26
0:52:20
05:14 0 0 0
788
CERESOLA PIERA , FRANCISCO
86
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:52:27
0:51:39
05:10 767 1324 855
789
LLOBELL MARQUÉS, JUAN
87
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:52:28
0:51:26
05:09 766 1323 854
790
CHORNET ADSUAR, ARACELI
8
Veterans E Fem
C. Dénia Corre
0:52:28
0:51:55
05:12 765 1395 1312
791
MARTOS MARTÍN, DAVID
133
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:52:29
0:51:53
05:11 764 1296 853
792
VARÓ FULLANA, JOSE MANUEL
145
Senior Mas
Independent
0:52:30
0:51:31
05:09 763 1301 852
793
PARDO, BEGO
16
Veterans C Fem
Independent
0:52:30
0:51:35
05:10 0 0 0
794
MARTIN HURTADO, ELISABET
35
Senior Fem
C. A. Publidom
0:52:31
0:51:59
05:12 762 1374 1311
795
FORNÉS SENDRA, OSCAR
146
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:52:31
0:51:42
05:10 761 1300 851
796
GARCIA MORATAL, DAVID
135
Veterans C Mas
Independent
0:52:31
0:51:17
05:08 0 0 0
797
GARCIA MORATAL, NICO
134
Veterans B Mas
Independent
0:52:31
0:51:16
05:08 0 0 0
798
RIBES SÁNCHEZ, LUCÍA
36
Senior Fem
Independent
0:52:31
0:51:45
05:11 0 0 0
799
MAROÑAS MIRA , JOSÉ LUIS
136
Veterans C Mas
C. A. Redolat Team
0:52:34
0:51:27
05:09 0 0 0
800
GIL PEREZ, JOSE MANUEL
137
Veterans C Mas
Independent
0:52:36
0:51:58
05:12 760 1283 850
801
FELIPE GARCIA, JUAN RICARDO
40
Veterans E Mas
C. D. Satse Alicante
0:52:36
0:52:26
05:15 759 1363 849
802
FORNALI AGULLES, PEDRO VICENTE
138
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:52:36
0:52:00
05:12 758 1282 848
803
MARCO RUIZ, DIEGO
12
Veterans G Mas
C. A. Benidorm
0:52:39
0:51:06
05:07 757 1390 847
804
GIL MARTINEZ, ENCARNA
10
Veterans D Fem
C. Dénia Corre
0:52:40
0:52:10
05:13 756 1393 1310
805
ALBORCH MIRALLES, BENJAMÍN
135
Veterans B Mas
Independent
0:52:41
0:51:54
05:12 755 1295 846
806
GILABERT RIERA, PEDRO
139
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:52:41
0:51:41
05:10 754 1281 845
807
VALLÉS SENDÍN, MIGUEL
140
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:42
0:52:00
05:12 753 1280 844
808
CARDONA BERTOMEU, ANGELA
37
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:52:44
0:51:47
05:11 752 1373 1309
809
CATALÁ CATALÁ, CAROL
38
Senior Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:52:46
0:52:12
05:13 751 1372 1308
810
MONFORT I BISQUERT, JOAN
88
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:52:48
0:51:17
05:08 750 1322 843
811
MIRALLES VELA, ENRIQUE ÁNGEL
89
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:48
0:51:37
05:10 749 1321 842
812
SOLANES MAS, MARISSA
11
Veterans D Fem
C. Córrer La Llebre - Alpesa
0:52:52
0:51:50
05:11 748 1392 1307
813
CAMÁÑEZ GINESTAR, FRANCISCO
90
Veterans D Mas
C. A. iRun Calp
0:52:55
0:52:02
05:12 747 1320 841
814
MAS ASENCIO, JUAN ALBERTO
147
Senior Mas
Independent
0:52:56
0:51:43
05:10 0 0 0
815
NITSCHE, WOLFRAM
91
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:52:59
0:52:20
05:14 746 1319 840
816
HIDALGO ITURRALDE, TOMAS
21
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:52:59
0:52:32
05:15 745 1383 839
817
CRESPO MENGUAL, JOSE MIGUEL
148
Senior Mas
C. Jackbbit Run
0:52:59
0:52:25
05:15 0 0 0
818
DOMENECH DONDERIS, JAUME
141
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:53:00
0:51:30
05:09 744 1279 838
819
ROUND, ALAN
13
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:53:00
0:52:27
05:15 0 0 0
820
SEGURA FERRERO, MATEO
41
Veterans E Mas
Independent
0:53:00
0:51:29
05:09 743 1362 837
821
ESCRIHUELA CORELLA, JORDI
136
Veterans B Mas
C. A. Publidom
0:53:01
0:52:45
05:17 742 1294 836
822
SOLER VALLES, JOSE LUIS
142
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:53:01
0:51:58
05:12 741 1278 835
823
REQUENA MORCILLO, JOSE
22
Veterans F Mas
C. Alba-Grana
0:53:01
0:52:08
05:13 740 1382 834
824
TABERNERO REBOREDO, MANUEL ANDRES
23
Veterans F Mas
C. A. Publidom
0:53:02
0:52:31
05:15 739 1381 833
825
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBEL
17
Veterans C Fem
C. A. Cametes
0:53:05
0:52:02
05:12 738 1390 1306
826
BONILLA PINO, JAVIER
92
Veterans D Mas
Independent
0:53:05
0:52:39
05:16 0 0 0
827
CERESOLA SENDRA, CARLOS
149
Senior Mas
Independent
0:53:05
0:51:53
05:11 0 0 0
828
NICOLÀS CATALÀ, PABLO
150
Senior Mas
C. A. Ondara
0:53:06
0:51:47
05:11 737 1299 832
829
SAMPABLO ESTRUCH, MIQUEL
143
Veterans C Mas
C. A. Safor - Teika
0:53:09
0:51:49
05:11 736 1277 831
830
ESTRUCH GALIANO, VICENTE JUAN
144
Veterans C Mas
C. A. Safor - Teika
0:53:09
0:51:49
05:11 735 1276 830
831
RIPOLL SEVILLANO, MIGUEL
137
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:53:10
0:52:41
05:16 734 1293 829
832
DUEÑAS POQUET, SERGIO
104
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:53:10
0:52:51
05:17 733 1319 828
833
ARTIGUES SIGNES, CRISTINA
31
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:53:11
0:52:07
05:13 732 1376 1305
834
VILA CASTILLO, PEPE
93
Veterans D Mas
G. E. La Carena La Font
0:53:11
0:51:28
05:09 731 1318 827
835
FERRANDO PASTOR, GABI
145
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:53:11
0:52:07
05:13 730 1275 826
836
SAVALL CARRERO, ANA
12
Veterans D Fem
C. D. l´ Espenta
0:53:11
0:52:02
05:12 729 1391 1304
837
FERRER COSTA, JAIME
138
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:53:12
0:52:07
05:13 728 1292 825
838
MONTILLA NAVARRO, ERICK
139
Veterans B Mas
Independent
0:53:12
0:51:31
05:09 0 0 0
839
LOZANO ROMERO, DAVID
105
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:53:15
0:52:14
05:14 727 1318 824
840
CRUZ GÓMEZ , JANETH
32
Veterans B Fem
Independent
0:53:15
0:52:30
05:15 726 1375 1303
841
VIVO ROMERO, JOSÉ MARÍA
42
Veterans E Mas
Independent
0:53:19
0:53:19
05:20 725 1361 823
842
BREQUE, ROBERT
24
Veterans F Mas
Independent
0:53:20
0:51:18
05:08 0 0 0
843
SENDRA AGUILAR, RAMON
140
Veterans B Mas
C. Botamarges Trail Team
0:53:21
0:52:02
05:12 0 0 0
844
BAÑO BAS, JUAN JOSE
106
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:53:22
0:52:20
05:14 724 1317 822
845
FONT VALLES, JOSE
43
Veterans E Mas
C. A. Corremundos
0:53:23
0:52:02
05:12 723 1360 821
846
IVARS LÓPEZ, MIGUEL VICENTE
44
Veterans E Mas
C. de Rem Marina de Dénia
0:53:26
0:52:07
05:13 722 1359 820
847
COLL HERRERO, ROBERTO
151
Senior Mas
C. Mircarsport
0:53:26
0:52:49
05:17 0 0 0
848
BARDISA GARCIA , MARIA JOSÉ
39
Senior Fem
C. Mircarsport
0:53:26
0:52:48
05:17 0 0 0
849
REIG ROIG, FRANCISCO
107
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:53:31
0:51:57
05:12 721 1316 819
850
BASTIDA CRUAÑES, MARCO ANTONIO
152
Senior Mas
Independent
0:53:32
0:52:54
05:17 0 0 0
851
MORILLO CABRERA, ANTONIO
153
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:33
0:52:55
05:18 720 1298 818
852
SAPENA BAÑÓ, ANGEL
108
Veterans A Mas
Independent
0:53:33
0:52:55
05:18 0 0 0
853
DELGADO DOMINGUEZ, PACO
141
Veterans B Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:53:35
0:52:25
05:15 0 0 0
854
TORRES SÁNCHEZ, RAÚL
109
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:53:36
0:52:25
05:15 719 1315 817
855
GAZQUEZ, PEDRO
94
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:39
0:52:54
05:17 718 1317 816
856
SENDRA CUELLO, KIKO
146
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:41
0:52:44
05:16 717 1274 815
857
MARTÍNEZ SENDRA, ANTONIO
154
Senior Mas
Independent
0:53:41
0:52:42
05:16 716 1297 814
858
NOTARIO BROX, JOSE ALBERTO
110
Veterans A Mas
Independent
0:53:44
0:52:32
05:15 715 1314 813
859
CABANILLES BOU, DAVID
111
Veterans A Mas
C. Beer Runners Xabia
0:53:44
0:53:00
05:18 714 1313 812
860
MALONDA MARCOS, SANTI
95
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:53:44
0:52:44
05:17 713 1316 811
860
GAPYAK, SERGIY
95
Veterans D Mas
C. Beer Runners Xabia
0:53:44
0:53:01
05:18 712 1315 810
862
REQUENA AREVLO, DAVID
142
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:53:45
0:52:27
05:15 711 1291 809
863
CASTIÑEIRA LUCHORO , RAQUEL
40
Senior Fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:53:48
0:52:54
05:17 0 0 0
864
MCNEELY, BRUCE JOSEPH
14
Veterans G Mas
Independent
0:53:48
0:53:44
05:22 710 1389 808
865
ROSSELLO CHORNET, MARTA
14
Veterans A Fem
Independent
0:53:48
0:53:15
05:20 0 0 0
866
SCHIAVINATO, SILVIA
112
Veterans A Mas
Independent
0:53:52
0:52:55
05:18 0 0 0
867
MONSERRAT REUS, KIKA
41
Senior Fem
C. A. Bèrnia
0:53:53
0:53:03
05:18 709 1371 1302
868
MORERA DOMINGUIS, JUAN PASCUAL
97
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:53:53
0:53:53
05:23 708 1314 807
869
ZARAGOZA BALAGUER, JUAN
147
Veterans C Mas
Independent
0:53:55
0:53:24
05:20 0 0 0
870
ALCANTARA AGUILAR, ESPERANZA
13
Veterans D Fem
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:53:56
0:53:01
05:18 707 1390 1301
871
SALVA CHOQUE, ROSARIO
15
Veterans A Fem
C. A. Gata
0:53:56
0:52:26
05:15 0 0 0
872
GINER MARTÍNEZ , JOSEP
113
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:53:57
0:52:22
05:14 706 1312 806
873
NOGUERA RAMIREZ, JOAN
155
Senior Mas
Independent
0:53:57
0:52:40
05:16 705 1296 805
874
MAS BALLESTER, BEATRIZ
16
Veterans A Fem
Independent
0:53:58
0:53:17
05:20 0 0 0
875
HIDALGO PASCUAL, JAIME
114
Veterans A Mas
Independent
0:53:58
0:53:17
05:20 704 1311 804
876
FONT MOLINA, JOSÉ
148
Veterans C Mas
Independent
0:53:58
0:53:58
05:24 703 1273 803
877
JÓHANNESDÓTTIR, KRISTIN ANDREA
2
Veterans G Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:00
0:53:38
05:22 702 1399 1300
878
DOMÈNECH MARCO, MÒNICA
42
Senior Fem
Independent
0:54:01
0:53:13
05:19 0 0 0
879
RODRÍGUEZ MARTÍ, ALBERT
156
Senior Mas
Independent
0:54:02
0:53:14
05:19 0 0 0
880
MIÑANA FUERTES, MIGUEL JUAN
157
Senior Mas
Independent
0:54:04
0:52:51
05:17 0 0 0
881
CORTES PLANA, JOSE JUAN
143
Veterans B Mas
C. Corredors de Callosa
0:54:04
0:52:29
05:15 701 1290 802
882
SELLENS PEREZ, ESTER
43
Senior Fem
G. E. La Carena La Font
0:54:05
0:53:21
05:20 700 1370 1299
883
GIBBS, CATHERINE
6
Veterans F Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:05
0:53:26
05:21 0 0 0
884
LLOBELL VALLES, SANTIAGO
158
Senior Mas
Independent
0:54:06
0:53:02
05:18 699 1295 801
885
VILLALON OCTAVIO, DUSAMI
44
Senior Fem
Independent
0:54:09
0:52:57
05:18 0 0 0
886
ALMENDROS CUEVAS, ANTONIO
159
Senior Mas
Independent
0:54:10
0:52:57
05:18 0 0 0
887
MARÍ PASTOR, JOSEP
160
Senior Mas
Independent
0:54:11
0:52:34
05:15 698 1294 800
888
MOORE, ANDY
15
Veterans G Mas
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:16
0:53:28
05:21 0 0 0
889
GÓMEZ TERRE, M CARMEN
17
Veterans A Fem
C. A. Gandia
0:54:16
0:53:54
05:23 697 1388 1298
890
GOMEZ RODRIGUEZ, JESÚS
144
Veterans B Mas
C. A. Gandia
0:54:16
0:53:54
05:23 696 1289 799
891
MIHALECZ , KRISZTINA
18
Veterans C Fem
Independent
0:54:17
0:53:48
05:23 0 0 0
892
GUY GALLARDO, MATTHEW
161
Senior Mas
Independent
0:54:17
0:53:44
05:23 0 0 0
893
VAN HOENBEECK, ANOUK
45
Senior Fem
Independent
0:54:18
0:53:45
05:23 0 0 0
894
SALVADOR GOMEZ, JESUS
149
Veterans C Mas
C. A. La Rabosa
0:54:19
0:54:06
05:25 0 0 0
895
ROSELLÓ BALAGUER, LARA
46
Senior Fem
C. A. Xeresa
0:54:20
0:52:57
05:18 695 1369 1297
896
TRENCO IVARS, AMPARO
47
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:20
0:52:58
05:18 694 1368 1296
897
SALVÀ FEMENIA, MAITE
33
Veterans B Fem
C. A. Cametes
0:54:20
0:53:18
05:20 693 1374 1295
898
POLLE SALIAS, RICHARD
45
Veterans E Mas
Independent
0:54:21
0:54:02
05:24 0 0 0
899
SALVA SIGNES , MATIAS
98
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:54:21
0:53:41
05:22 692 1313 798
900
SEPÚLVEDA BÚRDALO, ESTHER
19
Veterans C Fem
C. A. Gata
0:54:21
0:53:42
05:22 691 1389 1294
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves