Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL III CURSA DE LA DONA DÉNIA

Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions

Totes les participants amb un temps inferior a 40 minuts, han sigut reassignades a la modalitat corredora.

A conseqüència de les inclemències meteorològiques s'assigna el mateix temps d'arribada a totes les caminants que hagen pres l'eixida,
i hagen arribat després de començar la pluja.


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
ANNA BERGLIND PALMADOTTIR
1
Veterana A
C. A. Dianium
0:18:55
03:51
2
MAYCA SALA GARCIA
1
Veterana B
C. A. Dianium
0:19:55
04:04
3
MILA ORTEGA VALLEJO
2
Veterana B
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:20:32
04:11
4
YANINA FLORES AVEIRO
2
Veterana A
G. A. Publidom
0:21:09
04:19
5
LISA CHILDS
3
Veterana A
Independent
0:21:19
04:21
6
LAURENCE RASTELL
3
Veterana B
C. A. Dianium
0:21:25
04:22
7
ISA ORPI MARTINEZ
4
Veterana A
G. A. Publidom
0:21:40
04:25
8
EMMA FORNÉS LEAL
1
Juvenill
C. A. Dianium
0:21:42
04:26
9
NATALIA AYALA VELAZQUEZ
1
Senior
G. A. Publidom
0:21:49
04:27
10
MAR SALVÁ SEPÚLVEDA
2
Juvenill
C. A. Dianium
0:21:51
04:27
11
ÀNGELA MOLTÓ GIL
3
Juvenill
C. A. Dianium
0:21:51
04:27
12
LEIRE BISQUERT MOLINES
4
Juvenill
C. A. Dianium
0:22:18
04:33
13
ESTHER SEPÚLVEDA BÚRDALO
4
Veterana B
C. A. Gata
0:22:48
04:39
14
SILVIA LOPEZ ORTS
2
Senior
Independent
0:22:59
04:41
15
SILVIA LEON MORENO
3
Senior
Independent
0:23:08
04:42
16
ARACELI CHORNET ADSUAR
5
Veterana B
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:23:10
04:43
17
MANOLI MÁRQUEZ BENÍTEZ
5
Veterana A
G. A. Publidom
0:23:14
04:44
18
CLARE CHANCE
6
Veterana A
C. Sole Mates
0:23:30
04:46
19
SARAH WOOD
7
Veterana A
C. Sole Mates
0:23:30
04:46
20
KAY JACKSON
8
Veterana A
C. Sole Mates
0:23:44
04:48
21
MAICA BENEYTO ABAD
6
Veterana B
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:23:47
04:49
22
MERCE MAYOR CAMARENA
9
Veterana A
Independent
0:23:52
04:51
23
ABIGAIL HOPKINS
10
Veterana A
Independent
0:23:58
04:53
24
ELISE GAG
4
Senior
C. Bfit Denia
0:24:10
04:55
25
ANA ARANDA RIBES
11
Veterana A
Independent
0:24:11
04:56
26
EVA SASTRE SANCHO
7
Veterana B
C. A. Cametes Spat
0:24:17
04:57
27
SONIA SALAS PINTO
12
Veterana A
Independent
0:24:32
05:00
28
RAQUEL GOMEZ GORDILLO
13
Veterana A
G. A. Runner Denia
0:24:37
04:58
29
ZHENIA KELEJYAN
5
Senior
Independent
0:24:42
05:00
30
SANDRA BAÑÓ AIBAR
6
Senior
Independent
0:24:46
05:02
31
MARÍA JOSÉ VILLANUEVA GARCÍA
8
Veterana B
Independent
0:24:46
05:02
32
PAULA PIERA SALA
7
Senior
Independent
0:24:51
05:02
33
SHIRLEY SUAREZ
8
Senior
Independent
0:24:53
04:54
34
CINDY VAN GERWEN
14
Veterana A
C. Sole Mates
0:24:53
05:02
35
KATIE WILLIAMS
15
Veterana A
Independent
0:24:54
05:03
36
MADELANE POWELL
16
Veterana A
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:11
05:08
37
MARIA DEL MAR TORRES FONTES
17
Veterana A
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:12
05:08
38
NURIA MARTINEZ LARA
18
Veterana A
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:12
05:08
39
BEATRIZ GAVILÀ GIL
19
Veterana A
Independent
0:25:15
05:09
40
SILVIA POQUET OLIVER
20
Veterana A
Independent
0:25:17
05:09
41
CAROL DEUSA MORENO
21
Veterana A
G. R. Real de Gandia
0:25:21
05:10
42
DIANA GARCÍA MÁS
22
Veterana A
Independent
0:25:21
05:10
43
MARIA ISABEL CAMPOS TORRES
1
Veterana C
Independent
0:25:29
05:10
44
MÓNICA RODRÍGUEZ CÁRDENAS
23
Veterana A
Independent
0:25:33
05:13
45
BEA DIAZ DENIA
9
Senior
Independent
0:25:36
05:11
46
CLAUDIA AMOROS AGUILAR
9
Veterana B
C. E. Me'n Fot
0:25:42
05:13
47
MAR ORDINES CABRERA
5
Juvenill
C. E. Me'n Fot
0:25:43
05:13
48
GRACIELA GATO BAIDAL
10
Senior
C. A. Benissa Ginestar
0:25:49
05:15
49
TERE PÉREZ GONZALEZ
10
Veterana B
C. A. Sense Pressa El Verger
0:25:53
05:15
50
GLADYS FUMABA ROSAS
24
Veterana A
Independent
0:25:58
05:18
51
VALERIA MORENO PARRADO
11
Senior
Independent
0:26:19
05:20
52
INGRID MORANT PARRADO
12
Senior
Independent
0:26:20
05:21
53
JERONIMA GIL GIL
2
Veterana C
C. A. Dianium
0:26:23
05:22
54
ITZIAR CONDE PENALBA
6
Juvenill
Independent
0:26:26
05:17
55
SANDRA BAEZA ESCAMEZ
13
Senior
Independent
0:26:28
05:19
56
VICTORIA GOLLER
14
Senior
Independent
0:26:32
05:25
57
MÓNICA ORQUÍN LLOBELL
25
Veterana A
C. A. Dianium
0:26:38
05:24
58
CHUS MONTAGUD GREGORI
26
Veterana A
Independent
0:26:38
05:24
59
LEIRE ORDOÑEZ PASCUAL
7
Juvenill
Independent
0:26:42
05:27
60
SARAH STOCKER
15
Senior
Independent
0:26:42
05:23
61
MARGA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
27
Veterana A
G. Condol Denia
0:26:42
05:23
62
VIRSOLE IVARS DOMENECH
28
Veterana A
C. Bernardos Trotters
0:26:45
05:26
63
CAROLINA MINUESA TORRES
29
Veterana A
Independent
0:26:52
05:24
64
ALBA LULL VICENTE
16
Senior
Independent
0:26:53
05:28
65
MARÍA DOLORES VICENTE RODRIGUEZ
3
Veterana C
G. Condol Denia
0:26:53
05:28
66
CAROLINA RIPOLL RUIZ
30
Veterana A
Independent
0:26:55
05:09
67
VANESSA MARTI MARTÍNEZ
31
Veterana A
Independent
0:27:02
05:28
69
ROSANA ABRIL RUBIO
33
Veterana A
Independent
0:27:14
05:33
70
CAROLINA JIMENEZ CARDONA
17
Senior
Independent
0:27:18
05:33
71
IMMA MAS I CABRERA
34
Veterana A
Independent
0:27:20
05:32
72
LAURA LUCAS CATALÀ
35
Veterana A
Independent
0:27:20
05:32
73
XIMA SANCHEZ NUÑEZ
11
Veterana B
G. A. Runner Denia
0:27:21
05:31
74
PAULA BERTOMEU PEREZ
8
Juvenill
Independent
0:27:24
05:29
75
YOLANDA GOMEZ GORDILLO
36
Veterana A
Independent
0:27:25
05:32
76
MONICA SANTOS CUENCA
18
Senior
Independent
0:27:29
05:35
77
REYES TORRES MARTI
12
Veterana B
Independent
0:27:32
05:35
78
AMPARO RONDA IBIZA
19
Senior
Independent
0:27:35
05:32
79
SILVIA TORRENT LOPEZ
20
Senior
Independent
0:27:47
05:38
80
LYNNE CLARK
37
Veterana A
Independent
0:27:55
05:40
81
BELEN MUT LULL
38
Veterana A
C. Orba Multiesport
0:27:58
05:42
82
LEYRE SALORT SENEN
21
Senior
Independent
0:27:58
05:39
83
MONICA SALA CANTO
39
Veterana A
C. Orba Multiesport
0:27:59
05:42
84
LAURA BIXQUERT SANCHIS
40
Veterana A
Independent
0:28:00
05:38
85
MARTA MUT LULL
22
Senior
C. Orba Multiesport
0:28:00
05:37
86
MARIA SANCHIS FLUIXÀ
23
Senior
C. Orba Multiesport
0:28:01
05:37
87
ESPERANZA ALCANTARA AGUILAR
13
Veterana B
Independent
0:28:03
05:40
88
ELSA ESCOBAR MORENO
9
Juvenill
C. A. Dianium
0:28:06
05:41
89
CARMINA CRESPO SENTI
14
Veterana B
G. Condol Denia
0:28:10
05:44
90
MARIANGELS OCHOA ROSELLO
4
Veterana C
G. Condol Denia
0:28:10
05:44
91
MARTA ALVAREZ PINTOR
41
Veterana A
Independent
0:28:13
05:43
92
ANA CASELLES SENSECOGNOM
42
Veterana A
C. Bernardos Trotters
0:28:13
05:44
93
VICEN BAS BENLLOCH
15
Veterana B
G. A. Runner Denia
0:28:14
05:42
94
NOEL OLIVER RUIZ
16
Veterana B
Independent
0:28:20
05:33
95
MONICA BONORA MARTINEZ
43
Veterana A
G. Condol Denia
0:28:24
05:47
96
MAYKA SANCHEZ LOPERZ
44
Veterana A
C. A. La Xara
0:28:25
05:46
97
MONICA SEGUI PEREZ
45
Veterana A
C. A. La Xara
0:28:25
05:46
98
CAROL GOMEZ LOPEZ
46
Veterana A
C. A. La Xara
0:28:25
05:46
99
PILAR PEÑA ZAMORA
47
Veterana A
C. A. La Xara
0:28:26
05:46
100
MARIA DEL CARME BUSTOS MARTI
17
Veterana B
C. A. Benissa Ginestar
0:28:28
05:43
101
XELO NAVE FLUXA
48
Veterana A
C. A. Benissa Ginestar
0:28:31
05:44
102
CELIA TORMOS BERNABEU
49
Veterana A
Independent
0:28:35
05:48
103
AMELIA PASTOR EGIDO
5
Veterana C
G. Condol Denia
0:28:41
05:50
104
LAURA PORCUNA GORDO
24
Senior
Independent
0:28:42
05:46
105
ISABELA DESIRE SCHABERGER
25
Senior
Independent
0:28:47
05:49
106
AMPARO LLORCA BAZAN
18
Veterana B
C. Bfit Denia
0:28:49
05:52
107
NIEVES TORRES SANCHEZ
50
Veterana A
Independent
0:28:52
05:51
108
Mª FERNANDA AMAYA TERCERO
51
Veterana A
Independent
0:28:54
05:50
109
SYLVIA SIGURDARDOTTIR
26
Senior
Independent
0:28:54
05:54
110
FERNANDA ETCHEVERRY RODRIGUEZ
52
Veterana A
Independent
0:28:58
05:51
111
ALICIA TORRES SANCHEZ
53
Veterana A
Independent
0:29:04
05:53
112
VERONICA TORRES MESA
54
Veterana A
C. Bernardos Trotters
0:29:07
05:55
113
CARLA MORA TOLOSA
10
Juvenill
Independent
0:29:08
05:56
114
ERIKA TORRES CATALÀ
55
Veterana A
Independent
0:29:10
05:54
115
NÚRIA MUÑOZ CATALÀ
11
Juvenill
Independent
0:29:10
05:53
116
ESTER LLOPIS GINESTAR
27
Senior
Independent
0:29:10
05:53
117
BELEN PUJOL OLIVER
19
Veterana B
C. A. Benissa Ginestar
0:29:11
05:48
118
MONICA MONSERRAT BORDES
20
Veterana B
C. A. Benissa Ginestar
0:29:12
05:49
119
ANA BÉLEN MARTÍNEZ BARBA
56
Veterana A
C. Bernardos Trotters
0:29:14
05:56
120
MÍRIAM CUENCA CARRIÓ
28
Senior
Independent
0:29:17
05:54
121
MARICARMEN NAVARRETE MEMBRILLA
57
Veterana A
Independent
0:29:18
05:58
122
ISA CUENCA CARRIÓ
58
Veterana A
Independent
0:29:18
05:54
123
SARA HOFSTÄTTER
59
Veterana A
Independent
0:29:18
05:55
124
RAQUEL MARTINEZ
60
Veterana A
G. A. Runner Denia
0:29:18
05:55
125
TAMARA WAGNER
29
Senior
Independent
0:29:26
05:58
126
JOHANNA CRISTINA MAUD SCHOON
6
Veterana C
Independent
0:29:30
06:01
127
MARIA JOSE PASTOR GRACIA
61
Veterana A
Independent
0:29:44
06:03
128
ISABEL LLORCA MARTIN
62
Veterana A
Independent
0:29:47
06:03
129
MARIA ANGELES MARTIN BALLESTER
30
Senior
Independent
0:29:47
06:03
131
PILAR ZAPATA GARCIA
21
Veterana B
C. A. Ondara
0:29:55
06:04
132
LLUNA RUIZ - OREJÓN MARTÍ
32
Senior
Independent
0:30:13
06:06
133
JULIA GIMENEZ FERRANDO
63
Veterana A
Independent
0:30:19
06:09
134
PAQUI RODRIGUEZ PEREZ
7
Veterana C
Independent
0:30:21
06:10
135
MAR CHOLBI RODRIGUEZ
12
Juvenill
Independent
0:30:22
06:10
136
LEA ROIG SERVER
13
Juvenill
Independent
0:30:25
06:09
137
GEMA ROIG VIVES
64
Veterana A
Independent
0:30:25
06:10
138
ARACELI GARCIA MATEO
65
Veterana A
Independent
0:30:29
06:11
139
MARTA CARRIÓ CABRERA
33
Senior
Independent
0:30:34
06:13
140
MARINA RAMIRO PASTOR
34
Senior
C. A. Corremundos
0:30:39
06:11
141
AMPARO ARLANDIS SENSECOGNOM
35
Senior
Independent
0:30:56
06:16
142
BEA DIEGO MAHIQUES
66
Veterana A
Independent
0:30:57
06:18
143
VERÒNICA CRESPO FONT
36
Senior
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:59
06:13
144
FANI OCHOA ROSELLO
22
Veterana B
G. Condol Denia
0:30:59
06:18
147
ROSARIO CABRERA FEMENIA
23
Veterana B
Independent
0:31:06
06:19
148
NATALIA SASTRE MIRALLES
68
Veterana A
Independent
0:31:06
06:19
149
MIRIAM PÉREZ PUIGCERVER
69
Veterana A
Independent
0:31:13
06:19
150
CAROLINA VALLÉS MARTÍ
38
Senior
C. A. Corremundos
0:31:15
06:19
151
CRISTINA CARRACEDO ZAPATERO
39
Senior
C. A. Corremundos
0:31:15
06:19
152
RAQUEL CAMARASA GÓMEZ
70
Veterana A
Independent
0:31:19
06:23
153
MARI SALORT SERRAT
71
Veterana A
Independent
0:31:24
06:23
154
LAURA MESTRE BAIDAL
72
Veterana A
Independent
0:31:24
06:22