Som Esport
Volta a peu  Dénia
CLASSIFICACIÓ GENERAL VOLTA A PEU A DÉNIA 2022
Provisional
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
FERNANDEZ GARCIA, MIGUEL
C. Triatló Gandia
1
Vet. A Mas
0:32:24
0:32:24
03:14 0 0 0
2
SABATER RAMIREZ, ALVARO
C. A. Publidom
1
Senior Mas
0:33:52
0:33:51
03:23 1400 1400 1400
3
ADRI, ADRIAN
C. Dénia Corre
1
Vet. B Mas
0:34:10
0:34:10
03:25 1399 1400 1399
4
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
C. Ondara Tri-Esport
2
Vet. A Mas
0:34:13
0:34:12
03:25 1398 1400 1398
5
DOLGOVAS, ANDRIUS
C. Top Team Cycling
3
Vet. A Mas
0:34:16
0:34:16
03:26 0 0 0
6
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
2
Senior Mas
0:34:20
0:34:20
03:26 1397 1399 1397
7
BAS MORA, MICHEL
C. A. iRun Calp
3
Senior Mas
0:34:23
0:34:21
03:26 1396 1398 1396
8
VIDAL BATALLER, DIEGO
C. A. Gandia - Alpesa
1
Vet. D Mas
0:34:23
0:34:23
03:26 0 0 0
9
CARDONA TORRES, IGNACIO
C. A. Llebeig Xàbia
1
Vet. C Mas
0:34:27
0:34:26
03:27 1395 1400 1395
10
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
C. Dénia Corre
4
Vet. A Mas
0:34:31
0:34:30
03:27 1394 1399 1394
11
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
2
Vet. B Mas
0:34:32
0:34:32
03:27 1393 1399 1393
12
MARCO CARRETERO, SERGIO
C. Triatló Gandia
4
Senior Mas
0:34:37
0:34:36
03:28 0 0 0
13
CABEZAS GARCÍA, AITOR
C. A. iRun Calp
2
Vet. C Mas
0:34:40
0:34:39
03:28 1392 1399 1392
14
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
C. A. Gandia - Alpesa
3
Vet. B Mas
0:34:55
0:34:55
03:30 1391 1398 1391
15
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
C. Triatlón Torrevieja
4
Vet. B Mas
0:35:19
0:35:17
03:32 1390 1397 1390
16
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
3
Vet. C Mas
0:35:36
0:35:36
03:34 1389 1398 1389
17
SOLER SALVA, JAIRO
C. A. Gata
5
Vet. A Mas
0:35:42
0:35:40
03:34 1388 1398 1388
18
CABRERA LÓPEZ, CARLOS
C. D. Kamikazes Gang
5
Senior Mas
0:35:46
0:35:45
03:35 0 0 0
19
VELA PULIDO, JOSE MIGUEL
C. Resistentia T3
6
Senior Mas
0:35:46
0:35:44
03:35 0 0 0
20
SERRANO CARRASCO , ABRAHAM
C. Syncrosfera
7
Senior Mas
0:35:46
0:35:46
03:35 0 0 0
21
SALA MONCHO, SERGI
C. D. Kamikazes Gang
8
Senior Mas
0:35:47
0:35:45
03:35 0 0 0
22
GOMAR GARCIA, JESUS
C. A. Safor - Teika
9
Senior Mas
0:35:47
0:35:46
03:35 1387 1397 1387
23
MATEO IBIZA, OSCAR
C. A. Miramar Fent Cames
5
Vet. B Mas
0:35:50
0:35:48
03:35 0 0 0
24
DI GINOSA, FABIO
C. Team Sport Matera
6
Vet. B Mas
0:36:21
0:36:21
03:38 0 0 0
25
ESTRUCH GREGORI, GERARDO
C. Triatló Benirredrà
10
Senior Mas
0:36:27
0:36:20
03:38 0 0 0
26
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
2
Vet. D Mas
0:36:33
0:36:32
03:39 1386 1400 1386
27
PAJARÓN MORERA, DANIEL
C. C. Camallaes
11
Senior Mas
0:36:41
0:36:40
03:40 0 0 0
28
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
3
Vet. D Mas
0:36:41
0:36:40
03:40 1385 1399 1385
29
JURGEN, SZREK
Independent
4
Vet. C Mas
0:36:49
0:36:48
03:41 1384 1397 1384
30
ORTIZ MUÑOZ, JOSE EUGENIO
Independent
5
Vet. C Mas
0:36:50
0:36:48
03:41 0 0 0
31
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
6
Vet. A Mas
0:36:51
0:36:48
03:41 1383 1397 1383
32
PERIS CONTRERAS, ADRIÁN
C. Triatlón Arena Alicante
7
Vet. A Mas
0:36:51
0:36:49
03:41 0 0 0
33
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
C. E. Dorsal 19 Pego
7
Vet. B Mas
0:36:52
0:36:51
03:41 1382 1396 1382
34
FORNES SANCHIS, OSCAR
C. A. Cametes
8
Vet. A Mas
0:36:56
0:36:54
03:41 1381 1396 1381
35
GARCÍA BOIX, DANIEL
Independent
8
Vet. B Mas
0:37:00
0:36:58
03:42 1380 1395 1380
36
MARTÍNEZ MESSAABI, MIGUEL ÁNGEL
C. Dénia Corre
9
Vet. B Mas
0:37:15
0:37:14
03:44 1379 1394 1379
37
CUERDA FAUS, JUANJO
G. R. Real de Gandia
6
Vet. C Mas
0:37:26
0:37:24
03:44 0 0 0
38
SERNA CEPEDA, JOSÉ MARÍA
Independent
4
Vet. D Mas
0:37:27
0:37:26
03:45 0 0 0
39
ENGUIX SANCHO, JOSE
C. A. La Valldigna
5
Vet. D Mas
0:37:27
0:37:26
03:45 1378 1398 1378
40
CORTÉS ALCARAZ, AARÓN
C. A. Corremundos
12
Senior Mas
0:37:32
0:37:29
03:45 1377 1396 1377
41
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
C. A. Publidom
1
Senior Fem
0:37:35
0:37:33
03:45 1376 1400 1400
42
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
C. A. Gata
13
Senior Mas
0:37:41
0:37:39
03:46 1375 1395 1376
43
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
1
Vet. B Fem
0:37:44
0:37:43
03:46 1374 1400 1399
44
DE LA CRUZ JORDÀ, FRAN
C. Entrena Benissa
14
Senior Mas
0:37:53
0:37:51
03:47 0 0 0
45
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
6
Vet. D Mas
0:37:53
0:37:51
03:47 1373 1397 1375
46
BOOTH, SOPHIE
Independent
2
Senior Fem
0:37:54
0:37:52
03:47 0 0 0
47
SELLENS CASANOVA, JUAN
G. E. La Carena La Font
1
Vet. E Mas
0:37:55
0:37:54
03:47 1372 1400 1374
48
MANCHA VALENCIA , JONATHAN
C. Entrena Benissa
15
Senior Mas
0:38:02
0:37:59
03:48 0 0 0
49
OLIETE GIL, JOSE LUIS
C. A. iRun Calp
7
Vet. D Mas
0:38:02
0:38:01
03:48 1371 1396 1373
50
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
2
Vet. E Mas
0:38:07
0:38:05
03:49 1370 1399 1372
51
GOMEZ CARMONA, JESUS
C. A. Publidom
9
Vet. A Mas
0:38:24
0:38:23
03:50 1369 1395 1371
52
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
16
Senior Mas
0:38:35
0:38:34
03:51 1368 1394 1370
53
DAIDAY, OMAR
C. A. Gata
17
Senior Mas
0:38:40
0:38:39
03:52 1367 1393 1369
54
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
10
Vet. B Mas
0:38:41
0:38:39
03:52 1366 1393 1368
55
VALLÉS COSTA, CARLOS
C. A. Corremundos
18
Senior Mas
0:38:42
0:38:40
03:52 1365 1392 1367
56
MONCHO AUSINA, FRANCESC
C. A. Bèrnia
10
Vet. A Mas
0:38:47
0:38:42
03:52 1364 1394 1366
57
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
C. A. Corremundos
11
Vet. A Mas
0:38:52
0:38:50
03:53 1363 1393 1365
58
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
3
Vet. E Mas
0:38:54
0:38:51
03:53 1362 1398 1364
59
CROMBIE HICKS, SHONA
C. A. Publidom
1
Vet. D Fem
0:38:57
0:38:55
03:54 1361 1400 1398
60
BEVILACQUA CHAAIVEN, DAMIAN
C. Multiesport Benitatxell
11
Vet. B Mas
0:39:00
0:37:34
03:46 1360 1392 1363
61
COLL VIVES, JOSE LUIS
G. R. Real de Gandia
8
Vet. D Mas
0:39:00
0:38:58
03:54 1359 1395 1362
62
TARDÓN, MAURO
C. Multiesport Benitatxell
19
Senior Mas
0:39:14
0:37:48
03:47 1358 1391 1361
63
DE CABO BLASCO, JUAN CARLOS
C. A. A to trapo
9
Vet. D Mas
0:39:16
0:39:15
03:56 0 0 0
64
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
C. Dénia Corre
20
Senior Mas
0:39:18
0:39:16
03:56 1357 1390 1360
65
PASTOR PELLICER , FERNANDO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
7
Vet. C Mas
0:39:21
0:39:16
03:56 1356 1396 1359
66
PEDRO SIGNES, VICENT
C. M. A. La Faixa
21
Senior Mas
0:39:25
0:39:14
03:56 1355 1389 1358
67
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
C. M. A. La Faixa
12
Vet. A Mas
0:39:25
0:39:15
03:56 1354 1392 1357
68
DOMENECH MARTI, TONI
C. Ondara Tri-Esport
8
Vet. C Mas
0:39:28
0:39:26
03:57 1353 1395 1356
69
BERGLIND PALMADOTTIR, ANNA
C. Dénia Corre
2
Vet. B Fem
0:39:29
0:39:25
03:57 1352 1399 1397
70
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
12
Vet. B Mas
0:39:41
0:39:38
03:58 1351 1391 1355
71
PASCUAL COLOMER, CARLOS
C. Triatló Gandia
13
Vet. A Mas
0:39:43
0:39:36
03:58 0 0 0
72
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
C. A. Llebeig Xàbia
22
Senior Mas
0:39:47
0:39:46
03:59 1350 1388 1354
73
ABAD APARISI, ANDREA
C. A. Publidom
3
Senior Fem
0:39:47
0:39:45
03:59 1349 1399 1396
74
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
C. D. Restaurante El Quijote
13
Vet. B Mas
0:39:48
0:39:44
03:59 0 0 0
75
BISQUERT CARDONA, IVAN
C. A. Llebeig Xàbia
14
Vet. B Mas
0:39:57
0:39:52
03:59 1348 1390 1353
76
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
C. A. Benidorm
4
Vet. E Mas
0:39:57
0:39:54
03:59 1347 1397 1352
77
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
Independent
15
Vet. B Mas
0:39:58
0:39:56
04:00 1346 1389 1351
78
ANGLADA ORENGO, GERMAN
C. Fundación Theodora
9
Vet. C Mas
0:39:59
0:39:53
03:59 0 0 0
79
RODRIGUEZ ROSELLO, JUAN
C. E. Raboses Rafelcofer
14
Vet. A Mas
0:40:00
0:39:52
03:59 1345 1391 1350
80
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA , MIKEL
C. Triatló Benirredrà
16
Vet. B Mas
0:40:01
0:39:55
04:00 0 0 0
81
FERRER FLORES, SALVA
Independent
15
Vet. A Mas
0:40:02
0:39:59
04:00 1344 1390 1349
82
CAMARASA VIVES, PAU
C. Dénia Corre
16
Vet. A Mas
0:40:03
0:40:01
04:00 1343 1389 1348
83
SAVALL, ANDRES
C. A. iRun Calp
17
Vet. A Mas
0:40:06
0:40:05
04:01 1342 1388 1347
84
SISCAR BAY, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
10
Vet. D Mas
0:40:11
0:40:04
04:00 1341 1394 1346
85
MORANT JUST, GERARDO
G. E. La Carena La Font
10
Vet. C Mas
0:40:11
0:40:01
04:00 1340 1394 1345
86
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
5
Vet. E Mas
0:40:16
0:40:09
04:01 1339 1396 1344
87
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
17
Vet. B Mas
0:40:17
0:40:14
04:02 1338 1388 1343
88
ORTS , VICENTE
C. A. Publidom
18
Vet. B Mas
0:40:17
0:40:15
04:02 1337 1387 1342
89
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
19
Vet. B Mas
0:40:19
0:40:11
04:01 1336 1386 1341
90
BAÑULS ORTOLÀ, MARC
C. Dénia Corre
18
Vet. A Mas
0:40:19
0:40:14
04:01 1335 1387 1340
91
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
11
Vet. C Mas
0:40:23
0:40:21
04:02 1334 1393 1339
92
OLIVARES DOÑATE, RUBÉN
Independent
23
Senior Mas
0:40:25
0:40:17
04:02 1333 1387 1338
93
MONFORT MULET, VICENTE
C. A. Gata
19
Vet. A Mas
0:40:27
0:40:15
04:02 1332 1386 1337
94
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
20
Vet. B Mas
0:40:29
0:40:21
04:02 1331 1385 1336
95
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
11
Vet. D Mas
0:40:32
0:40:30
04:03 1330 1393 1335
96
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
12
Vet. C Mas
0:40:35
0:40:32
04:03 1329 1392 1334
97
BOURNE, JAMES
C. Ginestar Atletisme Benissa
21
Vet. B Mas
0:40:37
0:40:31
04:03 1328 1384 1333
98
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
22
Vet. B Mas
0:40:42
0:40:35
04:04 1327 1383 1332
99
APARISI I CARRIÓ, VICENT
C. A. Ondara
13
Vet. C Mas
0:40:42
0:40:38
04:04 1326 1391 1331
100
MONTALBÁN ROLDÁN, ERIC
C. A. Corremundos
24
Senior Mas
0:40:45
0:40:42
04:04 1325 1386 1330
101
FERRAIRÓ ESCRIVÁ , DAVID
C. A. Safor - Teika
6
Vet. E Mas
0:40:49
0:40:43
04:04 0 0 0
102
NOGUERA CASELLES, JORDI
C. A. La Xara
23
Vet. B Mas
0:40:49
0:40:39
04:04 1324 1382 1329
103
LÓPEZ ROMEU, ADRIÁN
Independent
25
Senior Mas
0:40:50
0:40:43
04:04 1323 1385 1328
104
MURILLO LLERGO, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
7
Vet. E Mas
0:40:50
0:40:44
04:05 1322 1395 1327
105
PARADEDA FONTANET, MARC
C. A. Gynrunning Tonic Club
26
Senior Mas
0:40:51
0:40:41
04:04 1321 1384 1326
106
FORNES MALONDA, VICTOR
C. A. Corremundos
20
Vet. A Mas
0:40:52
0:40:49
04:05 1320 1385 1325
107
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
14
Vet. C Mas
0:40:55
0:40:47
04:05 1319 1390 1324
108
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
C. M. A. La Faixa
27
Senior Mas
0:40:57
0:40:46
04:05 1318 1383 1323
109
MORÁN GONZÁLEZ , YORDIEL
C. A. Els Oliveros
28
Senior Mas
0:41:00
0:40:55
04:06 1317 1382 1322
110
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
C. Il·lusió i avant Dénia
15
Vet. C Mas
0:41:00
0:40:40
04:04 1316 1389 1321
111
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
1
Vet. F Mas
0:41:02
0:40:59
04:06 1315 1400 1320
112
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
12
Vet. D Mas
0:41:02
0:41:00
04:06 1314 1392 1319
113
FERNÁNDEZ BERENGUER, MIGUEL
C. Bull Runners
24
Vet. B Mas
0:41:07
0:40:58
04:06 0 0 0
114
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
C. Dénia Corre
21
Vet. A Mas
0:41:09
0:41:02
04:06 1313 1384 1318
115
FERRER MORENO, ALBERT
Independent
29
Senior Mas
0:41:09
0:41:01
04:06 1312 1381 1317
116
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
C. A. Triatló La Vila
2
Vet. F Mas
0:41:10
0:41:08
04:07 1311 1399 1316
117
RAMIS TERUEL, JORDI
C. A. Cametes
22
Vet. A Mas
0:41:14
0:41:05
04:07 1310 1383 1315
118
DIAZ ARMENTA, ANDRES
C. A. Benidorm
16
Vet. C Mas
0:41:15
0:41:10
04:07 1309 1388 1314
119
BLASCO TRO, ÁNGEL
C. Multiesport Benitatxell
23
Vet. A Mas
0:41:16
0:41:10
04:07 1308 1382 1313
120
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
17
Vet. C Mas
0:41:17
0:41:11
04:07 1307 1387 1312
121
CAMBRA SANCHO, SANTI
C. Dénia Corre
25
Vet. B Mas
0:41:19
0:41:15
04:08 1306 1381 1311
122
WOOD, JENNIFER
C. A. Publidom
1
Vet. A Fem
0:41:19
0:41:16
04:08 1305 1400 1395
123
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
C. Multiesport Benitatxell
24
Vet. A Mas
0:41:21
0:41:15
04:08 1304 1381 1310
124
FULLANA, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
26
Vet. B Mas
0:41:21
0:41:16
04:08 1303 1380 1309
125
WALLACE, KAGE
C. A. Down The Stretch
25
Vet. A Mas
0:41:30
0:41:26
04:09 0 0 0
126
LÓPEZ SANTOS , FERNANDO
C. A. Benidorm
13
Vet. D Mas
0:41:30
0:41:25
04:09 1302 1391 1308
127
PÉREZ VALLINO, RICARDO
C. A. Llebeig Xàbia
14
Vet. D Mas
0:41:34
0:41:29
04:09 1301 1390 1307
128
GARCÉS MENGUAL, PEP
C. A. Bèrnia
27
Vet. B Mas
0:41:39
0:41:32
04:09 1300 1379 1306
129
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
15
Vet. D Mas
0:41:47
0:41:44
04:11 1299 1389 1305
130
LLOPIS SABATER, RAMON
G. Atletas Nucleo Duro Denia
18
Vet. C Mas
0:41:49
0:41:37
04:10 1298 1386 1304
131
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
19
Vet. C Mas
0:41:49
0:41:43
04:10 1297 1385 1303
132
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
C. Esports Colau Runner´ s
20
Vet. C Mas
0:41:52
0:41:45
04:11 1296 1384 1302
133
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
28
Vet. B Mas
0:41:53
0:41:49
04:11 1295 1378 1301
134
SERRANO, EDUARDO
Independent
29
Vet. B Mas
0:41:54
0:41:44
04:11 0 0 0
135
LLORET BLASCO, XIMO
Independent
21
Vet. C Mas
0:41:56
0:41:52
04:11 1294 1383 1300
136
RAMOS FUSTER, VICTOR
Independent
30
Senior Mas
0:41:57
0:41:50
04:11 1293 1380 1299
137
DE JUAN DEVESA, VICENT
C. DeniaCalygat Esports
3
Vet. F Mas
0:41:57
0:41:53
04:11 1292 1398 1298
138
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Independent
26
Vet. A Mas
0:42:00
0:41:54
04:12 1291 1380 1297
139
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIA
C. A. Publidom
2
Vet. A Fem
0:42:00
0:41:56
04:12 1290 1399 1394
140
PEREA PEIRO, SAIDA
C. C. Camallaes
4
Senior Fem
0:42:06
0:42:02
04:12 0 0 0
141
VALLÉS LLUCH, XIMO
C. Córrer El Garbí
30
Vet. B Mas
0:42:06
0:41:59
04:12 1289 1377 1296
142
CUETO CEJAR, GUILLE
Independent
31
Vet. B Mas
0:42:09
0:42:01
04:12 1288 1376 1295
143
GREGORI BERTOMEU, ISABEL
C. A. Gandia - Alpesa
3
Vet. A Fem
0:42:09
0:42:01
04:12 0 0 0
144
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
C. C. Camallaes
27
Vet. A Mas
0:42:09
0:42:02
04:12 1287 1379 1294
145
FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, DAVID
C. A. Benidorm
31
Senior Mas
0:42:11
0:42:05
04:13 1286 1379 1293
146
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
16
Vet. D Mas
0:42:12
0:42:07
04:13 1285 1388 1292
147
ALCARAZ LORENTE, JOSE
C. A. Altea
8
Vet. E Mas
0:42:12
0:42:02
04:12 1284 1394 1291
148
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
17
Vet. D Mas
0:42:12
0:42:04
04:12 1283 1387 1290
149
MANSILLA CONCA, CRISTINA
C. A. Apol·ana
4
Vet. A Fem
0:42:15
0:42:11
04:13 1282 1398 1393
150
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
22
Vet. C Mas
0:42:17
0:42:12
04:13 1281 1382 1289
151
MARTÍNEZ GALDON, CARLOS
C. A. San Pedro
32
Vet. B Mas
0:42:19
0:42:10
04:13 0 0 0
152
SEGUÍ GIL, JAVIER
C. Dénia Corre
18
Vet. D Mas
0:42:20
0:42:12
04:13 1280 1386 1288
153
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
4
Vet. F Mas
0:42:22
0:42:13
04:13 1279 1397 1287
154
BAS VIVES, DIDIER
C. A. iRun Calp
19
Vet. D Mas
0:42:24
0:42:14
04:14 1278 1385 1286
155
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
20
Vet. D Mas
0:42:24
0:42:11
04:13 1277 1384 1285
156
SERVER COSTA, FEDE
C. E. Dorsal 19 Pego
9
Vet. E Mas
0:42:27
0:42:22
04:14 1276 1393 1284
157
BERNABE, JAVI
C. A. Gandia - Alpesa
33
Vet. B Mas
0:42:30
0:42:25
04:15 1275 1375 1283
158
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
C. Dénia Corre
21
Vet. D Mas
0:42:30
0:42:26
04:15 1274 1383 1282
159
BONO MIRA, SERGI
G. R. Real de Gandia
34
Vet. B Mas
0:42:33
0:42:26
04:15 1273 1374 1281
160
RECHE UJAQUE , FRANCISCO
C. A. Benidorm
10
Vet. E Mas
0:42:34
0:42:25
04:15 0 0 0
161
DURÁ FRAU, GONZALO
C. A. Gynrunning Tonic Club
35
Vet. B Mas
0:42:37
0:42:30
04:15 0 0 0
162
CAUSI PEREZ, ANTONI
C. A. Cametes
36
Vet. B Mas
0:42:40
0:42:24
04:15 1272 1373 1280
163
BOU CASTELLÁ , CRISTOBAL
G. R. Real de Gandia
23
Vet. C Mas
0:42:45
0:42:38
04:16 1271 1381 1279
164
JORDA BONELL, JOSE JUAN
Independent
11
Vet. E Mas
0:42:54
0:42:48
04:17 0 0 0
165
FLUXÀ FERRER , PERE
C. Ginestar Atletisme Benissa
32
Senior Mas
0:42:54
0:42:38
04:16 1270 1378 1278
166
GUTIÉRREZ RISQUEZ, ANTONIO
Independent
37
Vet. B Mas
0:42:54
0:42:39
04:16 0 0 0
167
IVARS LÓPEZ, ANDREU
C. Ginestar Atletisme Benissa
22
Vet. D Mas
0:42:54
0:42:23
04:14 1269 1382 1277
168
MASANET SANCHO, ANTONIO
C. A. Cametes
23
Vet. D Mas
0:42:57
0:42:50
04:17 1268 1381 1276
169
LLIN MINGUEZ, SALVADOR
Independent
28
Vet. A Mas
0:42:58
0:42:52
04:17 0 0 0
170
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
C. Córrer Xeraco
24
Vet. C Mas
0:42:58
0:42:48
04:17 1267 1380 1275
171
SALA FERRER, CARMEN
C. E. Dorsal 19 Pego
1
Vet. E Fem
0:42:59
0:42:55
04:18 0 0 0
172
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
C. A. Publidom
29
Vet. A Mas
0:43:00
0:42:51
04:17 1266 1378 1274
173
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
38
Vet. B Mas
0:43:02
0:42:45
04:17 1265 1372 1273
174
MARI FUNES, LORENZO
C. E. Dorsal 19 Pego
30
Vet. A Mas
0:43:03
0:42:54
04:18 0 0 0
175
SELBY, GEMMA ANN
C. A. Publidom
3
Vet. B Fem
0:43:06
0:43:01
04:18 1264 1398 1392
176
MORENO LAINEZ, JULIO
C. Ntgas Sports Team
12
Vet. E Mas
0:43:07
0:43:02
04:18 0 0 0
177
VALLES FORNET, VICTOR
C. Datilera Team
31
Vet. A Mas
0:43:10
0:43:01
04:18 1263 1377 1272
178
MILVAQUES BATALLER, QUINO
C. A. Safor - Teika
25
Vet. C Mas
0:43:13
0:43:06
04:19 0 0 0
179
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
C. A. Safor - Teika
24
Vet. D Mas
0:43:13
0:43:07
04:19 1262 1380 1271
180
SIFRE PONT, MARTÍ
C. Dénia Corre
26
Vet. C Mas
0:43:14
0:43:01
04:18 1261 1379 1270
181
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
1
Vet. G Mas
0:43:16
0:43:12
04:19 1260 1400 1269
182
MARCO RUMBAU, DANIEL
C. Tritons Albalat
39
Vet. B Mas
0:43:19
0:42:59
04:18 0 0 0
183
AGULLÓ RICHART, VICENT
C. A. Soca-Run
33
Senior Mas
0:43:23
0:43:23
04:20 0 0 0
184
SÁNCHEZ, SALVA
C. A. Soca-Run
32
Vet. A Mas
0:43:28
0:43:09
04:19 0 0 0
185
DIAS LOPES, ALBANO
Independent
40
Vet. B Mas
0:43:29
0:43:08
04:19 1259 1371 1268
186
SORIANO VIDAL, OSCAR
C. de Rem Marina de Dénia
34
Senior Mas
0:43:31
0:43:02
04:18 0 0 0
187
MULET MESTRE, MARIA
C. A. Gata
2
Vet. D Fem
0:43:32
0:43:23
04:20 1258 1399 1391
188
VELLÓ BERTOMEU, JOSE EMILIO
C. Córrer El Garbí
25
Vet. D Mas
0:43:34
0:43:24
04:20 1257 1379 1267
189
GONZÁLEZ BARBER, LUIS
C. C. Camallaes
41
Vet. B Mas
0:43:36
0:43:29
04:21 1256 1370 1266
190
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
26
Vet. D Mas
0:43:37
0:43:19
04:20 1255 1378 1265
191
FERNÁNDEZ GARCIA, JAVIER
C. Marraners - En Boas Mans
27
Vet. C Mas
0:43:38
0:43:25
04:21 0 0 0
192
GARCIA SIGNES, JOYMA
C. A. Corremundos
1
Vet. C Fem
0:43:38
0:43:33
04:21 1254 1400 1390
193
ENGUIX MARTINEZ, RUBEN
Independent
35
Senior Mas
0:43:42
0:43:39
04:22 0 0 0
194
TORRES GONZÁLEZ , PABLO
C. Córrer El Garbí
27
Vet. D Mas
0:43:44
0:43:33
04:21 1253 1377 1264
195
MAÑÓ FERRI, SERGIO
C. Córrer El Garbí
33
Vet. A Mas
0:43:46
0:43:40
04:22 1252 1376 1263
196
CABRERA SEVILLA , PEDRO
Independent
42
Vet. B Mas
0:43:46
0:43:31
04:21 1251 1369 1262
197
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
C. A. Gata
36
Senior Mas
0:43:48
0:43:36
04:22 1250 1377 1261
198
CAMARENA GRACIA, CARLOS
C. Triatló Gandia
34
Vet. A Mas
0:43:54
0:43:11
04:19 0 0 0
199
ESTEBAN BLAY, RICARDO
C. A. Safor - Teika
28
Vet. C Mas
0:43:55
0:43:46
04:23 0 0 0
200
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVADOR
C. A. Ondara
29
Vet. C Mas
0:43:55
0:43:38
04:22 1249 1378 1260
201
SÁNCHEZ JUAN , RAÚL
C. Triatló Gandia
43
Vet. B Mas
0:43:58
0:43:46
04:23 1248 1368 1259
202
PEIRÓ BLANCO, PEP
C. Triatló Gandia
28
Vet. D Mas
0:43:58
0:43:50
04:23 1247 1376 1258
203
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
30
Vet. C Mas
0:44:02
0:43:30
04:21 1246 1377 1257
204
CODOÑER DELHOM, VICENT
C. D. R. Running Team
31
Vet. C Mas
0:44:04
0:43:51
04:23 0 0 0
205
GALÁN ANTON, ANDRES
Independent
44
Vet. B Mas
0:44:06
0:43:42
04:22 1245 1367 1256
206
BURGUERA ESCRIVA, SERGIO
G. E. La Carena La Font
37
Senior Mas
0:44:07
0:43:53
04:23 1244 1376 1255
207
MENGUAL MARÍ, VICENT
G. R. Real de Gandia
38
Senior Mas
0:44:08
0:44:01
04:24 1243 1375 1254
208
MIRALLES ROMAGUERA, SANTI
C. Triatló Gandia
45
Vet. B Mas
0:44:08
0:43:24
04:21 0 0 0
209
GAYÁ ROSELLÓ, ALEX
C. A. Llebeig Xàbia
46
Vet. B Mas
0:44:10
0:43:54
04:24 0 0 0
210
LIMONTA, DANIELE
Independent
35
Vet. A Mas
0:44:12
0:43:53
04:23 0 0 0
211
COSTA ALBI, JAUME
C. A. Llebeig Xàbia
32
Vet. C Mas
0:44:13
0:44:06
04:25 1242 1376 1253
212
MORILLO CABRERA, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
39
Senior Mas
0:44:14
0:44:05
04:25 1241 1374 1252
213
SEGARRA ESCORTELL, JAVI
C. A. Llebeig Xàbia
36
Vet. A Mas
0:44:14
0:44:05
04:25 1240 1375 1251
214
CATALÁ CARDONA, KIKO
C. Multiesport Benitatxell
33
Vet. C Mas
0:44:16
0:44:08
04:25 1239 1375 1250
215
COSTA MIRALLES, JOAN
Independent
40
Senior Mas
0:44:16
0:43:55
04:24 1238 1373 1249
216
GIMENO SALA, DAVID
C. A. Bèrnia
47
Vet. B Mas
0:44:18
0:43:47
04:23 0 0 0
217
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
34
Vet. C Mas
0:44:19
0:44:04
04:25 1237 1374 1248
218
MARÍN HERMOSO, VÍCTOR
C. D. R. Running Team
35
Vet. C Mas
0:44:20
0:44:06
04:25 0 0 0
219
DEVESA MIRALLES, PERE
Independent
48
Vet. B Mas
0:44:22
0:43:30
04:21 1236 1366 1247
220
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
49
Vet. B Mas
0:44:22
0:44:17
04:26 1235 1365 1246
221
MARTÍN GREGORI, ROSER
G. R. Real de Gandia
5
Vet. A Fem
0:44:22
0:44:16
04:26 1234 1397 1389
222
DE LOS SANTOS RAMOS , DAVID
C. A. Dianium
41
Senior Mas
0:44:24
0:43:58
04:24 0 0 0
223
FRANCÉS COMES, VICENT
C. A. Bèrnia
50
Vet. B Mas
0:44:25
0:44:00
04:24 1233 1364 1245
224
BOSCÀ MASCARELL, MARIA
C. A. Safor - Teika
2
Vet. C Fem
0:44:26
0:44:20
04:26 1232 1399 1388
225
VANDENREIJT, KRIS
C. Fundación Theodora
51
Vet. B Mas
0:44:27
0:44:24
04:26 0 0 0
226
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
C. A. iRun Calp
36
Vet. C Mas
0:44:28
0:44:12
04:25 1231 1373 1244
227
VILLACAÑAS FUSTER, SANTIAGO
C. Tecnoesport Team
42
Senior Mas
0:44:28
0:43:53
04:23 1230 1372 1243
228
ARQUES CORTÉS, TONI
C. A. El Faro
29
Vet. D Mas
0:44:29
0:44:13
04:25 1229 1375 1242
229
BURGUERA SAVALL, JAVIER
Independent
37
Vet. C Mas
0:44:30
0:44:27
04:27 0 0 0
230
PEREZ, BEATRIZ
C. A. Gandia - Alpesa
5
Senior Fem
0:44:30
0:44:27
04:27 1228 1398 1387
231
MULET MENGUAL, RAUL
C. M. A. La Faixa
43
Senior Mas
0:44:32
0:44:21
04:26 1227 1371 1241
232
CAUSI SERVER, TONI
C. A. Cametes
38
Vet. C Mas
0:44:32
0:44:25
04:27 1226 1372 1240
233
GARCIA REVERT, JAVIER
C. A. TPT Ontinyent
37
Vet. A Mas
0:44:33
0:44:29
04:27 0 0 0
234
SÁNCHEZ PUIG, RUBEN
G. E. La Carena La Font
44
Senior Mas
0:44:35
0:44:10
04:25 1225 1370 1239
235
PARRA URIBE, SANDRA
C. Resistentia T3
6
Senior Fem
0:44:36
0:44:02
04:24 0 0 0
236
GARCÍA CARMONA, JUAN BTA
C. C. Camallaes
52
Vet. B Mas
0:44:37
0:44:09
04:25 1224 1363 1238
237
GINER ROMERO, TATIANA
C. C. Camallaes
4
Vet. B Fem
0:44:39
0:44:33
04:27 1223 1397 1386
238
VENTERO GOMEZ, ADRIAN
Independent
45
Senior Mas
0:44:42
0:44:11
04:25 0 0 0
239
VICENS MARQUEZ, LUIS
Independent
13
Vet. E Mas
0:44:46
0:44:33
04:27 1222 1392 1237
240
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
C. A. Ondara
39
Vet. C Mas
0:44:46
0:44:29
04:27 1221 1371 1236
241
MESTRE MARTÍNEZ, SALVADOR
Independent
40
Vet. C Mas
0:44:46
0:44:30
04:27 0 0 0
242
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
5
Vet. F Mas
0:44:48
0:44:24
04:26 1220 1396 1235
243
GARCÍA DE LA SERRANA PÉREZ, JULIAN
C. A. El Faro
14
Vet. E Mas
0:44:49
0:44:33
04:27 1219 1391 1234
244
VILLAMAYOR CASTRO, JAVI
C. Triatló Corriol
53
Vet. B Mas
0:44:51
0:44:32
04:27 0 0 0
245
DOLGOVIENE, VIDA
C. Top Team Cycling
5
Vet. B Fem
0:44:51
0:44:50
04:29 0 0 0
246
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
15
Vet. E Mas
0:44:51
0:44:42
04:28 1218 1390 1233
247
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
G. Atletas Nucleo Duro Denia
16
Vet. E Mas
0:44:52
0:44:39
04:28 1217 1389 1232
248
MONTALVÀ FURIÓ, DAVID
C. Green Power S. T.
54
Vet. B Mas
0:44:53
0:44:40
04:28 0 0 0
249
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
6
Vet. F Mas
0:44:53
0:44:40
04:28 1216 1395 1231
250
SESE VIVES, JOSE VICENTE
C. A. Cametes
30
Vet. D Mas
0:45:00
0:44:44
04:28 1215 1374 1230
251
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
C. A. Gata
55
Vet. B Mas
0:45:00
0:44:51
04:29 1214 1362 1229
252
PLA BELDA, VICENTE LUIS
C. D. Satse Alicante
38
Vet. A Mas
0:45:01
0:44:49
04:29 0 0 0
253
GRIMALT MARSAL, CARLOS
C. A. Gynrunning Tonic Club
56
Vet. B Mas
0:45:01
0:44:27
04:27 1213 1361 1228
254
ASENSI PICAZO, MIGUEL
C. A. Nexo Team
17
Vet. E Mas
0:45:02
0:44:24
04:26 1212 1388 1227
255
SANVICTOR SOLER, MARC
Independent
46
Senior Mas
0:45:03
0:44:27
04:27 1211 1369 1226
256
CATALÀ ROIG, JOSE
Independent
57
Vet. B Mas
0:45:05
0:44:59
04:30 1210 1360 1225
257
RONDA IBIZA, EMILIO
C. E. Dorsal 19 Pego
39
Vet. A Mas
0:45:09
0:44:35
04:28 0 0 0
258
MULET MESTRE, SILVIA
C. A. Gata
3
Vet. C Fem
0:45:11
0:45:02
04:30 1209 1398 1385
259
ROMERO PUERTA, ÁNGEL
Independent
41
Vet. C Mas
0:45:11
0:44:47
04:29 0 0 0
260
PUIGCERVER COLLADO, PEDRO
C. Dénia Corre
42
Vet. C Mas
0:45:12
0:45:02
04:30 1208 1370 1224
261
TODOLI CRESPO, JUAN
C. Bernardos Trotters
58
Vet. B Mas
0:45:12
0:44:20
04:26 0 0 0
262
LLOBELL TEJADA, JOSE VICENTE
Independent
43
Vet. C Mas
0:45:13
0:45:09
04:31 0 0 0
263
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
C. A. Corremundos
59
Vet. B Mas
0:45:14
0:45:04
04:31 1207 1359 1223
264
SIGNES VIDAL, JAVIER FRANCISCO
C. Dénia Corre
60
Vet. B Mas
0:45:16
0:44:43
04:28 1206 1358 1222
265
LOPEZ SERRANO, ALBERTO
C. Dénia Corre
47
Senior Mas
0:45:19
0:45:04
04:30 0 0 0
266
VACIRCA, RAFFAELE
Independent
40
Vet. A Mas
0:45:20
0:45:12
04:31 0 0 0
267
SANTIANA PASTRANO, VERO
C. A. Montemar
6
Vet. B Fem
0:45:22
0:45:10
04:31 0 0 0
268
BOLTA MIRALLES, ROSA MARI
C. E. Dorsal 19 Pego
6
Vet. A Fem
0:45:22
0:45:03
04:30 1205 1396 1384
269
CORTÉS GISBERT, ISRAEL
Independent
48
Senior Mas
0:45:23
0:45:03
04:30 1204 1368 1221
270
TENT CHOLBI, PERE
Independent
49
Senior Mas
0:45:24
0:44:47
04:29 1203 1367 1220
271
CRISOSTOMO QUINTERO, JUAN
Independent
44
Vet. C Mas
0:45:25
0:45:12
04:31 0 0 0
272
DELGADO RODRÍGUEZ, PABLO
Independent
50
Senior Mas
0:45:25
0:45:18
04:32 0 0 0
273
VILLARO MAÑES, JOSÉ LUIS
Independent
51
Senior Mas
0:45:27
0:44:15
04:26 0 0 0
274
GARCÍA BORDERIA, CARLOS
Independent
52
Senior Mas
0:45:32
0:44:20
04:26 0 0 0
275
MARTIN HURTADO, ELISABET
C. A. Publidom
7
Senior Fem
0:45:34
0:45:26
04:33 1202 1397 1383
276
MBAYE MBAYE, MOHAMED
Independent
53
Senior Mas
0:45:35
0:44:41
04:28 0 0 0
277
RAMOS CASADO, DANIEL
Independent
54
Senior Mas
0:45:36
0:45:02
04:30 1201 1366 1219
278
BROGNIEZ MALONDA, SERGIO
Independent
55
Senior Mas
0:45:40
0:45:16
04:32 1200 1365 1218
279
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARA
C. A. Publidom
7
Vet. A Fem
0:45:43
0:45:39
04:34 1199 1395 1382
280
FERNANDEZ ORTIZ , JOSE LUÍS
C. Syncrosfera
41
Vet. A Mas
0:45:46
0:45:44
04:35 0 0 0
281
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI
Independent
61
Vet. B Mas
0:45:46
0:45:36
04:34 0 0 0
282
BARCELÓ RIOS, JAUME
C. A. Triatló La Vila
62
Vet. B Mas
0:45:51
0:45:45
04:35 1198 1357 1217
283
MARTÍNEZ SÁNCHEZ , ANGEL
Independent
31
Vet. D Mas
0:45:52
0:45:06
04:31 0 0 0
284
MOYANO RUEDA, RODRIGO
C. Dénia Corre
42
Vet. A Mas
0:45:52
0:45:38
04:34 1197 1374 1216
285
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JULIAN
G. Atletas Nucleo Duro Denia
32
Vet. D Mas
0:45:54
0:45:42
04:34 1196 1373 1215
286
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
63
Vet. B Mas
0:45:56
0:45:46
04:35 1195 1356 1214
287
BLASCO GEA, DANI
Independent
64
Vet. B Mas
0:45:57
0:45:17
04:32 1194 1355 1213
288
IVARS GINER, FRANCISCO
C. Ginestar Atletisme Benissa
2
Vet. G Mas
0:45:57
0:45:54
04:36 0 0 0
289
ESCRIVÁ JULIÁ , JOSE
G. E. La Carena La Font
43
Vet. A Mas
0:45:57
0:45:33
04:33 1193 1373 1212
290
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
45
Vet. C Mas
0:45:58
0:45:41
04:34 1192 1369 1211
291
TORRO CHORDA, RAFA
C. D. l´ Espenta
46
Vet. C Mas
0:45:58
0:45:45
04:35 1191 1368 1210
292
TACHÓ FERRER, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
44
Vet. A Mas
0:45:58
0:45:42
04:34 1190 1372 1209
293
IVARS BERTOMEU, JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
47
Vet. C Mas
0:46:00
0:45:46
04:35 1189 1367 1208
294
VICENS VIDAL, TONI
C. Ginestar Atletisme Benissa
33
Vet. D Mas
0:46:00
0:45:46
04:35 1188 1372 1207
295
GARRIGUES RONDA, GEMA
C. Ginestar Atletisme Benissa
7
Vet. B Fem
0:46:00
0:45:47
04:35 1187 1396 1381
296
MORATÓ RAFET, ADRIAN
C. A. La Xara
56
Senior Mas
0:46:04
0:45:43
04:34 1186 1364 1206
297
DEVESA PARTERA, EDUARDO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
18
Vet. E Mas
0:46:06
0:45:54
04:35 1185 1387 1205
298
LANGLEY, MARK
C. A. Llebeig Xàbia
65
Vet. B Mas
0:46:07
0:45:34
04:33 1184 1354 1204
299
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
3
Vet. G Mas
0:46:07
0:45:57
04:36 1183 1399 1203
300
VAN GERWEN, CINDY
C. A. Publidom
8
Vet. B Fem
0:46:08
0:45:50
04:35 1182 1395 1380
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves