Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL 33ª VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
C. Dénia Corre
1
Vet. A Mas
0:32:51
0:32:50
03:21 1400 1400 1400
2
LLÀCER ESPLUGUES, JORGE
C. Ondara Tri-Esport
2
Vet. A Mas
0:33:11
0:33:08
03:23 1399 1399 1399
3
SABATER RAMIREZ, ALVARO
C. A. Publidom
1
Senior Mas
0:33:15
0:33:15
03:24 1398 1400 1398
4
SEGRELLES QUILIS, JESÚS
C. A. Montaverner
1
Vet. C Mas
0:33:18
0:33:16
03:24 0 0 0
5
ROSENBAUM, NICOLAS
C. Multiesport Benitatxell
2
Senior Mas
0:33:20
0:33:18
03:24 1397 1399 1397
6
CRESPO ROMERA, SALVADOR
C. A. Crespo runners
3
Vet. A Mas
0:33:40
0:33:40
03:26 0 0 0
7
ADRI, ADRIAN
C. Dénia Corre
1
Vet. B Mas
0:33:46
0:33:44
03:27 1396 1400 1396
8
FERRER BALLESTER, MIGUEL
C. A. Sense Pressa El Verger
2
Vet. B Mas
0:33:47
0:33:45
03:27 1395 1399 1395
9
SERRANO CARRASCO , ABRAHAM
C. Syncrosfera
3
Senior Mas
0:33:49
0:33:48
03:27 0 0 0
10
CAMARENA GRAU, JOEL
G. E. La Carena La Font
4
Senior Mas
0:33:57
0:33:57
03:28 1394 1398 1394
11
MORENO GONZÁLEZ, DANIEL
C. Bull Runners
5
Senior Mas
0:33:59
0:33:58
03:28 0 0 0
12
DOMENE FLUIXÁ , GABRIEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
6
Senior Mas
0:34:00
0:33:59
03:28 1393 1397 1393
13
MARIA RAMOMN, JORDI
C. A. Redolat Team
3
Vet. B Mas
0:34:05
0:34:04
03:29 0 0 0
14
CABEZAS GARCÍA, AITOR
C. A. iRun Calp
2
Vet. C Mas
0:34:06
0:34:04
03:29 1392 1400 1392
15
TARDÓN, MAURO
C. Multiesport Benitatxell
7
Senior Mas
0:34:12
0:34:10
03:29 1391 1396 1391
16
CARDONA TORRES, IGNACIO
C. A. Llebeig Xàbia
3
Vet. C Mas
0:34:25
0:34:25
03:31 1390 1399 1390
17
SOLER SALVA, JAIRO
C. A. Gata
4
Vet. A Mas
0:34:31
0:34:29
03:31 1389 1398 1389
18
GINESTAR MORELL, VICENT
C. Ondara Tri-Esport
8
Senior Mas
0:34:35
0:34:35
03:32 0 0 0
19
PÉREZ MANSILLA, ANDER
C. A. La Nucia
9
Senior Mas
0:34:45
0:34:43
03:33 1388 1395 1388
20
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
C. Dénia Corre
1
Vet. D Mas
0:34:59
0:34:56
03:34 1387 1400 1387
21
GARCÍA BOIX, DANIEL
Independent
4
Vet. B Mas
0:35:02
0:35:01
03:34 1386 1398 1386
22
ALVAREZ BORRAS, RAMON
C. A. Marathon Crevillent
5
Vet. B Mas
0:35:11
0:35:08
03:35 1385 1397 1385
23
FORNES SANCHIS, OSCAR
C. A. Cametes
5
Vet. A Mas
0:35:17
0:35:12
03:36 1384 1397 1384
24
FEMENIA BARBER, JAVIER
C. C. Camallaes
6
Vet. A Mas
0:35:26
0:35:21
03:36 1383 1396 1383
25
GOMAR TORMO, JOAN
G. E. La Carena La Font
4
Vet. C Mas
0:35:29
0:35:29
03:37 1382 1398 1382
26
TAMARIT SERESOLA, RAUL
C. E. Dorsal 19 Pego
5
Vet. C Mas
0:35:34
0:35:29
03:37 1381 1397 1381
27
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
C. A. Benidorm
2
Vet. D Mas
0:35:40
0:35:39
03:38 1380 1399 1380
28
BAS MORA, MICHEL
C. A. iRun Calp
10
Senior Mas
0:35:42
0:35:40
03:38 1379 1394 1379
29
VALERO PEDRAZA, JOSE
C. Bull Runners
7
Vet. A Mas
0:35:43
0:35:41
03:38 1378 1395 1378
30
RICHART BOSCH, XAVI
C. Hrtraining
8
Vet. A Mas
0:35:44
0:35:43
03:39 0 0 0
31
CLIMENT PUERTOS, JUAN MANUEL
C. A. La Rabosa
3
Vet. D Mas
0:35:44
0:35:41
03:39 0 0 0
32
DOMENECH MARTI, TONI
C. Ondara Tri-Esport
6
Vet. C Mas
0:35:56
0:35:53
03:40 1377 1396 1377
33
MARTÍNEZ ORTIZ DE URBINA , FERNANDO
C. Triatlón Torrevieja
6
Vet. B Mas
0:36:02
0:36:01
03:41 0 0 0
34
PRIETO ALMIÑANA , PEDRO
C. A. Cárnicas Serrano
7
Vet. C Mas
0:36:08
0:36:07
03:41 0 0 0
35
PEREZ SANTAMARIA, LAUREN
C. A. Benidorm
8
Vet. C Mas
0:36:08
0:36:06
03:41 1376 1395 1376
36
OLCINA OLCINA, VICTOR
C. A. Ciutat D´Albaida
9
Vet. A Mas
0:36:12
0:36:07
03:41 0 0 0
37
LLACER ANDRES, FERNANDO
G. E. La Carena La Font
11
Senior Mas
0:36:12
0:36:12
03:42 1375 1393 1375
38
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
C. Triatlón Arena Alicante
10
Vet. A Mas
0:36:16
0:36:09
03:41 0 0 0
39
LÓPEZ FERRERES, VICENT
C. Dénia Corre
11
Vet. A Mas
0:36:19
0:36:15
03:42 1374 1394 1374
40
CORTÉS ALCARAZ, AARÓN
C. A. Corremundos
12
Senior Mas
0:36:21
0:36:15
03:42 1373 1392 1373
41
BALLESTER PILAN, ABRAHAM
C. A. Redolat Team
9
Vet. C Mas
0:36:26
0:36:23
03:43 0 0 0
42
BADEA, MARIUS BOGDAN
Independent
12
Vet. A Mas
0:36:29
0:36:23
03:43 0 0 0
43
DÍAZ FERNÁNDEZ, JOSÉ MANUEL
C. Dénia Corre
13
Vet. A Mas
0:36:34
0:36:32
03:44 1372 1393 1372
44
PÉREZ GIMÉNEZ, BORJA
C. Ondara Tri-Esport
13
Senior Mas
0:36:38
0:36:35
03:44 0 0 0
45
BIDAULT , PHILIPPE
C. A. Cametes
7
Vet. B Mas
0:36:38
0:36:35
03:44 1371 1396 1371
46
MARTÍNEZ GONZÁLEZ, PEDRO
C. Esports Colau Runner´ s
8
Vet. B Mas
0:36:41
0:36:39
03:44 0 0 0
47
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
C. A. Gata
10
Vet. C Mas
0:36:45
0:36:42
03:45 1370 1394 1370
48
CASTELLANO PEREZ, MIGUEL
C. A. Edeta Llíria
4
Vet. D Mas
0:36:48
0:36:45
03:45 1369 1398 1369
49
VENGUT MOLL, HECTOR
C. Ginestar Atletisme Benissa
14
Senior Mas
0:36:48
0:36:47
03:45 1368 1391 1368
50
MORENO ZAFRA, JOSE
C. A. Redolat Team
5
Vet. D Mas
0:36:50
0:36:47
03:45 0 0 0
51
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
C. A. Llebeig Xàbia
1
Vet. B Fem
0:36:52
0:36:51
03:46 1367 1400 1400
52
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
C. Multiesport Benitatxell
9
Vet. B Mas
0:36:54
0:36:51
03:46 1366 1395 1367
53
SOLER LLIDO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
15
Senior Mas
0:36:55
0:36:54
03:46 1365 1390 1366
54
VALDUVIECO LOBO, VICTOR
Independent
14
Vet. A Mas
0:36:56
0:36:49
03:46 0 0 0
55
CUENCA FERRAGUD, JORGE
C. A. Xàtiva
15
Vet. A Mas
0:37:06
0:37:03
03:47 1364 1392 1365
56
MARSAL BAYDAL, ADRIÁN
C. D. Kamikazes Gang
16
Vet. A Mas
0:37:06
0:37:04
03:47 0 0 0
57
BUIGUES MESTRE, MARTI
C. A. Bèrnia
10
Vet. B Mas
0:37:08
0:37:04
03:47 1363 1394 1364
58
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
C. Ginestar Atletisme Benissa
6
Vet. D Mas
0:37:09
0:37:08
03:47 1362 1397 1363
59
SANTAFÉ VIVÓ, JAVIER
C. A. Publidom
16
Senior Mas
0:37:11
0:37:03
03:47 1361 1389 1362
60
GONZÁLEZ FONTANET, JUAN CARLOS
C. Dénia Corre
11
Vet. B Mas
0:37:13
0:37:11
03:48 1360 1393 1361
61
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
C. Ondara Tri-Esport
12
Vet. B Mas
0:37:14
0:37:10
03:48 1359 1392 1360
62
AJANA , SAIYD
C. Multiesport Benitatxell
11
Vet. C Mas
0:37:24
0:37:14
03:48 1358 1393 1359
63
IBAÑEZ MIRALLES, LLUIS
C. M. A. La Faixa
17
Vet. A Mas
0:37:26
0:37:21
03:49 1357 1391 1358
64
CUENCA SIVERA, ALBERTO
Independent
18
Vet. A Mas
0:37:26
0:37:09
03:48 0 0 0
65
MORATA VIDAL, DAVID
C. A. Cametes
12
Vet. C Mas
0:37:27
0:37:26
03:49 1356 1392 1357
66
MELON, VICTOR GERMAN
Independent
13
Vet. C Mas
0:37:28
0:37:22
03:49 0 0 0
67
GANDIA VILA, DANIEL
C. A. Rickysporteam Alzira
7
Vet. D Mas
0:37:33
0:37:29
03:49 0 0 0
68
FEMENIA SANCHIS, JAVI
C. Multiesport Benitatxell
13
Vet. B Mas
0:37:42
0:37:39
03:51 1355 1391 1356
69
LÓPEZ ROMEU, ADRIÁN
Independent
17
Senior Mas
0:37:43
0:37:41
03:51 1354 1388 1355
70
CROMBIE-HICKS, SHONA
Independent
1
Vet. D Fem
0:37:44
0:37:42
03:51 0 0 0
71
CABRERA MARTINEZ, XAVI
C. A. Bèrnia
19
Vet. A Mas
0:37:50
0:37:40
03:51 0 0 0
72
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIA
C. A. Bèrnia
14
Vet. B Mas
0:37:50
0:37:41
03:51 1353 1390 1354
73
BISQUERT CARDONA, IVAN
C. A. Llebeig Xàbia
15
Vet. B Mas
0:37:56
0:37:48
03:51 1352 1389 1353
74
SOLDEVILA MARÍ, VICENTE
C. A. Llebeig Xàbia
18
Senior Mas
0:37:58
0:37:51
03:52 1351 1387 1352
75
PAYA RIBES, IVAN
C. A. Cametes
14
Vet. C Mas
0:38:01
0:37:54
03:52 1350 1391 1351
76
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
C. Ginestar Atletisme Benissa
1
Vet. E Mas
0:38:01
0:37:59
03:53 1349 1400 1350
77
SALVADOR MONTILLA, FRAN
C. D. Kamikazes Gang
19
Senior Mas
0:38:01
0:37:57
03:52 0 0 0
78
IVARS IVARS, ADRIAN
C. D. Kamikazes Gang
20
Senior Mas
0:38:01
0:38:01
03:53 0 0 0
79
SALVA DIEGO, JAUME
C. A. Gata
20
Vet. A Mas
0:38:04
0:37:58
03:53 1348 1390 1349
80
PEÑA ROS, EMILIO
C. Marathon Cartagena
21
Vet. A Mas
0:38:10
0:38:10
03:54 0 0 0
81
FORNÉS SANCHIS, MARC
C. Ondara Tri-Esport
21
Senior Mas
0:38:15
0:38:10
03:54 0 0 0
82
PASTOR ALEMANY, MARC
Independent
22
Senior Mas
0:38:17
0:37:55
03:52 1347 1386 1348
83
JAEN GINESTAR, MIGUEL ANGEL
C. A. Cametes
16
Vet. B Mas
0:38:18
0:38:13
03:54 1346 1388 1347
84
LEGARRETA BASABE, XABIER
Independent
15
Vet. C Mas
0:38:20
0:38:15
03:54 0 0 0
85
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
C. A. Gata
2
Vet. E Mas
0:38:27
0:38:20
03:55 1345 1399 1346
86
ANGLADA ORENGO, GERMAN
Independent
16
Vet. C Mas
0:38:33
0:38:25
03:55 0 0 0
87
RIERA MAYANS, DAVID
G. Atletas Nucleo Duro Denia
17
Vet. B Mas
0:38:35
0:38:24
03:55 1344 1387 1345
88
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
C. Multiesport Benitatxell
22
Vet. A Mas
0:38:40
0:38:31
03:56 1343 1389 1344
89
ABAD APARISI, ANDREA
C. A. Publidom
1
Senior Fem
0:38:43
0:38:39
03:57 1342 1400 1399
90
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
C. A. Publidom
17
Vet. C Mas
0:38:44
0:38:37
03:56 1341 1390 1343
91
ROMERO MARTÍN, DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
18
Vet. B Mas
0:38:44
0:38:41
03:57 1340 1386 1342
92
PEDRO SIGNES, VICENT
C. M. A. La Faixa
23
Senior Mas
0:38:46
0:38:41
03:57 1339 1385 1341
93
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
C. M. A. La Faixa
24
Senior Mas
0:38:48
0:38:43
03:57 1338 1384 1340
94
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
C. A. Cametes
23
Vet. A Mas
0:38:48
0:38:40
03:57 1337 1388 1339
95
BAÑULS ORTOLÀ, MARC
C. Dénia Corre
24
Vet. A Mas
0:38:49
0:38:40
03:57 1336 1387 1338
96
SAVALL, ANDRES
C. A. iRun Calp
25
Vet. A Mas
0:38:50
0:38:49
03:58 1335 1386 1337
97
MAHIQUES HERRERO, CÉSAR
C. Escuela Corredor Paco Millan
8
Vet. D Mas
0:38:52
0:38:48
03:58 1334 1396 1336
98
JIMÉNEZ JIMÉNEZ , CHRISTIAN DAVID
C. Ginestar Atletisme Benissa
25
Senior Mas
0:38:53
0:38:49
03:58 1333 1383 1335
99
CERVERA TUR, ESTEBAN
C. A. Publidom
26
Senior Mas
0:38:54
0:38:50
03:58 1332 1382 1334
100
OLIVARES DOÑATE, RUBÉN
Independent
27
Senior Mas
0:38:55
0:38:46
03:57 1331 1381 1333
101
ORTS , VICENTE
C. A. Publidom
19
Vet. B Mas
0:38:59
0:38:52
03:58 1330 1385 1332
102
FULLANA, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
20
Vet. B Mas
0:39:00
0:38:51
03:58 1329 1384 1331
103
RIPOLL BISQUERT, ALFREDO
C. Ondara Tri-Esport
28
Senior Mas
0:39:02
0:38:54
03:58 1328 1380 1330
104
RAMOS FUSTER, VICTOR
Independent
29
Senior Mas
0:39:03
0:38:56
03:58 1327 1379 1329
105
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
C. Dénia Corre
18
Vet. C Mas
0:39:05
0:39:02
03:59 1326 1389 1328
106
ARTESERO GUTIÉRREZ, BLAS
C. A. Ondara
30
Senior Mas
0:39:05
0:38:48
03:58 1325 1378 1327
107
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
G. E. La Carena La Font
21
Vet. B Mas
0:39:13
0:39:08
04:00 1324 1383 1326
108
FORNES PERELLO, JUAN JOSE
C. A. Sense Pressa El Verger
3
Vet. E Mas
0:39:20
0:39:15
04:00 1323 1398 1325
109
MIRALLES MAS, NOEL
C. A. Cametes
26
Vet. A Mas
0:39:22
0:39:12
04:00 1322 1385 1324
110
MORELL PERIS, VICTOR
C. A. Cametes
22
Vet. B Mas
0:39:22
0:39:12
04:00 1321 1382 1323
111
BERGLIND PALMADOTTIR, ANNA
C. Dénia Corre
2
Vet. B Fem
0:39:23
0:39:16
04:01 1320 1399 1398
112
WOOD, JENNIFER
C. A. Publidom
1
Vet. A Fem
0:39:25
0:39:17
04:01 1319 1400 1397
113
GREGORI HORTELANO, GERARD
C. Córrer a Gust Bellreguard
9
Vet. D Mas
0:39:26
0:39:21
04:01 1318 1395 1322
114
FERREYRA, CRISTIAN GASTON
C. Dénia Corre
19
Vet. C Mas
0:39:27
0:39:21
04:01 1317 1388 1321
115
ROE, DAG TORE
C. Stanghelle Road Runners
4
Vet. E Mas
0:39:27
0:39:26
04:01 0 0 0
116
BOWMER, NEIL
C. Swaledale Runners
5
Vet. E Mas
0:39:27
0:39:23
04:01 0 0 0
117
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
C. C. Camallaes
27
Vet. A Mas
0:39:33
0:39:15
04:00 1316 1384 1320
118
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
C. Multiesport Benitatxell
10
Vet. D Mas
0:39:38
0:39:28
04:02 1315 1394 1319
119
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
20
Vet. C Mas
0:39:39
0:39:37
04:03 1314 1387 1318
120
LOPEZ CHELI, VICENTE
G. Atletas Nucleo Duro Denia
1
Vet. F Mas
0:39:40
0:39:37
04:03 1313 1400 1317
121
CAMBRA SANCHO, SANTI
C. Dénia Corre
23
Vet. B Mas
0:39:47
0:39:41
04:03 1312 1381 1316
122
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes
24
Vet. B Mas
0:39:48
0:39:38
04:03 1311 1380 1315
123
GARCÉS MENGUAL, PEP
C. A. Bèrnia
25
Vet. B Mas
0:39:48
0:39:39
04:03 1310 1379 1314
124
REINA IBÁÑEZ, JAVIER
Independent
21
Vet. C Mas
0:39:52
0:39:42
04:03 1309 1386 1313
125
IBIZA BRIONES, MIGUEL
Independent
26
Vet. B Mas
0:39:54
0:39:37
04:03 0 0 0
126
RIPOLL RAMIREZ, JORDI
C. Dénia Corre
31
Senior Mas
0:39:54
0:39:37
04:03 1308 1377 1312
127
ESPIGARES DEL POZO, IGNACIO
C. A. Santa Eulària
22
Vet. C Mas
0:39:55
0:39:48
04:04 0 0 0
128
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
23
Vet. C Mas
0:39:56
0:39:51
04:04 1307 1385 1311
129
PEDRÓS MONFORT, PEPE
C. A. Gata
11
Vet. D Mas
0:39:59
0:39:49
04:04 1306 1393 1310
130
SEGARRA JUAN, MANOLO
C. Multiesport Benitatxell
24
Vet. C Mas
0:39:59
0:39:50
04:04 1305 1384 1309
131
BLAY LORENTE, ADRIAN
C. E. Raboses Rafelcofer
32
Senior Mas
0:40:00
0:39:42
04:03 1304 1376 1308
132
HABA DOMINGUEZ, DAVID
Independent
33
Senior Mas
0:40:06
0:39:47
04:04 0 0 0
133
MIRA SENDRA, MANOLO
C. E. Dorsal 19 Pego
27
Vet. B Mas
0:40:10
0:39:56
04:05 1303 1378 1307
134
RAMIS TERUEL, JORDI
C. A. Cametes
28
Vet. A Mas
0:40:13
0:40:06
04:06 1302 1383 1306
135
FORNES MALONDA, VICTOR
C. A. Corremundos
29
Vet. A Mas
0:40:15
0:40:00
04:05 1301 1382 1305
136
DAIDAY DAYDAY , YASSIN
C. A. Gata
34
Senior Mas
0:40:16
0:40:10
04:06 1300 1375 1304
137
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
C. A. Benidorm
6
Vet. E Mas
0:40:18
0:40:14
04:06 1299 1397 1303
138
DIJKSTRA , HYLKE
C. A. Cametes
28
Vet. B Mas
0:40:18
0:40:10
04:06 1298 1377 1302
139
CASELLES PEREZ, PEDRO DAVID
C. A. Apol·ana
25
Vet. C Mas
0:40:18
0:40:01
04:05 1297 1383 1301
140
PASTOR PELLICER , FERNANDO
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
26
Vet. C Mas
0:40:18
0:40:04
04:05 1296 1382 1300
141
FERRANDO MESTRE, LUIS
C. Córrer La Llebre - Simat
35
Senior Mas
0:40:23
0:40:15
04:06 0 0 0
142
GARCÍA RUIZ , VICTOR
Independent
27
Vet. C Mas
0:40:23
0:40:14
04:06 1295 1381 1299
143
DE JUAN DEVESA, VICENT
C. DeniaCalygat Esports
2
Vet. F Mas
0:40:25
0:40:22
04:07 1294 1399 1298
144
MARQUES SALINES, JOAQUIN ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
29
Vet. B Mas
0:40:27
0:40:19
04:07 0 0 0
145
SIGNES GRIMALT, ANDRES
C. M. A. La Faixa
30
Vet. A Mas
0:40:27
0:40:27
04:08 1293 1381 1297
146
SOLER TORRES, JUANVI
C. A. Gata
30
Vet. B Mas
0:40:27
0:40:09
04:06 1292 1376 1296
147
FRANCÉS COMES, VICENT
C. A. Bèrnia
31
Vet. B Mas
0:40:28
0:40:08
04:06 1291 1375 1295
148
MILLET PELLICER, ALBERTO
C. Córrer a Gust Bellreguard
12
Vet. D Mas
0:40:31
0:40:23
04:07 1290 1392 1294
149
GUTIERREZ DE LA VEGA, CLARA
C. A. Publidom
2
Vet. A Fem
0:40:31
0:40:22
04:07 1289 1399 1396
150
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
C. E. Dorsal 19 Pego
36
Senior Mas
0:40:32
0:40:19
04:07 1288 1374 1293
151
ALCARAZ LORENTE, JOSE
C. A. Altea
7
Vet. E Mas
0:40:34
0:40:17
04:07 1287 1396 1292
152
MURILLO LLERGO, MIGUEL
G. Atletas Nucleo Duro Denia
8
Vet. E Mas
0:40:34
0:40:29
04:08 1286 1395 1291
153
FUSTER, BERTO
C. Ciclista Xeraco
32
Vet. B Mas
0:40:35
0:40:22
04:07 0 0 0
154
GINER FERRANDO, PEP
C. A. Ondara
33
Vet. B Mas
0:40:35
0:40:17
04:07 1285 1374 1290
155
FERRANDO CARRIO, CARLOS
Independent
13
Vet. D Mas
0:40:36
0:40:18
04:07 0 0 0
156
PÉREZ VALLINO, RICARDO
C. A. Llebeig Xàbia
14
Vet. D Mas
0:40:36
0:40:29
04:08 1284 1391 1289
157
CANO COLINO, RODRIGO
C. A. Cametes
31
Vet. A Mas
0:40:39
0:40:29
04:08 1283 1380 1288
158
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
C. Dénia Corre
34
Vet. B Mas
0:40:40
0:40:31
04:08 1282 1373 1287
159
BLASCO TRO, ÁNGEL
C. Multiesport Benitatxell
32
Vet. A Mas
0:40:40
0:40:30
04:08 1281 1379 1286
160
CHAPARRO LILLO, JESÚS
C. A. Redolat Team
28
Vet. C Mas
0:40:41
0:40:29
04:08 0 0 0
161
LLORET BLASCO, XIMO
Independent
29
Vet. C Mas
0:40:42
0:40:30
04:08 0 0 0
162
FERRANDIZ ALEMAÑ, JORGE
C. A. Llebeig Xàbia
35
Vet. B Mas
0:40:44
0:40:28
04:08 0 0 0
163
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
C. A. Cametes
30
Vet. C Mas
0:40:50
0:40:38
04:09 1280 1380 1285
164
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
C. A. Els Coixos
15
Vet. D Mas
0:40:50
0:40:32
04:08 1279 1390 1284
165
MAÑÓ FERRI, SERGIO
C. Córrer El Garbí
33
Vet. A Mas
0:40:59
0:40:52
04:10 1278 1378 1283
166
ALBALADEJO ORTUÑO , JOSE MANUEL
C. D. Km@km Elche
9
Vet. E Mas
0:41:02
0:40:59
04:11 0 0 0
167
IVARS IVARS, JUAN
C. Ginestar Atletisme Benissa
16
Vet. D Mas
0:41:04
0:40:49
04:10 1277 1389 1282
168
CIFUENTES , DIEGO
C. A. iRun Calp
37
Senior Mas
0:41:05
0:40:59
04:11 1276 1373 1281
169
CHENG, CHRISTIAN
C. A. Els Oliveros
38
Senior Mas
0:41:05
0:40:59
04:11 1275 1372 1280
170
JORRO RAMÓN, JORDI
C. Dénia Corre
36
Vet. B Mas
0:41:06
0:40:50
04:10 1274 1372 1279
171
TORMO IVARS, SAUL
Independent
39
Senior Mas
0:41:06
0:40:42
04:09 1273 1371 1278
172
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
G. E. La Carena La Font
1
Vet. G Mas
0:41:06
0:41:02
04:11 1272 1400 1277
173
HERNANDEZ, SERGIO
Independent
34
Vet. A Mas
0:41:08
0:40:44
04:09 0 0 0
174
NOGUERA CASELLES, JORDI
C. A. La Xara
37
Vet. B Mas
0:41:09
0:40:42
04:09 1271 1371 1276
175
PIQUERAS, OSCAR JORDI
Independent
38
Vet. B Mas
0:41:10
0:40:46
04:10 0 0 0
176
PONS MÀS, JOSÉ VTE.
C. A. Ondara
17
Vet. D Mas
0:41:12
0:40:56
04:11 1270 1388 1275
177
JORDA BONELL, JOSE JUAN
Independent
10
Vet. E Mas
0:41:12
0:40:58
04:11 0 0 0
178
CASELLES PEDRO, JOSE
C. A. Gata
11
Vet. E Mas
0:41:14
0:41:05
04:12 1269 1394 1274
179
FLUXÀ FERRER , PERE
C. Ginestar Atletisme Benissa
40
Senior Mas
0:41:16
0:40:48
04:10 1268 1370 1273
180
PARADEDA FONTANET, MARC
C. A. Gynrunning Tonic Club
41
Senior Mas
0:41:18
0:40:59
04:11 1267 1369 1272
181
FORNALI AGULLES, RAÚL
C. Dénia Corre
39
Vet. B Mas
0:41:20
0:40:59
04:11 1266 1370 1271
182
LLORCA SANTAMARÍA, JOSEP
C. E. Dorsal 19 Pego
42
Senior Mas
0:41:22
0:41:15
04:13 1265 1368 1270
183
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
C. Córrer Xeraco
31
Vet. C Mas
0:41:23
0:41:14
04:13 1264 1379 1269
184
VENTERO GOMEZ , ADRIAN
Independent
43
Senior Mas
0:41:24
0:40:58
04:11 0 0 0
185
CATALÁ PÉREZ, FRANCISCO JOSE
Independent
18
Vet. D Mas
0:41:25
0:41:17
04:13 1263 1387 1268
186
MANSILLA CONCA, CRISTINA
C. A. Apol·ana
3
Vet. A Fem
0:41:25
0:41:07
04:12 1262 1398 1395
187
LOPEZ BARRERO, FRANCISCO
C. A. Cametes
40
Vet. B Mas
0:41:26
0:41:02
04:11 1261 1369 1267
188
VALLES FORNET, VICTOR
C. Datilera Team
35
Vet. A Mas
0:41:28
0:41:05
04:12 1260 1377 1266
189
GARCÍA SANTACREU, JOSÉ FRANCISCO
C. Dénia Corre
41
Vet. B Mas
0:41:29
0:41:07
04:12 1259 1368 1265
190
RODRIGUEZ MORCILLO, FRANCISCA
C. Km@km Elche
2
Vet. D Fem
0:41:29
0:41:26
04:14 1258 1400 1394
191
GALLEGO, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
44
Senior Mas
0:41:36
0:41:29
04:14 0 0 0
192
BAS VIVES, DIDIER
C. A. iRun Calp
19
Vet. D Mas
0:41:41
0:41:23
04:13 1257 1386 1264
193
TIRADO JIMENEZ, SONIA
C. A. Benidorm
3
Vet. B Fem
0:41:43
0:41:38
04:15 1256 1398 1393
194
TENT CHOLBI, PERE
Independent
45
Senior Mas
0:41:45
0:41:36
04:15 1255 1367 1263
195
MARTÍNEZ MARTI, ALEJANDRO
C. A. Cap i Cua
46
Senior Mas
0:41:47
0:40:41
04:09 1254 1366 1262
196
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
C. Ginestar Atletisme Benissa
20
Vet. D Mas
0:41:50
0:41:35
04:15 1253 1385 1261
197
MARTI CLEMENTE, KEVIN
Real de Gandia C. F.
47
Senior Mas
0:41:52
0:41:44
04:16 1252 1365 1260
198
SALA FERRER, CARMEN
C. E. Dorsal 19 Pego
1
Vet. E Fem
0:41:53
0:41:42
04:15 0 0 0
199
CAMARASA VIVES, PAU
C. Dénia Corre
36
Vet. A Mas
0:41:57
0:41:46
04:16 1251 1376 1259
200
MOYANO RUEDA, RODRIGO
C. Dénia Corre
37
Vet. A Mas
0:41:57
0:41:47
04:16 1250 1375 1258
201
ANDRÉS MILLET, QUICO
Independent
48
Senior Mas
0:42:01
0:41:31
04:14 1249 1364 1257
202
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
C. A. Altea
12
Vet. E Mas
0:42:06
0:41:43
04:16 1248 1393 1256
203
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
21
Vet. D Mas
0:42:07
0:41:54
04:17 1247 1384 1255
204
VERDÚ ANDRÉS, RICHARD
C. C. Camallaes
42
Vet. B Mas
0:42:08
0:41:48
04:16 1246 1367 1254
205
PLAZA MORENO, ANTONIO
Independent
43
Vet. B Mas
0:42:09
0:41:09
04:12 0 0 0
206
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
Independent
49
Senior Mas
0:42:10
0:40:20
04:07 0 0 0
207
PEIRÓ SALORT, VICENT
C. Ciclista Xeraco
32
Vet. C Mas
0:42:10
0:41:58
04:17 1245 1378 1253
208
TORRES SÁNCHEZ, SERGI
C. Ondara Tri-Esport
33
Vet. C Mas
0:42:12
0:41:58
04:17 1244 1377 1252
209
MARIN FERNANDEZ, ÁNGEL
Independent
38
Vet. A Mas
0:42:13
0:41:32
04:14 0 0 0
210
ESCRIVA MATIAS, VICENT
Independent
44
Vet. B Mas
0:42:17
0:42:01
04:17 1243 1366 1251
211
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
C. A. Publidom
2
Senior Fem
0:42:19
0:42:10
04:18 1242 1399 1392
212
CAUSI PEREZ, ANTONI
C. A. Cametes
45
Vet. B Mas
0:42:20
0:41:57
04:17 1241 1365 1250
213
REVELLES TUR, MIGUEL
C. Ginestar Atletisme Benissa
46
Vet. B Mas
0:42:22
0:42:07
04:18 1240 1364 1249
214
SIMÓ PEIRÓ, JORGE
G. R. Real de Gandia
47
Vet. B Mas
0:42:27
0:40:50
04:10 1239 1363 1248
215
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIA
C. A. Publidom
4
Vet. A Fem
0:42:28
0:42:19
04:19 1238 1397 1391
216
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
C. Córrer El Garbí
39
Vet. A Mas
0:42:28
0:42:21
04:19 0 0 0
217
PEREZ CARCIA, CRISTIAN
Independent
50
Senior Mas
0:42:29
0:42:23
04:19 0 0 0
218
DIAS LOPES, ALBANO
Independent
48
Vet. B Mas
0:42:30
0:42:19
04:19 1237 1362 1247
219
FERRER MORENO, ALBERT
Independent
51
Senior Mas
0:42:35
0:42:26
04:20 1236 1363 1246
220
FERRANDO TALENS, JOSE
G. E. La Carena La Font
3
Vet. F Mas
0:42:36
0:42:06
04:18 1235 1398 1245
221
GILABERT PASCUAL, ANA
C. A. Redolat Team
4
Vet. B Fem
0:42:37
0:42:25
04:20 0 0 0
222
CANET MERÍ, GEMA
C. A. Safor - Teika
1
Vet. C Fem
0:42:37
0:42:25
04:20 0 0 0
223
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
G. Atletas Nucleo Duro Denia
22
Vet. D Mas
0:42:37
0:42:21
04:19 1234 1383 1244
224
GONZÁLEZ VÁZQUEZ , EMILIO JESÚS
C. A. Publidom
23
Vet. D Mas
0:42:38
0:42:38
04:21 0 0 0
225
TRO MOLINES, FRANCESC XAVIER
C. Ginestar Atletisme Benissa
34
Vet. C Mas
0:42:44
0:42:16
04:19 1233 1376 1243
226
IBÁÑEZ FERRER, WENCES
C. A. Guixa Esport
40
Vet. A Mas
0:42:48
0:42:34
04:21 1232 1374 1242
227
ESCORTELL BOU , JAIME
C. A. Llebeig Xàbia
24
Vet. D Mas
0:42:48
0:42:19
04:19 1231 1382 1241
228
ALAMINOS MONTES, JOSÉ LUIS
C. A. Corremundos
4
Vet. F Mas
0:42:49
0:41:48
04:16 1230 1397 1240
229
BARCELÓ RIOS, JAUME
C. A. Triatló La Vila
49
Vet. B Mas
0:42:50
0:42:45
04:22 1229 1361 1239
230
RAE, RICHARD
C. Roadhoggs Leicester AC
13
Vet. E Mas
0:42:55
0:42:42
04:22 0 0 0
231
ET TABAA, HANAN
C. A. iRun Calp
3
Senior Fem
0:42:57
0:42:37
04:21 1228 1398 1390
232
COSTA MIRALLES, JOAN
Independent
52
Senior Mas
0:43:02
0:42:40
04:21 1227 1362 1238
233
BLANCH LLORENS, JAIME
C. Esports Colau Runner´ s
53
Senior Mas
0:43:07
0:42:39
04:21 1226 1361 1237
234
SANCHEZ BAÑULS, ANTONIO
Independent
41
Vet. A Mas
0:43:07
0:42:39
04:21 1225 1373 1236
235
CATALÁ CARDONA, KIKO
C. Multiesport Benitatxell
35
Vet. C Mas
0:43:09
0:42:41
04:21 1224 1375 1235
236
DE LA ENCINA VAZQUEZ, JAVIER
C. Dénia Corre
50
Vet. B Mas
0:43:09
0:42:52
04:22 1223 1360 1234
237
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
C. Dénia Corre
36
Vet. C Mas
0:43:09
0:42:53
04:23 1222 1374 1233
238
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
C. A. Benidorm
5
Vet. F Mas
0:43:12
0:42:39
04:21 1221 1396 1232
239
BURGUERA SAVALL, JAVIER
Independent
37
Vet. C Mas
0:43:12
0:43:08
04:24 0 0 0
240
PEREZ, BEATRIZ
C. A. Gandia - Alpesa
4
Senior Fem
0:43:13
0:43:08
04:24 1220 1397 1389
241
FERRER MULET, FRANCESC
C. A. Gata
2
Vet. G Mas
0:43:17
0:42:51
04:22 1219 1399 1231
242
SERVER ESPÍN, FERNANDO
C. A. Ondara
38
Vet. C Mas
0:43:18
0:42:58
04:23 1218 1373 1230
243
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
C. Dénia Corre
39
Vet. C Mas
0:43:19
0:42:56
04:23 1217 1372 1229
244
BOSCÀ MASCARELL, MARIA
C. A. Safor - Teika
2
Vet. C Fem
0:43:21
0:42:46
04:22 1216 1400 1388
245
DE KOK, SEBASTIAN
Independent
42
Vet. A Mas
0:43:21
0:42:21
04:19 0 0 0
246
BAHAMONTES ROSA, ALBERTO
Independent
43
Vet. A Mas
0:43:22
0:43:14
04:25 0 0 0
247
LACOMBA MARTINEZ , JAVIER
Independent
51
Vet. B Mas
0:43:24
0:43:17
04:25 0 0 0
248
GARCÍA MARTÍNEZ, JORDI
Independent
54
Senior Mas
0:43:27
0:43:06
04:24 0 0 0
249
ENGUIX PERALES, ANA
C. A. Publidom
5
Vet. A Fem
0:43:29
0:43:22
04:26 1215 1396 1387
250
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
C. A. Ondara
40
Vet. C Mas
0:43:30
0:43:10
04:24 1214 1371 1228
251
ARABI BALLESTER, KIKO
C. A. Gata
52
Vet. B Mas
0:43:31
0:42:38
04:21 1213 1359 1227
252
MOLINA UDAETA, JUAN CARLOS
C. A. La Xara
41
Vet. C Mas
0:43:31
0:43:05
04:24 1212 1370 1226
253
FLORES AVEIRO, YANINA
C. A. Publidom
5
Vet. B Fem
0:43:32
0:43:24
04:26 1211 1397 1386
254
MINGORANCE RODRÍGUEZ, JUAN CARLOS
C. A. iRun Calp
42
Vet. C Mas
0:43:32
0:43:00
04:23 1210 1369 1225
255
CABRERA SEVILLA , PEDRO
Independent
53
Vet. B Mas
0:43:33
0:43:04
04:24 1209 1358 1224
256
GÓMEZ BUIGUES, JAUME
C. A. Corremundos
54
Vet. B Mas
0:43:34
0:43:03
04:24 1208 1357 1223
257
CAUDELI LLORCA, SALVA
C. A. Miramar Fent Cames
43
Vet. C Mas
0:43:34
0:43:02
04:24 1207 1368 1222
258
ZADOWOZNIZ, GERMAN
C. A. Gandia - Alpesa
44
Vet. C Mas
0:43:36
0:43:31
04:26 1206 1367 1221
259
RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
C. A. iRun Calp
3
Vet. D Fem
0:43:38
0:43:33
04:27 1205 1399 1385
260
CAMEL, HUGO
Independent
55
Senior Mas
0:43:41
0:43:41
04:28 0 0 0
261
ALEMANY SANZ , CONSUELO
C. A. Gandia - Alpesa
4
Vet. D Fem
0:43:42
0:43:16
04:25 1204 1398 1384
262
LORENTE MOCHOLÍ, JORGE
G. R. Real de Gandia
45
Vet. C Mas
0:43:44
0:42:07
04:18 1203 1366 1220
263
COSTA GUILLEM, AMPARO
C. Triatló Gandia
3
Vet. C Fem
0:43:46
0:43:32
04:27 1202 1399 1383
264
ROBSON, CHRIS
C. Sole Mates
25
Vet. D Mas
0:43:51
0:43:05
04:24 1201 1381 1219
265
LANGLEY, MARK
C. A. Llebeig Xàbia
55
Vet. B Mas
0:43:53
0:43:22
04:26 1200 1356 1218
266
CATALÁ PRATS, MARISOL
C. A. Llebeig Xàbia
6
Vet. B Fem
0:43:54
0:43:39
04:27 1199 1396 1382
267
PONS AUSINA, JAVIER
G. Espeleològic Gata
56
Vet. B Mas
0:43:54
0:43:02
04:23 1198 1355 1217
268
SALVA TORRES, JAUME
C. A. Gata
57
Vet. B Mas
0:43:55
0:43:23
04:26 1197 1354 1216
269
DALMAU MARTI, JOSE
C. A. Corremundos
58
Vet. B Mas
0:43:56
0:43:23
04:26 1196 1353 1215
270
ANGUIANO LOPEZ, MANUEL IVAN
C. A. Corremundos
59
Vet. B Mas
0:43:57
0:42:57
04:23 1195 1352 1214
271
WALBRAN, BRUCE
Independent
14
Vet. E Mas
0:43:59
0:43:53
04:29 1194 1392 1213
272
ESTRUCH MARTÍNEZ , MARCOS
Independent
46
Vet. C Mas
0:44:00
0:43:47
04:28 1193 1365 1212
273
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
C. A. Gata
56
Senior Mas
0:44:00
0:43:36
04:27 1192 1360 1211
274
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
C. A. Safor - Teika
26
Vet. D Mas
0:44:02
0:43:44
04:28 1191 1380 1210
275
MARTÍNEZ GINESTAR , JAUME
C. Ginestar Atletisme Benissa
57
Senior Mas
0:44:04
0:43:35
04:27 1190 1359 1209
276
BLASCO LLIDÓ, ESTEVE
Independent
58
Senior Mas
0:44:05
0:43:41
04:27 0 0 0
277
MARTÍNEZ NOGUERA, SALVADOR
C. A. Ondara
47
Vet. C Mas
0:44:08
0:43:47
04:28 1189 1364 1208
278
PEDRÓS OLIVER, DANIEL
Independent
59
Senior Mas
0:44:08
0:43:12
04:25 1188 1358 1207
279
SORIANO SALINES, AMBROSIO J.
C. A. Llebeig Xàbia
60
Vet. B Mas
0:44:11
0:43:58
04:29 1187 1351 1206
280
ORTIZ SELLES, JOSE JAIME
C. Beer Runners Xabia
61
Vet. B Mas
0:44:11
0:43:39
04:27 1186 1350 1205
281
VARA RAMOS, JOSE LUIS
C. A. Corremundos
27
Vet. D Mas
0:44:12
0:43:08
04:24 1185 1379 1204
282
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
C. Córrer El Garbí
3
Vet. G Mas
0:44:13
0:44:01
04:30 1184 1398 1203
283
CERVERA TUR, TONI
C. A. Els Oliveros
15
Vet. E Mas
0:44:13
0:43:59
04:29 1183 1391 1202
284
ANDRÉS MARTÍN , PEDRO JOSE
C. Beer Runners Xabia
44
Vet. A Mas
0:44:15
0:43:56
04:29 1182 1372 1201
285
GRIMALT MARSAL, CARLOS
C. A. Gynrunning Tonic Club
62
Vet. B Mas
0:44:15
0:43:55
04:29 1181 1349 1200
286
ALBEROLA TERUEL, SERGIO
C. Ondara Tri-Esport
48
Vet. C Mas
0:44:15
0:43:41
04:28 1180 1363 1199
287
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
C. A. Xirimirunners
49
Vet. C Mas
0:44:16
0:42:59
04:23 1179 1362 1198
288
MARTINEZ ESQUEFA, ELENA
C. A. Redolat Team
7
Vet. B Fem
0:44:18
0:44:06
04:30 0 0 0
289
MARTÍNEZ LUQUE, MANUEL
C. Dénia Corre
28
Vet. D Mas
0:44:18
0:43:39
04:27 1178 1378 1197
290
BUIGUES CARRIÓ, PACO
C. A. Sense Pressa El Verger
16
Vet. E Mas
0:44:18
0:43:26
04:26 1177 1390 1196
291
CÓZAR I AGULLÓ, RAUL
C. A. Llebeig Xàbia
63
Vet. B Mas
0:44:19
0:44:02
04:30 1176 1348 1195
292
MORATO RAFET, ADRIAN
C. A. La Xara
60
Senior Mas
0:44:20
0:43:53
04:29 0 0 0
293
MULET MENGUAL, RAUL
C. M. A. La Faixa
61
Senior Mas
0:44:21
0:43:25
04:26 1175 1357 1194
294
FONT MONFORT, YOLANDA
Independent
5
Senior Fem
0:44:22
0:43:49
04:28 0 0 0
295
GINER ROMERO, TATIANA
C. C. Camallaes
8
Vet. B Fem
0:44:24
0:44:12
04:31 1174 1395 1381
296
GRIMALT MOLL, DANI
C. A. Gynrunning Tonic Club
64
Vet. B Mas
0:44:25
0:44:05
04:30 1173 1347 1193
297
SISCAR PASTOR, CARLOS
C. E. Dorsal 19 Pego
17
Vet. E Mas
0:44:27
0:44:16
04:31 1172 1389 1192
298
BLANCO CISCAR, LINDA
C. E. Dorsal 19 Pego
4
Vet. C Fem
0:44:27
0:44:14
04:31 1171 1398 1380
299
SENDRA, NANDO
C. E. Dorsal 19 Pego
50
Vet. C Mas
0:44:27
0:44:13
04:31 1170 1361 1191
300
MARTÍNEZ SERRIÓ, JAVI
C. A. Gata
65
Vet. B Mas
0:44:28
0:43:35
04:27 1169 1346 1190
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves