Som Esport
Som Esport
CLASSIFICACIÓ GENERAL XIX SAN SILVESTRE BENISSA
Distància 3,550 Km
Cronometratge www.somesport.com
+ Classificacions



P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ KM
1
ADRIAN IVARS IVARS
1
Senior masc
C. N. Kamikazes Gang
0:10:51
03:03
2
KIKET ROSELLÓ HUDSON
2
Senior masc
C. A. Gandia
0:10:56
03:05
3
MARK TANNER
3
Senior masc
C. T. Huracan
0:11:01
03:06
4
GABRIEL DOMENE FLUIXÁ
4
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:11:55
03:21
5
XAVI CABRERA MARTINEZ
5
Senior masc
C. A. Bèrnia
0:12:01
03:23
6
ANTONI GUARDIOLA PEREZ
6
Senior masc
C. TriPuçol
0:12:10
03:26
7
AARON CORCOLES SAN MARTIN
1
Juvenil masc
C. A. La Nucia
0:12:16
03:27
8
MIGUEL ANGEL RIVERO PEREZ
1
Veterans masc
C. Triatlón Atleti
0:12:18
03:28
9
AITOR CABEZAS GARCÍA
2
Veterans masc
C. A. iRun Calp
0:12:28
03:31
10
JAVIER LOPEZ OLTRA
7
Senior masc
C. A. La Nucia
0:12:30
03:31
11
FRAN DE LA CRUZ JORDÀ
8
Senior masc
C. Entrena Benissa
0:12:35
03:33
12
JOKIN CIMADEVILLA ESTEBAN
9
Senior masc
C. N. Kamikazes Gang
0:12:37
03:33
13
VICTOR MANUEL PEREZ SANCHEZ
3
Veterans masc
C. A. Benidorm
0:12:46
03:36
14
ANDRES TEROL
10
Senior masc
C. A. iRun Calp
0:12:48
03:36
15
AITOR FERNÁNDEZ SANTAMARIA
11
Senior masc
C. A. Benidorm
0:13:00
03:40
16
PERE IVARS ARLANDIS
12
Senior masc
C. Entrena Benissa
0:13:02
03:40
17
ROSA LARA FELIU
1
Senior fem
C. Lurbel
0:13:07
03:41
18
JOSE ADRI
4
Veterans masc
C. A. Corremundos
0:13:10
03:42
19
SAORO MOLL MUT
13
Senior masc
Independent
0:13:12
03:43
20
SERGI SALA MONCHO
14
Senior masc
C. N. Kamikazes Gang
0:13:13
03:43
21
DANIEL MORO RODRÍGUEZ
15
Senior masc
Independent
0:13:13
03:43
22
VICENTE SOLDEVILA MARÍ
16
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:13:13
03:43
23
ADRIAN MARSAL BAYDAL
17
Senior masc
C. N. Kamikazes Gang
0:13:14
03:44
24
MARTÍ BUIGUES MESTRE
5
Veterans masc
C. A. Bèrnia
0:13:15
03:44
25
JUANFRAN CUELLO
6
Veterans masc
Independent
0:13:24
03:45
26
SEBASTIÀ CABRERA MARTINEZ
7
Veterans masc
C. A. Bèrnia
0:13:24
03:46
27
DIEGO CIFUENTES
18
Senior masc
C. A. iRun Calp
0:13:35
03:50
28
DAVID MORATA VIDAL
8
Veterans masc
C. A. Cametes
0:13:39
03:50
29
DONALD TRUMP CARAÑANA MOLLÀ
9
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:13:48
03:53
30
CRISTINA ROSELLÓ PRATS
2
Senior fem
C. A. Publidom
0:13:57
03:55
31
ALFREDO RIPOLL BISQUERT
19
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
0:13:58
03:55
32
VICENTE MALONDA ROSELLÓ
20
Senior masc
C. A. Corremundos
0:13:58
03:55
33
NEIL BOWMER
10
Veterans masc
C. Swaledale Runners
0:14:05
03:57
34
ALBERTO MILLET PELLICER
11
Veterans masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:14:06
03:58
35
FRAN PERLES MOLINES
21
Senior masc
Independent
0:14:11
03:59
36
MARTA PÉREZ SAPENA
3
Senior fem
C. A. Dianium
0:14:14
03:59
37
DAVE GARNER
12
Veterans masc
Independent
0:14:14
04:00
38
JAVIER REINA
13
Veterans masc
Independent
0:14:23
04:02
39
ADRÍAN LOPEZ GARRIDO
22
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:14:24
04:01
40
FRAN CUELLO
23
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:14:25
04:01
41
FRANCISCO JOSE CATALA PEREZ
14
Veterans masc
Independent
0:14:25
04:03
42
ALEJANDRO STRAUBEL ROVIRA
24
Senior masc
Independent
0:14:27
04:01
43
JUAN FRAN CRESPO VELENCOSO
25
Senior masc
C. A. Tonus Sport
0:14:28
04:03
44
DAVID BORDES FERRANDO
26
Senior masc
Independent
0:14:30
04:04
45
CLARA GUTIERREZ DE LA VEGA
4
Senior fem
C. A. Publidom
0:14:30
04:05
46
GERARD GREGORI HORTELANO
15
Veterans masc
Independent
0:14:39
04:07
47
ALEX SANFELIU
16
Veterans masc
Independent
0:14:54
04:10
48
PEDRO FLUXÀ FERRER
27
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:14:54
04:08
49
EMI LÓPEZ ABAD
5
Senior fem
Independent
0:14:56
04:11
50
NITYANANDA TORRALLARDONA LANDAL
28
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:14:59
04:12
51
JAMES BOURNE
29
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:14:59
04:12
52
MARTÍ SIFRE PONT
17
Veterans masc
C. Dénia Corre
0:15:14
04:14
53
JUAN MANUEL ORTOLÁ MALVAR
18
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:23
04:18
54
JUAN JOSE CARRIO CARDONA
19
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:24
04:19
55
FRANCISCO LÓPEZ VALVERDE
20
Veterans masc
Independent
0:15:27
04:20
56
GEMA GARRIGUES RONDA
1
Veterans fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:28
04:21
57
PERE ESCALES GARCIA
21
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:28
04:21
58
FRANCESC FUERTES MAS
22
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:29
04:21
59
CARLOS BARBERÀ BADIA
30
Senior masc
Independent
0:15:32
04:21
60
DARREN GRAHAM
23
Veterans masc
Independent
0:15:38
04:23
61
SANTIAGO GINER LLAVADOR
31
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:42
04:23
62
SILVIA SAINZ MÉNDEZ
2
Veterans fem
Independent
0:15:46
04:25
63
RAFA BALLESTER ESTALRICH
32
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:54
04:27
64
MIGUEL REVELLES TUR
33
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:54
04:27
65
JOSÉ LUIS ALAMINOS MONTES
24
Veterans masc
C. A. Corremundos
0:15:56
04:28
66
INÉS IBÁÑEZ SALA
6
Senior fem
C. N. Kamikazes Gang
0:15:57
04:29
67
GABRIEL GILABERT
25
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:15:58
04:26
68
JOSÉ MARIA ALVADO JIMENEZ
26
Veterans masc
C. A. Altea
0:15:59
04:30
69
JAUME MARTÍNEZ GINESTAR
34
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:00
04:27
70
JAVIER SANTACREU RIBES
27
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:04
04:30
71
ROS BLACKMORE
3
Veterans fem
C. Swaledale Runners
0:16:08
04:32
72
ALEXANDRA FONT I BOTELLA
7
Senior fem
C. A. Bèrnia
0:16:10
04:32
73
DAVID SAUNDERS
28
Veterans masc
Independent
0:16:17
04:33
74
TONI LORENTE RICART
29
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:21
04:33
75
JAVI FEMENIA BARBER
35
Senior masc
C. C. Camallaes
0:16:21
04:33
76
MILAGROS GARCIA CALLE
4
Veterans fem
C. C. Camallaes
0:16:22
04:34
77
RAMÓN AGUILAR GARCIA
30
Veterans masc
C. C. Camallaes
0:16:22
04:34
78
CARLOS CABRERA LOPEZ
36
Senior masc
C. N. Kamikazes Gang
0:16:22
04:34
79
JAIME FUENTES
37
Senior masc
C. A. Bèrnia
0:16:23
04:33
80
SERGI BARBERÀ BADIA
38
Senior masc
Independent
0:16:29
04:37
81
TONI VICENS VIDAL
31
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:31
04:37
82
RAQUEL SOLIVELLES BUIGUES
5
Veterans fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:32
04:38
83
JUAN MATEO CHESA FERRER
32
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:32
04:37
84
JUAN JOSÉ TUR CABRERA
33
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:48
04:38
85
MARCOS FERRÁ JORDA
34
Veterans masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:49
04:43
86
PERE IVARS FERRÀ
39
Senior masc
Independent
0:16:49
04:43
87
ISAAC SALVÀ CIFUENTES
40
Senior masc
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:16:51
04:42
88
JOSE ANTONIO PEDRÓS
41
Senior masc
Independent
0:16:54
04:40
89
JAUME MOLL MORELL
42
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:16:59
04:45
90
ANA GONZALEZ DURAN
8
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:16:59
04:45
91
ALBERTO CARDONA PEDRO
43
Senior masc
C. A. Gata
0:17:08
04:46
92
BATI PEDRO SALVÀ
35
Veterans masc
C. A. Enganxa´t a Córrer
0:17:11
04:47
93
LUCAS CATALA
44
Senior masc
Independent
0:17:14
04:46
94
VICTOR CASERTA TELECHEA
36
Veterans masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:17:15
04:48
95
RAQUEL SOLIVERES FULLANA
6
Veterans fem
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:17:15
04:50
96
JONATHAN BISHOP
37
Veterans masc
C. A. Corremundos
0:17:16
04:49
97
ALEXANDRA BISHOP
9
Senior fem
C. A. Corremundos
0:17:17
04:50
98
CARLA PEREZ IVORRA
1
Juvenil fem
C. A. Benidorm
0:17:18
04:52
99
JOSEP GONZALEZ CABALLERO
45
Senior masc
Independent
0:17:19
04:47
100
PHIL HODGSON
38
Veterans masc
C. Todmorden Harriers
0:17:21
04:52